Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holt Állatok Erdeje

+9
Kasumi
Hinari
Eru
Ozirisz
Silence
Mirika
Kayaba Akihiko
Strea
Cardinal
13 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 07 2016, 15:11

Hulla jó hely a 16. szinten, javasolt program a hu(l)lahoppozás, ha megunjátok a tetemek kerülgetését.


A terület főszörnye
Hullafaló Lárva - HP:400 | F:32 | E:40 | GY:28 | S:29 | P:0
Annyi ébred fel belőle, ahányan a kazamatában csatangolnak


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:20-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal0/0Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Strea Szomb. Ápr. 11 2020, 19:31


Hullámzó harmóniájú huligánok hiperaktív hepajjal, hulla hűvösen hősködjetek!

Résztvevők:

Ozirisz (50) - HP:230 | F:85 | E:150 | K:40 | GY:120 (132) | S:84 | P:130 /epikus van/
Silence (36) - HP:190 | F:65 | E:60 | K:66 | GY:106 (117) | S:65 | P:110 /epikus van/
Mirika (31) - HP:150 | F:53 | E:20 | I:50 | K:31 | GY:103 | S:51 | P:75
Eru (20) - HP: 115 | F:52 | E:49 | K:19 | GY:45 | S:11 | P:35

Ellenfelek:

1. hullám: 8x Hiéna - ??? (láda van)
2. hullám: 7x Éji Majom - HP:120 | F:52 | E:8 | GY:72 | S:27 | P:0 (láda van)
3. hullám: Hullafaló Lárva - ???
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal0/0Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 11 2020, 22:04

harci dolgok:


Uwaa, jó rég jártam itt. Cseppet se volt nosztalgikus, de amikor megtudtam, hogy ez a hely még nincs felderítve, úgy voltam vele, hogy miért is ne? Emlékek azok kötöttek ide, az egy elég... emlékezetes bossharc volt. Hina-chan ott lett először igazi hős, nem is tudom, hogy azon a káoszon hogy látott át. Szerintem még nekem se ment volna.
- Momo, azokat ne piszkáld - figyelmeztettem a sárkányt egy fáradt sóhajjal, mielőtt kíváncsisága rávette volna, hogy az egyik tetemet túl közelről vizsgálja meg. Ezúttal nem egyedül voltunk, az avarban gázolt mellettem és mögöttem Ozirisz-kun, Fuwa-chan és Eru-chan is.
- Nekem tök fura Hina-chan nélkül, nektek nem? Most ki fog megvédeni minket? :3 - kérdeztem fennhangon, miközben oldalba böktem kis csapatunk egyetlen fiú tagját a könyökömmel.
- Ez a hely elég veszélyes, legyetek óvatosak - mondtam nekik is. Nem igazán hittem, hogy bármelyikük is járt volna már itt valaha, ez nem az a szint, ahol sokat kirándulnak a játékosok. És nekem úgy rémlik, hogy Ozirisz-kun nem volt velünk azon a bossharcon...
- Momo, előre - intettem a dragoonnak, aki a kézjelet látva máris felgyorsított, és néhány erős szárnycsapással elénk került néhány méterrel. Már a kazamata területén voltunk, úgyhogy elővettem az első nyilamat is, és élesítettem az érzékeimet. Nem is kellett sok, hogy megjelenjenek az első szörnyek.
- Persze, hogy dögevők... - morogtam a nemlétező bajszom alá, és még mielőtt elértek volna minket, eleresztettem egy nyilat az egyik felé. Mondjuk sok eredménye nem volt, mert bár most már azért beleerősödtünk a csapatba, az még nem jelenti azt, hogy egyetlen lövéssel le tudnék teríteni egy vadat.
- Eru-chanról leszedem! - kiáltottam, hogy azt hagyják rám, és már fordultam is, hogy újabb lövéseket adjak le. Jó nagyot ütöttek ezek a dögök, szóval prioritást élvezett, hogy Eru megússza minél olcsóbban. Egy éve még engem védtek így, jól esett, hogy most én lehetek az, aki már meg tud védeni valakit :3 Momo meg persze lelkesen segédkezett, ő rólam próbálta meg leszedni  rühes korcsot több-kevesebb sikerrel.

