Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2020] 7-es csapat

4 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Szomb. Márc. 27 2021, 10:17

Megint nem sikerült a támadásom. Ezek a lények idegesítőbbek, mint először gondoltam.. Nyilván nem véletlenül. Kasuminak intve próbálom jelezni, hogy a másik oldalról próbálja meg bekeríteni, amíg én az én felemről támadom, reménykedve benne, hogy a csomagok nem értik a jelbeszédet, azonban mikor odapillantok, ahol a lány eddig volt, miután nem jelent meg a helyen, ahol szerettem volna, észrevettem, hogy eltűnt. Értetlenül tekintek körbe, de végül is nem tudok mit tenni a helyzettel. Most a két tárgyon kívül őt is meg kell keresnem.. Talán az egyik ajándék nyelte el? Talán mire visszatér, vagy visszaszerzem, az elveszett tárgya is meglesz. Ennek reményében bevetem a Puding Mágnest, a láda felé irányítva, hátha sikerül "elkoboznom". Akár sikerül, akár nem, még az egyik ajándékot is megtámadom. Megérdemlik.

//Használom a Puding Mágnest (megpróbálom elvenni a ládát).
Támadom Zöld Ajándékcsomag #4-et.//
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 27 2021, 10:17

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Szer. Ápr. 07 2021, 14:36

-Nem lennék nagy ellenfél a számodra egy versenyben, de legyen. - Mosolygott a lány tudva, hogy valóban nem a gyorsaságon alapuló kasztot választotta, de tudta jól, hogy ennek ellenére jól tette a kaszt cserélését. Sőt  még jobban is tetszik neki mint az íjász, hiszen itt a saját védelmére sem kell nagyon figyelni. Végül neki lendült a lány és futásnak eredt a csomagok után igyekezve tartani a tempót a  sráccal. Azonban erre nem volt képes így egy kis idő után eltévedt és nem tudta merre van az arra. Mondhatni körbe járta az egész helyet, de nem talált senkit. Majd megnyitotta térképet és a fel nem fedezett terület felé vette az irányt. Gyorsan szaladt is abba az irányba, nehogy lekéssen a partiról. Végül aztán megtalálta Shareent.
-Huh. Itt vagyok, bocsi a késésért, csak eltévedtem. - Lihegett a lány egy kicsit majd kellemetlenül elvigyorodott. -Szóval mi a helyzet? - Kérdezte Kasumi.
Majd a fiú válaszát megvárva elővette ismét fegyvereit és újult erővel megpróbálta az egyik csomagot ketté szelni.
-Megpróbáljunk kifejezetten egy csomagra összpontosítani a nagyobb találat érdekében? - Kérdezte a lány nézve a fiú reakcióját. A tanácskozást követően Kasumi meglendítette kardját és igyekezett az egyik zöld csomagot eltalálni, hátha ezúttal sikerrel jár és végre képes bevinni egy találatot.


/Támadom Zöld Ajándékcsomag #4-et./
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 07 2021, 14:36

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Ápr. 08 2021, 07:27

2. hullám - 2.kör
Sajnos a láda túl nehéznek bizonyult, hogy a löttyedt mágnes magához rántsa, de alapjáraton amúgy se tervezték elvinni a kis lúrkók. Le is rakják, hogy aztán nekiálljanak nyújtani. Úgy látszik már most készülnek a lelécelésre.

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Kasumi (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok

Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #4: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #5: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Határidő: 04.22.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon


Puding Mágnes (Löttyet, puding állagú mágnes. Sajnos nem édességet, hanem fémet vonz magához, de nagyon jól lehet vele megviccelni a barátainkkal, mert elég erős és nem is könnyű megfogni) /Shareen/

Okos Cserepes Növény (Egy váza, ami szeptember eljesétől kezdve hozza meg termését, mi nem más, mint áltanáos iskolai tankönyvek, mik egy-egy külön száron nőnek. A virágzás olyan június 20.-áig tart, után a leszedetlen könyvek elhervadnak. A termés emberi fogyasztásra alkalmatlan... vagyis hát... attól függ, hogyan akarják fogyasztani. /Shareen/ (ládából)

Étkezési Fogkefe (Egy nagy tányér, melynek peremétől befelé fogkefe szálak nőnek ki. Mérete miatt emberi használatra nem használható és étkezést is megnehezíti. De nagytestű petek esetében talán még elég hasznos tud lenni. kellemes menta szagot áraszt a tányér, akkor is a békén hagyják.) /Kasumi/ (láda)

