Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nagy Síkság

+52
Chakna
Tsujimoto Eiki
Takara Kazutoshi
Akichi Murai
Seiun
Kurama
Danieru
Cearso
Azure
Graceful
Szophie
Justin Taylor
Ichihara Eiichi
Danee
Sakamoto Rin
Kagome Sora
Scott Thompson
Hermit
Kokoro
Mameko
Ryuu
Bacchus
Atoru
Astaroth
Itachi Saton
Michiko
Lizbet
Shukaku
Yokuatsu
Leafa
Higurashi Sango
Hayashi Yuichi
Hime
Ai Hane
Chancery
Shakan
Nio
Kyuushiro
Angelica Katharina
Nomad
Mirika
Kyrena Juurei
Aiko
Kazuma
Shiel D. Lewis
Yurihime
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Reaw
Hitodama
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
56 posters

7 / 22 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Jún. 23 2013, 21:29

//Hime//

Beleegyezett Hime, hogy tartsunk tovább és fejlődjünk, viszont szám lefoglalta, nem hagyott egy kis lehetőséget sem a szólásra. Ajkai, ahogy elhagytak újra rám tört a késztetés, hogy ne eresszen el, de tudtam magam türtőztetni. Valamint szavai fura gondolatokat hoztak fel. Révén annak, hogy nincs ki bekapaszkodnia a kinti világban, most belém tud, de fél attól, hogy elhagyom, vagy meghalok. Ez esetben ő is követne.. biztosan. Fordított helyzetben én is ezt tenném.. forgattam tovább a gondolatmentem.
Majd megszólaltam, immáron volt egy kis szabad lélegzetem, de hála ég nem ment messzebb és kezem is szorította, mintha félne attól. hogyha elengedi, többet nem lát. Szerelmesen mosolyogtam rá és érdeklődőn, de szavaim inkább komorságtól csengtek, bár nem mind. – Hime, akkor ott a farkasoknál a kardom már lebuktatott. Korábban beléd szerettem, talán már első látásra, de az, hogy is mondjam.. - töprengtem egy pillanatig, tudom jól ha mindent kimondok amire gondolok, abból csak a baj születik, de ismerje meg a rossz oldalam is nem tudom állandón véka alá rejteni. - az nem lett volna ilyen mély érzelmű, hanem.. - tekintettem le alakjára és látképem betöltötte egy fordított kereszt - valami egyszerűbb. Örülök, hogy nem így alakult és mind pofonodtól és ellökésedtől megtanultam, hogy bizony nem szabad mindent, és van ami sok. Tehát vártam, míg együtt voltam veled szépen óráról órára alakult ki ez az érzés, amit a fehér fény nekem el is árult, hogy nem rejthetem el. Egy számító dög vagyok, és remélem már csak voltam - hajtottam le fejem, de hamar visszatért mosolyom, keze szorítása, valahogy visszahozott a mélypontról, és könnyedén a fölött tartott. Egy dolog viszont továbbra is zavart, de nem hoztam fel, inkább a küldetésekről kezdtem el beszélni.
- Nincs sok jó tapasztalatom a küldetésekről eddig egyen voltam, de az sem sikerült. - komorodtam el - bár egy jó eseményt tartogatott ez az történés - és fülig érő mosollyal csillogó szemeimmel néztem az övébe. Szájjal megformáltam hangtalan a nevét és kezét a magaméval víve, szép lassan egy hatalmas szív alakot rajzoltunk ki a levegőbe, majd hozzá tettem - téged! - szóltam határozottan.
- Arra gondoltam megnézhetnénk a főtéren a küldetés táblát, van-e ott valami jó, és onnan még tarthatnánk egy romantikus esti sétát. Tudom, addig még van hat óra hosszánk. Hogy ez alatt mit csinálunk. Természetesen azt, amit mindenki más! Fejlődünk, mégpedig erőnk, ügyességünk, kitartásunk - mosolyogtam rá cserfesen - és nem utolsó sorban harcművészetünk. - fejeztem be a felsorolást, egy Hime karlóbálással.
- Erről jut eszembe, szívem szerelme, tudsz táncolni? - kérdeztem némi hévvel, és tisztán. Hogy oldjam a némi feszültséget, ami feltörőben lehetett szavaim hatására. És ne tántorítsam el se a küldetésektől, se az arénától. Harcban mutatkozik, meg az igazi éne itt az embereknek. Az enyém egyértelműen egy kiszámíthatatlan színészkedő sunyi dög. Az övé tiszt, és mint egy milady. Ahogyan a lovagok szokták ténylegesen. Cserébe nyers, erőből sokat birtokol, de ha közelemben van akkor egy mosolygós, szeretni való tünemény, akit mindáron megfogok védeni. Szavai még mindig csengtek fülemben.
- Ez a pillanat ha el is múlik, jönni fog egy újabb és újabb, az idők legvégéig – feleltem mosolyogva állítására és viszonoztam csókját, valamint ha elfogadta a táncot átforgattam egy lassú körben és átkaroltam a derekát is. Mosolyogó arcom az övéhez nyomtam és egy hatlmas arc puszit adtam neki, majd egy sorozat apróbb puszit ajkaira. Ezek után neki indultunk utunknak.
Főtér felé menet betértünk az arénába és láthatóan Himét lekötötte a látvány. Engem az ember-ember elleni harcok kevésbé vonzottak, de átkaroltam és mellette csücsültem a lelátón, szótlan. Hime viszont örömtől ittasan, szinte éhezett a viadalra. Hatalmas csillogó szemekkel nézett rám. - Menj - kacsintottam rá cserfesen - ilyenért nem kell engedélyt kérned ám! - válaszoltam nevetve. - Hime, ha nem baj én viszont megyek vissza a szállóra - súgtam oda neki rámosolyogva.


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 24 2013, 18:40-kor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hime Vas. Jún. 23 2013, 23:49

//Yuichi//
Miközben élénken figyeltem a küzdőtér eseményeit Yui annyit súgott oda, hogy őt ez sajna nem nagyon köti le, ezért ha nem nagy baj, akkor elmenne egyet sétálni, aztán vissza a szállásra, ahol ha meguntam a nézelődést, akkor megtalálom.
-Persze, menj csak, de engem nagyon érdekel ez a dolog, én még maradnék egy kicsit, ha nem nagy gond.-Néztem vissza drágámra, és egy csókot leheltem ajkaira.
-A szálláson találkozunk, majd kopogok ha vissza értem.-Mondtam, miközben tekintetemet már vissza is fordítottam a lennt zajló meccsre.
Ám pár perccel később már két kihívóm is akadt. Kicsit féltem, hogy mi fog kisülni ebből, és hogy meddig tart egy ilyen, de amikor megemlítették, hogy expet és aranyat lehet nyerni, abban a pillanatban eldöntöttem, hogy belevágok. Nem is csalódtam magamban. Vissza fele a szállásra szinte lebegtem a föld felett. Bekopogtam Yui-hoz, megvártam még ajtót nyit, a nyakába ugrottam, és csókokkal halmoztam el majd így szóltam:
-Képzeld Kincsem Hogy is fogalmazzak. Megvívtam két KT-t. Mindkettő fél életig ment. És mindkettőt harcművész ellen. Az egyik egy kislánynak kinéző srác ellen, neki Jun volt a neve a másikat pedig egy szintén fiatal srác ellen vívtam, aki utánna kénytelen volt meghívni egy fagyira és egy csokiturmixra. Ő Kiyo volt. És és és képzeld Mindkettőt megnyertem. Meséltem neki sugárzó arccal, szinte lélegzetvétel nélkül. És képzeld kaptam expet, és aranyat is.
Mosolyomat semmi nem törölhette volna le, kedvem elronthatatlan volt, és büszkeség sugárzott belőlem. Ilyen büszke utoljára akkor voltam magamra, mikor az utolsó versenyemet megnyertem, nosztalgiáztam pár percet.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ai Hane Hétf. Jún. 24 2013, 16:55

//Chancery//

Chancery rengeteg információval látott el , s újra elmerültem gondolataimban. Főleg a céh dolog foglalkoztatott.  Érdemes lenne e egy magamfajtának céhbe lépni, s az mennyire venné el a szabadságomat. Minden esetre is érdekelt a dolog, így tovább töprengtem rajta.

