Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nagy Síkság

+52
Chakna
Tsujimoto Eiki
Takara Kazutoshi
Akichi Murai
Seiun
Kurama
Danieru
Cearso
Azure
Graceful
Szophie
Justin Taylor
Ichihara Eiichi
Danee
Sakamoto Rin
Kagome Sora
Scott Thompson
Hermit
Kokoro
Mameko
Ryuu
Bacchus
Atoru
Astaroth
Itachi Saton
Michiko
Lizbet
Shukaku
Yokuatsu
Leafa
Higurashi Sango
Hayashi Yuichi
Hime
Ai Hane
Chancery
Shakan
Nio
Kyuushiro
Angelica Katharina
Nomad
Mirika
Kyrena Juurei
Aiko
Kazuma
Shiel D. Lewis
Yurihime
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Reaw
Hitodama
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
56 posters

11 / 22 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Michiko Szer. Jan. 22 2014, 22:46

"Szomorú". Nem ő maga, hanem a helyzete. "Miért ne akarnám tudni?" Hiszen megkérdeztem, tudni szeretném, nem vagyok ámító személy, hogy csak udvariaskodás, vagy puszta kíváncsiság hajtson. Szomorú lettem én is, ahogy hallgattam a szavait. Sokat beszélt, többet mint amit a előre elképzeltem. És a szavai sebeztek. Pár lépéssel haladtam mögötte. A hátát figyeltem, meg a vállait, amik lefelé görbülnek. A föld felé szegezte a fejét, s hirtelen olyan érzés fogott el, hogy biztosan tapasztaltból beszél. Engem nem árultak el a barátaim, noha még nem volt egy sem. Talán ez lehet az oka. Nekem csak okaa'san meg oto'san és aneuve volt a számomra. Azok a gyerekek aki nagy néha eljöttek hozzám játszani, azok sem figyeltek soha rám. A játékaim érdekesebbek voltak, s amikor beszélni akartam velük, a szavamba vágtak türelmetlenül és sose néztek a szemembe, mintha szégyellnék, hogy mellettük vagyok. Úgy ahogyan. Nem tehetek róla, mégis bántanak. Megálltam megdörzsölni a bal szemem. Elfogott a sírás, habár nem hullajtottam könnyeket végül. Az ő problémájáról az enyémre terelődött a gondolatom. Önzőnek éreztem magam emiatt. Nem is foglalkozok igazán vele? Rászegeztem barna szemeimet, amely japánban megint csak egy ok, a fakó bőröm és fehér hajam mellett a csúfolódásra.
- Ez pont úgy hangzott, mintha nem akarnád elfogadni. - Nem használtam a nevét. Lemaradt a tisztelet adó megszólítás. Most ő és én egyek voltunk. Valahogy a baj, a fájdalom összekötött minket. Nem mosolyogtam rá, csak álltam egy darabig, hátha szót kér.
- Az emberek meghalnak, Kazuma kun. Ez ellen nem tehetsz semmit. Nem az teszi őket értékessé, hogy sokáig élnek, hanem az, ahogyan leélték azt a kicsiny időt, amit kaptak. Én szeretném megismerni egyszer a "barát" szónak az igazi jelentését. -
Nem kérdeztem meg tőle, hogy ő igen e. Nem akartam olyan szituációba hozni, ahol egy újabb követ tekerhet maga köré a szavai által, melyet cipelhet magányában. Ezek után elindultam, mellé értem, s közben a maszkot figyeltem. Rezzenéstelen arccal bámultam rá a dísztelen, fehér maszkra. Megálltam mellette hogy érezhesse a légzésem. Barna szemeim rávilágítottak az övébe, fehér hajamat pedig felé fújta a szél, mintha a játék kitalált világa is azt akarná, hogy csak engem lásson erre a pár szempillantásra.
Megérintettem jobbommal a maszkot. Rátapasztottam a kezem, ám nem adtam jelét annak, hogy le akarnám venni, s a csendes közelség gyorsan véget is ért, ahogy megfordultam, hogy elinduljak. Nem mondtam semmit, csak mentem előre a város felé. Hajam pedig oldalra fújta a szél.

Nagy Síkság - Page 11 A1_2014_1_22_scilk8eweq
Michiko
Michiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 47
Join date : 2014. Jan. 12.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal35/500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (35/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Atoru Csüt. Jan. 23 2014, 20:18

Miután leheveredtem, szívélyesen fogadtak. De valami furcsa volt ebben a túlzott jószívűségben. Mintha csak álca lett volna, amit azért emeltek fel, hogy fent tartsák a látszatot, hogy kedvesek. Valamennyire sikerült is nekik. De lehet, hogy csak rémeket látok. Aztán a vörös játékos elkezdett kérdezősködni, amire válaszoltam is.
- Semmi különös, gondoltam kimozdulok és felfedezem a vidéket. Gyönyörű ez a táj. – járattam körbe a szemem. – Tudjátok, szeretem a természetet, csak mostanában nem sok időm maradt a természetjárásra. Majd a piri megkérdezte, hogy nincs-e kedvem horgászni.
- Hát, nem is tudom. – mentegetőztem- A horgászat sose volt az én sportom. De egy próbát megér. – mosolyodtam el, és felvettem a horgászbotot. Egy ideig próbálkoztam, majd észrevettem, hogy a másik játékos farkasa egyszer csak eltűnt. Ő megnyugtatott, hogy csak elugrott valami ehetőért, de valamiért ettől nem nyugodtam meg. Hisz én is ehető vagyok! Így hát inkább letettem a horgászbotot. – Mondtam, hogy nem fog menni. – azzal visszahuppantam a helyemre. És a vörös játékosnak kezdtem mesélni az életemről, hisz ezt kérte.
- Nem volt túl izgalmas életem. – mondtam – A valóságban csak egy mozgássérült tizenéves vagyok, itt a játékban pedig még semmi említésre méltót nem tettem. – fejeztem volna be mondandómat, de az idomár úgy tűnik észrevette a céhlogót a nevem mellett és rá is kérdezett.
- Áh, igen. – mosolyodtam el – Ez talán az egyetlen olyan dolog, amit megtudnék említeni a játékban elért eredményeim mellett. Ez a Phoenix Brotherhood nevű céh logója. Egy kicsi, sőt, nagyon kicsi céh a miénk. Három tagból állunk, de most éppen toborzunk. A célunk az úgymond rendfenntartás a játékban, legalább is a céhvezérünk, Judy ezt adta meg irányelvnek. Lehet, hogy ismeritek őt. – fejeztem be mondandómat.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal2303/2500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kazuma Pént. Jan. 24 2014, 00:55

Tényleg így hangozhatott? Gondolkodtam el, ahogy megszólalt. Nem… - ráztam meg enyhén a fejem - félreértett. Ha nem fogadtam volna el, nem lennék most itt. Rég elfogadtam és kihasználtam az itteni szabályokat. Ami visszafogott másokat azt én a saját előnyömre fordítottam és ezért vagyok képes megmaradni a legerősebbek között. Kitanultam és megszoktam ezt a fajta életmódot a maga előnyeivel és hátrányaival együtt. Jónak nem nevezném de rossznak sem. Csak szükséges. Gondolkoztam, rajta hogy mit válaszolhatnék neki, de közben már folytatta is. Látszik hogy nem volt itt az utóbbi időben. Szép elképzelések de nincs sok értelmük. Sóhajtottam egyet és megálltam. A válasz már a nyelvem hegyén volt de akkor hirtelen szembetaláltam magam vele.
Kicsit meglepődtem, ugyanis nem figyeltem rá annyira hogy mikor is érhetett be ennyire. Már-már zavaróan közel állt hozzám. Barna szemei az én tekintetemet keresték, és én kérdőn néztem vissza rá. Nem szólaltam meg vagy léptem hátrébb inkább csak vártam hogy mit akarhat. Nem éreztem úgy, hogy valami rosszra készül esetleg, de mint mindig, most sem hagytam túlságosan lankadni a figyelmem. Ekkor vettem észre, ahogy a keze a maszkom felé közeledik és az enyém is elindult utána, de nem kaptam el. A kezem megállt félúton, ahogy a maszkomhoz ért de látszólag egyáltalán nem próbálta levenni. Aztán egyik pillanatról a másikra hirtelen elfordult és ment tovább a város felé.
Másodpercekig értetlenül, szinte bambán figyeltem, ahogy lassan távolodik. Fogalmam sincs, mi történhetett. Lassan kifújtam a levegőt és teljesen leeresztettem a kezemet. Elindultam utána de nem siettem utolérni. Inkább csak figyeltem, ahogy pár méterrel haladt előttem. Nem szólaltam meg. Zavart hogy nem találok magyarázatot a viselkedésére. Túl… fura.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal304/2100Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Itachi Saton Pént. Jan. 24 2014, 23:38

