Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai

+2
Moxie
The Gleam Eyes
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai

Témanyitás by Shota Hétf. Ápr. 11 2022, 16:09


Shotának kétségkívül jólesett az árnyharcos érintése és szavai, így hálás mosollyal fordult felé és bólintott, abban a reményben, hogy tényleg igaza van a lánynak. Nem feltétlenül abban, hogy ezt tényleg rendezni tudják, de abban talán, hogy tényleg szert tett egy barátra. Féloldalvást pillantott a jókedélyű szakácsra: a nagydarab macska eddig tényleg nem adott neki okot a kétségre, de ha választani kellett volna, Shota hamarabb mondta volna rá a történtekre, hogy ez az egész inkább a két vezér ellenszenvéből fakadt, mintsem Chief vágyából, hogy őt mindenáron megvédje.
Így vagy úgy, de még életben volt, és ez számított a leginkább.
- Értem - felelte aztán a rövid magyarázatra, amit a másik adott és megdörzsölte állát - Én aztán nem állok a hódításának útjába - vonta meg a vállát és sóhajtott: ha egy nő kezébe hatalmat adsz, az sose vezet jóra.
Shota inkább eltette a témát és követte Chiefet annak lakhelyére, figyelve rá, hogy illendő módon megtartsa a hölgynek az ajtót és csak őutána, utolsóként lépjen be a fa belsejébe. A trófeák nem igazán hozták lázba, ellenben alaposan körbenézett esetleges tartópillérek után kutatva, majd odasétált a kemencéhez és leült annak szélére, miután hellyel kínálták. A kérdésekre adott, elég bőbeszédű feleletet aztán némán, közbeszólás nélkül hallgatta végig, néha bólintva egyet-egyet figyelmének jeleként. A macskák alaphozzáállása mondjuk tetszett neki: aki erősebb nálad, annak be kell hódolni, emellett pedig életben kell maradni valahogyan. Igen, ezt a véleményt Shota is osztotta és abszolút nem volt ellenére az elv követése, hiszen jópár helyzetben használta ezt már ő maga is, elég sikeresen, hiszen még mindig itt volt. A monológ többi része pedig csak alátámasztotta az elhatározását, hogy jól döntött, hogy egyelőre itt maradt. Ki tudja, talán tényleg kiveheti a részét a jutalomból úgy is, hogy elkerüli a közvetlen frontvonalat.
- Azt hiszem a lehető legjobb oldalon állok - mosolyodott el végül és kiitta a maradék üdítőjét, amit korábban kapott - Nos tehát, mivel kezdjük? Milyen feladatok között lehet válogatni? - tette fel a kérdést és felállt a kemence mellől, megköszönve a frissítőt és letéve azt a konyhapultra, indulásra készen.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Ápr. 19 2022, 17:46

[Shota]
Látszólag nem igazán válogatsz, elfogadod az infókat, melyek nem vetnek fel túl mély kérdéseket benned. Talán az anyagi haszon, talán a ninjamacska okozta fenyegetett érzés, vagy talán egyéb okok vezetnek téged erre az útra, de akárhogyan is, ez a te döntésed és senki másé. Az egyetlen kérdésed mi eszedbe jut, egyszerű volt és nem bonyolítottad túlságosan túl. Chief pedig nem kérdez utána, hogy biztos, csak ennyiben akarod hagyni. Láthatólag nem igazán foglalkoztatja ez a része a dolognak.
- Mit szólsz a nyúlvezető fejéhez? – kérdezi gunyorosan, majd felnevet érdes hangján – Igazából bármi megfelel. Jelenleg próbálunk előre tolni az állásainkat, vagy megerősíteni a jelenlegiket. Az se utolsó, hogy sikerülne másokat beépíteni a Nyulak közé, de nem hiszem, hogy olyan segítőkész lennél, nemigaz? – kérdezi pimaszul vigyorogva – A csapataink nagy része egyelőre visszatért a bázisra. Ha minden jól alakul, a napokba megindul egy offenzíva a nyulak tábora ellen. Oda feltétlenül szükséges a segítségetek. Ha bármi van, most mondjátok, illetve azt is, ha terveztek valamit, és ha igen, mit. Nem örülnénk, ha befuccsolna a rajta ütésünk és a Nagyasszonyunk se örülne neki. Bár gondolom ez sejthető. No. Van kérdés, vagy valami? – csapja össze a tenyerét.
Innentől teljesen tőled és Moxietól függ, hogy merre és hogyan tovább. Eláruljátok a macskák tervét, hogy még nagyobb haszonra tegyetek szert? Vagy kitartotok végig a szőrmók harcosok mellett? Ti rajtatok áll vagy bukik a dolog, akár hogy is, látszólag nem igazán fogják a kezeteket, így ha tényleg jutalmat akartok, akkor oda kell tennetek magatokat.

