Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

27. boss

+6
Saya
RenAi
Chancery
Shukaku
Tachibana Makoto
Sakuya
10 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

27. boss Empty 27. boss

Témanyitás by Sakuya Vas. Jan. 22 2017, 18:07

Sikeresen megtaláltátok a kristálypalota labirintusában a boss termet így a kis csapat felkészülhet a szint őrzőjének megölésére.

Résztvevők:
Tachibana Makoto (szervező)
Shukaku
Danee
RenAi
Chancery
Saya
Tsujimoto Eiki
Cearso
Alex
Hinari
Ozirisz

Bevezető hsz-ek határideje: Jan 29. vasárnap. 12:00

A parancsnokot a szervező jelöli ki.

Az első hsz-tekbe írjátok ki a statjaitokat, aki ezt nem teszi annak az Ozis oldalra felvitt adatokat fogom nézni
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Jan. 22 2017, 18:30

Aki ismeretlen arcokra számít, az csalódni fog. Az első madárkák a tanácstalanságba érkeznek, ugyanis senki sem fogadja őket. A megadott időpont pedig egyezik mindenkinél és megfelel a valós időnek. Blackbird azonban sehol. A szervező, aki szétkürtölte az ütés hírét, nincs sehol. Csak késik? Vagy felültetett titeket? Még Tachi sincs ott. Magatokra vagytok utalva. Mit kezdtek a helyzettel, hogy nincs ki összefogjon titeket? Legalábbis egyelőre :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 25 2017, 12:03

Úgy tűnik Shu kis csapata az első. Az ismeretlen meghívó és a fura üzenete óvatosságra inti a triót, így egy olyan helyet keresnek maguknak, ahonnan belátják a terepet, és észrevehetik, ha valaki esetleg orvul rajtuk akarna ütni. Persze inkább valami átverős viccet sejt mögötte, mint valós veszélyt, ám mindenre fel kell készülni. Mindenki teljes harci díszben, jártasságok aktiválva, így pedig legalább az érkező barátságos játékosokat is ők üdvözölhetik először.

Statok: Shu, Timi, Yena
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Chancery Pént. Jan. 27 2017, 16:30

Félve küldtem el az adatokat, talán itt-ott kicsit csaltam is, kevesebbet írtam pár értékkel, mint valójában. Nagyon-nagyon rossz előérzetem volt a dologgal kapcsolatban, de az, hogy esetleg szóljak erről Hinari-nak, már későn jutott eszembe. Én bolond...
Mindig kihagy az agyam, ha valami váratlan történik, az a baj...
Sokat töprengtem azon is, végül mi mellett döntsek, már ami a fegyvert illeti. A próbaharc során a botot választottam, amivel sokkal magabiztosabb vagyok, mint a kesztyűvel... de a kesztyűnek viszont jobbak a statjai. Istenem, már most alig várom, hogy megszemlélhessem a következő tier fegyvereit, és nagyban reménykedjek, hogy akad köztük valami, ami megfelelne nekem, mert elegem van már abból, hogy nincs egy normális sem a kezemben. Vagy a kezemen.
Végül maradtam a kesztyű mellett. Álom sebzésére talán most nagyobb szükség lesz, nekem pedig égetően muszáj már szinteket lépnem, hogy felszerelést válthassak. Egyre nehezebb már így az élet, és még a pénzem is hónapok óta mínuszban leledzik. D:
Így érkezünk hát, én kétségek közt, a kacsóimat morzsolgatva, Álom pedig a szokásos lanyhaságával, mint akit senki nem érdekel, pedig valójában, talán pont miattam, iszonyúan ingerlékeny és feszült most.
Ő is érez valamit, ami nem ide való.


Spoiler:
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by RenAi Pént. Jan. 27 2017, 22:18

Kérdés és problémázás nélkül küldtem el mindent, amit megkaptam és megtudtam. Ritkán vásárolok infót, de... valami változást éreztem. Valahogy... valami nem volt olyan mint eddig, bár nem tudatosult bennem, hogy micsoda, csupán az érzés feszélyezett és ez miatt lettem óvatosabb. A megadott időpont és helyszín stimmelt, pár perces túlzással meg is érkeztem. Már két emberke ott is volt. Mosolyogva fogadtam, Shukakuékat és Chant is. Éreztem mindkettőjükből, valami feszültséget, de... gondolom ők is észrevehettek valamit legutóbb. Vagy, többet tudnak mint én. Mindegy, ha beszélgetni szeretnének, én szívesen csatlakozom, és meg is próbálkozok osztani velük, egy kis sós kekszet. Amolyan tenyérnyi méretű sütikék, magocskákkal és új recept, szóval ők lesznek az én kísérleti alanyaim. Nekem bejött és még életben is vagyok, szóval nagyon rossz nem lehet. :3 Persze... ha tudnák, hogy még mi van benne. ^^
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Saya Szomb. Jan. 28 2017, 19:57