A srác elkezdett magáról mesélni és én csak őrült vigyorral hallgattam és figyeltem, hogy miket mond hátha mond valami érdekes infót magáról vagy a céh-éről. De a srác talán megijedt, lehet, hogy nem vált be a kamu vigyor és vendégszeretet de én még fenntartottam a mosolyt és a bólogatást mint ha érdekelne a dolog.
-Értem, értem ez nagyon szuper -mondtam minden dologra amit mondott. Astaroth mint egy fenevad várta, hogy ráugorhasson és én már majdnem elnevettem magamat. Asmdodeus pedig már teljesen eltűnt és bármikor támadó képes volt. Aztán amikor el mondta a céh infókat egy kevert szagot éreztem a levegőbe, valami leírhatatlant. Pénz és vér szagot éreztem a két kedvencem. Felvettem a horgászbotot de csalit nem tettem rá nehogy még véletlenül kapásom legyen, hogy teljesen tudjak figyelni Atoru-ra és mondjon még valamit.
-Igeen ismerem azt a céheet. Közben én pecázok ha nem baj kéne a kaja. Hogy is hívják a vezetőtöket? Már rég beszéltem vele nem rémlik -mondtam neki, mintha olyan sok mindent tudnék a céh-ről. Bár hallottam a céh-ről és tudtam róla pár dolgot de nem sok mindent  így mázlim van, hogy itt jött ez a félnótás -pedig egyénként nagyon kedves f... lá.. ~mit mondjak? férfi vagy nő?~ nagyon kedves ember régen sokat beszéltem vele. Figyelemre méltó, hogy milyen szépen tartották a rendet és mindig időben fizetett.
Astaroth-ra néztem és elmosolyodtam, már nem bírtam ki e nélkül. Aztán bólintottam Astaroth-nak, hogy lássa: lefogjuk húzni a srácot. Vagy pénzt vagy életet fog fizetni.
-Biztos nem akarsz horgászni szokott itt azért kapás lenni, jó kis kikapcsolódás és tudsz mellette story-zni nagyon érdekesek a meséid.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal10/500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Michiko Hétf. Jan. 27 2014, 00:27

Éreztem, hogy fáj a mellkasom, pedig nem kéne hogy legyen ezen a világon fájdalomnak lennie. A szívemhez emeltem a bal karom és előbb kezem tenyérrel felé nyomtam vissza, hogy ne essen ki, majd ökölbe szorulva próbáltam ugyanazt. Szívecském ne verj olyan hevesen, nem tudom követni! Sad Lehajtottam a fejem, míg egyedül ballagtam elöl. A saját gondolataim özönlöttek el, amiket én sem tudtam értelmezni. Mérhetetlen súly nehezedett a vállamra, és szomorúvá tett az előbbi felismerés. Sajnáltam Kazuma kunt, de nem tudtam segíteni neki és ez elkeserített. Szerettem volna, ha sokkal boldogabb lenne ennél. Akkor talán könnyebben tudna megbízni az emberekben. De megértettem őt, és elfogadtam a kimondatlan érveit is, és mégis úgy éreztem, hogy nem ez a helyes. Pont ezért éreztem így. Én csak pár embert ismerek és csak a családom van számomra. Ha őket elvennék az égiek tőlem, egyedül maradnék. Nem tudnám mihez kezdjek. Magányosan az ember nem boldog, én már csak tudom. Vagyis én így érzem, de nem tudom rendesen elmondani Kazuma kunnak, hogy mit is érzek. Így inkább nem is mondtam semmit, előre siettem. A fiú pedig csak később csatlakozott hozzám.
Aztán észrevettem valamit motoszkálni az egyik nagyobb fűcsomó alatt. Felkelti az érdeklődésemet és lehajolok megnézni. Egy gyíkocska bújt ki mögüle én meg szinte azonnal felderülök a látványától. Még ezen a világon is vannak ilyen piciny teremtmények. Otthon sok gyíkocskát és szöcskéket nézegettem. Tulajdonképpen ez volt az egyik kedves időtöltésem. Mikor semmi elfoglaltságom nem volt, akkor csak ki mentem a házunk mögötti kertbe és kis állatkákat kutattam a fűben. Ha pedig találtam egyet akkor lehasaltam mellé és addig figyeltem, amíg el nem tűnt valamelyik kerítés mögött.
Ez a jószág is ártalmatlan volt. A játék mutatta is egy sárga indikátorral. Elé tartottam a kezem, amaz pedig minden hezitálás nélkül felmászott rá. Felkacagtam, majd vidáman nyújtottam ki a kezem a gyíkocskával együtt Kazuma kun felé.
- Nézd! Smile - Szóltam felé, hangomból vidámság csengett ezúttal. - Aranyos. ^^ - Szögeztem is le egyből. Aztán, ha nem jött oda hozzám, akkor én álltam fel a gyíkocskával a kezemben és mentem érte megmutatni a kis állatot közelebbről.
Michiko
Michiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 47
Join date : 2014. Jan. 12.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal35/500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (35/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kazuma Hétf. Jan. 27 2014, 19:58

Végül csak nyugodtan gyalogoltam tovább bár nem tudtam hova tenni az előbbieket. Átfutott az agyamon hogy esetleg valami képességet használt de hamar kizártam a lehetőséget. Egyrészt már valószínűleg észleltem volna valami hatást, de a szintje miatt amúgy sem valószínű, hogy tudna rajtam képességet használni. Így aztán továbbra is tanácstalan voltam a kérdésben és egyelőre inkább félretettem annak ellenére, hogy azért fúrta az oldalamat.
Nem tartott sokáig hogy ismét megtorpanjak az ideiglenes útitársam miatt. Felvont szemöldökkel fordultam a nevetgélő lány felé figyelve, hogy mit kereshet a földön. Mikor felállt és mutatta felém a kis gyíkot először nem értettem, mi lehet olyan különleges benne, de aztán kezdtem kapizsgálni. Ő még új ezen a helyen. Eleinte én is minden apróságnál elakadtam hisz azelőtt soha nem tapasztaltam még csak hasonlót sem. Lenyűgözött a világ részletessége. Persze ez nem jelenti, azt hogy most nem képes rá. Inkább csak azt, hogy a gyíkok és egyéb apróságok már hétköznapivá váltak de továbbra is vannak új felfedeznivalók. Minden szint nyújt valami újat így nem is csoda, hogy általában az első dolgom minél jobban feltérképezni az új szinteket. Farkasszemet néztem a felém nyújtott gyíkkal.
– Az… - foglaltam össze a gondolataimat. - Errefelé sok van és szeretik a gyümölcsöket. - toldottam meg kicsit végül egy kis gondolkozás után, majd ha nem marasztalta tovább a kisállat, akkor el is indultam bár kicsit ráérősebben haladtam. Azt hiszem már mindegy, hogy sietek-e. Mire elérjük a várost már úgyis tele lesz, de majd megoldom valahogy azt a bevásárlást. Ha máshogy nem is, hát majd kicsit határozottabban fogok kérni…
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal304/2100Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Astaroth Kedd Jan. 28 2014, 19:48

A srác beszéde hamarosan unalmassá vált Astaroth számára, bár a céhvezérről mikor szó esett, azért odafigyelt. Aztán már csak azt várta, mikor jelez Itachi. Ez a srác rosszkor volt, rossz helyen. Meg bizonyára ostoba is, hiszen ki a jó isten ül le egy piros indikátoros, és annak haverja közé? A férfi ütemesen dobolt a lábán. A rendfenntartásos résznél gúnyosan horkantott egyet. A fiú csak ücsörgött, mint aki jól végezte dolgát. Nagyon, de nagyon kezdte már unni a játékot Astaroth. Máskor, mikor csak ő, és a farkas van, talán élvezte volna, de így, hogy a céhvezér itt ül mellette, nem akarta megmutatni azt az énjét neki. Legalábbis még nem. Remélte hamar beleun Itachi is a játékba, és jelt ad nekik a támadásra.
Asmodeus ott hevert pár méterre az áldozat mögött. Ő is unta a csevejt, és tisztában volt vele, hogy gazdájának sem áll szándékában játszani most a prédával. Egyszerű feladat, csupán végeznek a sráccal, aki volt olyan botor, hogy rossz társaságba keveredjen. Lassan felállt és elkezdett a trió körül körözni. Tudta, hogy a srác nem érezheti meg a jelenlétét. Túl amatőr ahhoz. Ugrásra készen várakozott. Bár nem tudta, hogy fog elkezdődni, de minden eshetőségre felkészült, akár arra is, hogy a menekülni vágyó zsákmányt elejtse. Ha már ma egyszer jóllakott, akkor miért ne futkározhatna a préda után.


//kövi postba 35 szóval pótolok. Bocsi a várakozásért mindkettőtöknek!  Crying or Very sad //
Astaroth
Astaroth
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 44
Join date : 2014. Jan. 07.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal71/100Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (71/100)
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Atoru Szer. Jan. 29 2014, 20:02