[Akito]
Ha végül úgy döntesz, hogy az említett információk és kérdésre adott válaszok elégséges számmal vannak, úgy, ha belemész a nyulak segítésébe, felajánlanak neked egy szállást éjszakára. Ha elfogadod, gyakorlatilag a kis nyúl építészek mindössze pár óra leforgása latt összetákoltak egy apró kis fakunyhócskát a te méreteidre, melynek bár a felszereltségére lehetett panasz, alapjáraton a maga módján elégséges volt. Az ágy maga, meglepően puha volt annak ellenére, hogy valamiféle gyapjúval bélelt "matrac" volt csak a faágyon, egy sima takaróval és párnával, de ezt leszámítva túl sok mindenre nem számíthattál, legalábbis ház terén. Döntsd el miképp tervezed segíteni a nyulakat, vagy ha mégse mellettük döntesz, akkor miképp jársz el. Ha úgy döntesz, hogy az éjszakát máshol szállod meg, akkor is simán elengednek, látszólag teljesen megbíznak benned, így szabadon járhatsz, kelhetsz a falun belül és kívül is.


Határidő: 2022. Április. 28.

Moxie és Akito 500 szóval pótolhat!

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai

Témanyitás by Akito Kedd Ápr. 19 2022, 18:07

Nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy nyúlanyónak ez a betegség, vagy fertőzés, mérgezés izé az agyára is rendesen ráhúzódott, mert folyamatosan löki nekem a nettó hülyeséget, de már lassan kezdek belefáradni abba, hogy megmagyarázzam miért is látja rettentően rosszul a dolgokat és inkább csak sóhajtozok jó nagyokat.
Mikor  elmondom az igazságot arról, hogy könnyebb lenne itt rendet tenni, mint utána járni jó pár dolognak és még harcolni is, hirtelen megjön az a bizonyos ereje, amire elejtek egy elfojtott kacajt... igazán vicces  ez az öreg nyuszi
- Anyóka, nem rég még arról papoltál itt nekem, hogy a séta kimerít, meg az állás is a nehezedre esik - jegyzem meg teljesen nyugodt hangnemben - Feltűnt már, hogy néha ellent mondasz saját magadnak? Direkt csinálod, hogy engem összezavarj? - teszem fel a költői kérdést, amire nem várok választ, mert szerintem úgyse kapnék. Nem inzultálni akarom... csak izé...nah.. Rolling Eyes Helyette végig hallgatom a történteket jó figyelmesen, hátha kihámozunk belőle valami értelmeset, amit a nyusziknak nem nagyon sikerült. Nem mondanám, hogy ostobák... mindössze egy picit egyszerűek, de nem buták.
- Értem-értem, vagyis nem értem. Vagy olyan erős, hogy elbánj jó pár erős macsekkal, de helyette itt várod a halálod, csak azért, mert a gyermekeid nem szeretnének harcba küldeni. A gyerekeid, akiket minden áron megakarsz védeni... oké. - hát nem jár egy rúgóra az agyunk, az biztos.
- Én ha a helyedben lettem volna, már rég ledaráltam volna a cicákkal, míg lett volna hozzá elég erőm. De hagyjuk is, már mindegy. Szóval egyik éjszaka támadás ért. A cicusok támadtak rátok, vagy nem tudni, hogy kik? A tőr megvan? - mivel erről nem esett szó, meg kell kérdeznem, mert igen fontos darabkája lehet a kirakóson, ha egyáltalán ki lehet ezt rakni.
- Összegezve: Egyik éjszaka megtámadtak egy minden bizonnyal mérgezett tőrrel, majd pár napra rá jöttek a szőrmókok és megtámadtak titeket, bármiféle figyelmeztetés vagy hadüzenet nélkül ugye?- összegzem röviden a történteket - Azt is említetted, hogy bár nem volt soha felhőtlen a két törzs kapcsolata, ilyen támadásra, háborúra eddig még nem volt példa..... akkor mi változott? Történt valami mostanában? A törzsekben, vagy az erdőben? Valami olyasmi, ami miatt megváltozott valami. Akár az életkörülményeitek, akár valami számotokra lényegtelen dolog? - tudom, a kérdéseim záporoznak, mert elkezdtem kicsit komolyabban venni. A harc egyelőre nem opció számukra és számomra sem. Mindig jobb egy békés megoldás, ahol nem kell megizzadnia az embernek, pontosabban nekem Suspect
- Mindezek mellett muszáj megkérdeznem, hogy nincs-e itt az erdőben egy harmadik fél is, aki profitálhatna abból, hogy lenyesegetitek egymást? - nem direkt gyártom az összeesküvés elméleteket, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, mert az, hogy ok nélkül csináljanak ilyet a macskák, az biza ki van zárva.
- Vagy esetleg csak régen volt valami harmadik törzs vagy mifene?- Nem akarok holmi találgatásokba belemenni, de kénytelen vagyok.
Nagy türelemmel hallgatok meg mindenkit, ha más is hozzászólna a beszélgetéshez. Ki tudja, talán némelyik nyuszika többet látott azon éjjelről, mint a nyúlanyó. Talán össze tudunk rakni valami épkézláb történetet annak ellenére, hogy nem bízom meg a fülesek memóriájában teljesen
- Bárkinek bármi eszébe jut, csak nyugodtan mondja - nézek a nyúlseregre körülöttem...    

