Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2020] 5-ös csapat

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Dec. 04 2020, 23:55

Jelentkezők:
Joey (26) | É:28 | FK:31 | E:53 | K:37 | Gy:50 | SK:37 | P: 90
Seishin (27) | É:26 | FK:34 | E:101 | K:22 | GY:24 | SK:24 | P:75
Eiki (44) | É:20 | FK:81 | E:188 | K:41 | GY:70 | SK: 40 | P:120 *RE*

Kinek így, kinek úgy telt a karácsonyi előkészületek, de annyi biztos, hogy egyikőtöknek sem volt túlzottan sok nyugalma. Ti is azok közé a kevés emberek közé tartoztatok, akik kaptak egy üres ajándékdobozt egy névtelen feladótól. Akár kidobtátok, akár megtartottátok másnapra sajnos egy számotokra valamennyire fontos tárgynak lába kélt, ahogy az ajándékcsomagnak is. Induljatok hát útnak, ha vissza tervezitek szerezni ezt a fontos dolgot és megállítani a hírhedt csomaglényeket, melyek híre már a ti fületekbe is eljutott.

Feladat: elindulni a csomagkeresésre, megnevezni (vastag betűvel, aláhúzva vagy egyéb módon kiemelve) egy olyan tárgyat, amit elloptak tőletek. FONTOS, hogy ez csak saját felelősségre legyen olyan tárgy vagy dolog, aminek elvesztése/tönkremenetele súlyosan érintené a karaktert. Egyébiránt a tárgynak csak annyi megkötése van, hogy nem szabad élőnek lennie, méretbeli megkötés (lehetőleg ne a céhházat mondjátok Very Happy) nincs. Nem legendás/egyedi item megnevezése is lehetséges.


// Eiki-t Sei hívta meg a csapatba //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Dec. 10 2020, 20:36

Ez az, karácsony! Imádom a karácsonyt! Még akkor is, amikor Ichi mindig lehangoltan beszél róla, mert szerinte csak pénzkidobás az egész, de őt meg magasról le… fütyülöm. Tegnap a szobámat kidíszítettem, majd a céhházat is, remélem a többieknek tetszeni fog a dizájn. Na de aztán jött egy ismeretlen feladótól egy üres doboz. Nézegettem, forgattam, s tovább nézegettem, hogy mi értelme volt ennek, s egyáltalán üresen küldték volna-e. Minden esetre megtartottam, hátha jönnek érte. Ma reggel viszont észrevettem, hogy…
- KIRABOLTAK, KIRABOLTAK!! – üvöltöztem, s ha valaki kérdezte, mi történt, válaszoltam:

- Valaki ellopta az ajándékos dobozt és a rovargyűjteményemet is!!
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_bal3383/3500[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Seishin Csüt. Dec. 10 2020, 21:09

Püm püm pümm, magamban prümögtem vagy is dúdoltam egy karácsonyi dalt. Lógattam a lábaim a meg szokott helyen, ez utal fahéjas kakaot szorongatva. Még is hol hát az titok mert az én kis titkos helyem az, ami senki másé. Igazából publikus a hely még is tudtommal csak maroknyian ismerik. Valaki szemfüles rá és rám találhat majd integethet egy olyan izével. Az a sétapálca alakú nyalóka, amik nagyon finomak. Na egy olyannal integethetnek nekem, akik meg találnak.
Gondoltam meg osztom az élményt az egyik új kedvencemmel. Ami nem más, mint egy párna, ami nem cicás, hanem baglyos. Igen ám, de sehol sem találom pedig emlékszem inventorimba tettem. Uram teremtőm, de hát ez eltűnt!
-BADOOOLLYYY!-Kiáltottam hangosan és közben fel sem tűnt más is eltűnt. Egy ideje nem használtam hasonlót. A kalózos szem kötöm sincs meg, az is eltűnt lehet meg ették a molyok!
-Piszok kis tolvajok!- Nem tudom ki lehetett vagy mi lehetett, de trappolva közlekedtem. Joeyt hallottam meg szintén kiabált. Ő is az enyves kezű egyén vagy egyének áldozata lett!
-Téged is?- mikor oda értem rögtön leszólítottam. Ebből egyértelmű volt, engem is meg károsított valaki.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_bal3371/3500[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Dec. 12 2020, 08:38

