Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vonat a kanyarban..

4 posters

Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Bacchus Szer. Okt. 08 2014, 12:02

Derűs este volt, a teraszos helyiségben. A disznó bal bokája nevű "pub" nem épp a környék legkedveltebb helye, még a lakosok szívében sem. Az esti balhék és hangos zenélés megtöri, a csendes külvárosi estéket. Igen ez Aincrad Kezdetek városának egy elhagyatott pontja, ahol még egy olyan ember is megfordul, mint én. Bacchus.
Sokadjára járok itt és iszok itt, de mindig csak zsákutca néven lebeg előtte ez a hely, vagy épp máshogy nevezve.. A paradicsom.
A skacok már várnak, főleg Xen nőt ígértem neki, de ezt már bánhatja. A szemben lévő fogadó ablakából néztem a mulatozókat, mikor a leányzó magával rántott és vissza hívott, szórakozásra.

Kellemes este volt, és milyen lesz a mai? Néztem újra a fogadó ablakán, a még most elhagyatott porfészekre. Egy két "ideg" alkoholista csúszva mászva halad előre, valamerre. Jelenlétük nem lényeges, inkább szórakoztató, főleg, hogy ennyire nem bírják az italt. Bor minden mennyiségben, azzal a Gourdom újra kiittam, ez az ami jó nem azok ott. Kacagtam, majd befeküdtem a már üres ágyra. Edzeni készültem, de nem árt előtte egy kis szunya.

Napi edzésem letudva, lementem a fogadó előterébe, ami inkább lakhatónak nézett ki, mint fogadónak. Kis szoba három asztallal és némi székkel. Pár aranyért adnak itt enni, amit most ki is fogok használni! Este ivás és kaszinó, aztán meg meglátjuk. Elővettem a kockát és megpörgettem, ma is nyerek. Széles vigyorral vártam a házigazda által nyújtott reggelit, elterülve az egyik üres asztalnál.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Angelica Katharina Hétf. Okt. 20 2014, 19:42

„Ez a nap más, mint a többi ezt te is jól tudod…” Kezdhetném így is a reggelemet, ahogy a gyerekdal mondja, de egyrészt nincs még itt a szülinapom, bár jó lenne, mert lenne miért összeülni a céhnek, és vedelni egy jót… másrészt meg ma is ugyanúgy egy ágyban kelek fel, mint minden egyes nap. Ez nem muris. Sokkal viccesebb, ha az ember full részegen kifekszik valahol, és reggel egy tök random helyen kel fel. Én már ébredtem tetőn is, bár hogy hogyan kerültem fel… arról fogalmam sincs, mert lejutni csak teleportációval tudtam az is hétszentség. No de kezdődjék is el a mai nap, mert a végén még itt rohadok meg az ágyban…. bár egy nap lustálkodás nagyon jól esne… de Danee lehet, nem örülne neki, ha egésznap csak lopnám a napot, és nem tennék semmit a fejlődés ügyéért. Végül nyújtózok, és sikerül kirugdosnom magamat a takaró alól, és talpra kecmeregnem. Máma egy nevenincs fogadóban aludtam (az más kérdés, hogy lusta voltam egyáltalán a cégér táblára is ráfigyelnem), és leérve fáradtan nézegetek körül. Amikor csak egy ismerős tárgyon akad meg a szemem. Ó igen a drága forgó kockán. Elmosolyodok, és szép lassú, de határozott mozgással odaszlalomozok a kockás alak mellé, és csípőből behajolva szemmagasságig viszem le a szemeimet, persze hogy dekoltázsaimra is elég jó rálátás essék.
- Mit látnak szemeim. Csak nem egy szerencsejátékoshoz van szerencsém. – kérdezem ártatlan hangon – Mondja uram nincs kedve egy játékhoz? – kérdezem, majd választ nem várva kikapom a kezei közül a kockát, és leülök vele szembe – Na, gyerünk szépfiú, nincs választásod. – húzom fel a szám szélét jó magasra… haha sátáni vigyor – Kockázzunk kicsit. Az a feladat, hogy nagyobbat dobjunk a másiknál. 2 kockával dobunk, és az összegét kell túlszárnyalni. A vesztes iszik egy pohárral az itteni italok legerősebbéből. Aki előbb lefordul a székéről veszít, és fizetnie kell nemcsak az elfogyasztott italok árát, de 200 arany győzelmi díjat is. Nos benne, vagy vagy beijedtél.

