Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zöld teleport kristály

4 posters

Go down

Zöld teleport kristály Empty Zöld teleport kristály

Témanyitás by Lizbet Hétf. Szept. 22 2014, 13:05

Egy sötét, fekete szobába érkeztek, az egyetlen fényforrás kér lebegő gyertya, amiik egy szintén lebegő, nyitott könyv előtt helyezkednek el.
A könyvhöz hozzáérhettek, nagyon igényes és szép darab, ám lapjai üresek, egészen addig, míg betűk nem jelennek meg, az összes oldalon ugyan az: Nevezz el! csupán ennyi alatta pedig három szó.... Teleportkristályaitok nem működnek, képességeitek és jártasságaitok sem...

Szavak: Céltudatos, Kocka, Namerénvagyokittalegmenőbbmindenkiközül(Menő)

Feladat: Adjatok címet a könyvnek, de úgy, hogy ez a három szó benne legyen

Szókövetelmény nincs... nyugodtan lehet több kisebb posttal is tanakodni, szitkozódni, hőbörögni meg miegymás xd

Határidő: Szept. 30
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Suzume Hétf. Okt. 06 2014, 16:29

Na a kristály nem teleportált el mikor én akartam helyette még hallgattam pár mondatot és magától aktivált. Egy üres szobába jutottam ahol volt egy könyv, méghozzá lebegő könyv.
- Hahó? - Nézek körbe de sehol senki még. Mi van? Egyedül vagyok?
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Ayse Kedd Okt. 07 2014, 10:40

A sötétből lépek elő, valamivel késöbb teleportálhattam mint a többiek. A pervi lány hangját felismertem, szemforgatva vettem tudomásul hogy most vele kell öszedolgoznom... "Kell" olyan nincs... és nem is lesz, ügyesen felhasználjuk egymást majd a végén kiderül kinek a taktikája válik be jobban... Mindenesetre most nem lehetek ellenszenves, olyan leszek mint amilyen ő velem, legalábbis csak bizionyos keretek között.
- Ossu! - Emelem fel némileg kelletlen a kezem jelezvén hogy téved, én is itt volnék. Előrébb lépek így már látható vagyok, de nem a lányhoz visz az utam hanem egyenest a könyvhöz. Nem kell sok logika hogy rájöjjünk mi is a feladat. Vállamon átpillantva a lányra, figyelem azért minden mozdulatát. Nem bízom benne, nagyon nem... ebben a hibrid nőstény szörnyben... kizárt...
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Suzume Szer. Okt. 15 2014, 17:21

A hangra megfordulok, nem mint ha sokat látnék belőle de azért felismerem a tulajdonost.
- Lám-lám, kit nem fúj erre a teleport kristály. Csak nem azért jöttél, hogy ismét velem játssz? Esetleg más perverz dolgot szeretnél itt a sötétben? Very Happy - Cukkolom egy kicsit ha már itt van. Ahogy ő is úgy én is a könyvet vizsgálom meg. A feladat egyszerű.
- A könyv címe legyen, a céltudatos és a menő lány kalandjai az elátkozott kockával.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Lizbet Hétf. Okt. 20 2014, 12:12

Nem kell várni Renre sem, ő majd írni fog, amint megkérdezi végre Suzume-t, hogy mi előtt vagy mi után játszódik az event... ismerettség végett Suspect
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Suzume Csüt. Okt. 30 2014, 08:27

- Jó akkor marad ez a cím ha senkinek nincs ellenvetése. - Vonom meg a vállam és pedig láthatóan nem volt senkinek ellenvetése. Aztán hirtelen meg is kapjuk a következő feladatunkat. Csinálj karaktert. \o/
- Ez mókásnak tűnik! - Már álltam volna is neki de ahogy tovább olvasom a sorokat úgy kezdek el vigyorogni. Szóval mást kell beletuszkolni egy szerepbe. Ez így még jobb lesz.
Egy sunyi pillantást vetettem Ayse-chanra és már kezdtem is el vadul írni.

"Szatynka egy eléggé csúnyácska lány volt. Hatalmas szódásszifon szemüvegével és kapa fogaival amin még egy csúnya nagy fogszabályzó is éktelenkedett, riogatta a népet. Szinte minden percét egy monitor előtt töltötte így feje is lassan szögletes formát vett fel. Fekete, csomós haja kócosan lobogott a szélbe, persze csak akkor ha orkán erejű volt úgy össze állt a zsírtól. Szakadt sötétbarna blézerre szinte mindig rajta volt, ahogy lyukakkal megáldott kissé bő szürke mackó nadrágja is. Rondaságát csupán egyetlen dolog múlta felül, mégpedig a szerencsétlensége. Mindenki csak úgy hívta az elátkozott kocka. "