//Holnap délben még dolgozom, szóval gyorsan pöttyintek ide egy minimált, minőségért bocsánat. Statokat Ozinál lenézheted, bocsánat ;_; //

Nem sokan voltak még ott. A kislány ezért még percekig csak állt egyik lábáról a másikra a fordulóban, a fal mögött bujkálva, kis kezeivel a haját birizgálva, simogatva, hogy megnyugtatást kapjon tőle. Szerencsére ismerős arcok, s olyanok, akikkel nincs haragban, többnyire. RenAi, a Cicafül, és Shu. Bár Shu-tól tart egy kissé. Legutóbb karácsonykor végül mégsem költözött ki, mégsem lépett le, ahogy tervezte, mert a hangulat, ami fogadta, gondolkodásra késztette. Valaki még szülinapjára is adott neki végül ajándékot, még ha pár nap késéssel is, tehát tudják, hogy ő jelölte a naptárba, és okkal, azt a napot. Két napja ugyan végigböngészte, milyen nyílvános céhek működnek manapság, de... egyik sem nyerte el a tetszését. Nincs még egy olyan céh, ami a művészettel foglalkozna, ahogy az Artes azelőtt, mielőtt nyuszifarm lett volna belőle. És bár ezt a nyuszifarmot ő Nagyon nem szereti, a tagjait viszont...
Nagyon is.

Végül mély levegőt vesz. Mindene kész, és Hugi is csendben, türelmesen vár a maga helyén összekuporodva. Csak a feje furcsa, mintha sajogni akarna, de nem érzi kristálytisztán, viszont hetek óta ez van már, megszokta. Nem lesz baj. Hugi biztosította róla.
Kilép hát a sarok mögül és határozott léptekkel, emelt fővel, kissé félszegen, mosolyogva csatlakozik a többiekhez.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Jan. 28 2017, 20:59

- Egy... kettő... három... négy... Siralmas - szólaltam meg fennhangon, miközben szép lassan összeszámoltam a jelenlévőket. Blackbird tíz jelentkezést kapott, legalábbis az állítása szerint. Ehhez képest négyen jelentek meg, noha kifejezetten későn érkeztem meg. Voltaképpen számítottam arra is, hogy esetleg már senki sem lesz itt, de mivel idefelé nem találkoztam senkivel, aki el kívánta volna hagyni a palotát, ezért merem feltételezni, hogy többen nem jöttek el. Volt néhány súlyos név is a hiányzók között, olyan nevek, akik a hátán tudják cipelni ezt a csapatot. Azok a nevek, akik képesek kétezer sebzést bevinni ennek a bossnak.
- Senkinek szeme se rebben, hogy hiányzik a szervező... Ez még szomorúbb - folytattam a méltatlankodást némi fejcsóválással. Zsebre dugott kézzel, kényelmes léptekkel közelítettem, persze már nem voltam messze tőle, hogy megálljak, és az összegyűlt társaságon legeltessem a szememet. Négy ember, és néhány pet.
- Úgy fest, ha egy lelkes, céltudatos, de névtelen harcostárs próbálja feltüzelni a népet, annak ez az eredménye. Gondolom ha én magam írom ki az ütközet napját, akkor... hm... talán még kevesebben lennénk - osztottam meg a gondolataimat a nyilvánossággal, azaz ezzel a négy egész emberrel. Letaglózó látni ezt a négy lányt itt.
- Csak hogy tudjátok, Blackbird nem fogja tiszteletét tenni. Annak a lánynak még a szintje sincs meg ahhoz, hogy elérjen minket. Aki csak rá várt eddig, annak nincs miért itt maradnia - pillantottam Shukakura. Ismertem annyira a kislányt, hogy sejtsem, csak a kíváncsiság vonzotta ide. Harcolni nyilván nem kívánt.
- Bent egy lenge öltözetű, de fagyos tekintetű nőszemély vár minket. Alig tudunk róla valamit. Ez a csapat így, és máshogy is alkalmatlan rá, hogy megküzdjön vele. Chancery-chan, Saya-chan, köszönöm, hogy eljöttetek, de rátok nem lesz szükség - biccentettem feléjük, és halványan rájuk mosolyogtam - Én és Ai-chan bemegyünk, és amíg tart az életünk, megnézzük, mit tudunk kideríteni - néztem aztán rá a lovaglányra. Mint mindig, most is ragyogó volt a szépsége. Ám most nem azért voltam itt, hogy azt csodáljam.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Jan. 28 2017, 22:18

