Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2020] 4-es csapat

4 posters

Go down

[Kazamata 2020] 4-es csapat Empty [Kazamata 2020] 4-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 03 2020, 14:01

Jelentkezők:
Miko (43) | É:27 | FK: 113 | E: 72 | K: 45 | GY: 121 | SK: 58 (legendása van)
Minako (18) - HP:50 | F:20 | E:21 | K:10 | GY:33 (36) | S:10 | P:2
Eru (26) - HP:130 | F:44 | E: 86 | K:39 | GY:105 | S :8 | P:50 (legendása van)

Kinek így, kinek úgy telt a karácsonyi előkészületek, de annyi biztos, hogy egyikőtöknek sem volt túlzottan sok nyugalma. Ti is azok közé a kevés emberek közé tartoztatok, akik kaptak egy üres ajándékdobozt egy névtelen feladótól. Akár kidobtátok, akár megtartottátok másnapra sajnos egy számotokra valamennyire fontos tárgynak lába kélt, ahogy az ajándékcsomagnak is. Induljatok hát útnak, ha vissza tervezitek szerezni ezt a fontos dolgot és megállítani a hírhedt csomaglényeket, melyek híre már a ti fületekbe is eljutott.

Feladat: elindulni a csomagkeresésre, megnevezni (vastag betűvel, aláhúzva vagy egyéb módon kiemelve) egy olyan tárgyat, amit elloptak tőletek. FONTOS, hogy ez csak saját felelősségre legyen olyan tárgy vagy dolog, aminek elvesztése/tönkremenetele súlyosan érintené a karaktert. Egyébiránt a tárgynak csak annyi megkötése van, hogy nem szabad élőnek lennie, méretbeli megkötés (lehetőleg ne a céhházat mondjátok Very Happy) nincs. Nem legendás/egyedi item megnevezése is lehetséges.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 4-es csapat

Témanyitás by Minako Pént. Dec. 04 2020, 23:14

Csodás fények díszítik Aincard kezdővárosát és még néhány szintet, ameddig kiterjed a karácsonyi dekoráció. Boldog idők ezek. Legalábbis a legtöbb embernek, úgy mindenkinek talán. Na jó, naivitás volna azt gondolni, hogy tényleg mindenki örömmel és lelkesedéssel várja ezt az időszakot, mivel pont ez jellemző a mi kisasszonyunkra is. Végtelenül elmagányosodva, a világ legszerencsétlenebb emberének érezte magát a napokban és ez csak rosszabb lett, minél közelebb került hozzá a mai nap. Mindeddig húzta, halasztotta. Úgy szeretne ajándékozni, olyan igazán. Társasággal, díszes fával, meleg otthonnal. Mély űr és hiányérzet borult a lelkére amit lassan beszennyez a maró sötétség a fény helyett.

~Ajándékot venni?... Mégis kinek… Ajándékot kapni? Mégis kitől… ~Nem talált senkit, aki közel került volna hozzá, akit ismerne egyszerűen nincs senki. Üres… talán soha nem érezte még ennyire rosszul magát. Azonban tudjuk, ő egy harcos! Nem fogja engedni, hogy ez a padlón tartsa, legalábbis sokáig nem. Úgy döntött, hogy saját magát fogja megajándékozni és! hálát ad önmagának mindenért amit eddig elért. Értékelni fogja mindazt aki most és támogatni mindazt aki lesz a közeljövőben. Nincs igazi magány, csak ha magunk döntünk úgy!

~ A mai nap lesz életem legjobb napja és kész! ~ Határozta el, kezébe veszi a dolgokat kesergés helyett. Volt némi megtakarítása, így három dolgot döntött el. Jót eszik, jót szórakozik és meglepi magát valamivel. Persze kritikus hangok felszólalnak, hogy mindez a szánalom legallja, de mosolyogva elintézi, legalább nem kesereg.
A standok között sétálgatva találta meg a tökéletes ajándékot önmagának. Szinte megszólította, elvarázsolta és hipnotizálta. Gondolkodás nélkül fogadta be új családtagját. Egy nyakláncot.

