Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holt Állatok Erdeje

+9
Kasumi
Hinari
Eru
Ozirisz
Silence
Mirika
Kayaba Akihiko
Strea
Cardinal
13 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Eru Szer. Május 20 2020, 21:07

Ahogy érzem, tényleg furcsa lenne ennyire a dolog?
-Szerintem a Zita szép név. -Pillanatnyi hatásszünet, fülelek nem társaimra nem is környezetemre figyelek. -Neki is tetszik, Silnyanak és persze Aftonak ő azt hiszem kedvel is kicsit. -Diskurzus a bal kezemmel vagy is Zitával a pillanatnyi szünetben. Ohh yess talán tényleg totálisan bolond vagyok azt hiszem. Bal kezemmel be fogtam picit orrom miközben sétáltunk.
-Pfejj egyre durvább ez az illat. -Valóban átható szag terjengett. Az elmúlás szaga, rothadás és bomlás hírnöke körbe lenget mindent. Ez a kazamata biztosan nem fog kedvenceim közé tartozni. Majmok még rendben voltak, aranyosak meg minden. Pont ahogy azok a múltkori pókok, ohh mint a kis cicák úgy rohangáltak. Ők vagy is egyikük se volt ilyen büdös.
Be nyitva szemünk elé tárul mi is a forrása orrunkat gyötrő bűznek. Furcsa a többieknek a reakcióm, mert ilyenkor azt hiszem hányni szoktak.
-GILISZKÁK! - Ronda egy dögök, még rondább étkezési szokásokkal. Ez csak egy játék, a hullák sem igazaik akár menyire is valóságosak.
-Hé Hé nyugi te sokkal szebb vagy és különben is szeretlek. -Szavak kicsúsztak a számon mi közben magam simogattam. Pontosabban a bal karom, most már nem csak elmebeteg vagyok, hanem ón imádó perverz is.
Na akkor vegyük is fel a lendületet, mint mindig most is legkevesebb életű vagy gyengébb mobot keresem.

/Támadás, vagy is Giliszta rodeó legkevesebb életű vagy is egyetlen Kukacra./

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2020, 21:07

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Eru Szer. Május 20 2020, 21:10

.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2020, 21:10

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Szer. Május 20 2020, 21:52

harci dolgok:


Árgus szemekkel figyeltem, mi történik, de azt leszámítva, hogy rohadt szívósak voltak, nem úgy tűnt, hogy lennének olyan képességeik, mint a kifejlett változatának. Ez valamelyest megkönnyebbülés volt, de azért még nem lélegeztem fel.
- Hát, ilyenek őrizték a következő szintet, csak nagyobbak voltak és szenyábbak. Meg sokkal többen is voltak - feleltem Ozi-kun költői kérdésére, miközben újabb nyilakat húztam elő. Ezek a dögök lassúak voltak, de mit sem ér a gyorsaságom, ha elcseszem a célzást. Nem volt jó jel, hogy kezdtem magam kicsit vacakul érezni, mármint rám tört a fáradtság, és nem a kitartásom miatt. Hosszú volt ez a harc, és azt hiszem kicsit megviselt.
- Fuwa-chan, Eru-chan, takarítsatok utánam, ha kell! - mondtam, és bár nem mondtam ki, de gondoltam Ozi-kun érteni fogja, hogy neki most nem a sérültekre kell koncentrálnia.
- Momo, tiéd az elsőbbség! - fordítottam a saját taktikámon is, és most úgy próbálkoztam, hogy a dragoon által kibillentett, és ezáltal talán könnyebb célpontot nyújtó dögöket célozzam. Kis pihenés után pedig jöhetett az össztűz :3

Felső sor Momo (két támadás, 20-20 seb).
Alsó sor én (három támadás, 50-50 seb).
Képességpróba, ha sikerül és koronát dobok, Momo sebez 50-et.
A második és a harmadik támadáspár között egy pihi. Célpontok sorrendje 2 -> 3 -> 4.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2020, 21:52

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#4 '2 oldal halál/korona' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Szer. Május 20 2020, 21:55

Kettes lárva kinyiffant, a hármas pirosban.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Silence Pént. Május 22 2020, 20:59