Bár kissé késve, végül jómagam is megindultam a boss terme felé. Elég sokat késtem, ugyanis személyes elintéznivalóim voltak… amik… sajnos nem úgy jöttek össze, mint ahogy terveztem. De azért egy kis futólépéssel igaz, de úgy voltam, hogy talán még beérkezek, ha mást nem a megbeszélés végére. Igazából nem fűztem hozzá túl sok reményt, de meglepő módon első érzésem nem volt hiábavaló. Alig volt pár ember, aki megjelent a bossharcra, és bár nem vagyok tisztában a többi ember szintjével azért ez számomra is meglepő volt. Végül nagy lendületemet megfékezve, szinte becsúsztam a kis csapat közé.
- Gomen-gomen… volt egy kis… elintéznivalóm. Bár ahogy nézem nagyon nem késtem le semmiről. – nézek körbe, de végül szemem megállapodik a pajzsos férfin, majd elmosolyodok – Remélem, nem veszed sértésnek, de hallottam, amit mondtál. Legalábbis nagy valószínűséggel a végét, a lenge öltözéktől. Mit gondolsz, beférek még a duotokba? Nincs sok sebzéstűrésem, ellenben 198 az alapsebzésem és van jó pár skillem, amivel meg tudom ezt növelni. – itt egy kissé sejtelmesebb mosolyt engedek meg magamnak – Végtére is… sima tankolással nem mennétek sokra… a sebzésemmel pedig könnyebben meghatározhatnánk az életét, az az egy pánik kristályért meg nem kár nekem. Hehe…


// megkésvebár de törve nem \o.o/ //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Danee Vas. Jan. 29 2017, 00:16

Hm...
Mit is kéne kitalálnom kifogásként?
Um, talán mégis csak illet volna időben elindulnom otthonról, elvégre régóta szeretném már...
Csak hát... igen, talán már az előzőn is ott lehettem volna. Vagy az azt megelőzőn is?

Eh... inkább siessünk.
Azért nem akarom kiköpni a belem, amúgy is mindjárt a célkoordinátához érek.
Ha van egy kis szerencsém még...
- Oh, igen, nézzenek oda! - hangoskodtam már alig több száz, mint méterről, ahogy feltűnt előttem a kis csoport, a levegőbe csápolva, hogy mihamarabb észrevehessenek
- Sziasztok! - hirtelen nem is nagyon tudtam, hogy mit mondjak. Egyik ismerős arc a másik után. Mondhatni, hogy nagyon megörültem, aztán megláttam Tachibanát és gyorsan elhamvadt a lelkesedésem
- Szóval téged hallottalak idejövet már messziről. Komoly, hogy csak Ait, akarod bevinni magaddal? - nem mondhatnám, hogy tűzbe tenném a kezem ezért az alakért, és minthogy a leányzó távolról se volt számomra ismeretlen, annál több okom lett nem beengedni őket ketteseben.
- Nem értem mi folyik itt, de még ha te is lennél a szervező Tachi, és kizárnál minket a felderítésből, akkor is szükségetek lehet még egy tankra, hogy több időt nyerjetek magatoknak a Boss képességeinek megismeréséhez!
- Szóval számolj velem is!


