Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

+6
Luv Delackrose
Tuki Mitsuki
Enheriel
Kayaba Akihiko
Hinari
Kusumi Ayani
10 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Feb. 10 2013, 17:47

Zhel rohama teljesen lecsökkenti az életét a vezérnek. Azonban még mielőtt lenullázódott volna:
- Rose Tomiko Everettet... Öljétek meg! - ordítja.
Mindegyik vörös indikátoros egy személyre koncentrál... Ayanira. Eközben a vezér darabokra hullott.

Összesítés:
1 teljes 2HP-s zöld (1.) (3/1)
2 4 HP-s narancs (3, 4.) (2/2)

2 narancs támadja Ayanit

Eredmény:
1x eltalálják Ayanit (-2 HP)

- Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- Enheriel: 7 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Luv Delackrose: 11 HP
-- Momo:5+1 HP
- Tuki Mitsuki: 6 HP
- Rosemarie Ewerard: 1 HP
- Zhel T. Everett: 17 HP
- Arisu Miyu: 6 HP
-- petje: 4 HP
- (mesélő)Ayani: 3 HP


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 10 2013, 17:48-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 10 2013, 17:47

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Hinari Vas. Feb. 10 2013, 18:29


Rohantam befele az árnyékba, de sajnos nem elég gyorsan: úgy tűnik, a vezér pont az én beszólásomon akadt ki, ám egy kissé furcsa volt, hogy nem rám célzott. Csakúgy a semmibe lőtte íját, és már kezdtem volna a kárörvendő nevetést, amikor az megsokszorozta magát. Menekülésre vagy kitérésre nem sok esélyem volt, ám valahogy mégis megúsztam.
- Nocsak, a düh tényleg nem jó semmire – állapítottam meg, és hanyagul a fatörzsnek támasztottam a hátamat. A következő megmozdulások alatt pihentem, leginkább a kialakulóban lévő eseményeket figyeltem: érdekesnek tűnt ez az eltűnt testvéres sztori, ám én is egyetértettem a fiúval, úgy gondoltam, ez csak egy gyenge hazugság, amivel valamit palástolni akar… csak arra nem számított, hogy Zhel erősebb, mint hitte. Amikor a vezér életcsíkja már vészesen közeledett a nullához, és még mindig támadták, nagyon megkönnyebbültem: ha nincs vezető, nincs csapat, és ha nincs csapat, a megmaradt banditáknak innentől semmi okuk a harcra.
Az íjász utolsó mondata azonban mindent megváltoztatott. A három bűnözőnek pedig eszébe se jutott megtagadni az utasítást, holott annak kimondója már rég nem volt a helyszínen. Nem gondolkodtam soká, újra kirohantam a napra, magamban szitkozódva, hogy miért pont a napon kell feküdnie annak a szerencsétlen lánynak. Mire odaértem, egyszer már meg is sebezték, élete azonban még volt neki egy kevéske, így nem tartottam lehetetlennek a megvédését. Mielőtt újra támadhatták volna, elébük álltam, kardomat csapásra emelve.
- Még választhattok, vagy most eltűntök, vagy a börtön. Esetleg a halál – mondtam, de azok mintha süketek lettek volna. Háromszor támadtam, addig vágtam az első narancsot, amíg az el nem teleportálódott, ha mindkét ütésem talált, a harmadikkal a másikat vettem célba, ha nem, akkor mindet az első narancs kapta. Életpontjaimat egy csöppet se féltettem ezektől.


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 10 2013, 18:30-kor.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal29686/10100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 10 2013, 18:29

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Feb. 10 2013, 19:21

Hinari kiiktatta az egyik narancsot.

Összesítés:
1 teljes 2HP-s zöld (1.) (3/2)
1 4 HP-s narancs (3, 4.) (2/0)

Eredmény:

- (írt) Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- (írt) Enheriel: 7 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Luv Delackrose: 11 HP
-- Momo:5+1 HP
- Tuki Mitsuki: 6 HP
- Rosemarie Ewerard: 1 HP
- (írt) Zhel T. Everett: 17 HP
- Arisu Miyu: 6 HP
-- petje: 4 HP
- (mesélő)Ayani: 3 HP
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Rosemarie Ewerard Hétf. Feb. 11 2013, 19:54

