Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

5 posters

Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jan. 09 2020, 08:21

Sötét fellegek gyűlnek az égen jelezve, hogy eső közeleg. Nem túl boldogító előjel, tekintve, hogy nektek kinn lesz dolgotok, de jelenleg nem tudtok mást fogadni, mint lenyelni a torkotokban az esetlegesen gyülekező gombócot, majd elindulni az utatokon, hisz fontos küldetés vár rátok: megszabadítani a szintet az esetleges újabb Kobold Inváziótól.

// Érkezzetek meg, ismerkedjetek össze és a postotok végén jelezzétek az aktuális pontozásotokat és ha rendelkeztek képességgel rendelkező itemekkel, akkor azokat is mindenképp tüntessétek kérlek fel //

Határidó: 2020.01.16.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Jan. 09 2020, 21:08

Ahogyan az első szinten mászkáltam valami elkapta a fülemet...
-A koboldvezér úgy tűnik megint feltűnt vagy valami ahhoz hasonló... Ez érdekesnek tűnik... A koboldvezér?- hallgatóztam még egy kicsit tovább és megtudtam, hogy néhányszor már volt ilyen "event" a SAOban, hogy a koboldok közül az egyik amelyik különleges megpróbálta összefogni azokat a mobokat és támadni kezdték őket. Állítólag most is jönni fognak, vagyis ezt pletykálták a kocsmában. Ez fura, akkor ez valami eventszerű miniboss főellenséges cucc az elmondások szerint, talán kéne valamit kezdeni vele nem?-csaptam fel a menümet, hogy megérdeklődjek pár emberkétől a dolgokat és úgy tűnt, hogy ténylegesen megtörtént már ilyen. Így Afton barátomnak írtam egy üzenetet:
Message írta: Üdvözlöm Doktor!
Úgy hallottam valami koboldvezér szervezkedni kezdett, nem lenne kedve velem utánajárni?

A múltkor úgy tűnt, hogy jófej, és nem szívesen zargatnám a céhet egy vakriadóval, még a végén kinéznének maguk közül, így egyszerűbb, ha csak sima barátaim közül írok rá valakire, és hát Afton, bocs, de te voltál legfelül a listámban. A csajok úgyis csak útban lennének, meg a fél várost bepánikoltatnák. Szóval kösz őket kihagyom. Szerintem úgy a legtisztább, ha őt felkeresem, intellektuális és ha kamu az egész is legalább jót dumáltam vele. A céhet nem zavartam... A csajok nem égették fel a várost.... én nem unatkozom... csupa győztes eset. Csak ne akarna esni ma az eső...-nyomtam rá az üzenet küldése gombra, azaz a körre és vártam arra a bizonyos jelre, hogy megjelenjen, azaz arra, hogy választ kapjak. Hmm ha benne van, akkor majd megírom neki, hogy a múltkori helyen találkozzunk...

Pontyozás:
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Afton Csüt. Jan. 16 2020, 20:52

Afton írta:Üdv, Sakuzo-san!
Én is hallottam már róla. Óvatosan tehetünk vele egy próbát, úgy tudom, nem nehéz. Szívesen csatlakozom :3 Hova menjek és mikorra?