stats:
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Jan. 29 2017, 12:16

- Nahát, pedig a randiról a lányoknak illik késni, nem a fiúknak - kommentáltam a két jómadár megérkezését. Persze a késés rám is igaz volt ugyanúgy, de egy percig se szándékoztam ezt titkolni, ha valaki megjegyzi, tárt karokkal ölelem át a késésem tényét. Más kérdés, hogy én szándékosan tettem így. Ez így hat. Még mindig csak a fele annak, amire előzetesen számíthattam. Alex-kunnal és Hinari-channal kiegészülve már akár jók is lehettünk volna, de ők hiányoztak, és nem volt rá okom, hogy ne higgyem azt, ez így is marad. Ők nem szoktak késni.
- Csak nem félted őt? :] - vigyorodtam el Danee-kun megjegyzésére. Ha tudná, mennyi közös múltunk van kettőnknek - Egy harmadik bokszzsák még befér, benn vagy. És köszönöm az infót - biccentettem oda, félretéve az eddigi gúnyos stílusomat. Egyben azt is nyilvánvalóvá tettem, hogy láttam az üzenetet, amit elküldött Blackbirdnek. Ezután viszont a szőke herceghez fordultam, aki tudatlanságról, de komoly önbizalomról tett tanúbizonyságot. Veszélyes kombináció.
- Milyen kár, hogy az élete már ismert - jegyeztem meg - Úgy fest, hogy ezzel el is veszítette az értelmét a jelenléted. Azért ne gondold azt, hogy az életedért aggódok. A gyors és hatékony menekülésünket akadályoznád - hessegettem el a fiút. Egyedül kevés volt, ráadásul ha jól emlékszem a bemutatkozó szövegelésére, 40-50 körül van a gyorsasága. Azzal még Ai-chan buffjával együtt se biztos, hogy elég sebzést tudna generálni nekünk. A boss debuff képességéről nem is beszélve.
- Ai-chan, az elején koncentrálj a boss sebzésének összegyűjtésére. A buffodra később lesz szükség, hogy elkerüljük jeges barátnőnk esetleges többszörös támadását - hintettem el, hogy kapni fogunk a képünkbe egy gyorsaság debuffot. Már csak azért sem szerettem volna a tejfelesszájú szöszit a soraink között tudni - Indulhatunk? :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 29 2017, 22:43

Saya volt a következő, aki még megérkezett. Immáron négyen birtokoltuk a kezdeti előnyt. Természetes volt számomra, hogy a kislány is kap a nyugisütiből. Így elárulhatom végül mit is csempésztem bele a süteménykémbe. Van egy nagyszerű növényke, amiből fincsi teát lehet készíteni és egy erősebb teakészítményt enyhén ízesítve belesütöttem a süteményembe. Tesztelni akartam hogy így is van-e olyan jó hatása mint, az itóka formájában. Persze számolok azzal, hogy párolog el belőle, de az ízébe akkor is lágyan beleoltja magát, ami elősegíti az ízvilága harmóniáját. A következő partnerünk Tachi volt. Úgy éreztem gyülekezni fogunk még itt. Bár... a fiú megszólalása meglepet... de annyira nem voltam buta... hogy ne lássam át a lényegét, viszont... akkor sem éreztem igazságosnak így. Kárpótolni akartam őket... valamivel. Ámbár... beletörődtem, hogy talán jobb így, ha nem pocsékolnak burkot... Felsóhajtottam...
- Borzasztó vagy... - Szólaltam meg végül, de előrébb léptem, és mire szóhoz jutottam volna... Jelent meg Eiki és Danee. Az érkezőkre mosolyogtam.
- Szerintem még gyűlhetünk, várjunk még egy picit. - Pillantottam Tachira, ha már ő szervezte. Bár, a megérzésem nekem is megvolt... miszerint... Hinariék nem fognak jönni, mert nem akarnak veszekedni Shukakuval. Viszont a lányt sem értem... a mezőn elmondta nekem hogy nem akar csatlakozni a fronthoz, és bossolni sem akar, mégis... számtalanszor jelent már meg itt. Bár, nekem ezzzel nincs bajom, de... azt, hogy neki ez miért jó... azt sem értem. Úgy gondolom szívesen csatlakozna a fronthoz.. csupán nem érzi, hogy befogadnák. És azt a fiút sem láttam már... jó ideje. Aki zokogott, amikor kiburkolt. Ijesztő látvány volt... de szégyen, nem szégyen... nem emlékszem már a nevére. Viszont, én nem értek az ilyen dolgokhoz, a véleményem az... hogy aki akar jöjjön, én a kijutásért harcolok, amihez minél többen vagyunk, annál több az esélyünk. Ezért is örültem volna annak a lánynak, aki kihirdette a bosst és ezért is örülök Eikinek is, mint majom a farkának. Szóval, ingáztam az között... miként is, gondolkodjak Tachi... döntése felől. És bár a lelkesedést látom, valamivel... biztatni is szeretném őket... de, nem is tudom... mivel. Végül megszólaltam.
- Szerintem, osszunk meg mindent amit tudunk, már most, és mindenki maga döntsön mit akar... bár én is csak... burok pocsékolásnak... gondolnám, valamint... nézzétek meg a burok leírását. Megváltozott. - Az utóbbi gondolatoknál a hangom, halványabb... bizonytalanabb lett. Feszengtem...
- Szóval... szerintem ők döntsenek... de, én is úgy gondolom... hogy, egy pár perc alatt... már itt is leszünk.. szóval... - Lettem... még bizonytalanabb. A fene... mikor lettem én ilyen? És miért?... Bosszant! Én nem ilyen vagyok! Azt mondanám, hogy várjunk meg mindenkit, majd lépjünk be együtt! De...
Mondjuk.... elgondolkodtam.. hogy a fiú, mennyit tudhat róla. Úgy éreztem hogy sokat, de... nem tudom. Azért... annyit csak nem. Biztos hogy ő is esélytelennek gondolja a mostani próbánkat, és a legtöbbet.... az információ gyűjtéssel szerezhetünk. Biccentettem a fiúnak, és már aktiváltam is, a képességem. Valamint.... mivel utálom a hideget, így... a rajtam lévő kapucnit is összébb húztam, és zsebre vágtam a kezeim. Jó minionként követtem a fiú utasításait.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Ozirisz Vas. Jan. 29 2017, 22:55

