Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2020] 2-es csapat

5 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 03 2020, 13:36

Jelentkezők:
Leo (49) - É: 41| F:71 | E:70 | K:94 | GY:174 (191) | S:53 | P:90 /epikus van/
Ozirisz (50) - É: 48 | F:85 | E:150 | K:40 | GY:120 (132) | S:84 | P:130 /epikus van/
Shota (10) - É: 11 | F:12 | E:10 | K:6 | GY:6 | S:6 | P:2

Kinek így, kinek úgy telt a karácsonyi előkészületek, de annyi biztos, hogy egyikőtöknek sem volt túlzottan sok nyugalma. Ti is azok közé a kevés emberek közé tartoztatok, akik kaptak egy üres ajándékdobozt egy névtelen feladótól. Akár kidobtátok, akár megtartottátok másnapra sajnos egy számotokra valamennyire fontos tárgynak lába kélt, ahogy az ajándékcsomagnak is. Induljatok hát útnak, ha vissza tervezitek szerezni ezt a fontos dolgot és megállítani a hírhedt csomaglényeket, melyek híre már a ti fületekbe is eljutott.

Feladat: elindulni a csomagkeresésre, megnevezni (vastag betűvel, aláhúzva vagy egyéb módon kiemelve) egy olyan tárgyat, amit elloptak tőletek. FONTOS, hogy ez csak saját felelősségre legyen olyan tárgy vagy dolog, aminek elvesztése/tönkremenetele súlyosan érintené a karaktert. Egyébiránt a tárgynak csak annyi megkötése van, hogy nem szabad élőnek lennie, méretbeli megkötés (lehetőleg ne a céhházat mondjátok Razz) nincs. Nem legendás/egyedi item megnevezése is lehetséges.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Leonard Csüt. Dec. 03 2020, 19:53



Leo szobájában egy tárgynak, főleg ha apró, igen egyszerű dolga volt, ha el szeretett volna bújni a gazdája elől. A rendetlenség mindent magába fogadott és elnyelt, ilyen mód tűntek el a fiú alsógatyái és fél pár zoknijai rejtélyes módon, így eshetett meg az is, hogy Tapsi játékaiból egyik napról a másikra egy sem volt meg és ezért kellett folyamatosan potionos üvegcséket is vennie a kiürült régik helyett.
Volt egy tárgy azonban, amire úgy vigyázott, mint a szeme fényére; az öngyújtója. Ez az apró, ezüstnek kinéző, szépen megmunkált kis tárgy folyamatosan ott volt a közelében, általában épp a zsebében, hogy kéznél legyen, ha kell. Ezen a reggelen azonban, hiába tapogatta végig az éjjeliszekrényét, hiába forgatta fel az egész ágyát, forgatta ki a zsebeit és tett rendet a szobában, egyszerűen nem sikerült fellelnie az apróságot. Pedig biztos volt benne, hogy előző éjszaka még megvolt. Kínjában végül még Tapsit is meggyanúsította a tárgy eltűnésével, de persze a nyúl nem tudott a dologról semmit.
Egészen furcsa, különös érzés volt úgy végignézni a szobán, hogy a ruhák szépen rendezve a szekrényben sorakoztak, az ágynemű be volt vetve, a pet játékai a fészekként szolgáló ágyikóba voltak sorakoztatva, a hamutartók pedig kimosva és felfordítva a helyükre sorakoztatva. Előkerült a padló és a szőnyeg is a ruhakupacok alól és a függöny is visszakerült eredeti helyére. Az öngyújtó azonban nem került elő sem a ruhakupacok, sem a porcicák alól. Leo még az ágy alá is benézett, de ott sem volt. Bosszankodásában végül úgy döntött, elmegy a városba csináltatni magának egy másikat és mivel addig sem maradhatott cigaretta nélkül, bekopogott Oziriszhoz, hogy segítsen már egy picit a tűzgyújtásban az örökké lángoló kardjával. Neki is előadta, milyen szerencsétlenül járt, közben pedig írt egy levelet Shotának is, nincs-e kedve vele menni. Úgy gondolta, ha már valamilyen csoda folytán akaito társak lettek, megmutathatná a srácnak a környék hasznos NPC kovácsait és talán arra is fény derülhetne a beszélgetés során, mi is történt azon a bizonyos éjszakán.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Szer. Dec. 09 2020, 22:30

