Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elaila vs. Mia

3 posters

Go down

Elaila vs. Mia Empty Elaila vs. Mia

Témanyitás by Mia Kedd Aug. 17 2021, 15:27

Az utóbbi időben rengeteg dolog történt velem. Olyan sok, hogy alig tudtam lépést tartani vele. Több különleges küldetésen is részt vettem, ahol a megoldás nem volt olyan egsszerű, mint az átlagos MMO-kban - és még csak a 20. szintig mehetek fel. Beléptem egy céhbe, ami által a lehetőségeim megtöbbszöröződtek. Még ismerőseim is lettek, noha barátnak egyiket sem nevezhettem. A világhoz való hozzáállásom  azonban továbbra sem változott. Ahogy a harci képességeim, vagyis inkább azok hiánya sem. Ezen kell változtatnom. Hozzá kell szoknom a harcrendszerhez, megismerni sajátosságait, fejlődni, ha túl akarom élni. Távolsági harcosként játszani ebben a játékban nem kis hátrány volt, vagy csak én nem voltam képes kijátszani. Az biztos, hogy a harcmodor nem látványos, amin talán az akrobatika segíthet. Akárhogy is, minél többet kellett harcolnom, ha erősebbé akartam válni.
Így jutottam el ismét az arénához. Kellett egy ellenfél, én pedig nem ismertem semmit, aki kapható lett volna erre. Igyekeztem a legfurcsább nevűt kiválasztani, ami kihozhatott volna akár egy nagyon erős ellenfelet is. Az Elaila Heldfrisk név önmagában erőt sugárzott, hacsak nem a valósat használta. Mégis ez volt az egyik legkülönösebb, így őt választottam. És bár én is erősebbé váltam, tudtam, hogy ez nem a saját erőm. Magamtól kellene felkapaszkodnom, viszont nyolc év után.. Reméltem, hogy nem egykörös harc lesz.
Az arénához érve teljes harci díszbe öltözve várom az ellenfelet, hogy könnyebben rám találjon. Amennyiben sokan tartózkodnak a területen és a kihívott nem jelenik meg időben, úgy én indulok a keresésére. Elsősorban egy olyan lányt keresek, aki más után -talán utánam- kutat, hátha ő is abban a helyzetben van, mint én.

Mia(20): HP:180 | F:35 | E:8 | I:39 | K:15 | Gy:23 | Sk:20 | P:100


Tiszta Vér
Típus: Permanens
Nem lehet negatív hatásokat okozó képességeket, vagy tárgyakat (így mérgeket sem) használni rajta. Cserébe ő sem képes negatív hatásokat okozó képességeket, vagy tárgyakat használni.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Elaila vs. Mia Exp_bal566/1500Elaila vs. Mia Exp_ures  (566/1500)
Céh:

Vissza az elejére Go down

Elaila vs. Mia Empty Re: Elaila vs. Mia

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Kedd Aug. 31 2021, 17:12

Bizonytalanul sétáltam előre. Aprókat néztem jobbra-balra, ahogy próbálom kitalálni, vajon ki is kereshetett engem. Ahogy mostanság szokásommá vált, az Aréna körül sétálgattam, várakoztam, reménykedtem. Az eddigi tapasztalataim alapján ugyanis az emberek gyakrabban kértek fel, ha ezen a területen tévelygek. Akárhogy is, reménykedésem meghozta a várva várt figyelmét, hisz nemrégiben felvillant a várva várt kérelem, most pedig e nyomán próbálom megkeresni azt a hölgyet, aki felkeresett… hisz a „Mia” név csak hölgyet takarhat nem? Akárhogy is, a térkép szerencsére közvetítette nekem, hogy merre találom, vagy legalábbis közel nagyjából szinten. Végül nagy eséllyel, úgyis ő fog kiszúrni engem, hisz rossz szokásomhoz híven túlságosan lesütött szemekkel vártam az illetékest. Féltem ugyanis a kudarctól, de már kezdem megszokni, hogy úgy is csak egy darab szemétnek vagyok elég. Sosem volt senki, aki újra kihívott volna, vagy bármilyen más dolgot kért volna tőlem. Így nem lepődnék meg, hogyha ez a lány is hasonlóképpen vélekedne rólam. Talán még a kedve is elmenne a harctól, ha meglátná kivel került össze… Végül, ha a lány megjelenik, bizonytalanul nézek rá. Nem tudom, hogyan állak hozzá, és ha nem szólít meg, ó eséllyel csak a földet bámulva fogom csak követni. Végétére mit érek én annyit, hogy érdekelje a nevem. Talán a többség is csak sima udvariasságból kérdezte meg… Hiába azonban a némaságom, ha végül a lány úgy döntött, egyszerűen némán követte őt, megvárva, míg megcsinálja az arénát, még csak nem is merve mondani semmit se a pályával kapcsolatban (nagy eséllyel akkor is csak makogni tudnék, ha megkérdezi, milyen legyen). Egyszerűen csak vártam, és reménykedtem, hogy nem fog otthagyni, csak úgy… legalább egy picit szeretnék a hasznára lenni.