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Eiki10
Tsujimoto Eiki

Sóhajtva indulok útnak, lévén az én fülembe is el-eljutottak azok az információk, melyekről mostanság a város zeng. Bevallom őszintén kicsit feszült is vagyok miatta, mert ez megmagyarázza, miért nem tudtam olyan egyszerűen közlekedni az elmúlt pár órában. Ugyanis nem kevesebb dolog tűnt el tőlem, mint a Hazateleportáló Kristályom. Nesze neked biztonságos előkészület. Még hogy tartsa mindig kéznél az ember, aztán egyszer majd lábakél, mi? Mindenesetre nem igazán siettem a megkeresésével. Úgy voltam a kapkodás úgy se vezet jóra. Ahogy haladok tovább, végül egy ismerős hangot vélek meghallani, hasonló problémát jelezve. Hátulról közelítem meg (há honnan máshonnan :3) az ismerős hölgyeményt és kezemet a fejére rakva határozott buksi simivel köszöntöm.
- Ahogy látom, neked is meggyűlt a bajod a „Karácsony szellemével”. Ezúttal remélem, nem utasítod el a segítségem. – mondom viccelődve Seiel, majd Joey felé is biccentek.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Dec. 12 2020, 08:49

Nagyjából az Unity céhháznál futhattatok össze és nyilván nagyobb beszélgetésbe is kezdenétek, ám ekkor egy apró valami fut el a lábatok között, a pedig utána fordultok még pont észreveszitek az iszkiriző ajándékcsomagot, ami nagy sebességgel fordult be a sarkon. Ha utána eredtek is, csak nagyon sokára sikerül utolérnetek. A védett övezetet elhagyva az egyik közeli erdőben egy piknikező helyen éritek utol, ahol, mikor kiléptek a bokor mögül, az első megpillantott egyeden túl további 5 csomag pislog rátok, majd esztelen visítozásba kezdve össze vissza kezdenek el rohangálni. A piknikező helyen egy további ládát is megpillantattok. Összesen 6 ajándékcsomagot láttok: 5 Kék és 1 Zöld csomag formájában.

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:206 / S:225 / P:244, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Joey Chrome (Sebzés: 52, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:111 / S:121 / P:131, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #4: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #5: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Tsujimoto Eiki (44. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 205/205 CSP
Joey Chrome (26. szint): 140/140 HP, 90 páncél, 185/185 CSP
Seishin (27. szint): 130/130 HP, 75 páncél, 110/110 CSP


Tartalék:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Dec. 20 2020, 12:19

Megjött Seishin is és Eiki is, akiket szintén megloptak a jelek szerint, uitóbbi szerint a "karácsony szelleme" volt. Na szép, pont karácsonykor kell valakinek szorgalmasan lopkodni! Valakiről jut eszembe, valami éppen a lábunk közé rohant el. Utána fordultam, s láttam, hogy egy… ajándékcsomag fut? Hé, ez biztos a tolvaj!
- Utána! – és én rohantam is, mint az őrült, pláne, mert nem tervezett a jelek szerint a doboz megállni. Remélem a többiek is követnek. Nagy nehezen, város, mezőt elhagyva az egyik közeli erdőbe követtem, egészen egy piknikező helyig, ahol többen is voltak. Legalábbis én kiestem a bokor mögül, s még öt pislogott rám vissza az elsőn kívül, s elkezdtek úgy pánikolni, mint amikor Hókuszpók meglepi a törpöket.
- Öhm, most mi legyen? – kérdeztem a többieket.


//Joey most nem csinál semmit
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_bal3383/3500[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Seishin Hétf. Jan. 04 2021, 19:18

-Meg, valami piszok ellopta az egyik párnám.-Még hozzá az egyik legkényelmesebb párnám. Feküdni és ülni, de még aludni is jó volt vele. Igazi multi funkciós cucc volt ám amig nem tulajdonította el valaki. Remélni merem, nem valami párna fetisiszta egyén volt, aki párnákban leli örömét. Az ajándékcsomagra még majdnem rá is léptem, ami át rohant Joey lábai közt. Olyan hirtelen jelent meg a fura volt rohant, a csomagok nem szoktak rohangálni! Ezek szerint még is, akad, aminek lába van és sportosan be előz minket. Szinte még kacaját is hallom ahogy rajtunk nevet.
-Rendben!- Futok Joey és Eiki után, akit szintén megloptak. Majd furcsa esemény szemtanúi lehetünk, rituális csomagtánc vagy mi a szösz? A dobozkák talán mobok lenének, bár furcsa volna ha igen. Ebben a pixelek uralta világban így ünnepek közeledtével mi ne lenne furcsa?
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_bal3371/3500[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jan. 05 2021, 18:55

