Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elaila Heldfrisk

2 posters

Go down

Elaila Heldfrisk Empty Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Vas. Szept. 30 2018, 21:41

Szeretném kiegészíteni a képességemet, mert már bár megbeszéltük egykor régen látom, megpályázni elfelejtettem Embarassed


Név: Sorvasztó Pengék
Típus: Permanens
Leírás: A kések enyhe zöldes aurában kezdenek izzani passzívan, de hozzá kell tenni, hogy ez nem jár fénykibocsátással. A kések pengéjével okozott fizikai támadások (találat) leszedhető méregjelzőket pakolnak az ellenfélre. Fontos megjegyezni, hogy ezek a méregjelzők nem az ellenfél, hanem a használó következő körének legelején (támadásai, képességei előtt) váltják ki a hatásukat, mely során az ellenfél páncélja alá, közvetlenül a HP-ból vonja le a sebzést. Fontos azonban megjegyezni, hogy ennek két hátránya is van. Egyrészt, hogy alap találatokkal nem osztok ki semmilyen sebzést se P-ra se HP-ra, másrészt az összegyűlt jelzők (1 sebzéspont 1 jelző) 20%-át sebzi csak ki az adott körben, minden fennmaradt, halmozott jelző átvándorol a következő körbe, de sebzést ebben a körben csak a 20% okozott. Egyértelműen a sebzést bevitt jelzők „deaktiválódnak”de max értékként megmaradnak (pl ha 100 dmg-ből 20 már elment, akkor feltüntetve 80/100 jelző marad még az emberen). Erre azért van szükség, mert alapjáraton a jelzők szinte sosem, vagy csak nagyon nehezen érnék el a 0-t.. Erősítés: Minden kimaxolt Poti/Méregfőzés Tierje után +10%-al nő a rárakott sebzés aránya (pl 102-as Potifőzés esetén bár T2-n vagyok csak a T1 része van csak kimaxolva, emiatt kapjuk meg a bónuszt így a méreg dmg már 30%-okat oszt ki).
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Elaila Heldfrisk Exp_bal1170/1500Elaila Heldfrisk Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Elaila Heldfrisk Empty Re: Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Strea Vas. Szept. 30 2018, 22:02


Oksi, elfogadom a kiegészítést!
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Elaila Heldfrisk Exp_bal0/0Elaila Heldfrisk Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Elaila Heldfrisk Empty Re: Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Szomb. Márc. 30 2019, 17:18

szeretném leváltani az első képességemet Embarassed sajnos kevesebb haszna van, mint hátránya No

új képesség:
1. Alchemist (Permanens)
A képesség röviden: lehetővé teszi Elaila számára, hogy egy mérget bármennyiszer felhasználjon. Amikor Elaila mérget ken fel a pengéjére, az általa felhasznált fiola nem pixeleződik el, hanem helyette a méreg felhasználódásakor, vagy a harc végeztekor visszakerül a fiolába és így újonnan tudja majd azt felhasználni. Azonban ennek megvannak a maga korlátjai. Bár képes újraalkotni a felhasznált mérget, sajnos a ritka mérgek továbbra is felhasználódnak, ezen felül a sima mérgek esetében is, a már felhasznált fiolát nem lehet az adott játékban újra felkenni a fegyverre, meg kell várni a meccs/kaland végét.

2. Poisoner (Passzív)
A képesség lehetővé teszi Frisk számára, hogy aktiválásától kezdve egyszerre 2 méregjelzőt helyezzen 1 találattal az ellenfelére. Ez természetesen azzal is jár, hogy minden méregjelző utáni, azonos mennyiségű használhatóság is "pazarlódik" az adott méregből.

Kijátszás: játéktéren
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Elaila Heldfrisk Exp_bal1170/1500Elaila Heldfrisk Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Elaila Heldfrisk Empty Re: Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Strea Csüt. Dec. 17 2020, 21:30


A képességeket elfogadom ^^ Amint megvannak a kijátszás linkjei, az azon felüli játékokban is használhatod őket.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Elaila Heldfrisk Exp_bal0/0Elaila Heldfrisk Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Elaila Heldfrisk Empty Re: Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Csüt. Jún. 24 2021, 20:39