A beszédem közben, azért már valami kezdett látszani. Mintha csak úgy csinálnának, mintha figyelnének, legalább is a vörös játékos –miért nem említette a nevét?- mindenre azt mondta, hogy szuper, meg nagyon jó, mintha érdekelné. Legalább a társa figyelt. Habár ezt is abból tudtam meg, hogy megvetően horkantott egyet, mikor a rendfenntartásról beszéltem. Egy kicsit kezdtem ideges lenni, hisz ezzel mégis csak a céhünket és Judy-t sértették, de próbáltam nyugodt maradni.~ Nyugi Atoru, jól tudod, hogy vannak huligán játékosok, akik semmibe veszik a szabályokat, eléggel találkoztál már, tudod, hogy mire képesek.~ És amikor erre gondoltam, leesett valami. Hogy mire képesek? Szinte mindenre! Lopásra, csalásra, megvesztegetésre és… ölésre. Kezdtem úgy érezni magam, hogy tényleg átvertek. Már kezdtem a nyakamon érezni a halál hűs leheletét, mikor a vöri közbeszólt, hogy ismeri Judy-t.
- Tényleg? - Felvillant a szemem. Ismeri Judy-t? Ettől az egy mondattól, a mosolyom, még nagyobb lett. Hisz akkor biztos nem rossz szándékúak. Ebbe belegondolva kezdtem megnyugodni, mikor aztán elkezdtem gondolkodni. Az állításai több helyen, hogy is mondjam… furák voltak. Judy régebben mondta, hogy benne volt egy céhbe, aminek mi is volt a neve? Angelic… Voice? Ige, ez lesz az! Azonban azt nem említette, hogy rendfenntartók lettek volna. Hisz akkor minek alapítana még egy céhet? Teljesen fölösleges lett volna, csak több költséggel jár, főleg arra gondolva, hogy 3-an vagyunk a céhben, így legalább 700 arany lenne, ami azért nem kevés pénz. No meg a másik. Mit fizettek? Nem mintha, nem nézném ki a vöriből, de egyáltalán nem tűnik olyannak, aki árus lenne. Főleg, hogy vörös játékostól az égvilágon senki nem venne semmit. Maximum céhtagok. És ha már céhnél tartunk, így ránézve a másik kettőre, mintha ugyanaz a logó lenne mindkettőjüknél. Basszus… Ennyire csak nem voltam naiv? De visszagondolva, mégis az voltam. Hisz ha még igazak is az állításai, hogy Judy egy rendfenntartó céh tagja volt, akkor hogyan lehettek jó ismerősök? Egy vörös játékosról sem hallottam még, aki egy igazságosztóval lenne barátságban. Akkor hát itt a vége, úgy látszik, a játék most befejeződik számomra. De nem adom fel harc nélkül! Ha nem is nyerhetek, legalább az egyiket magammal viszem. Itt ránéztem az idomárra, persze még mindig mosollyal az arcomon. Az idomárok amúgy is az állatokra hagyatkoznak, így könnyen elvihetném. Azonban valami zavart. Hova lett a farkasa? o.o Csak úgy eltűnt, pedig ez elég nehéz egy síkságon. Tuti, hogy csak arra vár, hogy jelt kapjon. De azért először megpróbálom harc nélkül megúszni. A vöri ekkor szólt, hogy miért nem horgászok egy kicsit, aztán mesélhetnék közben.
- Miért is ne?- mosolyogtam rá. ~Mondjuk azért, mert akkor sebezhető lennék?~ Gondoltam, de nem mondtam ki. Hadd higgyék, hogy az álcájuk átláthatatlan. ~Ha pedig mese kell, akkor ne aggódjatok. Jó kis mesét mondok nektek~
- Sok story-t nem tudok, maximum a céhvezérről tudnék mesélni. – kezdtem bele, miközben elvettem tőle a horgászbotot és belekezdtem a horgászatba. – Tudjátok, régebben egy jó erős céh tagja volt, aminek a neve Angelic Voice volt. Habár gondolom, ezt te is tudod. – néztem rá a vörösre- Egy elég neves céh, amiben azért elég sok a frontharcos és elég jóban voltak vele. – azért se mondtam ki Judy nevét, hadd gondolkodjanak rajta RazzDe aztán úgy döntött, hogy egy kicsit elvonul a fronttól és inkább a szinteken tartja a rendet. Itt kerültem a képbe én. Ő beszélt a céljairól és úgy döntöttem segítek neki. Azonban a pénzhiány egy kicsit hátrálhatott, így nem nagyon voltam az anyagi, inkább a lelki segély voltam a céhben. Azonban azt is mesélte, hogy nem szakította meg a kapcsolatot a volt céhével, sőt, mélyítette azt. Majd visszament a frontra, bossokat kaszabolni. Kb. ennyi lenne a történet. – fejeztem be, tovább horgászva. Nem tudom, hogy mennyit hittek el abból, amit mondtam, habár így igazából nem is tudom elhinni, hogy hordtam össze ennyi mindent. Ha ez egyszer Judy fülébe jut, nekem annyi. T.T
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal2303/2500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Bacchus Csüt. Jan. 30 2014, 12:46


Black Fist


- Bacchus – szúrósan ránéztem Xenre - ..azaz W-w-wolf. Akk-kk-kor én ki-i-imegyek és-s hir-hirdetek – felelte a dadogós srác. Így ránézve cseppet sem megnyerő, de talán éppen ebben lesz a fegyvere. Fraggyra és Malcolmra ezt biztosan nem bíznám rá.
- Rendben Xen, aztán tartsd szem előtt, az oda nem illőket öld meg, vagy legalább tántorítsd el őket – épp szólni készült volna, mire öklöm felmutattam, hogy hallgasson, én beszélek. – Malcolm veled megy, ha gond lenne, de rejtsd el ezt a melákot - itt Malcolm kivillantotta a fogait és gúnyosan rötyögött és tarkón vert.. Felpattantam, odasétáltam a kolosszushoz. – Szórakozni akarsz, kisgyerek? – azzal meg akartam ütni, de az meg csak elhajolt előle.
- Nőjjél fel Wolfi. Áúúúúú.. áúúú.. – hangos röhögés töltötte be a helyet, egyedül az ajtó nyílása változtatott ezen. Xen kilépett az ajtón és Malcolmra néztem, majd neki mentem.

- Kö-kö-köly-kölykök.. gyere Mal-mal..! – kiáltottam vissza. Aminek hatására nem soká nyílott is az ajtó és Bacchust visszatuszkolva Malcolm ide futott. Szemüvegem megigazítottam és készen álltam az útra és a vele járó tortúrára. Malcolmnak nem kellett volna jönnie, menne ez nekem egyedül is. Wolf nem bízik meg az egyéni erőmben.. sosem fog, túl önfejű.
Hosszúnak tűnő gyaloglás után, amiben hátráltatott a lustaság, megérkeztünk a főtérre. A hírető táblára kiakasztottam egy rövid üzenetet, majd indultunk a következő pontra, ezt biztosan egyes igazság osztók meg fogják semmisíteni.
Pár óra múltán több kocsmában és sikátorban is függött egy rövid üzenet Koordinátával.


Cetli írta:„ Bevállalós vagy, szeretnél egy banda tagja lenni, sok pénzt keresni? Keress engem a lent megjelölt helyen. Wolf Edgar. Trollok és angyalok gyertek.. háhá.”


Bacchus még csak ezt sem bízta rám, csóváltam meg a fejem. Egyáltalán lesz valaki, aki odafigyel egy ilyen üzenetre?
- Ma-maa-malcolm-m-m. Sze-sze-szerint-t-ted erre lesz je-je-jelentkezőnk? – kérdeztem összeszűkült szemekkel. Ez a beszédhiba annyira rossz.
- Nem, hacsak le nem fizeted őket. Az meg pénz pazarlás lenne. Biggyeszd oda, hogy csinos nők és jóvágású férfiak is lesznek, mindjárt lehet válogatni a jelentkezők között – nem is hülyeség, amit mond Malcolm, oda is írom, meg némi aranyat is, ami vonzóbbá teszi, Malcolm úgyis szereti a pénzt.


Cetli írta:„ Bevállalós vagy, szeretnél egy banda tagja lenni, sok pénzt keresni? Lesznek csinos nők, jóvágású pasik és sok-sok pia, aki legyőz, jutalomban részesül. Keress engem a lent megjelölt helyen. Wolf Edgar. Trollok és angyalok gyertek.. háhá.”


Utolsó pár plakátot így raktuk ki, a korábbiakon már nem módosítok.
- Gye-gyerünk Mal! – úti célunk nem más, mint a nagy síkság.
- Nem kell mondogatnod, én a testőröd vagyok itt, amerre mész, arra megyek én is, amúgy meg hagyj békén, újra kell számolnom az aranyam, annyira jó, hogy elő lehet venni..
- Nem érd-d-dekel a pé-pé-énzed, sok-k-kal jobb-bö-bö-bat t-találtam, m-m-magam-n-n-nak. Megigazítottam szemüvegem és hagytam, hogy Malcolm árnyéka eltakarja előlem a bántó napfényt. Körbe néztem későbbi áldozatainkon Aincradi lakosokon és játékosokon. Wolfnak sikerülni fog, meghódítjuk Aincradot, a magunk módján. Már csak az a kérdés.. hogy kik lesznek még tervem hódítói. Tudom mit akar Bacchus, és azt is hogy mit akarok én, Bacchus az én bábom, legalább van egy szám, ami.. tud beszélni. – Ne-ne-nem soká.
- Kussolj már, most kezdhetem elölről – Malcolm narancssárga indikátora fejem fölé virított, ahogy ránéztem és az én zöld indikátorom furcsa mód szokatlan volt, most leginkább megütném, de nekem nem kell az a szín, sokkal könnyebb, ha mások sárgulnak, nem én, egy nap visszakapja ez a hitvány a sértéseit.
Utunk a megjelölt pontig könnyedén telt és este ötig várakoztunk, ezt öt napon át megtettük minden nap. Akik addig érkeztek és kérdéseikkel, ha zaklattak, csak annyit mondtam nekik, hogy:
- W-w-wolf, vár b-b-benn-n-neteket, a-a-azon a nap-pon. L-l-legye-t-tek tü-tü-türelemmel.
Itt elmondtam az éppen aktuális hátralévő napot, mikor lesz itt Wolf is velünk. Malcolm minden egyes alkalommal csak mellettem állt, nem rejtettem el jelenlétét.


// következő körig be lehet csatlakozni, ha felkeltette tetszésed, vagy nem tetszésed a cetli tartalma. Addig, aki ír jelezze, hogy a Black Fisthez írt. Köszi!