Kezdtem éhes lenni, igen rég volt amikor utoljára ettem itt a SAO-ban , így éppen az invetorim felé nyúlva szólalt meg Chancery:
- Nem vagy éhes? Nem valami jó, de néhány boltinál azért ízesebb. - Majd felém nyújtott egy szendvicset. Én csöppet meglepődve bár, de elfogadtam, kicsit felhúzott orral, duzzogva, de elfogattam, ahoz képest ami nálam volt, mely csupán néhány szelet kenyér volt, ez isteni lakoma volt. Próbáltam úgy enni, hogy ne lehessen észrevenni, mennyire éhes is voltam.

Pár pillanattal később Chancery Himeko felé is nyújtott egy kis élelmet, aminek a csöppnyi jószág rettentően örült, s hamar betömte az egészet, kicsit féltem is, nehogy túl mohó legyen.

Mikor megettük a kapott ételt eszembe jutott faragatlanságom, s hírtelen Chancery felé fordultam.
- Köszi. - Mondtam halkan, majd arcom is picit piros lett, szégyeltem magam az arcomon fennragadó morzsák miatt. És persze amiért olyan könnyedén elfogyasztottam más ételét. Szemem lesütve folytattam :
- Te is köszönd meg Hime. - Szóltam állatkám irányába. Aki pillantott Chanceryre , s egy könnyed fejrázással elintézte az ügyet.

Milyen könnyen elintézi, gondoltam. Miközben ő már rohant is vissza játékához.
Lassan már úgy érzem, hogy zavarok, nem akarok kellemetlen társaság lenni Chancery számára. 
- Öhm...elnézést ha nem vagyok jó társaság. - Fordultam el, folytatva duzzogó arckifejezéssel.
Őszintén kicsit rosszul éreztem magam, hogy ilyen sok időt töltök valakivel, ilyen nem sokszor történik meg velem.

_________________
Nagy Síkság - Page 7 53z4
Adatlap
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 24 2013, 17:40

//Ai Hane//

Örömmel látom, hogy Ai, ha kelletlenül is, de elfogadja a szendvicset. Nem mondom, hogy nem esett rosszul a reakciója, de továbbra is tartom magam ahhoz, hogy még van némi halovány emlékképem azokról az időkről, mikor én voltam ilyen magamba fordult hikkikomori. Illetve, nem a hikkikomori a jó szó rá, de nem jut eszembe a megfelelő. Talán idővel, az ember agya már csak ilyen, akkor emlékszik vissza a dolgokra, mikor nem is gondol rájuk.
Amúgy is; egy Ai-félének sokkal szívesebben adok bármit, mint egy kikent-kifent kétszínű plázacicának. Főleg a mi helyzetünkben.

-Szívesen. -mosolygok, mikor megköszöni. Legszívesebben letámadnám, hogy biztos ízlett-e, jó volt-e, volt-e benne hiba, de nem teszem. Nem lenne értelme, hisz itt a főzést jóformán csak egyhangú gyakorlással lehet fejleszteni, nem úgy, mint a valóságban. Ha legközelebb találkozunk, ki tudja, talán már mester szinten leszek és Aincrad legfinomabb étkeivel fogom tudni megkínálni.
Himeko reakciója láttán a jókedv ismét szárnyra kap bennem és elnevetem magam halkan.
-Neked is szívesen, drága!
- Öhm...elnézést ha nem vagyok jó társaság.
-Miért ne lennél az? -kérdezem meglepődve. Most tartok ott, hogy nem tudom, mi járhat a fejében, hogy ezt gondolja... illetve bolond vagyok, hisz nagyjából tudom. És bevallom, még mindig töprengek azon, hogy lehetne kilendíteni a lánykát ebből a nagy önbizalomhiányból... hacsak nem lesz szerencsés és robban ki belőle magától. -Hidd el, ha zavarnál, azt megmondanám, nyíltan és egyenesen. Igaz, ÁK?
A macska beleértően legyinti a farkát, miközben tovább versenyzik Reflex tekintetében Himeko-val. Eddig mindig vesztett. Szerintem direkt. Álomkelő nem hülye, tudja, hogy úgyis csak a szeleburdi kölyökkel van dolga, nem kell bántania, az sem fogja őt.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ai Hane Hétf. Jún. 24 2013, 18:05

//Chancery//



Miközben Chancery próbált nyugtatni afelől, hogy nem vagyok rossz társaság, bennem nem ez az érzés keringett. Ideges voltam , de próbáltam nem mutatni. Kavarogtak bennem múltam emlékei, s nehéz volt elfolytani őket.
De nem élhetek a múltban. És már Chanceryn is láttam , hogy észrevette rajtam rosszkedvem, így megpróbáltam boldognak tűnni.
S rámosolyogtam , ami elég nehéz volt, s féltem , talán nem is látszott számára sem valódinak.

- Elnézést a pesszimizmusért . - Mondtam. Kicsit már bátrabban.

- Te miként élsz a valóságban? Ha szabad kérdeznem. - Próbáltam érdeklődni, melyhez elég nagy erőfeszítés kellett. Majd folytattam.
-Én játéktervezőként kezdtem el dolgozni nemrég és félek kicsit, hogy a SAO miatt elvesztem a munkát. De mégis nem vágyok vissza a világba. - Meséltem.
- És amúgy te miért lettél idomár?- Tettem fel a kérdést, melyet már ő is feltett nekem.

Kicsit féltem , hogy megint egyszerre túl sok kérdést vágok hozzá, de mégis talán kicsit elkezdtem megnyílni számára. - Mégis miért? - Gondoltam. Kicsit zavart, de most már nem töröm folyton ezen a fejem.  Úgy érzem nem élhetek folyton aggódva , s félve másoktól.

Lassan majd megpróbálok megváltozni, de nehéz lesz. De ezt a változást csak a SAO világában szeretném megtenni, úgy érzem itt nem bántanak majd az emberek, mert itt mindenki olyan legbelül, mint én. Talán. Talán ebben reménykedtem. Talán másban . De el akartam felejteni kicsit komor helyzetem a világban.
S arcomra megpróbáltam mosolyt, s némi jókedvet varázsolni.
Himeko azonnal megérezte , s kicsit talán ő is nyugodtabb volt.

-Uhmm...ha nem haragszol még valami. Hogyan csatlakozhatom céhhez?