// bocsánat a késésért, és köszönöm Sakuyának a lehetőséget

Ami azt illeti, kicsit elfeledkeztem az időpontról, ami a bossharcot illeti. Csak úgy elszaladt az idő, és amikor észrevettem, hány óra van, máris késésben voltam.
Sietősen indultam el a teleportkapu felé, hogy az újonnan megnyitott szintre érjek, majd futólépésben indultam a megadott koordináták felé. Azonban ahogy az lenni szokott, pont, amikor a legjobban siet az ember, akkor jön vele szembe minden. Először az a két farkas, aztán az az úton hagyott faág, és még abban a fránya kazamatában is sikerült eltévednem. Lehet, a másik balra kellett volna fordulnom? Talán. Pár ilyen balszerencsés történés után, ami egyértelműen Murphy öregapánk ténykedésének bizonyítéka, végül egy alakot láttam meg előttem, amint bekanyarodott az út végén. ~ Azt hiszem jó fele járok ~ gondoltam, majd próbáltam utolérni. Csak egy pillanatra láttam, lehet, hogy csak a szemem káprázott? Lehet. De majd kiderül...
Aztán végül betoppantam. Elvileg egy számomra ismeretlen, Blackbird nevezetű illető találta meg a bosst, és szervezi. Elvileg. De ahogy látom, senki ismeretlen. Ai, Chan, Shu, Tachi, Danee... Megállapítottam, hogy valószínűleg őt láthattam egy pillanatra, amíg próbáltam idetalálni. Meg még néhány ember, akiket a korábbi bossokon láttam. Ezek szerint a szervező késik? És hol vannak a többiek? Eddig úgy tűnik a céhből Ai-val ketten vagyunk csak..

- Sziasztok – köszöntem oda a jónépnek – Miről maradtam le? - közben kicsit kifújtam magam. És persze kíváncsi vagyok a kialakult szóváltás tárgyára, aminek csak a végét csíptem el...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Jan. 30 2017, 10:37

Nos Tachi döntését elnézve csak az említett hármas lépett be a bossra a többiek pedig nézhették, ahogy az ajtó bezárul mögöttük.
A kis lovagtrió egy trónteremben találja magát annak közepén pedig az igencsak lenge öltözetű királynő foglal helyet (nagyon meglepő módon egy trónon ülve) aki unottan babrál a körmeivel.
- Egy másik csapa bolond akik azt gondolják megdönthetik az uralmam? - Pillantott felétek, majd feláll és néhány lépést tesz felétek. - Ha még most fejet hajtotok előttem akkor nagylelkűen életben hagylak titeket. Kivéve Téged. - Tekintete egyértelműen Ai-ra vetül miközben az arckifejezése olyan mint aki épp trágyát szagol. - A te jelenléted bántja a szemem. Téged mindenképp megöllek! - A kis közjáték után a boss szeme vörösen felizzik és a neve is megjelenik az életerő sávval együtt.

