Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt

3 posters

Go down

[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Empty [T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt

Témanyitás by Rinne Pént. Okt. 26 2018, 16:46

A bolt a 18. szint krokodilok által sűrűn lakott mocsarai között található. Meglehetősen hangulatos, vidéki kocsma jellegű beltér fogadja az elvetemült vásárlót. Rinne szinte sosincs itt, de lehet üzenetet hagyni neki. Minden héten kétszer jön ide, egyszer hétfőn, egyszer pedig csütörtökön. Akkor dolgozik a rendeléseken, a vásárlók így tudják, hogy másnap itt lesz a kész kristály. Nem csak pénzzel lehet fizetni, Rinne elfogad a gyűjteményéből hiányzó sisakokat, illetve T3 növényeket is.


[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Australia_1208791c


Elfogadok cserébe / beszámítom az árba / vételre keresek:


Kristályok

Anti-mob Kristály Recept / 120 arany /
1 Eknier Levél + 3 Gyilkos Galóca
Birkózó Kristály Recept / 150 arany /
3 Gyilkos Galóca + 4 Gigantikus Pitypang
Ellenszél Kristály Recept / 150 arany /
5 Eknier Levél
Erős Hullám Kristály Recept / 120 arany /
3 Nihil Ág + 2 Gigantikus Pitypang
Erősítő Kristály Recept / 150 arany /
3 Gyilkos Galóca + 1 Gigantikus Pitypang
Falmászás Kristály Recept / 100 arany /
2 Nihil Ág + 1 Eknier Levél + 2 Ezüst Százszorszép
Füst Kristály Recept / 200 arany /
2 Ezüst Százszorszép + 3 Gyilkos Galóca
Gyenge Copy Kristály Recept / 100 arany /
Elkészítése ugyanannyi és ugyanazon növényekbe kerül, mint egy, a készítő által választott és birtokolt akármelyik T3-as kristályrecept.
Hátszél Kristály Recept / 150 arany /
1 Nihil Ág + 5 Ezüst Százszorszép
Illúzió Kristály Recept / 100 arany /
2 Nihil Ág + 5 Eknier Levél
Jégszilánk Kristály Recept / 150 arany /
5 Ezüst Százszorszép
Késleltető Kristály Recept / 120 arany /
3 Gigantikus Pitypang + 3 Eknier Levél
Lángpenge Kristály Recept / 100 arany /
1 Nihil Ág + 1 Eknier Levél + 2 Gyilkos Galóca
Mágnes Kristály Recept / 80 arany /
2 Nihil Ág + 3 Ezüst Százszorszép
Szövegromboló Kristály Recept / 50 arany /
1 Nihil Ág + 1 Gyilkos Galóca
Területi Gyógyító Kristály Recept / 200 arany /
2 Ezüst Százszorszép + 5 Gigantikus Pitypang
Tisztító Kristály Recept / 110 arany /
2 Nihil Ág + 2 Ezüst Százszorszép
Titkos Üzenet Kristály *A/B/C/.../Z* Recept / 100 arany /
1 Nihil Ág + 1 Eknier Levél + 1 Gyilkos Galóca + 1 Ezüst Százszorszép + 1 Gigantikus Pitypang
Csillag Kristály Recept / 200 arany /
1 Őslevél + 2 Eknier Levél + 1 Ezüst Százszorszép
Kirobbanó Gyógyító Kristály Recept / 400 arany /
1 Sárkánylevél + 10 Gigantikus Pitypang /vagy/ 1 Sárkánylevél + 2 Gyógyító Kristály(item)


Egyéb eladó felszerelések

Vért:
Cipő:
Köpeny:
Gyűrű:
Rúna:
Fegyver:



A hozzászólást Rinne összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 27 2018, 00:29-kor.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_bal10790/10100[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Empty Re: [T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt

Témanyitás by Rinne Hétf. Nov. 12 2018, 15:09

Frissültünk a vegyesbolt résszel és a hiányzó sisakok gyűjteményével ^^
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_bal10790/10100[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Empty Re: [T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt

Témanyitás by Danee Csüt. Jan. 03 2019, 21:54

Üdv, Rinne-chan

Lenne egy fontos küldetésem a számodra, vagyis, kellene a segítséged, és tudom, hogy te soha senkit nem hagysz cserben, hiszen, mindig segítesz, annak aki kéri tőled.
Szóval, lenne pár ultra fontos kristály, amiket szeretném, ha lekarcolnál nekem. A hozzávalókat úgy gondoltam inkább magammal hozom, minthogy a te készleted terhelem vele, és remélem, hogy egyben a tárcámat se viseli majd meg így olyan nagyon a vásárlás!
Holnap ellátogatnék az aligátoros boltodba. Remélhetőleg egyben.

Előre is köszi:
Danee

u.i.: Krokodilbőrt is felvásárolsz?

Ez volt tegnap. A cipőm sarka hangosan cuppogott a mocsár ingoványát taposva minden lépésnél, és nem csak a mert bődületes sár volt bárhova is léptem, hanem mert vészjóslóan fityegett a sarka.
Még jó, hogy nem a harci bakancsban jöttem. Bár lehet éppen azért hiányzott most belőle egy darab.
Mocskos zöld hátúak!
Nem akartam elhinni, hogy ez a lány nap, mint nap aligátorokkal verekszik idefele jövet, de most, hogy ebédet akartak belőlem gyártani, már nem tűnt olyan hihetetlennek.
Főleg, hogy úgy tűnt, szereti ha éles tárgyakkal bontják ki a konzervjéből.

Hangos kopogással igyekeztem tudtára adni, bárki is legyen bent, hogy a kedves vásárló úr megérkezett.
Már ha van olyan szerencsém, hogy Rinne ráért ma, és nem másvalakinek "menti meg" épp a világot. A másik felének meg éppen alátesz vele.
Idegeskedve néztem rá a zsebórámra, aminek a másodperc mutatója egykedvűen járta körbe az utat. Dél múlt pár perccel.
- Rinne! - kiáltottam az ajtó irányába
- Rinne-chan! Én vagyok az, Danee!
Nem akartam benyitni, így a kilincset se próbáltam be, hogy egyáltalán nyitva van-e
- A kristályokért jöttem!
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_bal7644/7700[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Empty Re: [T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt

Témanyitás by Rinne Kedd Jan. 08 2019, 20:11

Huhuh. Kaptam Daneesantól egy üzenetet, de azt nem mondtam neki, hogy kissé hiányos a tudásom, ami az olvasást illeti. Igyekeztem megfejteni mit írt, de néhány szót nem értettem, bárhogy is próbálkoztam kiolvasni. Azért azt megértettem, hogy kristályokat szeretne, és hogy holnap, vagyis ma jön a boltomba, de úgy voltam vele, hogy a részleteket inkább személyesen kérdezem meg tőle, és csak annyit írtam vissza, hogy "gyere". Vagyis remélem azt írtam vissza ^^ Szóval készen álltam, hogy segítsek a fiúnak, éppen ezért meg is látogattam a krokodil barátaimat a 18. szinten, és hogy teljen az idő, amíg megérkezik, kicsit játszottam velük. Nem is értem, miért nem szeretnek ebbe a boltba jönni, ezek a krokik nem is veszélyesek, csak annak tűnnek, mert élesek a fogaik, és olyan nagyok. Nagyobbak, mint amiket otthon láttam, szerintem beférnék a szájukba. Daneesan már nem, mert ő magas, ő legfeljebb két részletben férne be.
Aztán onnantól, hogy meguntam a játékot, a boltomhoz mentem, és azon a környéken ügyködtem, amíg meg nem hallottam a férfiasan búgó hangot. Dúdolgatva indultam el, de legnagyobb meglepetésemre Daneesan csak álldogált az ajtó előtt, és nem ment be. Kicsit pislogtam rajta, de aztán vállat vontam, és mosolyogva settenkedtem mögé, hogy jó alaposan megöleljem hátulról.
- Daneesan, jó reggelt! - köszöntöttem vidáman, aztán tolni kezdtem hátulról, hogy fáradjon csak beljebb - Milyen kristályokért jöttél? - kérdeztem, elvégre arról nem volt szó, hogy mit kér. Azt hiszem. Lehet hogy erről szólt az a rész, amit nem értettem?
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_bal10790/10100[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Empty Re: [T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt

Témanyitás by Danee Szomb. Jan. 19 2019, 16:30

Nem hallottam senkit sem jönni: nem vagyok éppen süket, de azt se lehetne rám mondani, hogy olyan kitűnő hallásom lenne.
Mellesleg teljesen abban a hitben voltam, hogy most vagy szemből fognak nekem ajtót nyitni, vagy nem találok itt ilyenkor senkit se.
Nem kicsit lepődtem hát meg, amikor hátulról karok fontak át, elsőre összerezzentem ijedtemben, hogy még a gyomrom is összeugrott, aztán meg kivert a veríték, ahogy első gondolatom szerint itt engem most éppen valaki, vagy valakik el akarnak fogni.
Fene azt a parázós mindenemet, nem igaz?
Aztán azok a nagy meglepetést okozó karok mégsem olyan durván feszültek rám, mint amitől féltem, ráadásul abszolút ismerős hangon csendült fel az elfogóm.
Minthogy rögtön eztán finoman tolni kezdtek az imént még ölelő kezek, épp csak hátrasandítani tudtam, hogy elkerüljem a botlást.
- Hó, te vagy az? - könnyebbültem meg
- A kristályokért jöttem ... - válaszoltam valami vélt kérdésre, még meglehetősen összezavarodva az iménti öleléstől, meg a mostani taszajtástól
- Ja, hogy milyen! - esett le a tantusz, hogy nem azt kérdezi miért is jöttem, hanem hogy mik amaz kristályoknak a nevei, vagy jellegük
- Hát, a kristályokért, amiket írtam, tudod
- Megírtam nem? Most hirtelen nem ugrik be egyik neve sem

Kinyitottam hát magunknak az ajtót, ha már azon keresztül szeretne átpasszírozni engem, aztán gyorsan kapcsoltam, és a nyitott ajtót fogva félreálltam
- Fáradj be, kérlek - intettem befelé
- Most érkeztél te is? Vagy már itt voltál valahol a közelben? - érdeklődtem, előbb rá vetve egy rövid pillantást, majd a bolt belsőre.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_bal7644/7700[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Empty Re: [T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt

Témanyitás by Hinari Pént. Aug. 02 2019, 15:13


Még a kezemben volt a Katana, amikor beléptem a boltba egy hétfői napon.
- Szia - kerestem a lányt a tekintetemmel, majd egy sóhaj után becsúsztattam a fegyvert a tokjába és kipillantottam az ablakon, ahol Nestor és Alex várt - Mindig ennyi krokodil ólálkodik a boltod körül, vagy csak nekem volt szerencsém? - tudakoltam, miközben odaléptem a pulthoz és lepakoltam minden hozzávalót és az aranyat is, amelybe a rendelés kerülni fog.
- Szeretnék kérni 1 Szövegromboló Kristályt, 1 Illúzió Kristályt és 2 Falmászás Kristályt - mondtam és ha lehetett, ott helyben megvártam, hogy Rinne elkészüljön velük. Érdekes, hogy olvasni nem jól tud, mégis kristályokat ír... de azért ha átadta őket, biztos ami biztos leellenőriztem, hogy tényleg jól értette a rendelést: hiába találkoztunk már jópárszor, ezen a lányon azóta is képtelen voltam kiigazodni.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_bal29686/10100[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt Empty Re: [T3] Krokodil Kristály- és Vegyesbolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.