[T3] Obsidián Fridzsider (+22 erő -3 kitartás -3 gyorsaság, harcos fegyver; egy mini hütő van egy nyélre erősítve, melynek aprócska ajtaját kinyitva különböző dolgok tárolhatóak benne. Nagy odafigyelést igénylő ételek tárolására nem feltétlen alkalmas.)  /Kasumi/ (láda)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Szomb. Ápr. 17 2021, 19:55

- Sejtettem, hogy gyorsabb vagyok, de nem hittem, hogy ennyire lemaradsz - jegyzem meg egy mosoly kíséretében, jelezve, hogy nem komolyan, nem sértésnek szántam mondandómat. - Ugyanaz.. Még ez a mágnes sem működik a ládán. Nem tudom, mi lenne a helyes taktika, talán van valami a dolog mögött egyszerű vagdalkozáson túl.. - Gondolkodok hangosan. Ennek ellenére ugyanúgy lesújtok az egy ugrás után az egyik távolabb elhelyezkedő csomagra.
- De hogy mi.. - folytatom a támadás sikerességétől függetlenül, visszatérve a lányhoz -, arról fogalmam sincs. Sárga, mi a titkotok? Nem adnátok át a ládákat, ha szépen kérjük? - Kérdezem végső elkeseredésemben. Nem mintha annyira le lennék törve, de valamit már ki kellene találni. Hamarosan itt a Karácsony..

//Támadom Kék Ajándékcsomag #1-et.//
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 17 2021, 19:55

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Csüt. Ápr. 22 2021, 13:33

Shareen véleményére Kasumi kellemetlenül elmosolyodott.
-Lehet, hogy vannak kristályok vagy hasonló használható eszközök amik segíthetnének, de nálam semmi hasonló nincs. Egyedül a hazatérés kristály van, de az kétlem, hogy segítene egy ilyen helyzetben. - Informálta a fiút majd elmosolyodott. -De a jó oldala az, hogy legalább elég egyszer megsebeznünk őket, persze ahhoz el is kellene találni őket. - Tette hozzá a lány tudva, hogy ő eddig egyetlen egyszer sem talált be. Kasumi tudta, hogy itt már igazából a merő szerencse az ami segíthet nekik, hiszem már minden féle taktikát kitaláltak eddig teljesen eredménytelenül. Mindezek ellenére nem adta fel és ismét meg próbálkozott a zöld csomag eltüntetésével.


/Támadom Zöld Ajándékcsomag #4-et./
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Csüt. Ápr. 22 2021, 14:17

*Dobás*
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 22 2021, 14:17

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Ápr. 22 2021, 18:48

2. hullám - 3.kör
Csak Kasuminak sikerült lecsapnia az átkozott kis csomagot, mely nyomán amazok végre ráeszmélnek, hogy ti is fenyegetést jelentetek rájuk (a kis gonoszok). Épp emiatt, megpróbálnak minél hamarabb elszaladni előletek. A mobok a következő körben visszahúzódnak.

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Kasumi (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok

Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #5: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Határidő: 05.06.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon


Puding Mágnes (Löttyet, puding állagú mágnes. Sajnos nem édességet, hanem fémet vonz magához, de nagyon jól lehet vele megviccelni a barátainkkal, mert elég erős és nem is könnyű megfogni) /Shareen/

Okos Cserepes Növény (Egy váza, ami szeptember eljesétől kezdve hozza meg termését, mi nem más, mint áltanáos iskolai tankönyvek, mik egy-egy külön száron nőnek. A virágzás olyan június 20.-áig tart, után a leszedetlen könyvek elhervadnak. A termés emberi fogyasztásra alkalmatlan... vagyis hát... attól függ, hogyan akarják fogyasztani. /Shareen/ (ládából)

Étkezési Fogkefe (Egy nagy tányér, melynek peremétől befelé fogkefe szálak nőnek ki. Mérete miatt emberi használatra nem használható és étkezést is megnehezíti. De nagytestű petek esetében talán még elég hasznos tud lenni. kellemes menta szagot áraszt a tányér, akkor is a békén hagyják.) /Kasumi/ (láda)

