Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2020] 2-es csapat

5 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Shota Szomb. Ápr. 24 2021, 18:26


Ahogy a másodpercek haladtak előre, Shota egyre erősebben kételkedett benne, hogy ő itt akar maradni. Mert tényleg, megéri ez neki? Igaz, a ládákban lévő arany és ezek a különleges tárgyak sokat értek, talán többet is, mint az eddigi kalandjai összesen, de az életénél semmi sem volt fontosabb, az oroszlánfiú pedig az előbb elég világosan bemutatta neki, miért választotta pont a Leo nicknevet. Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt, ugyebár. Shota nem épp ilyennek ismerte meg a haverját, innentől pedig egyedül az bírta maradásra, hogy a feketehuszár mögött látszólag biztonságban volt.
- Nem mintha ezek után találkozni akarnék vele... tek - morogta és inkább ivott még pár kortyot az italból, hogy csillapítsa hevesen dobogó szívét: a szőke srácból áradó hűvösségtől kirázta a hideg - jobban, mint pár pillanattal ezelőtt a jeges víztől, amibe bedobták. Ozirisz megjegyzésére is csak egy értetlen grimaszt tudott vágni, ami aztán elég hamar csapott át valami másikféle grimaszba... ami leginkább az undorodó és a döbbent között ugrált.
- Szóval nektek nagyszintűeknek ez tényleg csak egy játék, amin viccelődni lehet - vonta le a következtetést és nézett elsősorban Oziriszre - Fogadjunk, hogy életetekben nem féltetek még attól, hogy valaki vagy valami egyetlen csapással elintéz. Így tényleg könnyű élni - vonta meg a vállát, de szinte sütött belőle az utálat és a múlni nem akaró ijedtség. Neki haza kell mennie! Azért a vodka mondjuk segített. Shota le is húzott még pár kört, majd elégedetten sóhajtott és inkább lenyitotta az inventoryját, hogy megnézze, mennyi aranyat és itemet farmolt össze az eddig nyitott ládákból.
- Bocsi, de a kezdők szótárában nincs benne a fogalom - pislogott még Oziriszre, amikor az valami J-L-t emlegetett - Remélem valami specképi, ami nem enged ölni, mert ha nem vetted volna észre, a céhtársad rámtámadt mobolás közben - vetett még egy utolsó pillantást a feketehuszárra, majd eltette a takarót és elégedetten vette tudomásul, hogy időközben elpixeleződött a víz a ruhájáról. Az ital miatt pedig már nem is fázott, szóval biztos ami biztos alapon kezébe vette a teleportkristályát és úgy nézett végig a horizonton, potenciális újabb dobozkák után kutatva: Leonardtól eltekintve eddig tök veszélytelen volt a kazamata, nem bánta volna hát, ha mégtöbb ládát találnak, mielőtt itthagyja ezt a csürhét.
És hogy ezek után egy ideig egyikükkel sem akar találkozni, abban egészen biztos volt.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_bal5735/5900[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Pént. Ápr. 30 2021, 00:33