_________________
Nagy Síkság - Page 7 53z4
Adatlap
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 24 2013, 18:41

//Ai Hane//

-Semmi gond. A pesszimizmussal nincs baj, néha talán abban van a legnagyobb igazság. Csak sosem szabad túlzásba vinni. -figyelmeztetem burkoltan a lánykát ismételten, de magamban nagyon örülök neki, hogy tisztában van a helyzetével. Mikor én éltem pesszimista korszakom, fogalmam sem volt róla, csak azt láttam, hogy kerülnek az emberek és utálnak, amiért mindenben csak a rosszat láttam. Néha ez a korszak a mai napig előbukkan kisebb-nagyobb időkre, de már nem tud a rabjává keríteni, mint régen.
Érdekes kérdés ütötte meg a fülem, de előbb megvártam, amíg ő mesél egy kicsit magáról. A játéktervező hallatán felkaptam a fejem és szinte éreztem, ahogy a szemeim érdeklődő csillogást vesznek fel. Játéktervező... álmaim munkája lenne egy játékfejlesztő cégnél dolgozni odahaza.

-Szerintem tisztában van azzal mindenki, mi történt velünk, és adnak emiatt védelmet a munkavállalóknak. -próbálom nyugtatgatni. -Ha nem tennék, simán fel lehetne jelenteni őket, mivel önhibádon kívül estél ebbe a helyzetbe. Én egyébként pályakezdő munkanélküli vagyok odakint, informatikai szakon. Hálózatokat tudok építeni és üzemeltetni a magánházaktól a nagy irodákig.
"Legalábbis elméletben", teszem hozzá magamban.
-Idomár? Hát, minden játékban, amit ezelőtt játszottam, olyan kasztokat választottam főképp, ahol állatokkal vagy szörnyekkel lehetett együtt küzdeni. Másrészt szeretem az állatokat meg a mitikus lényeket.
Himekora nézek egy kicsit. Milyen szép lenne, ha őt vagy valamelyik társát ki lehetne vinni a valóságba, és ugyanúgy lennének körülöttünk sárkányok és főnixek, mint macskák és kutyák. Érdekes, de talán szebb világ lenne akkor a mienk.
Hane következő kérdése hallatán egyenesen repes a szívem. Úgy tűnik, a lány lassan megnyílik magától is, és érdeklődik. Minél többet beszél, annál nyugodtabb vagyok affelől, hogy egy nap már nem lesz egyedül, és annak örülni fog. Hogy talál magának egy olyan embert, akiben teljes mértékben megbízik, legyen az akárki. Az pedig csak hab a tortán, hogy pont a céhekről kérdez, amit, megmondom őszintén, nem hittem volna első hallásra.

-Ugyan, engem feldühíteni a világ egyik legnehezebb dolga. -legyintek nevetve. -Hát, egyik módja az, ha valamelyik tag vagy a céh vezetője felkeres téged, hogy csatlakozz. Másik pedig az, ha ugyanezt te magad teszed meg. Én például teljesen véletlenül találkoztam Peterrel, a Young Justice vezetőjével, ő magyarázott nekem a céhekről, miközben bújocskáztunk a petjeinkkel. Végül felajánlotta, hogy nincs-e kedvem csatlakozni. A többi céhet nem ismerem annyira, de tudomásom szerint sehol sem kell teszteknek vagy próbáknak alávetned magad, hanem várnak tárt karokkal.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Jún. 24 2013, 19:10

//Hime//

Mikor elindultam, elgondolkoztam hosszasan elengedett, nem volt semmi maradj még vagy olyan, hogy rám erőltetné, hogy most ez kell tegyem. És ez olyan örömmel töltött el, ami hatására kiáltottam egy nagyot az utcán. Sok-sok kíváncsi szemet vonzott cselekedetem, de többnyire a másodperc töredékéig hatott ez, aréna felől jövő ember kiált, biztosan nyert gondolatokat ébreszthet az emberekben, de tudnák nem így van. A nyert ugyan stimmel, de nem csatát, hanem Hime szívét és viszont. Csókja ebben a pillanatban is pezseg ajkamon, alig várom, hogy újra érezzem. Egy kicsit azért aggódok érte, hogy egyedül kell hazajönnie, hisz mióta megismertük egymást, azóta most először váltunk el egy időre. Vajon eszébe jutok.. és visszajön a szállásra? Azt mondta, hogy igen szóval nem túráztatom magam tovább.  Sőt ötletem támadt. Hamarosan kiviteleztem is, és befészkeltem magam a szállásra, eleinte lassan telt minden perc, majd úgy ahogy voltam elaludtam. Kopogásra ébredtem, szemem azonnal felpattant és máris ajtómnál termettem, ahogy kinyitottam az ajtót szó szerint berepült és nyakamban termett, két szép szemét újra láthattam, és máris csóközönnel árasztotta el amit viszonoztam is. Ahogy szelídült és csak minden mondata végén csókolt meg elmondta mikről maradtam le. Lehet jobb lett volna maradni, megvédhettem volna, de ahogy hallom és ahogy tündököl megoldotta széles mosollyal és csodálkozó arcommal fogadtam a történetet, bár egy gombóc marcangolt, de nem hagytam előtérbe kerülni. Meg akartam lepni fagyival és csoki turmixszal de már evett, azért egy próbát megér.
- Gratulálok édesem! – felkaptam és megpörgettem a levegőben majd átöleltem és szerelmesen néztem rá – nagyon ügyes voltál, hogy legyőzted őket, szavaid hallatán szinte látom a mérkőzést. Ha fér még beléd egy kis fagyi szívem, akkor közben elmesélhetnéd, teljesen részletesen. Érdekel minden mozdulat, hogy hogyan harcoltál. Bevallom neked én félek a párbajoktól, nem tudok megütni egy nőt sem – néztem kicsit félre és jobb mutató ujjammal, a belső kézfejét cirógattam. Szemlesütve és pirongva álltam előtte. Mint egy nyámnyila katona. De egyet tudtam, ha róla van szó, nincs nemulass egyetlen ellenfélnek, szörnyek sem.
Később az este folyamán, ha elfogadta a fagyit és a virágot, amit hoztam neki. elmondtam teljes tervem hogyan vártam volna, itt rá amit persze a SAO szabályai nem engednek meg. Beszélgettünk még sokat. Majd ha nyugovóra tért, átkísértem szobája ajtajához, hosszan csókolóztunk, és besietett, résnyire nyitott ajtaján súgtam, ha bármire szükséged lenne, csak kopogj és visszasétáltam saját szobámba. Lehunytam szemhéjamra kivetült, Hime teljes valójában vonzó, tekintete sugárzó, és már végérvényesen biztos, hogy belezúgtam.


//záró post és köszönöm a játékot Smile remélem lesz folytatás //

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ai Hane Kedd Jún. 25 2013, 19:33

-hmm..Értem. Nem igazán tudom, hogy számomra lenne e értelme céhnek. Nem akarok mások útjában lenni, de legfőképp ők ne legyenek az én utamban. Egyedül a fejlődésnél lenne értelme. - Mondtam, s teljesen őszinte voltam.

A céhnek számomra nem volt más jelentősége, csupán az előbbre jutásban való segítség. Ezzel csak kihasználnám őket saját céljaim érdekében. De mi ebben a rossz, hisz ők is kapnak segítséget általam.
De nekem csak egy társ is elég, akivel előrébb juthatok.

A lány talán meghökkent ezen, nem is igazán figyeltem reakcióját, mimikáját.  Sokkal inkább érdekel, hogy hol szerezhetek céhet , vagy társat magam mellé. Úgy vélem muszáj lesz céhbe kerülnöm. De ezt majd megoldom valahogy. Most nincsen időm mélyebben elgondolkodni ezen.

- De hát ez így működik, mindenki nyer a másikon valamit. - Folytattam gondolatmenetem .