[T3] Obsidián Fridzsider (+22 erő -3 kitartás -3 gyorsaság, harcos fegyver; egy mini hütő van egy nyélre erősítve, melynek aprócska ajtaját kinyitva különböző dolgok tárolhatóak benne. Nagy odafigyelést igénylő ételek tárolására nem feltétlen alkalmas.)  /Kasumi/ (láda)

~~~

Jégpohár-forma (Egy egyszerű jégkocka forma elméletére épülő kis műanyagszerű vacak, amibe ha vizet öntenek és rázárják a tetejét, majd egy két órára hűtőbe rakják, úgy egy hat darabos pohárkészletet kapunk, ami gyakorlatilag jégből formálódik. E nyomán nyári italozásokra tökéletes, ugyanis a pohár úgy hűti le az italunkat, hogy nem vizezi össze az italt, mivel ez a jég valamiért nem olvad el. Óvatosan szabad azonban csak benne kavargatni dolgokat, mert nagyon könnyen törik a pohár a nevetségesen alacsony tartósságának köszönhetően.) /Kasumi/
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Pént. Ápr. 30 2021, 14:16

- Nálam sincs semmi használható - mondtam csalódottan, majd megörülve a lány sikerének felugrottam a levegőbe.
- Mármint.. Végre behoztad a lemaradásodat, gratulálok. - Meg kell őriznem férfiúi büszkeségem.
Akárhogy is, a lények ismét menekülőre fogják, én pedig ismét utánuk rohanok. Nem cifrázom, egy nagyobb ugrás után megtámadom a legközelebb esőt és reménykedek a találatban és hogy végre visszakaphatjuk a tárgyaink. Jók ezek a játékszínesítő elemek, de mint az előbb is tapasztalhattam, a gyakorlatban szinte haszontalanok. Nekem pedig mindenképpen vissza kell szereznem azt a Mikulásruhát, különben csak következő Karácsonykor öltözhetek be.. Ami jelen pillanatban nem is tűnt olyan távolinak, vagy lehetetlennek. Talán tényleg elhúzódik addig.

//Támadom Sárga Ajándékcsomag #1-et.//
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 30 2021, 14:16

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Csüt. Május 06 2021, 13:45

Kasumi észrevette, hogy a sikeres találatot követően a kis csomagok sokkal óvatosabbak lettek és látszódott rajtuk, hogy menni szeretnének.
-Igyekszem most nem lemaradni. - Mondta a fiúnak. Persze a lány nem csak állt és várta, hogy meneküljenek a csomagok főleg, hogy Shareen még megpróbált egy utolsó csapást bevinni, így Kasumi is gyorsan elhatározta magát és igyekezett ő is bevinni egy támadást a csomagok menekülése előtt.
-Mellesleg ez nem verseny, vagy igen? - Kérdezte a lány miután a fiú "megsértette" Kasumi. Legalábbis ő így értette. Minden esetre a lány ismételten meglendítette kardját ezúttal az egyik zöld csomagot támadva.


/Támadom Zöld Ajándékcsomag #1/
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 06 2021, 13:45

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Május 11 2021, 07:21

2. hullám - zárókör
Ezúttal is csak Kasumi járt sikerrel, és ezúttal egy recepciós csengőre emlékeztető tárgyat talált. Mindenesetre a kis ajándékcsomagok leléceltek, így ha akarnátok se tudnátok utolérni őket. Mindenesetre legalább van egy kis szusszanásnyi időtök, mielőtt továbbmennétek.

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Kasumi (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Határidő: 05.25.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon


Itemek:

// szabadon cserélgethettek egymás közt, vagy döntettek úgy is, hogy ennyi volt, a döntés rajtatok áll //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Hétf. Május 17 2021, 11:13

Nem vet rám túl jó fényt, hogy riválisként tekintek a lányra, mikor ő már a második találatát viszi be.
- Ha az, akkor elég rosszul állok - felelem mosolyogva, majd ahogy a lények távoznak, leülök a földre egy kicsit. - Egy harcos fegyver és egy Mesterlövész Kanári.. Gondolom egyik sem a tiéd. Szeretnéd valamelyiket? - Kérdezem komoly érdeklődéssel.
Akármi is a válasza, én néhány percnyi magamba zárkózás után ismét készen állok a további keresgélésre.

- Az előbb hogyan is bukkantunk a nyomukra? Ja igen, véletlenül.. Ha ez így megy tovább egész Aincradot bejárhatjuk, de nem kapjuk vissza, amit elvesztettünk. Készen állsz az újabb csalódásra? - Kérdezem keserűen. Én mindenesetre készen állok az indulásra.
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Hétf. Május 24 2021, 12:09

-Valóban nem az enyémek, viszont egyik se segíthetne a csomagok ellen szerintem, nem tudom mennyire érdemes cserélgetni a tárgyakat. - Kérdezte a fiút. -Nálam eddig vagy egy fogkefe, szintén egy harcos fegyver, jégpohár-forma és egy csengettyű. - Sorolta fel Kasumi az eddig szerzett tárgyakat, majd leült Shareen mellé. A lány kissé tanácstalan volt, hogy vajon tényleg vissza tudják-e szerezni az elveszett értékeiket.