// minden vesztes kör végén dobunk halál-koronával, akinek előbb összegyűl, 5 koponya veszít, ám ha még élvezzük a „harcot” az érzéket megnövelhetjük Very Happy //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Bacchus Kedd Okt. 21 2014, 13:59

Jött a házigazda, vagy egy pultos lány. Szemlátomást, ért a felszolgáláshoz, mellesleg Smile
- De így van - válaszoltam vissza azon nyomban is, de az étlap tartalmát nem akarja tudtomra adni, vagy legalább, hogy mit ehetnék vagy ihatnák. A leányzó azonban megvadult, hagytam, hogy vigye a kockát és máris szemben ült, mire csak kinyújtottam felé a kezem az asztalon féltávig tenyérrel lefelé és széles vigyorral bólintottam - foglalj csak helyet, adj tétet, szerencsejátékra mindig készen állok - vigyorogtam rá miss dekoltázsra, és újra szemügyre is vettem, a kis csajszit. Elég jó párosítás, a dubla dé Razz
Meghallgattam az ő verzióját, de ez egyértelműen elfogadhatatlan.
- Kockázzunk, heves vérű - hajoltam közelebb az asztal fölött, és váll páncélom lecsatolva, hagytam eltűnni a levegőben, hogy szabad kezet kapjak és félmeztelen végre kényelmesen érezhetem magam - egy kockával dobunk, a vesztes iszik, aki hamarabb berúg, fizet - mosolyodtam el bájosan - és.. - tartottam fel jobb kezem mutató ujját a levegőbe - nem kétszáz aranyat, minden körrel emeljük a tétet - mondtam jól kihangsúlyozva - most fel is teszek máris 100 aranyat, innentől ha úgy érzed emelsz, ha nem hát nem, de tartanod kell, ha bedobnád a törülközőt ám legyen, a vesztes üres marokkal távozik - megemeltem a szemöldököm és mézédesen mosolyogtam rá.
- Megfelel, csini? - kérdeztem végig mérve vonásai. Azt hiszem ez jó játszma lesz, nem tűnik nyámnyilának, inkább olyannak akivel ellehet dolgozni órákat. A reggelimet meg már leshetem, bár még kajás vagyok és úgy tűnik mást is fogok enni.. valami finomat. Hátradőltem a széken és kíváncsian vártam mit szól a szabályzat módosításhoz és közben jeleztem a fogadósnak, hogy jöhet ide. Amikor jött, csak piát rendeltem tőle, a legerősebből, sokat.

//kitartásunk egyenlő, életerőnk tele Very Happy

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Angelica Katharina Szer. Okt. 22 2014, 16:59

