Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne metázd a Metát

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Ne metázd a Metát Empty Ne metázd a Metát

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 11 2020, 22:03


Ne Metázd a Metát

Mód: Normál
Csapatnév: Ne Metázd a Metát
Tagok: Miko
Statok:
Miko (43) - Élet: 27 | Fegyverkezelés: 113 | Erő: 72 | Kitartás: 45 | Gyorsaság: 121 | Speciális Képesség: 58

Első ellenfeled: 31. Zkratka, a Nagy Vörös

Fennmaradó Skippek száma: 2

Minden postod végén kérlek jelezd a még aktív, nem aktiválódott itemeidet és hogy mit támadsz és a képességeid ha használod, mit csinálnak. Ezen felül amíg nincsen a bossnak valami olyan támadása, taktikája ami mesélői jelenlétet igényel, a boss aktuális HP-ját feltüntetve mehet tovább nélkülem is a boss, ezzel felgyorsítva a játékodat Wink

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ne metázd a Metát Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Vas. Dec. 20 2020, 08:34

Miko (Sebzés: 72, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.6+0.2 SP kiskörönként.)
Szörny

Miko (43. szint): 135/135 HP, 120 páncél, 161/225 CSP

Hát itt vagyok! Csillogó szemekkel állok a TCS ajtaja előtt és megropogtatva ujjaim és kinyújtva lábaim kicsit bemelegítek egyet a harc előtt. Végül belépek a harctérre és nagyokat pilsogok az ellenfélen.
- RÁK! Pici Rák. Picit nagy rák. Picit nagyon nagy rák!!!!!! – állapítom meg a tényt - Izé… most akkor most vajon támadhatok?
Bár kérdésem a bossnak szegeztem, azért annyira még én se vagyok hülye, hogy választ is reméljek. Nyílván. Annak ellenére, hogy tudom, hogy ez egy elég kemény boss, egyszerűen csak a határaimat akarom próbálgatni, így meg se fordult a fejembe, hogy esetleg resetelni kéne. Így hát képit aktiváltam és bum-bum mádáfáká!!!


// Low kick aktiválás – kövi 1. támadásom ha talál onnantól fixen találok a kövi körbe, ha nem, akkor nem változik semmi, összesen 2x támadás, perma miatt találatonként +0.1 SP //

Még aktiválható felszerelések:
- Tündérszalag Rúna: Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek
- Pegazus Bakancs: Egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
- Szivárvány Köpeny: Egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el.
- Viking Gyűrű: Az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot

Szerk:
2x sikeres támadás nyomán:
Zkratka: 1000 HP, 4856 P


A hozzászólást Miko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 20 2020, 08:38-kor.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 20 2020, 08:34

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ne metázd a Metát 4766612103_86ee832108_s Ne metázd a Metát 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Vas. Dec. 20 2020, 08:45

Miko (Sebzés: 72,támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia támadás elvétéséhez 1-est és koponyát kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.6+0.8 SP kiskörönként.)
Szörny

Miko (43. szint): 135/135 HP, 90 páncél, 32/225 CSP

Nya. Szép! Sikeresen el is találtam és most van egy kis időm! Így hát gyors kikapom övemből azt a kis aprócska könyvet, ami a bossokat tanulmányozza.
- Áh igen, a lábait!!! HOPPÁ! HÉ na HÉ! Olvasok ne zavarj! – mondom miközben a másik nagyokat csíp belém – Hát jó! Akkor jön a sorozatrúgás! HÁJÁJÁJÁJÁJÁJÁJÁ!
Mondom, s mint a szélvész, úgy csapkodom ki mind a három lábát, hogy amaz felbukjon. Háh! Kemény vagyok, mint a kád sarka! Pff... még hogy nem tudok senkit levenni a lábáról. Ezt neked Riko-oneecan! Ezt le kellett volna fényképeznem és elküldeni unoka nővérkémnek, hogy bebizonyítsam, hogy mindenki a lábaim előtt hever. Hee.