A vezérnek, bár keveset, de sikerült lemetszenem a nyamvadt életéből. Csak tudnám, hogy a nagykutyának titulált alakoknak miért van ennyi életük. Azok csak életpontra nyomnak, vagy mi? Bár az is lehet, hogy egyszerűen csak magas szinten van, hozzám képest. De nem számít. Itt és most, be kellene fejezni ezt a nyomorult játékot. Kezd elegem lenni. Én és a nagy szívem, ami mindig belekever valami ostobaságba. Miért is vágtam én bele ebbe a mentőakcióba? Ja, igen... Szórakozni akartam. Végül is... Két alakot elintéztem, tehát... Az elégtételem megvan. És ha szerencsém van, még egy személyt hűvösre teszek, eltüntetve innen. Hozzá is kezdek iménti elhatározásom megvalósításához. Fogom magam, s a megmaradt zöld mögé osonok. Igencsak fogytán van a Hp-nak. Arról inkább nem beszélek, hogy én is, bár így van. De kockázattal szép az élet, nemde? Egyszerűen felnevetek gondolataimon. Miért ne tehetne ilyet egy olykor beteges elme. Bevallom, az vagyok, de hazudik az, ki azt mondja, soha nincsenek olyan pillanatai, mikor könnyedén titulálnák elmeháborodottnak.
A zöld mögött kis kacsóm kivillantom. A már jól megszokott vagdosásba kezdek. Két nyisszantás mindent megold. Remélhetőleg. Minden esetre, amint végzek kezeim mozgatásával, visszavonulok biztos, sötét menedékembe, gondoskodva arról, hogy semmim se látszódjon ki onnan, ezzel elkerülve a sérülés veszélyét.
Rosemarie Ewerard
Rosemarie Ewerard
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jan. 03.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal150/200[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (150/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 11 2013, 19:54

The member 'Rosemarie Ewerard' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 4766612103_86ee832108_s [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Feb. 11 2013, 21:30

Rose sikeresen megölte a zöld szalagos banditát. Már csak egy ellenfél van életben.

Összesítés:
1 4 HP-s narancs (2/1)

Eredmény:

- (írt) Hinari: 6 HP (árnyékban 16 HP)
- (írt) Enheriel: 7 HP
-- Villámlás: 8 HP
- Luv Delackrose: 11 HP
-- Momo:5+1 HP
- Tuki Mitsuki: 6 HP
- (írt) Rosemarie Ewerard: 1 HP
- (írt) Zhel T. Everett: 17 HP
- Arisu Miyu: 6 HP
-- petje: 4 HP
- (mesélő)Ayani: 3 HP
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Luv Delackrose Kedd Feb. 12 2013, 03:51

Momot szorosan ölelve magamhoz miután megitattam vele a potionom hogy élete újra legalább narancs színűre változzon kezdtünk újabb támadásba. Először a fő gonosz fenekébe haraptattam bele Momo mérgező támadását, majd ha tudtam biztos távolságba vonultam Momoval , viszonylag egy olyan helyre ahol tudunk kicsit pihenni kicsi petemmel. Ezidő alatt csak néztem ahogy a többiek aprítanak és pixeleztetik el az ellenfeleinket akik elég szép számmal fogyatkoznak. Sőt időközben a kék szemű fiú is szépen kivégezte a vezért. Már csak egy maradt akinek az élete szintén meg van fogyatkozva. Szétnéztem és arra számítottam hogy mindenki egy emberként fogja támadni azt az egy szerencsétlen narancs sárgásat. De mivel nem láttam senkit sem hogy célba venné úgy döntöttem Momoval hogy neki vetjük magunk. Az ülésből felpattantunk, én mentem előre Momo az árnyékomban, majd a késemet elővéve nekitámadtam az egy szem narancsnak, próbáltam védeni magam a késsel és igyekeztem olyan apró támadásokat inténi felé ami csak terelésnek jó. Persze mi másnak, elvégre én még akár egy pontot sem tudnék levenni, ellentétben a kis tigrisemmel. Ő hátulról próbálta letámadni, egy sima harapással, ha kell kettővel vagy hárommal. Csöndben lopakodót, zajokat egyedül én kelthettem, majd mikor a bokájához ért egy hangos morgással, jelezte hogy ennek most már vége…
- Hát ez jó kör volt, és hogy mik ki nem derültek itt... néztem a két testvér párra. Nem igazán érdekelt a dolog, ugyanakkor kíváncsi voltam mégis miben fogja ez megváltoztatni az életüket. A Zhel nevű fickót elnézve nem hiszem hogy nagyon szívére vette volna a dolog, ugyanakkor mégiscsak idejött hogy segítsen neki, méghozzá céltudatosan arról nem is beszélve hogy eredetileg nem tudták hogy testvérek...
- Eyeyey... igazi szappanoperának lehettünk mi tanúi, igaz Momo? - Emeltem fel petem mind a két kezemmel a magasban, majd megindultam a tömeg felé...


