Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kék teleport kristály

4 posters

Go down

Kék teleport kristály Empty Kék teleport kristály

Témanyitás by Lizbet Hétf. Szept. 22 2014, 12:57

Egy sötét, fekete szobába érkeztek, az egyetlen fényforrás kér lebegő gyertya, amiik egy szintén lebegő, nyitott könyv előtt helyezkednek el.
A könyvhöz hozzáérhettek, nagyon igényes és szép darab, ám lapjai üresek, egészen addig, míg betűk nem jelennek meg, az összes oldalon ugyan az: Nevezz el! csupán ennyi alatta pedig három szó.... Teleportkristályaitok nem működnek, képességeitek és jártasságaitok sem...

Szavak: Bohóc, Kedves, Káosz

Feladat: Adjatok címet a könyvnek, de úgy, hogy ez a három szó benne legyen

Szókövetelmény nincs... nyugodtan lehet több kisebb posttal is tanakodni, szitkozódni, hőbörögni meg miegymás xd

Határidő: Szept. 30
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Szept. 26 2014, 12:02

... és a következő jelenet az, hogy állok kissé előrehajolva, kezemben az erszénnyel, ami végül nem az asztallapon koppan, hanem a lábam előtt a padlón. Wut? O.O Hát ez fantasztikus! Asszem kiakadtam... Nem elég, hogy nem kapok választ a kérdésemre, ergo fogalmam sincs mibe keveredtünk, aztán ugye ott van a probléma, hogy Sayat is elvesztettem, pedig nekem kellene rá vigyáznom, de ha ez még mindig nem lenne elég, beteleportálódok saját akaratomon kívül egy ilyen full sötét lyukba és még ez a vészjósló erszény is itt ragadt velem. Eszem ágában sincs pénzt elfogadni >.< Tartsák csak meg, nekem aztán nem kell! Eszem ágába nincs egy újabb démont feléleszteni! Egyelőre jól van az a zacsesz ott, ahova esett. Hozzá se fogok nyúlni! Egyedül akkor vagyok hajlandó, ha instrukciót kapok a tartalmához. Rögtön a teleportkristályomért nyúlok, de persze semmit sem ért. Csak tudnám minek van, ha állandóan blokkolják a questeken -.-
Az egyetlen fényforrás felé kezdek meg lépkedni, ekkorra már biztos megérkeznek a kék kristályos társak is, akiket megpróbálok beazonosítani a csekély fény segítségével. A szívem majd ki ugrik, ahogy a gyertyáknál lévő könyv lapjaira betűk kerülnek. Francba már, fenét ijesztgetitek itt! Eszem ágában sincs megszólalni, de a feladat persze gondolkodóba ejt... "S a kedves bohóc mégis káoszt teremt" Hmm, kicsit baljós, de kellemesen misztikus is, bár nem annyira rövidke és frappáns. Mondjuk úgy, hogy eleve három szónak fixen benne kell lennie, és ezeket önmagukban bárhogy ragozva sem lehet egy jó szóhármassá formálni, muszáj töltelékszavakhoz nyúlni. Na de lássuk csak, kik vannak velem itt? >.>
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Szept. 28 2014, 16:38

A kristály nem működött. Azaz mégis, csak nem én működtettem :] Szóval végül nem az én parancsomra, de körbevett a ragyogás, ami aztán eltávolított a könyvtárból és áthelyezett máshová. Viszont nem egy városi teleportkapuban kötöttem ki, hanem egy sötét szobában. És ahogy arra gondoltam is, nem egyedül.
- Nahát... - adtam hangot meglepetésemnek, miszerint mindenki kedvenc bohócának is kék kristálya volt. Nem haboztam mögéje lépni, és a vállait megragadva lestem át felettük, hogy én is szemrevételezhessem a könyvet.
- A Káosz bohócának kedves kis története láncfűrésszel elmesélve - ejtettem ki a számon, a férfi fülébe súgva a szavakat, majd hátraléptem - Mostanában úgyis divat hosszú címeket adni, és ez kellően figyelemfelkeltő ahhoz, hogy legalább belelapozzon valaki :] - vigyorodtam el, majd felvettem a földön heverő erszényt és hanyagul Anatole-kun ölébe hajítottam. Csapatmunkát kérnek tőlünk, ez szomorú.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Yue Hétf. Okt. 06 2014, 22:06