// sebződök 30-at, Ebben a körben még él az FK csökkenés, kövi körére visszatér a normál - 3x támadom a bal oldali lábait 1x //

Még aktiválható felszerelések:
- Tündérszalag Rúna: Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek
- Pegazus Bakancs: Egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
- Szivárvány Köpeny: Egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el.
- Viking Gyűrű: Az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot

Szerk:
3 láb hit után, Zkratka felborul.
Zkratka: 1000 HP, 4856 P


A hozzászólást Miko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 20 2020, 08:46-kor.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 20 2020, 08:45

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Ne metázd a Metát 4766612103_86ee832108_s Ne metázd a Metát 4767250438_224285ea8b_s Ne metázd a Metát 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Ne metázd a Metát 4766597959_9de1fd561c_s Ne metázd a Metát 4766597959_9de1fd561c_s Ne metázd a Metát 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Vas. Dec. 20 2020, 08:53

Miko (Sebzés: 72, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.6+0.4+0.2 SP kiskörönként.)
Szörny

Miko (43. szint): 135/135 HP, 60 páncél, 26/225 CSP

- Wii menő vagyok! ÁÁÁH EZ FORRÓ FORRÓ FORRÓ!!!!
Ezek voltak az első szavaim, ahogy kiélveztem a sikeremet, hogy sikerült felburogatni a bosst. Azonban ez addig tartott, míg arcba nem fújt egy nagy adag vízsugárral. Teljesen átáztam tőle, pedig nem neveztem vizespóló versenyre. Nyooooh, most száradhatok meg majd ezek után. Most amúgy mi van, ezzel arra céloz, hogy forr az agyvize? De ha forr, akkor miért köpte ki? Mondjuk a tea is elkezd sipolni, ha felforrt, és kiburul, ha felfordítjuk. ÁÁÁÁh, szóval ezért. Így már minden érthető. Akkor gyors beviszek pár csapászt, hogy ne aggódjon emiatt. Úgy nem fog kifogyni a vízből.


// sebződök 30-at (boss földre került), 1x pihi, 2x támi //

Még aktiválható felszerelések:
- Tündérszalag Rúna: Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek
- Pegazus Bakancs: Egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
- Szivárvány Köpeny: Egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el.
- Viking Gyűrű: Az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot

Szerk:
Zkratka: 856 HP, 4856 P[/quote]


A hozzászólást Miko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 20 2020, 08:54-kor.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 20 2020, 08:53

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ne metázd a Metát 4766610511_dda12706fc_s Ne metázd a Metát 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Vas. Dec. 20 2020, 09:04

Miko (Sebzés: 72, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.6+0.2+0.1 SP kiskörönként.)
Szörny

Miko (43. szint): 135/135 HP, 30 páncél, 26/225 CSP

- De hagy már abbaaaa! Nem érted, hogy nem akarok úúúszniiiiii! – mondom felfújt arccal, mert már megint túlforrotta magát, ráadásul egyenes az arcomra jött.
Nem értem mi van vele, hogy ennyire fröcsköl, csak azért mert picit rálépek. Ennyire hatásos lenne a technikám, hogy kifacsarok minden vizet? Vagy nem értem. Jó persze, ilyen combbal, mint nekem van, nem olyan meglepő, de hát na… ez azért túlzás. Majd megkérdezem róla Leo-kunt. Ő majd biztos meg tudja mondani, hogy a rákocska miért áztat el engem ennyire. Mondjuk vízi állat. És a vízi állatok vizesek. Hm… lehet ez a baja, nem is az, hogy túl forrt az agyvize.


// sebződök 30-at (boss megpróbál felállni 1/3), 1x pihi, 1x támi //

Még aktiválható felszerelések:
- Tündérszalag Rúna: Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek
- Pegazus Bakancs: Egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
- Szivárvány Köpeny: Egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el.
- Viking Gyűrű: Az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot

Szerk:
Zkratka: 784 HP, 4856 P[/quote]


A hozzászólást Miko összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 20 2020, 09:06-kor.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 20 2020, 09:04

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ne metázd a Metát 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Strea Vas. Jan. 31 2021, 10:55


Talán kicsit elfáradtál, talán csak szimplán szünetre van szükséged... mindenesetre a harcot eddig remekül bírod ^^

A boss a köre végén feláll, támad és egyébként nagyon morcosan is néz rád. Folytatod, vagy meguntad és egy skippel más bossok felé nézel?

