Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

+6
Luv Delackrose
Tuki Mitsuki
Enheriel
Kayaba Akihiko
Hinari
Kusumi Ayani
10 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 02 2013, 20:08

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Hinari Szomb. Feb. 02 2013, 20:43


Már nagyon untam. Na nem az öldöklést meg a harcot, hanem a vezért, akinek minden szava csak még nagyobb feszültséget teremtett. Ott álltam a fa biztonságot nyújtó árnyékában, és figyeltem az eseményeket: ideiglenes csapattársaimnak is jócskán fogyott az életéből, ám szerencsémre az előző időkben csupán egy narancs merészkedett errefele, minimális mennyiséggel csökkentve csak a pontjaimat. Azaz minimálissal, árnyékban.
Semmi kedvem nem volt kimenni a napra. De tényleg. És ezzel nem is lett volna baj, ha nem minden esemény ott történt volna a tisztás közepén, a vakító fényben, ami rám nézve, 6hp-nál eléggé veszélyesnek minősült. Nagyot sóhajtottam, és a megfelelő taktikán tűnődtem, amikor az íjász egy újabb szóáradatot zúdított ránk.
Na persze, majd pont a csapat legerősebb tagja ellen fogok fordulni – morogtam magamban, ám hangosan nem ezeket a szavakat mondtam ki:
- Ezt persze csak akkor ajánlod fel, amikor a csapatod felével már végeztünk – mondtam nyugodtan – Én a részemről passzolom a lehetőséget – folytattam – A győztes csapatban szeretnék lenni.
Mondandóm végén már mosolyogtam, remélve, hogy a nyugodt, ám éles hangnemmel sikerül feldühítenem, és mint tudjuk, a düh az erő és a koncentráció útjába áll. Hacsak egyetlen lövést is mellélő emiatt, már megérte.

Ezután tovább folytak az események, új monológ, régi támadási manőverek, és egy szempillantás alatt újabb adaggal csökkentek a megölhető emberkék. A kékszemű fiú jó munkát végzett, és én sem kívántam lemaradni mögötte: kardomat már emeltem is, és egy nagy levegő után kiléptem a fényre. A lila támadó Zhelt szemelte ki magának, így nekem pont háttal állt: nem esett nehezemre belemélyeszteni párszor a pengém élét, majd miután ez megvolt, már rohantam is vissza a tisztás szélére. (A következő összesítésnél még a napon leszek, ám utána már végig az árnyékban.)
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal29686/10100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 02 2013, 20:43

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Feb. 02 2013, 20:59

Míg Hinari sikeresen legyőzte az utolsó lilát (aki olyan ügyetlen volt, hogy támadás közben elejtette a kését, és a lábába állította, és így a maradék 2 HP-ja is eltűnt) érezhetitek, hogy nincs valami rendben. A vezér megdermed, és remeg a dühtől. Felordít. Felemeli íját, ami vörösen kezd el izzani. Felhúzza, és a nyíl is vörös lett. mikor elengedte nem hisztek a szemeteknek. A vessző 14 fele szakadt, és mindegyikőtök felé elrepül egy (beleértve a társait is), ám mivel Ayani pont a lábánál hevert így őt nem tudta célozni.

Összesítés:
1 teljes HP-s zöld (1.) (3/0)
2 4 HP-s narancs (3, 4.) (2/0)
1 teljes HP-s vezér

Ebben a körben csak a vezér támad (kiszámolhatjátok, hogy melyikek vagytok ti, mert a sorszámotokkal megegyező kocka a tiétek)
(1.sor) a vezér támadja a 2 zöldet, és a 2 narancsot
(2.sor) a vezér mindegyikőtökre lő egyet

Eredmény:
az 1HP-s zöld feldobta a talpát
1x eltalálják a (3.) narancsot (-6 HP)
1x eltalálják Delackrost (-6 HP)
1x eltalálták Momot (-6 HP)
1x eltalálják Mitsukit (-6 HP)
1x eltalálják Rose-t (-6 HP)
1x eltalálják Arisu petjét (-6 HP)