Permaképi extra támadása az Erut támadó hiénát célozza, majd a rendes támadásaim is. Ha leszedem kettőből, a harmadik lövés Fuwát védi (50 seb/támadás).
Momo az engem támadó hiénát kóstolgatja 20-20 sebzéssel.

CSP: 46/155
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal11225/10500Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 11 2020, 22:04

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Silence Hétf. Ápr. 13 2020, 09:49

Már megszokott volt, hogy a céhtagokkal együtt indul kazamatázni, és felfedezni. Az egyetlen furcsa dolog az volt, hogy Hinari nincs vele. De tudta, hogy ez azt jelenti, hogy a hercegnő számít rá, hogy egyedül is boldogulnak.
Mindenesetre komolyan bólintott Mirika megjegyzésére, hogy fura nélküle.
Aztán még annál is komolyabban mutatott magára, hogy ő aztán vigyázni fog a többiekre! Bizony.  Mert ha nem is a fény lovagja, de azért már majdnem annak számíthatja magát, ráadásul JL-es, úgyhogy bátornak kell lennie, és vigyázni a többiekre.
Momó előrement, így nem érte váratlanul a csapatot, hogy hiénák ugrottak nekik. Ketten kezdték őt harapdálni, de nem aggódott. Nem volt ez a sebzés veszélyes.
De az nem tetszett neki, hogy Mirikát és Erut is marcangolják, ahogy az sem, hogy Ozit, de érte kevésbé aggódott, mert gyors és erős volt. A többiek viszont még alacsonyabb szinten voltak.
Miután Mirika elintézte az Erut támadót, így ő nekirugaszkodva a Mirikát támadó hiénát igyekezett megvágni, és ha sikerült, akkor egy Oziriszt támadót is megpróbált elpixelezni.


// 3 Támadás, Mirikáról lecsapom a hiénát, és ha sikerült, egyet megpróbálok Oziról is. A vikinggyűrűm miatt az első támadásom nem fogyaszt csp-t.


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 13 2020, 09:51-kor.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal14616/10500Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 13 2020, 09:49

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Ápr. 16 2020, 12:21

Holt Állatok Erdeje. Már a szint, amin ez a kazamata elhelyezkedik is elég lehangoló tud lenni. Még a fejlődésem viszonylag korai szakaszán – amikor csak loholtam a front után – jártam a szinten néhány alkalommal, de túl sokáig nem bírtam. Nem a mobok nehézsége, hanem inkább az elgyötört, életunt szörnyikék voltak amik hangulatilag lehúztak. Szóval inkább csináltam a lótifuti küldetéseket akkortájt, vagy alacsonyabb hatásfokon a lentebbi szinteken élő mobok aprítását, majd a fagyos szintek elérhetővé válása után az igazi kedvenc helyeimen folytattam a fejlődést.
- Rám számíthattok, mint mindig :3 – mondtam mosolyogva Mirinek az oldalba böködésre reagálva, és persze a többieknek is. Fuwán nem tudtam nem mosolyogni – Igen, Fuwával ketten megvédünk bennetek a csúnya gonosz moboktól :3 – tettem hozzá.
Majd jöttek is az első mobok, ahogy várható volt. Bár, nem kifejezetten hiénákra számítottam, hanem inkább azokra a lomha, életunt mobokra, de logikus: ez egy kazamata, szóval biztos nem a könnyű mobokat dobja az utunkba a rendszer. - Ha dögevők, miért minket támadnak? Mi még élünk, ezek meg a végén elcsapják a gyomrukat - reagáltam a macskalányra, miközben a karomról ráztam le az egyik díszpéldányt kissé ingerülten. Elég sokat sebeznek. És ez baj, főleg a lányokat elnézve, akik minden bizonnyal nincsenek úgy eleresztve sem életpontok, sem páncél terén. Nekem is majdnem lerágták a páncélomat, de majd koppanni fog valamelyik amikor aktiválódik a vértem. Meg ott van a Yuukitól "megörökölt" gyűrűm is, szóval magam miatt abszolút nem aggódok. Amíg Miri az Erut támadó mobot vette gondjaiba, és Sil is belevetette magát a harc sűrűjébe, én sem tétlenkedtem. A Fuwát támadó mobokkal kezdtem, azok még teljes életesek, majd ha mindkettőt sikerült elpixeleznem, akkor az egyik engem marcangoló példányba szúrtam a kardom. Természetesen teljes életesbe – elvégre a viszonylag nagy sebzésnek csak ott jönne ki az előnye, a megkezdetteket pedig akár Eru akár Miri és Momo is be tudja fejezni.