Az ablakot fenntartva várta a választ, majd küldött egy beleegyező üzenetet még és lecsukta az ablakot. Sóhajtva nézett a megnyitott jegyzettömbre és elmosolyodott.
-Később majd befejezem, Sugi. -simított végig a betűkön, majd lecsukta ezt az ablakot is. Szokásos napi levelei a kinti világban élő barátjának már-már hagyomány lett a számára, és már előre tudja, hogy fogja leírni neki a Koboldvezérrel való találkozót. Már csak annyi bánata maradt, hogy a felszerelése még mindig erősen hagyott maga után kívánnivalókat. Ki hitte volna, hogy errefelé ennyire drága a felszerelés...
No, ezt a részét majd később megbeszéli Sakuzoval.
A megbeszélt időben már várta őt zsebre vágott kézzel a fogadó falának döntve hátát. Amíg várt, addig egy pakli kártyával szórakozott, egész pontosan gyakorolt. Odakint szeretett bűvészkedni, de idebent ezt a tudást a rendszer lekorlátozta és csak megfelelő szintű pontok ellenében hagyta, hogy rendesen megcsinálhassa apró trükkjeit. Hogy pontokat szerezzen, ahhoz pedig gyakorolnia kellett, így jobb híján ezzel ütötte el az időt. Mikor Saku megjelent, eltette a paklit és kezet nyújtott a srác felé, ellökve magát a faltól.
-Üdv ismét. -biccentett széles mosollyal. -Ha nem gond, hogy pár felszerelésem még mindig a kezdő szinten van, megpróbálhatjuk. Komolyabb harcban mondjuk még nem vettem részt...
Leszámítva a Nyálka Fennsíkot, de az egy olyan esemény volt az életében, amiről nem beszél és mélyen letagadja. Bár Seishin-samával jó lenne ismét összefutni...
-Remélhetőleg az eső nem fogja még pluszba buffoltatni. -pillant fel az égre egy kicsit, de ő nem aggódik. Alapvetően jobban szereti a napsütéses időt, de az eső sincs ellenére, főleg egy digitális világban. Itt valahogy ennek az érzete is más, legalábbis most még, a számára.


É:25 | FK:13 |  E :11 | K:23 | Gy:17 | Sp:1 | P:12

_________________
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Eru Csüt. Feb. 06 2020, 18:59

Hallottam egy különös dologról, mi után az arénában végeztem. Hinari chan olyan kedves volt, remélem még látom egyszer. A fura hír, a dolog valami kobold volt.
- Mit szólsz egy kis koboldos kalandhoz?
Persze nem válaszolt, de jó is lenne, ha néha meg szólalna. Érzéseit, amit sugall felém értettem teljesen. Agresszióval, vad éhséggel válaszolt kérdésemre Zita. Tudtam ez a bele egyezés jele, kíváncsi ő is mi a fene lehet és vajon az íze jó?
Én nem szeretném meg kóstolni, de szerintem egy nagyot harapna abból az izéből, amit koboldnak hívnak.
Jártaságaim bekapcsolva közlekedtem az árnyak közt, lopakodás művészetet gyakoroltam amikor két ismerős alakot pillantotta meg az utcán. Villám gyorsan gyorsaságom kihasználva igyekeztem mellettük felbukkanni. Nem titkolom egy kis frászt akartam hozni a két alakra mert viccesnek gondoltam.
- Khm hét ti ilyen helyekre járkáltok közösen?
Nem minden ható a rejtőzésem igy, ha szemfülesek vagy van észlelésük akkor kiszúrjak közeledem.
-Hé, csak nem ti is kíváncsiak vagytok a koboldokra? Mert mi is meg akarjuk nézni öket, mind a ketten nagyon éhezünk.
Furcsa különös ahogy beszélek lehet meg vagyok buggyanva egy kicsit? Nem lehet talán biztosan, Zita kezd agyamra menni néha.

É: 20 | FK: 25 | E: 15 + Zita:25 + É.Sttiletó:3 =43 | K: 19 | Gy: 40 | SP: 4 | P: 17

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Feb. 10 2020, 08:05

Mindőtök szépen lassan megérkezett az adott helyre, ahol látszólag teljes nyugalom volt. Egy ideig még talán nyugodtan is beszélgethettek, ám hamarosan őrült ricsajkodásra lesztek figyelmesek. Ahogy a hang felé fordultok azt látjátok, hogy egy furcsa goblinoid tart felétek. Haja mocsoktól tapad bűzlő bőréhez és amint kissé felétek fúj a szél érzitek is az orrotokba az áporodott, rothadásnak induló növényzet fullasztó szagát. Elég erős kifejezés azt mondani rá, hogy Kobold, de nem igazán lehet másképp nevezni. Mindenesetre a furcsa lény ezt rikoltozza:
- Térdre a nagy és hatalmas Tug előtt! Mutassatok tiszteletet a III. Koboldkirály előtt!