Hiába minden igyekezet, a feszültséget nem sikerült enyhítenem. Persze valahol megértem Shotát - ha nem ismerném Leót, valószínűleg most ketten lennénk besértődve, bepánikolva, kiakadva, ráadásul mindezeket pár másodpercenként váltogatva. Magamból kiindulva a régi énem - amelyik még nem ismerte az Oroszlánt - egy hasonló helyzetben vagy az életemért futnék, vagy Hinarihoz szaladnék beárulni Leó legújabb "gaztettét". Mindezek után pedig ismét koppannék - és nem csak amiatt, hogy Hinari letorkollna, hogy miért vagyok vele ennyire rosszindulatú. Hanem még a kocsmában is körberöhögnének a harminc ezüstpénzzel, elvégre Aincrad hivatalos fizetőeszköze még mindig az arany. De szerencsére más irányt vettek a dolgok, és amióta Leóval szent a béke, azóta valahogy... nyugodtabb minden.
Shotát persze megértettem, elvégre engem is megrémítene ha egy kard élesebbik fele tartana felém rohamtempóba - már csak a kinti életünk és a felfoghatatlanul hosszú evolúció során beégetett reflexek. Hiába tudom egy arénán vagy egy baráti párbajon, hogy kutya bajom - tudatalatt mégis megpróbálok kitérni, hiába vagyok tudatában hogy se fájni nem fog, se rendes sérülésem nem lesz. Viszont Shota kissé el van tévedve velünk, "nagyszintűekkel" kapcsolatban. - Figyelj, a szint nem több, mint egy rohadt szám. Ahogy az összes statpontunk. - kezdtem bele a felvilágosításba - És minden számnál létezik nagyobb. És igen, ha attól a ténytől eltekintünk, hogy mi is egyes szintről kezdtünk, akkor is futottunk, és futunk még bele hasonlókba. Láttunk már bosst, ahogy egyik pillanatról a másikra maxról lenullázta a tankot - fejeztem be a mondandómat. Olyan mélységekbe nem mentem bele, hogy akadnak Aincradban hackerek is, akik számunkra ismeretlen módon tesznek szert hatalomra vagy kerülik meg a rendszer alapjait képző szabályokat. Nem azért vagyunk itt, hogy kiselőadást tartsunk az Arnel vs Kacagi összecsapásról. Majd mindent a maga idejében - például amikor Shota történelemből vizsgázik, és kihúzza a második szintet... Azon mondjuk kissé meglepődtem, hogy a JL számára totál ismeretlen, vagy legalábbis a céh hírneve nem ért el hozzá, de különösképp nem foglalkoztam vele. Majd Leo helyreteszi a dolgokat etéren.
Miután támadási kísérletnek álcázva elzavartam az utolsó csomagot, a ládára irányult a tekintetem. Hirtelen jött egy kósza gondolat, aminek eredményeképp egy itemet hívtam elő a menüből, amit észrevétlen a zsebembe csúsztattam. Majd pár másodperccel később a láda előtt guggolva, teljesen "véletlenül" az a bizonyos item a lootok közé pottyant. - Leo, ezt nézd meg, szerintem érdekelni fog - ült ki a fullHD-s vigyor a képemre. Kíváncsian figyeltem a céhtársam reakcióit, különösen amikor megpillantotta...
...a macskamentát
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_bal19096/10100[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Leonard Pént. Ápr. 30 2021, 11:10



Na ez már aztán több volt a sokknál. Ha Shota azt tervezte, hogy addig idegesíti, ameddig tényleg kedve támad öldökölni, remek úton haladt. Csendben összeszorította a száját és megpróbált nem még nagyobb galibát kavarni, de ez láthatóan nehezére esett. A srác minden egyes szavára egyre vékonyabbra préselte ajkait és szorította maga előtt össze kezeit. Izmai megfeszültek, tekintete hideg volt.
Mit tudhat ez a szerencsétlen a szintezésről, a halálról, a börtönről...
Egy sóhajjal megpróbálta kiereszteni a bennrekedt mérget, de amikor megszólalt, hangja továbbra is barátságtalanul csendült.
- Egyszer már elvesztettem közel negyven szintet és elölről kellett kezdenem mindent. Találkoztam olyan szörnyekkel, akik ellen a pontozás mit sem ér és épp ugyanannyi esélyem lenne túlélni, mint neked. Hidd el, hogy ez egyikünknek sem játék vagy vicc. Nem akartalak megölni, mint az indikátoromból is láthatod, soha nem öltem - jelentette ki, s habár ez csupán féligazság volt, mégis nyugodtan ki merte mondani a szavakat. Most, hogy már teljesen biztos volt Ilja épségében, a lelkiismerete ismét tisztává vált. - A kardom tompa végével nem ütöttem volna akkorát - tette még hozzá, s bár ebben már korántsem volt annyira biztos, mégis magabiztosságot tettetett. Nem történt baj, és csak ez számított.
Ami viszont fontosabb volt, az a Justice League céh hírnevének ismertetése. Oziriszra pillantott, de céhtársának csak nem eredt meg a nyelve. Leonak viszont nem volt kedve a bájcsevejhez, még mindig morcos volt Shota vagdalkozó, tudatlan kijelentései miatt. Meg aztán... az lehetetlen, hogy egy idő után a harcművész fiú ne fusson bele a céhről szóló pletykákba, így nem is firtatta a dolgot. Nem most kellene a céh érdemeit firtatni, miközben Leo épp az előbb léptette ki magát belőle... majdnem. Erre azért tényleg jobban oda kellene figyelnie a jövőben.
A dobozhoz érve aztán összeráncolt szemöldökkel figyelte annak tartalmát. A macskamentán már meg sem lepődött, a többi item is úgy nézett ki, mintha minimum beállva hallucinálnák őket. A nemrég lootolt macska azonban rögtön rávetette magát és jóízűen falatozni kezdett a növényből. Leo összevont szemöldökkel figyelte, aztán végre elnevette magát.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_bal18220/10500[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Ápr. 30 2021, 21:18

