Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2020] 7-es csapat

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Dec. 20 2020, 08:11

Jelentkezők:
Shareen (18) - É: 12 | F:23 | E:14 | K:15 | Gy:33 | S:18 | P:17
Kasumi (30) - É:48 | F:20 | E:20 | K:22 | GY:24 | S:15 | P:37

Kinek így, kinek úgy telt a karácsonyi előkészületek, de annyi biztos, hogy egyikőtöknek sem volt túlzottan sok nyugalma. Ti is azok közé a kevés emberek közé tartoztatok, akik kaptak egy üres ajándékdobozt egy névtelen feladótól. Akár kidobtátok, akár megtartottátok másnapra sajnos egy számotokra valamennyire fontos tárgynak lába kélt, ahogy az ajándékcsomagnak is. Induljatok hát útnak, ha vissza tervezitek szerezni ezt a fontos dolgot és megállítani a hírhedt csomaglényeket, melyek híre már a ti fületekbe is eljutott.

Feladat: elindulni a csomagkeresésre, megnevezni (vastag betűvel, aláhúzva vagy egyéb módon kiemelve) egy olyan tárgyat, amit elloptak tőletek. FONTOS, hogy ez csak saját felelősségre legyen olyan tárgy vagy dolog, aminek elvesztése/tönkremenetele súlyosan érintené a karaktert. Egyébiránt a tárgynak csak annyi megkötése van, hogy nem szabad élőnek lennie, méretbeli megkötés (lehetőleg ne a céhházat mondjátok Very Happy) nincs. Nem legendás/egyedi item megnevezése is lehetséges
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Vas. Dec. 20 2020, 12:11