- 1.(írt)Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- 2.(írt) Enheriel: 7 HP
- 3.Luv Delackrose: 11 HP
-- 4.Momo: 0+1 HP
-- 5.Villámlás: 8 HP
- 6.Tuki Mitsuki: 7 HP
- 7.Rosemarie Ewerard: 1 HP
- 8.(írt)Zhel T. Everett: 17 HP
- 9.Arisu Miyu: 12 HP
-- 10.petje: 4 HP
- Ayani: 7 HP

A nyíl eltalálta Momot, akinek hirtelen vészesen közelített a 0-ához az élete, ám egyszer csak megdermed, és mikor megállt a 0-nál hirtelen visszatöltődött 1-gyel. Aki nem az állatot nézte, az láthatta, hogy Ayani a pet felé néz, és megszabadulva a méreg hatásától nagy nehezen mocorog, és láthattátok, hogy élete már tényleg nagyon vészes, mivel összesen 3 HP-t töltött át, amiből csak 1 jutott át, mert az áttöltött életnek le kellett sebeződni. A vezér látva, hogy prédája már kezdi összeszedni magát belé rúg, hogy nyugton maradjon. Ekkor a vezér ismét megdermed.

off:
A következő 2 postban nem tud támadni, és minden képen eltaláljátok ,ha őt veszitek célba. Mostantól engem is ugyanúgy sebez, ha úgy hozza a sors. Akinél +1 van az az a személy, akinél van Ayani életpontja.


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07 2013, 12:33-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 02 2013, 20:59

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Rosemarie Ewerard Szomb. Feb. 02 2013, 21:20

Én ostoba nem figyeltem eléggé. Na mindegy, majd legközelebb, elvégre bőven van még időm. Kezem visszahúzom az árnyékba, mielőtt ismét kapnék egy csúnya vágást, vagy bárminemű sebzést. Ezek után egy kis pihenőt tartok. Megérdemlem, ha már úgy döntöttem, hogy segítek ezeknek az idiótáknak. Az ellenség vezére ismételten mond egy kis monológot, szavait ezúttal a kék szeműnek intézve. Ez van... Történnek véletlenek. Ha velem történne ilyen... Fogalmam sincs mit csinálnék, de sem a tesókám, sem az elrabolója nem köszönné meg, az biztos. De az a való világban történne, mert ott lenne értelem. Éreznék a fájdalmat. Az én fájdalmamat. És most itt az idő, hogy ezek a kelletlen alakok is megérezzék. Az árnyak közt utazgatok a vezér mögé. Ideje, hogy ő is megkóstolja, milyen az, mikor megsebzik. Mögötte nyújtom ki kezem az árnyékból, majd igyekszem kétszer is megvágni azt a barmot. Amint végeztem, tanulva iménti hibámból, vissza is húzom kacsóm, hogy elrejtsem azt, majd tovább vándorlok egy másik személy árnyékába, biztos, ami biztos. Nehogy kiderüljön, hogy hol lapulok.

//Elnézést, ez elég gyenge lett, de többre most nem futotta Sad //
Rosemarie Ewerard
Rosemarie Ewerard
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jan. 03.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal150/200[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (150/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 02 2013, 21:20

The member 'Rosemarie Ewerard' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Feb. 02 2013, 21:40

Rose támadása betalál a kábult vezérbe, eközben az emberei kezdik összeszedni magukat.

Összesítés:
1 teljes HP-s zöld (1.) (3/1)
2 4 HP-s narancs (3, 4.) (2/1)
1 teljes 56HP vezér

- (írt)Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- (írt) Enheriel: 7 HP
- Luv Delackrose: 11 HP
-- Momo: 0+1 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Tuki Mitsuki: 7 HP
- (írt) Rosemarie Ewerard: 1 HP
- (írt)Zhel T. Everett: 17 HP
- Arisu Miyu: 12 HP
-- petje: 4 HP
- Ayani: 7 HP
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Tuki Mitsuki Kedd Feb. 05 2013, 20:33