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Eiki10
Tsujimoto Eiki

Úgy tűnt céhtársaim nagyon vissza akarják szerezni azt, ami fontos volt számukra. Legalábbis Sei biztosan, mert Joey kissé le volt fagyva.
- Hát csapd le, ahogy én téged, csak erősebben. - mondom oda viccelődve a srácnak - De tényleg ne bambuljatok el, mert különben nem kapjuk el őket, legalábbis a sebességüket elnézve. Támadjatok azzal amitek van.
Nem igazán hozott lázba a dolog, de mivel a két céhtársam nem igazán reagált a dolgokra, így magamhoz vettem az irányítást és megkezdtem a kis dögök támadásának első hullámát, magasra emelt Flamberggel, hogy aztán lesújtsak az első elém kerülő kék dobozkára. Remélhetőleg nem teszem tönkre vele az esetleg benne lévő cuccost, de ennyire szerencsére sosem volt realisztikus a SAO. Remélhetőleg nem most tervez valóságszerűbben hatni.


// Kék Doboz #1 sima támadás //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 05 2021, 18:55

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 5-ös csapat 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jan. 05 2021, 18:56

Bár Eiki támadt, elvétette a csapását, és mivel a többiek nem tettek semmit, így a kis csomagok, csak folytatják tovább a futkozást.

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:206 / S:225 / P:244, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Joey Chrome (Sebzés: 52, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:111 / S:121 / P:131, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #4: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #5: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Tsujimoto Eiki (44. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 205/205 CSP
Joey Chrome (26. szint): 140/140 HP, 90 páncél, 185/185 CSP
Seishin (27. szint): 130/130 HP, 75 páncél, 110/110 CSP


Tartalék:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Márc. 02 2021, 21:10

Eiki javasolta, hogy támadjunk, amink van, mert ahogy elnézi a sebességüket, nem könnyen fogjuk elkapni őket, szóval nincs bambulás. S igaza is volt, mert elvétette a dobozt, az úgy megkerülte, mint politikus az adóellenőrzést!
- Most én! – feleltem, s remélve, hogy nem lesz még több pánik, a Rovar raj képességet is benyomtam, hogy még több doboz sérüljön, remélhetőleg a tartalma azért épségben megmarad. Vajon csak véletlen zöld az egyikük, vagy ő a főnök? Jobban mondva a fő bepánikoló? Hehe, jó volt, mi?

- Ha minden igaz, a rovaroknak köszönhetően több dobozt ér támadás egyszerre. Csak nehogy méz legyen bennük, mert akkor megeszik a tartalmát!

//Támadom a Kék Ajándékcsomag #1 objektumot, s elhasználom a Rovar Raj képességet, a kocka a rovarok támadását jelzi, hogy talált-e vagy sem

https://swordartonline.hungarianforum.com/t612-joey-chrome-scorpion#21895

https://swordartonline.hungarianforum.com/t2597p725-kidobos#131184
https://swordartonline.hungarianforum.com/t2597p725-kidobos#131186
//első kocka sima támadás, második a rovar raj megidézése


A hozzászólást Joey Chrome összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 05 2021, 15:58-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_bal3383/3500[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 02 2021, 21:10

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás


'12-es dobókocka' :
[Kazamata 2020] 5-ös csapat 4671493466_17a394d125_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Márc. 24 2021, 08:43

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Eiki10
Tsujimoto Eiki

Látszólag Sei-nyannak egyéb tervei voltak, ugyanis elég hamar köddé vált. No fene. Úgy tűnik fél tőlem a kicsi lány. Na mindegy, majd megközelebb. Most mindenestre előbb intézzük el ezeket a kis valamiket, hátha előkaparom Sei-nyan dolgát is… aztán majd gonosz módon kihasználhatom ezt majd, hogy visszakaphassa muhahahaha. Erre a gondolatra persze elmosolyodok, hisz tudom, hogy nem sokat gonoszkodnék vele.
- Ejj Joey, mindig is gondoltam, hogy bogaras vagy, de hogy ennyire? Fürdesz te rendesen? – kérdezem viccelődve céhtársamtól, bár ha mást nem, legalább a kis dögök, kissé megcsappantják a nagyobb, kisdögök számát. De hát úgy tűnik nekem is követnem kell a példáját. Megpróbálkozok egy kis klóntecnikával, hogy utána menjen a csetepaté.