- Sharren-san! Shareen-saaan! - Hallottam egy idősödő nő hangját magam mögül. Megfordulva megláttam a felém rohanó őszülő teremtést, aki kora ellenére úgy szelte az utcákat, mintha azok sajtból lennének. Odaérve mégis kifulladva helyezte kezeit a térdeire, lihegése arról árulkodott, hogy már egy ideje a nyomomban volt.
- Miben segíthetek? - Kérdeztem udvariasan.
- Shareen-san... - nyögte még mindig fulladozva. - Elnézést, hogy csak így rád rontok, de fontos kérésem lenne hozzád. - Felvontam a szemöldököm, de nem válaszoltam, így tovább folytatta.
- Mabou-san.. Meghalt - pihegte szomorúan. - Ő lett volna a Mikulás ezen év Karácsonyán az árvaházban, de mikor felment a 38. szintre, hogy összeszedjen valami ritkaságot a fa tetejére, ő.. - Megértően tettem kezemet a vállára, szívem összeszorult a hallottakra.
- Sajnálom - feleltem. Nem tudtam igaz vigaszt nyújtani ebben a kellemetlen helyzetben, de őszintén gondoltam. A nő síró szemekkel rázta meg a fejét.
- Szívességet kérni jöttem - magyarázta. - Az a helyzet, hogy... A gyerekek még mindig izgatottan várják a Karácsonyt és nincs Mikulásunk, így... - Lassan kezdett körvonalazódni, mit is szeretne az asszony. - Ahogy egyre lelkesebben magyarázott, az én kedvem annál inkább megcsappant.
- Arra szeretnélek kérni, hogy idén te legyél a Mikulás.
- Hogy én? - Ízlelgettem az elhangzottakat. A gyerekek számára fontos ez az ünnep, de nem tudtam elképzelni magamat a helyzetben. Nem akartam nehéz helyzetbe hozni a nőt, főleg nem szomorúságot okozni a fiataloknak, de mégis hogy lehettem volna rá képes?
- Nagylelkűséged és tenni akarásod híre eljutott hozzánk és úgy gondoltuk, hogy talán segítenél nekünk.
- Én a Mikulás? - Tapogattam meg a hasamat. - Ilyen kövér lennék?
- Jajj, dehogyis vagy kövér.. Pont jó húsú vagy. - Ez nem igazán vigasztalt.
- Nem tudok felmenni a 38. szintre - feleltem végül egykedvűen és zsebre vágva a kezem tovább indultam volna.
- Nem is kell, azt majd én elintézem.. Kérlek.. A gyerekeknek szükségük van erre. - Kérlelése szinte kétségbeesésbe fulladt, ahogy a ruhámat húzkodta elkeseredetten.
- Hány évesek is ezek a gyerekek? - Kérdeztem kétkedve.
- A legfiatalabb tizennégy - vallotta be szinte beletörődve a vonakodásomba. Aztán ahogy a gyerekekre gondolt úgy fény csillant a szemébe. - De ők nem a fronton harcolnak, nekik nem volt esélyük felnőni, ők.. Még mindig várják a Mikulást. Nem akarom megfosztani ettől őket.
- Rendben vaaan, vállalom - nyújtottam el szemforgatva. Egyáltalán nem illettem bele a szerepbe, nagyon meg kellett volna erőltetnem magam, hogy egy öreg jótevő szerepében tetszelegjek, de.. A gyerekek nem maradhattak Karácsony nélkül.
- Pompás - a nő lelkesedése olyan hatást keltett, mintha nem is lett volna korábban búskomor, sőt, mintha nem is kételkedett volna abban, hogy valaki el fogja vállalni a megbízást. - Sajnos pénzzel nem tudunk szolgálni, hiszen mindent az árvák javára fordítunk, de itt van.. ez. Ha jól játszod a szereped, megtarthatod. - Egy vörös-fehér ruhát és egy sapkát hozott elő a leltárjából, amiket örömittasan a kezembe nyomott.
- Ez lesz a Mikulásruhád az ünnepségen. A szövegedet megkapod később, két oldal, meg kell tanulnod, a nevekhez egy leírást is társítunk, hogy tudd, kinek kell adni az ajándékot. A nevem Lisou, ezen a néven kereshetsz. Köszönöm, nagyon köszönöm, hogy elvállalod.
Olyan mélyre hajolt, hogy azt hittem, öreg kora elérte a végét, ám ruganyos mozgással lassan odébbállt, én pedig lassan kezdtem felocsúdni kezdet döbbenetemből. Két oldal? Mennyi időm van rá? Gyerekek nevei.. Miért nem csatolt hozzá képeket? Az egész nagyon macerásnak tűnt, de már elvállaltam és nem okozhattam csalódást. Ha én leszek a jókedv hozója.. Nekem is jókedvűnek kell lennem. Hamis mosolyt erőltettem az arcomra és megpróbáltam fenntartani, ám arcom önkéntelenül is rángatózni kezdett a kedvetlen mozdulattól. A legnehezebb része az lesz, hogy átadjam magam az érzésnek.. Elvégre ha nem hiszem el, hogy én vagyok a Mikulás, nem is lehetek az.
Aznap este a fogadómba érve egy ajándékdoboz fogadott. Lelkesen bontottam ki, arra számítva, az öreg hölgy mégis képes volt valamivel meghálálni, ám a csomag üres volt. Név sem szerepelt a címzésen, így elképzelésem sem volt, kinek volt kedve egy ilyen tréfához. Az ágyam alá helyeztem és a kapott felszerelést a fotelra fektetve, fekhelyemről bámulva aludtam el.


Arra keltem, hogy a Mikulásruha eltűnt onnan, ahova lehelyeztem és mikor az egyetlen mozdítható, kint hagyott tárgyat, a csomagot ellenőrizve is csak port találtam, még nem tudtam összerakni a képet. Két tárgy is eltűnt egy olyan szobából, ahová elvileg csak nekem volt bejárásom. Nem láttam értelmét ellenőrizgetni a szobát, ugyanis biztos voltam benne, hová raktam a ruhát és a dobozt, helyette rögtön az árvaház felé vettem az irányt.
Út közben több beszélgetésfoszlányt is elcsíptem, melyek ismeretlenektől jött csomagokról szóltak, melyek elloptak valamit a címzettől. Ekkor már kezdett összeállni a dolog, ám most fontosabb volt, hogy értesítsem a nőt a történtekről.
Egy kisfiú vagdosott egy fakarddal és kétkedve méregetett, ahogy megközelítettem az épületet. Többen odarohantak egy tudatlanságtól csillogó szemekkel bámultak a jövevényre - rám. Nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni magam, ahogy felfedni sem a hangomat, nehogy rájöjjenek majd a trükkre, ha eljön az ideje -HA eljön az ideje-, így elváltoztatott hangon kezdtem beszélni hozzájuk.