Miután sikerült elgyőznöm az engem támadó lila játékost, hirtelen felgyorsultak az események, amikről idő közben kicsit lemaradtam. Először a vezér megpróbált át állítani minket az ő oldalára, eléggé alattomos módon, amire a válaszom ez volt:
- Bocs, de nem vagyok egy gerinctelen alak, aki képes lenne a társai ellen fordulni, szóval ez nálam nem fog bejönni. – a becsülethez tartozó dolgokkal mindig nagyon szigorú vagyok, főleg magammal kapcsolatban. Tehát egy biztos: nem fogom elárulni a társaimat, semmi szín alatt.
Ez után megint váratlan fordulat következett, amit nem igazán tudtam követni. A minket megtámadó haramiák vezére valami olyasmiről beszélt, hogy Zhel testvére, aki állítólag meghalt, mégsem halt meg, és ő az ájult lány, meg hogy elrabolták, aztán megszökött és most megint itt vannak. Nem igazán akartam belefolyni mások családi ügyeibe, tehát erre igyekeztem nem túlzottan odafigyelni, csak éppen annyira amennyire szükséges volt. Körülöttem nagyjából mindenki harcolt. Elég nagy volt a felfordulás és ekkor végre – vagy nem – a vezér is csatlakozott a harchoz. Felordított és fölemelte az íját, ami vörösen kezdett izzani. Mikor kilőtte a vessző hirtelen annyi felé vált, ahányan harcoltunk és mindenkit el is talált, beleértve a saját társait is. a váratlanul ért támadás következtében az életpontjaim rohamosan csökkenni kezdtek, végül megálltak hét EXP-nél. „Micsoda egy gerinctelen féreg!” - gondoltam és dühösen beleharaptam az alsó ajkamba, részben fájdalmamba, részben mérgemben. Eldöntöttem, hogy ezt nem hagyom megtorlatlanul. Rám nem jellemzően most elszánt támadásra vetemedtem és átvágva a mezőn egyenesen a vezérnek rontottam. Meg próbáltam három támadást bevinni, majd tisztes távolba húzódni, bár, ha használja az íját tuti, hogy nem úszom meg szárazon.

Tuki Mitsuki
Tuki Mitsuki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal210/250[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (210/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 05 2013, 20:33

The member 'Tuki Mitsuki' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Luv Delackrose Szer. Feb. 06 2013, 05:35

- Momooooo! - Kiállottam fel ahogy észre vettem hogy pici petem élete, mindjárt elfogy. Amilyen gyorsan csak tudtam, szaladtam hozzá, és Ő is hozzám, ebben az eszeveszett katyvaszban, harcban amibe bele csöppentünk. Fel sem tudtam fogni hirtelen hogy mekkora bajban is vagyunk, nem az ellenfélre gondoltam, nagyon nem izgatott. Csupán az hogy pici tigrisem megmaradjon nekem. Nem vagyok elég gyors... már biztos voltam benne hogy látni fogom petem elpixeleződését, mikor észre vettem hogy Momo élete ami le ment nullára visszatöltött egyet. Fogalmam sem volt hogy mégis hogy vagy hogy miért. Abban a pillanatban nem is érdekelt, csak karjaimban akartam tartani az én kis állatkámat. Amint hozzá értem, átöleltem, és kapkodva remegő kézzel nyújtottam felé a potionom. (Momo élete egy és még rátöltök öt pontot, így lesz hat pontja az életén.)
- Nyomorék egy **** vagy! Hallod? - Kiáltottam oda a vezérnek és amint tudtam petem a kezemben, és ha kellett a saját testemmel védtem őt. Nem hagyta hogy sokáig cipeljem, így félúton kiugrott a kezemből és úgy támadt neki a vezérnek a mérgezéssel. Szemei zölden felizzottak, a késem a kezemben. És tudtam hogy most be kell hogy találjon. Ha valaki az utamba állt, azt jobb ötlet híján fellöktem, vagy megszúrtam (tudom hogy nincs sebzésem), persze az élete nem változott, de arra jó volt hogy Momo-m be tudja vinni a támadást. Összezavarás kép hívtam pár mobot, hátha eltereli a megmaradt ellenfelek figyelmét legalább egy picit.

/Elhasználtam egy potiont, és köszönöm a türelmed Ayani. /
Luv Delackrose
Luv Delackrose
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Jan. 02.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal10/50[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 06 2013, 05:35

The member 'Luv Delackrose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Feb. 07 2013, 12:38

Mindkettőtök sikeresen betalált.