// két támadás Sil hiénáira, ha mindkettőnek vége úgy az egyik engem támadó teljes életesre megy a harmadik
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal19096/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 16 2020, 12:21

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Eru Vas. Ápr. 19 2020, 19:52

Elcsaltak egy fura helyre ismét, nem csak a hely volt fura, de a szaga is. Vajon a programozok miért csempésztékbe az ilyen dolgokat ide? Értem én kell ez is nem lehet minden napos meg virágos, na de miért kell büdösnek lennie?
Lehet Momo nem piszkálhatott semmit, de nekem nem tiltotta meg senki. Zita amúgy is kíváncsi volt úgy éreztem legalábbis. Bal kezem meg böködte az egyik tetemet, majd elfintorodtam. - Elég volt vagy folytatni akarod? - Szerintem ezen semmi ehető nincs! Gusztustalan vagy már megint! - Oh igen elmebeteg vagyok, ja vagy is nem csak Zitával beszélgetek. Ép azt felejtettem el, a neki szánt választ nem szükséges kimondani.
- Miriri mi ezelőtt mindig egyedül voltunk, nekem az fura itt vagytok nekem. - A lányhoz sétáltam a kimerítő hullavizsgálat után és jobb kezemmel meg húzkodtam ruhájának ujját. - Örülünk neki és boldogok is vagyunk, csak még szokatlan a számunkra. Sok barátunk lett hirtelen szinte a semmiből.
Szavaim mindenkinek szóltak, de a folytatás következik. Csapat vigyori kutya jelent meg, elég hülye hangon röhögtek. Nagyot is haraptak, sajnos.
-fúj rossz kutya. -Ráztam karom, amibe beleakaszkodót az egyik bestia. Mielőtt még kupán csapnám leszedték rólam. Hálásan néztem többiekre majd igyekeztem egy mobot én is célba venni.

/Támadok, ha van még Mob, ami engem céloz azt, ha nincs akkor Ozit támadó Hiénák egyikét célzom. /


A hozzászólást Eru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 19 2020, 19:54-kor.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal2727/2900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 19 2020, 19:52

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4766609959_af0c0eb7c7_s Holt Állatok Erdeje 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Szer. Ápr. 22 2020, 21:12

harci dolgok:


- Fuwa-channal, mi? Egyedül nem is megy? Razz - öltöttem nyelvet Ozira, majd rámosolyogtam a lányra, aki lelkesen vállalkozott volna a feladatra. Más kérdés, hogy engem annyira már nem kellett megvédeni, legalábbis így éreztem. Igaz, kicsit papír voltam, szóval annyira nem rossz dolog, ha védenek, de na... Már én is erős vagyok :3 Annyira biztos, hogy egyedül el tudjak intézni egy-egy szörnyet már ezen a szinten is.
- Képzelem, itt vagyunk mi, a sok ijesztő barbár - feleltem Eru-channak - De azért egyedül rosszabb, nem? :3 - kapott egy mosolyt ő is, bár mivel a szörnyek megjelentek, egy picit komolyabbra vettem a figurát. Momo nem, rajta látszott, hogy élvezi a hiénamarcangolást, még akkor is, ha perpillanat nem úgy nézett ki a pontozásunk, hogy ő vigye a prímet. Azonban több potenciál rejlik bennünk, ha nálam van a sebzés zöme.
- Azért támadtak ránk, hogy mi is hullák legyünk, tiszta logikus. Azért ne a levegőt csapkodva próbálj megvédeni minket Razz - incselkedtem azért kicsit Ozi-kunnak szánva a szavaimat, bár nem szólhatok egy szót se, az első nyilam pont mellé ment. Nem jött volna rosszul, ha a srác nem hibázgat, de azért olyan nagy baj nincs. Ahogy ahhoz se kellett nagy ész, hogy ha kitaláljam, valahol száz körül van a hiénák élete, és ha Eru támadásai nem lökték azt az egyet pirosba, akkor Momo nem lesz elég nekik.
- Momo, süsd meg! Eru-chan, te koncentrálj a sebesültekre! - szóltam néhány szót, mielőtt újra támadásba lendültem volna, bár kicsit fújnom kellett, mert elfogyott a szufla. Nincs elég kitartásom :/


Momo képességhasználat: ha sikerül és korona, 50 sebzés a kettesbe, ha nem, akkor füstbe ment terv. Támadok egyet a kettesbe (első hatos kocka).
Kis pihenés.
Egy pár támadás 50+20 sebbel (második-harmadik hatos kocka), ha a kettes még él, akkor belé, ha nem, akkor a hármasba.