- Sziasztok, gyerekek. Meg tudnátok mondani, merre találom Lisou-sant?
- Mi dolgod Lisou-sannal? - Kérdezte az imént gyakorló fiú hevesen, ahogy lassan támadásra emelte fegyverét. - Megvédjük a magadfajtáktól. - Őszintén nem tudtam, mi gondja lehet velem.
- Tegnap láttunk vele - jött a magyarázat. - Ha adót szedni jöttél, akkor..
- Gyerekek, gyerekek... - szólt egy ismerős, békítő hang. Aggodalmas pillantást váltottam az öreg hölggyel, aki rögtön megértette, hogy valami baj történt. Sietősen hessegette be a gyerekeket és összekulcsolt ujjakkal, gondterhelt arckifejezéssel invitált meg egy sétára.
- Ha jól sejtem, a tolvaj csomagokról van szó..
- Igen - feleltem lesújtottan. - Elvitték a Mikulásruhát. Így nem fogok tudni beöltözni..
- Nekem pedig nincs másik - sóhajtott az asszony. - Bár a dolgok kedvezően alakultak számodra, nem hiszem, hogy te rendezted így a dolgokat. Jó lelked van és biztos csak valaki gyermekded játéka ez. Akárhogy is.. Valamit tennünk kell.
- Ne aggódjon - mondtam elszántan -, visszaszerzem a ruhát és véghez viszem a feladatomat. A szavamat adom.
- Köszönöm - válaszolta hálásan.
Nem volt már több helye a szavaknak, helyükre a tetteknek kellett lépnie. Elhatároztam, hogy megtalálom a csomagot, mely valahogyan megszabadított az akkor éppen legfontosabbnak érzett felszerelésemtől. Először is a térre mentem, ahol a legtöbben hallottam a lopós dobozokról és egy, az enyémre hasonlítót kezdtem keresni, benézve gyakorlatilag mindenhova, ahova egy névtelen feladótól jött ajándék bebújhatott.. Már ha volt ilyen hely - kellett lennie. Ha ott nem találok semmit, akkor visszamegyek a fogadóba és nyomok után kutatok.
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Vas. Dec. 20 2020, 16:00

Kasumi miután végzett a teendőivel vissza sétált egy fogadóba ahol általában töltötte az éjszakát. Abban a fogadóban már egy ideje kibérelt egy szobát hosszú távra így csak be kellett nyitni az ajtón és már kényelembe is helyezkedhetett. Azonban ezúttal a szobában egy ajándék doboz várta amit nem tudott, hogy mit kereshet a szobájában. Ahogy jobban megvizsgálta semmilyen írás nem volt rajta, de még a feladó neve se volt rajta. Felemelte és nem érzett semmi súlyt benne. Ennek ellenére kinyitotta, hátha belül van valami kis cetli vagy bármi nyom a doboz kilétéről. Azonban üres volt. Mivel estefele volt ezért úgy volt vele, hogy majd holnap foglalkozik a dobozzal. A lány átöltözött a nyakából levette a NYAKLÁNCOT amin egy családi fotó volt még a szüleiről, és letette az ágy mellett lévő kis asztalra. Másnap reggel, félkómásan összeszedi magát arra a napra. Elintézi a napi rutinjait, megmossa az arcát, megreggelizik és végül felveszi a hétköznapi ruháját. Azonban csak később veszi észre azt, hogy valami nem stimmel. Ugyanis az öltözködése folyamán észreveszi, hogy nincs ott a nyaklánc ahová még előző nap este lerakta.
-Ne, ne, ne. - Hajtogatta magában. Ahogy kutat a nyaklánc után észre veszi azt is, hogy az ajándékdoboz amit kapott az sincs a helyén. De mivel az üres volt ezért az nem igazán érdekelte, ezért a nyakláncot kereste tovább a szobában. Sajnos viszont sehol sem találta. "Talán a fogadós..." Fordult meg a fejében hátha tud valamit az NPC, de eszébe jutott, hogy az nem fog mondani semmit így az füstbe ment terv.

Mivel Kasumi sejtette, hogy kirabolták ezért kiment a fogadóból és nyomok után kutatott. Később hallotta, hogy más tárgyak is elvesztek illetve feladó nélküli ajándék doboz is felbukkant és eltűnt. "Lopós csomagok? Ilyenről se hallottam még." Gondolta magában a lány meglepődve keresve tovább bármilyen nyomot.