Összesítés:
1 teljes HP-s zöld (1.) (3/3)
2 4 HP-s narancs (3, 4.) (2/0)
1 teljes 39HP vezér

1 zöld támadja Tuki Mitsukit
1 narancs támadja Arisu Miyut
1 narancs támadja Ayanit
a vezér még nem támad, de már magához tért.

Eredmény:
1x eltalálják Mitsukit (-1 HP)
1x eltalálják Ayanit (-2 HP)

- (írt)Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- (írt) Enheriel: 7 HP
-- Villámlás: 8 HP
- (írt)Luv Delackrose: 11 HP
-- Momo:5+1 HP
- (írt)Tuki Mitsuki: 6 HP
- (írt) Rosemarie Ewerard: 1 HP
- (írt)Zhel T. Everett: 17 HP
- Arisu Miyu: 12 HP
-- petje: 4 HP
- (mesélő)Ayani: 5 HP


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 07 2013, 12:39-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 07 2013, 12:38

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Arisa Miyu Pént. Feb. 08 2013, 15:32

Még mennyi van belőlük? Kezdtem elfáradni, és annyira idegesítő volt ezek a folyamatos kiabálások, támadások. Hát már sosem lesz vége? Az egész olyan rendezetlen, és összevissza volt. Nem tudtam mását se csinálni, csak támadni, miközben elugrok egy-egy vágás elől. Megint megtámadott egy, alig volt esélyem kitérni előle, mégis sikerült valahogyan. láttam, hogy sasom is nagyon elfáradt már, nem volt jó bőrben, alig maradt valami csekély élet pontja.
- Be kell ezt fejezni minél hamarabb! - kiáltottam. Nem nagyon tudom, hogy milyen családi vitába keveredtem, de mégsem hagyhatom, hogy az ellenség legyőzzön, pláne nem eszek holmi áruló kutya, azért büszkeségem, és becsületem még nekem is van. Átérezni viszont nem nagyon sikerült azt a tényt, hogy elveszett, vagy elrabolták, vagy mit tudom én, mit csináltak a fiú húgával. Én még örültem is volna neki, ha soha többé nem látom Karint. Persze ez gonoszul hangzik, de nem tehetek ez ellen semmit, átkozottul utálom őt.
Gyorsan el is hessegettem a fejemből ezeket a ronda gondolatokat, és inkább támadtam, vagyis parancsot adtam Pidgeynek, hogy támadjon. Remélem még kihúzza egy ideig sasocskám. Megint egy narancsot vettünk célba, a vezérnél nem nagyon szeretném kihúzni a gyufát. És elég hasznos az is, ha a többit ki irtom, a többiek meg csak foglalkozzanak vele, ha akarnak.
Arisa Miyu
Arisa Miyu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Dec. 15.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal150/200[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (150/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 08 2013, 15:32

The member 'Arisa Miyu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Feb. 08 2013, 16:01

A támadás mellément, mert a vezér újra magánál van, és könnyen kikerülte a támadást. Ezután dühösen mered a lányra.

Összesítés:
1 teljes HP-s zöld (1.) (3/3)
2 4 HP-s narancs (3, 4.) (2/0)
1 39HP vezér

a vezér támadja Arisu Miyut

Eredmény:
1x eltalálják Miyut (-6 HP)

- Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- Enheriel: 7 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Luv Delackrose: 11 HP
-- Momo:5+1 HP
- Tuki Mitsuki: 6 HP
- Rosemarie Ewerard: 1 HP
- Zhel T. Everett: 17 HP
- Arisu Miyu: 6 HP
-- petje: 4 HP
- (mesélő)Ayani: 5 HP


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 10 2013, 15:44-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 08 2013, 16:01

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Feb. 09 2013, 12:49

új kör kezdődött! Szedjétek össze magatokat, már nincs sok hátra Very Happy
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Enheriel Vas. Feb. 10 2013, 14:28