- Ez így tökéletes. - Bólintok. - A szerepet pedig kapja. Ayse! - Azért ezt még oda is írom, hogy biztos legyen.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Okt. 31 2014, 14:19

Hát.. jól át lettem verve >.> Arról volt szó, hogy könyvekért kapok aranyat, de hogy még dolgozzak érte? Na neeeem, nekem erre nincs szükségem. Még ha valami érdekes meló lenne, de itt, egy könyvtárban? Ez maga az unalom szigete >.>
Szépen visszaadok mindent, azután fogom magam és lelépek, elhagyom ezt a nyomi könyvtárat, a többiek meg azt csinálnak, amit akarnak.
Már a város szélén járok, amikor fura zöld fényt látok, azután nagy sötétség és hopp… valami sötét helyre teleportáltam, és a csak a távolban látok egy kis fényt pislákolni :suspecT:
- Hol a francban vagyok? Na és Regi hol van, Kellene a fénye <.< - értetlenkedem egy sort. Beismerem meglepett elsőre a dolog, de nem ritka az sem, hogy valami rejtett quest, vagy valami csak úgy, elragadja az embereket. Fokozott óvatossággal indulok meg az egyetlen fényforrás felé, nincs olyan messze, körülbelül 150-200 méter lehet… hamar megvan az én sebességemmel
- Hoooooi! – vannak, ketten is. Egy bögyös és egy nem bögyös Suspect Meg egy hátborzongató könyv, ami a rémálmaimban szokott kísérteni Suspect
- Mi folyik itt? :O – kérdezem őket, lehet többet tudnak picivel.

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Suzume Vas. Nov. 09 2014, 07:50

Miközben én jó-kedélyűen írogattam a történetet addig egy újabb hang szólalt meg.
- Nocsak még sem vagyunk egyedül. - Jegyzem meg. - Gyere ide és nézd meg te magad. Hamar rájöhetsz mi a feladat. - Invitálom a könyvhöz az újonnan érkező fiút.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Ayse Pént. Jan. 02 2015, 14:48

Miközben engem folyamatosan változtatott át a lány, addig egy fiú is kilépet a sötétből. A láma lány, beinvitálta a fiút a könyvhöz, de ez a srácot vagy eltántorította ettől, vagy nem tudom. De úgy hiszem bekapcsolta a lopakodását, esetleg sunyin elteleportált innen, bár talán képesség is lehet. Hmm...
- Látod... elüldözted ezt a szerencsétlent is...  - Szólalok meg Suzumehoz fordulva némileg szemrehányóan némileg viccesnek vélve a helyzetet. Engem nem zavar amit tett hisz mindent meg lehet oldani, így mivel én következtem én alkottam át a dolgokat újfent. Először is beírtam ezt az üzenetet.


Kód:
Suzume írja át a külsőmet, olyanra amilyen volt, majd ha ezzel végzett változzon egy alapakává.

A tervem az hogy mivel az alapalaknak nincs kezük így nem fogja tudni megváltoztatni az írását. Kíváncsi vagyok ezt hogy védi ki majd.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Suzume Pént. Jan. 02 2015, 17:31

Amíg Ayse ír én közvetlen mögé lépek és fölé hajolok, hogy lássam mit írogat. Olyannyira közel, hogy a lány érezheti a forró leheletem a nyakán. Szándékosan nem is mondom neki, hogy valójában nem fog működni a terve mert még nem csinált karaktert, azonban ez az állításom csak félig igaz ugyanis hirtelen egy alpaka jelmez került rám.
- Ez vicces. – Jegyzem meg, végig nézve magamon majd egyszerűen kikapom a kezéből a tollat és odébb lököm. – Én jövök. :3

„Szatynka, tudván milyen ronda megpróbálta sportosabbá tenni magát így hát lefeküdt, hogy harminckét percen át megállás nélkül felüléseket csináljon.”

Miután ezt beírtam figyeltem tényleg megtörténik-e és ha igen leülök mellé egy nagy vigyorral és számolom mennyit csinál. X3

Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Ayse Vas. Jan. 04 2015, 16:36

Nem tehettem mást jöttek a felülések, szegényke épp csak azt nem tudta rólam hogy szeretek sportolni, így aligha cseszett ki velem. Számolhatta nyugodtan én csak büszkeséggel hallgattam a lány hangját, miképp egyre gyűlnek a felülésekből érkező pontjaim. Majd nem csináltam egyebet mintsem elővettem a ceruzát majd folytattam a hiábmat kijavítva. Rubio volt a lány neve kinek hosszú haja az egész testét belepte és mindenhol hosszú haj szerű szőrszálak nőttek ki, a kezén a lábán, az arcán a testén mindenhol. Majd mikor végeztem figyeltem miképp jelenik meg a hajtömeg a lányon, megnehezítve a mozgást, a látást sőt talán még a légzést is ha szükség volna itt rá.
- Nesze.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Suzume Vas. Jan. 04 2015, 17:22

Nem kellet sokat várnom a lány ellen válaszára. Amint beírt valamit a láma ruha eltűnt és hirtelen az egész testemet szőr borította. Meglehetősen vicces látvány volt. Ekkor én is megragadtam szőrös ujjaimmal a ceruzát és már írtam is.