/Bekapcsolom a keresés és észlelés jártasságom, illetve a permám: Mindenkit megvédek (permanens):
Jellemből adódóan mindenkinek az alap érték ötödével plusz élet pontot biztosít minden csapat tagnak
Kompenzálás: nem növeli a saját életpontját /
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 24 2020, 06:51

Miután mindkettőtök nekiveselkedett az indulás előkészületeinek és szépen mindegyikőtök nekiállt nyomokat szerezni, előbb vagy utóbb mindkettőtök megpillant egy-egy szaladgáló csomagot. Így nagy eséllyel mindketten próbáljátok hiábavalóan utolérni a villámgyors kis csomagokat és egészen a közeli erdőig üldözitek őket két különbözp irányból, mígnem mindkettejük be nem ugranak egy nagyobb bokor egy-egy oldalába. Így sikeresen össze futhattok, talán szó szerint is, ám rövidesen nem nyugodhattok, hisz rengeteg csomag szökken ki abból a bokorból, melybe belefutottatok. Összes 3 Vörös, 1 Sárga, 3 Kék és 1 Zöld Ajándékcsomagot pillanthattok meg, akik közül néhány próbál megtartani egy nagyobb ládát.

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok
Kasumi (Sebzés: 20, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok

Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Csüt. Dec. 24 2020, 14:32

Nyomokat kutatni indultam el, ám végül a nyomok találtak rám. Egy csomag rohant el előttem szélsebesen; mivel nem láttam jobb esélyt, utánaszaladtam, noha nem tudtam, hogy ez az a csomag-e, amit én keresek. A látszólag senki mást nem zavaró kis doboz észveszejtő sebességgel rohant végig a szinten, be a közeli erdőig.

//Ha összefutok Kasumival//

Úgy tűnt, nem én voltam az egyetlen, aki erre tartott, egy lányba botlottam, aki szintén egy csomag után kajtatott. Csak gyors reflexemnek köszönhettek, hogy nem botlottam valóban fel, egy pördület kíséretében nyertem vissza az egyensúlyom és kissé talán túl ellenségesen is néztek rá, ez azonban elhamarkodott cselekedet lehetett. Lehet, hogy a csomagokkal van? Vagy a hordókkal? De előfordulhat, hogy ugyanaz hajszolta ide, ami engem is. Talán tőle is elloptak valamit? Talán ő is ugyanazért van itt, amiért én?

- Te is csomagra jöttél Szafarizni? - Kérdezem végül, megpróbálva oldani a feszültséget, amit ellenséges pillantásommal okozhattam.
- Melyikük akar játszani? - Nézek végig a bokorból előugró ajándékseregen, míg tekintetem végül meg nem akad a legpimaszabb zöldön, mely a sárgával egyetemben kirítt a többi közül. A kis gonosztevők egy nagyobb darab ládát próbáltak megtartani, így támadásom afelé a csomag felé irányul, amelyik a ládát fogja, ha a zöld köztük van, akkor ellene. Semmi elegáns, egy egyszerű, egyenes szúrás, mellyel a tetejét akarom elválasztani az alsó részétől, így belekukkantva tartalmába - már ha van neki, ha ugyanis olyanok, mint a csomag, amit kaptam, akkor nem sokban reménykedhetek. Talán mindegyik kis csomag lopott valakitől valamit és ha ez így van, akkor ezeket a dolgokat vissza kell juttatnia a jogos tulajdonosuknak - elsősorban azonban szeretném visszaszerezni, amit én elvesztettem.
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 24 2020, 14:32