Mindenkinek felvillant a kristálya ami eddig nem működött.
-Inu, ez mégis mi a rák? -kérdeztem Inu-tól.
-Nem'tom. -mondta a válaszát Inu.
Egy sötét, fekete szobában vagyunk, hol az egyetlen fényforrásunk egy lebegő gyertya, így ki elmerészi fújni, az halál fia!!!
Ha jól látom akkor van itt rajtunk kívül még valakik. Még egy gyertyát igazán meggyújthatnának, legalább azt lehessen látni, hogy kik vannak itt. Ha jól látom akkor két férfi. De jó nekem, össze vagyok zárva kettő férfi, vagy fiúval. Az még egy dolog lenne, de mivel Inu is itt van, így lehet, hogy mészárlás lesz itt! Mondjuk ha ehhez közelednénk akkor kimondom, hogy Inukami.
Most látva, van ott egy könyv is. A könyvbe először semmi nincsen beleírva, utána valahogy azt írja a könyv, hogy: Nevezz el. Ki kell találni valami címet. Nuku történet, viszont van három szó, de jó. Haza szeretnék menni!!!!
-A kedves bohóc úrrá lesz a káoszon. -mondtam az cím ötletemet.
-Egész jó ötlet hozzád képest Haruka. -mondta Inu. -Azt hittem, hogy jobban fogsz félni.-mondta Inu.
-Szerintem aki a te társad Inu, annak ez nem annyira nagy szám. -mondtam Inu-nak.

-Köszönöm! -mondta Inu.
-Ugyan, nincs mit.  ^^"

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 30 2014, 13:37

Random.org szerint...
A könyv címe: "A Káosz bohócának kedves kis története láncfűrésszel elmesélve"
A karakterek nevei: Haruka - Hijikata, Tachi - Waldo, Anat - Ilyana

Hát ezt nem hiszem el... De komolyan, a könyvtárba tévedő emberek közül bárkivel szívesebben lennék összezárva, mint ezzel a bárgyú, alattomos alakkal. Nagyszerű -.- Ahogy megragadja a vállaimat, hogy ráleshessen a könyvre, lerázom magamról a kezeit, majd kihátrálok a könyvtől. A Tachi által választott cím hallatán csak elnyomom egy facepalmot, a nekem hajított erszényt kikerülöm, aztán ott landol, ahova éppen érkezik, leginkább a lebegő könyv alá. Mint azt már korábban megjegyeztem magamnak, mindaddig, amíg nem tudom mi célt szolgál az erszény tartalma, addig én aztán el nem fogadom, még csak hozzá se érek. Csöppet sem hiányzik Bertold vagy egy újabb Reynail megjelenése...
Van még itt egy lányka is, aki a petjével beszélget. Nem sok vizet zavarnak, elvannak egymással. A lány által választott címet egészen jónak vélem, de inkább valami alternatív kijáratot próbálok keresni. Körbetapogatózok, hátha találok valami falat, peremet, titkos ajtót, ablakot, ajtót, bármit, ami kivezet innen és nem kell bohóckodni ezzel a nyomi játékkal...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Nov. 30 2014, 14:00

Csak csóváltam a fejem. A magány gyorsan elért, már a bohóc sem szórakoztat, pedig ebben a cirkuszban ez lenne a dolga, ráadásul a kislány is inkább a kutyájával törődött, semmint velünk. Még csak nem is köszönt a két ismeretlen bácsinak.
- Micsoda neveletlen kislány vagy te :] - pillantottam rá, és ignorálva a véleményét címet adtam a könyvnek. Természetesen a sajátomat. Lapoztam egyet, és egy rövid használati utasítás jelent meg a szemeim előtt, amit figyelmesen átolvastam. Ha már társaságom nem akadt, akkor legalább ebbe a furcsa feladatba belevetem magam. Mi több, egészen izgalmasnak hangzott. Elvigyorodtam, és a pennát megragadva írni kezdtem vala.

Hijikata már túl volt élete zenitjén. Egykoron büszke tagja volt a Shinsenguminak, csodálták, tisztelték, szerették. Azonban a jóképű, délceg fiatalember idővel ráncossá és szőrössé vált, haja megőszült és megritkult. Elveszítette a lányok érdeklődését, társai magára hagyták, és egyetlen barátja a láncfűrésze maradt, aki hűségesen segített neki felaprítani a fát a kandallóba. Egy nap azonban a megsavanyodott vénember mégis útra kelt. Japánban olyan gonosz erő tűnt fel, melynek legyőzéséhez szükség volt a tapasztalatára és a bölcsességére. A Káosz Bohóca csakis arra várt, hogy ő, a nagy Hijikata legyőzze. Kardja azonban immár rozsdás volt és életlen, úgyhogy fegyverként hőn szeretett láncfűrészét vette magához, és útnak indult.

