Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elaila Heldfrisk vs Seishin

2 posters

Go down

 Elaila Heldfrisk vs Seishin Empty Elaila Heldfrisk vs Seishin

Témanyitás by Seishin Kedd Feb. 13 2018, 20:25

Azt se tudom, merre vagyok, ja de még is valahol egy jelentéktelen faluban vagy kis városban talán? Legyintek magamban egyet, teljesen mindegy az is lehet, Taftban vagyok, nem igazán számít. Ma csak lazulni szeretnék, valahol ki nyújtózni és lustálkodni. Azután a kazamata után, meg ami ott történt kijár nekem minimum egy hét lustálkodás és kényeztetés. Most nem a cuki cuccomban vagyok, nincs cica fülecske semmi más édes dolog. Na ná hiszen egy mocskos bűzös kazamatából tértem vissza kisé fáradtan és koszosan, mint egy csöves. LOL én vagyok Sei a homlesz, ami elég nagy mellé lövés, hiszen van hol laknom. Még is néha még mindig egy kocsmában alszok valahol egy bérelt szobában. Már nem iszok annyit, de ha kedvem támad, egy jó verekedésben még benne vagyok simán.
Most is épp egy kocsma előtti padon ücsörgők szétcsúszva, mint kutya a jégen négy lábbal. Kezemben egy korshow amiben kakaó lötyögött még hozzá fahéjas! Ez az én drogom, saját személyes kábszerem, ennél nincs jobb a világon én mondom.
Miközben igyekszem mély zen állapotot elérni nyújtót lábamba bele rúg valami tahó. Fél szememmel ki kukkantok a csukjam alól. A bunkó ép fel lök egy gyereket, aki olyan idős lehet mint a srác akivel találkoztam a parton. Taka akkor a szívemhez nött, kár is lenne letagadnom. Már ö előtte is dühitett az ilyen dolog, utána meg kivált kép. Még szerencsétlen földön fekvőbe bele is rúg egyet.
Felálok és mögé lépek meg kocogtatom a válát, mikor amaz meg fordul, én felnézek rá majd gonosz kis vigyorral szét törőm a fején korsom
- Na nézzenek oda hogy is volt az előbb?
Ki vonom Hentest és ami a csővőn kifér alapon lecsapok a szemétládára. Védett területen vagyunk igy sebzést nem tudok be vinni, pedig de jó lenne feldugni neki a pallosom a seggébe.
A bunkó kénytelen volt elhúzni mi után gyerek és közéje álltam fenyegetően. Gyereket fel segítettem és kezébe nyomtam pár aranyat.
- Ne hagyd, hogy ilyen mocskok használjanak.
Már ültem vissza a padra lazán elfeküdjek és csak az eget bámulhassam. Közben ez előbbi szavaim meg toldottam még.
- 1 szinten van egy árvaház, ott talán tudnak segíteni ha nincs hova menned.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
 Elaila Heldfrisk vs Seishin Exp_bal3371/3500 Elaila Heldfrisk vs Seishin Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

 Elaila Heldfrisk vs Seishin Empty Re: Elaila Heldfrisk vs Seishin

Témanyitás by Eugeo Szomb. Szept. 01 2018, 18:10

Üdv!

A küzdőteret inaktivitás miatt lezárom! Egy szem posztra sajnos nem tudok jutalmat osztani.
Eugeo
Eugeo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 129
Join date : 2014. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.