Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Maou-sama!!!

+3
RenAi
Minori
Lizbet
7 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Lizbet Kedd Júl. 29 2014, 20:22

Új felhívás olvasható a hirdetőtáblákon Aincrad szerte. Nem más, mint egy segélykérés Horunka falujából. A leírtak szerint egy gonosz démon, a hatalmas és rettegett Maou tartja rettegésben az egész falut. Nem egy ember eltűnését jelentették, ráadásul a felkutatásukra küldött harcosokat is ugyan úgy elnyelte a föld. Senki nem tért vissza.
Maou külsejéről vagy erejéről nincsenek információk. Ha látta is valaki, valószínűleg nem élt addig, hogy meséljen róla másoknak.  Tehát semmi lényeges, egyszerű felkérés egy Sygur nevű illetőtől....
A feladat adott, hajrá \o/

Szókövetelmény: 250
Határidő: 08.05.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Minori Szer. Júl. 30 2014, 15:03

Minori sétált minden felé. Nagyon sok táblát látott, hogy segítség kéne Horunka faluba. Még soha nem járt arra felé. De elindult a faluba. A falu fele egy árva lelket sem látott. Kicsit megijedt, de magabiztosan ment tovább. Megérkezett a faluba, majd ráérősen szétnézett. A falusiak azon csodálkoztak, hogy jött valaki a faluba, Minori meg azon csodálkozott, hogy ők csodálkoznak. De utána rájött, hogy nem nagyon szoktak játékosok erre járni. Elindult felkeresni a Sygur nevezetű embert. Bolyongott a faluban össze-vissza, de nem találta.
Egy fél óra múlva egy kedves hölgy megmutatta, hogy hol találja meg. Egy kis idő múlva me gis találta a házat. Egy kis gondolkodás után be is kopogott az ajtón... De úgy döntött még megy egy kört a faluba, hátha találkozik olyan játékossal aki Sygur-t keresi. De sajnos nem. Úgy döntött Sygur háza közelében leül pihenni, és játékosokat várni. Közben unalomban beszélgetett magával:
-Szerinted milyen lehet élőben a démon?
-ŐŐ... Hát nem is tudom Minori, biztosan ijesztő.
-Ha már elvállaltam nem vonom vissza.
-Hát ne is!

Minori elvolt magában. Szerinte bolondnak is  nézték őt az MPC-k.
Mikor felállt és el akart menni megszagolni a virágokat amit pár méterre látott magától, megpillantott egy másik játékost. Bár azt nem tudta, hogy ő is a küldetés miatt volt a faluban. De úgy tett mintha nem is látná a másik játékost. Odament a virágokhoz, de nem tépett le belőlük egy szálat se. Csak lehasalt a földre és megszagolta őket.
- De jó illatuk van! - Kiáltott.
Mire felállt látta, hogy az a játékos egyre közelebb jött a házhoz.
*Ha ez a játékos is a küldetésre jelentkezett akkor nem leszek egyedül.* Elkezdett ugrálni és  ujjongani. Visszament a házhoz és leült ahogy nemrég is tette.


A hozzászólást Minori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 12 2014, 17:15-kor.
Minori
Minori
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Jul. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Sword Art Online :33

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal250/300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (250/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by RenAi Szer. Júl. 30 2014, 21:24

Gweeh >< - Fordulok jobbomról a balra miközben ismét furcsa lidércnyomás gyötör… >< Nyomasztó és ilyesztő, magam sem értem miért állmodom hasonlókat, de mikor kinyitom a szemem, nem akarom újra lehunyni, csupán pislogok párat, majd felülve az ágyamban meggyűrve a takarót igyekszem feleszmélni, majd ásítással elűzni az állmom. Ami oly csalogató és hívogató, egészen addig amít eszembe nem jutnak a lidércek és a gonosz manók. ><
Kiszálok az ágyból, ami pár pillanat múlva amint érzékeli a távolságom visszarendeződik nappali állapotába, megigazítom a hajam a tükörbe, felöltözök, majd nyomás a konyha. Egy kiadós reggeli után a quest menüt lenyitva, elhúzva a szám bámulom mivel látom hogy elég rég csináltam küldetést, így talán vállalkoznom kéne egy-re. Nincs túl nagy kedvem, de fejlődni akarok. >< Szintelni és nem lemaradni. >< Fárasztó az állandó küzdelem, és csupán a fejlődés hajszolása… és ilyenkor irigylek olyan sok mindenkit akinek ebből nem jutott ki. Legalábbis még. Megfelelés? Yapp, ez az ami elsősorban hajt engem. Méghozzá a kijutásért, is. De leginkább Ritát akarom visszakapni…

A főtéren a hirdetőtáblát kémlelve túl sok mindent nem találtam hisz ami jó lehetett azt mind elvitték már, a többi meg amolyan sablonos… Jobbra pillantottam hol egy kisebb méretű felhívást találtam..
~Maou? Nem tűnt túl gonosz névnek, inkább kedves lánykaként tudtam volna elképzelni, de ez tűnt tán-tán a leginkább fogamhoz valónak, így fel is vettem. ^^