Különösen az volt szórakoztató írás közben, hogy figyeltem a kislány átalakulását. Talán idősebben már nem lesz olyan neveletlen, és ha kutya helyett csak egy láncfűrész marad mellette, akkor ránk is fog némi időt fordítani. Határozottan mókás volt a lány fiatal arca ráncosan, borostával, az ősz hajról és a kopasz folrtól nem is beszélve. Szürreális látvány volt :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 30 2014, 14:26

Arra kapom fel fejem, hogy Tachi elkezd firkálgatni a könyvbe, melynek hatására a kislánnyal és petjével igencsak nagy furcsaságok történnek. O.o Inuból egy láncfűrész lesz, a hamvas bőrű, üde, fiatal lánykából, ráncos, szőrös öregember lesz. Mindkét transzformáció eszeveszettül groteszk formában megy végbe, nem győzök pillogni. Visszasietek a könyvhöz és ingerülten arrébb tessékelem, ha kell, arrébb lököm súlyemeléssel Tachit, hogy elolvashassam, mit is tett valójában. Mivel a macskakaparását elolvasni kevésbé egyszerű, ezért a könyvben frissen megjelenő használati utasítást futom végig és csöppet sem örülök neki, hogy ez a pojáca máris élt a lehetőséggel, hogy kibabráljon egy összezárt társával.
- Roppant vicces... remélem jól szórakozol... - vetem oda Tachinak, majd én is pennát ragadok, hogy tovább vigyem a szálat és legalább kicsit javítani tudjak a lány helyzetén.

Hijikata és hű láncfűrésze tehát felkerekedett a hősies útra, melynek végén szembe kellett néznie méltó ellenfelével, a Káosz Bohócával. Azonban mire menne egy segítő csatlós nélkül, ezért magához hívta Waldot, dicső csatatevéjét. Hijikata felült Waldo púpjai közé helyezett míves nyergébe és hosszú tevegelő útjára indult.

Ahogy írom a sorokat, nem állhatom, hogy hátra/oldalra ne pillantsak, hogy megleshessem Tachi tevévé alakulását. A rend kedvéért azért a puputeve még kap egy klasszik Waldos piros-fehér csíkos, bojtos sapkát is Razz
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Yue Vas. Nov. 30 2014, 16:13

Két bácsi, egy kislány (és Inu XD). Nem túl jó helyzet a lánynak mert ha egy szót is vált a lány egy fiúval, akkor egy szigorú apává válik a farkas. Ezért inkább nem köszönt a két bácsinak, de tudta, hogy nagy udvariatlanság részéről. Az egyik bácsi mondta, hogy neveletlen vagyok. Nem esett jól Harukának, de tudta volt benne igazság(de  csak most).
-Nem vagyok neveletlen csak a társam gyűlöli ha egy fiúhoz hozzászólok, és láttam, hogy jól elvannak ketten!  -mondtam gyorsan a fekete hajú bácsinak.
-Nem megmondtam, hogy ne szólj fiúkhoz te lány?! Tudod, hogy nemszeretem mert idegesít!!!  -mondta mérgesen Inu.
-Na ezért nem szóltam inkább önökhöz. -.-
-Haruka!
A lány inkább befogta. A fekete hajú fiú elkezdett írni a könyvbe. Haruka elkezdett átváltozni. Az eddig fiatal és csinos lányból egy vén szivar lett, pontosabban egy ráncos, szőrös vénember. Inu-ból meg láncfűrész lett.
-Mi a frász ez?!!! -kérdeztem "kicsit" kiakadva.
A másik bácsi, a barna hajú, odament a könyvhöz és elolvasta. Ő is beleírt a könyvbe és a fekete hajú bácsiból egy puputeve lett. Annyira vicces volt, hogy Haruka nem bírta ki egy kis nevetés nélkül. Erre lehet azt mondani, hogy kölcsön kenyér visszajár. Az öreg Haruka bácsi láncfűrész Inu-val a kezében odament a könyvhöz. Elképedve olvasta végig, hogy mik lettek a könyvbe írva. Elővette  Haruka a pennát és elkezdett írni a könyvbe, csakhogy ő se maradjon ki a "mókából".


Waldón utazva könnyebb volt az öreg Hijikatának. Útközben Hijikata meglátott egy lányt aki ugyanarra tartott mint ő. Hijikatának olyan ismerős volt az a lány, csak mivel öreg volt így nem látta teljesen jól. Hijikata jobban megnézte és az a lány nem volt más mint Ilyana, a titokban született húga.
[color=#6600FF]

Hátra fordult Haruka bácsi és látta ahogy a barna hajú férfi átváltozik egy aranyos fiatal lánnyá.

