Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sárga teleport kristály

4 posters

Go down

Sárga teleport kristály Empty Sárga teleport kristály

Témanyitás by Lizbet Hétf. Szept. 22 2014, 13:01

Egy sötét, fekete szobába érkeztek, az egyetlen fényforrás kér lebegő gyertya, amiik egy szintén lebegő, nyitott könyv előtt helyezkednek el.
A könyvhöz hozzáérhettek, nagyon igényes és szép darab, ám lapjai üresek, egészen addig, míg betűk nem jelennek meg, az összes oldalon ugyan az: Nevezz el! csupán ennyi alatta pedig három szó.... Teleportkristályaitok nem működnek, képességeitek és jártasságaitok sem...

Szavak: Kristályszárny, Szerencsétlen, Őrült

Feladat: Adjatok címet a könyvnek, de úgy, hogy ez a három szó benne legyen

Szókövetelmény nincs... nyugodtan lehet több kisebb posttal is tanakodni, szitkozódni, hőbörögni meg miegymás xd

Határidő: Szept. 30
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Sárga teleport kristály Empty Re: Sárga teleport kristály

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Szept. 27 2014, 16:51

Becsszó, hogy én nem szóltam be! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! *PUFF!* Oúúúh, a jobb lábam belement a bal fülcimpámba! X.X Igen, nálam bugos lehetett az a vacak sárga kristály, mert én konkrétan a LEVEGŐBE teleportálódtam, méghozzá magasan! Hú, de sötét van! O.o Kivéve ott, ahol két lebegő gyertya van. Mögöttük meg egy lebegő könyv. Odamentem, belenéztem, semmi. Hirtelen betűk jelentek meg: Nevezz el!
- ANYÁDAT IJESZTGESD! - kiáltottam ijedtemben. de aztán elgondolkodtam, milyen név illene egy üres könyvre. Kristályszárny, a szerencsétlen őrült... HÁHÁHÁ, hát ez jó volt!XD De én vagyok csak itt? O.o



//az esés jelenet innen származik: https://www.youtube.com/watch?v=5kRN2HgnlQA //

_________________
Sárga teleport kristály Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Sárga teleport kristály Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sárga teleport kristály Empty Re: Sárga teleport kristály

Témanyitás by Saya Vas. Szept. 28 2014, 16:38

Jaj... O.O
Nézek jobbra, nézek balra, de nem, egyiknél sincs az Anat. Eltűnt pale
Helyette egy lovag esett mellém csörömpölve, mire félre is ugrottam, nehogy rám essen.
~Baromarc... odafigyelhetne.~
Csitt ><
-Anoo... -lépek akkor már én is a könyvhöz és belepillantok. Fura szavak, főleg az első, de aztán eszembe jut, hogy...
Hugi, neked nem ilyen szárnyaid voltak, mikor először találkoztunk.
~Saya drágám, a képzeletedre bízom. Egyébként de :] ~
-Meg te se ijesztgess engem, lécci ;_; -pattanok egy nagyot, mikor a lovag felkiált mellettem, mert megijedt a szavaktól. Ez így nagyon nem éri, én az Anatot akarom, ő tuti kitalálna egy jó címet.
-Viszont csak ez a három lehet benne? Vagy találjunk ki hosszabbat? -töprengek félhangosan, még az ujjamat is ráteszem az alsó ajkamra. Kristályszárny, aki a Hugi, Szerencsétlen meg Őrült. Hmm... "Szerencsétlen Őrült Kristályszárny", az jó, ah csak ezeket használhatjuk, ha viszotn többet, akkor vajon megéri kreatívnak lenni? o/
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sárga teleport kristály Empty Re: Sárga teleport kristály

Témanyitás by Lizbet Hétf. Okt. 20 2014, 12:11

Nem kell várni Ryuu-ra, valszeg nem is fog írni, így vagy ketten  maradtok, vagy megbeszélitek a többi csoporttal, hogy egyikőtöket beveszik-e.. ketten ne menjetek ugyan ahhoz a bandához... sokan lennétek Suspect
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Sárga teleport kristály Empty Re: Sárga teleport kristály

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Okt. 31 2014, 15:44

- Bocsi, nem direkt volt. - mondtam a lánynak, mikor megkért, hogy én meg őt ne ijesztegessem. Majd hallom, hogy a lány azon töpreng, hogy lehet-e hosszabb a könyv címe, vagy muszáj csak ez a három szónak lennie.
- Szerintem lehet hosszabb, de mindhárom szónak szerepelnie kell, ha jól sejtem. Akkor nevezzük el, ha nincs más! Mit szólsz mondjuk... a Kristályszárnyú, az Őrült és a Szerencsétlenhez?

_________________
Sárga teleport kristály Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Sárga teleport kristály Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sárga teleport kristály Empty Re: Sárga teleport kristály

Témanyitás by Saya Kedd Nov. 04 2014, 23:26

-Ööö... O.o
~A Szerencsétlen flótás, aki szembeszállt az őrült Kristályszárnnyal :3~
-Neeem, legyen valami jobb. Mert történetnek kell lennie, látod? Itt írja ^^ Szóval legyen valami történetre utaló, mint a könyveken a boltokban. Mondjuk... "A Szerencsétlen, ki szembeszállt az Őrült Kristályszárny sárkánnyal" :3 És akkor lehetne olyasmi a sztori, hogy egy lovag nekiindul legyőzni az őrült sárkányt :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Sárga teleport kristály Empty Re: Sárga teleport kristály

Témanyitás by Ryuu Vas. Nov. 09 2014, 21:26

- Ez tetszik! *.* -
Lépek előrébb, a sárkány szót meghallva. Sötét volt, és kezdtem úgy érezni magam amikor általában lelépek. Mivel ugyan itt nem volt lehetőség erre ~ csekkoltam ~ így nem tehettem. QQ Csöndben figyelni újdonsült áldozataim vergődéseit viszont vicces volt. Így hát csak ültem és figyeltem. A aaa szőke gaijin egy dilinyós, remélem nem veszélyes is hozzá, habár ha gyenge mellé, akkor végül is elszórakozhatok rajta. ^^
A sárkány szón elvigyorodtam. Az jó lesz. Tudtam a feladatot, de ezek ketten nem tetszettek nekem. Egyedül akartam írni egy művet. \o/
- Az jó lesz. Maradhat. Smile - Még rájuk is mosolyogtam, mint egy most érkező felnőtt, esetleg tanárbácsi a kicsik közé. Ehehehe, a szőke tuti, hogy idősebb nálam, ... testileg. Rolling Eyes Elővettem a pennám és a könyv fölé hajoltam.
- A sárkány, aki megette egy őrült kristályszárnyát. :3 -

_________________
Sárga teleport kristály Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sárga teleport kristály Empty Re: Sárga teleport kristály

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Dec. 12 2014, 23:33

- Meg a frászt! - téptem el a könyvtől ezt a büdös kölköt.
- Mi is itt vagyunk, s különben is, a kislány ötlete a legjobb, az övé az elnevezés joga! Ténylrg, hogy is hívnak? O.o Engem hívj csak Joey-nak. ^^

_________________
Sárga teleport kristály Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Sárga teleport kristály Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sárga teleport kristály Empty Re: Sárga teleport kristály

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.