Nagyokat pislogtam a névtelenül küldött üzenetre. Azt tudtam, hogy az üzenetküldésnél csak a saját nevünkkel tudunk küldeni. Igaz, korábban azt is tudtam, hogy a zöld indikátor játékoshoz tartozik és véletlenül sem bosshoz. Hosszasan hümmögtem az üres üzeneten, kíváncsian nézve a csatolmányt jelző ikont. ~Vajon megint Kayaba mesterkedik valamiben?~ tűnődtem el, míg hosszas hezitálás után ráböktem. Alaposan megdörgöltem a szemem, hogy jól látom-e amit, vagy csak a vizuális jelfeldolgozó rendszerem bugol egy kicsit. - Ez komoly? - rökönyödtem meg az üres ajándékdobozt nézegetve. A kinti világban még ez annyira nem is lenne meglepő, egyik-másik postást ismerve. De itt, Aincradban?
Ami a másnapot illeti, valami rejtélyes okból eléggé nehézkesen indult a nap. Egyik ásítást követte a másik, mint akinek nem akar leérni az az ominózus reggeli kávé. Ami viszont furcsa volt, hogy az az üres ajándékos doboz egész egyszerűen eltűnt. Nem volt az asztalon, ahol előző nap hevert. Se alatta, se mellette. Vállrándítás kíséretében megjegyeztem – Könnyen jött, könnyen ment... - ettől jobban nem is aggasztott a dolog – arra gondoltam, hogy biztos valahova elraktam, csak nem emlékszek rá. Hisz néhanap még arra se emlékeztem, hogy megittam-e a söröm vagy csak akartam... Na, ekkor kopogott be hozzám Leo, aki az öngyújtóját kereste égen-földön eredménytelenül. - Persze, szívesen – majd a Lángoló Katanával begyújtottam a cigarettáját. - Egy kávét hozzá? - kérdeztem a srácot, majd reflexből nyúltam az asztalon levő termosz... akarommondani a termosz hűlt helye után. - Mi a... - szökött ki a számon, ahogy odanéztem. - Pedig határozottan emlékszek rá, hogy itt volt. Itt szokott lenni. - hitetlenkedtem, fejben pörgetve a tegnapi-mai nap eseményeit. Tegnap délután még megvolt. Estefele még kávéztam is... - Akkor azért indult olyan nehezen a reggel... - döbbentem rá, hogy kimaradt a napindító kávé. Végignéztem a szobában, az asztallal és az éjjeliszekrénnyel kezdve, még a szekrénybe is benéztem – nem mintha oda szoktam volna berakni a kávét, csak biztos ami biztos. De csak nem került elő. - Nekem meg eltűnt a kávés termoszom... - majd jött a hirtelen ötlet – Nézzük meg a csokiszobát, ott hátha találunk kávét, utána segíthetek megkeresni a gyújtód – vetettem fel az ötletet a srácnak. Mert ugye több szem többet lát, és ha van az embernek látás jártassága, miért ne? Viszont annak a hatékonysága erősen függ a megfelelő mennyiségű koffeinbeviteltől. Elvégre nem az a feladat, hogy ellenőrizzük le nem-e tűnt el a szemhéjunk belső fele, ugye?
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal19096/10100[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Shota Pént. Dec. 11 2020, 09:58


Ez is csak egy olyan nap volt, mint a többi. Shota ráérősen, zsebre dugott kézzel sétálgatott a karácsonyi forgatagban és hátrafordult, ha egy-egy formásabb feneket látott elsuhanni maga mellett. Egyedül az bosszantotta kissé, hogy azok a mihaszna lányok azóta sem keresték fel őt, így pedig lemondhatott az ajándékokról, amikkel ilyentájt el szokták halmozni. Persze így legalább neki se kell aranyat költeni valami hülyeségre, ami épp a keze ügyébe akad és kellően olcsó hozzá, hogy megvegye - mert azért Shota sem volt annyira bolond, hogy ne készüljön, még akkor sem, ha fel sem merült benne, hogy ezt törődésből tegye.
Üzenete csippant. Shota átfutotta a levelet és megvonta a vállát: végülis ha Leonard találkozni akar vele, semmi akadálya. Általában mondjuk több idő szokott eltelni egy-egy első ismertség után, hogy valaki keresni kezdje őt, de ez az oroszlánfiú talán az átlagnál jobban megkedvelte őt, hogy ilyen gyorsan látni akarja, Shota pedig ezt abszolút sikernek könyvelte el. Még meg is mosolyogta a dolgot, miközben leemelt a pultról egy bóvli műanyag nyakláncot és fizetés után a zsebébe süllyesztette azt: már tegnap is vett egy hasonlót a keddi libának, de annak reggelre sajnos lába kélt, az ajándékdobozzal együtt, amit az ajtaja előtt talált. Shota azért sajnálta kicsit, hogy így dobozra is költenie kell, de olyan nagyon nem érintették meg a tárgyi veszteségek, hogy sokat agyaljon rajta. Visszaírt Leonak, hogy hol találkozzanak és addigis beállt a kenyérlángosos sor elejére, összehúzva magán méregdrága, egyedi télikabátját, amit még a múltkori, folyosón rikácsoló nő aranyából vett.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal5735/5900[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Dec. 12 2020, 09:06

Ugye szerettek úszni? Ha nem akkor ez egy rossz ír számotokra. Miután mindenki elvégezte a kora reggeli étkezdét és napindítót, szörnyű dolog fogad titeket: Az általatok keresett ajándékcsomagok a 4. szinten egy csónakban evezve rikácsolnak. A rossz hír, hogy közel s távol egyetlen csónaklehetőség sincs. Az időjárás nyomán pedig, nagy valószínűség szerint, ha valamelyik arra járó úriembertől megkérdezitek milyen a hideg a víz, ő két ujját már-már szinte teljesen összecsípné és azt felelné "Ekkora a víz hőmérséklete". Természetesen úriemberek vagytok mind, így sejthetitek, a válasz nem az, hogy "picit ideg". Mindenesetre jó lesz kitalálni hova tovább, mert ha nem siettek el fognak úszni a kis dögök. Összesen 1 ládát és 5 Ajándékcsomagot láttok. Szín szerint: 3 Kék, 1 Sárga, 1 Zöld Csomagot pillantotok meg.