Sygur a küldetés feladója eléggé kétségbeesett lehet, bár végig olvasva a küldetést van is oka rá… Vajon ha elmegyek… én is eltűnhetek?...oO
Minden esetre írtam pár sort Jinnek, leírva a lényeget, és megadva a koordinátákat, ha szükség lenne rá, de úgysem lesz. Oda biggyesztve a szeretlek-hiányzol szavakat, majd egy kis szívecskét is rajzoltam hozzá hogy teljesebb legyen. :3  Miután elküldtem és meg is kapta, meg is indultam a küldetésre, persze csak miután ellenőriztem hogy elhoztam-e a fontosabb potionokat és felszerelésemet.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/7300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Aidor Csüt. Júl. 31 2014, 01:38

Úgy tűnik már sosem szabadulok meg ettől a várostól, de akár tetszik akár nem itt van a legtöbb küldetés még mindig azok közül amiket érdemes elvállalni. Ezzel még csak gond sem lenne... csak hát ez a rengeteg utazgatás... rengeteg vele a macera, de fentebb annyira nincs semmi, hogy az már fájdalmas, de abból élünk amiből tudunk. Én ebből tudok szóval ebből élek vállalva a kényelmetlenségeit. A legegyszerűbb mód a küldetés tábla figyelése. Sajnos a jók hamar elkelnek a maradék meg vagy nevetségesen nehéz vagy nevetségesen keveset fizet. Vagy mindkettő. A mai fogás úgy tűnik egy gyorsan elvégezhető feladat aminek a végén valószínűleg egy boss lesz, "Maou" ez lesz a neve. A többit pedig majd Horunkában, meg kell keresnem ezt a bizonyos Sygurdot, hogy megtudjam hol találom ezt a teremtményt. Megnyitottam az inventorymat és átnéztem a tartalmát. Egy kicsit elsápadtam, jó lesz ez így? Kérdeztem magamtól. Nincs más választásom reménykedjünk abban, hogy elegendő lesz. Azzal elindultam Horunkába...
Az út hosszú volt és közben érintettem Tolbanat ahol egy kicsit megpihentem az út folytatása előtt. Nem véletlenül hiszen az 1. szint hatalmas. Még úgy is, hogy az út aránylag biztonságos és a PK-sok miatt sem kell aggódni. Megérkezve megkérdeztem pár NPC-t erről az alakról. Természetesen mindegyik tudja a betanult választ. Ha valamihez hát az útba igazításhoz értenek. Megtaláltam a házat és nem vessze tőle láttam egy másik játékost is. Éppen üldögélt. Gyorsan végigmértem majd tovább nem foglalkozván vele bekopogtam a házba. Ha ez az nem sokára megtudom a részleteket és akkor belevághatok. Remélem nem lesz túl nehéz.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal1278/1300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Aug. 02 2014, 16:50

Azt a mocskos élet, éppen, hogy el tudtam rohanni ezektől a gorilláktól! Tegnap nem hagytam, hogy molesztáljanak egy lány játékost, s ha Eiji nem lett volna ott, akkor kinyírtak voltak ott helyben (mondjuk védett helyen nagyon nem tudnak elvileg), s most is el akartak kapni, hogy kicibáljanak a városból, s elintézzenek! Szerencsére az egyik sikátornál le tudtam rázni őket, így ki tudom végre pihenni magamat. A boltot átalakítottam nyersanyagbolttá, mert láttam, hogy az jobban kell mindenkinek, mint Potionok és kristályok, már csak nyersanyagot kell találni. Így kerestem a küldetések között, hátha lelek egy nyersanyaggyűjtősre. Ám egy igen komolynak hangzó küldetés elkezdett szurkálni, hogy figyeljek már rá. Egy hatalmasnak, gonosznak, rettegettnek tituált Maou nevű démon embereket fúj meg Horunkában, de még azokat is megfújja, akik az eltűntek felbukkanására indultak. Ez a nekem való!\o/ Plusz láttam, hogy jönnek a gorillák, s ezért is indultam, lehetőleg elfutva a helyszíntől. Gyorsan elszaladtam Tolbanába, ahol leültem pihenni, mert kifáradtam a futástól. De öregem, hogy tudok ilyen messzire futni?o.o Miért teszek fel ilyen kérdéseket? Hé, ott van az a fickó, aki a sellő elleni harcnál volt!
- Helló! - kiáltok utána, de úgy tűnik nem hallja. Hát megyek utána. Úgy láttam, hogy Horunka-ba megy. Az jó, mert meg kell keresnem ott valami Sygur-t, aki a Maou-s küldetést adta, hogy mesélje már el pontosabban, hogy mi van! Abból nagy baj általában nem szokott lenni! Megyek, megyek, megyek, megyek, megyek... elérek Horunkába, végre! Kerestem ezt a Sygur-t, de nem találtam. Hoppá, csak nem eltévedtem ebbe a pici faluba ilyen gyorsan???
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Aug. 02 2014, 20:06