Egy lárva Eru tőrétől, egy másik pedig Mirika nyilaitól pixeleződött el. Nem is rossz, Ozi is sokat sebzett beléjük. Nem kell ezektől félni!
Lelkesen bólogatott, szinte magának, de jobban aggódott amiatt a lárva miatt, amelyik még egyáltalán nem sebződött, így nem azt nézte ki következő célpontnak, amelyiket Mirika már egészen vörös életcsíkig lesebezte, hanem a sértetlen rondaságot. Nekiveselkedett, és gyors egymásutánban, lendületből négyszer is bele tudott vágni a lárvába most is. Fentről, lentről, jobbról, balról. És minden csapása talált is!! Büszkén mosolygott a többiekre, de kérdéssel a tekintetében. Akkor most már ugye kipucolták a kazamatát, és mehetnek megünnepelni, hogy ügyesek voltak?


//4x60 sebzés a 4-es lárvába

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Eru Hétf. Május 25 2020, 18:16

-Kíváncsi vagyok azokra a kukacokra is. -Mosolyogtam, pedig nem kellene Miri szavaiból kihallatszott azok bizony borzalmas dögök lehetnek. Mint már talán mondtam az egész számomra játék. Egy halálos játék, de én igyekszem élvezni és a jót keresni az egészben. Most például Silel lehetem, aki jó barátom. Miri és Ozi is barátaim, de őket még nem ismerem annyira.
-Takarítani? -Már kezdtem meg ilyedni seprőt és porolót kell fognom. A seprű még rendben van, de porolóval bajban vagyok. Nem érem el a magas helyeket, igy azok mocskosak maradnának biztosan. Le eset a végén azért, hogy itt most a gilisztákról van szó.
-Na mit szólsz egy kis giliszta húsi jöhet? -Kérdeztem bal tenyerem nézve mosolyogva majd támadásba lendültem.

/Támadom ismét legkevesebb életű Girnyot, Ha elpixelezném akkor második támadásom a meg maradót célozza./

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25 2020, 18:16

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ozirisz Kedd Május 26 2020, 00:36

Miritől kicsit többet is megtudtam ezekről a dögökről. Csak hümmögtem, elraktározva az infót. - A Túlélő Csarnokban megtekinthetőek – válaszoltam Erunak, bár.. van egy olyan sejtésem, hogy nem épp azok fognak a kedvenc bossuk lenni. De még mindig jobb, mint a hírhedt tizenegyes. Inkább két raklap giliszta, mint az..
Közben beindultak a dolgok, elég rendesen kiosztottam a gilisztákat, legalábbis két példányt a négyből. Majd egyet kivégzett Eru, egyet Miri, aztán... mégegyet Eru? Ismét támadásba lendültem, azonban itt már éreztem a fáradtságot, első támadás után muszáj voltam egy szusszanásnyira felfüggeszteni a dolgot. Aztán újult erővel vetettem bele magam a harcba, és két újabb vágást ejtettem az utolsó megmaradt lárván – már ha nem pixeleződött el az első csapásom nyomán, amihez valami isteni csoda kellett volna. Hisz elég sok életük van ezeknek a valamiknek.
Miután ezzel megvoltam, a csapat felé fordultam: - Nos ezzel megvolnánk. Irány a következő hullám – majd az esetleges értetlen tekintetekre kijavítottam – akarom mondani irány a Palota – jól van na, csak kíváncsi voltam, figyelnek-e, vagy számolták-e a szörnyhullámokat...

// egy támadás, egy pihi, majd két újabb támadás

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Strea Kedd Május 26 2020, 23:57


Gratulálok, kitisztítottátok a kazamatát!
Jutalmak dupla eventtel:

1. hullám, Bronzláda: 400 arany, 2x [T4] Bumeráng Potion
2. hullám, Bronzláda: 400 arany, 2x [T4] Regeneráció Potion
3. hullám, Bronzláda: 400 arany, 2x [T4] Édes Bosszú Potion, Ozinak és Silnek pedig még 8-8 db Kristálykő
Összesen: 280 Exp és 1240 Arany (felfedezett mobbal)

Zárnyitás:

Ozirisz (Zárnyitás: 3. szint): 1 db Bronzláda
200 arany és [T4] Gyenge Erő Potion