Jégkirálynő
Spoiler:

Hátár idő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap. Ai kezd hacsak a parancsnok nem dönt másképp.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Boss élet:
27. boss Hpcsikd

Kiosztott sebzés: 0
Sebzés okozói:
 - Nincs

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Boss Cselekvések:
- Nincs



Játékos cselekvések:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok:
- Tachi: Senzanko páncélja, Szükség pajzsa
- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) , Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
- Danee:
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Tachi?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:


statok:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Jan. 30 2017, 11:03

Ai-chan kétségtelenül más volt, mint szokott lenni. Nem tudtam minek tulajdonítani ezt a bizonytalanságot, talán a saját elveivel vitatkozik magában, hiszen eddig lelkesen kiállt azért, hogy mindenki részt vehessen egy ilyen ütközetben. Akárhogy is, most visszakozott ettől, így legalább valamelyest megkönnyítette a dolgomat azzal, hogy nem kellett őt meggyőznöm. A kifejezetten elkéső Ozirisz-kun csupán egy gúnyos tapsot kapott tőlem, majd miután betessékeltem a két lovagtársam, szépen be is csuktam az orra előtt a kaput.
Bent kellemes hangulatvilágítás és romantikus zene fogadott minket. Ja, nem. A királynő körülbelül olyan volt, mint amire számítottam. Talán olyan fagyott szívvel, amit még közös erővel sem tudnánk kiolvasztani. Azonban az, hogy milyen formát ölt egy ilyen bithalmaz, és milyen szöveget ad a szájába a Cardinal, vajmi keveset számított.
- Megtisztelő, hogy így gondolsz ránk, ám a feltételezésed nevetséges. Páncélos lovagok vagyunk, nem trónbitorlók - feleltem nem kevés éllel a hangomban - Ám ha mindenképp arra vágysz, hogy megdöntsünk, nem állunk ellen az akaratodnak :] - szemtelenkedtem, mintha egy hús-vér személy lenne velem szemben - Látom, féltékenyek vagyunk - vigyorodtam el Ai-chanra pillantva, majd egy teátrális mozdulattal előre engedtem a lányt.
- Hallottad, meg akar téged ölni. Kínáld fel magad :] Én utoljára lépek színre - mondtam továbbra is vigyorogva. Ő lesz az első, aki tankolni fog, sebzést gyűjt, amivel aztán majd gyógyíthatjuk magunkat, ha még szükség lesz ilyesmire.

Sorrend marad változatlan, amíg nem szólok, ne várjatok parancsnokira.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by RenAi Hétf. Jan. 30 2017, 11:34


Szúrósan pillantottam Tachira, főleg amikor Ozirisszal is úgy beszélt.. sőt, nem is beszélt. Ilyenkor érzem úgy... hogy, végképp nem jó helyen állok.
- Legközelebb szervezzük mi. - Böktem oda a fiúnak,mármint Ozirisznak mert értettem ugyan mit csinálunk, csak egyet nem értettem vele...

A mondatára megszeppentem. Nem bizonytalanodtam el, csupán nem értettem a dolgok miértjét. Nagyokat pislogtam, és egy fajta választ Tachitól kaptam erre, bár... én magam nem tudom. Mire lenne féltékeny... tőlem, egy ilyen nő? Karcsú, csinos, szép az arca, bár egy barátságos mosoly még csinosabbá tenné.
A képességem aktiváltam, ha tudtam. Majd a pajzsom a kezemben.
- A védelmemet Danee kapja. - Jegyeztem meg, hisz nem ismertem pontosan a kettőjük statját, de még így is úgy gondoltam hogy, Danee jobban megérdemli. Kardom a balomban, pajzsom a jobbomban, és megindulok felé, mint aki támadni akar. Persze, aki ismer... az tudja, hogy nem tudok sebezni, de a bossnak... ezt nem kell tudnia. Így egy rohamot indítok meg felé, viszont kezdeti lelkesedésemnek hamar véget vetett az... hogy megfeledkeztem arról a tulajdonságáról a jégnek... miszerint csúszik. Tehát egy kínos:
- Kyaa~ - És egy térdre huppanás, amit csak a pajzsommal fogtam fel, hogy ne bukjak még arcra is... szóval.. mindezek után, felálltam.
- Csinálom! - Jegyeztem meg a fiúknak, hangosan hogy, nem adtam fel, és már még ha vöröslő fejjel is, de ismét támadásba lendültem... immáron... lazább vérmérséklettel, óvatosabb lépésekkel, de kitartóan előre tartva.
- Harcoljunk! - Emeltem a kardom a boss elé, kihívóan, bár lábaim remegtek, egyrészt a hidegtől, másrészt meg azért nah... egyértelmű volt, hogy mire készülünk, és a burok leírása is... Bevallom... féltem.