_________________
[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 0810[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 0510[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 1310[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Zelomk11[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Rzzsa10[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai

Témanyitás by Shota Hétf. Ápr. 25 2022, 14:55


Shotának egyre szimpatikusabb volt ez a nagydarab macska: nem szaporította fölöslegesen a szót és arra válaszolt, ami a harcművészt érdekelte, mindenféle körítés nélkül. Persze Shotának eszében sem volt elhozni a nyúlvezető fejét, az első kérdésre tehát csak megrázta a fejét, de maga is elmosolyodott a másik nevetésén - amikor azonban arra került sor, hogy valakit beépítsen a nyulak közé, már elgondolkozott és megdörzsölte az állát, ám egyelőre csöndben maradt és nem adott sem ilyen, sem olyan reakciót. Volt ugyanis valakije, akinek ugráltatása csak egy üzenetébe került, ha pedig ennyiért már busás jutalmat kapna, talán szó nélkül küldené be Elit a pöttöm nyuszik közé, akárhol is legyenek azok. De a saját érdekei még mindig előbbre valóak voltak, mint bárki másé és ez alól a macskák törzsének sorsa sem volt kivétel: ha véletlenül rosszul sülne el valami a nyulaknál, elveszítene egy évekre hozzá "szerződött" szolgát, ezt a kockázatot pedig semmilyen arany vagy egyéb jutalom nem érte meg neki. Azt persze még magának sem vallotta be, hogy kezdte egészen megkedvelni ezt a kis kincseskét, akit a sikátorban talált és talán nem is csak azért, mert kiszolgálta őt, a lényegen azonban mindez mit sem változtatott: valami mást kellett kitalálnia.
- Ha ez a háború napokig eltart még, előszöris kellene nekem és a társamnak egy - ninjáktól is - biztonságos lakhely, ahol megalszunk. Én a részemről nem vetném meg azt sem, ha hely hiányában csak egyetlen szoba jutna kettőnknek - mosolyodott el sokatmondóan, majd megköszörülte a torkát - De persze jó az, amit el lehet intézni. Vagy lakoltassunk ki a nálunknál gyengébb macskeszokat? - tűnődött el hangosan, merthát itt ez volt a szabály, nem? Az erősebbnek be kell hódolni, Shota pedig ha a vezetőknél nem is, de az egyszerű sorkatonáknál bizony erősebbnek tippelte magát.
- Én, mint azt láthattad is, képes vagyok repülni, szóval segíthetnék a terep feltérképezésében, illetve az ellenséges csapatok pozíciójának meghatározásában, de az italokhoz is értek, így besegíthetnék a csapatok étkeztetésében - folytatta aztán az ötletelést, lehetőleg olyan feladatot választva, ami kerüli a bármiféle harci konfliktust - De fegyvereket és egyebeket is szállíthatnék a bázisból a kihelyezett táborokba. A levegőben gyorsabb az út, mint a fákat és az aljnövényzetet kerülgetve - tette hozzá és igen, ez már olyasmi volt, amit pár aranyért és persze az életben maradásáért szívesen elvállalt volna.
- Csak mondd, kinél kell jelentkezni és melyik feladatra - nézett Chiefre abban a reményben, hogy ha a szakács nem is az italkészítést választja, azért lesz olyan a vezetők vagy alvezetők közül, akivel ugyanígy megtalálja a közös hangot.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai

Témanyitás by Strea Hétf. Május 16 2022, 15:47


Amennyiben nem érkezik mesélés, jövő héten lezárom a küldetést.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai

Témanyitás by Strea Szer. Május 25 2022, 14:40


Nos, mivel a mesélőtől többszöri megkeresésre sem érkezett semmi reakció, így a küldetést 1 hónap várakozás után lezárom. A háború kimenetele egyikőtök számára sem lett tisztázott, ugyanis miután elkezdtétek a nektek kiadott (vagy általatok javasolt) feladatok elvégzését, egy-két nap múlva odajött hozzátok egy kisebb vezető, kifizetett nektek némi aranyat, majd közölte, hogy a harcot nélkületek kívánják folytatni, így szabadon távozhattok.

Mivel megvolt a 8 kör és a küldetés mesélői inaktivitás miatt fulladt be, így mindazok, akik végigvitték azt, teljes jutalmat kapnak. Az aktivitási bónuszt a szabályzat és a mesélő által megadott határidőhöz képesti reagírási időpontotok alapján adtam vagy éppen nem adtam (levonások nem voltak), a nehézségi bónuszotokat pedig a közepesnél egy kicsit magasabbnak ítéltem.
Ha volt a küldetésre szóló menedékes jutalmatok, azt még 1 hétig pm-ben jelezhetitek.

Alap jutalmak

Akito: 301 exp, 322 arany ( +40% Exp +40% Arany Ékkő Gyűrű )
Shota: 331 exp, 351 arany ( +30% Exp +30% Arany Ékkő Gyűrű )
Moxie: 253 exp, 273 arany ( +30% Exp +30% Arany Ékkő Gyűrű )

Ércek és növények

Akito:
Érclátás: Tier 5, 460 -> 480
10 Rézérc 1 Cserzett Bőr 3 Akvamarin 3 Igazgyöngy 3 Ezüströg
Nyersanyagismeret 3:
1 Rézérc 3 Akvamarin 1 Igazgyöngy 1 Ezüströg
Shota:
Növénylátás: Tier 1, 71 -> 91
7 Kis Tövisgyökér 6 Faeno Levél 3 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang
Moxie:
Növénylátás: Tier 2, 115 -> 125
6 Vastag Tövisgyökér 1 Faeno Ág 1 Vörös Gomba 1 Nihil Levél 1 Óriás Pitypang

Receptek

Akito:
Fekete Jeges Íj Recept; Fekete Buzogány Recept
Shota:
Rövid Fegyver Élesség Potion Recept; Rövid Ellenméreg Recept
Moxie:
Pofon Kristály Recept

Keresés

Akito (Keresés 3. szint):
[T2] Pofon Kristály
Shota (Keresés 2. szint):
[T2] Sólyom Rúna

Hallgatózás

Moxie (Hallgatózás 2. szint): ingyen dobhatsz egy tárgy infót, az első kockánál egyet, a többinél kettőt levonva.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.