Elmosolyodok, ahogy a srácot hallom. Szóval nem csak díszből van nála a kocka, hanem tényleg szeret játszani is. Hohó…
- Cöh még, hogy én vagyok forróvérű, csak mások túl hidegek. – mondom huncut kis mosollyal.
Amikor meg elkezdett nézelődni, nem bírtam elengedni egy gonosz vigyort. Aztán nekiállt vetkőzni, és közben elkezdte módosítgatni a szabályokat. Színpadiasan forgatjuk a szemeimet.
- Ejj de nehéz veled. Na, jó rendben, de cserébe meghívsz egy reggelire majd. – dugom ki pajkosan rá a nyelvem,
Leteszem az asztalra a kockát, és elővarázsolok egy aranyérmét.
- Ha fej én dobok elsőnek, ha írás te 2.-nak. – majd választ nem várva pöccintem az érmét a magasba, majd az, az asztalra érkezve pörgött párat, és megállt- Fej, én kezdek. Meg hát úgy is a hölgyeké az elsőbbség…
Ráteszem az ujjamat a kockára, és a pultoshoz fordulok. Nem siettem el a dobást, szépen megvártam, míg meghozzák azt, amit a drága játékpartnerem rendelt. Majd miután te lett pakolva az asztalunk vettem csak kézbe a kockát.
- Ezzel a játékot megkezdem. – mondom elég jól érthetően.
Már így is páran felfigyeltek ránk a fiú vetkőzése, és a rengeteg pia láttán, de most már tényleg odagyűlt egy-két kíváncsi alak. Nem is baj. Minél inkább jönnek az emberek, annál nagyobb lesz az egyikünknek a diadala, vagy bukása. Megrázom a kezemben a kockát, és az asztalra ejtem a drágát.
- Egy hatost kérek. – ösztönzöm a pörgő, forgó kockát.
Nem hagyhatom csorbán a hírnevem, szóval ezt már muszáj lesz megnyernem. Tűzzel, vassal, hogyha kell, de én a székemen fogok maradni. És pont!
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 22 2014, 16:59

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Vonat a kanyarban.. 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Bacchus Csüt. Okt. 30 2014, 11:29

- Nem ismerem ezeket a másokat - vigyorgok a lányra, úgy látszik kapó egy kis játszadozásra. Na, de a reggeli, alakul ez.
- Egyetértek, holnap reggel, jöhet a reggeli - kacsintottam rá. Kérdés, hogy mennyire számolt az estével? Mert az tuti, hogy ki lesz ütve a piától, nem tűnik olyannak, aki bírja is az alkoholt korlátlan mennyiségben. Nekem pedig pont ez a fegyverem, ezt nem tudja. A győzelem be is van már zsebelve. Megelégedve néztem ahogy a megrendezett módon pörög az érme a levegőben és vágya szerint meg is jelent rajta a fej. Kipörgette a kockát keblei elé és nolám egy ötös értéket mutat.
- Nem is rossz, jól bánsz a kockával! - csattantam fel jókedvűen. Éreztem ahogy szétárad bennem a szerencsejáték láz. - Ha föléd dobok, iszol, már pedig inni fogsz - húztam el a szám gonoszan és csábosan.
A hatosa ugyan nem jött be, de nekem még be jöhet. Kinyújtottam lábam az asztal alatt és gourdomba belepattintottam a kockát, majd a törésen keresztül kiesve az asztalon pörögve pattogott.


*Dobás* Mutatott érték: 2

Az asztalra csaptam, mire a kocka pattant egyet és immáron 6-os mutatott. Elnevettem magam.
- Olyan, mint a nő, csak kelleti magát - kacsintottam a lányra, majd az egyik piás üveget meghúzta. Ez nem az a jóféle bor volt, amihez már hozzászoktam, de ezen kívül nem több, hatással úgysem lesz rám még jó ideig.
- Első kört megnyerted csini, de nem maradsz ital nélkül - öltöttem ki nyelvem rá, miközben kényelembe helyeztem magam a széken. Körbe néztem, akadt itt már akit szintén érdekel a kockázás, a csajszi után, miután kiütötte magát, őket megkopasztom aranyból, míg vele meg elszórakozom.
- Erről jut eszembe - öt csilingelő arannyal megemeltem a tétet - öt arannyal, emelek. Tartod-e szépség?


//tét 100 + 5 arany, ha tartod innentől a nyeremény 105 arany lesz.