Miko: 135/135 HP, 0 páncél, 26/225 CSP
Boss: 784 HP, 4856 páncél

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ne metázd a Metát Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Strea Csüt. Ápr. 15 2021, 17:51


Asszem a két hónap már több, mint duplán letelt, így inaktivitás okán lezárom a játékot. Pontot - legyőzött boss híján - nem értél el.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ne metázd a Metát Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Strea Szomb. Dec. 18 2021, 21:17


Nos akkor, újabb próba Smile

Mód: Alap (One versus All)
Statok: Miko (45) | É: 30 | FK: 113 | E: 72 | K: 45 | Gy: 133 | SK: 58 | P: 240

Első ellenfeled: 13. Falkavezér

A pontarányokat kérlek nézd ki a szörnyharcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.

Jó játékot!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ne metázd a Metát Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Vas. Dec. 19 2021, 12:42

Úgy döntöttem újdonsült erővel megpróbálom megcsinálni azt, amit múltkor nem sikerült. Használni az eszem és skippelni a Csarnokba azt, amiről tudom, hogy nem jó. Mármint jó, mert érdekes, meg biztonságos, de a boss maga túl erős. Jó mondjuk lehet, hogy naiv vagyok, de akkor is! Viszont naivitás ide vagy oda, egy kis idő böngészése a boss infós könyvecskéből és már is késznek érzem magamat arra, hogy elgyepáljak pár bosst. Be is léptem a terembe és az első ellenfelem a Falkavezér volt
- Ú rád emlékszem, te pici vagy! Asszem volt veled valami páncélbizés dolgod… eh… ha jól emlékszem engem nem érintett… hm… na mindegy. TODOMEDAAA!


// Fix találat, 5x támadok, pihi, 2x támadok, pihi és mivel a permám miatt nyertem +0.7 SP-t még egyszer támadok, amivel megint nyerek +0.1-et //

Számolások+Taktika:
- A boss 2x-es sebzést szenved el Mikotól, mert 100 fölött van a páncélértéke.
- 8x(72x2)=1152 sebzés

Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 9.5+0.3 SP kiskörönként.)
Falkavezér

Falkavezér: 148 HP
Ezüst Farkas #1-#4: 200 HP

Miko (45. szint): 150/150 HP, 240 páncél, 67/225 CSP


A hozzászólást Miko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 19 2021, 12:53-kor.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Vas. Dec. 19 2021, 12:52

Boss köre:
- A boss 14-et üt Mikoba
- A segítők 4x8=32-et ütnek Mikoba

A boss HP-ja ténylegesen megcsappant és már csak pici kellett hozzá, hogy elpusztuljon. Bár azért ők is belém csíptek, de egyelőre nem volt olyan vészes, bár az is igaz, hogy fájó, hogy ilyen korán megsérültem. De hát legalább easy pont. Vagy mifene. Remélem még sok ilyen pici boss fog jönni, mert ha nem, akkor lehet bajba leszek! Mint kiderült nincs elég sebzésem a gyorsim és fegyverkezelésem mellé sajnos picit növelnem kéne az erőmet is. De igazából mindegy, mert túl sokat úgy sem fog tudni tenni ezután ez a csöppség. Így pedig neki állok és kicsit farkastalanítok. Aztán jöhet a kövi! Hehe.

// Fix találat, 1x támadok, pihi, 1x támadok a boss elpixeleződött /ha a segítők maradnak/ 1x támadom a segítő 1-et pihi 2x támadom 1-est, pihi, 1x támadom 1-est, és mivel a permám miatt nyertem +0.6 SP-t egyszer támadom 2-est., amivel megint nyerek +0.1-et //

Számolások+Taktika:
- A boss 2x-es sebzést szenved el Mikotól, mert 100 fölött van a páncélértéke.
- A boss 2x(72x2)=288 sebzés
- Ezüst Farkas #1 3x72=216 sebzés
- Ezüst Farkas #2 72 sebzés

Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 9.5+0.4 SP kiskörönként.)
Falkavezér

