Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk

2 posters

Go down

[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Empty [JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Askr Kedd Feb. 06 2018, 16:41

Lemegeton - Elaila Heldfrisk


Határidő: Megbeszélés szerint 1 hét.

Te leginkább idegenektől hallod a szóbeszédet. Útszéli kocsmákban, parkokban, egyéb helyeken gyakran hallani Lemegetonról, a bejárat nélküli kazamatáról. Titkokat, rejtélyeket, pár mellékküldetést tartogatott, de annak ellenére, hogy a mini mapen megjelent, koordináták nem jártak hozzá. Egyszerűen láthatatlan volt. Nos, rajtad állt, mennyi elhatározottságot vettél magadhoz, hogy megtegyek a lehetetlent: szertefoszlatni mások kételyeit, és rálelj a kazamata bejáratára.
Semmire sem emlékszel, hogyan kerülhettél erre a helyre - egy dolgot leszámítva, hogy valami nagyon elálmosított. Tökéletes sötétségben találod magadat: se közel, se távol, sehol semmi. A hátadon fekve ébredsz, s ha megpróbálsz felállni, azt veszed észre, mennyire nehezedre esik. Mintha víz alatt volnál, mellmagasságig kimondottan nehéz megmozdulnod. Ami azt illeti, levegő is fojtogatónak tűnt. Olybá az az érzés tölthetett el téged, hogy az árnyékok tengerében "úsztál". Miközben az új helyzethez próbáltál alkalmazkodni, lassan, de biztosan, ismeretlen távolságban feltűnhet valami. Egy régi, fából faragott hintaszéket látsz. A messzeségben még nem láthatod, de ha - nagy nehézségek árán - megindulsz, annak ülésén egy kihajtott pergamenpapírt találsz: egy kérdésekkel ellátott szerződés. Ami elsőként feltűnhet, az az alján található, utolsó kérdés alatt szereplő vonal. Valami vagy valaki megérezte a jelenlétedet, mert amint megközelíted, egy régebbi, madártoll végű toll materializálódik a papíroson. A körülmények magukért beszéltek: arra vártak, hogy leleplezd az igazságot elfedő misztériumot.
A fejedben egy hang csengett – ismerős, de annyira mégsem, hogy archoz tudd társítani. Értelmetlen sugdolózásként érintett meg. Ha a hintaszék irányába közelítettél, egyre jobban, koherensebbnek tűnő fecsegésnek hallhattad.

Nos, juss el eddig a pontig. Posztod addig tartson, amíg el nem kezded kitölteni a pm-ben elküldött tesztet, a válaszaid alapján!

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Exp_bal10/2900[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Empty Re: [JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Hétf. Feb. 12 2018, 14:45