Ma egy olyan helyen és olyan napszakban próbálom ki a horgászatot, ami eddig még nem szerepelt a repertoáromban. Ki nem állhatom a koránkelést, de a meleg miatt annyit forgolódok, hogy ha már úgyse tudom rendesen kialudni magam, akkor meg miért ne tölthetném el hasznosabban az időt. Így hát jött a random gondolat: menjünk horgászni! De hova is? Messzire mászkálni nem sok kedvem van, így a magasabb szintek kilőve, és a teleportkapu miatt Aldo úgysem szeret nagyon felmenni, a Kezdetek városát viszont már rettentően unom. A vadászathoz sincs semmi kedvem, így a Kezdetek erdeje és a Mezőség is kilőve. A Horunka falui vizeket azonban eddig még nem próbáltam, s bár nem vagyok annyira járatos arrafelé, mint Tolbana városban, valami halászatra alkalmas hely csak van arrafelé. Ideje tesztelni! Persze Aldonak esze ágában sincs ilyen korán velem tartani, tovább húzza a lóbőrt és rám se bagózik.
Csalatkoznom kell azonban a választásomban is, ugyanis Horunka faluban egy deka víz sincs -.- Körültekintőbben is választhattam volna magamnak hajnali helyszínt, így mire reggel lesz, én már bandukolok is haza elszontyolodva. Útközben a quest listámon felvillan egy aktív küldetés, s ugyanazt a nevet látom visszaköszönni, mint a hirdetőtáblán, ami mellett nem rég haladtam el. Maou-sama. Hmm... ez már majdnem Miau, hehe. Vicces lenne, ha tényleg valami nagymacska rabolássza el az embereket. Mit csinálhat velük? Fonalgombolyagként gurigatja őket? Razz A hirdetés szövege nem igazán fog meg, s bár ideje lenne küldetéseket vállalnom, mert az utóbbi időben ellustultam az exp szerzést illetőleg, de ez a quest nem mozgat meg igazán. Kispályás feladat, sablon szöveg, ilyen alacsony szinten a fizetség se lehet nagy, talán semmi. Éhes vagyok, csüggedt vagyok, kedvetlen vagyok. Egy ilyen küldetés most csak púp a hátamon, nem kell mindig nekem a hős játszani. Vállat vonok és haladok tovább a Kezdetek városa felé. Azonban mire lépek kettőt, ismerősbe ütközök.
- RenAi? Hogyhogy itt? Mi járatban erre? - pillogok csodálkozva a lányra. A boss óta nem találkoztunk, s ami azt illeti, nem is igazán szoktunk összejárni a harchelyzeteken kívül. Ezen igazán illenék változtatni, de a halogatás nagymestere vagyok ám Rolling Eyes De most itt az alkalom bepótolni a dolgokat, s talán még vevő is lenne rá. - Van kedved velem reggelizni és csevegni kicsit, vagy éppen feltartalak a dolgodban, hehe? ^^"
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/5000[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Lizbet Szomb. Aug. 09 2014, 13:26

A falu a megszokottabbnál is kihaltabb, csupán egy-két njk merészkedik ki az utcákra, de ők is sietve intézik el dolgaikat, hogy hamar otthonuk biztonságát élvezzék, idegeneknek még véletlenül sem nyitnak ajtót, próbálkozzatok bármivel.
Sygur-t a falu központi és egyben legnagyobb házának egyik szobájában találjátok. Ez az egyetlen épület melybe bebocsátást nyertek. Az említett szobába belépve megpillanthatjátok a küldetést adó njk-t az asztala mögött...


[Küldetés] Maou-sama!!! 328142-bigthumbnail


- Szép napot! - köszön, amint megszólítjátok.
- Egy bátor jelentkezőhöz van szerencsém, aki felelt a hívásomra? - ekkor felugrik a quest felkérés, amit vagy elfogadtok, vagy nem.  Amennyiben felveszitek a küldetést, folytatja:
- Nagy örömmel fogadom a kedves segítséget. Sajnos túlságosan sok információval nem szolgálhatok, de azt mind megosztom... - megköszörüli a torkát
- Egy bizonyos démon akit Maou-nak neveznek tűnt fel a vidéken és ellehetetleníti a kereskedelmet a fővárossal és más falvakkal. Ennek már két hete, a készleteink pedig fogytán vannak- feláll, majd  az ablakhoz sétál.
- Az a valami és a mocskos falkája az összes kereskedőre, szállítóra lecsapnak az erdőn át idevezető úton, ami egyben az egyetlen. Az utánuk küldött embereim  sosem tértek vissza. A mai napon egy utolsó erőfeszítést teszek a falu érdekében, ha  kudarcba fullad, attól félek Horunka falu az enyészeté lesz. - felétek fordul
- Este hatkor gyülekeznek az embereim a nagykapunál, kérlek ott csatlakozz hozzájuk. A falu jövőjét bízom rád, sok sikert.... - ennyi, többet nem mond, közölte amit közölnie kellett, a többi rajtatok áll...