A hozzászólást Bacchus összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 30 2014, 11:36-kor.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 30 2014, 11:29

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Vonat a kanyarban.. 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Okt. 30 2014, 13:00

- Még szép, de a reggeli nem ugyanolyan desszert nélkül. A kettő csak együtt dukál. – mosolyodok el.
Hát, na, ha már meghívott, viselje a következményét. Ha rajtam múlik, holnapra egy egész lakomát fogok összetákolni egy reggelinek indult dologból. Hisz.. nem én fizetem Rolling Eyes A kockát megemelem, és el is indítom útjára, és egy kecses 5-st sikerül dobnom. Elmosolyodok, majd hátradőlök széken.
- Állók elébe drágám. De a kocka érték fölé dobj, mert fölöttem nem nehéz átdobni semmi sem. – forgatom kicsit ki a szavait.
Végül sort kerített a dobásra is, és amit láttam diadalt jelentett. Bár dobott egy 5-st sajnos ez talpra van állítva, ugyanis ez csak egy 2-es. azaz az első forduló az enyém.
- De a hölgyek nem szeretik, ha ijesztgetik. És ne aggódj, te sem maradsz majd szomjas. – és nem sokkal rá emelet e is a tétet – Miért ne tartanám. Egy ilyen visszautasíthatatlan ajánlatot, ki mondana fel.
Én is belehelyeztem 5 aranyocskát. A kocka után nyúlok, majd megforgatom megint a kezecskéim között. És egy szép lendülettel kiküldöm az asztalra. Megint pörgött egy keveset mielőtt megállt.

*Dobás* Mutatott érték: 4

- Hm… kezdődik a visszaszámolás. – tréfálkozok – De tudod mit? Legyen még 5 arany csak, hogy szép legyen a kupac. – majd a nézőtér felé pillantok gyilkos szemmel, és hangom egy pillanatra rideggé, és mérgessé válik – És aki megpróbálja ellopni a vagyonomat, annak letépem a karját és feldugom a potrohába. Értve?
Egy-két pasas ekkor döntött úgy, hogy ideje távozni. Úgy tűnik őket csak az asztalon lévő sárga foltok érdekelték, nem a játékunk. Visszafordulok, és édes hangon, mosolyogva szólok hozzá.
- Te jössz drága.

// tét emelve: 115 arany a "bankban" //


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 30 2014, 13:04-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 30 2014, 13:00

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Vonat a kanyarban.. 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Bacchus Csüt. Okt. 30 2014, 13:08

- Egyetértünk - feleltem kaján vigyorral. Az már biztos hogy desszertet fogsz kapni - kérhetsz többször is a desszertből - villogtattam meg karizmo(á)mat. Ízleni fog a reggeli és a vacsora is. Csak bírja is úgy, mint amennyire cserfes a nyelve.
Szerencsére, legutóbbi rablásunkból még van zsé, úgyhogy lehet dőzsölni, na meg.. megnyerni egy kocka párbajt. Viszont, mivel még nincs nagy előnyben és csak egy pohárral ittam ebből a piából, ami nem értem miért lila.. de még az íze is lila. Úgy nagyjából öt hat litert fogok elbírni, plusz a képességemmel még egyszer ennyit. A csöppnyi bájos lányka talán, ha harmadát elbírja ránézésre. Mondjuk ilyen adottságokkal eltudja szívni. Elvigyorodtam és vártam újabb dobását, amit hamar meg is tett és egy négyest mutatott kockája. Ez csak egyet jelent nagyobbat kell dobjak.
- Lankad a kedv? - kérdeztem vihogva, amire azért már segített a pia jótékony hatása is. - Azért a vállam megakadna - folytatom kóstolgatását.
Tartotta, bevállalós.. ez tetszik! Mai nap csiszolatlan kincsre leltem, netalán egy esetleges Fist tag. Esetleg, vigyorodtam el a gondolatra.
- Ijesztgetnék egy hölgyet? Olyat nem tennék én, ugyanis nem látok egy hölgyet sem, hanem egy belevaló nőcit - mutatok ujjammal felé, majd felkaptam a kockát és karjaim összefontam mellkasom előtt. Félrefordított fejjel, tekintettem rá, de nem szóltam semmit, érdekelt kirohanása, és ahogy máris lekoptatott két pitiáner alakot. - Tetszetős a a kicsike - mondtam neki - látod ezért nem ijesztgetek én egy hölgyet - húztam fel szemöldököm és nyitottam nagyobbra szemem. Majd dobtam az asztalra a kockát.