Ozirisz (Sebzés: 150, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 70, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Shota (Sebzés: 10, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Leonard (49. szint): 205/205 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Shota (44. szint): 55/55 HP, 2 páncél, 30/30 CSP

Tartalék:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Treasure-Chest-icon


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 17 2020, 13:28-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Leonard Szomb. Dec. 12 2020, 12:58



A helyzet megoldhatatlannak látszott. Ahogy ott állt és bámulta a királykék, jeges vizet, már tudta, hogy inkább vesz magának egy másik öngyújtót, mintsem ezért megszenvedjen. Leo ugyan szerette a hideget, de ilyen formában azért ő sem vállalta volna be.

Megköszönte Ozirisznak a tüzet, ráérősen fújta ki a füstöt. A kávét is elfogadta volna, de nagyon úgy festett, a termosznak is lába kélt. Még szerencse, hogy a konyhában így hajnaltájt mindig akadt egy kevés az élénkítő italból, így gyorsan és könnyűszerrel hozzájuthattak az utánpótláshoz. Egy csészével, cigivel és ökörködéssel később pedig, épp azután, hogy összefutottak Shotával a megbeszélt helyen, az egyik járókelő hangos káromkodása jóvoltából arra is fény derült, hogy hova tűntek az elveszett tárgyak.

A helyzet megoldhatatlan volt. Sem egy csónak, sem egy evező, semmi más nem állt rendelkezésükre, csak egy lángoló katana - azzal meg csak nem tudtak ekkora vízfelületet felfűteni - meg három tanácstalan hím, akik közül valószínűleg egyiknek sem ér meg annyit ez az egész, hogy kockáztassa érte az épségét.
- Ha valakinek van egy kampós kötele, amivel idehúzhatjuk a csónakot, az most szóljon, vagy hallgasson mindörökre. Máskülönben én megyek és veszek egy másik öngyújtót.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Shota Kedd Dec. 15 2020, 16:07


Shotának fogalma sem volt, miért tartott Leoval és ezzel a fekete huszárral, már azon kívül, hogy újdonsült barátja meghívását csak nem utasíthatta el a kapcsolatnak ennyire az elején. De legalább megtudta, hogy akit pár hete az aréna rangsorán nézegetett, valójában nem zöld színű és nem is hord furcsa sapkákat, ez pedig mindenképpen pozitív fejleménynek számított.
- Miért pont az Ozirisz nevet választottad? - fordult a másik felé, miután túlvoltak a szokásos bemutatkozáson és az ajándékcsomagok után caplattak - Tudtommal az egy egyiptomi istenség, méghozzá a halottaké - kérdezte a másikat őszinte kíváncsisággal és csak remélni tudta, hogy nem egy gyilkossal van dolga, aki feketében jár és zöld indikátort visel maga fölött. Meg mondjuk egy kaszát, ha a görbe bot túl unalmas lenne.
Közben megérkeztek a tó széléhez is, Shota pedig egyszerre látta meg a ládát a csónakban és világosodott fel, majd nézett elismerően Leonardra: a srác eszesebb volt, mint azt a harcművész gondolta, hiszen mi másért hozták volna magukkal Oziriszt, mint azért, hogy elvégezze helyettük a piszkos munkát? Ha Shota nem is tudta eddig, hogyan lesz Ozirisz a segítségükre, mostmár nem maradt több kétsége efelől.
- Alig van pár életpontom, így én ezt a fagyos vizet nem kockáztatom meg. De látok ott egy ládát is, amiért érdemes lenne bemenni - mutatott a kis lélekvesztő fedélzetére és mosolygott rá Oziriszre nagyjából úgy, ahogyan az egyéves gyerek szokott a hős apucira, aki majd megoldja helyette a problémát.
- Nincs esetleg valami itemetek ilyen célra? - tette aztán fel a kérdést összeráncolt homlokkal. Két magas szintű, erős frontharcosnak csak van valami a tarsolyában, nem? - Gondolom nem ez az első akadály, amit megugrotok - hümmögött és vakarta meg az állát, még mindig a vizet nézve. A bóvli nyaklánc egyáltalán nem izgatta, ahogyan az öngyújtó sem, de azzal a láda kinccsel azért tudott volna mit kezdeni. Akár arany van benne, akár valami más.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal5735/5900[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Szer. Dec. 16 2020, 15:29