Határidő: 1 hét
Szókövetelmény: 250
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Aug. 12 2014, 15:08

Végül sikerült megtalálnom egy sietős NJK-nak hála, hol van az a Sygur. A falu központi (egyben legnagyobb) házában volt, azon belül egy szobában. S végre valahova beengedtek! Mert hiába kopogtam a többinél útbaigazításért, nem nyitottak ajtót. Áh, itt van a szoba! Áh, ott van az NJK is!ű
- Csá! - köszöntem neki, mire visszaköszönt.
- Egy bátor jelentkezőhöz van szerencsém, aki felelt a hívásomra? - s megjelent a quest felkérés.
- Naná, különben nem jöttem volna! - s elfogadtam. Egész szimpatikus alak NPC ellenére, mert mindent elmondott, amit tud a helyzetről: ez a Maou nevű démon azért jelent a falunak NAGYBETŰS problémát, mert ellehetetleníti a kereskedelmet a fővárossal és más falvakkal, ugyanis a rohadék a talpnyalóival együtt – ebből a hülyének is leesik, hogy ezek szerint nem egyedül „dolgozik” - ugyanis a szegény kereskedőkre az egyetlen, erdőn át idevezető úton csap le, mert már unta a teadélutánokat a nagyanyjával. A NAGYBETŰS problémának másik része, hogy Sygur hiába küldte oda az embereit, hogy adjanak már neki pár olyan sallert, hogy egy életen át emlegesse, azok se jöttek többet vissza. Az utsó próbálkozásra este 6-kor kell jönni a nagykapuhoz, de ha kudarc lesz az eredmény, Horunka az enyészeté lesz.
- Ha! A nyulakat túl éltem, mikor letámadták a falut, egy démon semmi nekem! - mondtam tök vagányan, s magabiztosan. Tényleg, a seregemmel azóta mi van? Annyit tudok, hogy Üstököst elrepítette a francba egy Kamikaze Nyúl, így Zűrzóna megkapta a sörét, amit Üstökös pénzéből vettünk a megmaradt bandának, igaz, a vesztességek miatt gyászos volt kicsit a hangulat.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Minori Kedd Aug. 12 2014, 17:53

Miután Minori bekopogott, beengedték. Elég nagy ház volt ezért nem volt egyszerű megtalálni Sygur-t. Egy kis keresgélés múlva rátalált egy szobában. Egyből meg is szólította az NJK-t:
- Jó napot!
- Szép napot! - Köszönt!
- Egy bátor jelentkezőhöz van szerencsém, aki felelt a hívásomra? - Kérdezte.
Ekkor a guest ablak felugrott és természetesen Minori az "Elfogadom" gombra bökött rá.
- Nagy örömmel fogadom a kedves segítséget...
Ez után Sygur elmagyarázta, hogy miről is lesz szó.
- Este hatkor gyülekeznek az embereim a nagykapunál, kérlek, ott csatlakozz hozzájuk. A falu jövőjét bízom rád, sok sikert...
- Rendben! De... Á semmi...
Miután kilépett a szobából, sietett ki a házból, közben gondolkodott.
*Miért késő délután kell gyülekeznünk? Nem tudom és nem is tudhatom, hogy milyen messze van innen az a hely ahova menni fogunk, de mire odaérünk biztosan sötét lesz! Miért pont, hatkor? Miért nem lehet reggel?* - Töprengett... De ezt a dolgot nem értette.
*Én esküszöm, megkérdezem valakitől... Nem csodálom, hogy azok hárman is meghaltak... Lefogadom, hogy ők is késő délután indultak, nem biztos, hogy hatkor, de akkor is... Ha mi is meghalunk, akkor mi lesz? NEM! Nem fogunk meghalni! Legalább is én nem!*
Minori nagyon izgatott a küldetés miatt és látszólag nem is fél. Nagyon boldogan tért vissza, oda ahol minden elkezdődött. Majd elpakolta a cuccait. (Fegyver, poti) (Igazából nem "elpakolta" hanem megigazította, a cuccait... Mert azok végig nála voltak... ) Majd, kiment és kicsit gondolkozott, hogy minek is jött vissza.?
*De hülye vagyok! Minek jöttem vissza, hogyha semmi dolgom nincs itt? Nem vagyok normális!* Elkezdett futni vissza a falu felé...
Minori
Minori
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Jul. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Sword Art Online :33

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal250/300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (250/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by RenAi Pént. Aug. 15 2014, 06:12