[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Fba3a71fd1801d8705e36bc58f444c4e



Eru jön.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:


Miniboss cselekvések:


Életpontok/adatok:
Tug, az őrült: full HP, ??? P
Holló #1: 25 HP
Holló #2: 25 HP
--------------------------
- Eru (20. szint): 100/100 HP, 17 páncél, 95/95 CSP
- Sakuzo (13. szint): 70/70 HP, 50 páncél, 70/70 CSP
- Afton (14. szint): 125/125 HP, 12 páncél, 115/115 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: -
--------------------------
Közös tarisznya:
-
--------------------------
Statok:
--------------------------

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Eru Hétf. Feb. 10 2020, 18:52

-Pfeejjj de büdös.
Eru befogta az orrát, fintorgott mikor meg érezte a dögletes szagot, ami a közeledő alakból áradt.
Egy kobold volt az, ronda apró szerzet. Valamiért hatalmas kolosszusnak képzelte az ilyen lényeket, mint a fél isten Herculest.
-Te király? Büdös vagy és ronda.
Jegyzi meg halkan mi közben bal tenyerét nézi majd tekintette lassan a koboldra vándorol. Majd a koboldról tenyerére vissza és halkan hümmög közben.
- Igazad van Zita, ő nem jó. -Újabb mély hallgatás és halk hümmögés, majd egy elégedett mosoly. Közepedte ki vonja Stiletto ját. Közben a többiekre néz, nem tudja ők mit gondolnak a kellemetlen alakról. Talán ők is érzik ha nem igazítják meg a kobold frizuráját akkor itt baj lesz.
- Fald fel mind!

Támadom#1-#2 Hollót majd a harmadik támadásom egyenesen Tugot célozza.


_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2020, 18:52

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4766610511_dda12706fc_s [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Eru Kedd Feb. 11 2020, 18:15

//Lemaradt 3 Dobás 3 támadása mind Tugot a mini bosst céloza//

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 11 2020, 18:15

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4766612103_86ee832108_s [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Feb. 12 2020, 01:49

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Fba3a71fd1801d8705e36bc58f444c4e


Sakuzo jön.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 140
- Eru 140

Játékos cselekvések:
[color:167c=#lighgreen]MINDEN SIKERES


Miniboss cselekvések:
- Tug megrázkódik (4/3)
- Tug haja alól 2 varjú bújik elő.
- Tug 7-et sebez Eruba
- Holló #1 2-t sebez Sakuzoba
- Holló #2 2-t sebez Eruba

Életpontok/adatok:
Tug, az őrült: full HP, -140 P
Holló #1: 25 HP
Holló #2: 25 HP
--------------------------
- Eru (20. szint): 100/100 HP, 8 páncél, 15/95 CSP
- Sakuzo (13. szint): 70/70 HP, 50 páncél, 70/70 CSP
- Afton (14. szint): 125/125 HP, 12 páncél, 115/115 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: -
--------------------------
Közös tarisznya:
-
--------------------------
Statok:
--------------------------

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Sakuzo Szer. Feb. 12 2020, 16:39

A múltkori hely ahol találkoztunk tökéletes lesz, az idő meg mondjuk... Hát legyen holnap napkeltekor.
Írtam meg válaszul az ismerős dokinak. Reggel a napfelkeltével a legendás kalandor csapat elindul és az ellenséges legendás epic bosst leverik.-járt a fejemben az epicus gondolat, de persze a dolog talán egy kicsit túlságosan is idilli lenne, ha minden tökéletesen menne. Nem is tévedek nagyot, amikor a doki üdvözöl engem akkor én is biccentek egyet, kezemmel intve egyben.
-Yo! Semmi gond! legalábbis remélem nem lesz semmi gond... ha véletlen lemenne a hp-d azért teleportolj majd el. Biztos ami biztos. Amúgy az eső ritkán ad buffot, inkább nekünk debuff.-tettem hozzá, miután nem sokra rá csatlakozott hozzánk egy ismerős lányka.
-HÉ! Eru-chan ha lehetne idebent szivrohamot kapni.... akkor most kaptam volna...-mondtam kicsit megijedve a megjelenésétől, de gyorsan rendbe szedve magamat, miközben egy fura dolog feltűnt rajta. Mi? Ki az a mi?--Van egy társad? Merre van?-nézelődtem mögé nem értve a dolgot.
Persze miután tisztázva lett a helyzet mentünk tovább a koboldok feltételezett helye felé.
-Pfuj.... Nem csak undorító vagy, hanem még nagyképű is. Tipikus!-csóváltam a fejemet, és mire felszerelgettem a fegyveremet és a páncélomat Eru már rá is támadt.
-Azt hittem azért kitalálunk valami tervet, de ha nem akkor nem....-ugrottam én is a koboldvezér felé, és látva, hogy amint Eru elpixelezte a madarakat azok szinte azonnal megjelentek, miután a kaszám eltalálta a miniboss egyik lábát hozzátettem a többieknek:
-A madarakat újraidézi, csak akkor szedjük le ha folyamatosan idéz minden körben!-próbáltam megfigyelni az említett dolgot.