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Holt Állatok Erdeje - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Szept. 29 2020, 23:48

Kasumi (30) - HP:240 | F:20 | E:20 | K:26 | GY:40 | S:15 | P:37 /epikus nincs/
Leo (46) - HP:205 | F:71 | E:60 | K:94 | GY:172 (189) | S:46 | P:90 /epikus van/
Hinari (50) - HP:320 | F:92 | E:116 | K:60 | GY:212 (233) | S:82 | P:85 /epikus + legi van/
Chakna (39) - HP:170 | F:78 | E:34 | I:72 | K:41 | GY:40 | S:33 | P:80 /epikus + legi van/

1. hullám:
7x Madárpók - HP:120 | F:50 | E:9 | GY:50 | S:35 | P:0
2. hullám:
9x Fehérbundás Gorilla - HP:90 | F:58 | E:20 | GY:46 | S:27 | P:30
3. hullám:
4x Hullafaló Lárva - HP:400 | F:32 | E:26 | GY:28 | S:29 | P:0

Csak nehogy négy hullám legyen a végén...
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Hinari Szer. Szept. 30 2020, 09:44


A fa törzsére telepedő nyirkos mohát morzsolgattam ujjaim között. Már nem esett - úgy jelöltük meg az időpontot, hogy a csöpögő eső elálltával -, de a táj még mindig párában úszott és a kövek csúsztak és nyikorogtak talpam alatt, miközben a kazamata bejárata felé sétáltunk.
- Nem valami szimpatikus környék - néztem szét és sóhajtottam, tekintetemmel pedig Chaknát kerestem, aki bármelyik percben megérkezhetett. Kicsit örültem, hogy az íjászlány megkért, hogy csatlakozzak és nem egyedül akart nekivágni ennek az erdőnek... így pedig, hogy Leo is itt volt, már nem volt mitől tartani. Fél szemmel pillantottam a szőke srácra, hogy vajon eldobta-e már az aktuális csikkjét: még a palotában a folyosón futottunk össze, éppen indulni készültem és megkérdeztem, szeretne-e csatlakozni. Egy kis őszi mobolás aranyért, tapasztalatért és kristálykőért - és bár nekem az első kettőre olyan különösebb szükségem nem volt, a narancsszín kavicsok ennyi epikus felszereléssel a birtokomban mindig jól jöttek.
- Áh, itt is van - fordultam vidáman arrafelé, amerre aktív Észlelésem bejelzett, de érdekes módon... a jel a kazamatából jött, nem a bejárat felől és mire rájöttem, hogy az alak, akit éppen eltűnni láttam, nem Chakna, a jártasság már jelezte is az íjászt a másik irányból. Homlokráncolva kerestem meg Leo pillantását:
- Te is láttad? - kérdeztem, a vidám arckifejezésem pedig aggódóba csapott át - Egy lány, nagyjából felszerelés nélkül... - tettem hozzá és ahogy elnéztem, a közben hozzánk siető Arteses lány is észrevette őt - Érjük utol, mielőtt bajba kerül - mondtam Chakna helyett is és el is indultam a fenyegető erdő közepe felé - Egyébként szia - mosolyogtam rá menet közben - Leo is jött, így bőven jók leszünk - tettem hozzá és igyekeztem mihamarabb utolérni az ismeretlen lányt.

- Várj, várj meg! - kiáltottam, amikor már hallótávolságba értünk (ami nem volt nehéz, ugyanis a lány nagyon lassan mozgott Leohoz és hozzám képest) és ami talán a legijesztőbb volt, hogy a játékoson tényleg alig volt valami felszerelés és az is alacsony tierű - Mennyis szintű vagy? Itemek nélkül az itteni mobok hamar végeznek veled, ez egy erős kazamata - róttam meg, majd egy sóhajjal engedtem el a pillanatnyi feszültséget és ráztam meg a fejem.
- Jobban tennéd, ha visszafordulnál - néztem körbe, de... ebben a pillanatban jelzett be a jártasságom megint és tudtam, hogy ez... már sajnos nem opció - Illetve már nem tudsz. Gyorsan, szereld fel ezeket - nyomtam a kezébe egy cipőt és egy rúnát, ami ad neki némi gyorsaságot, ugyanis ha a mobok őmiatta az egész csapatot letöbbszörözik, még mi is bajba kerülhetünk - A formaságokat majd ezek után - intettem az  állathullák körül megjelenő, hatalmas pókok felé, amelyek könyörtelenül vetették ránk magukat. Gyorsan felmértem a helyzetet és felizzítottam a Katanát.
- Leo, ahogy szoktuk - bólintottam a srác felé és belekezdtem a négyvágásos kombinációba, minden találat után váltva a célpontomat: először az ismeretlen lányon lévőket vágtam meg, utána jöttek Leo és Chakna mobjai.