 /color]

[img]Kék teleport kristály Ip0cig[/img]

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 30 2014, 18:25

... és átváltozok egy aranyos fiatal lánnyá :F ... szakállal Suspect Természetesen mi más lehetne az első dolgom, mint megfogni a melleimet, majd belesni a blúzom alá hentai xD Óh, helyes, rendben vannak a kicsikék :F Mondjuk nem bántam volna, ha egy picit jobban el lettem volna eresztve, de aki a kicsit nem becsüli... Rolling Eyes Valami furcsaságot észlelek a kobakomon és ahogy megtapizom ezeket a bizonyos furcsaságokat, rá kell jönnöm, hogy cicafüleim vagy valami ilyesmik nőttek a fejemre. Aztán következő perc azzal telik el, hogy vállalhatatlanul röhögök a tevévé vált Tachin a bojtos sapkájával, akinek a hátán a láncfűrészes öregember trónol. Kíváncsiságból belelesek a könyvbe és amikor meglátom, hogy a főhős titokban született húga lettem, akkor megint csak elröhögöm magam xD Ez egyre szürreálisabb, de esküszöm elkezdtem élvezni. Pláne a ciciket Cool Na akkor komiszkodjunk tovább Twisted Evil

Hijikata és Ilyana Waldó hátán napokig csak tevegeltek, hiszen az út hosszú volt és fárasztó. Ha megpihentek egy oázisban, a hős Hijikatát és bájos húgát mindig körbezsongták és bőséggel megvendégelték. Szegény-szegény Waldonak mindig csak az istálló vagy egy karám jutott, viszont a tevét is óriási csodálat vette körbe, hiszen különleges képességgel rendelkezett: cukormázas, díszes muffinokat tudott tojni, amit látva a környék lakói csak ámuldoztak... Twisted Evil
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Dec. 02 2014, 19:21

Szóval teve. Veszélyesebb ez a bohóc, mint gondoltam, egészen kreatív ötletei vannak. Igaz a bohócsipka most rám került, belőle pedig édes, cicafüles leány lett, ami megdobogtatta a teve szívét. Csak a fejére kellett volna húzni egy zacskót :] Ellenben így nemigen tudtam volna rendesen megfogni a tollat és éhes is voltam, így kivételesen nem a történetet használtam fel, hanem élesben lépkedtem oda IlyAnat elé. A történetben szereplő állatot elhanyagolták, talán éheztették is, így igazán nem meglepő, ha a kedvenc időtöltése az, hogy leegye a kedves hölgyről a ruháját :] Szóval számba vettem azt a fehér dresszt, és rágni kezdtem szórakozottan.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Yue Szomb. Dec. 06 2014, 18:44

Az öreg Haru bácsi megnézte, hogy Ilyana mit írt a könyvbe. Miután elolvasta a mesét Hari bácsi, elkezdte írni a folytatását.
Hijikata sajnálta Waldot, de csaknem bánhattak vele úgy mintha ember lenne. Ilyana a biztonság kedvéért mindig tartott magánál néhány váltásruhát. Szegény Ilyianat-t Waldo lekakilta, vagyis erőteljesen csokis cukormázas lett, amit a fehér szín nem szeret. Ilyana a fehér ruhából egy rövid kék gatyára és egy rózsaszín fodros ruhára váltott.
Haru bácsinak nem volt sok ötlete ehhez.











Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 12 2014, 13:11

Hát ez egyre borzalmasabb facepalm Nem elég, hogy ez a nyomi teve még a ruhámat is elkezdte majszolni, de még az emésztésének végtermékét is rám üríti O.O
- Hjááááj - próbálok erőteljes, elvékonyodó női sikojt hallatni, de az én mély orgánumommal elég furcsára sikeredik Suspect Segítségnyújtás nem érkezik, Waldo lassan a teljes ruházatomat megrágcsálja vagy összecsokizza, aztán végül jó öreg bátyám kisegít azzal, hogy a könyvbe lejegyez nekem egy váltás ruhát és pedig a biztonság kedvéért intézkedem a többi védelmemről is.

A komisz Waldo rakoncátlankodásai miatt kap Hijikatatól a pofijára egy szájkosarat, hogy ne csócsáljon meg többször olyasmit, amit nem illik, továbbá a popsijára pedig egy méretes pelenkát aplikál, megoldva ezzel a szemérmesebb problémát is.
A furcsa trió - a lánfűrészes öregember, a szájkosaras-pelenkás-sapkás teve és a szakállas nő Suspect - tovább indult, hogy Hijikata és a Káosz Bohócának végső összecsapása létrejöhessen és bekerülhessen történetük az aincradi krónikákba.
A Káosz Bohócának birodalmát elérve...

És itt átadom a lehetőséget a többieknek is a kibontakozásra, mert hát mégis csak Tachi koma találta ki ezt a szereplőt, nem tudom mit akar kezdeni vele... meg a láncfűrésszel o.o
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 15 2015, 19:02

Suspect
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kék teleport kristály Empty Re: Kék teleport kristály

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.