//támadom a rühes büdöske Koboldot//
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Feb. 14 2020, 11:38

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Fba3a71fd1801d8705e36bc58f444c4e


Afton jön.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 140
- Eru 140

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Miniboss cselekvések:
- Tug megrázkódik (2/3)
- Tug haja alól 2 varjú bújik elő.
- Tug 7-et sebez Eruba
- Holló #1 2-t sebez Sakuzoba
- Holló #2 2-t sebez Eruba

Életpontok/adatok:
Tug, az őrült: -18 HP
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Hpcsikd
Holló #1: 25 HP
Holló #2: 25 HP
--------------------------
- Eru (20. szint): 99/100 HP, 15/95 CSP
- Sakuzo (13. szint): 70/70 HP, 48 páncél, 57/70 CSP
- Afton (14. szint): 125/125 HP, 12 páncél, 115/115 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: -
--------------------------
Közös tarisznya:
-
--------------------------
Statok:
--------------------------

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Afton Kedd Feb. 18 2020, 08:56

Minden rendben zajlott egy darabig. Eru megjelenésekor Afton mosolya még szélesebbre fordult és boldogan köszöntötte a tudathasadásos lányt. Legalábbis, az ő számára már annak számított, részben. Ismét elnyomta magában a késztetést, hogy kezdő pszichológusi szemmel kezdje vizsgálni a lány viselkedését, és inkább Sakuzo felé fordította a figyelmét. Könnyed csevelybe fordulva folytatták útjukat, ő maga kissé lemaradt, csupán hallgatva őket. Hozzájuk képest szinte öregnek érezte magát ebben a pillanatban.
Mikor odaértek a helyszínre, és megjelent Tug a szagával, Afton fintorogva kapta az orra elé a kezét.
-Phfej, ez valami borzalmas! -köhögte, de hiába legyezgette maga előtt a levegőt, a szag megmaradt, muszáj lesz így folytatniuk a küzdelmet. Sebaj, tisztában volt azzal, hogy előbb-utóbb hozzá fognak szokni és meg sem érzik, a ruháikba meg remélhetőleg a digitális világ nem fogja sokáig megtartani ezt a bűzt. Eru már ugrott is előre, megtámadva a különös koboldot, Sakuzo viszont jóval logikusabbnak tűnt, mikor felszólalt és taktikus megjegyzést tett a dologra.
Afton csupán bólintott, és mivel, bár a leírás mást sugall, új madarakat nem látott Sakuzo támadása után - hisz bár a cselekvések között ott van, de életcsíkok nem jelentek meg Razz -, úgy döntött, kevéske sebzését ő is a koboldba fogja fektetni. Ezen kívül fél karjára megidézte még aprónak nevezhető pajzsát, amit nemrég sikerült beszereznie, és elmosolyodott.
-Eru, ugorjatok mögém! -rikkantotta el magát. Ha már a Lovag kasztot választotta anno belépéskor, akkor szeretné ki is használni és rendesen megtanulni annak minden csínját-bínját. Ezek közé tartozik a játékosok védelme is; és ha már van pajzsa, használni is akarja. Mikor Eru, akinek már fogyott a csíkjából is, mögé lép, Afton előre vetül és rövid kardjával igyekszik eltalálni az őrült koboldkirályt.