*Dobás* Mutatott érték: 6

Ahogy kipörgött, a kocka elvigyorodtam és újra felé néztem. Most fog először inni, ez sokat elárul róla. Alig várom, szinte belebizsereg az ujjbegyem.
- No lám, egy pohár nedű és mehet a következő kör! - élveztem a helyzetet és az asztalra csaptam, amin kissé megugrott a kocka, és az újra pozíciót váltott immáron egyes virított felfelé.
Árválkodott a pötty és nézett felfelé keblei előtt. Cinkelt kocka? Nem még nem.
- Tartom, de nem emelek - mondtam és hozzátettem újabb öt aranyat a kupacnak. Körbenéztem, mert, ő igen ügyesen kiszűrt két nem kívánatos alakot. Nálamnál veszélyesebb alakot nem láttam és Fogast sem. Így máris jobb, mondhatni fa**a. Asztal alatt a lány térdére tettem papucsomból kibújtatott lábam és könnyedén kijelentettem - Faja, ahogy bánsz az emberekkel - vigyorogtam őszintén.


//jelenlegi tét 120 arany.


A hozzászólást Bacchus összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 30 2014, 13:43-kor.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 30 2014, 13:08

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Vonat a kanyarban.. 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Bacchus Csüt. Okt. 30 2014, 17:30

Római.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 30 2014, 17:30

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Vonat a kanyarban.. 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Jan. 24 2015, 11:36

Vonat a kanyarban.. 3e717b8291e96a70d40fb10bc24b89f3_5ad05e4b6ab391f0a65ec194092fa8ec78c77b5b
Vonat a kanyarban.. 86b5a03c2b53893404243ea9bd866ccf_a16b82f76f833b0c88182f9bc0df7f45ededf0b6

Hm.. mily lovagias. Desszertben is benne van. Oh, de jó nekem. Most már csak le kell itatnom a sárga földig, és lehet utána még az egész tőkéjét is odaadja. Heh. Az jó lenne. A kockám pördült, és kopogva megállt 4-est mutatva. Nem épp a legjobb, de elmegy. A srác meg még szívat is.
- Á csak hagyok neked is esélyt. – mosolyogok rá kedvesen, legalábbis barátságos arccal.
A megjegyzésére, hogy forgatom a szemeimet, de azért nem komorodok el, végül is hát igaza van. Én egy belevaló nőci vagyok. -^- Legalább végre más is látja… bár most hogy belegondolok, ezt már tudják rólam egypáran, de legalább már ő is. Végül nagy sokára csak elhajította a kockáját, ami után a 6 pöttyös oldalt fordult fel.
- Hát tudod, hogy mondják. A hülyéknek kedvez a szerencse Razz – dugom ki felé a nyelvem.
Az ital felé pillantok, majd elmosolyodok. Megfogom az üveg nyakát, és egy szusszal neki is veselkedek. Végül egy koppanás, és máris üresen leledzik az asztalon a borosüveg. Bár pohárról volt szó, a srác egy üveggel ivott, így én sem maradhatok le. Ahogy rajta, úgy rajtam sem látszott, hogy túlontúl megviselt volna az ital, sőt vigyorom még nagyobb lett arcomon.
- Ez jól esett. No nézzük csak tudok-e én is ilyen szép kerek számot dobni.
A kockát két újjal megfogva felemelem, és elgurítom.

*dobás: 4*

- Hát bárhogy nézem ez nem kerek, de legalább tartom a színvonalat.
A srácra pillantok, majd rákönyökölök az asztalra, és kezeimet
összekulcsolom, majd ráhelyezem államat. Picit megdöntöm oldalra a fejemet, és lágy hangos szólok hozzá.
- Te jössz drágám.