A hozzászólást Luv Delackrose összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 12 2013, 04:01-kor.
Luv Delackrose
Luv Delackrose
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Jan. 02.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal10/50[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 12 2013, 03:51

The member 'Luv Delackrose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Feb. 12 2013, 17:31

Gratulálok! A vezért és a bandáját legyőztétek. Jutalmatok a következő: "aki a gyorsabb azé" elven megkapjátok a következő itemek egyikét, amit a vezér birtokolt. (KA oszta az EXP-t és az aranyat, illetve ha valaki előttetek lévő már választott, akkor azt ti nem választhatjátok másodszor!)

Stabil Íj (+2 fegyverkezelés)
Bőr Sisak (+2 páncél)
Bőr Köpeny (+2 páncél)
Bronz Vért (+9 páncél)
Gyorstalpaló (+ 8 gyorsaság)
2x Természet Gyűrű (+1 élet; csak egyet lehet választani egy személynek)
3x Mini Potion (+5 HP; mind a hármat lehet választani egy személynek)

Off: nem szükséges a 250 szó, elég 100, és mindenki írhat újra Very Happy
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal3819/4100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 12 2013, 17:36


Az események nem várt fordulatot vettek: a vezér megsemmisült, de ez még nem minden: hatalmas mennyiségű tárgyat hagyott maga után, miután legyőztük az összes csatlósát. Nem hitem a szememnek, és egy fél pillanatig azt hittem, csak álmodom. Ott álltam a tisztás közepén, kezemben a kardommal, és bámultam a földön heverő lánykát, majd szemem a többiekre vetettem. Nyeltem egy nagyot, majd megindultam.
Utamat nem keresztezte semmi és senki, egyelőre biztos léptekkel haladtam a célom felé, szemeimben vadul lobogott a tűz, és már ki is szemeltem magamnak a megfelelő tárgyat:

A gyorstalpalót.

Megragadtam, és elégedetten tettem el az inventorymba, majd végignéztem az összegyűlteken, és elmosolyodtam. Végülis megérte ellátogatni ide...
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal29686/10100[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Enheriel Kedd Feb. 12 2013, 17:40

Ez az! Sikerült! Legyőztük a vezért és a bandáját! Az utolsó ember és szét pixelődött, bár reméltem, hogy inkább börtönbe kerül. Észrevettem, hogy a vezér cuccai ott maradtak, ahol a vezér állt egykor. Miután megnéztem, jól van-e a lány, odamentem megnézni, miket is viselt. Az alábbiak voltak nála: Stabil Íj, Bőr Sisak, Bőr Köpeny, Bronz Vért, Gyorstalpaló, 2 Természet Gyűrű és 3 Mini Potion.
- Hmmm… Végülis a vezérnek már nem kellhet. – majd megfogtam a:

Bronzvértet, amit az invertorymba raktam.

Gondoltam, nem árt egy kis páncélzat magamnak, épp ezért választottam azt. Másnem Potion főzésből szerzek magamnak italokat. Ezután odamentem megint a lányhoz, hogy magához térítsem. Ha sikerült, elköszönök mindenkitől, és tovább sétálok.