Ozi oldalán is fel van vezetve és elvileg onnan nézel ki.
Kristálypajzs:+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik.
Gyémánt Mellvért
Ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi.
Villanás
A cipő halvány villámokat szór magából futás közben.
Mennydörgés Gyűrű
+4 gyorsaság, ha Villanás is fel van szerelve.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by RenAi Hétf. Jan. 30 2017, 11:39

ehm ><
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 30 2017, 11:39

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
27. boss 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Sakuya Hétf. Jan. 30 2017, 12:17

- Ez esetben mind meghaltok. - A királynő hallhatóan nem igazán érti Tachi szóviccét és a testén kis, szám szerint tíz jel mutatkozik meg amik leginkább rózsákra emlékeztethetnek. A jó hír, hogy Ai  szerencsétlenkedésének hatására az undor eltűnt az arcáról. Most inkább megvetően figyeli a lányt ahogy az felé bök a kardjával.
- Szánalmas. - Horkant fel, a fenyegető mozzanatra még csak meg se rezzen majd a rózsák fehéren fényleni kezdenek és nyolc darab el is tűnik a testéről. Ezután csupán lustán int felfelé az egyik kezével mire Ai lába alatt egy tucatnyi, alkar vastagságú jéglándzsa emelkedik ki a földből ebből kilenc pedig keresztül is szúrja a lányt.

Hátár idő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap. Danee jön
-------------------------------------------------------------------------------------------
Boss élet:
27. boss Hpcsikd

Kiosztott sebzés:538
Sebzés okozói:
 - RenAi: 45
- Boss: 493

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok:
- Tachi: Senzanko páncélja, Szükség pajzsa
- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) , Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
- Danee: Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Tachi?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:


statok:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jan. 30 2017, 20:23

NEM HARCI POST, csakhogy ne maradjon kijátszás nélkül:

Shu és Timi megtudta amit akart, a lány fejét csóválva, mosolyogva röppen le barátaival miután a csapat belépett a terembe, és felajánlja a hoppon maradt többieknek, hogy hazakíséri őket, legalább is addig, ameddig az útjuk egy felé vezet. Nem szól semmit, nem avatkozik bele a vitába sem, mindenkihez próbál pár kedves szót szólni, ahogy a helyzet megkívánja. Eleget látott.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Danee Hétf. Jan. 30 2017, 23:19

- Tényleg megváltozott - reflektáltam a burok leírására - Akkor most már tudnak a Bossok burok-repeszteni?
Ozirisz jöttét egy integetéssel kísértem, de Tachi kérdésére még adós voltam egy válasszal:
- Téged ismerve ... -
dörmögtem
- Én is kössz, szóval Aira, meg úgy a lányokra visszatérve, egyszer bebizonyíthatnád, hogy félreismertelek!
Integetek a többieknek, akik szerencsésen megspórolnak majd most egy burkot, hogy pár infóval gazdagabban láthassuk viszont mind a Bosst.
És akkor az első nagyon is valós, nem csupán miniboss Bossterembe lépés!
Lélegzett-visszafojtott izgalom, hatalmas kapu és mögötte hatalmas tér, és picinyke mi.
Odvas helyett jéghideg levegő és a királynő. A képen lévővel egyezik. Tuti ő az, nem tévesztettük el a házszámot!
Nem, ez most nem Arnel, a változatosság kedvéért.
Ha már kéri, hát rögtön fejet is hajtok, elvégre ingyen van, és még most akciósan meg is kegyelmez nekem érte. Ha minden igaz. Igaz? Sima ügy, lehet még a burok se fog kelleni így!
- Kedves királynő, úgy látom itt gondok vannak a padlófűtéssel, vagy eleve jégkori cipőt kellett volna hozzunk?
Nem szép tőle, hogy kipurcantaná Ai-chant, de mégis csak egy mob, nem lehet rá haragudni, na...
De ahogy Tachi visszavág a királynőnek én is sietve értek egyet:
- Igen, páncélosak, nagyon is, de még milyen páncélos lovagok, páncélos, pajzsos! Itten van-e ni! -
emelem fel a havas johnt szélű kristályost
- Már döntöttünk, hogy megdöntünk -
helyeseltem - előröl, hátulról, mindenhogy!
Csak jártatom a szám, Ai-chan meg közben teszi a dolgát, aztán ...
- Úúúú, ez fájhatott! -
nézek ki a szemem elé emelt ujjaim közötti réseken
- Ezek nem azok a rózsák, amikről a dealer beszélt? De ő csak kettőt említett! Kettőt és páncélt, de azt nem látok. És a nyolcnak, és az egynek mi a jelentősége?
- Na megállj, te megátalkodott fúria! Most megkóstoltatom veled a pengémet! -
vicsorgok felé
- Amúgy még fel se avattam ... -
simítom végig szentimentálisan a kardot - remélem nem csak arannyal van futattva
- Lássuk csak, volt itt egy olyan hogy ... áh meg is van!
Aktiválom a kristályt, aztán pingvin járásban odatipegek a királynőhöz
- Switch RenAi! -
kiáltom, ahogy tanultam, és döfök a Bossba