/Bevédem Erut, amíg van páncélom, az őt érő sebzések engem érnek.
Majd egy támadás Tugba/

_________________
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 18 2020, 08:56

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Feb. 22 2020, 07:31

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Fba3a71fd1801d8705e36bc58f444c4e


Eru jön.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 140
- Eru 140

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Miniboss cselekvések:
- Tug megrázkódik (3/3)
- Tug haja alól 2 varjú bújik elő.
- Tug 7-et sebez Eruba Aftonba
- Holló #1 2-t sebez Sakuzoba
- Holló #2 2-t sebez Eruba Aftonba
- Holló #3 2-t sebez Aftonba
- Holló #4 2-t sebez Aftonba

Életpontok/adatok:
Tug, az őrült: -29 HP
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Hpcsikd
Holló #1: 25 HP
Holló #2: 25 HP
Holló #3: 25 HP
Holló #4: 25 HP
--------------------------
- Eru (20. szint): 99/100 HP, 15/95 CSP
- Sakuzo (13. szint): 70/70 HP, 48 páncél, 57/70 CSP
- Afton (14. szint): 124/125 HP, 101/115 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: -
--------------------------
Közös tarisznya:
-
--------------------------
Statok:
--------------------------

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Eru Vas. Márc. 08 2020, 20:05

Végig néztem magamon mi után elbújtam Afton mögé, aki meg védett ebben a körben. Sakuzo ennyire megijedt tőlem? Ilyen rémisztő lennék? Végig is fogdosom magam, főleg az arcom taperolom meg alaposan.
-Ilyen ijesztő vagyok Sakuzo? Még Zitáról mondanád, el is hinném. Ő nagyon rémisztő tud lenni néha.
Bal kezemre mutatok miközben a fiú felé fordítom, láthassa ki is itt az ijesztő alak.
-Nem kell félned, nem engedem egyen belőled.
Afton mögött bujkáltam, tetszett a dolog megvéd valaki. Úgy teszi nem is ismer igazán, lényegében semmit nem tud rólam. Talán egy kicsit bolondnak is tart azt hiszem. Gondolataimba mélyedve mosolyogtam a férfi mögött majd meg böködtem az oldalát jobb kezemmel.
- Köszönjük, egy kicsit tudtunk pihenni. Jah oh és jól eset, ha ennek vége szólj rám akartam valamit.
Titokzatos vagyok? Csak egy kicsit, csak annyira amennyi még pont illik is a stílusomhoz. Most volt egy szusszanásnyi időm végig tudtam mérni ellenfeleinket is rendesen. A hollók kicsit sebeznek és könnyen halnak, viszont sokan vannak. A koboldnak viszont rengeteg az élete, több mint százat sebeztem bele, még is az élet csíkja alig csökkent. Közel tíz ilyen támadást kellene bevinnem neki, nem inkább kicsit többet nullázni tudjam a pontjait. Egymagamnak ez lehetetlen lenne sajnos. A két nálam idősebb fiúra, vagy is férfira néztem. Szerencse nem vagyok egyedül.
- Következő körben pihennem kellene a kitartásom, nagyon lecsökkent az előbbi támadás miatt. Azt hiszem a koboldka életereje 1000-1200 körül lehet valahol.
Talán ők is sejtik, miért jutottam erre a következtetésre. Sőt szerintem jobban tudják a dolgok menetét, mint én jelenleg.

//Támadom #1 Holló, ha maradt CSP akkor #2 Hollót is támadom. //

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 08 2020, 20:05

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Márc. 10 2020, 19:28

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Fba3a71fd1801d8705e36bc58f444c4e


Sakuzo jön.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 140
- Eru 140

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Miniboss cselekvések:
- Tug megrázkódik (0/3)
- Tug 7-et sebez Eruba
- Holló #3 2-t sebez Aftonba
- Holló #4 2-t sebez Aftonba

Életpontok/adatok:
Tug, az őrült: -29 HP
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Hpcsikd
Holló #3: 25 HP
Holló #4: 25 HP
--------------------------
- Eru (20. szint): 92/100 HP, 95/95 CSP
- Sakuzo (13. szint): 70/70 HP, 48 páncél, 57/70 CSP
- Afton (14. szint): 120/125 HP, 101/115 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: -
--------------------------
Közös tarisznya:
-
--------------------------
Statok:
--------------------------

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Márc. 12 2020, 22:10

-De mégis ki ez a Zita?-néztem rá egy kicsit meglepődve, hátha megtudom kicsoda ez a rejtélyes kannibál. Tiszta nem normális lehet, ha másokat eszik meg... De bakker... Ennek meg ilyen barátai vannak?- filóztam el rajta egy pillantra, hogy mégis miféle elmebetegek lehetnek ebben a játékban. És ami nagyobb gond is lehet, hogy ennek a lánynak miért vannak ilyen ismerősei.