Még a harc előtt átadom Kasuminak ezeket: Nyúlcipő, Gyorsaság Rúna.
A HP mellett jelzett plusz életpontok Kasumi permájából jönnek (+1/5).

dobási arányok:

Mobok köre:
Leo 1x9, Hinari 2x8 (9), Kasumi 3x9, Chakna pedig 1x9 sebzést szenved el.

Madárpók #1: HP:120/120 (Leo)
Madárpók #2-3: HP:120/120 (Hinari)
Madárpók #4-6: HP:120/120 (Kasumi)
Madárpók #7: HP:120/120 (Chakna)

Játékosi kör:
A rúnám miatt kevesebbet sebződök, a vértem miatt kapok +0.1 SP-t ( 4.8 ). Támadom a mobokat 1 találatig, ilyen sorrendben: 4,5,6,1. A permám miatt max 1-et hibázhatok, azaz Kasumi három mobja biztos kap 1-1 ütést (és így marad 120/4 életük). A gyűrűm miatt az első támadásom nem fogyaszt CSP-t.

Hinari (50. szint): 320/320+64 HP, 69 páncél, 300/150 CSP
Leonard (46. szint): 205/205+41 HP, 81 páncél, 470/470 CSP
Chakna (39. szint): 170/170+34 HP, 71 páncél, 205/205 CSP
Kasumi (0. szint): 240/240 HP, 10 páncél, 130/130 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 30 2020, 09:44

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kasumi Szer. Szept. 30 2020, 11:50

Kasumi továbbra is Makuda után kutatva eljutott ebbe az ijesztő erdőbe. Kasumi valahogy sejti, hogy az ő felszerelése még nem igazán ér fel az itteni mobok statjaihoz. Viszont bízik a képességeiben és abban is, hogy ha már nem is jó a felszerelése az alap statjai elégbek bizonyúlnak. Valamint abban is reménykedik, hogy valami nyomot találhat a fiú megtalálásához. "Bár ő nem az a típus aki szereti az ilyen sötét, hideg, nyírkos helyszíneket. De ha abba gondolok bele, hogy ez egy gyilkos játék és a kijutásához fejlődni kell akkor, akár tetszik akár nem muszály ki fordulni a konfort zónánkból." Fut végig a lány elméjében.

Kasumi gyorsan át futotta a statjait és felszerelései állapotát. A pajzsból szerzett bónusz statokat jónak érezte. "Talán a sebességem nem lesz a legjobb, de majd megoldom, ha problémám lesz akkor még ki fogok tudni teleportálni." Végül elindult befele a kazamatába megfelelő felszerelés nélkül és ha még ennyi nem is elég még egyedül. Egy biztos a lány eléggé elhatározta magát.

Ahogy belépett egyre jobban fogta el a félelem. A rengeteg hulla és a furcsa hangok, kezdték meg őríteni, pedig még alig haladt néhány lépést.
-Hát ez lehet, lehet nem volt jó ötlet. - Mondta halk hangon remegő hanggal. Később hallott egy női hangot, de nem hallotta tisztán. Ennek ellenére a hang forrás irányába fordult sötét tekintettel. Ekkor meglátott három játékost eléggé magas felszereléssel. Az ok ami miatt Kasumi az őrület határán, az azért volt mert szegény lány nem bírja az ilyen helyeket. Lehet, hogy elhatározott volt de nem volt tisztában saját érzelmi korlátjaival.