//1 db Pajzs Kristály aktiválás, switchelem Ai-t, és támadom a Bosst
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 30 2017, 23:19

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
27. boss 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Sakuya Kedd Jan. 31 2017, 12:00

A királynő arcára némi bosszúság ül ki. Egyáltalán nem tetszik neki, hogy Danee switcheli Ai-t Támadni viszont nem fog, sőt még csak meg sem rezzen ahogy a lovag pengéje piros pixelcsíkot hagy a testén. Mozdulatlanul áll egy helyben. Azonban a testén két rózsa ismét láthatóvá válik ezzel összesen négy darabot számolhattok össze.


Hátár idő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap. Tachi következik
-------------------------------------------------------------------------------------------
Boss élet:
27. boss Hpcsikd

Kiosztott sebzés:614
Sebzés okozói:
 - RenAi: 45
- Danee: 76
- Boss: 493

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok:
- Tachi: Senzanko páncélja, Szükség pajzsa
- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) , Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
- Danee: Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Tachi?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:


statok:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Jan. 31 2017, 16:23

- Nem különösebben izgat, mi a véleményed rólam, így nem igazán van mit bebizonyítanom előtted - vontam vállat Danee-kun kérésére. Sose törekedtem arra, hogy olyanok véleményén változtassak, akik számomra irrelevánsak. A fiú nem tartozott azok közé, akiknek valaha is keresnem kéne a kegyét, vagy számíthatnék tőle valamiféle szívességre, így nem volt fontos, hogy kezelem. Egyébként is túl sokat szövegelt feleslegesen, még most is.
- Ai-chan, mióta utoljára láttalak harcolni, hány életpontot mozgattál át máshová? - kérdeztem a lánytól, tekintve hogy nem tartozik a normálisnak mondható események közé, ha egy tank élete egy ütésből pirosba megy át. Így nehéz lesz anyagot gyűjteni a következő nekifutáshoz, ha össze-vissza egyetlen ütést bírunk ki. A mi sebzésünk persze semmit sem ért, de azért belevágtam egyet a bossba, méghozzá az egyik rózsát megcélozva, hátha kapásból meg is öletem magam vele. Miután hátraugrottam a csapás után, azon nyomban aktiváltam a pajzsomat, és elbújtam mögé Ai-channal együtt :]



Egy támadás.
Egy képiaktiválás: ha sikerül, 140 alatti sebzés esetén a negyedét, 140 felett a sebzés harmadát visszakapom páncélban.
A pajzsommal védem Ait, a pajzs képessége miatt 10%-kkal kevesebb sebzést szenvedek el.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 31 2017, 16:23

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
27. boss 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
27. boss 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Sakuya Szer. Feb. 01 2017, 11:51

Továbbra sincs érdemleges reakció a boss részéről, mozdulatlanul tűri ahogy Tachi rátámad. Talán beragadt az AI? Késöbb kiderül, most arra sikerült fényt derítened, hogy a rózsát célba véve az elpixeleződik a nő testéről, viszont sérülést nem szenved el. Így a boss testén öt rózsa maradt


Hátár idő: parancsnok 2 nap / játékos 2 nap. Ai következik
-------------------------------------------------------------------------------------------
Boss élet:
27. boss Hpcsikd

Kiosztott sebzés:614
Sebzés okozói:
 - RenAi: 45
- Danee: 76
- Boss: 493

Bosson lévő Buffok/debuffok:
- Nincs

Játékos buffok/debuffok:
- Tachi: Senzanko páncélja, Szükség pajzsa
- RenAi: Gyémánt mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi) , Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
- Danee: Kristálypajzs (+1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Halott/kiesett játékosok:
nincs
-------------------------------------------------------------------------------------------
Parancsnok: Tachi?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Sorrend:


statok:
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

27. boss Empty Re: 27. boss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.