Persze aztán ahogyan a miniboss megjelenik nem érünk rá a csevegésre. Tug a király pedig nem sajnál minket alaposan megcsapkodni, amit pedig a hős lovag szívesen is szenved el. Erre én mosolyogva nézek a tudósra, miközben észreveszem a miniboss alól előkerülő újabb madarakat. Szerencsére nem én vagyok az egyetlen aki észreveszi, hanem Eru is, aki kérésemnek eleget téve rögtön le is üt kettőt.
-Okés köszi az infót!-Bár harc közben nehéz erre is figyelmet szentelnem, de kell erre is, mert a végén még elver minket szépen lassan a szörnyeteg.-gondolom magamban, miközben megpróbálom a két megmaradt madarat lecsapni, majd utána Afton felé szólok:
-Afton ha jól látom megmozdult a te hp-d is, a következőt én tankolom és majd cserélgetünk! Csak figyeljünk a madarakra, ha túl sok lesz belőle, akkor abból nagy baj lehet!

Támadom a Holló 3-at és 4-et, amik elvileg pixeleződnek.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Márc. 18 2020, 20:32

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Fba3a71fd1801d8705e36bc58f444c4e


Afton jön.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 2x28
- Sakuzo 2x28

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Miniboss cselekvések:
- Tug megrázkódik (0/3)
- Tug 7-et sebez Eruba

Életpontok/adatok:
Tug, az őrült: -29 HP
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Hpcsikd
--------------------------
- Eru (20. szint): 85/100 HP, 95/95 CSP
- Sakuzo (13. szint): 70/70 HP, 48 páncél, 57/70 CSP
- Afton (14. szint): 120/125 HP, 101/115 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: -
--------------------------
Közös tarisznya:
-
--------------------------
Statok:
--------------------------

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Afton Pént. Márc. 20 2020, 08:35

-1000 és 1200? Az rengeteg. -füttyenti el magát, majd hátramosolyog Erura. -Köszi az infót, és pihenj csak nyugodtan.
Végül kezdetleges kis pajzsa nem tartott ki túl sokáig, és nem sokkal később a madarak és Tug már az életpontjait kezdték faragni. Sakuzo szinte rögtön észre is vette, és egy bólintással nyugtázta a srác megjegyzését, aminek kifejezetten örült. Jó taktikus, legalábbis nála sokkal jobb. Őszintén, nála nagy valószínűséggel mindenki jobb. Afton sose volt az a nagy taktikus és tervező.
-Mondjuk az a jó, hogy simán bírom. Nem sebez sokat, nekem meg még van elég naftám. -bólint, majd megforgatja immár pajzs nélküli kis kardját. Mivel nem látott madarakat előjönni a boss haja alól, elrugaszkodik a földről és a kard élével, ha sikerül, végigszánt a boss nyakánál. Majd hátraugrik és teret hagy a következő embernek.


/csak egy szimpla támadás/

_________________
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 20 2020, 08:35

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Május 16 2020, 18:32

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Fba3a71fd1801d8705e36bc58f444c4e


Eru jön.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 11
- Afton 11

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Miniboss cselekvések:
- Tug nem csinál semmit (1/3)
- Tug 7-et sebez Eruba Aftonba

Életpontok/adatok:
Tug, az őrült: -40 HP
[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Hpcsikd
--------------------------
- Eru (20. szint): 85/100 HP, 95/95 CSP
- Sakuzo (13. szint): 70/70 HP, 48 páncél, 57/70 CSP
- Afton (14. szint): 120/125 HP, 94/115 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: -
--------------------------
Közös tarisznya:
-
--------------------------
Statok:
--------------------------

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése? Empty Re: [Miniboss] A Koboldvezér felemelkedése?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.