Az idegen lány szinttel kapcsolatos kérdésére v elborúlt arcal válaszol.
-Ki-kiképzővel ha-harminc, néhány éve, ré-részt vettem a bétában. E-eredetileg ijjász vo-voltam. Egy ho-hónapja jöttem vi-vissza, mivel ke-keresek val-valakit. - Dadogta el mondandóját. Ezután kicsit össze szedte bátorságát, mivel már nem érezte magát egyedül. Vett egy mély levegőt aztán folytatta. -Bocsánat, nem szoktam így beszélni de korom ellenére ki készülök az ilyen helyektől. Ha valami nem tiszta akkor elismétlem. - Mesélte továbbra is szomorúan, lehajtott fejjel, halkan.
-Nem fordulhatok vissza. Meg kell találnom őt. Abban bízok, hogy találok valami nyomot ami felé mutat. - Monda a lány elhatározottan, de ugyan olyan viselkedéssel ahogy eddig. Kasumi felnézett és látta a lány elfele fordúlt fejét. Kasumi ennek hatására ő is arra fordúlt. A fenyegetést már ő is látta kicsit később, mivel észlelése valószínűleg alacsonyabb. A kínált tárgyakat tétovázva elfogadta. Felszerelte őket, de mire felkészűlhetett volna az ellenséges támadásra már késő volt. A pókok leterítették a főldre. Tudta, hogy nem sebeznek sokat és még bírja, de valami miatt mégis azt hitte, hogy itt neki vége lesz, és drámaiság miatt lassan csukta le szemét. Azonban meghallotta a lány sebzését a mobokba (akitől kapta a felszerelést) amitől eléggé elgyengültek. Ennek hatására Kasumi feltudott tápázkodni. Előhúzta előbb a pajzsát felkészülve egy esetleges támadásra, végül a kis alap kardját. Összeszedve bátorságát nekirontott az egyik póknak. Pajzsát egy másik pók felé mutatta, hogy a támadását ne zavarja meg.


/Támadom: madárpók #4-et enellett bekapcsolom észlelésem és keresésem/


A hozzászólást Kasumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 30 2020, 11:55-kor.

_________________
Holt Állatok Erdeje - Page 3 Kasumi16

Holt Állatok Erdeje - Page 3 1810 Holt Állatok Erdeje - Page 3 1312 Holt Állatok Erdeje - Page 3 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 30 2020, 11:50

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Leonard Szer. Szept. 30 2020, 15:23


Amikor aznap délután összefutottak, Leonak láthatóan jobb kedve volt, mint legutóbbi találkozásukkor. Jobb dolga nem lévén boldogan egyezett bele a meghívásba és míg a kazamata felé tartottak, arról csacsogott, milyen régen nem látta Chaknát és mekkora szüksége is van a kristálykövekre a vértjének fejlesztéséhez. Hasztalan semmiségekről diskuráltak, de... sokkal jobb volt ez így, mint némán haladni egymás társaságában.

Amikor azonban megpillantották azt az alacsony szintű felszerelésbe öltözött lányt, tökéletesen egyszerre reagáltak. Elég volt komor pillantásuknak találkoznia, Leo szavak nélkül is értette, mi a teendő. Sietve megindult céhvezére oldalán, csak egy biccentéssel köszönve az időközben megérkező Chaknának.

Amit odabent talált, az talán várható volt, azonban az idegen lány arcára kiülő bizonytalanság és ijedtség egészen a velejéig hatolt. Általában akik a Holt állatok erdejébe önmaguktól bemerészkednek, mind fel vannak készülve arra, amit ott találhatnak, a vörös hajú lovag azonban látványosan nem tudta magát túl tenni a látványon.
Leo és Hinari összeszokott párosként dolgoztak. A fiú egy percig sem hezitált, kardjának élére tűzte az összes előtte legyengített pókot, aztán sietve a kezdőhöz fordult.
- Semmi baj - ragadta meg a vállait. - Ezek csak díszletek, nyugodj meg. Úgy vannak ideprogramozva. Képzeld azt, hogy csak egy nagy virtuális festményben vagy - nyugtatgatta szelíd mosollyal. - Nem lesz semmi gond, segítünk kijutni. Aztán otthon, egy forrócsoki mellett - pillantott Hinarira bizonytalanul - elmeséled, kit keresel. Hátha tudunk segíteni.