"Szatynka, amit találkozott a hajszörnnyel szinte rögtön szerelembe is esett. Szépsége teljesen lenyűgözte őt de nem merte bevallani az érzéseit ezért úgy döntött más módon próbál imponálni neki méghozzá azzal, hogy szépen megmossa és kóc mentesre fésüli gyönyörű hajkórórónáját az egész testén. Még az intim részeknél is. Cool"

Ezután a kezébe nyomok egy hajkefét, egy üveg sampont, sőt még a környezet is megváltozik ugyanis hirtelen egy fürdőszobában találjuk magunkat. X3
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Ayse Kedd Jan. 06 2015, 19:29

Nem sejthettem mire is készül mit akar beleírni, bár meglepett az a húzása mikor el tudott lökni a könyvtől. Szinte biztos lehettem benne hogy a súlyemelése közel azonos az enyémével mivel nem is erőlködött a lány. Amikor ez tudatosult bennem, visszaálltam mögé hogy lássam mit is írogat, de gyorsan bele firkantotta és nekem lereagálni sem volt időm az egészt, egyszerűen magával ragadott egy érzés...

Szeretem Őt! kanosnyuszi

Minden ízemben magamévá akartam tenni, a haja olyan csodálatos, érezni akartam az illatát, sőt még az ízét is. Egyszerűen magaménak akartam tudni. Hajkefét adott a kezembe majd kérdés nélkül élvezettel álltam neki fésülgeti őt. A lány szinte el volt rejtve a hajzuhatagába. És kutatnom kellett hogy valami emberszerűt találjak, de mégis oly csodás volt hogy mind ezt a kezemen tarthatom. Nem is akartam mást, nem is akartam másképp. Azt akartam hogy örökre így maradjon. Hogy örökre itt legyünk, így ketten együtt, elzárva a külvilágtól, hogy csakis az enyém lehessen, csakis az enyém!
- Olyan szép vagy így, és minden pillanatunk így fog eltelni, a hátralévő életünkben.

Amint kibontakozott bennem ez az érzés, szinte tudtam is mit kell tennem hogy minden így maradjon. A nagy könyvet eltulajdonítani. Betettem hát az inventoymba. :3
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Suzume Szer. Jan. 07 2015, 18:03

Kifejezetten okos ötlet volt eltenni a könyvet, bár valószínű ha lemegy a küldi minden visszaáll a normál állapotába minden esetre én marhára élvezem szóval játszok.
- Sosem hittem volna, hogy valaha is képes lesz bárki szeretni egy ilyen szörnyeteget mint. - Játszom el a hattyú halálát. - De sajnos már késő. A szüleim már hozzáadtak egy haijcradi nemességhez. - Kis szójáték. :3 - Attól tartok ez megakadályozza, hogy szerelmünk beteljesedjen. XD De talán, valami módon meg lehet akadályozni a menyegzőt és a szívem a tied lehet. - Simogatom meg az arcát és egészen közel hajolok, de csókot azt nem kap Razz
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Ayse Vas. Jan. 11 2015, 16:31

Miközben cirógattam fényesen szép és csodálatos haját, a lobonca alól mondott pár dolgot.
- Persze hogy szerethetnek. Hisz gyönyörű vagy okos és humoros. - Felelem nemes egyszerűséggel. Majd elkezdtem fonni egy fonatot. Mindig is szerettem mások haját cirógatni, ahogy a selymes hajszálak keresztülfutnak az ujjaimon.... imádom. Majd Suzume folytatta.
- Ettől igazán nem kell félned, nem engedem hogy vége legyen ennek a csodának. Mindennek így kell maradnia, semmi sem változhat. És kit érdekel mi van odakint addig amíg mi itt vagyunk egymásnak. - Mosolyodok el a végére bíztatóan. A lány közel hajolt hozzám, ajkaink már majdnem érintették egymást, viszont nem mert közeledni? Vagy nem akart... nem tudom igazán nem is érdekelt abban a pillanatban...

Ösztönösen rátapasztottam az ajkaim az övéire, és lázasan elkezdtem csókolni. Semmi más nem érdekelt, hisz mindenem meg volt ami kellett, ez a pillanat örökre belevésődik az emlékeimbe.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Zöld teleport kristály Empty Re: Zöld teleport kristály

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.