Ezüst Farkas #2: 128 HP
Ezüst Farkas #3-#4: 200 HP

Miko (45. szint): 150/150 HP, 194 páncél, 0/225 CSP

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Vas. Dec. 19 2021, 13:43

Boss köre:
- A segítők 3x8=24-et ütnek Mikoba

A bossnak annyi, de úgy tűnt a segítők nem igazán akarnak elmenni. Ennyire ennivaló lennék? Hehe. Mindenesetre úgy tűnik velük is kezdenem kell valamit, mert nem igazán akarnak maguktól elpixeleződni. De rá se ránts, ezért vagyok itt. Egyik lábam itt, a másik a torkukba! Haha! Vagy a hátukba. Vagy a mellkasukba. Tényleg ezeknek van mellkasuk? Végtére is négy lábú lények, azoknak is van mellkasok? Vagy az inkább… markas? Hisz.. mar a magasságuk nem? Bár nem tudom, ez hogy kapcsolódik hozzá, a lényeg, hogy nem vagyok a toppon, ha farkas biológiáról van szó. De szerencsére nem biológián vagyok hanem túlélő csarnokon, ahol nem buktathat meg a tanár!

// Fix találat, pihi, 2x támadok Farkas 2-be, pixeleső, pihi, 2x támadok Farkas 3-ba, pihi, 1x támadok Farkas 3-ba, 1x támadok Farkas 4-be és mivel a permám miatt nyertem +0.6 SP-t szóval pihi //

Számolások+Taktika:
- Ezüst Farkas #3 3x72=216 sebzés
- Ezüst Farkas #2 2x72=144 sebzés
- Ezüst Farkas #4 -72 sebzés

Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 9.5+0.5 SP kiskörönként.)
Falkavezér

Ezüst Farkas #4: 128 HP

Miko (45. szint): 150/150 HP, 170 páncél, 0/225 CSP

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Vas. Dec. 19 2021, 13:47

Boss köre:
- A segítő 8 üt Mikoba

Na három kicsi farkasnak annyi, már csak egy kicsi farkasnak maradt két ütésnyi hp-ja. Nyeheheh. Ordas nagyot hazudnék, hogy nem esett jól ez a kis harc. Így hát Farkas szemet nézek az előttem álldogáló ragadozóval. És őő… farka…farkas…őőő… miért nincs több szinonima erre az állatra? Nyeh. Pedig még viccelődtem volna még egy picit. Szeretem a tréfákat, főleg, ha én sütöm el őket. Mondjuk az emberek többsége így szereti a dolgokat. Ez olyan, mint a puska. Jobb az elsütő felén lenni, mint az elsütötten. Kivétel ha szakács vagy, mert ott pont nem a sült dolog a jó, hanem a már kész termék és a szakács nem mindig magának főz!

// Fix találat, pihi, 2x támadok Farkas 4-be, pixeleső //

Számolások+Taktika:
- Ezüst Farkas #4 2x72=144 sebzés

Miko (45. szint): 150/150 HP, 162 páncél, 0/225 CSP

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Strea Vas. Dec. 19 2021, 15:10


A következő ellenfeled: 27. Jégkirálynő

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ne metázd a Metát Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Vas. Dec. 19 2021, 23:01

Csihi-puhi dirr durr, véget ért az első boss, és én nagyot nyújtózva vigyorogva szökkenek párat, hogy ezzel is jelezzem, hogy ez még csak a bemelegítés volt. Azonban, ahogy bemelegedtem, és megjelent a második boss, egy picit elgondolkodtam.
- Fagyos bossok? Nyeh. Azok erősek. – legyintek – Skip! – mondom tisztelegve a bossasszonykának.
Nem igazán szeretnék nagy szintű bossokkal harcolni, még ha teljesen el is feledkeztem arról a tényről, hogy a jeges bossok igazából nem olyan magas szintűek, viszont cserébe, néhánynak igencsak sok hp-ja van. De hát ez van. Én se lehetek végül is tökéletes, bár a hibáim néha sokkal többen vannak, mint a pozitívumaim, de hát én emiatt vagyok cuki, nem?