Meglehetősen nehézkesen indult a nap, először Leo öngyújtója majd az én termoszom. És összfutottunk Leo egy cimborájával is, akinek a kérdése egy kicsit feladta a leckét. Igazából teljesen érthető a kíváncsisága, teljesen logikus hogy rákérdez, csak... valahogy váratlanul ért. Sóhajtottam, majd belekezdtem – Hát, az igazat megvallva még tizenpár éve vettem fel ezt a nevet, más játékokban, fórumokon, és az interneten is Oziriszként voltam ismert. Itt meg már adta magát, amikor létrehoztam a karaktert anno... - kezdtem bele a magyarázatba. Persze jobban nem boncolgattam a dolgokat, elvégre Shotával most először találkoztam. Ami viszont meglepett, az a műveltsége. Első ránézésre nem gondoltam volna, hogy jártas az egyiptomi mitológiában. - Valóban – szólaltam meg ismét – hajdanán még a Black Temple és a jó öreg ICC lakosságát küldtük az örök bitmezőkre, mostanság Aincrad mobállományából gyarapítjuk a birodalmam – vettem kicsit poénabbra a figurát.
De hogy végül hogy is kötöttünk ki a negyedik szinten, az jó kérdés. Talán valamiféle felsőbb akaratot követtünk észrevétlenül? Vagy csak mentünk amerre a lábunk vitt? Jó kérdés, viszont kétség kívül jó nyomon járunk – Hümm – nézegettem a csónakot, és a cseppet sem barátságos jeges vizet. - Hát, Súlyemeléssel talán át tudnálak benneteket hajigálni... már ha van hozzá elég FK-m – az utolsó félmondatot már csak halkan tettem hozzá. Persze normál esetben még akár járható út is lenne, viszont a társaim szerintem nem díjaznák a csobbanást. Bár, kétségkívül éberebbek lennének mint attól a termosz kávétól ami több más cuccal együtt között ott himbálózik a csónak belsejében.
Helyette egy másik ötlet kezdett el kibontakozni a fejében. - Na lássuk csak... jéghideg víz... már csak a gyöngykagylók hiányoznak – morfondíroztam el félhangosan, majd elvigyorodtam ahogy bevillant az a délután Chaknával. - A csak simán hideg víz az megfázás debuffot ad, brutális mértékű kitartás és gyorsaságcsökkenéssel... ha ez a jeges víz is ugyanilyen, akkor megvan a megoldás – majd egy kis hatásszünet után folytatta – A tömény alkoholból pár korty leveszi a debuffot egy időre – az már más kérdés, hogy egy másikat kap a helyére a jóember, de az egész kezelhető... legalábbis az elején biztosan. Szóval ha senki se állt elő jobb ötlettel, úgy végső megoldásként egy laposüveget halásztam elő, ezúttal vodkával töltöttet. Illemből azért körbeadtam a srácoknak, elvégre egy kis fagyálló jól jön ebben az időben. Ha pedig a csobbanáshoz is kedvet kapott valamelyikük, hát... nem voltam semmi móka elrontója. Majd ha sikerült a csónakba átjutnom, úgy igyekeztem valahogy a part felé juttatni azt. Például ha az ülőalkalmatosságnak használt deszka benne volt még a csónakban, úgy azt kitépve talán még evezőnek is használható. Vagy legrosszabb esetben valami megfelelő tárgy után néztem az inventory mélyén...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal19096/10100[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Leonard Csüt. Dec. 17 2020, 12:42



Shota megjegyzése után ő is észrevette a ládát, de mielőtt a továbbiakon kezdett volna agyalni, Ozirisz mondatai teljesen összezavarták. Halvány lila gőze nem volt róla, céhtársa milyen kagylókat emleget és miért, de betudta a reggeli kómának a félrebeszélést. Annak ellenére is, hogy azóta már bőven volt ideje leérni a korábbi kávénak. Az alkoholos megjegyzésre azonban egyetértően bólogatott. Tapasztalatból tudta, milyen jó hasznát veszi az ember a kora hajnali lőgyakorlatokon Szibéria tajgáján. A híresztelésekkel ellentétben egyáltalán nem csökkenti, inkább csak növeli a hatékonyságot, hisz senkinek sincs szüksége remegő kezű rendőrpalántákra. Egy pillanatra megborzongott a rettenetes emléktől, aztán megcsapta orrát az ismerős alkoholszag.
- Vodka! - ragyogott fel a szeme elismerően, hisz ennél jobb italt el sem tudott volna képzelni egy kis jeges fürdőzéshez. Na persze neki ebből nagyon sokra lett volna szüksége hozzá, hogy ugorjon, de talán volt olyan a csapatban, aki kevésbé bírja. Ez az alkohol harca lesz az elhatározással. Suspect
Arcára komisz vigyor költözött, ahogy elvette a flaskát Ozirisz kezéből.
- Fogadjunk száz aranyban, hogy nem tudjátok utánam csinálni - jegyezte meg kihívóan, majd jó egy decit ivott a nem túl rossz, de nem is a legjobb minőségű keserű alkoholból. És közben még csak el sem fintorodott, sőt, arcán továbbra is ott játszott a derű. A határai pedig... nos, ha vodkáról volt szó, távol voltak.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Dec. 18 2020, 14:41

Ozirisz felvállalta a hős szerepét és belemerült a hideg vízbe. Nagy eséllyel elég hamar megtanult volna vonalzó nélkül osztani a 10-el való osztást, olyan hideg volt a víz, de az ital segített azért valamennyire ennek az elviselésében. Végül megragadja a hajót és elindul kifelé. Ez elég komikusan is kezd kinézni, ugyanis ezt észrevéve a kis ajándékcsomagok jajgatni kezdtek és aprócska pálcika kezeikkel próbálják meg a vizet lapogatva visszaúszni, semmi eséllyel. Természetesen az evező használata, vagy a potyautas kiütése egyiknek se jut eszébe, így Ozirisz minden további gond nélkül, max egy kis virtuális tüdőbajjal, a partra vontathatja a hajót. A kis hülyék viszont észre se veszik ezt, ha a hajó feléjük lévő része még vízben van.