- Nah, de hagyjuk is. Te más véleményen vagy szerintem mint én. - Majd próbáltam másra terelni a témát.
- Mond csak , te merre tartasz éppen? - Próbáltam valamit kinyögni, hogy tereljem a beszélgetést. Bár ez nem az erősségem , így arcomra talán kiült a feszültség.
S kapucnimat még jobban arcomra húztam , hogy ne is láthassak ki szinte belőle, csupán annyi rést hagytam , hogy éppen Himekot láthassam, ha csintalanságot csinálna, vagy netalán újra szökni támad kedve.
- Tudod ,én ... Mind egy semmi. - Motyogtam halkan, s később reméltem , hogy nem hallotta meg amit elkezdtem . Ekkor össze kucorodtam, s térdem a fejem mellé húztam. Majd hirtelen zavarba jöttem, hogy miért mutatok ennyi szorongást, félelmet más előtt.Furcsa vagyok , s lassan már önmagamat sem értem meg.

_________________
Nagy Síkság - Page 7 53z4
Adatlap
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Chancery Kedd Jún. 25 2013, 23:09

//Ai Hane//

Ha lett volna falat a számban, az most biztosan cigányútra ment volna. Eddig azt hittem, hogy csak egyszerűen visszahúzódó, magányos egyén, de most kiderült, hogy ennél több. Ne legyenek az Ő útjában? Sokszor hallottam már ezt másoktól, de sosem leszek képes felfogni, hogy gondolkodhatnak ilyen... önző... módon egyesek.
Viszont ha ő így gondolkodik, akkor így gondolkodik, ezt pedig tiszteletben kell tartanom. Következő mondatára viszont a jókedvem úgy száll tova, mint egy megrémült kismadár és úgy érzem, a helyét átveszi a félelem. Ugye nem az lesz a következő lépése, hogy a nyakamba szúr egy tőrt? Vagy csak túlzottan kitőr rajtam a paranoia? Oh, Chancery, uralkodj magadon, ne aggódj, ha meg akart volna ölni, már rég megtette volna! Nem akar bántani, csak félreérted, nyugodj meg!

-Viszont van eset, mikor te nyersz a másikon, de az csak veszít, te meg észre se veszed. -próbálok diszkréten rámutatni a gondolkodásmódjának egyik legnagyobb veszélyére. Akár meghallgatja, akár nem, kimondtam, és ez nekem már bőven elég... hisz régen nem mertem.
A fentiekkel ellentétben mégis úgy érzem, szimpatikus nekem a lány. Hát, mindenkinek vannak rossz szokásaik vagy hibáik, nemdebár? Nekem is vannak, akár tudok róluk, akár nem. Amúgy sem akarom őt lebeszélni semmiről, ami a lényét alkotja, a túlzott visszahúzódás kivételével... csak abban akarok továbbra is biztos lenni, hogy ismeri a veszélyeit is a természetének. Meg hát én se tudhatok mindent, és jobb óvatosnak lennie mindenkinek, szerintem.

- Mond csak , te merre tartasz éppen?
-Mármint hogy érted? -kérdezem meghökkenve, hisz a földön ülve aligha tarthatnék bármerre is. -Ha a mára gondolsz, akk majd hamarosan visszamegyek a városba. Kivettem egy olcsó szobát az egyik kis fogadóban átmenetileg.
Rápillantottam a két kis lurkóra. Álomkelő már a hátán fekszik, négy lába az égnek mered, és úgy próbálja elkapni olykor-olykor Himeko csőrét, ha az túl közel merészkedik hozzá. A játék az viszont továbbra is csak játék, és ahogy látom, még az örökké morcos vadmacska is feloldódott mostanra egy kicsit.
-Hmm? -harapok az ajkamba. Halkan bár, de azt hallottam, hogy a lány szeretett volna valamit még, de aztán meggondolta magát. -Mond csak nyugodtan. ^^ Nem harap a néni.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ai Hane Csüt. Jún. 27 2013, 16:47

//Chancery//

- Igazából annyit akartam kérdezni, hogy nem lenne e gond, ha veled mennék a városba, néhány dolgot ha megmutatnál igazán örülnék. - Szólaltam meg nagyon halkan, nem akartam semmi ilyesmit kérni tőle, de senki mástól nem tudtam ilyesmit kérni.De amikor azt mondta, hogy nyugodtan mondjam el, egyszerűen kicsúszott a számon.
- Mikor indulsz?- Kérdeztem. Igazán nem akartam siettetni, csupán érdeklődésből kérdeztem. Nekem nem annyira sietős a dolgom. - Szerinted milyen céhhez érné meg csatlakozni?- Folytattam tovább...s valamiért szabadabban beszéltem. Bár úgy éreztem, hogy lassan túlzásba viszem. Nem minden mondanivalóm tetszett Chancerynek, s jobb ha nem haragítom magamra, hisz sokat segít. Így a továbbiakban inkább csendes maradtam és a kék eget figyeltem. Nem vártam , hogy válaszoljon, hisz nem hiszem , hogy egyet értene az elveimmel.
A szótlanság könnyű volt, hisz általában nem is beszélek senkivel, így nem esett nehezemre.
Hanyagul ledőltem a fűbe, s nagyon nyújtóztam. Hime hírtelen rám ugrott, ami eléggé váratlanul ért, s hasamba kucorodott. Aranyos volt, ilyet még sosem csinált, s nagyon jól esett. A valóság és a virtuális világ annyira egyforma ,de mégis más. Bárcsak egy lehetne a kettőből. Újra ezen járt az agyam, pedig még nemrég kerültem ide. Annyira itt akartam maradni.
-Miért nem maradhatunk mindig itt? Olyan csodás lenne. - Mondtam újra. Lassan biztosan elege lesz belőlem, hogy folyton ezt hajtogatom . Hisz nekem is elegem lenne, ha valaki folyton ugyan azt a nótát fújná . Nem érzem, hogy ellenszenvesen nézne rám Chancery, inkább csak próbálja megérteni fúrcsa látásmódom a világra nézve, legalább is szerintem. De mikor lennem én ilyen jó emberismerő...sosem, és soha nem is leszek. Úgyhogy bizonyára tévedek. Így újra arra vártam, hogy hátha majd ő sz7ólal meg, s én csendben maradhatok.

_________________
Nagy Síkság - Page 7 53z4
Adatlap
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Chancery Csüt. Jún. 27 2013, 17:06

//Ai Hane//

-Ugyan, miért lenne gond? -a kérdésére kérdéssel válaszolok, mosolyogva, nevetve, tehát erősen érzékeltetve, hogy nyugodjon meg, én nem bánom, sőt, talán örülök is neki. A következő kérdésre viszont nem felelek azonnal, inkább nyújtózom egy nagyot, majd felpattanok a földről, mintha valami erdei manó lennék. Ez a kis pihenés idekint, a szép táj, a selymes fű és egy új ismerőssel való beszélgetés teljesen feltöltött energiával. Úgy érzem, bármi állna az utamba, csak nevetnék egyet a képébe.
-Szerintem most. -nézek a lassan lebukó nap felé. Még nem szinezte narancssárgára az eget, de sosem lehet tudni, milyen gyorsan telik az idő jó társaságban. -Este elvileg előjönnek a veszélyesebb mobok is, szóval jobb elhúzni a csíkot, mielőtt ez bekövetkezne.
-Hát, annyira nem ismerem a céheket... -vallom be nyíltan. -Személyesen csak a sajátomat, és azon keresztül a nagyot, amivel kéz-a-kézben vagyunk. A Justice League a nagyobb, és régebbi is, de ahogy tudom, az egyik barátomat is most vették fel maguk közé, ergo bárkit szívesen látnak maguk között. Az enyém, a Young Justice gyakorlatilag ugyanilyen, csak sokkal több a kezdő. A többi céhet nem ismerem, de valahol biztos vannak leírások róluk, a JL-től még szórólapot is láttam. Mondjuk ha akarsz hallani egy érdekességet... -vetek egy kis pillantást Himeko felé. -Nálunk egy tag kivételével mindenki állatidomár.
Álomkelő még vár egy kicsit, hogy visszatér-e a kis griff hozzá, majd, mikor konstatálja, hogy ez nem fog megtörténni, a gazdija meg már készülődik, ő is felkel a földről, macskásan nyújtózik párat, körbetekeri magát a lábamon, aztán kérdőn ránk néz, hogy most mégis mi van.
Hane újabb megjegyzésére csak egyetértően bólintok, tekintetem újból végigvándorol a hatalmas, zöld tájon. Odakint a valóságban vajon látnék ilyet valaha is a saját szememmel? Nem. Hiszen ott csak a városok vannak, a munka, a tanulás, a robot. Ha van valami, amiben nem gondolkodok pozitívan, akkor az az életem útjára vonatkozik leginkább.