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Pént. Dec. 25 2020, 18:30

Ahogy Kasumi nyomok után kutatott megpillantott egyszer egy gyors ajándék csomagot. A lány nem sokat tétovázott egyből üldözőbe vette még akkor is ha esélytelen utolérnie. Végül már a lány kissé kifáradva de utolérte a csomagot ami megbújt a bokorban. Ekkor találkozott egy fiúval aki ránézésre kezdő lehetett de ez persze nem jelent semmit mivel itt minden játékos érintve van.
-Ha nem is szafarizni, de igen az ellopott tárgyam miatt jöttem ide, ami fontosabb nekem bármilyen más tárgynál. -Válaszolt neki Kasumi. -Mellesleg a nevem Kasumi. - Mutatkozott be a lány. Amíg Kasumi futott a csomag után gondolta, hogy ezek nem feltétlen sebeznek vagy sok az életük de a gyorsaságuk miatt nehezen lehet őket megütni is. Ebben az esetben semmi taktika nem jutott az eszébe ami kicsit elszomorította. De próba szerencse alapon Kasumi látván, hogy a fiú a zöld csomagot támadta így úgy döntött, hogy ketten akár több esélyük lehet elintézni a csomagokat így a lány előhúzta a kardját és a pajzsát és elkezdte támadni ugyan azt a csomagot amit az az idegen fiú.

/Támadom a zöld csomagot/
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 25 2020, 18:30

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 28 2020, 17:01

Sajnos egyikőtöknek sem sikerült kiiktatni egyik csomagot se, akik mintha gúnyolódnának rajtatok és direkt meg-megállnak, mikor közel értek hozzájuk, csak hogy bosszantsanak titeket, hogy aztán miután felemelitek fegyvereiteket átfussanak a lábaitok alatt.

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok
Kasumi (Sebzés: 20, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok

Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Vas. Jan. 03 2021, 09:50

//Remélem nem rám vártál eddig >.>//

Szerencsére a lány nem vette rossz néven ellenséges közeledésemet, amely miatt még bemutatkozni is elfelejtettem.

- Shareen vagyok - bólintok szemlesütve. Ezután mindketten ugyanazt a csomagot támadjuk meg, mindketten elhibázva a fürge jószágot.
Pimasz kis lények voltak, ahogy megpróbáltunk támadni, rögtön átfutottak a lábunk alatt. Megpróbáltam egyet elkapni, ahogy átszaladt köztük, de nem jártam sikerrel. Kezdtek feldühíteni, főleg, hogy egy számomra fontos dolog nyomában voltam, amit nem is biztos, hogy ők vettek el. Elvégre, akár máshol is lehetnek hasonló szörnyetegek. Talán a rossz csomagok nyomában vagyunk. Megpróbálom elemezni a mozgásukat, az alapján támadni azt, amelyik a legkevésbé figyel, vagy amelyik a legcsíntalanabb. Végül a Sárga Ajándékcsomagra esik a választásom; felugorva egy lefelé irányuló szúrással próbálom meg átvágni a dobozt. Hiába fürgék, meg kell tanítani őket az MMO-k igazságtalan szabályaira. Ha sikerül, felszaggatom és megnézem a tartalmát. Egy pillanatra.. Egy pillanatra remélem, hogy Kasumi elvesztett tárgyát találom meg benne, hiába is annyira fontos a sajátom. Másokat mindig is magam elé helyeztem és valószínűleg számára is hasonlóan értékes dolog veszett el. Ha pedig nem sikerült, tehetetlen dühöm csak tovább fokozódik.

//Támadom a Sárga Ajándékcsomagot.//
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 03 2021, 09:50

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Kedd Jan. 05 2021, 13:36

Kasumi előző félresikerült támadása után pajzsát a két lába közé támasztotta, hogy korlátozza a mobok mozgásterét így egy kicsit nagyobb eséllyel tud találatot bevinni.
-Tekintve, hogy milyen gyorsan mozognak leginkább csak a szerencse az ami segíthet nekünk. - Szólt a lány Shareenhoz. -Ami talán jó lehet, hogy egy kicsit leszűkíted a mozgásterüket. - Tanácsolta a lány. Bár nincs annyi tapasztalata a kardforgatásban, egy dolog azonban eszébe jutott, ami a következő csapása is volt.

Kardját balról jobbra kezdte lendíteni egy kissé lefelé irányítva, hogy a kard pengéje a csomag tetejét éppen megérintse így ugrásra kényszerítve a kis rablót és így pont bele ugrik majd a pengébe. "Gyorsan de összeszedetten." Mondta magában a lány erőt gyűjtve a csapásra.