CSP: 46/155
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal11225/10500Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 22 2020, 21:12

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Holt Állatok Erdeje 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Holt Állatok Erdeje 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ozirisz Kedd Ápr. 28 2020, 12:09

Mirika megjegyzésére, hogy egyedül nem megy, valahogy számítottam – Hát látod, ez van – válaszoltam a lánynak mosolyogva – Sose árt, ha van segítségem – pillantottam Sil felé, majd vissza Mirikára, és kicsit komolyabban folytattam – Aggodalomra semmi ok, ismersz, tudod, hogy megteszek minden tőlem telhetőt, vagy nem? - utaltam vissza a régi történésekre. Annak az estének az egyik pozitív hatása a sok negatív dolog ellenére, hogy megtudtam, szorult helyzetben hogyan is döntenék. Az már más kérdés, hogy még talán Hinari gyorsaságpontjaival sem juthattunk volna vissza a felszínre, de nem is az a lényeg. Hanem az, hogy megpróbáltam...
Majd elkezdődött a harc, ami nem épp állt fényesen. Minden igyekezet ellenére az első támadásom elől kitért a hiéna. Amikor újra csapásra lendítettem a kardom, akkor pedig egy, a lábamba belemaró bestia tántorított el a célom felől, és csak harmadjára értem el némi hatást. Miri megjegyzésére csak egy – Chhh... - futotta első körben – Túlságosan mozgékonyak ezek a dögök.... - tettem hozzá. - És sokan is vannak – majd kissé ingerülten leráztam a bal lábamról az azt csócsálgató hiénát – persze figyelve arra, hogy lehetőleg ne a tásaim felé történjen meg a mutatvány. Elvégre egy Súlyemelés III-al megreptetett hiéna nem játék... Majd folytattam, amibe belekezdtem, remélhetőleg ezúttal jobb találati arányokkal. Elsőként Fuwát támadó másik fenevadat támadtam, utána pedig azok a dögök jöttek, amiket még találtam – és eltaláltam – kezdve a teljes vagy legtöbb életes példányokkal...


// két támadás, pihi, még egy támadás. Mobok prioritása: #5, ha vége akkor #3, majd #2
// SP: 0.5SP maradék + 3.5SP ---> 4cselekvés, 0 maradék
// CSP: 100/200 volt a kör elején (3támadás volt előző körben, amiből a gyűrű miatt az első nem vont CSP-t). Az első két támadás nullázza, pihivel felmegy felére, majd 50/200-nál lesz a végén.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal19096/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 28 2020, 12:09

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje 4767251444_0f76bf2817_s Holt Állatok Erdeje 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Silence Szomb. Május 02 2020, 16:57

Határozottan bólogat. Bizony, segít Ozinak. Na meg amúgy Mirit úgy emlékszik, nem is kell nagyon félteni, de akkor is vigyáz rájuk is! Erura meg különösen!
Elgondolkodik Ozi hangos elmélkedésén. Tényleg... a dögevőknek dögöket kellene támadni... Akkor ez ugye azt jelenti, hogy ezek az állatok is betegek... Aztán Mirika kijelentésére elkerekedik a szeme. Hogy ők is dögök legyenek? Akkor ez olyan, mint amikor az emberek megfőzik az ételt, hogy ehető legyen?
Mindenesetre kicsit megrázza a fejét, mert még mindig rohangálnak itt mobok. És Ozit harapdálják... Amilyen gyorsan tud, szalad, és megpróbálja mind a kettőt alaposan kupáncsapni a kardjával. Hát Ozi nem éltel... Van itt más ennivaló is nekik biztos, ne a barátját akarják megenni!