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 24 2015, 11:39-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 24 2015, 11:36

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Vonat a kanyarban.. 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Bacchus Csüt. Feb. 12 2015, 22:04


Fejbólintást hajtottam végre, ezzel köszöntem meg, a méz édes szavakat.
- Ne hidd, hogy én olyan jó fiú vagyok Wink - kacsintottam rá - rengeteg desszertet kérhetsz - vigyorodtam el. Jobb alkaromat, elég közel téve a pénzrakáshoz, ami még igencsak csekély, de pont elég, ahhoz hogy felkeltse ő és mások figyelmét. Eleget leszek még reflektor fényen kívül, és ez a hely eléggé .. jelentéktelen, ahhoz, hogy meg ismerjem játékos társaim, mivoltját és mi az ami mozgatja őket. Eddig ez a lány tetszik, de a tegnap esti tüzesebb volt. Kaphat még esélyt a cica.
- És milyen az, amikor a szerencse elfordul tőled? Razz - kérdeztem játszi könnyedséggel, hisz tudtam, ebben a körben bármit dobok, a kocka maximum értékre fog állni. Mert én úgy akarom, hogy ez a szépséges hölgy lazuljon el, és rúgjon be Very Happy
Jó volt látni, ahogy az egész üveg tartalma lecsorog, és közben adott is alkalmat, hogy végig mérjem, dús vonalait. Túl törékenynek látszik, de azt már a kis lány bebizonyította, hogy a látszat csal. Szophie.. a bivalyerős. Azt hiszem ezen a néven fog leledzeni.
Ahogy lecsapta az asztalra szinte mosolyogva néztem, veheted a következőt, vigyorodtam el, de azért nem adtam tudtára, mennyire de mennyire kibabráltam vele.  Felemeltem a kockát és belenéztem szép szemébe, ahogy elfordítja arcát.
- Gurulj, csibész - mondtam a kockának, az én drágámnak.

*Dobás* Mutatott érték: 6 (képesség)

A kocka négyes értékről átfordult utolsó pillanatban hatosra. Micsoda véletlen!
- Elég lesz, ha egy kortyot iszol, nehogy megártson, és megfeledkezz magadról, hogy nézne ki, ha én cipelnélek haza? - folytattam bohókásan.
- Lásd nem emeltem a téten, és továbbra is csak tartom, meglátjuk mit hoz a kocka.. neked - azzal könnyed csókot leheltem a kockára és a lány kezei elé toltam.
- Váú - ugattam rá egy rövidet. Két kezem pedig tenyérrel lefelé fordítottam az asztalon és teljes széltében elterültem a széken. Lábamat hosszasan kinyújtottam az asztal alatt, közben szememmel kinéztem az egyik teli üveget. Úgy megszomjaztam.



//tényleges dobás nem történik, hisz értéke lényegtelen, 2. képesség végleg felülírja ezt a kockát. Cinkelt kocka képesség próba megállítva, a harcban "teszt" jelleggel még kettő alkalommal használhatom.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Angelica Katharina Pént. Feb. 27 2015, 14:47

Vonat a kanyarban.. 91ee6b3a1d1dd01b16172ed490e27a6b_44e8f055f93255d4033789371810c906887a7aed
Vonat a kanyarban.. 02e70bb9d4779b99f1343a52085c2c48_2e651f9c08f5831f331181499966754276ada88d