/Támadom újra a zöld csomagot/
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 05 2021, 13:36

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jan. 05 2021, 18:46

Továbbra sincsen esélyetek eltalálni a kis bosszantó dögöket, akik szépen lassan de ráeszmélnek, hogy az összevissza szaladgálással nem jutnak előrébb, így mindegyikük szépen elslisszol egy irányba, de még egyikőjüket talán még sikerül elcsípnetek.

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok
Kasumi (Sebzés: 20, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok

Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Szer. Jan. 06 2021, 12:37

- Szerintem ezzel a saját mozgásteredet is lecsökkented. - Jegyzem meg. Ha azért helyezte le a pajzsot, hogy a mobokat megakadályozza a lábak közti elfutásban, akkor ha ellép az egyiket megtámadni, újra védtelen marad az a terület. - Mellesleg, a lányok lába közé nem pajzs való. - Jelentem ki határozottan, ám rögtön meg is bánom, amit mondtam.
- Esetleg megpróbálhatnánk őket bekeríteni - terelem a témát, azonban mikor látom, hogy kezdenek elfutni, meggondolva magam rögtön a nyomukba eredek. Ha még eltudom kapni az egyiket, ismét egy felugrásból jövő lefelé való sújtással illetném, ha pedig már túl messze jár, utánadobom a kardomat. Ebben az esetbe természetesen rögtön utána is szalado és visszaveszem magamhoz, nehogy azt is ellopják.

//Támadom Vörös Ajándékcsomag #1-et.//
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 06 2021, 12:37

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Kedd Jan. 12 2021, 13:52

Sajnos Shareenak igaza volt, hogy a pajzs eképpen való használata a saját mozgását is korlátozza, de elvégre valamit valamiért. A fiú következő mozdulatára Kasumi ijesztően fordítja felé a fejét és néz rá.
-Ha még egy ilyet mondasz nem a csomagokat fogom felszabdalni, hanem téged. - Szólt fenyegetően a fiúhoz. Végül Kasumi látván, hogy a csomagok futásnak eredtek, pajzsát úgy igazította, hogy a csomag utoléréséhez kevesebb lassító hatás érje.

Amint elég közel ért a csomaghoz, a lány megpróbálkozott egy utolsó szúrást bevinni az egyik rablóhoz reménykedve, hogy vissza szerezheti az elrabolt nyakláncát.


/Támadom a Sárga Ajándékcsomag-ot/
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 12 2021, 13:52

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Jan. 17 2021, 18:58

Sajnálatosan bár a mobok visszahúzódnak, azért még Shareen-nek még sikerül elcsípnie egyet még pont időben. Azonban legnagyobb meglepetésére talán egy furcsa item reppen elé a semmiből, ami majdnemhogy szétfolyik a földön. Szerencsétekre a ládát is megtaláljátok azért, amit a mobok elfelejtettek, mellettük mindenféle furcsasággal.

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Tartalék:

[Kazamata 2020] 7-es csapat Treasure-Chest-icon

Puding Mágnes (Löttyet, puding állagú mágnes. Sajnos nem édességet, hanem fémet vonz magához, de nagyon jól lehet vele megviccelni a barátainkkal, mert elég erős és nem is könnyű megfogni) /Shareen/

Okos Cserepes Növény (Egy váza, ami szeptember eljesétől kezdve hozza meg termését, mi nem más, mint áltanáos iskolai tankönyvek, mik egy-egy külön száron nőnek. A virágzás olyan június 20.-áig tart, után a leszedetlen könyvek elhervadnak. A termés emberi fogyasztásra alkalmatlan... vagyis hát... attól függ, hogyan akarják fogyasztani. /Shareen/ (ládából)

Étketési Fogkefe (Egy nagy tányér, melynek peremétől befelé fogkefe szálak nőnek ki. Mérete miatt emberi használatra nem használható és étkezést is megnehezíti. De nagytestű petek esetében talán még elég hasznos tud lenni. kellemes menta szagot áraszt a tányér, akkor is a békén hagyják.) /Kasumi/ (láda)

[T3] Obsidián Fridzsider (+22 erő -3 kitartás -3 gyorsaság, harcos fegyver; egy mini hütő van egy nyélre erősítve, melynek aprócska ajtaját kinyitva különböző dolgok tárolhatóak benne. Nagy odafigyelést igénylő ételek tárolására nem feltétlen alkalmas.)  /Kasumi/ (láda)