Felvettem a küldetést, bár egyenesen őrültségnek tartottam főleg egyedül… De eddig még sosem haraptam fűbe, ráadásul ez egy küldetés, biztos sokan jelentkeztek még, így el kellhet egy tank segítsége. Azt hiszem az sok esetben jól jön... Haladtam a koordináták felé, határozott lépésekkel… Nyugodt voltam és vidám, még dúdolgattam is közben kicsikét. Közeledtem a falucska felé… Maou… vajon tényleg démon lenne, miniboss vagy hasonló? Esetleg csupán a tettei miatt említenék démonként… emberek eltűnése… vajon meg is halltak?... A belőlem eredő dallam kissé elcsendesedett és elbizonytalanodott, eme kérdések hatására, amikkel csakis a cél körül kezdtem el foglalotoskodni… Láttam az embereket… de nem foglalkoztam velük… valahogy nem is tudom… nem azt mondom hogy nem érdekeltek, szimplán csak nem tudatosultak bennem az arcok, ha esetleg láttam ismerős is… Persze a nevemre felfigyeltem, és a hangot is megismertem a boss-harcokról.
- Áhh, Anat-kun. – Fordulok meg felé, bár kissé meglepve, de legalább visszarángatva a valóságba… Ha gondolkodni kezdek, az rám káros, de most így nem is kell ilyesmit. :3 Figyeltem mit szeretne.
- Küldetés. ^^” – Ennyit tudtam csak hirtelen kinyögni miközben, vakarom meg a tarkóm, talán cikinek vélheti hogy szintem miatt itt veszek részt küldetésen, de számtalanszor tapasztaltam hogy nem a szintek határozzák meg a questek nehézségét, mintsem inkább a csapat… azt hiszem. Majd folytatta.
„Reggeli és csevegés *-* A két kedvenc elfoglaltságom. :3” Már a gondolattól is megéheztem, amit a hasam hangos korrgással ki is nyílvánított…
- Hehe^^", persze… szívesen. :3 – Mondom, de utána le kell leplezzek egy gonosz démont, szóval nem tudok hosszú időre ellógni a küldetésről. Nyújtottam ki a nyelvem rá, hisz yapp, ellógok kicsit, ami ugye nem baj. Legalábbis remélem. Már felvettem így a helyem meg van, és a szokásosnál hamarabb is értem ide, szóval nygodtan tehetek némi kitérőt.

Ha tettünk ha nem, gondolom együtt indultunk meg a falu felé, és a pontos koordinátákat követve, vagyis én csak Anatot, ha velem van, így jutunk el a küldetés adó npc-hez Sygourhoz. A srác helyes, bár túl motoritikus azt hiszem. Érződik rajta hogy tényleg csak egy npc… eddig őket is normális érző embereknek kezeltem, de Shu mondta hogy csak a fonosabb karakterek vannak érzelemmel és értelemmel megalkotva… Borzasztó, hisz mindegyik megérdemli… de ez ellen innen nem tudok mit tenni, csupán figyelek és bólogatok. Úgy csinálok mint aki érti, bár a lényeg megvan. Le kell csapni azt a Maou-sama démont, kérdésem lett volna, de a „valami” megnevezés, úgymond tudatosította bennem hogy ténylegesen egy szörnyről van szó…
- Este hatig még sok időnk van… - Morgolódok, azt hittem már neki is vághatunk.
- Szétnézünk a faluban? – Kérdem Anattól, bár ha ő nem akarja, én attól még megpróbálkozok vele, persze csak ha nincs jobb ötlete.

/"Sygour falu...." facepalm a vicc hogy az előző postomban npcként szerepel.../


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 27 2014, 16:34-kor.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/7300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Aug. 23 2014, 19:25

/ Megpróbálom folytatni Rolling Eyes /

- Nem vagy túl bőbeszédű ma... - simítok végig a szakállamon elgondolkozva és kissé csücsörítve, óvatosan végigmérem a lányt, hogy találok-e rajta valami furcsát, nem odaillőt. Bár meg kell valljam, ha találhatnék is bármilyen árulkodó jelet, lehetséges, hogy észre sem venném, hiszen nem ismerem ahhoz eléggé jól a lányt, hogy minden apró részlet feltűnhessen. Így első ránézésre minden rendben, nagyon vizslatni meg nem akarom, mert az nem csak hogy nem lenne illő, de még a végén félre is értené. Na nem mintha a csinos hölgyek látványa nem lenne felüdítő foglalatosságom, azonban a hírnevemen nem ejthetek csorbát egy pofonnal. Hmm, mondjuk... nem... nem vagyunk védett zónán kívül. Áhh, hol is tartottam? Reggeli, igen! Elkalandozott a tekintetem Rolling Eyes
- Bár bizonyára csak arról van szó, hogy még nagyon korán van. Ilyenkor én sem vagyok annyira szószátyár. Illetve most mégis. Bár már fent vagyok egy pár órája. Az én kis négylábú cimborámmal horgászni indultunk - mutatok Aldoval, aki kedvetlenül nyaffint egyet, jelezvén, hogy itt van ám, csak nem kíváncsi őkelme az emberek társalgására - de csalatkoznunk kellett, ugyanis Horunka faluban egyetlen tó vagy patak sincs. Szóval ha fejleszteni akarod a horgász skilljeidet, akkor ne itt próbálkozz, hehe ^^" - Ehh, Anatole, fecsegsz itt össze-vissza a semmiről. Minek traktálod szegény lányt ilyen marhaságokkal? >.<
Egy egyszerű standnál megállva vásárolok reggelit mindhármunknak, s miután Aldo secperc alatt beburkolja, Aival mi séta közben is elfogyaszthatjuk a fogd és vidd szendvicseket. Jólesik a friss levegő, még csak ébredezik a falu, így egészen csöndes és nem kell kerülgetni a járókelőket sem. Gondolkodás nélkül indulok tovább Ai mellett haladva, Aldo pedig követ bennünket, azonban abba nem gondoltam bele, hogy a lány egyenesen a küldetésadójához indul. Kicsit összeráncolt homlokkal követem tovább, várva, hogy milyen küldit vesz fel. Kíváncsiság! Mi más hajtana előre? Razz Aztán belefutunk egy NPC-be, aki elmagyarázza, hogy miért is van annak nagy jelentősége, hogy a plakátokon látott Maou démon errefelé garázdálkodik. Áhám, szóval erre a küldire jelentkezett Ai. A kazamatában tapasztaltam, hogy mennyire jól tudunk összedolgozni a lovag lánnyal, ráadásul ugye céheink is jó viszonyt ápolnak, s eleget téve a közös küldi iránti vágyamnak, elfogadom én is Ai küldetését. Egye fene. Viszont hatig valóban rengeteg időnk van... O.o
- Üdv... öhm, megkérdezhetem, hogy mi a csudáért várunk addig? Ha ennyire kétségbeejtő a helyzet, akkor nem kellene minél előbb cselekednünk? Vagy van valamilyen jelentősége a kora esti időpontnak? - Gondolok arra, hogy mondjuk szürkületben könnyebb a nyomára akadni, vagy valami ilyesmi  scratch Amennyiben tényleg várnunk kell, akkor csatlakozom ismét Aihoz és Aldoval hármasban elindulunk felfedezni a falut és egy tisztességes étkezdét is, ahol majd ebédelhetünk.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/5000[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Lizbet Csüt. Aug. 28 2014, 13:37

