Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Broken - Drágán add az életed

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Broken - Drágán add az életed - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Broken - Drágán add az életed

Témanyitás by Ozirisz Vas. Jan. 26 2020, 20:42

Egyáltalán nem valami biztató a helyzet. Arisu gyorsabban vált oldalt mint alsóneműt: az előbb még Arnel segítségére sietett – teljesen ostoba módon, értelmetlenül és céltalanul, most pedig a másik szépreményűnek pitizik, szintén értelmetlenül. Legszívesebben fognám a fejem... hogy lehet valakinek ennyire csőlátás? Ha azt mondanám, hogy ugorj a kútba, ott a sárkányod/visszakapod a sárkányod a nyakamat rá, hogy ugrana. - Sárkány... jobban illene hozzá egy ló. Az Apokalipszis ötödik lovasa, a Káosz... -  konstatáltam Arisu újabb alakítását. De legalább tudjuk, hogy a jövőben ha valami "szerencsés" véletlen folytán Arisuba botlunk, mennyire lehet rá számítani. Nekem is felrántotta az agyam, pedig én egy nyugodt lélek vagyok alapjában véve. És még szerencsésnek mondhatja magát, hogy a díszes társaság például nem egy Rikót talált meg helyettünk: valószínűleg olyan tockost kapott volna tőle, hogy a sárkány adja a másikat.
Nos ami az Ördög Jobb és Bal kezét illeti, hát nem túl rózsás a helyzet: az az egy biztos, hogy Kacagi parancsának nem fogunk engedelmeskedni: ha gyilkolunk, azzal nem leszünk jobbak mint ők. Gyilkossá válnánk. Az pedig már csak egy "apró" bónusz, hogy Arnel zöld a gyilkosságai ellenére is, és a Rendszert rohadtul nem fogja érdekelni, mi vörösödnénk miatta. És fenekestől fordulna fejtetőre ez az egész világ, legalábbis ránk nézve: eddig hajlékonyak voltunk, azután hajléktalanok lennénk. De legalább mehetnénk csövezni Szophiehoz...
A lelépés nem opció, Arnel kiiktatása sem, tehát marad a Kacagó Démon. Minden bizonnyal Hinari is erre a következtetésre jutott, hogy az elf-imitátorral lépett ideiglenes "szövetségre". Bár nincs ínyemre a dolog, valószínűleg a céhtársamnak se, de jobb ötletünk nincs. Legfeljebb az, hogy kivárni hogy Vihogi elintézné Arnelt, de nem akadályozná semmi se abban, hogy utána velünk folytassa. Ahogy Arnelt se, hogy a közös ellenség elintézése után ne támadjon hátba minket. De az elf kezében az egyik izé, az egyértelműen egy Mágnes Kristály. Felismerem, és tudom jól mire képes, hisz használtam a Túlélő Csarnokban a vízköpős boss ellen, hogy házhoz szállíttassuk az emlegetett fekete teát.
Közben Hinari is akcióba lendült, aktivált egy kristályt, felugrott a háztetőre és lesegítette az ördögi lányt a tetőről. Én pedig rárontottam, kihasználva a lehetőséget: egy célzott támadás a jobb karjára, szerencsés esetben nem fog fegyvert fogni és menüt nyitogatni – bár az igazat megvallva, szinte biztosra veszem, hogy valami itemből vagy bugból kifolyólag immunis a csonkításra. Elvégre Urbus és úgy amblock a második szint a szétbugolt karakterek gyűjtőhelye: Egy Arnel egy illegális faj-kaszt kombóval, egy Vihogi ismeretlen eredetű miniboss-szintű szörnyek uralása varázslattal, és egy Arisu egy erős debuffal ami a tiszta gondolatok képességétől megfosztotta. A gyanűsan effektív markerekről és státuszbefagyasztásról nem is beszélve... Mindenesetre a támadásomtól függetlenül a súlyemelésemmel igyekeztem hatástalanítani a vörös-fekete lányt. Csak addig kell feltartanom, amíg Arnel végez a sárkánnyal – és remélhetőleg nem lenyúlja hogy mindannyiunk ellen fordítsa.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Broken - Drágán add az életed - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Broken - Drágán add az életed

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 28 2020, 16:18

Hinari kristályának hatására Arisu sárkánya elveszíti röpképességét, és lezuhan, egyenesen Arisu nyakába, így a lányt maga alá temeti a nálánál kétszer nagyobb állat. Kuromajót látszólag váratlanul éri a támadás (vagy talán a sebessége), így tehetetlenül zuhan le a tetőről, egyenesen Ozirisz karmai közé, úgyhogy "Vihogi" egy karral kevesebbel fejezi be ezt a napot. A lefogás viszont talán kissé meglepő módon rémületet vált ki az eddig magabiztos tinédzserből, és nem azért, mert nem tud megmozdulni, hanem valamiért Ozirisz személye váltja ki belőle az ijedtséget. Arnel is megérkezik, így képességsemlegesítő buborékja immár Kuróra is kihat, az általa irányított lények pedig megszűnnek agymosottnak lenni.
Látszólag minden megoldódott, de Arnel nem elégszik meg ennyivel, és most, hogy nincs mitől tartania, immár sokkal magabiztosabban a fellépése is. Öklét emeli, látszik rajta, hogy végezni akar a pánikrohammal küzdő Kuróval, ám mielőtt megtehetné, döbbent kifejezés ül ki az arcára, és váratlanul összeesik. A hátából dobókések állnak ki, mögötte pedig Ghost áll.
- ...nem vagy méltó... - hallatszik a halvány hang, miközben az elf életcsíkja lenullázódik, teste megremeg, és végül pixelekre robban. A pillanatnyi zavart kihasználva Kuromajo is akcióba lendül, és szó szerint leharapja Ozirisz ujját, akinek ez fájdalmat okoz. Valódi fájdalmat. Ezt kihasználva mászik ki, és remegve, gyűlöletes pillantással aktiválja a teleportkristályát, és tűnik el a szemetek elől. A rendszer hamarosan kiírja, hogy az "elf megszállás" event véget ért, a városok és falvak pedig újra védett zónává válnak.


***



Lezárom a küldetést. Szerettem volna még egy-két érdekes helyzetet kínálni a karijaitoknak, de az hiszem mindenkinek jobb így.

Alap jutalmak

Danee: 135 exp, 150 arany
Hinari: 160 exp, 170 arany
Ozirisz: 160 exp, 170 arany

Ércek és növények

Hinari:
Érclátás: Tier 5, 421 -> 441
6 Rézérc 3 Cserzett Bőr 4 Akvamarin 2 Igazgyöngy 5 Ezüströg

Receptek

Hinari:
T5 páncél: Igaz Bőrmellény Recept, Ötvözött Gyűrű Recept
Ozirisz:
T2 fegyver: nincs felfedezhető recept
T4 páncél: nincs felfedezhető recept

Keresés

Ozirisz (Keresés 3. szint):
[T1] Vas Sisak, [T1] Tükör Kristály

Céhbónuszok

A Justice League 170 aranyat kap a bankjába, tagjai 64-64 expet kapnak.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.