// szabad kör, döntsétek-e szeretnétek-e tovább menni, vagy kihátráltok. A kapott itemek, szabadon cserélgethetőek //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Kedd Jan. 26 2021, 13:36

- Bocsi, bocsi - vakarom a tarkómat a szégyentől teljes, széles mosolyommal. Támadásom után azonban kihívóan a lányra meredek. - De nélkülem nehezebb dolgod lenne, nem igaz?
Egy furcsa, pudingszerű tárgy repül el előttünk, amire rögtön rá is vetem magam.
- Puding! - Kiáltom örömittasan. Ez volt a kedvenc ételem, mégsem volt hozzá még szerencsém ebben a világban, azonban hamar rá kell jönnöm, hogy nem is erről van szó. - Nem puding.. - Konstatálom szomorúan és a lány pajzsa felé tartom a mágnest, hátha magához vonzza azt.
- Vajon kitől lophatták ezt el? Elég furcsa.. Te mit kaptál? - Kérdezem valódi érdeklődéssel. - Nos, én még nem kaptam vissza az elveszett tárgyamat.. Nem tudom, te hogy vagy vele, de vissza szeretném szerezni - ahogy a tiédet is. Ezen kívül ideje lenne bosszút állni ezeken a kis lényeken - nem hagyhatjuk, hogy kedvükre szórakozzanak. Azután.. Visszaszerezhetnénk mindenki ajándékát. - Elmélkedek, noha nem tudom, a lány hogy áll a dologhoz és elfeledkezek arról is, hogy több próba után csak egy ajándékot sikerült legyőznünk.
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kasumi Hétf. Feb. 08 2021, 12:33

A lány szomorúan nézte, ahogy elmenekülnek a csomagok. Miután látta, hogy gyorsan menekülnek és pár pillanat alatt már nagy távolságot megtettek vissza tekintett az itt őrzött ládára. Kinyitotta és átnézte a tárgyakat amiket kapott. Sajnos az ő nyaklánca nem volt könnyű, ezért egy kissé elszomorodott.
-Én se kaptam meg az én tárgyamat. - Fordul Shareen felé megmutatva amit kapott. -De te valóban azt hiszed lenne esélyünk vissza szerezni a tárgyakat? - Kérdezte a lány nevetve a fiúra.
-Persze, ha valahogy leszünk elég gyorsak ahhoz, hogy egyáltalán utolérjük őket részemről rendben van. - Mosolygott a lány, végül útnak indult arra amerre a csomagok menekültek.


/Elnézést kérek a késésért./
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal2131/3500[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (2131/3500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Feb. 10 2021, 19:02

Végül nem igazán sikerült újabb nyomokat keresnetek, mindaddig, míg ismerős kis lábnyomokra nem bukkantok. Nagyjából két óra volt, mire végre sikerült újabb nyomot találni, kis híján talán fel is adtátok már, de végül megpillantotok egy újabb kisebb tábort, ahol összesen 9 kis dög pihenget. 5 Zöld, 1 Vörös, 1 Sárga, 2 Kék

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok
Kasumi (Sebzés: 20, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok

Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #4: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #5: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP
Kasumi (30. szint): 240/240 HP, 37 páncél, 110/110 CSP

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 7-es csapat Treasure-Chest-icon


Puding Mágnes (Löttyet, puding állagú mágnes. Sajnos nem édességet, hanem fémet vonz magához, de nagyon jól lehet vele megviccelni a barátainkkal, mert elég erős és nem is könnyű megfogni) /Shareen/

Okos Cserepes Növény (Egy váza, ami szeptember eljesétől kezdve hozza meg termését, mi nem más, mint áltanáos iskolai tankönyvek, mik egy-egy külön száron nőnek. A virágzás olyan június 20.-áig tart, után a leszedetlen könyvek elhervadnak. A termés emberi fogyasztásra alkalmatlan... vagyis hát... attól függ, hogyan akarják fogyasztani. /Shareen/ (ládából)

Étkezési Fogkefe (Egy nagy tányér, melynek peremétől befelé fogkefe szálak nőnek ki. Mérete miatt emberi használatra nem használható és étkezést is megnehezíti. De nagytestű petek esetében talán még elég hasznos tud lenni. kellemes menta szagot áraszt a tányér, akkor is a békén hagyják.) /Kasumi/ (láda)

