Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Maou-sama!!!

+3
RenAi
Minori
Lizbet
7 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Feb. 09 2015, 18:32

Anat megint a számra rakta hatalmas mancsát, s rám szólt, hogy ne sikítsak. Ja meg maradjon aktív a nyomkövetésem.
- mmpff (oké). - mondtam amennyire tudtam, mert még mindig a számon volt a keze. De legalább mindenki a felkiáltójelre szavazott, így Anat ment előre, utána Ai, utána Minori, utána én, aktív nyomkövetéssel. Naná, hogy nekem sikerült lemaradnom, s sietés közben orra esnem egy kiálló kő miatt. ><
- UFF, beszéltem!X.X – próbáltam elviccelni az elesésemet, bár a morgások, amiket a többiek állítólag hallannak, bőven elég volt, hogy utánuk rohanjak még mindig. Közben Ai is majdnem felsikkantott egy ág miatt, de nem tette végül. De közben alaposan idegeskedek a követő valamire, ugyanis ahogy korábban említettem, Ai és Anatole jelezte, hogy valami követ minket. Én, mivel én voltam az utolsó, hátrafelé néztem néha, hogy meg ne lepjenek és meg ne egyenek végül. Tényleg, vajon az emberevő mobok hogy eszik meg a játékosokat? O.o Szívószállal felszipózzák a repkedő pixeleket, vagy mi? O.o ezen azonban nem tudtam sokat töprengeni, mert megállt a csapat, én meg szépen nekik mentem.
- Naaa, mi van, miért álltunk meg? - közben előre másztam, hogy lássam a fantasy könyvekbe illő látványt.
- Azt a büdös, mocskos, rohadt élet! Melyik könyvbe kerültünk mi meg? O.O – pislogtam, mint hal Vazul néni szatyrában.
- Biztos nem, csak felépítették, s tovább álltak... Na mit gondolsz a világítás alapján? - feleltem Minori igen okos kérdésére. Majd bebizonyította, hogy belül buta szőke, nem boldog szőke, mint én: Amikor Anat poénból megkérdezte, hogy kopogtassunk-e, erre ez a lány elindult az egyik házhoz kopogni!
- Hé, álljál meg, csak vicceltek! D8 – próbáltam utána menni, hogy elkapja, de amilyen két ballábas vagyok ilyenkor, nemes egyszerűséggel megbotlottam valamiben, s tanyáztam. Áú. X.X

_________________
[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 10 2015, 21:01

A küldetést inaktivitás miatt lezárom. Amennyiben a mesélő még történetileg is be szeretné fejezni a küldetést, szóljon PÜ-ben és megnyitom a küldetést, hogy beírjon egy zárót. Plusz ha valaki küldetésre járó bónuszt használt fel itt, akkor utólag is szólhat még. A jutalmakat Anat helyett Malcolm kapja. Joey szóljon, ha záráskor növénylátása nem T1 hanem T2. (Tehát zárás előtt léptetett tiert.)

Jutalom: 50 exp + 10 exp bónusz, azaz összesen 60 exp és 70 arany

Céhbónusz:

Artes Liberales: +35 arany, Esutel +0 exp, Shukaku +0 exp, Alex +0 exp, Meredith +8 exp, Saya +8 exp, Jun +7 exp, Raven +7 exp

White Rose: +35 arany, Akae +5 exp, Minori +7 exp, Enheriel +6 exp, Ryutoshi +6 exp, Jin +6 exp

Justice League: +35 arany, Hinari +4 exp, Szophie +4 exp, Yuichi +4 exp, Silver +4 exp, RenAi +4 exp, Ozirisz +5 exp, Shizuka +5 exp

Unity: +35 arany, Chancery +5 exp, Jay +5 exp, Desdemona +5 exp, Jade +5 exp, Shakan +5 exp, Joey +5 exp

Jártasság:
(fele jutalommal a kevés kör miatt)

RenAi sikeresen talált egy itemet: Vörös Bika Potion

Malcolmnak Anatole Saito: Erős Koboldgyűrű, Holdkő Gyűrű Recept, 4 Fekete Holdkő 2 Pikkely 1 Orichalcum 3 Platinum

RenAi: Potion/Méregfőzés: nincs megtanulható recept
Növénylátás: 53 -> 68, 5 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 1 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang

Joey: Érclátás: 93 -> 100, 3 Bronzérc 3 Munkálatlan Bőr 2 Halvány Rubin 2 Vasérc
Növénylátás: 2 Kis Tövisgyökér 1 Faeno Levél 1 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 5 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.