A kérdésre csak egy oldalpillantást vetek a fal felé. A legutóbbi pech sorozatban egy álam ügyetlenebb kardforgatót képtelen voltam eltalálni, pedig nem kellett volna hozzá sok, de mindig sikerült elugrania. No, mindegy itt a kocka nem tud elugrani, ha csak nem dobjuk meg olyan erősen. Így viszont nem marad más, mint hogy dobjak és nézzem, hogy iszik, vagy dobjak és igyak. Én nembánom semelyiket sem. De miután a kockája megállt, egy, hüm-öt, követve megvakarom az arcocskámat. Na jah… ezt hívjuk úgy, hogy pech. No, mindegy ennyibe még nem halok bele. A következő adag ital után nyúlok, ám a srác próbál jó pofizni. Én csak durcásan lehajtom az egészet, és lecsapom az asztalra az üveget… még nem tört össze.
- Nem kell a könyörületed kösz. Ha vesztek méltósággal vesztek. Amúgy meg ennyire gáz lenne neked, ha haza kéne cipelned? – villantok egy tündéri kis mosolyt, ami végül átmegy sátáni vigyorba – Persze ezekkel a satnya kis karokkal nem bírnád el a tejeskannáimat se. Razz
A kocka után nyúlok, és felvéve megpörgetem, mielőtt kigurítom.

*mutatott érték: 6*

Elégedettséggel töltődök el, ahogy az érték számomra már kedvezőbb állást mutat. Úgy tűnik, én se vagyok teljes mértékben szerencsétlen háh! Már csak kisebbet kéne neki dobnia, és nem újradobnia az értéket.
- Háh, nem hagyott még el a szerencse Cool. Ha 6-ost dobsz, mindketten iszunk. – emlékeztetem a megállapodásra.
Még egyelőre ezt se bánnám, úgy vélem még el tudok viselni jó pár adagot, mielőtt lerészegednék. De ahogy elnézem az ő bíróképessége sem 1-2 üvegnél áll el. Hát itt leszünk egy darabig annyi szent. Vagy kiegyezünk egy döntetlenbe, amibe szerintem nem fogunk.


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 27 2015, 14:57-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 27 2015, 14:47

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Vonat a kanyarban.. 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Bacchus Pént. Ápr. 03 2015, 11:55

- Haza? Az meg mi, vándorolni sokkal jobb, mindig máshol alszol, és mással Wink - kacsintottam a lányra Ránéztem a kis kupac aranyra, olyan satnyának tűnt, de még messze a vége, bár ahogy látom tejeskannái nem fogják sokáig húzni az ital súlya alatt, meg kell bizony pihennie, térden. Twisted Evil
- Ha hatos, legyen hát hatos - mondtam, de a kockán nem használtam képességem, még nem., azzal eldobtam az apró tárgyat, ami pattogott az asztalon, kissé felborítva a pénzérméket egészen közel megállva az idomokhoz.

*dobás:, mutatott érték: 1*

Ahogy átpördült a hatosról egyesre, arcomhoz kaptam és felkacagtam. Közel volt, nagyon közel, de végre ihattam. Hisz a játék lénye ez volt. - Egészségedre! - azzal egy megtermett korsó erős italt, elkezdtem ledönteni torkomban. Akár mint a mézet, nyelte a torkom, néhány hajszál ér folyadék legördült mellkasomra is, de csak számról töröltem le, mikor az asztalhoz csaptam az üres korsó talpát. - Finom! De úgy látom, szomjazol. Ne is várassuk meg ízlelőbimbóid, dobj! - vigyorogtam a kis csajra. A taktika egyszerű volt, kifosztani, kihasználni, továbbmenni. Hátra dőltem a székben és közben mell izmom rángatásával foglalatoskodva rászámoltam további öt aranyat a tétre.
- Emelek, babám aranyat és valami mást is - gourdom elővéve beletöltöttem egy jóféle bort, amit az egyik verekedés alatt loptam a pult mögül. Bedugtam ujjammal a rést és felé nyújtottam - kóstolj bele, ez a kezdetek városában a legfinomabb - a többi ehhez képest szánalmas utánzat semmi több. Azt viszont meg kell hagyni ez, amit most iszunk üt, akár a rendes tömények.