// 2x Cseppkő //

É: 14 | FK: 47 | Erő: 13+7(+Cool | K: 24 | GY: 41 | SK: 31 | P: 60
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Elaila vs. Mia Exp_bal1170/1500Elaila vs. Mia Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Elaila vs. Mia Empty Re: Elaila vs. Mia

Témanyitás by Mia Csüt. Szept. 23 2021, 12:02

Ahogy vártam. Tudtam! Tudtam! Egy lány az, zseni vagyok. Egy bizonytalanul közlekedő lányt pillantottam meg a tömegben, aki mintha keresett volna valakit. Valószínűleg ő lenne az én áldozatom, de ha nem, akkor is úgy néz ki, mint akire ráférne némi bátorítás -akármihez is van rá szüksége-, így odalépek hozzá és a kezemet nyújtom.
- Szia - szólalok meg egy kissé erőltetett mosollyal. - A nevem Mia. Te vagy Elaila, igaz? Örülök, hogy megismerhetlek.
Ezután beállítom az arénaharc alapjait, azt azonban rá bízom, milyen terepen harcoljunk és lehessen-e fogyóeszközöket használni. Ha ezekkel kész vagyunk, egy pillanatig még habozok, mielőtt belépnék az arénába.
- Sok szerencsét - szólok még oda barátságosan, mert tényleg egy kissé elveszettnek tűnik. Lehet, hogy rossz embert hívtam ki, hogy semmi kedve a harchoz, ez pedig engem is kissé lelombozott. Én élveztem a legutóbbit, még ha vereséggel is zárult. De nem akartam még jobban elvenni az ő kedvét is, így határozottan próbáltam meg viselkedni.
Az arénába lépve pedig ismét elfog a küzdeni akarás érzése, még ha nem is éles harcról van szó, hanem csak gyakorlásról. Muszáj tapasztalatot gyűjtenem.. Ehhez pedig minél több emberrel kell kiállnom. Persze a bossharcok taktikái mások lesznek, de fejlődnöm is kell. Így hát nem érdekel, kivel hoz össze a sors, mindenemet beleadom a küzdelembe.
Ahogy lejár az idő és megkezdődik a harc, megpróbálom magamhoz ragadni a kezdeményezést és felajzani íjamat, azonban már ekkor észreveszem ellenfelem csatatéri előnyét - hiába vettem fel a távolságot, ez a mozdulat nem elég gyors ahhoz, hogy valóban előnyre tegyek szert. Nem szakítom meg a folyamatot, hiszen még szükségem lehet a nyilamra.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Elaila vs. Mia Exp_bal566/1500Elaila vs. Mia Exp_ures  (566/1500)
Céh:

Vissza az elejére Go down

Elaila vs. Mia Empty Re: Elaila vs. Mia

Témanyitás by Cardinal Hétf. Dec. 27 2021, 18:32

Időtúllépés! Az aréna harc lezárva. Jutalom harc híján nincs, és mivel az aktív játékos inaktívkodta el a párbajt, ezért pontváltozás sincs.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Elaila vs. Mia Exp_bal0/0Elaila vs. Mia Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Elaila vs. Mia Empty Re: Elaila vs. Mia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.