3.hullám
Láttátok már, amikor egy gigászi cápa bekap egy hajót? Na itt is ez volt a helyzet, ahogy a kis dögök lemerültek, egy kis ideig valóban csend volt, ám végül elsötétült a vízfelszín. Ki előleg, ki utólag is a vízbe vethette magát, ahogy egy hatalmas száj tör előre és egyszerűen szájába kapta a hajót és nemes egyszerűséggel ketté roppantva, elpixelezte azt, bár szerencsére mindőtök megúszta. Most viszont mindegyikőtök belepottyant a ”2 centis” vízbe egy gigászi cápacsomag társaságában. A kérdés az… most mi jön?

Ozirisz (Sebzés: 150, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 70, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Shota (Sebzés: 10, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Óriás Ajándékcsomag: full HP, ??? P

Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Leonard (49. szint): 205/205 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Shota (10. szint): 55/55 HP, 2 páncél, 30/30 CSP

Határidő: 05.17.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Treasure-Chest-icon


Spoiler:

// 2. kör befejező köre, szabadon cserélgethettek //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Shota Szomb. Május 01 2021, 18:34


Ha a szituáció és a két nálánál sokkalta erősebb játékos még csakcsak megkövetelte volna, hogy Shota legalább érdeklődést tettessen, amikor Ozirisz elkezdett neki hadoválni, hát a vodka tett róla, hogy a srácnak esélye se legyen imitálni azt. A feketehuszár fennkölt kiselőadására csak bárgyú, unott vigyorral bólintott, aztán pedig - valahol az "egyes szinten kezdtünk" rész közben - elnyomott egy ásítást.
- Gondolom azért nem azzal a bossal szoktál sörözni menni - mutatott rá a tényre, de arckifejezése azért világosan a többiek tudtára adta, hogy éppenséggel cseppet sincs a helyzet magaslatán. Tűnődőn megvakarta az állát, majd hátradőlt a csónakban, barna szemeit pedig az oroszlánfiúra vetette, aki hamarosan átvette a szót céhtársától. Shota pedig egyáltalán nem értette. Az érzelem ki is ült az arcára, de - talán saját maga legnagyobb szerencséjére - szavakba mégsem öntötte értetlenségének okát. Merthát mégis ki a franc beszélt itt Leonardról!? Shota sóhajtott egy hatalmasat, majd elhúzta a száját és eltette az italt: ennyi bőven elég volt mára. Persze azért az még félrészeg állapotban is feltűnt neki, hogy Ozirisz a menüjével bűvöl valamit, aztán kezét a zsebébe csúsztatja. Hiszen kinek ne tűnne fel, ha valaki egy villogó panelt hív maga elé beszélgetés közben? Nem mintha Shotát nagyon érdekelte volna, hogy a másik mire készül, de azért biztos ami biztos alapon tőle is távolabb húzódott kissé, hogyha éppen a beszívott állapot venné kezdetét a srác viselkedésében, idejében kereket tudjon oldani.
Az ezután történtek pedig magukért beszéltek.
- Ezt a marhát... - motyogta maga elé, ahogyan a kismacska falatozását nézte, aztán ő is felvihogott. Persze nem a macskán. És nem is Leonardon, mielőtt viszont túlontúl sokat tudtak volna a tárgyak megismerésével foglalkozni, egy óriási cápadoboz tűnt fel és Shotának mégcsak meglepődni sem volt ideje, máris újfent a jeges vízben találta magát. Prüszkölve bukkant elő a hullámok közül és rettentően kellemetlennek érezte a tenger kijózanító hatását: nem ezért itta meg a drága nedű majdnem felét, hogy aztán mégcsak ki se élvezhesse az örömeit! Közben a szalagos macska is megtalálta a srác vállát és nyivákolva próbált éles karmaival Shota pólóján maradni, akinek viszont kisebb gondja is nagyobb volt most annál, hogy eredeti terve szerint elhajítsa azt, minél távolabb: előbb ezt a hatalmas izét kéne innen eltüntetni.
- Csak utánatok Neutral - nézett fel a mobra előttük - Én... vigyázok a macskára - találta meg a tökéletes kifogást, de azért a kezébe vette a lándzsáját és amíg a két fiú a támadással foglalatoskodott, Shota a mob oldalához úszott és annak vakfoltjában maradva próbált meg egyet szúrni feléje, hátha ennyi elég a sikerhez.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_bal5735/5900[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 01 2021, 18:34