Rá kellett ébrednie, hogy élete legjobb vásárját ejtette meg, ugyanis folyamatos kedvezményekben részesült, mintha mindenki kedvesebb és mosolygósabb lenne, valamint elillantak a negatív érzései. Mintha még a teste is sokkal könnyedebb volna. Eldöntötte sose veszi le. Főleg mivel szinte mindenki új tolvajok megjelenésére panaszkodik. Amikor a bérelt szobába érkezett, egy ajándékcsomag fogadta. Ezt is a saját szerencséjének tudta be. Ajándék ugyan nem volt benne, gonosz csínynek is be tudhatta volna, mégis úgy érezte van valaki, aki gondolt rá. – Boldog karácsonyt neked is. – Súgta bele a dobozba. Hanyagul kipakolt az asztalra, még a nyaklánc csomagolását sem dobta ki. Mosollyal borult álomra.
A nyaklánc reggelre már nem volt meg, pedig mintha a tenyerében érezné még mindig a testével felhevített fémes anyagot, egyszerűen hiányérzete volt. A tenyerének bőre fel is vette a rózsamintát, ahogy álmában szorongatta. Reggel viszont már hüllt helyét találta. Nem tudta pontosan mit is keres, a dobozon feltüntetett minta, valamint írás szerencse nyaklánc és a tenyerébe „rajzolt” vázlat segített neki, kideríteni mit is hiányol annyira. Az egész szobát átkutatta utána, de semmi. Eltűnt…
Kisétálva a fogadóból tudta meg, hogy rengetegen jártak úgy, mint ő… Elindult tehát a tolvajok után.
Minako
Minako
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2020. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Kazamata 2020] 4-es csapat Exp_bal1530/1700[Kazamata 2020] 4-es csapat Exp_ures  (1530/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 4-es csapat

Témanyitás by Eru Hétf. Jan. 04 2021, 21:21

Van egy érmém, még egy küldetés alkalmával szereztem. Nem jó semmire, nem bír túl nagy értékel. Simán csak szemét semmi más, de nekem attól még értékes. Emlék tárgy egy küldetésről, a koboldoknak kellett segíteni és ott kaptam az egyiktől. Szeretem volna, meg ajándékozni valakit ezzel az érmével. Nem voltam sose olyan, aki meg tart minden félle dolgot. Na jó azért van, amit meg tartottam magamnak, és nem adtam tovább vagy ép nem dobtam ki.
Most azért kóborolok az utcákon, hogy megfelelő dobozkát találjak és csomagoló papírt.
Több boltot is felkerestem különböző szinteken, de nem találtam a megfelelő tárolót. Valami különlegeset szeretem volna, valami egyedit, ami rám jellemző. Már nem is tudom melyik szinten jártam amikor végre rá leltem a megfelelő kelékekre. Már csak az volt hátra, hogy eltároljam az én kis apróságom. Amit nem találtam sehol sem. Végig néztem az össze zsebem, az inventorim és az abban pihenő összes doboz vagy táska tartalmát. Sehol semmi, mintha soha nem is lett volna tulajdonomban a tárgy. A környező szóbeszédeket meg halva ébredtem rá, talán én is tolvajlás áldozata lettem? Furcsa érzés volt még soha senki nem lopott tőlem semmit sem. Igy nem is igazán tudtam mit is kellene most csinálnom.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Kazamata 2020] 4-es csapat Exp_bal2727/2900[Kazamata 2020] 4-es csapat Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 4-es csapat

Témanyitás by Miko Vas. Jan. 17 2021, 19:18

Már ideje korán karácsonyi hangulatban örvendeztem a napjaimat és nem is meglepő, hogy már nagyon korán elkezdtem a karácsonyfa díszítést. Szerintem senkit nem lepek meg azzal, ha azt mondom, hogy nem vagyok egy nagy tervező. Sosem volt szép érzékem díszítés szempontjából, számomra minden jól nézett ki, amin sok csillogó, villogó, izgő-mozgó dolog volt. Így át nem meglepő, hogy a fám is előbb nézett ki egy elfuserált világító táblának, mint karácsonyfának, de szerintem tök cuki volt! Azon gondolkoztam, áthívom Leo-kunt, hogy megmutassam neki, de az egésznapos lótifuti eléggé lefárasztott. Jó… igazából csak nem bírom a hideget. Valamiért mindig olyan álmos leszek a nagy hidegek nyomán és mindig bemenekülök a vastag-vastag kis takarócskáim alá. Mivel arra se ébrednék fel, ha ágyút sütnének el a közelemben (amúgy tényleg nem! Vicces szitu, egyszer volt rá példa!), így nem is meglepő, hogy észre se vettem, hogy valaki ellopta az ajándékcsomagocskámat amit valahol valahogy, fogalmam sincs hogy, de szereztem valahol, valahogyan és a karifámat is! Csúnya dolgok ezek csúnya dolgok! El is indultam hát, hogy maximumra kapcsolt sebességgel elkapja am csúnya tolvajokat, hátha sikerül elkapnom őket, mielőtt még túl messzire érnek!
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Kazamata 2020] 4-es csapat Exp_bal9662/9700[Kazamata 2020] 4-es csapat Exp_ures  (9662/9700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 4-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Márc. 01 2021, 20:18

Mivel hosszú ideje nem érkezett válasz a folyatásra irányuló kérdésre, így a játékot, érdeklődés hiányában, lezárom. Az ellopott tárgyak visszajutottak az eredeti gazdájukhoz másnapra. Rejtélyes módon pont oda kerül vissza, ahonnan előző nap eltűnt.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 4-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 4-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.