Szerencsére mióta megittam egy Potion-t, csak 2 HP-t vesztettem, így 7 HP-m maradt. Villámlás szerencsére egyet sem vesztett. A jó hír az volt, hogy a két narancs szalagosnak már csak egy ütés kellett és börtönbe kerül, plusz a zöldből is csak egy maradt. Rossz hír az, hogy a vezérnek még mindig teljes volt a HP-ja, ráadásul magához tért. Valahogy az elrabolt lány közelébe kell kerülnünk, mert akármelyik pillanatban megölheti a vezér. De hogy megkönnyítsem a többiek dolgát, neki ugrottam az egy zöldnek, és egy vágással remélem, hogy leszedem a páncélját, így más nyugodtam meg tudja ölni a következő körben. Én már kezdtem elfáradni, már csak azért is, mert a vezér már idegesítő volt, ahogy a maradék embere is. Azt a Miyu nevű lányt is eltalálta a vezér sajnos, így az 6 HP-t vesztett, ha jól láttam.
- Zhel, te gyengítsd le valahogy a vezért! Én meg a többiek csatlakozunk hozzád, amint tudunk! – szóltam neki abban a reményben, hogy a vezér legalább valamennyire gyengül, amíg a többi banditát leszedjük. Villámlás közben az égből megpróbált a vezér mögé kerülni, hogy majd elterelje a figyelmét, így esélyt adva talán, hogy megmenthessük a lányt. Reméltem, hogy a vezér nem fogja csúnyán eltalálni, mert akkor csak 2 HP-ja fog maradni. Meg magamra is nagyon kel vigyázni, mert kis híján én is meghaltam, mert nem voltam elég figyelmes. Remélem nem fog valamelyik társam úgy dönteni a végén, hogy mégis átáll, aztán megöl minket, mint egy disznót. A hangja alapján a fehér hajú lányba nem bízok meg, mert szerintem nem is érdekli a másik sorsa.


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 10 2013, 14:55-kor.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal3453/3500[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 10 2013, 14:28

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Feb. 10 2013, 15:50

Enheriel sikeresen eltalálja a zöld JK-t, ám még mindig maradt annak 2 HP-ja.

Összesítés:
1 teljes 2HP-s zöld (1.) (3/0)
2 4 HP-s narancs (3, 4.) (2/1)
1 39HP vezér

a vezér támadja Arisu Miyut

Eredmény:
-

- Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- Enheriel: 7 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Luv Delackrose: 11 HP
-- Momo:5+1 HP
- Tuki Mitsuki: 6 HP
- Rosemarie Ewerard: 1 HP
- Zhel T. Everett: 17 HP
- Arisu Miyu: 6 HP
-- petje: 4 HP
- (mesélő)Ayani: 5 HP


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 10 2013, 16:10-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 10 2013, 15:50

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Zhel T. Everett Vas. Feb. 10 2013, 17:06

Az ellenség vezére nagyon furcsa dolgokat mondott.. Miszerint Ayani Zhel húga… Ezt a fiú teljesen kizártnak tartotta. Először is, mert valóban volt egy húga, de az már rég meghalt még nagyon kicsi korában. Másrészről meg… Ayani buta. a kékszemű családjában pedig egy butának nevezhető ember sem volt. A fiú nevét ismerhette mindenki hiszen nagyon fiatalon került egy multi milliárdos cég élére és még magasabbra emelte azt. Egy rakat újságban is szerepelt. De a húgáról soha nem tettek említést.. így azért gyanúsnak tartotta, hogy ez a fickó mégis tudta… Bár a meséje elég gyengére sikeredet.. még hogy kimásszon a kocsiból… A hallottak közben lekaszált egy-két lila játékost, majd a vezér felé fordult. A csapattársait ignorálta… nem nagyon érdekelte mit mondanak neki. Ha pedig ellene fordulnának akkor lecsapná őket… Valamiért nagyon kiakarta csinálni azt a férget, aki össze vissza hazudozik itt neki. Meg is indult felé szélsebesen, hogy lecsapkodja.
- Elég gyenge lábakon áll a meséd....
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_bal114/150[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Exp_ures  (114/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 10 2013, 17:06

The member 'Zhel T. Everett' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766610511_dda12706fc_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 4 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.