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Vas. Május 09 2021, 00:30

Valahol egyet tudtam érteni Shotával. Neki semmivel se jobb vagy rosszabb, hogy léteznek-e minket is one hit-elni képes mobok vagy boss. Ugyanakkor nem ártott rámutatni a tényre, hogy bizony a nagy szintűeknek sem épp fenékig tejfel az élet. És a túlerőt, mint olyat nem is említettem. Hiába van sok-sok elosztható statpontod és egy teljes garnitúra a legjobb felszerelésekből - sokra nem mégy velük, ha egy egész osztaggal találod magad szemközt. A rendszer törvényszerűségeit könnyedén megkerülő játékosokat pedig még csak említeni se kellett, de jobb ez így. Szegény srác fejét valószínűleg összezavarná, mint a hordóbajos bor másnap reggel. - Hát tényleg nem. Viszont kikerülni sem tudjuk, ha az egyetlen felfele vezető utat őrzik. - reagáltam a harcművész srác meglátására. Mi nem várhatjuk, hogy majd a nagyok eltakarítják előlünk az efféle akadályokat. Mi lettünk a "nagyok"...
Rövidesen már az újabb elborult ötletemet kivitelezve igyekeztem elterelni a témát a nemrég történtekről. Úgy tűnik, Leót sikerült megtévesztenem - legalábbis semmi jelét nem adta, hogy leesett volna neki a csomag eredete. Azonban a macskát elnézve, ezt az adagot már biztos nem fogja tudni Mirikán letesztelni. Azonban a kismacska elég jó étvággyal falatozta a neki szánt macskamentát, szóval valószínű a cucc működik - csak idő kérdése, hogy a macsek is beálljon. Mindenesetre ahogy Leo majd Shota is elnevették magukat, megkönnyebbültem. ~ Akkor megérte azt az 50 aranyat ~ konstatáltam magamban a tényállást. Ki hitte volna, hogy az emberi fogyasztásra nem való fű mégis képes a csökkenteni a feszültséget. Bár, jobban belegondolva sanszos, hogy hamarosan beüt a sötétség a szinten - avagy Ohm törvénye óta tudjuk, hogyha a feszültség csökken, akkor az áramerősség is - kivéve ha ezzel együtt az ellenállás is lecsökken, ami szintén sanszos elnézve a srácok nevetését. ~ Már megint hülye vagy ~ szólalt meg egy hang a fejemben, majd fejcsóválás közepette belőlem is kitört a röhögés.
Azonban az idilli állapotot megtörte a túlméretezett cápacsomag érkezése. - Még szerencse, hogy nem bérelt, különben most buktuk volna a kauciót - állapítottam meg, újfent a jeges vízben vacogva, ahogy a csónak maradványait néztem. Shota időközben szárnyai alá vette a macsekot (vagy épp fordítva?), közben kicsit megszúrkálta a cápacsomi oldalát. Jómagam inkább szemből támadtam a mobot. Ha szerencsém van, akkor talán a kardcsapásom nyomán kiköp valami lootot, amit kis ügyeskedéssel és jó helyezkedéssel össze tudok szedni. - Ha tippelnem kéne, ez lehet a vezérük - állapítottam meg a nyilvánvalót. Mindenesetre jó esélyt látok, hogy ebből a valamiből fog kiesni Leo öngyújtója és a kávéstermoszom. Már ha tényleg ezek a kattant csomagok a felelősek a tolvajlásért...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_bal19096/10100[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 09 2021, 00:30