[T3] Obsidián Fridzsider (+22 erő -3 kitartás -3 gyorsaság, harcos fegyver; egy mini hütő van egy nyélre erősítve, melynek aprócska ajtaját kinyitva különböző dolgok tárolhatóak benne. Nagy odafigyelést igénylő ételek tárolására nem feltétlen alkalmas.)  /Kasumi/ (láda)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Shareen Kedd Márc. 02 2021, 11:28

Elkeseredve nézem a lámy szomorú tekintetét és tudom, hogy nem vagyok képes vigaszt nyújtani. Ezért.. Vissza kell szereznünk az rlveszett tárgyakat.
- Ha valóban a gyorsaságra akarsz alapozni, akkor rossz kasztot választottál - felelem kihívóan. - Verseny?
Nyilvánvalóan fárasztó lett volna a valóságban két órán át a szörnyek után kajtatni, de szerencsére Kayaba nem rakott be staminát a futáshoz, így egy kicsit talán könnyebb volt a nyomukra akadni.. Bár valószínűleg csak a szerencs vezetett. Még több ajándékra bukkanunk, mint amennyien korábban voltak, én pedig elszántan vetem bele magam ismét a küzdelembe, remélve, hogy felkutathatjuk mindkettőnk "kincsét", vagy legalább Kasumiét. Bár a több doboz több harcot jelent..

//Támadom Zöld Ajándékcsomag #3-at.//
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_bal1882/1900[Kazamata 2020] 7-es csapat Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 02 2021, 11:28

The member 'Shareen' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Kazamata 2020] 7-es csapat 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Márc. 24 2021, 08:27

Shareen meglepődve veheti észre, hogy a lány egyszerűen eltűnt. Köddé vált. Mindenesetre a csomagok látszólag nem úgy tűnt, hogy kifejezetten zavartatnák magukat, de mindenesetre a támadást azért kikerülik.

Shareen (Sebzés: 14, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékcsomagok

Zöld Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #3: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #4: full HP, ??? P
Zöld Ajándékcsomag #5: full HP, ??? P
Vörös Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Sárga Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #1: full HP, ??? P
Kék Ajándékcsomag #2: full HP, ??? P

Shareen (18. szint): 72/72 HP, 17 páncél, 75/75 CSP

Határidő: 04.07.

Tartalék:
[Kazamata 2020] 7-es csapat Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 7-es csapat Treasure-Chest-icon


Puding Mágnes (Löttyet, puding állagú mágnes. Sajnos nem édességet, hanem fémet vonz magához, de nagyon jól lehet vele megviccelni a barátainkkal, mert elég erős és nem is könnyű megfogni) /Shareen/

Okos Cserepes Növény (Egy váza, ami szeptember eljesétől kezdve hozza meg termését, mi nem más, mint áltanáos iskolai tankönyvek, mik egy-egy külön száron nőnek. A virágzás olyan június 20.-áig tart, után a leszedetlen könyvek elhervadnak. A termés emberi fogyasztásra alkalmatlan... vagyis hát... attól függ, hogyan akarják fogyasztani. /Shareen/ (ládából)

Étkezési Fogkefe (Egy nagy tányér, melynek peremétől befelé fogkefe szálak nőnek ki. Mérete miatt emberi használatra nem használható és étkezést is megnehezíti. De nagytestű petek esetében talán még elég hasznos tud lenni. kellemes menta szagot áraszt a tányér, akkor is a békén hagyják.) /Kasumi/ (láda)

[T3] Obsidián Fridzsider (+22 erő -3 kitartás -3 gyorsaság, harcos fegyver; egy mini hütő van egy nyélre erősítve, melynek aprócska ajtaját kinyitva különböző dolgok tárolhatóak benne. Nagy odafigyelést igénylő ételek tárolására nem feltétlen alkalmas.)  /Kasumi/ (láda)

// Mivel Kasumi nem reagált már egy ideje, így ebből a körből kimarad. A következő körben még 200 szóval pótolhat, és ez esetben még folytatathatja, máskülönben az eltűnt tárgyát ott találja, ahol előző nap nyomát vesztette. Az eddigi jutalmakat meg fogja kapni záráskor //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 7-es csapat Empty Re: [Kazamata 2020] 7-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.