-Igazad van. Jó lenne itt maradni...

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ai Hane Csüt. Jún. 27 2013, 18:12

//Chancery//

-Rendben , nekem jó, akármikor indulhatunk, s remélem tényleg nem zavarok. Ígérem meghúzom magam.- Majd hirtelen felpattantam a földről , de persze előtte Himét még lassan letessékeltem a hasamról.
- Nem biztos , hogy akarok céhtag lenni, először talán egy társra lenne majd szükségem , de még ez messze van , lesz ahogy lesz, nem sietek, hisz jó itt lenni. - Mondtam , miközben nagyot nyújtóztam.
Himekon látszott , hogy még mindig nagyon élénk, így nem volt gond, hogy indulhassunk. Persze aggódtam , hogy este nagyon kell majd figyelnem a kis virgoncra, hisz hamar elkeveredik, de majd óvatos leszek.
Csukjám erősebben lehúztam a szememre, ezzel is jelezve, hogy készen vagyok az indulásra. Nekem sem volt kedvemre megvárni az estét, s erősebb szörnyekkel szembeszállni a semmi közepén. Így kicsit talán szedni kell majd a lábunkat, de ez nem akadály.
- Akkor menjünk? Merre kell indulni?- Kicsit talán túlságosan buta kérdések ezek, de mégis nem árt ha el tudok igazolódni a környéken.
Majd vártam , hogy Chancery is összekészüljön, s válaszoljon, majd induljunk a város irányába. Én ez idő alatt kicsit rendre utasítottam Himekot, s próbáltam rávenni, hogy út közben ne szakadjon le tőlem, persze csak remélni tudtam , hogy kis játékos gondolatai ez idő alatt rám szegeződtek. De mikor mondandóm végéhez értem bólintott, amit igennek vettem , és bíztam benne, hogy mindvégig mellettem lesz. Persze abban is bíztam , hogy majd Chancery társa figyel rá egy kicsit és helyreteszi, ha elfogná túlzott játékszenvedélye.
Erőssen a céhes dolgon agyaltam , de úgy láttam jobbnak ha egy ideig még nem lépek be sehová, csak megfigyelek, s majd később döntök, hol is tudnám legjobban önmagam adni majd a játék folyamán.

_________________
Nagy Síkság - Page 7 53z4
Adatlap
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Chancery Csüt. Jún. 27 2013, 18:32

//Ai Hane//

-Akkor leszek szomorú, ha meghúzod magad, akármilyen értelemben is mondod. Te sosem zavarsz engem. -mosolygok a lánykára, de természetesen nem gondoltam komolyan az első felét. Szeretném, ha valahogy elengedné magát, de ha nem képes még rá, akkor nem erőltetem. Ai Hane egyenlőre egy bimbó, egy zárt virág, ami nem nyitotta ki a szirmait, de majd megteszi, ha úgy érzi, eljött az ideje. Biztos vagyok benne. Vagy inkább, bízom benne.
Álomkelő, mikor észlelte, hogy nem egyedül megyünk, kicsit lelapította füleit, majd odalépett a griffhez és megbökte. Miután elindultunk a város felé, mutatva az utat, a macska valószínűleg úgy döntött, ő most pásztorost fog játszani, és végig a külső oldalon nyargalt, terelgetve a hiperaktív griffecskét. A sétával sem siettem, jól esett ez a kis szabadidő, és picit bánom, hogy máris vége, ám az már biztos, hogy ide, a mezőre, sokkal többet fogok jönni. Sőt, holnap talán a második és harmadik szintre is felnézek, mik találhatóak arra. Életemben először fogok teleportálni, mióta itt vagyok, huh, érdekes élmény lesz szerintem.

-Nem is kell azonnal céhbe lépni, elég akkor, ha szeretnél. -válaszolom meg közben egyik előző kérdését, majd végül rászánom magam a dologra. -Társnak meg, ha gondolod, mi állunk rendelkezésedre bármikor. Csak küldesz egy levelet és már megyünk is. -ha nem tudja, azt még hogy kell, akkor elmagyarázom neki szívesen. -És ne feledd, nehéz dolgoba soha ne vágj bele egyedül.
Eredetileg szerettem volna a barátlista-témát is felvetni, de végül meggondoltam magam. A magába zárt virág nem tudom, mennyire fogadná jó szívvel a dolgot, így egyenlőre békén hagyom, nem pofátlankodok a személyes terébe, hagyom, had bontakozzon ki magától, békésen.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 27 2013, 20:26

Chancery: Hullám Kristály (A földnek kell vágni és a három legközelebbi mobot vagy játékost (beleértve téged és társakat is, így megéri messze dobni) meglöki, a lökés csak annyira erős, hogy a figyelmetlen célpontok elessenek.)
Ai Hane: Hősi Köpeny (+2 élet +2 kitartás)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hime Vas. Jún. 30 2013, 21:50

//Yuichi//
Bár már megvolt a délutáni fagyizás, Yui-val is felkerekedtünk, és elindultunk vissza a cukrászdába. Még szerencse, hogy édesszájú vagyok.
-Hát az első harcra úgy került sor-Kezdtem kicsit bizonytalanul a mesélést.- Hogy az a hülye csajnak kinéző kis srác elég feltűen bámult. Én meg kicsit bepipultam rá, és addig idegeltem, hogy kénytelen volt kihívni. Egy ideig azt hittem, hogy veszteni fogok, mert már majdnem a fél életem hiányzott, és elég csúnyákat is mondott, de a végén szegényem elbotlott egy kőben, és pont én vittem be a mindent eldöntő vágást, és nyertem.
Fejeztem be nagy levegővel az első mesélést, miközben már a fagyimat kanalaztam a cukrászdában.
-A másodiknál pedig az történt, hogy a srác csak úgy minden ok nélkül, randomban kiszemelt, és csak úgy kihívott párbajozni. Bár a párbaj egy kicsit érdekesen haladt, és már majdnem megnyertem a párbajt, amikor Kiyo úgy döntött, hogy sárpárbajozzunk, és egy kicsit megleptem, mikor ruhát váltottam, és bevetettem a képességemet. Ám a végén, mikor már csak egy életét kellett elvennem, akkor adtam neki egy pofont, és így megnyertem a párbajt.-Néztem büszke arckifejezéssel Drágaságomra, és közben kivégeztem a fagyimat, és a turmixomat.
Idő közben szerelmem is elmondta hogy mire készült, és hogy várt volna, amibe én eléggé belepirultam. Kézenfogva indultunk vissza a szállásra, miközben a harcok részleteit beszéltük át újra meg újra. láttam kicsim nagyon sajnálja, hogy nem maradt ott, és nem nézte végig őket, de talán majd legközelebb.
Idő közben visszatértünk szállásunkra, és heves csókok közepette váltunk el egymástól szobám ajtajában.
Reménykedtem benn, hogy ez nem csak egy álom, ám ajkaimon égő csók, megnyugtatott. Mosollyal az arcomon hajtottam álomra a fejem.