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Leonard Szer. Május 12 2021, 19:29



Leo rápillantott Shota arcára, a kezében tartott már ismerős üvegre, aztán vissza.
Vodka. Hát ez sok mindent megmagyaráz. De főleg azt a bágyadt-értetlen tekintetet, amivel Shota a világot szemlélte maga körül. Leo hirtelen rádöbbent, hogy neki is erre van szüksége dühének leküzdéséhez. Bár bizonyos esetekben az alkohol éppen csak szította a benne élő tüzet, alapvetően azokhoz az emberekhez tartozott, akik az ellazulást és a nyugodtságot találták meg az italban. Már szólt volna a sráchoz, hogy ugyan már, ossza meg vele is a flaska tartalmát, de közben hirtelen valami csobbant és a ladik megrázkódott alattuk a hatalmas hullám következtében. Leo felnyögött, ahogy a jeges vízpermet elérte a bőrét és a csónak szélébe kapaszkodott, összes jártasságát bevetve, nehogy leessen. Csakhogy akkor a szörnycsomag hatalmasra tátotta a száját, neki pedig nem maradt más választása, csak a hűsítő víz.
Orosz káromkodás hagyta el a száját, miután felbukott, és a harcnál sokkal fontosabb problémái is akadtak. Mindenekelőtt a vodka, amire most már tényleg szüksége volt, mint egyetlen működő szerre a szarrá fagyás ellen. Szóval amíg társai a csomagot támadták, ő Shotát ostromozta meg, és habár arckifejezése főként a hideg víz hatására igen mogorva és duzzogó volt, azért így szólt.
- Jól esne most az az ital - és felé nyújtotta a kezét. Aztán, mivel látta, hogy társai remekül boldogulnak nélküle is, ráadásul zavarta, hogy a hideg hatására még az is összement, aminek nem kellett volna, a lehető leggyorsabban kiszelelt a szárazföldre és első dolga volt átvenni csurom vizes ruháit. Nem is értette, hogy a két szerencsétlennek miért nem volt ennyi esze korábban, pedig Ozinak még ajánlotta is az ötletet. Megdörzsölgette kezeit és végtagjait és mozgással igyekezett felmelegíteni magát, meg - ha Shota korábban készséges volt - természetesen alkohollal.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_bal18220/10500[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Május 12 2021, 22:59

A két férfi csapása nyomán, a boss darabjaira hullt, míg a fiúcska a partra evickélt, csak mert némiképp hidegecskébb a víz, mint amit felfüggesztése bírt. Mindenesetre a gigászi csomag nem csak visszaadta itemjeiteket (így vagy úgy), de még egy ládikót is adott nektek.