Ozirisz (Sebzés: 150, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 70, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Shota (Sebzés: 10, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Leonard (49. szint): 205/205 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Shota (44. szint): 55/55 HP, 2 páncél, 30/30 CSP

Tartalék:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Shota Csüt. Dec. 24 2020, 01:27


Shota zsebre dugott kézzel hallgatta Ozirisz magyarázatát és néha bólintott annak jeléül, hogy figyel, még akkor is, ha egyébként ez nem volt teljesen így. Azért a lényeget kihámozta, miszerint a feketehuszár valójában igencsak távol áll a nevezett istenségtől - de hogy ez nemcsak a túlvilággal kapcsolatban, hanem jellemében is pontosan így volt, arra csupán a tó partján derült fény. Mert mégis, milyen isten játszana csicskát holmi közembereknek, mint Leo vagy ő?
- Áh, köszi, pont erre van most szükségem - derült fel a srác arca nagyjából Leoéval egyszerre és az oroszlánfiú után átvette ő is a flaskát, hogy egy jókorát húzzon belőle - Uh, de erős - köhögött párat és ha lehet, ezek után még az eddiginél is elismerőbb pillantással illette új barátját - Nem vagy semmi, hallod. Elhozol valakit, aki kérdés nélkül megoldja nekünk a problémát és még az italt is kellően bírod - mosolyodott el és tekintetével megkereste a már hallótávolságon kívüli (erre Shota különösen figyelt, hisz sosem nem lehet tudni) hapsit, aki éppen helyettük úszta át a jeges vizet, hogy aztán kitolja a csónakot elérhető távolságra.
A harcművész jókedvűen tette el a még félig telt vodkásüveget az inventoryjába, majd szedte elő a lándzsáját.
- Tuti, hogy bármilyen nőt le tudsz itatni anélkül, hogy akárcsak megérezd - vigyorgott a mellette lévőre, hangjában némi irigységgel, aztán odaballagott a partra felfutó csónakhoz és első dolga volt megkaparintani azt a ládát magának. Hogy közben a kis csomagocskák ide-oda szaladgáltak? Ha bármelyik is védeni akarta volna a kincset vagy közelebb jött a kelleténél, Shota azért odacsapott a fegyverrel, hogy távol tartsa őket, de egyébként egyáltalán nem foglalkozott egyikkel sem: őt kizárólag a láda tartalma érdekelte, semmi más.
- Köszönjük szépen - mondta azért Ozirisznek is, kedvesen, ahogy azt az illem megkívánta; Shota ugyanis tudta, hogy kedvességgel és megnyerő stílussal bármit elérhet ezen a világon. Virtuális játék ide, vagy oda.


Shota egy kék dobozt támad.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal5735/5900[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 24 2020, 01:27

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 2-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Dec. 24 2020, 20:19

Ami a vodkát illeti, igencsak nagy sikert arattam vele. Bár nem túl meglepő az egész, hiszen Leóról tudtam jól, hogy nem veti meg az italt. Azt meg szinte kizártnak tartanám, hogy pont egy antialkoholistával ápolna jóbaráti viszonyt. Ami pedig a vizet illeti, hideg volt. Mondjuk milyen lenne a szó szerint jéghideg víz? Forró? Oké, hogy Aincradban bármi megtörténhet, de azért ennyire nem. Az alkohol viszont kellőképp átmelegített belülről, hogy kibírjam a csobbanást a jeges vízben. Persze a csontig hatoló hideget éreztem, és enyhén szólva is fáztam, a vodka mindössze a számomra jól ismert debuff megjelenését odázta el. A csónak parthoz juttatása közben persze történtek dolgok. A srácok susmorgását – mert láthatóan beszélgettek miközben én a csónakkal foglalkoztam – viszont nem hallottam. Se hallgatózásom, és az úszás következményében keletkező zajok is épp eleget rontanak, hogy egy deka térerőm se legyen. Csak csóváltam a fejem. Hogy lehet, hogy ennyire lazán elvannak, míg a másik a jéghideg vízben csatangol? Majd rögtön kitört belőlem a röhögés – Ezek nagyon készen vannak... Mit szívott az alkotótok? - reagáltam le az animált csomagok jajgatását és elkeseredett próbálkozásukat a csónak visszafordításának érdekében. Vicces látni, egy pillanatra még el is feledtette velem hogy megfagyok. Oké, debuffot még nem kaptam, de nem a tengeren kéne megvárni, hogy beüssön – ami után a csökkent gyorsaság csak a ráadás, még tovább tartana kijutni, ami még több fagyoskodás. Mondjuk abban az esetben nem túl fényes jövő várna rám. Jobb esetben valószínűleg a Jégkirálynő palotájában keresnének valami félreeső helyet egy Ozi-alakú jégszobornak.
Végül nagynehezen kiértem, és szinte egyből megérkezett Shota is, aki arra a ládára volt ráizgulva. A köszönetnyilvánítására csak bólintottam. Különösképp nem aggasztott maga a láda, valószínűleg semmi olyasmit nem lehet belőle lootolni, amire épp szükségem lett volna. Elértem a szintkorlátot, elsőosztályú ritka és egyedi felszerelésekben flangálok, aranyam is mindig van elég amire kell – legfeljebb farmolok egy kicsit, vagy az első árusra rásózom a tipikus limlomot ami csak gyűlik és gyűlik minden egyes farmolás során. Viszont az izgő-mozgó csomagokkal valamit kellene kezdeni. Inkább előbb mint utóbb. Lendítettem a kardom egy másik kék csomag felé. Legfeljebb ha luftolok is, annyit remélem elérek, hogy egy pár másodpercig lecsillapodnak. Vagy taktikát váltanak és igazából begorombulnak. Viszont jobb lenne minél előbb. Elvégre még csurom víz vagyok, átöltözni meg majd ha már biztos nem kell még egyszer visszamenni. Közben a hideg szél is megtette a hatását, a fogaim össze-összekoccantak, amiből aztán a rutinosabbak megpróbálhattak Morse kód alapján valamit kihámozni...