/Én biztos vagyok benne, hogy ennek még lesz folytatása Smile És nagyon köszönök mindent Smile/ /Záró post/

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 02 2013, 23:47

Yuichi: Normális *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+4 erő *-2 kitartás/-2 fegyverkezelés/-2 gyorsaság*)
Hime: Futó *Fegyver* (+3 erő +3 gyorsaság)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Higurashi Sango Hétf. Júl. 29 2013, 19:46

//Leafa//

Amint elhagytuk a cukrászdát, az utunk a síkság fele vezetett. Erre még nem nagyon jártam, de pár dolgot már hallottam róla. Itt is összefuthatunk pár mobbal, bár állítólag itt kevesebben vannak, mint mondjuk az erdőben. Na de majd meglátjuk mi is legyen. Egyre messzebb kerültünk a faltól, és a biztonságos területtől. De most valahogy nem aggódtam. Kirara engedelmesen sétált mellettem.
- És mik az eddigi tapasztalataid itt a játékban.- Kérdeztem Leafa-tól, egy aranyos mosoly kíséretében.
- Ha véletlenül találkozunk pár mobbal, ne ijedj meg. Ha jól tudom, itt főleg vaddisznók és farkasok lehetnek. De nem sok életük van, tehát elvileg gyorsan le lehet őket győzni.- Mosolyogtam a leányzóra. Remélem nem érti félre, amit mondani szerettem volna neki. De vajon harcolt már egyáltalán valaha. Meg merjem-e kérdezni tőle.
- Harcoltál már valaha itt?- Kérdeztem kissé elpirulva Leafa-tól. Remélem kérdésem nem sértette meg.
- Amúgy ha gondolod, és esetleg elfáradtál akkor fel tudunk ülni Kirara hátára.- Mondtam, és jeleztem kis kedvencemnek, hogy ideje lenne egy kicsit felpörgetni a tempót. Bizony nem keveset sétáltunk már, és gyorsabban haladnánk, ha felülnénk a hátára. De vajon Leafa mit reagál rá. Hogy megmutassam neki, hogy teljesen veszélytelen, felpattanok Kirara hátára, és egy gyors kört teszek kettejük körül. Remélem, hogy nem lesz bizonytalan, és fel mer majd szállni rá, és nem kell tovább gyalogolnunk. Nem mintha nem szeretnék sétálni, csak ha esetleg harcra kerülne a sor, akkor nem fáradtan szeretnék harcolni.
Ha mégis úgy döntene, hogy gyalog menne tovább, akkor se sértődök meg, hisz lehet még egy kicsit bizalmatlan ilyen téren.

_________________
Statjaim:
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Leafa Hétf. Júl. 29 2013, 22:33

~Higurashi Sango ~

Már a síkságon vagyunk Sangoval. Eddig sétáltunk és beszélgettünk, mármint ő beszélt én meg hallgattam.
- Amúgy ha gondolod, és esetleg elfáradtál akkor fel tudunk ülni Kirara hátára. -intette le kisállatát (hát az enyémhez képest az). Mit kéne mondanom? Ránéztem hű társamra. Furcsán méregette Sangot. Mintha .. mintha meg akarná ölni. Már lépett is előre egyet nagyokat fújtatva. Elé léptem, majd megöleltem nagy fejét.
- Ne aggódj, Szierra! Nem kell megölnöd őket. Még nem .. majd még meglátjuk, mi lesz ebből a kis kalandból. -felemeltem rá a tekintetem. Még mindig Sangot és Kirarát kémlelte. Idegesnek tűnt. Miért nem nyugszik már meg?
-Nem, köszönöm, nem ülök fel Kirarára. Inkább sétálok tovább. De te felülhetsz nyugodtan. - mondtam Sangonak hátrafordítva a fejem. Visszanéztem Szierrára. Még mindig feszültnek látszik. Mi baja van? Mit kéne még neki mondanom?
-Menjetek előre, mi is mindjárt megyünk. -fordultam hátra társainkhoz. Ők elmentek előre.
-Szierra .. mi a baj? Talán valami baj van velük? Netán gyilkosok lennének? Átvernek minket? - Simogattam Tűzsárkányomat. -Szierra, figyelsz te rám egyáltalán? -léptem hátra idegesen petemtől. Mi üthetett belé? Hirtelen ellökött nagy fejével és elém állt.
-Szierra? Mi a baj? -álltam fel Szierra oldalának támaszkodva. Mikor felálltam, semmi különöset nem láttam. Petem idegesen forgatta fejét.
-In .. inkább menjünk innen Szierra. Oké? Menjünk Sangoék után. A végén még ránk támad itt valami. - elindultam. Lassan hallottam mögöttem lépkedő sárkányom lépteit is. Végre megmozdult!
-Sango!! Várjatok meg minket! - kiálktottam a lány után. Odasiettünk hozzájuk.
-Siessünk, mert .. csak siessünk! Nem akarom hogy bajod essen a petekkel együtt. Menjünk gyorsabban! -szóltam fel a lánynak, aki Kirarán ült és aggodalmasan nézett le rám. Szerintem nem értette a dolgot. Nem baj, nem kell értenie .. így is már annyi dolgot nem tud, amit talán nem is kell neki ...

_________________
Leafa
Leafa
Leafa
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Mögötted

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Higurashi Sango Kedd Júl. 30 2013, 17:47

//Leafa//

Amint utolértek minket én is leszálltam Kirara hátáról, hisz nem túl etikus, ha ő gyalogol, én meg pihizek cicusom hátán. Ám felfigyeltem Szierra furcsa viselkedésére is. Nem bízna bennem. Kérdeztem magamban. Viszont, mivel rengeteg állattal foglalkoztam már, így tudtam, mit kell tennem.
- Segítesz nekem egy kicsit Leafa? Ahogy elnézem a kis sárkányod nem bízik meg bennem. Ez mondjuk érthető, általában az állatok bizalmatlanok az idegenek fele.- A következő pillanatban két nagy tálat, és két hatalmas szelet húst vettem elő invertory-mból. Az egyiket Kirara elé tettem, és a vár parancsszóval folytattam. Tudtam, addig nem fog enni, még én azt nem mondom neki, hogy ehet. A másikat pedig Szierra elé tettem le, mélyen meghajolva tiszteletem jeléül, miközben végig a szemébe néztem, de kellő távolságra tőle.
- Ha minden igaz, akkor Szierra is enni fog, ha meglátja, hogy Kirara-nak nincs semmi baja tőle, és így remélem kicsit jobban megtűr engem is.- Azzal jeleztem drága kiscicámnak, hogy ehet. Az én édes kis cukiságom a következő pillanatban már át is változott nagymacskává, és pár falásra meg is ette a szép nagy szelet húst. Majd visszaváltozott kicsivé, és oda jött hozzám hízelegni, ezzel köszönve meg a kajeszt. Izgatottan vártam, vajon a gyönyörű sárkány mit fog lépni az előbbi cselekedeteim alapján, de remélem megenyhül irányomban. Általában megérzem, ha az emberek vagy az állatok feszült, frusztrált idegállapotban vannak, és most mind Leafa-n, mint Szierrán ezt érzem. De vajon mi lehet a baj? Én csináltam valami rosszat? Gondolkodtam el kicsit szomorú arccal.