A hozzászólást Bacchus összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 30 2014, 14:06-kor.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal1003/1500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Michiko Csüt. Jan. 30 2014, 13:41

- Tényleg? Surprised - Csodálkoztam el, nagy szemekkel meredtem a fiúra. Szóval a játék állatkái más dolgokat szeretnek, mint az igaziaké. Ez felettébb érdekesek! Fellelkesített az a kevés információ amit elejtett séta közben. Én pedig vidáman szedegettem össze ezeket az apró morzsákat. - Van gyümölcsöd? ^^ - Tettem fel gyorsan a kérdést. Volt egy ötletem, egy ugyan kislányos vágy, de szerintem nagyon is érthető vágy. - Szeretném látni ahogyan megeszi. *.* -
Tettem egyből közzé a kérést. Közben felé fordítottam a gyíkocskát. Jól elvolt rajtam a jószág. Mászkált a karomon fel-alá én pedig alig győztem egyik kezemről a másikra pakolni. Végül is élveztem ezt. Azt hiszem, meg is tartottam volna, ha nem sajnálnám szegényt elszakítani a természetes környezetétől. Néztem közben Kazuma kunra is, hátha ad gyümölcsöt a gyíkocskának. Látszott is ám rajtam, hogy kenyérre lehetne kenni azután, de ha nem kapok hát nem. :/
Közben már feltűnni látszott a Város széle, mindjárt megérkezünk. Örültem is e ténynek, meg nem is. Nem tudhatom, hogyan fogunk elválni ott, és hogy mikor. Szerettem volna ezzel a fiúval jobban megismerkedni, így azt kívántam magamban, hogy egy kicsit még ne érkezzünk be a Kezdetek Városába.
Majd a gyíkocska az én kezemről átugrott Kazuma kun vállára és ott kezdett el felfedezni, én meg nem tudtam megállni, elnevettem magam.
- Szeret téged! :"D -
Michiko
Michiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 47
Join date : 2014. Jan. 12.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal35/500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (35/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ryuu Csüt. Jan. 30 2014, 14:29

\o\ Toborzó /o/

A cetli azt írta, hogy egy különösen bizarr céh/valami beteges őrült embereket...mit embereket, trollokat keres magának. Toborzó. Azt persze nem értem, hogy egy kocka világban minek jön a nőzéssel. Az itteni gárda leginkább a monitorjába szerelmes, vagy Lara Croftba, jah és/vagy fiatal. Még nálam is császkálnak itt kisebb korúak. Érti ezt valaki? Suspect Jah igena másik érthetetlen dolog, hogy minek akarnak trollok mellé "angyalokat", habár elég necces lenne kiválogatni őket. Én se úgy fogok bemutatkozni, hogy itt egy troll jelentkezik. Rolling Eyes Különben sem szeretek így hivatkozni magamra. ˇoˇ Egy egészséges kiskorú vagyok, aki élvezi az életet, ergo más emberek szenvedését. Twisted Evil
És persze hozzá egy imádnivaló gyerkőc vagyok, nem de? :3 *.* Szeressetek \o/ Én is szeretlek titeket emberek, szertelek titeket megvizsgálgatni. *.*
Krhöm ^^, nem vagyok én őrült, tényleg >//> Teljesen egészséges érzéseim vannak, egészséges képzelőerővel, és beszélőkével. Surprised Egy kicsattanóan egészséges gyerek vagyok. \o/
A harmadik érthetetlen dolog a pia felemlegetése. Oké, értem én, hogy a nagyobbak alázva tolják, meg helyenként befigyel a gazos cigi is, de kérdezem én, nem egyértelmű az ilyen egy bandában? Rolling Eyes Aki meg pont írtózik ezektől, azt meg elkergetik ezzel az idétlen, "sok-sok pia" dologgal. Persze azt leshetik, hogy én berúgjak előttük, de alkohollal vagyok már köszönő viszonyban. Cool Öhöm, csak meg ne tudja senki. Rolling Eyes
Ebéd közben olvastam el újra és újra az idétlen kis szöveget, amit az egyik közeli plakátról téptem le. A koordinátákon és a szintemen morfondíroztam. Ha ezek egyszerűen csak ki akarnak rabolni ezzel az inger szegény felhívással, akkor pont a legjobb és egyben leggyanúsabb helyet szemelték ki maguknak. A-aa nem leszek olyan bárgyú, hogy besétáljak a kis kelepcéjükbe. >.>
Így aztán nem is nagyon voltam rá hajlandó, hogy felálljak kényelmes ültömből. Azért elgondolkoztatott a dolog. Például, kit keressek? Ki az a Wolf Edgar? Egy kitalált név is lehet, amit ugyan egész egyszerűen ellenőrizhetnék is, ha bemennék a "Fekete házba" és végig nyálaznám a holtak és élők listáját, de kinek van kedve ehhez? Suspect
Másodszor meg kit kel legyőzni? Milyen jutalom? És milyen banda tagja? Ez így túl zavaros
Megráztam a fejem és letettem magam elé a papírost az asztalra. Sokáig nem is foglalkoztam vele, aztán mégis csak bepötyögtem a menümbe a koordinátát. Jó ez a gps szerű megoldás. Felálltam és eldöntöttem, hogy oda megyek, de nem jelentkezem be. Kis szerencsével ránézhetek az összejövetelükre anélkül, hogy lebuknék. A Teleport kristályt előre tettem a menüben, baj esetére.
És akkor irány, lássuk mi is van ott tulajdonképen...
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal747/800Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (747/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Mameko Csüt. Jan. 30 2014, 20:30

//Black Fist toborzás//

- Lá lá lá... lá lá lá lá...
- Mit dúdolgatsz?
- Fogalmam sincs... unatkozom. - emelte a lány magasba a korábban beszéltetett játékszert, megrázta, majd a mellkasára tapasztotta a kezét. - Hjaj milyen unalmas... - Sikeresen beszivárogtam a városba, már a felfedezését is megkezdtem, mégis úgy érzem, hogy a tervnek több hátulütője van mint előnye. Könnyebben megközelíthetőek azok a hülye táblák, viszont túl sok a kíváncsi szem, a sok hülye kérdezősködő, és még követnek is... Nem értem egyáltalán miért van ennyi hülye bámészkodó egy helyen... mintha nem láttak volna még embert. Alig van egy-két eldugott hely ahol nem kell ilyesmitől tartani. Viszont... mégsem maradhatok örökre egy tetőn, miközben a fegyveremmel játszom.
- Yosh... - hangtalanul felültem, miközben a tető túloldala felé másztam, hogy a sikátor környékén mászhassak le távol a kíváncsi szemektől. Viszont az időzítés rettenetes volt, éppen néhány alak tanakodott, hozzám hasonlóan "koszos" indikátorral. - hmm -halkan alig hallhatóan hümmögtem, majd gyorsan észbe kaptam és vissza húzódtam mielőtt még kiszúrnak. Cseppet sem lenne jó leleplezni a tökéletes búvóhelyem. Mennyi fejfájást okozott így is, hogy megtaláljam. Micsoda nyűg... viszont az nem árthat ha kicsit hallgatózok. Az idiótáknak még csak annyi eszük sincs, hogy ne itt beszéljék meg a menetrendjüket... érdekes lesz. Kifigyeltem miközben valamit a falra ragasztottak, majd amint elmentek leugrottam, hogy meglessem mi is az. Ami fentről plakátnak tűnt közelebbről nézve inkább csak egy papírfecni, néhány betűvel meghintve. Letéptem a papírdarabot a falról, nem igazán hiszem, hogy csak ide tették ki, ha pedig mégis akkor így jártak.
- Banda? Pénz?
- Pénz? - csillant fel a kapzsi baba szeme, - add csak ide! - nyúlkált a lapért viszont nem érte el, ezért sértődötten karba tette a kezét és elfordult. - hmph...
- Héé, óvatosan, mi lesz ha elszakítod... Ha ezek pénz ígértek akkor biztos, van is nekik... - húzta száját széles mosolyra majd kilesett a sikátorból, és észrevétlenül kellő távolságot tartva követni kezdte az alakokat.
- Hová mész?
- Hát nem egyértelmű? Vadászni! \o/ - a lelkesedés nem akart szűnni, sőt minden egyes lépéssel tovább mélyült, olyan rég volt már utoljára, hogy valakit követtünk, majd mint egy ragadozó levadásztunk. Egy új trófea... egy új kincs... új játékszer. Egy darabig még a várost járták, már kezdtem volna feladni, amikor a sikátorok és koszos épületek helyett a városból kivezető út felé vették az irányt. Itt az alkalom. Egyre távolodtam tőlük, de nem tértem ki abból a mezőből amiből még látom őket. Kellő távolság, az a táv amiből könnyűszerrel kinyírhatom őket, de ők nem tudnak engem megsebezni. Ha csak nem egy íjász valamelyikük...
Ha elérték az ulticéljukat, a hozzám legközelebbre eső fát kezdtem megmászni, tökéletesen elrejtőzve a lombok között, és onnan lesem az eseményeket, fegyvert kézben tartva. Kavicsnak álcázom magam...  facepalm


A hozzászólást Mameko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 06 2014, 14:27-kor.
Mameko
Mameko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Dec. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal315/500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (315/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kazuma Vas. Feb. 02 2014, 14:26