// egy támadás egy másik kékre
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal19096/10100[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 24 2020, 20:19

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 2-es csapat 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Leonard Kedd Dec. 29 2020, 15:31



Elégedetten megnyalta még a szája szélét is, akár a kisgyerek az édesség után és csak utána fordult vigyorogva társaihoz. Meglepődve látta, hogy Ozirisz nem száll be a játékba, mi több, már ennyi alkohol is elég volt számára, hogy vállalkozzon a rettenetes mutatványra.
Persze Leo ismert olyan elvetemülteket a kinti világból, akik a jeges fürdőzést hobbi szinten űzték, akár alkohol nélkül is, ez a megmozdulás azonban meglepte őt.
- Mindig lehet rá számítani - felelte diplomatikusan, hiszen semmilyen szándéka nem volt azzal, hogy céhtársával együtt keltek útra, ez egyszerűen csak így alakult. Az viszont a törpés küldetés óta tiszta volt, hogy ha kalamajkáról van szó, Ozirisznál keresve sem találhatunk jobb társat... Már ha a cél egy örök élmény szerzése.
- Ha eleget iszod, olyan lesz, mint a víz - folytatta inkább a társalgást az alkohol témájánál és keresni kezdte az üveget. Valahogy jól esett volna még egy-két korty.
- Sajnos nem teljesen. Idebent valahogy máshogy működik ez is, gyanúsan gyorsabban vág fejbe és erősebben. Persze rendszerességgel itt is el lehet érni egyfajta magasabb immunitást, de ha megjelenik a mérgezést jelző ikon, onnantól véged - magyarázta, hisz még mindig abban a hiszemben volt, hogy Shota nem olyan régen érkezett a játékba és csak keveset tud.
A csónak közben megérkezett nagy nehezen.
- Király - vigyorgott céhtársára a fiú jókedvűen és egy sebtében előhalászott gyűrött törölközőt nyomott a kezébe. - Azért melegedj meg a kardod tüzénél - ajánlotta barátságosan, hisz a fiú mégiscsak az ő kedvükért dolgozott, végül pedig hozzálátott, hogy felaprítsa ezeket a gyanúsan gyorsan és rakoncátlanul mozgolódó dobozocskákat.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 29 2020, 15:31

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 2-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Dec. 29 2020, 22:39

Sajnos csak Sotának sikerült lecsapnia az ajándékát, mely meglepő fegyvert dobott ki. Elsőre talán nem is igazán tudja felfogni mi az, de ahogy felemeli a markolatnál a fegyvert, látja, hogy egy rapírról van szó, melynek pengéje gyakorlatilag egy hegyes végű zászlórúd és a rúdról egy japán zászló lóg le. Bárhogy is próbálná leszedni a zászló nem jön le, ha le is vágja, azonnal visszaterem. Mindeközben a többi ajándékcsomag pánikjukban elkezdenek fel-felmászni a másik két fiúra és fülüket, orrukat kezdik el húzogatni, vagy amit érnek.

Ozirisz (Sebzés: 150, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 70, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Shota (Sebzés: 10, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Leonard (49. szint): 205/205 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Shota (10. szint): 55/55 HP, 2 páncél, 20/30 CSP

Tartalék:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Treasure-Chest-icon


[T4] Mitrill Japó-Rapír (+8 erő +15 gyorsaság) /egyszerű rapír, aminek pengéje helyett egy zászlórúd van, melyen japán zászlaja leng. A zászlót nem lehet összekoszolni, megsérteni, levágni, mert minden esetben néhány másodperc múlva újra helyrejön)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Shota Pént. Jan. 29 2021, 14:17


Shota arcán meglepettséggel vegyes ámulat suhant át, amikor Leonard Oziriszről nyilatkozott: sosem értette az olyan embereket, akik idegeneket vagy haverokat maguk elé helyeznek vagy ha ilyen elő is fordul, ez ennyire gyakori lenne. Az oroszlánfiú mondatát egy elgondolkodó hümmögéssel reagálta csak le, tekintete pedig mostmár a láda mellett néha a feketehuszáron is megpihent. Lehet, hogy fel kellene vennie őt barátnak?
A srác ezen láthatóan annyira elgondolkodott, hogy Leo üveget kereső tekintetét teljesen véletlenül szándékosan észre sem vette.
- És jelzi valami, mielőtt az ikon megjelenik? - kérdezte végül kíváncsian, mert ez a téma mindigis érdekelte - Bár gondolom ki kell tapasztalni - pillantott rá a kardforgatóra sunyi vigyorral, időközben viszont megérkezett Ozirisz a kis csomagocskákkal, a loot reménye pedig rögtön elterelte a harcművész gondolatait. A láda azonban nem nyílt. Hiába próbálgatta, feszegette, amaz csak nem akarta megadni magát, Shota tehát arra a következtetésre jutott, hogy előbb a kincset őrző mobokat kell leütni, vagy legalábbis... behajítani őket a vízbe, hátha nem lesz kedvük többé visszamászni. Oda is csapott lándzsájával az egyik felé, a pixelfelhőből előbukkanó fegyver és annak leírása viszont olyannyira meglepte a fiút, hogy egy pillanatra meg is feledkezett a ládáról. Ezek a kis dögök T4-es tárgyakat dobálnak!?
- Aztamindenit - mutatta fel a rapírt - Leo, Ozirisz, ha esik nektek harcművész fegyver, elcseréljük? - fordult csapattársai felé, őket elnézve viszont elröhögte magát: a srácok nagyon furcsán festettek kis dobozokkal a fülükön - Na várjatok, segítek - pislogott aztán és ezúttal a sárgát vette célba: ha a kék színű doboz kardforgató fegyvert adott, a sárga hátha a saját kasztjából fog dobni majd éshát... az sem volt utolsó szempont, hogy így még hálásak is lehetnek neki. Vajon megkaphatja a láda tartalmát is a segítségéért cserébe?