// képesség próba, majd támadás. ha a képesség sikeres 4 Eiki klón (színtelenek) jelenik meg, amik külön-külön tudnak támadni, de a sebzésük 23-ra esik vissza, Eiki sebzése pedig 25 lesz, míg a képesség aktív. Minden sebzés, amit a klónok elszenvednek Eiki fixen megkapja. A klónokat támadva nem kell dobni. //


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 24 2021, 08:45-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 24 2021, 08:43

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 5-ös csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Kazamata 2020] 5-ös csapat 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 5-ös csapat 4767251444_0f76bf2817_s  [Kazamata 2020] 5-ös csapat 4767251444_0f76bf2817_s  [Kazamata 2020] 5-ös csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s  [Kazamata 2020] 5-ös csapat 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Márc. 24 2021, 09:33

Joey rovarraja 3, míg Eiki és klónja 2 dobozt pucolt ki, így elég rövid úton, de sikerült kipucolniuk a helyet a kék csomagocskáktól, ami nem kevesebb, mint 4 furcsa itemmel gazdagítja a látképet. Az utolsó csomag látványosan próbál elmenekülni, ha nem sikerül rövidesen nyakon csípni, nagy eséllyel el szalad.

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:206 / S:225 / P:244, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Joey Chrome (Sebzés: 52, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:111 / S:121 / P:131, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Tsujimoto Eiki (44. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 183/205 CSP
Joey Chrome (26. szint): 140/140 HP, 90 páncél, 146/185 CSP

Határidő: 04.07.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Treasure-Chest-icon


MG-érzet Potion (A használó körül 10 méteren belül minden rejtőzködő és nem rejtőzködő szörnyet megmutat, arénában leveszi az ellenfél lopakodás plusz sebzését.) / Joey /
„Megivásakor a használó feje fölött egy vörös felkiáltójel jelenik meg EZZEL a hanghatással kísérve. A potion csak ezzel a flaskával elfogyaszva fejti ki ezt a hatást, de a potion üvege újratölthető, ha van másik Veszélyérzet Potion a használó tulajdonában.”

Udvariatlanság Fülfedője (A kör végéig egy szinttel megnöveli a Hallgatózás jártasságod, legfeljebb 3. szintig. Harcban nem használható.) / Joey /
„Az egész úgy néz ki, mint egy nagy fejhallgató, amit a sisakra lehet felhelyezni. Még egy kábel is lóg róla, amelyet a szánkba véve kell kiszívnunk a fülvédőben lévő potiont. A Potin tartálya automatikusan feltöltődik, ha a használó Udvariatlanság Potionnel érinti meg (értelem szerűen a másik elveszik).”

Alap Repülő Segéd Bakancs (Ezen kristály aktiválásával a használó hátán tündérszárnyak jelennek meg három körig, a használó által meghatározott színben. Ezen időre gyorsasága és kitartása +2 ponttal megnő. A szárnyakkal sajnos nem lehet repülni.) / Eiki /
„Egy apró szerkezet, amely automatikusan megjelenik a használó mögött, ha amaz Alap Repülő Segéd Kristályt próbál használni, és jól irányzott rúgással egy forgókarra helyezett műlábas bakancs fenékbe billenti a használót, amitől amaz kicsit el fog emelkedni a földtől, de sebzést és egyéb hatást nem okoz. Megtréfálásra amúgy tökéletes, mert az inventoryba egyszerű Alap Repülő Segéd Kristály-ként van feltüntetve, annyi eltéréssel, hogy egy csillag ikon van a név mögé rejtve, így elcserélve megtréfálhatjuk a barátainkat.”