Tovább közeledtünk a városhoz és a távolban már látni véltem a falakat és a mögöttük elterülő város magasabb épületeit. Persze nem hagytam megtéveszteni magam. Az ilyen hatalmas sík területeken messzire ellátni és a távolság bizony csalóka lehet. Elég közel vagyunk már, de még mindig messzebb, mint azt az ember elsőre gondolná. Michiko továbbra is jött mellettem a kezén mászkáló gyíkkal játszadozva és engem kérdezgetve. A gyümölcs említésére láthatóan felcsillant a szeme.
– Van… - vontam meg a vállam mire a gyík rögtön rá is vetődött. Ismét farkasszemet nézhettem az állattal miközben Michiko nevetgélt.
– Szeret? Inkább csak kiszagolta a kaját… - mondtam nem túl komolyan bosszankodva. Míg a gyík a vállamat fedezte fel lenyitottam az inventorymat és elővarázsoltam belőle egy almát. Kettétörtem és az egyik felét a kisállat orra alá dugtam, mire az már rá is vetette magát. A másik fele egyszerűen csak szétpixeleződött a bal kezemben. „Upsz”. Még ennyi idővel a Parazita megszerzése után is előfordul néha, hogy véletlenül „szétszedek” vele valamit. Leengedtem a balomat, és gyíkot etetve sétálgattam tovább. Kisgyerekként sűrűn elkapdostam őket csak úgy szórakozásból. Vicces volt nézni, ahogy a kezemen rohangásztak, míg ki nem szabadultak vagy el nem engedtem őket. Azok mondjuk inkább bogarakat ettek mint gyümölcsöket, de ettől függetlenül a vállamon eszegető mob is nagyon hasonlított hozzájuk. Épp eléggé ahhoz, hogy eszembe jusson mit csináltam a kinti társaival. A látszólag jól mulató Michikora néztem, és halványan elmosolyodtam. A lelkesedése valahogy egy kicsit a régi önmagamra emlékeztetett. Érdekes módon már nem éreztem magam olyan feszültnek a közelségétől, mint korábban. Inkább el is fordítottam tőle a tekintetemet.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal304/2100Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Itachi Saton Hétf. Feb. 03 2014, 16:54

||Astaroth & Saton x Atoru|| [ Bocs a késésért srácok :S ]]

Belement a horgászatba és mesélt is keveset. Nem sokat értettem a hadoválásából de én csak bólogattam és úgy mondtam mint ha mindent tudnék. Aztán eluralkodott bennem a fenevad. Szemem felvillant és bevöröslött és én pedig halálszagot éreztem. Próbáltam visszafogni magamat de nem sikerült arcomra őrült mosoly fagyott majd Astaroth-ra néztem és utána pedig a srácra.
-Pedig ismerned kéne engem! Mi védelmezzük a céheteket cserébe ti fizettek. Viszont ebben a hónapban nem fizettetek, talán most le is tudhatnánk a fizetést. Ki is fizethetnéd
Majd őrült kacajba kezdtem és mikor befejeztem teljesen elcsendesedtem.
-Óh ne haragudj a tapintatlanságom miatt. Viszont tényleg ha már itt vagy akkor ki is fizethetnéd a védelmi pénzeteket. Igaz Astaroth még-e hónapban nem fizettek?
Majd Astaroth-ra pillantottam és bólintottam, hogy most már tényleg álljon készen ha nem fizet akkor az életével fog fizetni. Majd kicsit, hogy enyhítsem a körülményeket a céh vezérükről kezdtem beszélni.
-Egyébként tudd, hogy a vezéretek nagyon kedves ember! Ő az egyik legjobb és emlékszem mikor még az Angelic Voice-ban volt. Akkor is ő intézte a pénzügyeket akkor őket védtük és akkor is szépen rendszeresen adták be havonta a pénzt. -felnevettem és így folytattam- bár mindig mondta, hogy megérjük a pénzünket sokat emlegetett. Nem szeretnék felvágni de ez tényleg így volt. Egyszer volt, hogy megtámadta őket egy vörös céh már meghalt az összes tagja sokan nem bírták őket de amikor megtámadta őket... Fuhuuu de nagy bajban voltak aztán küldtek egy üzenetet és pár perc múlva ott is voltunk. Úgy elbántunk velük mint a sicc szerintem már senki nem élne az Angelic-ből ha nem mentünk volna... És ezt most nem felvágás céljából mondom.
Majd intettem Astaroth-nak hogy álljon fel és felálltam én is majd Atoru mellé álltam.
-Szóval barátom akkor van pénzed? Lassan lemegy a nap mennénk mi de akkor gyorsan letudnánk a pénzügyeket!
Majd vártam, hogy válaszoljon bár mélyen belülről reméltem, hogy nem fog tudni fizetni.
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal10/500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Atoru Hétf. Feb. 10 2014, 20:57

Úgy látszott a szövegelésem valamennyire célját tévesztette, hisz továbbra is csak bólogatott mindenre. No fene, akkor mégse az információk érdeklik? Vagy talán ezeket az infókat már tudta? Sokáig már nem gondolkozhattam, mert egyszer csak a vörös játékos átment őrültbe és egyszer csak elkezdett a fizetésről beszélni, de nem éppen a legszebb modorral. Úgy látszik rájött, és utána már nyugodtabb hangnemre váltott, azonban ennyi elég is volt nekem, hogy lássam, csak színészkedik. Talán észrevette a gyanakvásom, talán nem, de elkezdett beszélni Judy-ról. A kedves ember részét én is tudtam, azonban amit utána mondott, az már csak hazugság volt szerintem. Azt még elhinném, hogy az Angelic Voice vörös céhekkel volt összetűzésben, és még talán azt is, hogy ennek a céhnek hírmondója se maradt. De hogy ők segítettek volna ebben, és hogy az Angelic Voice gyengébb volt náluk, azt már nem. Nem tudom elképzelni, hogy a legnevesebb céhek egyike akármikor is segítségre szorulna. Habár az is igaz, hogy nem mindig lehetett ilyen erős céh, de azt is kötve hiszem, hogy olyan erős piros céhek lettek volna akkoriban. Azonban, ha valamennyi is igaz ebből, akkor az azt jelenti, hogy egy igen tapasztalt játékossal állok szemben. Védelmi pénz? Nem hinném, hogy Judy akármikor is fizetett volna nekik, azonban ebben a helyzetben nem ellenkezhettem. A kettő az egy ellen arány, azért mégis csak sok, főleg akkor, ha az egyik egy idomár, akinek a farkasát már jó ideje nem láttam. Eddig soha nem láttam egyetlen petet sem, amelyik eddig távol maradott volna a gazdájától. Habár az is igaz, hogy mindig tanul az ember, így már mondhatom, hogy ilyet is láttam. Már lassan itt a válaszolás ideje, szóval válaszoltam.
- Két kérdésem lenne: Mennyi a védelmi díj? És kinek köszönhetjük a védelmünk? – a mosoly kezdett lehervadni a harcomról, remélem nem fog gyanakodni arra, hogy kiderítettem, mit akarnak.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal2303/2500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Itachi Saton Kedd Feb. 11 2014, 16:44

A srác elég okos talán valamit sejthet. A fene se tudja ahoz szerintem túl hülye. Tök mind egy hamar vége van ha nem tetszik neki valami. Készenlétbe helyeztem a késeimet ha valamit disputál egyből vérfürdőt rendezek és utána talán kérdezek. -ezek a gondolatok futottak végig az agyamban a másodperc tört része alatt- majd láttam, hogy a srác nem igen fog balhézni sőt mint-mintha egy két izzadság cseppet is látnék a homlokán. Talán megijedt mikor kiborultam vagy talán csak okos és taktikázik de ezt senki sem tudja csak ő maga. Nem baj egy szó mint száz remélem parádét rendez mert most szívesen megszabnák kicsit a srácot, de csak azért, hogy formásabb legyen! -nevettem magamban- Viszont a srác nem kereste a bajt viszont gyanakodni gyanakodott az már bebizonyosodott számomra mikor kérdezett. Kicsit hirtelen ütött a kérdés mivel nem gondoltam végig mennyi aranyat is kérjek, de gyorsan kitaláltam valamit:
-Háát, őő, általában 100 aranyat szoktunk kapni de mivel ebben a hónapban kevés volt a teendő így nem kell sokat. Mostani pénzt 60 aranyra becsülöm és majd mond meg a vezetőtöknek, hogy a cég ajándéka!
Igen biztosan sejt most már tudom rákérdezett a nevemre. Valamit ki kéne találnom csak a fene sem tudja, hogy mit mondjak. Tudok pár infót róluk talán küldhetek nekik üzenetet. Nem is rossz ötlet ez szép gondolat Itachi.
-Sajnos a nevemet nem mondhatom meg de adok egy levelet egy üzenettel, ne nyisd ki csak majd a vezetőtöknek add át!
Az üzeneten ez áll:
Köszönet:
-Kérlek a levelet ne nyisd ki csak Judy-nak add oda!

||Te döntöd el, hogy kinyitod-e vagy sem a levelet viszont Judy-hoz így vagy úgy de jusson el a levél. Arra gondoltam, hogy talán kicsit játszhatnánk ti nyomozgathatnátok és lenne egy kis + írogatás ha van kedvetek||
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal10/500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Atoru Pént. Feb. 14 2014, 15:41