Ai, Anat:
Úgy tűnik, hogy sikerült eltalálni egy olyan kérdést, aminek válasza be van programozva az njk-ba, mert készségesen válaszol...
- Természetesen! Az ok egyszerű, ez embereim addigra készülnek el - adja meg a választ és bámul tovább, kifelé az ablakon.
- Amennyiben nem szándékoznak annyit várni, nyugodtan előremehetnek. Amennyiben sikerrel járnának mielőtt csapataim elindulnak, az nagy megkönnyebbülést jelentene számunkra. - fejezi be a mondandóját

Joey, Minori:
Nektek csupán annyi a dolgotok, hogy leírjátok mit csináltok este hat óráig, ha nem kérdezősködtök tovább, vagy nem kezdtek el magán akcióba Suspect


Határidő: 1 hét
Szókövetelmény: 250
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by RenAi Pént. Aug. 29 2014, 20:18

Meglepődtem hogy pont egy frontharcossal futottam itt össze, de társasága nem hogy nem zavart kifejezetten örültem neki. Mire megkapom hogy nem vagyok túl bőbeszédű. Noh, tessék, bár lehet mondjuk nem is a reggel inkább csak a hirtelen megilletődésem lehet rá az oka, de ezt nem mondhatom csak így ki.
- Én dehooogy. – Tiltakozom mire feltűnik hogy furcsán figyel. Pár pillanatra lemeredtem, megpróbáltam az ő fejével gondolkodni… vajon.. mit nézhet annyira? oO Sűrű pislogás… nem megy, full sötétség, képtelen vagyok kitalálni mi járhat a fejébe, miért néz olyan gyanakvóan, így csík hátrálok egyet, kerülöm a szem-szemközti kontaktust, kezem óvatosan, lassan magam elé emelem, egyfajta megadó, „nincs a kezemben semmi – nem jelentek veszélyt” gesztusban és óvatos léptekkel távolodok . Ekkor tűnik csak fel, kis négylábúja. *-* Minden aggályom, minden félelemem, elszált.
- Azt mondtad Idol-nak hívják? - Kissé megfeledkeztem a jómodorrol, és a hangom is hangosabbra sikeredett mint vártam. Mikor oda szaladtam hozzá és két kezemmel magam elé emelne.
- Ideális név egy macskának. ^^ - Dícsértem meg, bár ez idő alatt ha akart volona bármit is mondani Anat aligha tudott esetleg, aligha vettem figyelembe. Idol, ideál, vicces. Bár lehet csak nekem. ^^”
- Nem… is tudtam hogy a pasik is szeretik a macskákat. oO – Döbbentem le, persze ha Aldo nem gondoskodott róla, akkor még mindig a kezemben tartottam, az arcom hozzá dörgölve, majd ha meguntam, akkor csak szimplán simogattam, majd ha ezt is megúntam, megfigyeltem hogy a két mancsán megtartva vajon minkét is fog ellenkezni velem, ez a fekete gyöngyszem. Ha hagyta ismét simi volt a jutalma. De további ötleteim is voltak ám, de úgy bizony, de most nem tudtam csak a kis Aldoval foglalkozni, a gazdája is itt volt, meg egy küldi is a nyakamban. Muhhh…>.> Pedig hirtelen erős macskázhatnékom kerekedett.
- Eddigi tapasztalataim szerint a pasik inkább a kutyákat vagy valami vérmesebb házikedvencel szimpatizálnak, nem az ilyesfajta cukorságokkal, mint ő itt. - Ismét megölelgettem, ha még a kezemben volt.
- Hee ^^” Itt persze hogy nincs, én szafarin szoktam ilyeneket. Tizes szint. – Magyarázom, ámbár kissé gyanús hogy nagy szintű, fronti, és még mindig nincs tisztában a kezdeti mappokkal.