_________________
Statjaim:
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Leafa Kedd Júl. 30 2013, 19:32

~Higurashi Sango ~

Sango érdekes ötlettel állt elő. Két óriási szelet húst vett elő invertory-ából. Az egyiket Kirara elé tette, aki falánk módon rögtön megette. A másikat Szierra elé tette, megtartva a tisztes távolságot. Mélyen szemébe nézve meghajolt előtte, majd hátralépett. Láttam arcán, hogy szeretné, ha Tűzsárkányom megbízna benne egy kicsit. Szierra megnézte, mit kapott, majd visszanézve Sangora meghajtotta előtte hatalmas fejét köszönetét kinyilvánítva. Nagyon okos egy pet. Láttam rajta, hogy még gondolkodik a dolgon, meg egye, vagy ne. Ránéztem Sangora. Szomorú és kétségbeesett. Odalépve hozzá megfogtam vállát.
-Ne légy ideges! Szierra nagyon nehezen bízik meg bárkiben is. -majd visszafordultam petemhez.
Éppen engem nézett. Én halványan elmosolyodva bólintottam egyet jelezve, nyugodtan megeheti. Szierra óvatosan, mégis boldogan ette meg ajándékát.
-Köszönjük! -mondtam Sangonak, akit elnézve láttam, hogy boldog. Talán ennyire tetszene neki Tűzsárkányom? Lehet .. hirtelen Szierra jelent meg előtte. Fújt egy nagyot. Körülbelül egy méter volt közöttük. Féltem, mit tesz Szierra, de tudtam, nem bántja az engedélyem nélkül. Azt pedig még nem fogja megkapni. Még ... Tűzsárkányom lehajtotta fejét Sango elé.
-Azt várja, hogy simogasd meg! -néztem rá Sangora. Szierra még mindig lehunyt szemmel állt a lány előtt. Én elindulok Kirarával, ők meg legyenek csak barátok. Intettem egyet Kirarának, majd már sétáltunk is előre csiga tempóban. Engedelmes egy állatka. És nagyon hízelgős .. bár ez néha már idegesítő. De most elég komoly. Ránéztem a petre. Ő ezt megérezte, majd ő is rám pillantott.
-Mond, Kirara .. tényleg fel lehet ülni a hátadra? Mármint másokat is felengedsz magadra? Nem mintha akarnék rajtad utazni, csak érdekel. -hajtottam le fejem. Kicsit szégyelltem, nem akartam tolakodó lenni, csak érdekelt, hogy lehet ilyen engedelmes. Hogy rögtön mindenkivel ilyen bizalmas. Már a cukrászdában is rögtön elkezdett hízelegni. Talán tudja hogy azok vagyunk Szierrával, akik? És csak közelebb akar férkőzni hozzánk? Talán már Sangoval is "szövetkezett"? Áhh, miért gondolok ilyen dolgokra! Hozom a szokásos magamat. Visszanéztem Kirarára ... nem hinném hogy sejti. Ő inkább butus és pajkos.

_________________
Leafa
Leafa
Leafa
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Mögötted

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Higurashi Sango Pént. Aug. 02 2013, 09:17

//Leafa//

Mélyen belül tudtam, mi a gyengéjük az ilyen fenséges állatoknak. Ha szelídítve vannak, általában csak a gazdájukat fogadják bizalmukba. Ám ha "megalázkodsz" előttük, jobban fogalmazva megadod nekik a tiszteletet, akkor ők is úgy fognak hozzád viszonyulni. Feltételezésem helyesnek is bizonyult, hisz a gyönyörű sárkány fejet hajtott előttem, ami azt jelentette, hogy engedi, hogy megsimogassam. Kirara-nak még jeleztem, ha Leafa elfáradna, akkor nyugodtan vegye a hátára, majd közelebb léptem Szierrához.
- Hogy te milyen fenséges gyönyörűség vagy.- Súgtam oda neki, miközben perceken keresztül simogattam, Látszólag tetszett neki.
- Lassan a gazdid és az én pici cicám után kéne mennünk. Nem gondolod?- Néztem rá vidáman, és lassan megindultam, figyelve, ő követ-e. Nem messze tőlünk észrevettem, hogy Kirara ott fekszik Leafa mellett, és türelmesen vár, a lány vajon felszáll-e a hátára. Mikor a közelükben értünk, így szóltam:
- Nyugodtan fel szállhattál volna Leafa. Kirara-n nagyon biztonságos utazni.
Ám ekkor hirtelen Kirara megmerevedett, és idegesen forgatta a fejét.
- Azt hiszem, társaságunk akad Leafa. Ha még nem harcoltál, próbálj meg közvetlen közelemben maradni. Kirara Evil.- Mondtam ki a parancsszót, mikor megláttam, hogy három vadkan csörtet ki a bozótból. Tudtam, ezek kis szintű mobok, de így legalább Leafa is tanul, ha még nem harcolt, és nekem is plusz edzés. Alig hogy ezzel a három mobbal végeztünk, jött is a következő adag, ezúttal 2 farkas személyében. Nem hittem volna, hogy ennyire eltávolodtunk a várostól. Szerencsére Kirara egyenlőre bírja az iramot, de attól félek ez nem megy a végtelenségig. Remélem Leafa is beszáll a harcba, kíváncsi vagyok az ő képességére.

_________________
Statjaim:
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Leafa Vas. Aug. 04 2013, 23:30

~Higurashi Sango ~

Nem gondoltam .. semmit sem. Egyrészt nem számítottam az ellenfelekre. Másrészt nem gondoltam volna, hogy Sango rögtön a segítségünkre siet. Szierrával csak álltunk, míg ő és Kirara kivégezték a három vadkant. Aztán jött még két farkas. Kirarán már látszott, hogy erő hiányában van. Csak pillanatok kérdése volt, mikor változik vissza kis macskává. Ahogy gondoltam, már meg is történt. Nagymacskából sebezhető házikedvenc lett egy pillanat alatt. A két farkas csak közelített Sango és Kirara felé. Sango egy aggódó pillantást vetett rám. Már nem is gondolkodtam tovább.
- Szierra, mi jövünk! -mondtam a Tűzsárkányomnak a társaim elé állva. - Bármi történjék is, ne gyertek ide, Sango! Értetted? - néztem rá Sangora. Meg nem várva a reakcióját fordultam vissza a két fenevadhoz. Köpenyemet ledobtam a földre. Tűzpiros szoknyámat fújta a szél. Fekete-fehér pólómban elég melegem volt, főleg hogy térdig érő bőrcsizmában voltam. De ezek most csak mellékdolgok, a legfontosabb a gyilkolás.
- Fear of fire! -mosolyodtam el ördögien kezemet előre nyújtva. Egy láng jelent meg benne, amit szívemhez emelve egyesítettem testemmel. Minden porcikám tele lett piros lángcsóvákkal. Az ellenfelek kitartása felükre csökkent. Ördögi mosolyom nem múlt. Szierrára néztem, majd egy szemvillanás alatt végeztünk a kettő farkassal. De az egyik megharapta a karom .. meg is szédültem tőle. Felnevetve fordultam Sangoék felé. Testem még mindig az ördög lányáéhoz hasonlított. Tekintetem Sango szemébe mélyedt. Vigyorogva néztem a lányt. Nem tudom mi ütött belém, de éreztem, félelmet keltek benne.
- Bo.. bocsánat! -kaptam fejemhez. Megkapaszkodtam mellettem álló hű Szierrámba. Megszédültem egy pillanatra. - Mehetünk? -kérdeztem még mindg instabilul állva Sangoék előtt. Nem érdekes, úgyis mindjárt jobban leszek.
- Na akkor meh .. - de ebben a pillanatban összecsúsztak lábaim, nem tartottak meg tovább. Szierra után nyújtottam kezem, de erőm elhagyott. Nem tudtam irányítani a testem, csak zuhantam le a földre. Hosszú hajam láttam magam mellett szállni. Itt már úgy éreztem, egy álomban vagyok .. egy rémálomban ...