Úgy tűnik, nem nagyon szerette a kérdéseim, és ez azon is látszott, hogy két kést húzott elő. Szóval árnyharcos! De miért bánik így egy ügyféllel? Persze, nem vagyok igazi ügyfél, csak azt hiszi, hogy azt hiszem, hogy el tudja velem hitetni azt, hogy minket védelmeznek. Nevetséges! De akkor menjünk bele a játékba. Én is előhúztam két kést, hogy lássa, nem vagyok fegyvertelen. De többet nem csináltam. Az összegen pedig csak nevettem magamban. 60 arany? Azt hittem egy horribilisebb számot fog mondani. Mondjuk kétszázat. Vagy lehet, hogy nem akarja, hogy gyanakodjak, ezért mondd ennyicskét? Habbár az is igaz, hogy ezzel is azért egy kicsit megvágja a pénzügyemet. Körülbelül a fél vagyonom. Azonban ez sem riaszt vissza. Inkább egy kis pénzt adok, mint az életemet. Csak Judy-nak mit fogok mondani. Most jó sokáig nem szeretnék a szeme elé kerülni. Hisz ezzel a becsületem sértették valamilyen szinten, plusz a céhünkre is rossz fényt vethet. Ezzel most nagy bajba sodortam saját magam. Azonban ezért még megfizet ez a vörös. De nem most. Majd később, amikor nem lesz itt a haverja.De addig is valahogy meg kéne tudnom a nevét. Talán majd a kereskedő ablakban ki lesz írva. Így elkezdtem átutalni pénzt ezeknek a pénzéhes játékosoknak, akármennyire is bántott a dolog. Azért szépen átnéztem a kereskedő ablak minden egyes zugát, de sehol egy név. No fene! Suspect Akkor ezzel se lettem okosabb. De akkor legalább az arcukat megjegyzem, ha mást nem is. Ezután adott egy levelet és azt mondta, hogy ne nyissam ki, csak adjam oda Judy-nak. Tehát mégis tudja nevét.
- Rendben, úgy lesz. - mosolyogtam rá, de persze belül tudtam, hogy ez nem így lesz. Persze, hogy oda adom Judy-nak, csak előtte elolvasom én is.
- Akkor viszont látásra, Védelmezők. - Köszöntem el, direkt nyomatékosítva az utolsó szót. Ahogy távolodtam a helyszíntől, úgy tért vissza belém az élet. Majd amikor már elég távol voltam, kinyitottam a levelet. A nagyját nem vettem komolyan, főleg azért, mert hazugság volt. Nem beszéltem se a többiekről, se a törzshelyünkről, és a nevét sem ejtettem ki. A pénzt pedig, hát... azt nem sajnálom. Judy pedig nem tudom mit fog szólni erre.

// Én részemről rendben, majd még Judy-t megkérdezem. Köszi az ismerkedést! Smile//
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal2303/2500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Kazu chi :o

Témanyitás by Michiko Vas. Feb. 16 2014, 12:38

Kazuma írta:
Tovább közeledtünk a városhoz és a távolban már látni véltem a falakat és a mögöttük elterülő város magasabb épületeit. Persze nem hagytam megtéveszteni magam. Az ilyen hatalmas sík területeken messzire ellátni és a távolság bizony csalóka lehet. Elég közel vagyunk már, de még mindig messzebb, mint azt az ember elsőre gondolná. Michiko továbbra is jött mellettem a kezén mászkáló gyíkkal játszadozva és engem kérdezgetve. A gyümölcs említésére láthatóan felcsillant a szeme.
– Van… - vontam meg a vállam mire a gyík rögtön rá is vetődött. Ismét farkasszemet nézhettem az állattal miközben Michiko nevetgélt.
– Szeret? Inkább csak kiszagolta a kaját… - mondtam nem túl komolyan bosszankodva. Míg a gyík a vállamat fedezte fel lenyitottam az inventorymat és elővarázsoltam belőle egy almát. Kettétörtem és az egyik felét a kisállat orra alá dugtam, mire az már rá is vetette magát. A másik fele egyszerűen csak szétpixeleződött a bal kezemben. „Upsz”. Még ennyi idővel a Parazita megszerzése után is előfordul néha, hogy véletlenül „szétszedek” vele valamit. Leengedtem a balomat, és gyíkot etetve sétálgattam tovább. Kisgyerekként sűrűn elkapdostam őket csak úgy szórakozásból. Vicces volt nézni, ahogy a kezemen rohangásztak, míg ki nem szabadultak vagy el nem engedtem őket. Azok mondjuk inkább bogarakat ettek mint gyümölcsöket, de ettől függetlenül a vállamon eszegető mob is nagyon hasonlított hozzájuk. Épp eléggé ahhoz, hogy eszembe jusson mit csináltam a kinti társaival. A látszólag jól mulató Michikora néztem, és halványan elmosolyodtam. A lelkesedése valahogy egy kicsit a régi önmagamra emlékeztetett. Érdekes módon már nem éreztem magam olyan feszültnek a közelségétől, mint korábban. Inkább el is fordítottam tőle a tekintetemet.  

Csak kuncogtam félhangosan a megjegyzésére. Bizonyára úgy volt, ahogy ő mondat és a kis gyíkocska nem azért mászott át rá éntőlem, mert annyira szeretné a fiút, hanem mert kiszagolta az almát, mégis.... mégis jobb érzés volt ezt mondani, sőt. Szerintem e kettő nem zárj aki egymást. Megsimogattam a mobocskát a fiú vállán és érdeklődve figyeltem az alma előszedős attrakciót. Mintha tényleg egy nagy előadás lenne, és végül történt is valami egészen elképesztő. Eltátottam picit a számat és egy csodálkozó "ó" hangot ejtettem ki, miközben közelebb vittem a fejem a bal kezéhez. De a keze pont olyan volt, mint azelőtt. Nem különbözött semmiben, legalább is így a ruhák alatt nem tudtam semmit sem megállapítani. Kazuma kun közben a jobb kezével tartotta a gyíkocskának az almát, hogy eszegethessen. Felnéztem a fiúra. Azt hiszem ezzel az előrehajolós manőveremmel még meg is torpantottam. Egy pillanatra elidőztem az állatkán. Elbambultam. Sad
De "gyorsan" visszatértem az eredeti gondolatkörömhöz és fel is tettem a kérdést maszkos barátomnak. ^^
- Hogy csináltad? Surprised - Mutattam óvatosan közben bal kezemmel az ő bal kezéhez. Emlékeztem ám, hogy azt emlegette, hogy nem szabad megérinteni a kezét, és talán pont egy ilyennek voltam a szemtanúja az előbb. De nem féltem, valahogy nem tudtam félni. Hiszen a fiú kedves volt, és vigyázott rám. Elmagyarázta, hogy nem szabad és figyelt is arra, hogy én véletlenül ne érintsem meg a kezét. Kiegyenesedtem és rámosolyogtam egy oldalra sasszézás mellett, hogy tudjuk folytatni a kis sétát.
- Sugoi! Surprised -
Aztán kicsit előre futva, távolabbról néztem meg magamnak az újdonsült párost. Kazuma kunt, ahogy épp etet egy picinyke gyíkocskát, mindezt egy furcsa maszkban. Mulatságos volt. Én örültem a látványnak. Sokkal barátságosabb képet mutatott, mint a jóelőbb. És valahogy úgy éreztem, hogy ő sem bánja. Smile
- Hihiii ^^ Neked adom. :3 -
Hátrakulcsoltam a kezeim, mint egy félénk, vagy épp egy rosszban sántikáló kislány. Habár én sosem sántikálnék rosszban. Egyszerűen csak izgatott voltam. Túlságosan is ahhoz most, hogy andalogjak. Ezért kellett egy picit előre sietnem. Élveztem, hogy nem vagyok olyan lassú és megtehetem, hogy lehagyom a partnerem. Visszatekintettem rá nagy barna szemeimmel, és élveztem a kilátást. Nem is tudom mióta voltam utoljára ilyen fellelkesült. ^^
Michiko
Michiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 47
Join date : 2014. Jan. 12.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal35/500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (35/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Itachi Saton Vas. Feb. 16 2014, 13:08

A srác nem vacakolt és láttam hogy nem éppen akart kötekedni, és bármi csak harcolni ne kelljen. Viszont azt is láttam rajta, hogy eléggé szégyenli magát amiért fizetett a főnöke biztos nem lesz oda érte. Ha egyik tag azzal jönne, hogy meglopták eléggé nagy balhét csinálnék miatta de ez már a srác és a vezérének baja nem az enyém. Ideadta a pénzt, nem akartam elröhögni magam de nagyon vicces volt a könnyen jött pénz, bár én is tudom ami könnyen jött az könnyen megy. Ám a srác sem volt teljesen hülye és bár a lóvét ideadta és harcolni nem harcolt az arcomat jól megnézte meg kicsit villogtatta a két kis bicskáját. A kezébe nyomtam a levelet és a srác látszólag örült nekem de ismerem már a mimikát és nem volt őszinte mosoly. Elvette és aztán el is ment, nem tudom, hogy mennyire igaz az, hogy nem olvassa a levelet de ez engem már egészen nem érdekelt. Azt csinál amit akar a kis hülye. Astarothra mosolyogtam és szóltam neki:
-Na mehetünk? Sikerrel zártuk a napot azt hiszem itt lehetne a napnak a vége.
Majd elindultam hazafelé és egy pici egeret vettem észre a földön ami össze vissza cirkált én pedig rajta nevettem a séta közben. Hamar  viszont színt váltott és rózsaszín lett majd az egérből patkány lett és a patkányból pedig egy ló méretű egér ami egészen kötődött hozzám. Astarothra néztem és szóltam neki, hogy ha már ennyire szeret ez az egér akkor szórakozok egy kicsit és ezzel megyek haza. Felugrottam az egér hátára és amikor már a városba majdnem beértünk az egér ismét kicsi lett én pedig leestem ról, bukfenceztem párat és a földön hevertem. Az egér mire felkeltem teljesen eltűnt. Felálltam leporoltam magam és megvártam Astarothot majd vele együtt mentem haza.