/Támadom Madárpók#5,6,1-et, jártasságok aktívak. Első támadásom nem fogyaszt CSP-t./


A hozzászólást Leonard összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 30 2020, 15:32-kor.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 30 2020, 15:23

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Chakna Szer. Szept. 30 2020, 18:59

Most, hogy eljutottam a fronthoz, már nem szerettem volna ismét lemaradni, így az eddiginél intenzívebben kezdtem keresni a lehetőségeket, hogy sikerüljön a lépést tartani a bossokkal.
Az egyik ilyen alkalom volt, hogy úgy döntöttem - igazából magam sem tudom melyik elborult pillanatomban - hogy egy nagyobb szintű kazamata kitakarítása éppen megfelelnek ennek a célnak. Egyedül viszont egyértelműen esélyem sem lett volna bármeddig eljutni, így meg kellett kérnem valakit, akiről biztosan tudtam, hogy elég magas szinten van. Szóba kerülhetett Ozirisz, de nem akartam megint terhelni őt azzal, hogy engem istápoljon... Róla pedig elég hamar terelődött a gondolkodásom céhtársára. Hinarinál alkalmasabb társat nem találhatnék. Ha vele vágunk bele ketten a kazamatába, akkor jó esélyünk lehet a sikerre!
Végül meg is beszéltük, hol és mikor találkozunk, a megbeszélt időben pedig elindultam, hogy találkozzam vele.
Közeledve viszont a legkevésbé sem biztató kazamata elé, az észlelésem egyből 3 jelenlévőt jelzett, és mire bajtól tartva megindultam, hogy gyorsan közbeavatkozzak, az egyik eltűnt a kazamatában. A felszerelését nem volt időm megfigyelni, de Hinari arckifejezése adott egy körülbelüli képet a helyzetről.
Viszont már csak bólintanom kellett, és követni a kazamatába a két szőke kobakot. A helyzethez képest azért boldog mosollyal üdvözöltem a negyedik alakot, mint kiderült Leot, és Hinari megnyugtatása nélkül is úgy éreztem, itt ma nem történhet baj.
Mire odaértem a lányhoz én is, az én észlelésem is jelezte a közeledő mobokat így lekaptam a vállamról Artemist, és kihúzott ideggel fordultam arra, amerről a jelzés szerint a mobok várhatóak.
Túl lassan, mert az egyik pók már belém is mart.
A felszerelés nélkül befutó lányról Hinari és Leo pillanatok alatt leszedte a mobokat, így én a megsebzett, Leo felé ismét közelítő pók felé engedtem el a nyilamat, és ha az összes póknak hűlt pixelei maradtak, csatlakoztam a csapat mellé.
- Jól hallottam? Bétatesztelő vagy? Én... ismertem egy másik bétatesztelőt, de neki sosem volt alkalma mesélni. Pedig kiváncsi vagyok változott-e valami a bétában bemutatottakhoz képest azon túl, hogy nem léphetünk ki. - igyekeztem megragadni a lehetőséget, hogy valamit talán megértsek Takashi lelkesedéséből a játék iránt, illetve hogy az aggodalmáról a lánynak kicsit eltereljem a témát.

//Remélhetőleg elpixelezem az 1-es pókot. 
Ha talál a nyilam, 89 sebzést okoz. Artemis 0/9