Hogy mi ösztönzött arra, hogy küldetésre menjek? Igazából nem tudom. Még mindig nem sikerült megfelelő Gazdát találnom, aki nem dob el magától. Persze sokan furcsának néztek, mikor szóba került a dolog, de nem tudtam mit mondani furcsálló kérdéseikre. Én… egyszerűen nem tudtam csak úgy elleni a világba. Gyermekkorom óta arra neveltek, hogy csakis a Gazda, a Tulajdonos parancsait kövessem, így mikor csakis a saját dolgaimra figyelhettem, csakis a saját „parancsaimra” hallgathattam, hamar kiderült, hogy mennyire elveszett vagyok is valójában. És hogy mit keresek ennek ellenére egy feltehetőleges küldetésen? Azért, mert Chara, ki legközelebb volt ahhoz, hogy „főnököm” lehessen, szintén egy hasonló expedícióra ment, én meg úgy éreztem, ha követem, talán tudok segítségre lenni neki a dolgaiba. Nem is sejthettem akkor még, hogy mennyire másképp fognak alakulni a dolgok.
Mikor végül felébredtem, először azt hittem csak álmodom. Nem tudtam, hogy hol vagyok… és hogy hogy kerültem ide. Szinte éreztem, ahogy a kétségbeesés erőt vesz rajtam. Szemeim sarkában apró könnycseppek jelentek meg, ahogy éreztem, ahogy eluralkodik a páni félelem. Hiába leszek már lassan nagylány, a félelem sokszor erőt vesz rajtam, melytől soha nem tudtam megszabadulni. Éreztem, ahogy nehezen veszem a levegőt és nehezen mozgok, mely a páni félelemre még tovább rájátszik. Összegömbölyödtem és átkaroltam lábamat. Nagyon kicsi kellett ahhoz, hogy elsírjam magam. Már kis híján átadtam magam a zokogásnak, amikor könnyektől homályos látásomon át észrevettem valamit. Szipogva álltam fel és félősen, remegve indultam a tárgy felé, miközben végig lehajtott fejjel markoltam szoknyácskámat. Végül elértem a hintaszéket és észrevettem a papírt, melyen hamarosan egy toll került le. Nem tudtam miért van itt és mit kéne vele csinálni. Nem mozdultam. Mi van, ha visszajön érte a tulaja? Mi van, ha itt lát és leszid? Nem mertem hozzáérni. Ám ekkor egy hang szólalt meg a fejemben. Megráztam a fejem és füleltem. Még mindig hallom a hangot, mely bár gyenge volt, mégis furcsán ismerősnek tűnt.
- K…Kik maguk? – kérdezem el-elhaló hangon – M…mit kéne csinálnom? Hahó…. Uram… H…hölgyem? Ki k...kéne töltenem ezt?
Hosszú csend, melyben a motyogás nem halt el, mégse kaptam választ. Végül mivel nem volt jobb ötletem és felvettem a papírost és a lúdtollat és szolgáló ülésbe leülve (magam aláhúzott térdeimre ülve) előrehajolva ügyetlen kézírással, még mindig remegve elkezdtem kitölteni a tesztet. Úgy éreztem erre akarnak utasítani a hangok… és én reméltem, hogy jól döntöttem.
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Exp_bal1170/1500[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Empty Re: [JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Askr Kedd Feb. 20 2018, 16:57

A hangodat senki és semmi sem hallotta meg. Az értelmetlen sugdolózás csak akkor tűnt értelmesnek, egybefüggőnek, amikor elkezded kitölteni a kérdőíves tesztet. Mialatt mindez történik, lúdtollas pennádból fehér-arany foszlányok váltak ki. Felbecsülhetetlen távolságban, a mély sötétségben gyűltek össze, szépen-lassan alakot adván valaminek – vagy valakinek.
- Vagy… aki vagy… te vagy én… – A sugdolózás egy időben ezt ismételte, majd ismételte. Egy idő után idegesítőnek tűnhetett, már amennyire a teszt kitöltésére összpontosítottál. Ha ez nem lett volna elég, pár perccel később halkabb zúgásra lehettél figyelmes. Hogyha először tekintettél körbe, a sötétségen kívül semmit sem láthattál – ellenben ha felfelé pillantgattál, egy kis fehér kolibrit láthattál a fejed körül körözni. Apró gombszemei kéken ragyogtak, tollait kis arany ívminták tarkították. Fizikai lehetetlenségnek tűnt ugyan, de egy számológép méretű apparátust tartott a lábai között, amit az öledbe ejtett.
Minél többet foglalkoztál a talányokkal, annál hangosabbnak tűnt a szárnyak zúgása. Meglehetősen kellemes érzés volt, ahhoz képest, hogy a madárka konkrétan a füled környékénél körözött. Pillantásod az okostelefonra emlékeztető képernyőre vándorolt, mely egy képet töltött be. Az apparátuson a marseille-i taro akasztottja jelent meg. Akárminek is a műve, elég időt hagyott neked, hogy megemészt a látottakat. Később egy chatablak nyílt fel, mely feléd irányuló üzenetírást kezdett el jelezni. Vajon ki lehetett az?

Belső monológjaid nyugodtan kibontakozhatnak, a kérdésekre való választ letisztázhatod, ha nem tudod mivel kitölteni a keretet. Posztod az üzenetírásig tartson.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Exp_bal10/2900[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Empty Re: [JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Askr Szomb. Márc. 17 2018, 23:26

Júzer jelezte felém időhiányát, így lezáratnám a küldetést.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Exp_bal10/2900[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk Empty Re: [JK Küldetés] Lemegeton - Elaila Heldfrisk

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.