||Köszi az ismerkedést||
Itachi Saton
Itachi Saton
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2013. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal10/500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kokoro Vas. Feb. 16 2014, 18:20

Shukaku

Nem értem. Pedig kikelt. Itt van. És én is, még mindig. Nem erre számítottam.
Tévedtem, hogy a tojás kikelésekor kiléphetek. Az a gomb még mindig szürke. A nevelők már biztos nem mosolyognak...
Az állatka olyan lett, amit sejtettem. Homokszínű, a háta ezüstszürkés meg feketés. Mikor kikelt, ki is írta, hogy ő egy Sakál. 'Üvölt, mint a sakál', ez volt az a mondás, amin gondolkodtam. Tudtam én.
Most ismerkedik, szagolgatja a virágokat. Apró, még kölyök, rövid farka és nagy fülei vannak. Néha visszanéz rám, nyüszít, és tovább megy. Nem tudom, kövessem-e, még sosem volt ezelőtt állatom. Csak azért választottam, mert nem akartam egyedül lenni. Azt nem tudtam, hogy ilyen kis picúr lesz.
Még neve sincs. Az enyém Kokoro, de neki még semmi. Viszont valahogy majd szólítanom kell. A városban is láttam már peteket, és mindegyiküknek volt valamilyen neve, amin szólították őket. Neki vajon mi legyen?
Egyszerűen annyi, hogy Sakál? Nem, az túl egyszerű és személytelen. Olyan kell, ami csak rá illik és amire hallgat. Ami az övé és senki másé ebben a játékban.
Leülök a fűbe, magam alá húzom a lábam, a kezeim a térdeimen pihennek. Kellemes az idő, pedig megint február van, a menü naptára szerint. Ha kint is ennyi az idő, akkor már el kellett volna feküdnöm az ágyra. Megint. Már másodszorra vagy harmadszorra marad ki. Nem tudom, mi lesz a következménye, csak remélem, hogy a nevelők ugyanúgy fognak mosolyogni, mint előtte. Nagyon remélem, hogy nem telt el még olyan sok idő. Mert nem tudom már, hogy itt hogyan telik és ott kint hogyan telik. Eddig azt hittem, ami itt több hónap, az kint csak pár perc, de néha olyan érzésem van, hogy tévedek. Összeszorul a szívem és arra gondolok, hogy tévedek, biztosan tévedek. Hisz lehetetlen az ilyesmi. Az időt nem tudja az emberiség manipulálni. Még.
A sakálkölyök visszafut hozzám, mancsait a kezeimre helyezi, a nyelve kilóg a szájából. Megsimogatom a füle tövénél. Tetszik neki, csóválja a farkát. Picike és selymes a bundája. Otthon a párnákból kihullott tollaknak volt ilyen tapintása.
-Hogy hívnak...?
Próbálom kérdezni. Talán ő meg tudja mondani. De nem felel, csak néz fényes szemekkel. Arra vár, hogy én válaszoljak?
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal10/1500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 16 2014, 18:53

Kokoro

Halkan lépdelnek a magas fűben, ezúttal már a sárkány is talpal, hiszen újdonsült méreteivel már el sem férne a lány vállain. A körülbelül egy nagyobb termetű kutya méreteivel rendelkező tollas sárkány maga mellé húzott szárnyakkal sétál társa mellett. Shu egy ideig csak lépdel vele együtt, majd egy idő után eszébe jut, hogy feltegye a kérdést.
-Timidus, miért nem repülsz?
-Mert látok.
-Látsz? De mit?
-Kilátok a fűből. Gyalog is. Ez eszméletlenül jó!

Shu elkuncogja magát, és megmosolyogja a sárkányt.
-Ekkora élmény neked nagyobbnak lenni?
-Hát… az biztos, hogy Álomkelő nagyon meglepődött. És Hisame is megdicsért. És persze tudok beszélni…
-De ugye…
-Igen-igen, megbeszéltük.

Vág a lány szavába Timidus, majd pofákat vágva utánozza Shut.
-Gondold meg jól, hogy mit szólsz, mielőtt kinyitod a szádat mert… tudom nagyon jól.
-Te csak ne viccelősködj! Tudod mennyi bajba kerültünk volna, ha értik amit mondasz?
-És tudod mennyibe nem kerültünk volna?
-Hát… ez is igaz mondjuk…
-Na látod!
-De akkor is…
-Ne aggódj, én nem vagyok Kapkod. Nem kapkodom el a dolgokat, de te tanítottad, hogy nem szép dolog hazudni.
-Igen… de ha…
-És akkor én nem is fogok hazudni. Kimondom amit gondolok, mert úgy a helyes. Ha más nem úgy gondolja, akkor majd szépen megbeszéljük, kultu… kultuszosan.
-Kulturáltan.
-Akkor az.

Egy ideig csöndben sétálnak, majd ezúttal a sárkány szólal meg.
-Álomkelő azt mondta, hogy ha fejlődünk, akkor kapunk új képességeket.
-Ezt mondta volna?
-Igen, nekem mondta. De te is tudod. Ne csinálj úgy, mintha nem tudnád!
-Tudom persze.
-És szerinted mi az? Hogyan kellene előhoznom?
-Azt látod nem tudom… szerintem majd észrevesszük.
-Hát jó lenne már észrevevődnie…
-Ne légy türelmetlen!
-Nem vagyok türelmetlen, csak nem szeretek várni.
-Az a türelmetlen.
-Akkor az vagyok.

Újra csönd, majd a sárkány egy gyors csipogással kiadta az Állj! parancsot. Az alapvető utasításait még mindig saját nyelvén közölte, mert azt jobban szerette, és jobbnak is tartotta.
-Ott! Nézd! Egy kutya.
-Nem kutya, hanem…
-Róka!
-Nem… az sem… egy sakál.
-Sál?
-Nem sál, hanem sakál. Kutyaféle.
-Ahamm… Magunkkal visszük? Álomkelő örülni fog.
-Dehogy visszük! Nem látod az indikátorát? Egy pet, nem pedig mob.
-Akkor kövessük!
-Szerintem meg csak nézz pár méterrel arrébb. Ott az idomár is.
-Mondod ezt észlelés jártassággal.
-Az neked is van, ha nekem van…
-Persze persze. De én a kutyát figyeltem.
-Sakál.
-Akkor az. Odamegyünk végre?
-Nem akarom őket megijeszteni.
-Mitől ijedhetnének meg?
-Mondjuk egy sárkánytól?
-És hol látsz te itt sárkányt? Na menjünk!

Nevet Timidus, és lassan, immár repülve, hogy még a nagy fűben se lepjék meg a lányt, távolról integetve közeledik feléjük, jelezve, hogy békés szándékkal érkeztek. Amikor közelebb érnek, mindketten meghajolnak, és bemutatkoznak.
-Szia! Én Shukaku vagyok, ő pedig…
-Timidus. Timidus, a tollas sárkány. Szia!

Vág közbe gyorsan, hiszen már ő maga is be tud mutatkozni amióta fejlődött.
-Nem szerettünk volna megzavarni... ugye nem zavarunk?
Kérdezte halkan, illedelmesen a lány. Timidus természetesen sokkal lelkesebb volt.
-Mit csináltok itt egyedül a mező közepén?  
~Lehet ketten egyáltalán egyedül lenni? Olyan fura az emberek nyelve...~

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal12695/10100Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kokoro Vas. Feb. 16 2014, 19:55

Shukaku

A kölyök oldalra kapja a fejét, morog. Nyoma sincs a játékos kedvének, mint előtte. Arra nézek, amerre ő is, s meglepő dolgot látok. Egy olyan sárkány közelít felénk, egy hasonló, mint amik az égen repülnek a távolban. Mikor naranccsá válik az ég, pedig most nem narancs, hanem üde kék. Egy ember is jön vele, egy kislány. Tehát ő is idomár. Csitítóan húzom magamhoz óvatosan a morgó kölyköt, s figyelem a közeledőket.
-Szia...sztok... -halk és dadogó. Csodálkozom, hogy a sárkány beszél. A sakálkölyökre nézek; vajon ő is fog egy nap beszélni? Beszélő macskát is láttam. Meg farkast. Akkor egy sakál is megteheti, nem igaz?!
Bemutatkoztak. Shukaku és Timidus. Érdekes és aranyos nevek, illenek egymáshoz. Nekem is olyan nevet kéne találnom, ami illik az enyémhez. Kokoro és... Kokoro és... De oh, előbb velük kéne foglalkozzam. Nem szabad elkalandoznom. Viszont azt se felejtsem el, hogy ő nem férfi, és nem otthon vagyok.
-Nem... nem zavartok. -felelem, kissé megrázom a fejem, a hajam mozog tőle ide-oda. Figyelem az egyik tincset, ahogy a szemem elé úszik, majd vissza. Nem tudok fókuszálni, nem nézek mindig rájuk, inkább a hátteret figyelem, ami mögöttük van. Vagy a fűszálakat. Vagy a sárkány, Timidus tollait.
-Én Kokoro vagyok. Ő még nem tudom. -nézek a kölyökre. Ő visszanéz rám, de csak egy picikét, néz, hátracsapja a fülét, majd vissza a párosra. Mintha nem bízna bennük. Bizalmatlan. Talán ez a természetes. Mégis csak egy sárkány. Azok nagyok és veszélyesek.
-Mi csak ismerkedünk. -válaszolom a sárkánynak. A sárkányok okosak... de nem is gondolhatom, hogy ezt tudta volna előre. Igaz, ez igaz. Nem tudhatta, ezért kérdezte. Én pedig válaszoltam. Most nekem is kéne kérdezzek valamit? Nem vagyok benne biztos, de úgy érzem, kéne. A városban mindig így mennek a beszélgetések. Kérdezik egymást. Ők kérdeztek, most bizonyára én jövök. És ha mégsem, és megbántom őket, nem baj. Eddig is egyedül voltam. Nem lesz katasztrófa.
-És ti?
Igen, ez jó lesz. Tökéletes kérdés. Egy egyszerű revans.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal10/1500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 16 2014, 20:28