[T3] Nedves Farkasbőr Fejfedő (+6 gyorsaság +40 páncél)
„Forró vizet a kopaszra, ahogy a mondás tartja. Ha a sisakot valaki felszereli és a fejfedő vizes lesz, úgy a nedvességet a fejfedő azonnal felhevíti, és gyakorlatilag leforrázza a másik fejét, amitől rövidesen kihullik az adott illető összes haja. Ez a hatás addig tart, míg a játékos meg nem változtatja a frizurájának kinézetét az egyik szalonba. Tréfának tökéletes, de női játékossal eljátszva tuti biztos halált jelent. Alapjáraton amúgy a fejfedő egy lekopaszított farkasbőr fejfedőnek tűnik.”

// Lejárt a 2 hónapos határidő Sei részéről, így sajnos nélküle folytatjuk a játékot //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Ápr. 08 2021, 06:34

Úgy tűnik Joey kissé elbambult, és Eikinek kellett felkeltenie, hogy maradjon még éber, de míg ez zajlott, a kis csomagocska elillant. Így jár aki nem figyel, mindenetre még van egy kis időtök, míg szusszanhattok, és cserélgethetitek a különös kis itemjeitek

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:206 / S:225 / P:244, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Joey Chrome (Sebzés: 52, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Tsujimoto Eiki (44. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 183/205 CSP
Joey Chrome (26. szint): 140/140 HP, 90 páncél, 146/185 CSP

Határidő: 04.22.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Treasure-Chest-icon


MG-érzet Potion (A használó körül 10 méteren belül minden rejtőzködő és nem rejtőzködő szörnyet megmutat, arénában leveszi az ellenfél lopakodás plusz sebzését.) / Joey /
„Megivásakor a használó feje fölött egy vörös felkiáltójel jelenik meg EZZEL a hanghatással kísérve. A potion csak ezzel a flaskával elfogyaszva fejti ki ezt a hatást, de a potion üvege újratölthető, ha van másik Veszélyérzet Potion a használó tulajdonában.”

Udvariatlanság Fülfedője (A kör végéig egy szinttel megnöveli a Hallgatózás jártasságod, legfeljebb 3. szintig. Harcban nem használható.) / Joey /
„Az egész úgy néz ki, mint egy nagy fejhallgató, amit a sisakra lehet felhelyezni. Még egy kábel is lóg róla, amelyet a szánkba véve kell kiszívnunk a fülvédőben lévő potiont. A Potin tartálya automatikusan feltöltődik, ha a használó Udvariatlanság Potionnel érinti meg (értelem szerűen a másik elveszik).”

Alap Repülő Segéd Bakancs (Ezen kristály aktiválásával a használó hátán tündérszárnyak jelennek meg három körig, a használó által meghatározott színben. Ezen időre gyorsasága és kitartása +2 ponttal megnő. A szárnyakkal sajnos nem lehet repülni.) / Eiki /
„Egy apró szerkezet, amely automatikusan megjelenik a használó mögött, ha amaz Alap Repülő Segéd Kristályt próbál használni, és jól irányzott rúgással egy forgókarra helyezett műlábas bakancs fenékbe billenti a használót, amitől amaz kicsit el fog emelkedni a földtől, de sebzést és egyéb hatást nem okoz. Megtréfálásra amúgy tökéletes, mert az inventoryba egyszerű Alap Repülő Segéd Kristály-ként van feltüntetve, annyi eltéréssel, hogy egy csillag ikon van a név mögé rejtve, így elcserélve megtréfálhatjuk a barátainkat.”

[T3] Nedves Farkasbőr Fejfedő (+6 gyorsaság +40 páncél) / Eiki /
„Forró vizet a kopaszra, ahogy a mondás tartja. Ha a sisakot valaki felszereli és a fejfedő vizes lesz, úgy a nedvességet a fejfedő azonnal felhevíti, és gyakorlatilag leforrázza a másik fejét, amitől rövidesen kihullik az adott illető összes haja. Ez a hatás addig tart, míg a játékos meg nem változtatja a frizurájának kinézetét az egyik szalonba. Tréfának tökéletes, de női játékossal eljátszva tuti biztos halált jelent. Alapjáraton amúgy a fejfedő egy lekopaszított farkasbőr fejfedőnek tűnik.”