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 30 2020, 18:59

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 01 2020, 14:32


Valójában meglepett az idegen lány reakciója. Számítottam dacra, dühre vagy bizonytalanságra, de az ezen fajta ijedtség és dadogás hatására azonnal átértékelődtek a bennem dúló érzelmek: megenyhülve sóhajtottam és néztem rá, de sok időnk nem volt egymással foglalkozni; a pókok hamar és könyörtelenül érkeztek meg.
- Nyugodj meg - bólintottam azért, kezemben a felizzított Katanával és mosolyogtam rá biztatón - Nincs mitől félni.
Leoval összeszokottan és egymást nem hátráltatva mozogtunk együtt: mire én hátraléptem, ő már a köztünk lévő pókokat aprította; pixelek szálltak az erdő félhomályában. Az egyetlen sebzettet, ami a lány és Leo után ott maradt pedig Chakna nyila terítette le, így ha rólam és az íjászlányról nem is, de a többiekről eltűntek a kellemetlen nyolclábúak.
Mire odaléphettem volna a lovaghoz, Leo már a kezébe is vette az ügyet, így én inkább és elsősorban a megmaradt mobokat vettem célba. Először Chaknáét, aztán - jobb híján - a sajátjaimat; miközben fél füllel azért odafigyeltem a kialakulni készülő társalgásra is, habár nem minden szót értettem a vöröslő avar zörgése mellett. A madárpókok sokan voltak, nagy zajjal és mégtöbb élettel - mindannyian kellettünk volna a gyorsabb sikerhez. Három támadás után viszont nekem is pihennem kellett; ekkor pillantottam először Leora, enyhe jelzésértékkel, hogy igazán berekeszthetnék a dolgot, csak legalább... addig, amíg ezek a mobok itt körülöttünk nyüzsögnek. A lányt bővebben megnyugtatni ráért később is. Szólni mondjuk nem szóltam semmit, de nem értettem, Leo miért hívta meg őt a palotába anélkül, hogy bármit is tudtunk volna róla vagy a szándékairól. Ez azonban nem is volt lényeges most. Behunytam a szemeim, vettem egy nagyobb levegőt és egy utolsót vágtam a hozzám legközelebbi szörny fekete, szőrös testébe, remélve, hogy társaim ha kicsit késve is, de elintézik a maradékot.
Ha pedig minden mob eltűnt, érdeklődve hallgattam Chakna kérdését és önkéntelenül is az az íjászverseny jutott eszembe, meg... az azután történtek.


dobási arányok:

Mobok köre:
(Madárpók #1,4,5,6 elpixelezve.)
Hinari 2x8 (9), Chakna pedig 1x9 sebzést szenved el.

Madárpók #2-3: HP:120/120 (Hinari)
Madárpók #7: HP:120/120 (Chakna)

Játékosi kör:
A rúnám miatt kevesebbet sebződök, a vértem miatt kapok +0.2 SP-t (5.7). Támadom a mobokat 1 találatig, ilyen sorrendben: 7,2,3,7; a harmadik támadásom után pihivel. A permám miatt az első két támadásomból max 1-et hibázhatok és a többiből is max 1-et.

Hinari (50. szint): 320/320+64 HP, 53 páncél, 300/150 CSP
Leonard (46. szint): 205/205+41 HP, 81 páncél, 470/470 CSP
Chakna (39. szint): 170/170+34 HP, 62 páncél, 205/205 CSP
Kasumi (0. szint): 240/240 HP, 10 páncél, 130/130 CSP


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 02 2020, 22:30-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 01 2020, 14:32

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kasumi Csüt. Okt. 01 2020, 20:13

Miután kellően összeszedte magát a lány és az őt támadó mobok elpixeleződtek. Kasumi megköszönte a fiú és a katanát használó lány segítségét.
-Köszönöm a segítséget. - Mondta kicsit csalódottan gondolva arra, hogy ő csak útban van. Ettől függetlenül nem adta fel a harcot és nem sétált el mivel szeretett volna ő is segíteni az ideiglenes szövetségeseinek. Először az íjjászlányról szerette volna leszedni a pókot de arról már lecsúszott.

A kérdésekre még nem akart válaszolni mivel még vannak zavaró tényezők.
-A csata után beszélhetünk. - Jelentette ki Kasumi jelezve, hogy most van fontosabb dolguk is. Mivel már csak két mob maradt, így Kasumi úgy döntött, hogy besegít az aranyhajú lánynak, mivel egyedül neki maradtak mobok.
Pajzsát maga elé téve neki rohant az egyik póknak. Miután elég közel került rásóz egyet a kardjával úgy, hogy a pajzsával még legyen esélye védekezni.

_________________
Holt Állatok Erdeje - Page 3 Kasumi16

Holt Állatok Erdeje - Page 3 1810 Holt Állatok Erdeje - Page 3 1312 Holt Állatok Erdeje - Page 3 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 01 2020, 20:13

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje - Page 3 Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.