A halk, dadogó köszönésre Shu és a sárkány azonnal összenéznek, és Timidus arcán látszik a meglepődöttség, és az, hogy régi emlékek törtek fel belőle a társáról. Ebben a lányban, mintha a régi Shukakut látná, aki még a mostani Shukakunál is sokkal gyámoltalanabb volt. És akit meg kell védenie. Mert ugye Timidus megvédi a gyengébbeket. Nem kellett nagy logika ahhoz, hogy a sárkány arra az elhatározásra jusson, neki Kokorot is meg kell védenie.
-Örvendek a találkozásnak Kokoro, és neked is, pici sakál.
~Még nem tudom. Névnek elég érdekes lenne, tehát nem név, hanem még nem tudja a nevét.~

Újra Shukakura nézett, aki csak bólintott.
-Ő a te társad ugye?
Kérdezte, és leült a lány mellé a fűbe.
-Nagyon okos dolog, hogy meg szeretnéd ismerni. Ez nagyon fontos. Mi is éppen ezt tesszük. Timidus nemrég fejlődött, és most együtt megpróbáljuk megismerni az új képességeit.
-Egyébként nem harapok.

Mosolyog a kölyökre Timidus, majd úgy dönt, hogy hasznosítja Shu mellett szerzett tudását. Szépen elfekszik a földön, és a hátára fordul, hasát mutatva a sakálnak.
-Látod? Ártalmatlan vagyok.
-Szerintem elég az is, ha megmondod neki.
-De nem biztos, hogy elhiszi…
-Lehet… de megígérjük, hogy nem kell félned tőlünk. Látod, a fegyverünket sem vettük elő. Egyébként… a petek még nem tudnak beszélni kiskorukban, így neked kell neki nevet kitalálnod.
-Shenzit, Banzait vagy Edet.

Sorolta Timidus a meséből ismert neveket.
-Ők továbbra is hiénák Timidus.
-De… attól még nevek…
-Hát… igen, de ezt amúgy is majd Kokoro választja ki. Én is idomár vagyok, ahogy te is. Ha… ha bármi kérdésed van, akkor szívesen segítek.

Shu nem akart fontoskodónak tűnni, de itt még ő is észrevette, hogy valami nagy baj lehet a lánnyal, ha a játék kezdete óta még a névadásig sem jutott el… és ezek szerint semmit nem is fejlődött… valószínűleg a legnagyobb baja az volt, hogy túlságosan hasonlított Shukakura.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal12695/10100Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kokoro Vas. Feb. 16 2014, 20:50

Shukaku

Nem válaszoltak. Legalábbis nem úgy, mint én. Kérdeztek, ismét, a sakálra mutatva. Ő csak nézett rájuk bizalmatlanul, fülét hátrahajtva, de már halkan morogva csupán. Úgy tűnik, ugyanarra gondol, amire én; hogy nem fognak minket bántani.
A kislány, Shukaku is leült, pont mellém. El akartam picit húzódni, de nem tettem. Illetlenség. Nem szabad. Nem-mosoly jár érte, ha a vendég panaszkodna miatta.
Végül kapok választ, talán. Ők is ismerkednek, pedig ez a sárkány már nagyon nagy. Ilyen sok munkával járna megismerni? Illetve, mivel sárkányok kint nincsenek, sakálok viszont igen... így talán nálam másképp lesz. Nem tudom. Majd elválik. Felnyúlok és megigazítom a rókamaszkom, ami most a fejem oldalán lóg. Talán jó lett volna mögé bújni? Nem. Talán akkor is idejöttek volna.
-Képesség...? -csodálkozom el. Mi az, hogy 'képesség'? Meg merjem kérdezni. Nem akarom, hogy bolondnak nézzenek. Pedig nem tehetek róla, hogy keveset tudok. Volt, aki üvöltött velem, mikor kérdeztem valamit. "Noob"-nak nevezett, de mikor megkérdeztem, az micsoda, dühösen odébb állt. És azóta sem tudom, mi az, hogy noob.
A sárkány közben a sakállal barátkozik. A kölyök figyeli, a füle sincs már hátra lapítva. Nézi félredöntött fejjel a nagy mitikus lényt. Aztán megmozdul, eltávolodik tőlem, Timidus felé. Kinyújtja a mancsát és a hasa oldalára teszi. Kíváncsian csóválja a farkát. Kis pofiján mintha mosoly bujkálna, de ez egy állatnál sosem biztos. Úgy tűnik, nagyon tetszik neki valami, talán az a hordó hasa. Az ilyesmi minden kisgyereknek tetszik.
Közben visszatér a név-kérdés. Timidus mond hármat, de elvileg azok hiéna nevek. Sakál viszont nem hiéna. És nem is nevezhetem Sakálnak, már eldöntöttem. Normális név kell neki, mint a Timidus.
-De én nem tudok... -mondom végül. Halkan. -Olyat akarok, ami neki is tetszik. Látni fogom rajta, ha nem tetszik neki? És... azt sem tudom, mi illhet egy sakálhoz... nem volt még ezelőtt sakálom.
Kérdezek, ismét. Közben elszégyellem magam. Persze, hogy nem volt sakálom, az nem háziállat. De a kislánynak sem lehetett kint sárkánya. Az nem is létezik. Vagy csak nagyon elbújtak. Bátrabban kérdezek viszont, mint ezelőtt, mert már célom is van vele. Shukaku és Timidus segítőkészek. Nem kértem, de mégis jöttek és magyaráznak. Igaz, hogy nem értem, mit, de talán majd megértem. Legalábbis valamennyire. Elvégre, lassan már ideje lesz levennem a sisakot, különben ki fogok kapni. Majd később talán megkérdezem, hogy mi a követelménye a kilépésnek. Talán csak az a játék végigvitele, vagy mi... de azt hogy lehet?
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal10/1500Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 16 2014, 21:14


A lány nagyon örül annak, hogy Kokoro nem ugrott fel azonnal, ahogy leült mellé. Persze figyelt arra, hogy ne menjen túl közel, már csak azért is, mert ő sem szerette mások túlzó közelségét, de abban biztos volt, hogy amikor ő volt kezdő ő már régen elteleportált volna ilyen esetekben. Timidus is mosolyog, és ő is nagyon vigyáz, hogy mindezt úgy tegye, hogy ne villantsa ki a fogait, hiszen azok talán megijesztenék a petet. Miközben a lányok beszélgetnek, ő is megpróbálkozik azzal, ami már nagyon sok petnél bevált. Elvileg, és Timidus eddigi tapasztalatai szerint a petek akkor is képesek egymást megérteni, ha az idomárok vagy a játékosok nem értik őket. igaz, mindig viccesnek találta, amikor más petek nyelvén szólalt meg… vagy valamiféle közös nyelven… mivel egyszerűen csak értette a másikat, így nem is foglalkozott ezzel. Mindenesetre nagyon remélte, hogy ez a sakál sem különbözik a többi pettől, és szóra tudja bírni.
-Szia! Én Timidus vagyok.
Köszöntötte újra, de továbbra is a hátán fekve maradt.
-Téged hogy hívnak? Találtál már ki magadnak valami szép nevet?
Akár válaszolt, akár nem, Timidus tovább mosolygott, és hallgatta azt is, ha csak számára is értelmetlen hangokat adott ki az állatka. Ezalatt Shu Kokoronak kezdett magyarázni, kedvesen, és türelmesen.
-Oh, a képesség? Az ilyen… ilyen tulajdonságféle, amivel megvédheted magad. Mindenkinek van, mert Kayaba bácsi adta amikor beléptünk a játékba. Csak rá kell jönni, hogy mi az. Ebben is segíthetek majd ha szeretnéd… de most a pet tényleg sokkal fontosabb. Tudod ez úgy működik, hogy ő érti minden szavadat, csak éppen válaszolni nem tud emberi nyelven. De a saját nyelvén igen. Biztosan vakkantgatott már neked, meg morgott vagy nyüszögött. Ezek mind szavak, amikre ha odafigyelsz, akkor megértheted. Például…
Suttogóra vette, és a sakál felé bökött a fejével.
-Látod, most csóválja a farkát és mosolyog. Tehát örül. Ha kitalálsz neki valami nevet, és ugyanígy fog csinálni, az azt jelenti, hogy tetszik neki. Pont úgy, mint a kutyusoknál. A sakálok sok mindenben hasonlítanak a kutyusokra.
Többet egyelőre nem mondott. Szerette volna, ha a lány maga érti meg a petet, a jelzéseit, hiszen eleve ismerkedni ültek össze, és sokkal eredményesebb is, ha szépen lassan, saját tempójukban fedezik fel egymást.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nagy Síkság - Page 11 Exp_bal12695/10100Nagy Síkság - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 11 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 22 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.