Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lila teleport kristály

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Lila teleport kristály - Page 2 Empty Re: Lila teleport kristály

Témanyitás by RenAi Pént. Dec. 19 2014, 20:01

Örömmel fogadtam hogy Chan mégsem lépett le, és úgy nézem talán tényleg félre érthettük őt, bár az is lehet hogy időközben gondolta meg magát, de a lényegen nem változtat. Ha marad akkor még van lehetőségünk arra hogy mind mosollyal az arcunkon haduk el ezt a termet.

Amint beírtam hogy Timidus nézzen ki úgy mint Hinari, meglepett arccal meredtem előre és figyeltem a sárkány arcú Hinarit, akinek a képe bele is égett az emlékezetembe úgy ahogy volt. A parókás és kék ruhás Timidus elég viccesen, sőt a vicces a köbön jobb jelző lenne rá, főleg hogy vélhetően ő nem is vette észre mindezt hisz egy menüt próbált megnyitni. Pár pillanat, és rá is fagyott az arcomra a mosoly, hisz olyan fegyvert adhattam volna a sárkány kezébe amit nem igazán akartam és nem is tetszett ugyan a dolog, de szerencsére azért a rendszer ennyire nem buta, legalábbis azt hiszem. Chanra néztem, és Shukakura hogy ők miként látják a helyzetet, de alig bírtam visszafogni a parókás sárkány okozta röhögőgörcsöt. Miután kinevettem magam, a sárkányra emeltem a tekintetem.
- Ha gondolod, beírhatom, de igazságosabb lenne megkérdezni őket róla. Elvégre mások sem turkálnak Shukaku pontjai között nem? Ugye te se vennéd jó néven ha ezt tennék veletek nem? És ha megkérdezed, talán meg is osztják, ha szeretnék. Ha nem annak viszont oka van, és akkor nem szép dolog rejtett információkat kutatni. Inkább legyél kedves velük hogy ők maguk osszák meg veled, mindenféle aggályok nélkül. – Próbáltam némileg jobb belátásra bírni Shukaku petjét, bár valószínű hogy már az idomár is próbálhatta párszor. És ugyan nem tartom helyesnek ezt a húzását, de mint mondtam nem leszek sem ellenük, és velük sem igazán.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Lila teleport kristály - Page 2 Empty Re: Lila teleport kristály

Témanyitás by Chancery Csüt. Jan. 15 2015, 13:19

//Bocsánat Embarassed *ide pöttyint egy gyorsat* //

Tény és való, én magam is jót mosolyogtam, mikor Timidus fejére került a paróka és a furcsa ruházat, amit Hinarin szoktam látni, főleg bossharcok alkalmával. Álom már kevésbé titkolja jókedvét, mindegyikünk fejében felhangzik az a furcsa, nyávogó, de felhőtlenül szabad nevetés, amit hallat, ahogy hátraesik ültében és négy mancsával a levegőt kaparászva próbál úrrá lenni a hahotán.
A sárkány kívánságának pontosítása viszont egyből meg is változtatja az általános hangulatot. Előbb az ajkamba harapok, mielőtt megszólalnék, és ennek köszönhető, hogy RenAi gyorsabb volt nálam, megfontoltabb és kedvesebb, mint én lettem volna. Igaz, nálam már megvan az előítélet a pettel szemben, míg benne még nincs, és magamban örülök is, hogy előbb gondolkodni akartam, mielőtt cselekszem. Csak bólogatok, és miközben Álom is talpra kecmereg, kicsit félre döntöm a fejem. Nem szólok, csak mosolygok.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Lila teleport kristály - Page 2 Empty Re: Lila teleport kristály

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 15 2015, 17:57

Timidus egy ideig csak pislog a lányra, majd miután értetlenkedett egy kicsit RenAin, megcsóválja a fejét.
-Nem igazságot akarok tenni, hanem megtudni a pontjait azért, hogy védekezhessünk ellene. Az információ pont azért rejtett, mert nem osztják meg csak úgy azért, mert megkérdezed. Még egymással sem osztják meg a pontjaikat a kijutásért, miért osztanák meg velem?
-Timi… úgy értette, hogy nem akarja, hogy megtudd Hinari pontjait.
-De azt mondta, hogy beírja, ha gondolom, és gondolom.
-Nem, Timidus. Ha be is írná, úgyis rossz néven vennék, meg úgyis Hinari fülébe jutna, és már így is eléggé utál minket, amiért mi meg mertük neki mondani az igazat. Nem akarok több veszekedést miatta.
-Értem. Ez esetben nekem sincs tovább értelme itt maradnom. Távozhatunk, Shu.
-Hát… oké… izé… sajnálom... én megpróbáltam…

Int a többiek felé, majd ha nem marasztalja senki, akkor távoznak, a kristály segítségével.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Lila teleport kristály - Page 2 Empty Re: Lila teleport kristály

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.