// Megkésve bár, de törve nem //

Csöndesen bámultam magam előtt a földet, ahogy a nyári nagymelegben a Kezdetek Városának sikátorának árnyékába húzódtam meg a kánikula előtt. Szomorúan öleltem át lábamat, ám hiába próbáltam erőt venni magamon, nem igazán tudtam mit kezdjek magammal. A céh feloszlott, és biztos vagyok benne, hogy ez részben, vagy kitudja, talán egészben az én hibám. A céhvezér, Rikomono nem szidott le, de nem is nyugtatott meg, egyszerűen elkerült, mintha semmi se történt volna. Megértem. Végtére is miért kéne egy olyannal foglalkoznia, mint én. Egyik kezemmel végül elengedem térdemet, és az oldalamon lévő Cseppkövet kihúzva magam elé emelem a ritka fegyvert.
~ Vajon vissza kellene adnom ezt? – bámulom a furcsa pengét gyenge tekintettel.
A céh segítségével tudtam csak megszerezni ezt, de nem igazán tudom mit kellene most vele kezdenem, hogy a céh feloszlott. Végül megráztam a fejem. Ha Rikomono vissza szerette volna kérni, már minden bizonnyal megtette volna. Már épp készültem volna visszasüllyedni a bizalmatlanság mocsarába, amikor is hirtelen felpittyent a rendszerem jelezve, hogy frissült a rendszer és némi változás történt a képességeim tárába. Bizonytalanul néztem fel a menümbe, és néztem rá az új leírásokra. Először nem igazán értettem mire akar célozni, de szépen lassan kezdtem sejteni. Furcsák voltak ezek a képik, de egy biztos. Így talán kevésbé leszek mások kárára. Így elég csak egyszer feltöltenem a készleteimet, és akkor onnantól nem kell mások terhére lennem. Pislogva néztem a feliratot és reménykedtem benne, hogy valóban úgy történnek a dolgok, ahogy én elképzelem. Egy pillanatra még az önostorozás mély gödréből is felszabadultam. Talán ismét hasznos lehetek. Talán, ha megmutatom Rikomononak, hogy én is képes vagyok valamire, akkor talán engedi, hogy megtarthassam a dolgaimat. Ekkor tévedt a szemem a következő kis ikonkára, mely egy újabb képességet tartalmazott. Furcsa érzék kerített hatalmába, hisz szokatlan volt egyszerre két képességgel gazdagodni, bár egyértelmű volt, hogy az egyik az egyik régi képességem cseréjeként szolgált. Ezek szerint jelenleg elég jónak talál a rendszer, hogy két képességem is legyen? Most először értem el ilyen a játékba, emiatt kissé szokatlanul érintett. Nem tudtam mit szóljak ehhez, de egyelőre úgy döntöttem, hogy a lehető legtöbb dolgot ki kell hoznom a helyzetemből. Kénytelen leszek, hisz amíg nem fogad el valaki maga mellé, kénytelen leszek az utcán tölteni az időmet… hisz… nem érdemlem meg, hogy mások elől foglaljam a fogadók kényelmes berendezéseit. Izgatottan állok fel, leporolva magamról a virtuális port, hogy viszonylag, legalább megpróbáljak valami rendezett külsőt adni magamnak, majd előszedve az erszécskémet, reménykedve, hogy valamennyi kis aranyat sikerült összekuporgatnom a hónapok alatt. Azonban kissé kiábrándító volt a tudat, hogy alig-alig maradt aranyam. Nincs mese… gazdát kell találnom, aki ha nem is ad szállást, talán megszán néhány petákkal, vagy legalább meghagyja azt nekem, amelyért megdolgoztam. Muszáj lesz, hisz, ha azt szeretném, hogy elismerjenek, és ne tartsanak használhatatlannak, kissé fel kell fejlesztenem a leltáramat… és talán egy kicsit magamat is. Kissé izgatott voltam, de egyszerre éreztem, hogy a feszültség a torkomban dobog. Eljött a pillanat, hogy kissé talpra álljak és megtegyem az első lépéseket az önálló fejlődésért… hisz ha nem teszem meg, soha senkinek se fogok kelleni… és… én magamtól képtelen vagyok létezni… én… nem tehetek olyat.
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Elaila Heldfrisk Exp_bal1170/1500Elaila Heldfrisk Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Elaila Heldfrisk Empty Re: Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 25 2021, 09:21


Kijátszás elfogadva, innentől használhatod a képességeket játéktéren is Wink
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Elaila Heldfrisk Exp_bal0/0Elaila Heldfrisk Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Elaila Heldfrisk Empty Re: Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.