//egy-egy támadás a két maradék dögbe, ha valamelyik nem sikerül, egy harmadik is.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal14616/10500Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 02 2020, 16:57

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Eru Szomb. Május 02 2020, 20:18

-Sok és ijesztő? Meg barbár? -Kérdeztem kicsit meglepve, mert nekem senki nem tűnt ijesztőnek se barbárnak.
Zita már más tészta volt, szerinte Miri nagyon finomnak látszik ahogyan Ozi és Sil is. Talán miattam, felém sugallt érzései meg maradtak ennyinél. Nem éreztem felöle késztetést se mást. Csupán egy apró finom sugallatot.
Körbe pislogtam és kicsit szégyelltem magam, úgy éreztem nem igazán illek a társaságukba. Annyira össze szokót párost vagy is triót alkotnak, az hihetetlen. Sil-chan olyan, mint valami keveset beszélő angyal. Ozi-kun leginkább fényes páncélt hordó lovagra hasonlít. Miri pedig olyan, aki fenevadakat szelídít, ő maga a Patek úrnője. Hé, az ót nem koron a fején? Ábrándozásból szavai rántanak vissza.
-Igen értettem. - Tudtam nem elég nagy a sebzésem egyel is eltudjak bánni. Miri segített, az a kevés, amim van hasznos lehessen.

/Támadom legkevesebb élettel rendelkező mobot. Ha elpixelezem egy csapásból második másik mobot céloz melyiknek legkevesebb hp-ja/
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal2727/2900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 02 2020, 20:18

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4767249862_5877ffd2ef_s Holt Állatok Erdeje 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Mirika Vas. Május 03 2020, 18:26

harci dolgok:


Ciki, hogy pont azután sikerült Momóval nos... nem olyan ügyesnek lennünk, hogy piszkáltam miatta Ozi-kunt, de annyi baj legyen. Elegen voltunk ahhoz, hogy gond nélkül lecsapkodjuk a hiénákat, bár ahogy elnéztem, belemartak a kardforgató srác életébe, ami annyira nem volt ideális.
- Szép volt, csak így tovább! :3 - szóltam elsősorban Fuwa-chan és Eru-chan felé. Ozit nem igazán kellett bátorítani, mert jóval táposabb volt nálunk, neki ez a szint ujjgyakorlat kéne legyen. Ha kicsit jobban koncentrálna, mi talán nem is kellenénk ide. Persze nem hibáztatom, hogy mi lányok elvonjuk a figyelmét :3
Sajnos a majmok figyelmét már nem sikerült annyira elvonni, sőt elég sok kedvük volt ránk támadni, vagyis elsősorban Ozi-kunra. Egy még így is belém kapaszkodott, de próbáltam figyelmen kívül hagyni és arra koncentrálni, hogy célozzak. Jó lett volna, ha nem a fiú találom el a nyilammal, hanem esetleg a majmokat Rolling Eyes És ha elég ügyes vagyok, akkor még Momo dolgát is megkönnyítem, mert könnyebb lesz leszednie a célpontját, amíg meg van tántorodva a találatomtól.
- Koncentráljunk először azokra, amik Ozi-kunt támadják - kértem a többiektől. Egy-kettő sebzését ki lehet bírni, nekem legalább nem volt probléma, pedig elég papír voltam.

Első kocka enyém, második Momo, 50+20 sebzés egyes majomba.


A hozzászólást Mirika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 03 2020, 18:26-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal11225/10500Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 03 2020, 18:26

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4766610511_dda12706fc_s Holt Állatok Erdeje 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Eru Vas. Május 03 2020, 18:48

-Köszönöm! -Lelkes voltam és széles mosolyú kis fickó. Igazából kiköpőt kerti törpe, lenne piros csecse kis csákóm, meg valami állszakálam én lennék Jl hivatalos kert őre. A gondolatra csak még szélesebb lett a vigyorom. Még meg jelenő majmok se vették el a jó kedvem.
-Jéé MAKIK!-Visongtam hangosan és Mirit piszkálva mutogattam a mobokra. Szeretem a majmokat, igazából mindent, amiben van valami furcsaság. Én képes vagyok egy csapat pókot kiscicaként is kezelni egyáltalán nem undorodom tőlük.
-Hallod ezt Zita! Végre ehetsz majom húst újra. - A kérést halva meg pöcköltem bal kéz fejem és végig mértem a majmokat. Óvatosan próbáltam is meg közelíteni az egyiket, aki Ozit környékezte meg.