Határidő: amíg minden csapat nem ér el idáig +1 hét

Tartalék:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Treasure-Chest-icon


Spoiler:

// Befejező kör, szabadon cserélgethettek //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Shota Kedd Május 18 2021, 21:36


Shota azért még a hideg ellenére is elismerően konstatálta, hogy ő bizony még macskával a fején is csodálatosan tud harcolni, lévén elég volt egyetlen suhintás, hogy a hatalmas cápacsomag pixeleire hulljon.
- Hát ez könnyű volt - nézte a jelenés eltűnését és azért még körülnézett, mielőtt kiiszkolt volna a partra, hogy akad-e valahol egy láda, ami csak őrá vár. Mert egy ilyen hatalmas dög csak dob lootot, nem? És igen! Shota felcsillanó szemmel tempózott oda a vízen úszó faládához és Leonard kérését szinte meg sem hallva próbálta kitolni az objektumot a szárazföldre. Mert ez most prioritást élvezett és amúgyis, az összefagyott oroszlánok csak nem támadnak - legalábbis nem azonnal. A fövenyen aztán - az alsógatya kivételével - ő is levetette ruháit és több váltóruhája nem lévén becsomagolta magát a ma szerzett takaróba.
- Remélem valami tűzgyújtót is találunk - húzta össze magát és kinyitotta a ládát, azért gondosan figyelve rá, hogy lehetőleg Ozirisz közte és Leonard között helyezkedjen el. Biztos, ami biztos, ugyebár. A bóvni nyakláncot fintorral az arcán emelte ki a tárgyak közül, de mivel rémlett neki, hogy ez mintha nem így nézett volna ki, unottan rábökött - csakhogy a következő pillanatban leesett állal bámulja a panelen villogó szöveget.
- Haver, ez a játék brutális - fordult Leonard felé, el is felejtve éppen, hogy vigyáznia kéne vele és arcán hatalmas vigyorral mutatta felé a leírást - Alkalomadtán odaadhatok egy-egy szivecskét, ha kell - súgta oda neki halkan és kacsintott hozzá. Shotától ez a felajánlás mondjuk kifejezetten nagylelkű volt, de a srác pontosan tudta, kivel kell jóban lenni és ehhez milyen eszközök szükségesek. Meghát, ő eddig is remekül boldogult és igaz az új item növelni fogja a hatékonyságát, de az ő nagyszerűségével pár napot ki fog bírni enélkül is. A nyakláncot tehát gondosan eltette az inventoryjába, visszavette a már száraz ruháit és csak ezután leste meg, mi mindent kapott még. Két kézbe vette a vértet és ragyogó arccal jött rá, hogy innentől feleannyit nem kell költenie piára, mint annak előtte, ettől pedig remek kedve kerekedett. Még a vodkásüveget is visszaadta volna a srácoknak, ha eszébe jutott volna, hiszen neki mostmár egy szuper, egyedi vértje van e célra - ami ráadásul még vörös üvegből is készült.
Shota régen érezte magát ennyire menőnek, mint most.
- Ezt lesd meg - bökte aztán oldalba az oroszlánfiút és arcán cinkos vigyorral fogta kézbe a labdát, hogy a következő pillanatban teljes erőből Ozirisz lába alá vágja azt. A véletlenszerű effekt pedig rögtön működésbe lépett és a feketehuszárnak még pislogni sem volt ideje, máris egy (lányokon legalábbis) rettentően aranyos és rettentően lenge, rózsaszín-fehér, nyuszis jelmezben találta magát. Shota kikerekedett szemekkel bámulta meg társát, majd előtört belőle a röhögés.
- Azt hiszem, ezt a képet nehezen fogom kiverni a fejemből - borzongott azért meg, amint levegőhöz jutott és szolidan eltakarta az arcát, amíg véget nem ért az item képessége.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_bal5735/5900[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ozirisz Kedd Május 18 2021, 22:55