Egy standnál álldogálva, a fiú pár szendviccsel tér vissza. Elsőnek a cicuskájának adhatta, majd kaptam én is.
- Köszönöm. – Vettem át, majd körülbelül öt másodperc múlva teli szájjal megszólaltam.
- Ejofodot. – Az arcom morzsás de én ugye azt nem láthatom, a szalvétát gondosan összehajtogatva zsebre tettem mivel kukát nem igen láttam. Forog még kettőt a számban a kaja, és ha anat kéri, abban az esetben megismételtem az egyszavas mondatom. „Elfogyott”. Majd indultunk meg a küldetésem koordinátáihoz. Anat is felvette időközben, amiről én azt hittem hogy már ő is benne van. Utólag főtt a fejem hogy így ide hoztam, de nem tudtam mit is mondjak erre. Ámbár a fiút elnézve azt hiszem nem igen bánja hisz máris kérdéssel fordul az npc-hez. Nekem valami olyasmi rémlett hogy várunk még valakit, és azért. De nem szóltam közbe, hisz az ő kérdése is jogos… Körbenéze a faluba egyetlen nyitott ajtót nem találtunk. Pedig sok helyen próbálkoztunk, már-már félelmetesnek bizonyult számomra hogy ennyire üres ez a kóceráj… Ugyanakkor az is tény hogy ha tényleg ekkor veszély fenyegeti őket megértem az óvatosságukat is. Ha csukott ajtóba ütköztünk én azért megpróbáltam belesni az ajtón hogy láthatok-e bármiféle mozgást… és néhány esetben kopogtam és kiabáltam is hátha…

Ha nem sikerült így sehova sem bejutni, akkor volt ugyan mentő tervem. De kicsit féltem bevetni, mármint csak egyszer használtam, de hátha most is működik…
- Egek… ez már elég durva azért… a kihaltság meg minden… És nekünk itt kéne dekkolnunk hatig? – Húztam el a számat. Majd némi toporgás után ha nem volt senkinek sem jobb ötlete cselekedtem. Megpróbáltam magamhoz csalni Aldót, ha nem sikerült megkértem rá Anatot hogy vegye fel magához. Majd a teleport kristályt elő csalva megfogtam a srác karját és egy ismertebb, zsúfoltabb városba teleportáltam mindannyiunkat. Shu petje Timidus automatikusan portált az idomárjával, de nem tudtam hogy ez nem idomároknál is működik-e. Így egy jóval kellemesebb környezetben tölthettük a napunk, egy ebéd erejéig, vagy épp csak várost nézni. Ahogy Anat kívánta.
- Csak hatra érjünk is vissza. ^^. – Mondom, ámbár így ismert városként szerepel a teleport kristályban ő is. Könnyebb dolgunk lesz.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/7300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Aug. 31 2014, 12:07

/User ismer egy kőkemény, tetovált férfiállatot, aki mellesleg rettenetesen rajong a kiscicákért Razz/

- Ami azt illeti... Aldonak hívják... - próbálnám én kijavítani a lányt a macska nevét illetőleg, de már fel is kapja és már ölelgeti is. Összeszorított ajkakkal várom a végkifejletet és csak remélni tudom, hogy a bolhazsák nem fogja körmeivel összekaszabolni Ait, mint ahogyan tette azt annak idején Hinarival. Nem szereti az ilyen hirtelen mozdulatokat és érzelemkitöréseket, amiket a lányok produkálnak szinte mindig, amikor meglátják. Ráadásul most túl kómás még ahhoz, hogy el tudjon menekülni az újabb "nőstényördög" karmai elől. Azonban nincs kaszabolás, morgás, csak rosszalló tekintet és morcos beletörődés. Úgy tűnik Saya eleget nyúzza a macskát ahhoz, hogy ne kapja fel rögtön a vizet és többet tűrjön a rajongóinak. Állhatatosan tűri a gyomrozást, akármit is csinál vele Ai, de lelkesedést azért ne várjon tőle, végig olyan fejet vág, mint a grumpy cat.
- Miért ne szerethetnénk? A nők is szerethetik a kutyákat, mégsem kérik rajtuk számon, hogy az férfias-e. - fújom föl az arcomat, de nem fogok megsértődni egy ilyen kis butaságon. Különben is, ha Ai látná Aldot tigris formájában, akkor nem kérdőjelezné meg, hogy férfias állat-e ˇ^ˇ Bár ha nagyon sokáig nyúzza még, akkor felmérgeli annyira a macskát, hogy az dührohamban tör ki és valóban átváltozik sokkal nagyobb és haragosabb formájába Rolling Eyes
A reggeli végeztével értetlenül próbálom kitalálni, hogy a lány mit is mondott, aztán szerencsémre megismétli, én pedig csak elégedetten elmosolyodok. Aztán ugye megérkezünk az NPC-hez, aki infót ad a küldiről. Furcsállom, hogy egészen este hatig kell várni, de eszem ágában sincs előre menni és heveskedni. Ha nekik ennyire nem sürgős, akkor nekem miért legyen az? Mondjuk nekem nincs éjjel látásom, de erre való a gyertya kristály, na meg nehogy már késő estig tartson már a vadászat. Hatig legalább van alkalmunk felderíteni a terepet a falucskában.
Ha módunk van rá, akkor kikérdeznénk pár helybélit is erről a Maouról, hátha tudnak róla plusz infóval szolgálni. Látta-e esetleg valaki? Vagy hallotta? Mik rá a jellemzők? Mikor támad általában? Milyen rakományok a kedvencei? Hány fős és mennyi volt a legmagasabb szintű társaság, amely odaveszett? A minimapról is eltűntek? A Black Ironban is át van húzva a nevük? Tehát valóban halottak, vagy csak eltűntek a vadon mélyén?
Ha sikerrel járunk, akkor eleget teszek Ai kérésének és magamhoz hívom a macskát. Amikor azonban előrántja a teleportkristályt, pánikba esek, de már késő. Amikor megérkezünk a Kezdetek városába, /ezt választottam, mert így ki tudom mesélni a nem harci petet a küldiből/ Aldo addig küzd, míg ki nem evickél Ai karjai közül, majd fejvesztett rohanásba kezd a céhbolt iránya felé. Legalább biztos helyre indult ^^" - Öhm, bocsánat... retteg a teleportálástól és most kicsit betelt nála a pohár, hehe. Azt hiszem ma már nem látjuk többet.