// Joey 1. alkalommal figyelmeztetve van, a következő alkalommal lezárul a mese, ha még egy alkalommal nem ír! A következő körben 200 szóval pótolhat. //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Ápr. 22 2021, 20:13

Joey előre jelezve, haladékot kért Vasárnapig, így a következő körváltás 04.26.-án fog érkezni
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Ápr. 24 2021, 08:46

Azta, valamiért úgy bambultam, mint Jenő a moziban, hogy az utolsó kis csomag, amit megmaradt, meglépett! De a többiben meg minden volt, csak nem a lopott dolgok! De az biztos, hogy ilyen tárgyakat életemben nem láttam! MG-Érzet Potion? Na de a fülfedő még durvább volt!
- Nézzed már, hogy néz ez a fejhallgató ki! Mint az apám szurkolói sapkája, amiből tudja inni a vizet! – azért nem sört mondtam, mert bármilyen hihetetlen, nem ihatja meg, mert allergiás a komlóra. Hogy hogy sikerült ezt neki összehozni, még ő se tudja. Pedig a nagyi meg komlós italt szokott főzni a nagypapinak, mikor nem tud elaludni nyáron a meleg miatt.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_bal3383/3500[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Ápr. 30 2021, 18:49

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Eiki10
Tsujimoto Eiki

Egy könnyed mozdulattal lerázom a fegyveremre „tapadt” pixeleket, és rögzítem is a flamberget a hátamon, és mivel látszólag a harcnak jelenleg ennyi a klónjaimat is eloszlatom. Őszintén megmondom nem kifejezetten érdekeltek az itemek, amik előttünk hevertek, persze furcsának és különösnek tartottam őket, de nem vonzották annyira a figyelmem, mint más. Céhtársamra pillantok, mikor az nekiáll nosztalgiázni látszólag, bár azért biztonság kedvéért elrakom a pár rám jutó itemeket. Kitudja, lehet, hogy tudok hasznot szerezni belőle.
- Ha meg vagy induljunk. Szeretném Sei-nyan párnácskáját is visszaszerezni, hátha kapok tőle egy puszit hálaképpen. – mondom a fiúnak, egy halvány mosollyal az arcomon.
Egyelőre viszont nyomokat kell keresnünk.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Ápr. 30 2021, 19:14

2. hullám - 1. kör
Végül ismételten elindultatok, és nagyjából 20-30 perces séta várt rátok, mire megpillanthattátok az egyik mezősségen egy újabb csomagkupacot. Látszólag el voltak mélyülve valami kisebb vitában,és látszólag teljesen védtelenek. Összes 2 Sárga, 1 Kék és 1 Zöld Ajándékcsomagot vettetek észre, ládát egyelőre viszont nem.

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:206 / S:225 / P:244, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Joey Chrome (Sebzés: 52, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Tsujimoto Eiki (44. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 183/205 CSP
Joey Chrome (26. szint): 140/140 HP, 90 páncél, 146/185 CSP

Határidő: 05.17.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Treasure-Chest-icon


Tárgyak:

// Joey 200 szavas büntetése továbbra is fennáll, amennyiben legközelebb sem írja meg, csökkentett jutalmazást fog kapni! //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Május 15 2021, 11:30

- Igenis! – elpakoltam a megkapott tárgyakat, hogy el induljunk, amit meg is tettünk, mert a rovargyűjtemény határozottan nem náluk volt, se más ellopott dolog. Na de akkor úgy néz ki, hogy többen vannak. Szóval el indultunk, hogy megkeressük a tárgyakat. De jó a többieknek, hogy többször jobb kalandokba keverednek, mint én! Jó, oké, Eiji főleg inkább vadászni szokott, Grifi meg főzni, de hát értitek, na! De jó, hogy a játék a kivételes esetekbe leszámítva kb a témához megfelelően kreál kalandokat egy-egy küldetés esetén. Képzeljétek el, mi lenne, ha egy egyszerű vidd el ezt a tárgyat xy helyre átmenne például egy Alien-es játékba, ahol bujkálnunk kell az Alien elől, mert a fegyvereket kiröhögi, mint a sicc! Vagy betévednénk egy ködös városba, amiről kiderülne, hogy Silent Hill az személyesen! Tényleg, Kayaba vajon mikkel játszott, mikor fiatal volt, s megtehette? Amint eszembe jutott az újabb hülyeség, megláttunk egy újabb csomagbandát. Valamin vitáztak, ezért nem láttak minket. Láda viszont sehol. Fogadjunk, azon votatkoznak, ki megy egy random kisgyerek fája alá.
- Szerinted megtámadjuk őket, amíg nem figyelnek? – kérdeztem Eikit, a lehető leghalkabban, hogy a csomaggok ne halljanak, de a társa, azért igen. De láda, mint mondtam, nem volt látótávolságban. Van itt egyáltalán láda? Esetleg a megmaradt csomag szólt nekik, s eldugták?