_________________
Leafa
Leafa
Leafa
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Mögötted

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Higurashi Sango Hétf. Aug. 05 2013, 19:18

//Leafa//

Ahogy reménykedtem benne, a másokon segíteni vágyás ösztöne erősebb volt a lányban, mint a félelem, így abban a pillanatban, hogy Kirara visszaváltozott kismacskává, abban a pillanatban lépett Leafa és Szierra közénk és a farkasok közé. Nem is bántam, hisz módfelett ki voltam merülve, és sajna Kirara nélkül tehetetlen vagyok, hisz nem sebzek fikarcnyit se. A lány képessége eléggé érdekes volt, de eléggé ki is merítette őt. Amint ránk nézett, abban a pillanatban zuhant össze ájultam. Rögvest oda is ugrottam és az utolsó pillanatban kaptam el szegény párát. Bár Kirara is ki volt merülve, de jeleznem se kellett neki, máris átalakult nagymacskává, és akármennyire ki volt merülve, mégis utolsó erejét kihasználva hagyta, hogy az ájult leányzóval felmásszak a hátára. Hátra fordultam, és így szóltam Szierrához:
- Kérlek gyönyörű sárkány kövess minket. Gazdád, és barátod kimerült, és biztonságosabb helyre kell vinni, mivel így egyikünk se tud harcolni.- Mivel a lányt sehogy nem tudtam magához téríteni, így csak reménykedni tudtam benne, hogy a sárkány követ minket. Minden lépésnél hátra fordulok, ám elég lassan haladunk. Hála isten Szierra is elindult utánunk, bár kissé ideges pillantásokat vet rám, és Kirara-ra. Csak reménykedni tudok benne, hogy épségben beérünk a városba, ahol már biztonságban vagyunk. Lassan haladtunk, hogy Leafa-nak tuti ne legyen semmi baja. De még így is elég gyorsan elértünk a városba. Mikor beértünk a falakon belülre, egy hatalmas kő esett le a szívemről. Hisz most már mindketten biztonságban vagyunk. Itt már neki se eshet baja. Most már csak arra kell várnom, hogy magához térjen.

_________________
Statjaim:
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Leafa Hétf. Aug. 05 2013, 21:51

~Higurashi Sango~

Hol vagyok? Miért nem látok semmit? Miért csak hangfoszlányokat hallok? Nagyon fáj a fejem .. mi történt? Ki kell nyitnom a szemem, lehet, hogy bajban vagyok. Két meleg kezet érzek derekamon. Lassan nyitottam ki tűzpiros szemeimet. Alig láttam valamit, csak folt volt minden előttem. A hangok még mindig nem voltak tiszták. De valaki nagyon kiabál. Látásom egyre jobban tisztult. A hangok is egyre érthetőbbek. Érzem, hogy testemet két kar tartja. Már mindent látok rendesen. Sango lenne felettem? Mi ez az egész?
- Sango ... -néztem a lány arcát. - Hol vagyunk? -ekkor már minden világosabb lett. Hirtelen minden emlékem visszatért. Mikor végeztünk Szierrával a két farkas életével, összeestem. Mióta lehetek eszméletlen? És még mindig veszélyben vagyunk? Ekkor nedvességet éreztem arcomon. Kezemmel letöröltem azt. Csak pár csepp volt. Ujjaimon a csillogó cseppek aggasztottak. Még mindig Sango karjaiban feküdnék? És .. miért nincs rajtam a köpenyem? Sango beszél valamit, de azt még nem értem valami tisztán. Csak aggódó tekintetét néztem. Aggódna értem? Hiszen nem ... nem érdemlem meg az aggódást.
- Sango .. mik ezek a vízcseppek az arcomon? Sírtam volna? Vagy te voltál? És most hol vagyunk? - rohamoztam meg a lányt kérdéseimmel. Oldalra fordítottam fejem. Itt van Kirara és Szierra is. Ennek örülök. Visszanéztem Sangora. Megkapom a válaszokat kérdéseimre? Hogy hol vagyunk? Mik ezek a könnycseppek az arcomon? Nem tudok semmit .. miért kellett nekem elájulnom? Nem hittem volna hogy ennyire elveszi az erőm pár farkas .. de most biztonságban vagyunk? Sangonak ha baja esne, azt nem bocsátanám meg magamnak! Ezért remélem, nem váltam nagyon terhükre ...

_________________
Leafa
Leafa
Leafa
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : Mögötted

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Higurashi Sango Kedd Aug. 06 2013, 11:56

//Leafa//

Már egy jó fél órája a város falának tövében ültem, Leafa-t a karjaimban tartva, mikor kezdett magához térni. Látszott rajta, össze van zavarodva, és nm érti, hogy mi is történt, de kissé megnyugodott, mikor Szierrát meglátta. Kérdésére hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy melyikünk sírt, de rá jöttem, hogy valószínű, hogy mind a ketten.
- Kérdésedre a válasz, most már mindketten biztonságban vagyunk. Mikor végeztél a farkasokkal, egyből elájultál, és Kirara hátán behoztalak a város falain belülre, miután megkértem Szierrát, hogy kövessen minket, és hogy csak neked akarok jót, mert akárhogy próbálkoztam, nem tudtalak magadhoz téríteni. Mikor láttam, hogy semmi esély arra, hogy eszméletedre térítselek, akkor döntöttem el, hogy ott nem maradhatunk, hisz Kirara se nagyon bírt volna ki még egy harcot. Most vagyunk itt bent védett részen körülbelül egy órája. És hihetetlenül megkönnyebbültem akkor is, amikor épségben beértünk, és most is, hogy végre magadhoz tértél. És szerintem mindketten sírunk valamennyire. Én a megkönnyebbülés végett, és szerintem te is. Remélem, most már jobban vagy. Ígérem, még egyszer nem sodorlak ekkora veszélybe. Kérlek bocsáss meg nekem. Ha nincs az az ötletem, hogy menjünk ki, akkor nem lett volna semmi bajod.- Néztem rá könnyes szemekkel, ijedt képpel, elcsukló hanggal. Idő közben drága kicsi cicám is észrevette a bennem végbemenő változásokat, és odabújt az ölembe, hogy megpróbáljon kicsit megvigasztalni. Éreztem, ő is nagyon kimerült, és ő is nagyon meg van ijedve, akárcsak én. bele se merek gondolni, hogy mi lett volna, ha nem érünk be időbe a városba, hanem út közben megtámad valami. Hogy számoltam volna el a lelkiismeretemmel, ha Lefafa-nak valami baja lett volna.

_________________
Statjaim:
Higurashi Sango
Higurashi Sango
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Jul. 24.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 7 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 22 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.