-Készen állok, az a tárgy nagyon fontos a számomra, nem veszíthetem el csak úgy. - Informálta Shareent, majd felállt és elindult egy irányba. -Mellesleg én nem tekintek erre a csomag darálásra versenyként. Most csak szerencsém volt, hiszen eddig egyszer sem találtam el őket, szóval kellett már egy kis "vígasz". - Mondta Kasumi útközben.
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Május 27 2021, 09:01

3. hullám
Nemsokkal rá, hogy elindultok, szinte azon nyomban egy erőteljes szörnyüvöltés lesz hallható és a föld szitne megremeg a hatalmas csomag nyomán, ahogy a házméretű lény kiemelkedik a fák közül és elindul felétek. Vérre éhezik, és ti lesztek a juti-falatkák a csorgó nyála nyomán.

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Kasumi (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Óriás Csomag

Óriás Csomag: full HP, ??? P

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Határidő: 05.03. (a határidők 1 hétre csökkentek)

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon


Itemek:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Vas. Május 30 2021, 12:20

Kissé értetlenül, de megértően nézek a lányra.
- Én sem versenyként gondolok rá, mi értelme lenne? Szerintem véletlenszerű az egész. A legreménytelenebb támadásom volt az egyetlen, ami betalált.
Rövidesen ismét útnak indulunkés hamarosan meg is jelenik a bossnak tűnő csomag. Ha valahol, hát nála megtalálhatjuk az ajándékunkat.
- Jó lenne megmászni ezt a valamit és belenézni.. De nekem nincs elég akrobatikám hozzá - mondom csüggedten. Végül úgy döntök, hogy meg kellene osztanunk a figyelmét, hátha úgy az egyikünkre nem figyel.
Rohanni kezdek a háta mögé és támadásra készen megállok.

- Támadjuk egyszerre! - Javaslom a lovagnak és felemelem fegyverem sújtásra készen. Ha egyetért, visszaszámolok és megtámadom a csomagot.

/Támadom Óriás Csomagot.//
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 30 2021, 12:20

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Csüt. Jún. 03 2021, 17:21

Kasumi csak mosolygott a fiúra, majd a földrengés hatására elvesztette egyensúlyát ezért leguggolt a földre. Egyik pillanatban megjelent egy nagy csomag ami ránézésre sem tűnt kedvesnek.
-Ez valószínűleg a final boss, lehet ő gyűjtötte össze az összes tárgyat amit elvesztettünk? - Kérdezte Kasumi fordulva a fiúhoz. -Szerintem nem is hagyná, hogy mászókának használd. - Kuncogott a lány. Ezt követően feltápászkodott majd előhúzta a kardját és pajzsát felkészülve a  támadásra célba véve a nagy csomagot, reménykedve, hogy a nagyobb célpont nagyobb találati esélyt is jelent.
-Támadjuk két oldalról ezzel szűkíthetjük a mozgásterét. - Javasolta Kasumi, majd a visszaszámlálást követően igyekezett lekövetni a fiút.


/támadom az Óriás Csomagot/
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 03 2021, 17:21

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Jún. 05 2021, 20:38

3. hullám
A hatalmas csomagot megrohamozva meglepve vehetitek észre, hogy amaz szallagjai veszett sebességgel indul meg felétek, és mindkettőtök támadását kivédi az acélkeménységű vörös szallagjával, mely azután messzire is taszajt titeket, de látszólag a lökésen kívül semmi egyéb hatása nem volt, még csak sérülni se sérültetek.

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Kasumi (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Óriás Csomag

Óriás Csomag: full HP, ??? P

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Határidő: 06.12.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon


Itemek:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Szomb. Jún. 12 2021, 11:02

-Úgy látszik ez sem támad inkább csak védekezik, de azt nagyon jól csinálja. - Állapította meg Kasumi ezt a nyilvánvaló tényt. Bár nem sikerült a támadás egyik játékosnak sem, viszont a lány nem akarja feladni. Valamilyen oknál fogva azt gondolja, hogy ebben a csomagban van az elveszett nyaklánc. Persze ennek elég csekély az esélye tekintve, hogy nagyjából nyolc csomagot hagytak meglógni. Minden esetre most erre az egyre kellett figyelni. Kasumi megpróbálja kikerülni a nagy csomag kemény szalagjait bár nem a legmozgékonyabb játékos, de egy próbát megérhet. Miután valahogy sikerül kikerülni a szalagokat megpróbál beleszúrni egyet, hogy hátha ennek is csak egy támadást kell bevinni akár csak a többi csomag esetében.

/Támadom az Óriás Csomagot/
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.