Ha a támadásom sikeres majom hátára pattanok bal kézzel markolva a szőrébe.


/Támadom egyik makit aki Ozit akarja meg dominálni/
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal2727/2900Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 03 2020, 18:48

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4766612103_86ee832108_s Holt Állatok Erdeje 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ozirisz Vas. Május 03 2020, 19:40

A hiénák időközben végre elfogytak. Amíg levágtam a két teljes életes példányt, addig a lányok feltakarították a maradékot. Sajnos azonban most is az egyik támadásom mellément a háromból. - Vajon ezekre mennyi FK-t osztottak? - szólaltam meg kicsit ingerülten. Nem normális, hogy ennyit luftoljak holmi kutyaközönséges mobok ellen...
Azonban ahogy továbbhaladtunk, belefutottunk a következő "szeretetcsomagba". Várható volt, hiszen három hullám szokott lenni a kazamatákban, de valahogy nem épp ezekre a majmokra számítottam. Míg kettőt pislogok ezek szanaszét harapdálják és karmolásszák az embert. Még szerencse, hogy van inventory, mert anélkül esélyes, hogy szanaszét lopkodnának mindent. Legalábbis a filmekben általában azt szokták csinálni – kivéve amikor a világuralomra törnek...
Miri támadásának hála egy kicsit fellélegezhettem, ahogy az egyik, addig a hátamon kapaszkodó maki leesett, Eru támadása pedig további mozgásteret – és lehetőségeket nyitott meg előttem.
Miri csapathoz intézett kérésén viszont meglepődtem – De azért magatokra is vigyázzatok, én még bőven jól állok, bírom a strapát :3 – reagáltam rá, majd hozzátettem. Elvégre ezek a makik jóval kevesebbet sebeznek mint a kutyulik az előbb. És van gyógyító képességem – igaz, azt a valóban veszélyes helyzetekre tartogatom, ha valaki hirtelen sokat sérülne. Magamnak pedig ott a Yuuki-gyűrű, szóval az életcsíkomat is bármikor visszaküldhetem a múltba fluxuskondenzátor felhasználása nélkül is.
Mindenesetre így, hogy kevesebb majom ólálkodott rajtam és körülöttem, kényelmesebben és biztosabban tudtam a képességem – kicsit kiegyensúlyozva az erőviszonyokat, megemelve a csapat gyorsaságát egy kicsivel. Aztán a plusz lendületet kihasználva támadásba lendültem: a hozzám legközelebbi teljes életes példány kapott egyet, majd ha még tudtam, a következő is...


// képesség aktiválás: +16 gyorsi mindenkinek egy körig
// támadás a majmokra, elsőre a #3, ha az emelt gyorsi miatt lett elég SP-m a második támadásra, akkor #4 is kap egyet.
// Vikinggyűrű miatt az első támadás nem fogyaszt CSP-t.
// CSP: 175/200 vagy 125/200 attól függően nyertem-e extra kört a gyorsibuffal.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal19096/10100Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 03 2020, 19:40

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Holt Állatok Erdeje 4766609959_af0c0eb7c7_s Holt Állatok Erdeje 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Silence Pént. Május 08 2020, 09:50

Büszkén mosolygott Mirikára, és Erura is. Meg Oziriszra is. Hinari nélkül is egész jól boldogulnak, és nem hagyják, hogy a mobok ennivalónak nézzék őket!
Persze... azért jobb lenne, ha itt lenne a hercegnő is. Mégiscsak úgy teljes a csapat!
A séta közben ezúttal majmokba futottak bele, akik főleg Oziriszt akarták bántani. Magától ő Mirit szabadította volna meg a mobtól, de a lány kérésére végül a kardforgató körül ólálkodó már sebzett makukat nézte ki magának. Amilyen gyorsan tudott, odaugrott, és az egyik majmot megprobálta fentől lefelé kettévágni. Máskor aranyosnak látta a majmokat, de ezek nem voltak azok. Ezek undokok voltak! Ha sikerült a makit elpixeleznie, akkor már kereste is a következő célpontot.


//egy megsebzett makit támadok, ha van olyan.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Holt Állatok Erdeje Exp_bal14616/10500Holt Állatok Erdeje Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Holt Állatok Erdeje Empty Re: Holt Állatok Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.