//egyenlőre nem támad
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_bal3383/3500[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Május 20 2021, 19:48

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Eiki10
Tsujimoto Eiki

Ahogy ez a harc véget ért, meglepetten veszem észre, ezeket a különleges itemeket, melyek ezek a kis görcsök dobtak, de alapjáraton nem sokat időztem ezen a helyen. Joey látszólag minden gond nélkül követte az utasításaimat. Érdekes, pedig nem parancsnak szántam, szimplán erősen javasolt javaslatnak, de hát ilyen ez. Mindenesetre azért tényleg nem lenne rossz, ha ideje korán letudnánk ezt a vacakolást. Nagyjából fél óra után, végül megpillantjuk a következő csoportosulást, és Joey szokásához híven, megint nem tudja kezébe venni az irányítást. A srácra nézek, sokatmondóan.
- Nem kell ezen annyit gondolkodni, csak csapd le őket. – mondom, miközben nemes egyszerűséggel ismét aktiválom klónos képimet és egyszerűen közéjük csapok egy rakat Flamberggel.


// képi próba, siker esetén 4 klón, mindegyikkel külön dobozt támadok, én is amit érek. Fentről lefelé haladunk //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 20 2021, 19:48

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[Kazamata 2020] 5-ös csapat 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 5-ös csapat 4767250438_224285ea8b_s [Kazamata 2020] 5-ös csapat 4766610511_dda12706fc_s [Kazamata 2020] 5-ös csapat 4766609959_af0c0eb7c7_s [Kazamata 2020] 5-ös csapat 4766610511_dda12706fc_s [Kazamata 2020] 5-ös csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Május 20 2021, 19:50

2. hullám - 2. kör
Sajnos úgy tűnt, számítottak rátok, Eikinek befuccsolt a képije, és nem sikerült klónoznia, és a támadása is mellé megy. Látszólag pedig a dobozok jót szórakoznak azon, hogy mellécsap, de alapjáraton, csak gúnyolódnak, és ugrabugrálnak, semmi több.

Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:206 / S:225 / P:244, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Joey Chrome (Sebzés: 52, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomag

Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Tsujimoto Eiki (44. szint): 100/100 HP, 120 páncél, 139/205 CSP
Joey Chrome (26. szint): 140/140 HP, 90 páncél, 185/185 CSP

Határidő: 05.27.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Treasure-Chest-icon


Tárgyak:

// a határidő 1 hétre csökkent! //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Május 27 2021, 19:51

Eiki nemes egyszerűséggel mondta, hogy ne gondolkodjak sokat, csak üssem őket, s nemes egyszerűséggel próbálkozott a képességével, s támadni utána… és nemes egyszerűséggel valamiért nem sikerült egyik sem neki. Ezek a dobozok meg össze-vissza gúnyolódtak, igaz még kulturált módon, de akkor is. Én megpróbálkoztam egy csellel, hátha sikerül: megrohamoztam az egyik sárga színűt, s az utolsó pillanatba megpróbálkoztam a kékre csapni, hátha úgy meglepődik, hogy nem kerüli ki, s eltalálom legalább én. He? Most mit néztek? Csak mert nem vagyok egy Nagy Sándor, vagy Attila, a Hun, kiről azt mondják, hogy nagy HUNcut volt életében, még én is tudhatok kicsit taktikázni, na!

//úgy teszek, mintha támadnám az egyik sárga dobozt, s az utolsó pillnatba a Kék Ajándékcsomag #1 mobot kísérlem támadni
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_bal3383/3500[Kazamata 2020] 5-ös csapat Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 5-ös csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 5-ös csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.