A hozzászólást Bacchus összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 03 2015, 20:33-kor.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 03 2015, 11:55

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Vonat a kanyarban.. 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Május 28 2015, 13:10

Kicsit önelégültség fogott el a kockára nézve, bár való igaz, hogy szipi-szupit dobtam, de azért ha jól belegondolunk, az esély megvan neki is a dobás. Bár valaki azt mondaná, hogy 1 a 6-hoz az esélye, hogy sikerül neki is ugyanazt a számot dobnia, de én a szerencsejátéknál mindig úgy vagyok, hogy szerintem az 50%. Ugye vagy sikerül, vagy nem. Ennek az elvét követve sajnos pechemre nem lettem volna ennyire boldog, de mivel most nem foglalkoztam az elveimmel (még ha nincs is olyan sok belőle), annál jobban kúszott az arcomra a vigyor. Bacchus koma hatost szeretett volna, de egyest kapott. 1 a 6-hoz végül is… Hm… az arány ebben a formában tényleg jobban néz ki. Lehet, áttérek erre az elvbe, ha megint ilyen szépet dobok. A srác feszegetésére csak a szemem forgatom. Persze játszhatnám a szende szüzet, aki rögtön izgalomba jön tőle, de az izomzat nem jelent semmit, ha a férfi nem képes a kobrájának parancsolni mehehehe :3 Bacchus viszont csak nem bírta, és emeli a tétet. Végül is erről szól a szerencsejáték. Vállat vontam, és megadom a tétet, majd a fiú ajánlatára ravaszkásan megcsillan a szemem.
- Ugyan tied az ital átadom az elsőbbséget.
Remélhetőleg sikerül rávennem, majd hogy igyon, hisz ha most meghúzza, akkor még több ital lesz benne, és még közelebb kerülök a győzelemhez. Ám végül, ha nem akar inni megvonom a vállam, és a kocka felé nyúlok, és felkapva rögtön gurítok is.

*dobás: mutatott érték: 1*

- Hm… azt hiszem ragályos a dobásod. – mondom fanyar mosollyal – ahogy látom mégis én iszok hamarost.


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 28 2015, 13:11-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 28 2015, 13:10

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Vonat a kanyarban.. 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Bacchus Vas. Jún. 07 2015, 15:19

// azt se tudom már hol tartunk dobok és ez most csak ennyi lett.


Igyak vagy ne igyak, ez itt a kérdés, de ez nem is kérdés, naná hogy elfogadtam a felajánlást, biztos voltam magamban. Nő még nem ivott asztal alá Razz Férfi meg pláne, mind kidől hamarabb. Hisz ezek az izmok képesek eltárolni minden mennyiségű piát, a maradékra meg kimegyek és kieresztem. A csaj hiába ivott még nem tűnik elég kábának, sebaj van még ideje. Felemelem a kockát és megpörgetem hogy koccanjon legalább három üres üveggel.

*Dobás* mutatott érték: 4

Elég szánalmas értéket mutat, de jobb mint az előző, erre inni kell. Lehúztam még egy jó adag piát és jólesően böfögtem egy tányér zengetőt.
Te jössz csaptam le a korsót. Kezdett jobban érdekelni a felgyűlt közönség, és hogy mikor dől már ki, nem épp komoly ivóval van dolgom, ez csak azt jelenti, nyertem. Vigyorogtam. Ránéztem a valamennyi aranyra, ami ott fetrengett szerteszét az asztalon, mintez a lány nemsokkal később ittasan máshol. Elkezdtem számolni, de inkább hagytam a fenébe.
- Mittom valamennyi, emelek - azzal rádobtam a kupacra további 5 aranyat.


A hozzászólást Bacchus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 07 2015, 15:30-kor.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 07 2015, 15:19

The member 'Bacchus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Vonat a kanyarban.. 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 10 2015, 13:29

Ossu!

Hát én ezt inaktivitás miatt lezárom. Rövid is, vontatott is, 40 xp és 100 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vonat a kanyarban.. Empty Re: Vonat a kanyarban..

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.