// skip //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Strea Csüt. Dec. 23 2021, 18:45


Következő ellenfeled: 7. III. Bunmei
Fennmaradó skipek száma: 1

Miko (45. szint): 150/150 HP, 162 páncél

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ne metázd a Metát Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Csüt. Dec. 23 2021, 22:11

mivel nem kaptam... >.> így taktika owo

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 23 2021, 22:11

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Ne metázd a Metát 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Csüt. Dec. 23 2021, 22:22

Boss köre:
- felezett kárt kap 1/3

A jeges néninek integetve, ahogy lassan elemészti a boss pixeljeit az idő, kicsit átmozgattam magam. Azonban nem sok időt tudtam ezzel tölteni, hisz jött is a következő ellenfelem. Amit felismertem, mert ha jól rémlik múltkor is megkaptam. Vagy csak olvastam volna? Mindenesetre neki megyek.
- Szia! Jöttelek elpáholni. Remélem nincs hari!
Mondom neki barátságos mosollyal és elindulva felé intenzív rúgások viharába „rejtem” a bosst. Bár érzem, hogy a lábam, mintha ellenállásba ütközne. De mindez nem igazán zavar engem, hanem csak folytattam az ostromot. Ha meg is sebez ez a boss, nem tud belém annyit ütni, hogy levigye a páncélomat, szóval még jó vagyok!


// fix találat, 5x36 (felezett kár) sebzés bossba, pihi, 2x36 sebzés bossba, pihi, permám miatt +0.7 SP-t kaptam, így 1x36 sebzés bossba, ami miatt még egy +0.1 //

Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, (9.5+0.8=)10.3 SP kiskörönként.)
III. Bunmei

Számolások:
- Boss 2x36=288 sebzés

Boss: 62 HP 0 P

Miko (45. szint): 150/150 HP, 162 páncél, 67/225 CSP

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Csüt. Dec. 23 2021, 22:32

Boss köre:
- felezett kárt kap 2/3
- Boss sebez Mikoba 12-t
- Tigrisek sebeznek mikoba 2x12-t


A verés áradatom során a bossból csak úgy repkednek a pixelsebek és látom, ahogy a rúgások nyomán hátra tántorodik. Viszont nem esik el, így kénytelen vagyok folytatni. A boss és a tigrisek is nekem ugranak. Mondjuk őszinte leszek, egy picit azért pislogok ezek után, mert valahogy nem számoltam arra, hogy a boss ekkorát fog sebezni, ahhoz képest, hogy milyen pici szintű. De végül kezdem összeszedni magam és nekilátok kicsit szétkapni a maradék hp-ját is szerencsétlen bossocskának. Nem haragszom rá, vagy ilyesmi, csupán fejlődni jöttem, és bármilyen csúnyán is hangzik, de ez a legjobb módja arra, hogy fejlődjünk. Mármint az alacsony szintű bossok csapkodása. Bár igaz, hogy exp-t se sokat kapunk érte.

// fix találat, 1x36 (felezett kár) sebzés bossba, pihi, 1x36 sebzés bossba, pixelhalom //

Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 9.8 SP kiskörönként.)
III. Bunmei

Számolások:
- Boss 2x36=288 sebzés

Boss: 0 HP 0 P

Miko (45. szint): 150/150 HP, 126 páncél, 67/225 CSP[/quote]

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Strea Csüt. Dec. 23 2021, 22:49


Következő ellenfeled: 32. Grotch, A Szárazföldi Patkány

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ne metázd a Metát Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Miko Csüt. Dec. 23 2021, 23:41

A boss pixeljeire hullot, és ahogy nekiállt materializálódni a következő ellenfelem, szinte nem is jelent meg teljesen, már rögtön emeltem is a kezem.
- Skip. – mondom határozottan lendítve a kezem.
Egyetlen egy patkány boss van, és az nagy szintű. Így hát érthető szerintem, hogy miért nem szeretnék ezzel harcolni. Ráadásul Eiki-chi figyelmeztetett arra, hogy a pati bossal vigyázzak, mert lopkod! Szóval mint bízva abban, hogy a céhvezérkém igazat mond, így mindenféle kétséget kizárólag elhasználom az utolsó skippemet. Aztán… lassan úgy is megyek. Nagy eséllyel le tudnám győzni, mert szintben nagyon alattam van vagy legalábbis nagyjából, de jobb nem kockáztatni, ha nincs kockád.


// Skip //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ne metázd a Metát Empty Re: Ne metázd a Metát

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.