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 12 2013, 18:27-kor.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal3453/3500[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Arisa Miyu Kedd Feb. 12 2013, 17:54

Szinte el sem hittem, hogy mi folyik körülöttem. Egy támadásra készültem éppen, de ekkor mit látok, mit nem? Nincs senki, akit megtámadhatnék. Az utolsó ember is az orrom előtt esett darabokra. Hirtelen meggondolásból a mellettem fekvő lányra pillantottam, majd miután boldogan konstatáltam, hogy már nem lesz baja, magamhoz hívtam sasomat. Szegénykém nagyon megtépázott volt, de hát így is kell kinézni egy igazán jó harc után. Ezután vettem csak észre, hogy a földön, a vezér helyén egy csomó érdekes cucc hever. A többiek már oda is mentek, és választottak valamit maguknak. Én is odalépkedtem, majd kivettem egy nekem tetszőt. Egy kis sisakot, ami védi majd a buksimat. Sosem árt az ilyesmi.
- Hát akkor, ég veletek! - köszöntem el a többiektől egy intés kíséretében, és el is indultam vissza a városba.

Választásom a Bőr sisak lesz.
Arisa Miyu
Arisa Miyu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Dec. 15.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal150/200[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (150/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Feb. 12 2013, 18:04


Zhel kezdett kicsit ideges lenni… a vezér nem tántorított és kellemetlen információkat közlött amit a kékszemű természetesen nem akart elhinni. Zhel jól tudta hogy volt egy húga ez igaz, de ő meghalt már jópár éve még kisbaba korában. Így ez csak is félrevezetés lehetett.. Ezen fel is cukkolta magát egy kicsit.. és tiltakozott.. de csak magában.. a külvilágnak nem mutatott semmiféle érzelmet. Kicsit indulatosan Talán pont ezért sikerült hat teljes találatot bevinnie a vezérnek aki így aki így elvesztette a csatát.. De még elkiáltotta magát.. mielőtt eltűnt volna.. Zhel le is csapott egy tárgyra (természet gyűrű).. azonban felfigyelt arra Ayanit egy különös néven szólította.. bizony.. azon a néven ami Zhel húgáé volt. A lány felé fordult és megindult felé…. Az everett családnak semmi köze nem lehet ehhez a lányhoz.. Az képtelenség.. csorba esne a család becsületén.. ezt nem hagyhatta.. még csírájában el kellett fojtania ezt.. Kardján fogást váltott majd egyenesen a lány mellkasába vágta… majd csak figyelte ahogy a lány pixeleire bomlik..



Spoiler:
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal114/150[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (114/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Luv Delackrose Kedd Feb. 12 2013, 18:40

A Momoval szánt támadásunk sikeresnek látszott, az utolsó ellenfelünk is elpixeleződött, most láttam először embert apró zöld foszlányokra hullani szét, ráadásul az én kezem, vagyis Momo harapása által. Szemüvegem lencséjén csillogtak a zöld pixel darabok és ámultam a csodálattól. Gyönyörű szép volt, főleg ha piros lett volna, de így is képes lettem volna nézni még egy darabig. Azon kaptam magam hogy miközben a fő gonosz bomlott szét, számos hasznosnak tűnő itemet hagyva maga után. Közte volt az én kedvenc itemem is.
- Whaa, a piros italok az enyéééémek! - Kiálltok fel és versenyt futok Momoval az italokért.
- Haaa, meg vannak! - Vetettem rá magam egész testemmel, majd szépen egyesével elpakolgattam őket a raktáramba. És széles mosollyal figyeltem ahogy a többiek is hasonlóképp cselekednek. Majd a Zhel fiú is elrak magának egy itemet majd Ayanihoz lép és ... igen azt hiszem ezt vártam. Egy tökéletes családi dráma, illetve csak volt családi dráma. Elvégre így hogy a lány halott és gyönyörű pixelekre hullott szét amik táncoltak a szélben egy ideig majd eltűntek, ahogy a lány is a fiú családjából...
Luv Delackrose
Luv Delackrose
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Jan. 02.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_bal10/50[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 12 2013, 18:50

A küldetés hanyag, és a mesélő csak úgy osztogatja a jutalmakat. A küldetést lezárom.

Ezek mellett Kusumi Ayanitól 2 hónapig megvonom a mesélés jogát. (A jelenlegi küldetéseit még befejezheti.)

A résztvevők 20 exp és 40 aranyban részesülnek, plusz húsz általuk választott nem ritka ércben/növényben/vegyesen. A kért érceket a bejelentőbe írják.

EDIT: El is felejtettem, nem létező dolgok bevezetése. (Pl.: börtön)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Az emberrablás esete - Page 5 Empty Re: [Játékos Küldetés] Az emberrablás esete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.