Szerencsére a túlméretezett cápacsomag nem bizonyult túl nehéz ellenfélnek. Kicsit még furcsálltam is, hisz a kistesói jóval nehezebb volt eltalálni is. Mondjuk ez betudható a mozgékonyságuknak, de hát ez van. Jobban belegondolva, mi sem lennék túl fürgék ha egy bazi nagy ládát reggeliztünk volna.
Nemsokkal később már a parton néztük a láda tartalmát. Az aranyhalon kicsit furán néztem amikor megszólalt, de túlságosan nem akadtam fenn rajt, inkább elraktam a többi, ma szerzett agyament item közé. Mondjuk akadnak egész hasznosak is köztük. Aztán végül előkerült a termoszom, és hümmögések közepette vizslattam a felugró ablakot. - Na, ennek legalább van értelme - konstatáltam a lényeget. Gyakorlatilag végtelen koffeinforrás, és mindössze egyetlen adaggal kell szereznem a legjobb kávéporból, utána pedig soha ki nem fogyó készletem lesz belőle, ráadásul ingyen. Na, ezért egyértelműen megérte. A laposüveg se kutya, bár eléggé creepy ahogy ott van rajta egy egész száj. Megborzongtam, ahogy vizualizálódott előttem a jelenet, ahogy erősen illuminált állapotban kortyolni szeretnék, de a mozgáskoordinációs készségek ideiglenes hanyatlása miatt "kicsit" "benézem" a "flaskát". Grrr.... ismét éreztem magamon a csontig hatoló hideget, ahogy végigfutott rajtam.
Azonban elkövettem azt a hibát, hogy túlságosan belemerültem a lootolásba és az itemleírások bogarászásába - és ezáltal óhatatlanul kevesebb figyelmet szenteltem a srácoknak. Egy posszanásra lettem figyelmes, mint amikor valaki leejt valamit. Reflexből ugrottam fel a láda mellől, azonban a következő pillanatokban semmit se láttam a lilás színű füstön kívül. És persze köhögtem is tőle, mert naná hogy a hirtelen ugrabugrálás után sikerült egy jókorát "harapnom" is belőle. Ahogy azonban eloszlott a füst, na akkor vettem észre, hogy...
- Mi a franc? - lepődtem meg, ahogy tudatosult bennem a füst leple alatt megváltozott öltözékem ténye. Azonban ahogy a tekintetem a vihogó Shotára irányult, úgy nagyjából összeállt a kép. Azonban szerencsére a nem a nemrég történteknek hála tudom mit kell tenni ilyen helyzetben. Leo megmutatta, hogy lehet Shotát visszafogni, hogy tudja hol a határ. - Te kis... majd adok én neked... - indultam meg felé, gyorsaságpontjaim nagyrészét beleadva, majd a súlyemelésnek hála igyekeztem felkapni a srácot, és egy jól irányzott dobással visszahajítani a vízbe - Ne aggódj, a hideg víz kijózanító hatása biztosan segíteni fog ebben - röhögtem el magam. Persze hogyha nem sikerült a harcművész srác felkapása és vízbe dobása, alternatív tervként úgy csak szimplán a lendületet kihasználva próbáltam elérni, hogy kibillenjen az egyensúlyából, lehetőleg a tenger irányába. Avagy amikor a hóhért akasztják.
- Meddig tart ez az izé? - néztem végig magamon ismét, meglehetősen türelmetlenül. Mert az egy dolog, hogy a pontokat a harc szempontjából fontos értékeket nem módosította a hatás, viszont nem jó móka csak úgy egy nyuszijelmezbe kerülni. Ráadásul egy ilyenbe. Ez inkább a Liga nőnemű tagjainak való... Kicsit morcosan, de lenyitottam a menüt, és a lehető leggyorsabban átszerelkeztem valami kevésbé vizes és nyuszialakú cuccba - lehetőleg még addig, amíg valamelyik srác elő nem kerít egy fotó kristályt. Az kéne már csak - nagyjából annyira, mint helikopterre a katapultülés...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_bal19096/10100[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Leonard Csüt. Jún. 03 2021, 21:01