A sárga csomagot támadom.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal5735/5900[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 29 2021, 14:17

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 2-es csapat 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Szer. Feb. 03 2021, 00:16

Az első pár másodpercben kegyetlenül fáztam, aztán mintha elvágták volna. Vagy csak annyira elterelte volna a figyelmem a cél, hogy a szökni készülő csomagcsónakot megakadályozzam a menekülésben. Aztán a vacogás az nagyjából abban a szent pillanatban tért vissza, amint kimásztam a vízből és megcsapott az első - tavaszinak egyáltalán nem mondható - fuvallat. Persze van ebben is ráció, hisz a párolgó folyadék energiája nő, a környezetéé csökken. Kár, hogy ezt a fajta törvényszerűséget beépítette pár őrült programozó ebbe a virtuális valóságba...
- Köszi - mondtam Leónak, a felajánlott törölközővel láttán, majd nagyjából megtörölköztem, bár az igazat megvallva még mindig közelebb álltam az "ázott kutya" állapothoz. Persze se túl sok időm, és még annyi lehetőségem se volt hogy a folyamatot befejezzem, hisz a csomagok elég rendesen betámadtak engem is. Őket nem érdekelte, hogy éppenséggel nem velük vagyok elfoglalva. Olyan természetességgel ugrándoztak-másztak fel rajtunk, mintha az a világon a legtermészetesebb dolog lenne. Kissé ingerülten fejtettem le az egyik dögséget amelyik a hátamon próbálkozott feljebb jutni. Ezalatt viszont egy másik a fülem kezdte ki. - Hiába kéne, nincs hallgatózásom, sokra nem mégy vele - morgolódtam egy sort, míg nagy nehezen a csomag elengedte a fülem. Még mielőtt megfordulhatott volna a fejében - vagy legalábbis abban a részében ami a programját futtatja - hogy megpróbálkozzon valami sunyisággal, lendítettem is felé a kardom. Bár azt nem nagyon reméltem, hogy eltalálom - hisz a vacogás és a cidri elég rendesen minuszolja a mozgáskoordinációs készségeket - de legalább sikerül egy kicsit távolabb maradnom a váratlan meglepetésektől...
- Persze, miért is ne? - válaszoltam Shotának a cserés felvetésre. Bár az igazat megvallva, ha netalántán kiesne valami harcművész cucc, még akkor is megkapná, ha nem esett volna ki neki a rapír. Én speciel nem nagyon tudnék mit kezdeni a más kasztú fegyverrel, viszont neki lehet szó szerint életet menthet egy szép, kevésbé vacogós napon.

// egy támadás az egyik kékre
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal19096/10100[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 03 2021, 00:16

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 2-es csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Leonard Hétf. Feb. 08 2021, 00:17


Vigyorogva hátba veregette reszketős céhtársát, aki a hős szerepért indult ma hatalmas csatába, de további csevejre - vagy esetleg átöltözésre és egy kabát felkapására - már nem maradt idő, ugyanis a csomagok fél pillanat alatt a közelükben teremtek. Leo megpróbált leütni egyet, de az komisz módon ráugrott a kardjára, végigfutott rajta és egyenesen az orránál kötött ki. Belecsimpaszkodott hajának egy lelógó fürtjébe és láthatóan remekül érezte ott magát. Egy másik eközben a nadrágszárán kezdett el felfelé mászni, na de azt már nem várta meg, hogy célba is érjen - bárhol is legyen az. Egy rúgással lerázta magáról a csomagot, kardjával pedig a másik felé csapott sürgetően - vigyázva, nehogy véletlenül önmagát sikerüljön fejbekólintania.
- Menj már innen, te kis mocsok - küzdött ellenfelével és Shotának intett, hogy ő boldogul, inkább Ozirisznak segítsen. Ha pedig ezen túl lesznek, feltétlen el kell menniük közösen kitapasztalni az alkohol mérgezéssel kapcsolatos összes reakcióját, pusztán tudományos célokkal.

Támadom a zöldet a hajamban.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal18220/10500[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 08 2021, 00:17

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 2-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Feb. 13 2021, 08:47

Végül a kis dögöknek eszükbe jutott, hogy "hé de mi vízállóak vagyunk!!" így fogytám magukat és a vízbe ugorva elképesztő sebességgel elúsztak a fenébe. Sajnos azonban egy szerencsétlenül járt és Ozirisz kardjának áldozata lett. A mobok visszahúzódtak, azonban még mindig van egy szupi ládikátok, mely rengeteg csuda jó dolgot tartalmaz. A mobok visszahúzódtak, de van egy ingyen kör, hogy mindenki megcsodálhassa, ki milyen csodát talált.

Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Leonard (49. szint): 205/205 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Shota (10. szint): 55/55 HP, 2 páncél, 20/30 CSP

Tartalék:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Treasure-Chest-icon


[T4] Mitrill Japó-Rapír (+8 erő +15 gyorsaság) /egyszerű rapír, aminek pengéje helyett egy zászlórúd van, melyen japán zászlaja leng. A zászlót nem lehet összekoszolni, megsérteni, levágni, mert minden esetben néhány másodperc múlva újra helyrejön) /Shota/

[T2] Holdsugár Kisszekrény (+2 fegyverkezelés +5 speciális képesség +20 páncél)
"Egy különleges sisak, mely gyakorlatilag úgy néz ki, mintha a használó egy szekrényt húzna a fejére. Nagy hátránya, hogy csak azután látsz belőle úgy... akármit, ha kinyitod az ajtócskáit. Ui: vigyázz a hirtelen mozdulatokkal, mert becsípi az orrod." /Ozirisz/

Zamatos Tejszőlő mag (Egy különleges növény magja, melyet, ha karó mellé ültetünk, egy szőlő szerű inda kezd el kinőni a földből, melyen tehén tőgy szerű növények nőnek, minek a rózsaszínes tőgy részeit leszakítva, ehető gyümölcsöt kapunk. A tőgy neve Tejszőlő, aminek ténylegesen tej íze van, de szőlő állaga.) /Shota - láda/

Dinnyés Fehérnemű (Nevével ellentétben nem azt takarja, hogy milyen minta van rajta, hanem hogy milyen ízesítésű a dolog. Igen. Ez egy ehető, vörös fehérnemű, ami uniszex, ugyanis attól függően ki szereli fel, megváltozik (értelemszerűen nem szerint). Kinézetre alapjáraton nem mondható meg róla, hogy egy étel, de erős külső hatásra dinnye-levet ereszt. A kiharapott részek, kovácsnál a szokásos tartósság javítással kijavíthatóak. A barátaink megviccelésére, vagy különös ízlésű pároknak kifejezetten hasznos kiegészítő lehet.) /Ozirisz - láda/

[T1] Gyenge Lénygyengítő Kanapé (A mérgezett mob 10%-kal több sebzést szenved el 2 kiskörig minden találat után, maximum 3 találatig, bossokon nem használható.)
"igen... ez egy kanapé... ami mérget bocsájt ki. Az a mob, ami megpihen rajta, vagy akihez a kanapét hozzávágják (minimum 2-es Súlyemelés) arra hatással van a méreg. A kanapé 3 adagnyi mérget termel, ami 24 óráig aktív marad, majd lebomlik, ám a következő nap kezdetén új adag termelődik. Amúgy ezen kívül egy igen kényelmes kanapéról van szó, ha valaki nem bánja a bónusz síkosítót." /Leonard - láda/

[T3] Gumikacsa Méreg (-6 irányítás minden találattal, maximum 3 találatig marad a pengén, bossokon nem használható, egy harcban maximum egyszer használható.)
"Emlékszel a régi gyerekkori kis gumikacsára, amivel fürödtél a kádba, és ha megnyomtad csipogott és mérget köpött ki, amivel aztán felkenhettél a késedre, hogy megszurkáld a mocsok ágy alatti szörnyet, aki nem fizette a lakbért? Nem? Hm... akkor lehet, csak nekem volt jó gyerekkorom. Na mindegy, ez is ezt tudja lényegében" /Leonard - láda/
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Feb. 15 2021, 11:44

Bár az idegességemben eleresztett csapás elintézte az egyik kéket, rövidesen rá kellett döbbennem, hogy a kis csomagdémonok nem adják olyan könnyen magukat. Szépen fogták magukat és visszavonulót fújtak – Anyátokba menjetek! - kiáltottam az éppen elúszó mobok és lootok után. Na nem mintha a lootokért aggódtam volna. Csak ez már a pofátlanság netovábbja, hogy szétfagyok mint állat hogy kiküzdjem ezeket az izéket a partra, ahol legalább esélyünk van megtámadni őket. És amikor kezdene a mi oldalunkra állni a szerencse, ezek fogják magukat és nemes egyszerűséggel visszamennek a vízbe. - Hát azt hiszem ez elúszott... - szólaltam meg kissé dühösen. - Remélem belefagynak az óceánba... - tettem hozzá. Majd az elejtett tárgyakat elnézve végképp nem tudtam hová tenni a dolgot. A termoszom nem került elő sajnos. Helyette viszont minden vackot kaptunk, amiket valószínűleg nem tiszta tudatállapotban tett bele a játékba az a bizonyos fejlesztő – na nem mintha a jajgató csomagmobok láttán ez nem lenne totál egyértelmű...
Nagyot néztem a szekrény sisak leírásán. - Ezek készen vannak... - kommentáltam, ahogy átfutottam. - Mégis, ki lenne annyira elborult, hogy kisszekrénnyel a fején menjen akárhová? - fakadtam ki. Persze elsőre kinek jutna eszébe, hogy létezik páncélkinézet módosító bolt, ahol talán elboldogulnak vele, hogy sisak formájúra alakítsák ha már rendszerileg a sisakok közt van számontartva? Majd odacsöszmörögtem a ládához én is, átfutva hogy mi mindent találunk. Bár a remény, hogy valamelyik dögség lelépés előtt a ládába ejtette a kávéstermoszt, hamar szertefoszlott – na nem mintha ilyen körülmények közt nem fagyott volna bele az ital. Egy másik itemet emeltem ki, puszta kíváncsiságból... aztán kitört belőlem a röhögés. - Leo, ezt lesd meg! – hívtam oda a srácot, hogy meggyőződjek róla hogy a "termékleírás" az stimmel-e és nem csak engem tréfálnak meg az érzékszerveim. - Szerinted örülni fog neki Hime? - szólaltam meg ismét, vigyorral a képemen. Majd egy pár másodperc múlva egy újabb kérdés ütött szöget a fejemben: - Jut eszembe, a macskamentát letesztelted?
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_bal19096/10100[Kazamata 2020] 2-es csapat Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.