Összehúzta magát, amennyire csak lehet, és morcosan meredt maga körül a világra. Orra alatt eldörmögött oroszos káromkodását fogának vacogása szakította darabosra. Nem volt az a fázós típus, nagyon nem. Egy befagyáshoz közeli tóban csobbanni így karácsony táján azonban az az extrém sport volt, amire soha életében nem vállalkozott volna önként. Francokat a hülye csomagokba.
Rosszkedvéből csak a lootok rángatták ki valamennyire, de azért igencsak szüksége lett volna arra a vodkára. Épp arra készült, hogy újra - kissé ingerültebben - megkérje Shotát az üveg átadására, de akkor meglátta a srác arcán a vigyort és érdeklődve fordult oda hozzá. Elolvasta az item leírását és nagyokat pislogott.
- Hű, ez nem semmi - kerekedett el a szeme, habár nem tudta eldönteni, hogy voltaképp tetszik-e neki a dolog, vagy sem. Ezzel az izével mégiscsak akaratukon kívül használhatja ki Shota a lányokat, és hát ő ugyan nem olyan típus... Vagyis... Igazából nagyon is olyan típusnak tűnt. De az az item mégis csak nagyon érdekesnek tűnt.
További morgolódás helyett aztán inkább úgy döntött, megnézi a sajátjait, hátha azok között is lesz valami király.
Nos... nem ugrált a boldogságtól azután sem, az a helyzet.
- Miért hiszi már a rendszer is azt, hogy én odáig vagyok a macskákért? Egyáltalán nem akarom bedrogozni Mirikát, főleg nem rendszeresen! - morogta karbafont kézzel, és jobb híján egy golyócskát dobott Shota macskájának, hogy legalább annak pörgésén jót szórakozzon.
Aztán ott volt a nyaklánc is. Mi értelme van, hogy ha megsülsz, tovább süt, ha pedig megfagysz, tovább fagyaszt? Tök hülyeség. Inkább az öngyújtóhoz nyúlt, felkattintotta és megpróbált valami meleget csiholni vele. Nos... ahogy a levegőben lebegett a cucc, na az legalább tényleg menő volt. Először csak a lángocska köré fonta a kezeit, aztán ha már itt volt, elővett egy cigarettát is és rágyújtott a még mindig lebegő öngyújtóról. Reggel óta nem is dohányzott, pedig már eltelt... Hány óra is?
Lenyitotta a menüjét, hogy megnézze, de aztán Shota újból vállon bökte. Már majdnem ráförmedt, hogy hagyja már békén - tényleg rossz kedve volt -, de aztán... Aztán Shotának sikerült vigyort csalnia az arcára, ami hihetetlen teljesítménynek számított ebben a helyzetben. Amikor pedig megjelent Oziriszon a nyuszi jelmez, na Leonak se kellett több, hogy elhasználjon egy fotó kristályt az alkalomra. Még jó ugye, hogy meg volt nyitva a menüje, így elég gyorsan ki is tudta kapni belőle. Épp azt a pillanatot sikerült megörökítenie, ahogy a nyuszijelmezes Ozirisz morcosan a levegőbe dobja az elmosódott Shotát.
Leo nevetett és nevetett. Percekig, amíg már nem maradt több szusz benne és szinte fájt a rekeszizma a sok vidámságtól. Az arcáról pedig még akkor sem lehetett letörölni a vigyort.
- Srácok, ha pancsolni akartok, legközelebb menjünk melegvízes fürdőbe. Ismerek egy elég jó helyet! - vetette fel vigyorogva és már... nem is zavarta annyira, hogy megint macskafüvet kapott.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_bal18220/10500[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jún. 08 2021, 12:21

Gratulálok, sok fura kütyüvel lettetek gazdagabbak, mely során a továbbiakat is szereztétek még:

1. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Villámgyors Ütés Potion
2. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Keserű Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Édes Bosszú Potion, illetve Ozirisznak és Leonak 4 db Kristálykő
Összesen: 108 Exp és 600 Arany

Mentorrendszer:
Shota +10 exp
Leo +60 arany

Zárnyitás:
Ozirisz (Zárnyitás: 3. szint): 1 db Bronzláda
200 arany és [T4] Démonszem Potion

És még ezeken is felül:
Szaloncukor Gyűrű (-1 Spec. Képesség +6 Fegyverkezelés +3 Gyorsaság +4 Élet, potionként is elfogyasztható, ez esetben 30 HP-t gyógyít, ám utána elpixeleződik)
"A karácsony szellemének KÉK-csomagolású angyala, ami egyetlen fáról se hiányozhat szenteste."
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 2-es csapat - Page 3 Empty Re: [Kazamata 2020] 2-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.