A nap hátra lévő részét ugye együtt töltjük, csevegünk, eszegetünk, sétálunk, majd a megadott időpontra visszatérünk az NPC-hez. Köszöntöm a többi útitársunkat is. - Üdv, Anatole vagyok. Bevetésre kész? Indulhatunk, mielőtt beesteledik? Van esetleg még valami, amit tudnunk kell indulás előtt? - Óvatosan rákérdezek azért még, miközben magamra öltöm teljes harci felszerelésemet, majd gyémánt vértem hátára felcsatolom vérző pörölyömet is.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/5000[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Minori Vas. Aug. 31 2014, 21:02

Miután Minori visszaért a faluba azon töprengett, hogy mit csináljon 6 óráig.
*Hat óráig még rengeteg időm van... A többiek vajon mit csinálhatnak? De most az a kérdés, hogy én mit csináljak?*
Ezzel szétterült a földön.
*Megvan! Elindulok egyedül! Nem... Inkább nem...*
Felkelt és elment egy közeli boltba, ahol vett magának ételt, majd tovább is állt. Keresett magának egy árnyékos helyet ahol el tudja fogyasztani az élelmet, és egy kicsit tud pihenni. Miután elmajszolta elemózsiáját, nekidőlt a fának, mely az árnyékot adta. Majd kicsit elgondolkozott azon a küldetésen melyre jelentkezett.
*Egy démonról van szó... Nem tudom, hogy kéne elképzelni... De most komolyan! Egy démonnak milyen alakja lehet?*
-Így nem is lehet gondolkodni! - Óbégatott.
Mivel nem nagyon tudott mit tenni, belefáradt az unalomba és egy kis idő múlva elszenderedett. Miután felébredt ránézett az égre, hogy megállapítsa, most mennyi lehet kb. az idő.
-Hát még nincs hat óra! Ez van.
Minori felpattant és elindult a gyülekező helyszínére. Amikor odaért látta, hogy még senki nincs ott.
*Nem is csodálom, hogy még nincs itt senki... Csak én vagyok egyedül ilyen hülye, hogy egy pár órával hamarabb jöjjek...*
Továbbsétált és leült a földre. Addig, amíg nem jött senki ott üldögélt és azon csodálkozott, hogy egy ilyen gyönyörű napon, neki küldetésre kell mennie.
-De mindegy is! Itt fogok várni amíg megérkeznek a többiek.
És ez így is történt. Addig ott ült, amíg valaki meg nem érkezett. Persze nem csak mozdulatlanul üldögélt ott. Természetesen felállt sétálni, ugrálni...  De mire az egyik falu körüli sétából visszaért már ott volt valaki.
Minori
Minori
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Jul. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Sword Art Online :33

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal250/300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (250/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Szept. 15 2014, 21:25

Éppen hogy kimentem az épületből, mikor leesett: este 6 órakor??? Mit csináljak én addig?? Megvan, elkapom a szörnyet!Very Happy Mentem is, ám mielőtt kiléptem volna a városból, valami ijesztőt láttam, így hátraarc, keresünk más elfoglaltságot! Amíg az emberek készülődtek, én közben megcsináltam pár kisebb küldetést, amiben az egyik igen csak... hát... na b***meg volt. Arról volt szó, hogy elrabolták valaki menyasszonyát valamilyen gyíkemberek. Oké, indultam, még pár emberrel (egy okoskodó, főnökösödő, igen terjedelmes plázacica, egy rocker, két kisgyerek, akik ikrek voltak, egy bamba, egy zseni, s én), nem volt semmi gond. Amíg a plázacica miatt el nem tévedtünk a 13-as szint erdejének fel nem fedezett részébe, mert hogy ő ragaszkodott ahhoz az elképzeléséhez, hogy ő az egyetlen, aki ezt a, ahogy ő nevezte, b****szokból álló bandát el tudja vezetni egy méternél tovább. Persze egyből minket hibáztatott, hogy eltévedtünk, mert nem hagytuk, hogy csiszolja oly hatalmas tudását, amit mi nem vagyunk képesek felfogni, mikor meg sem szólaltunk, csak akkor a Rocker szólt be neki, hogy nem a tudása a hatalmas a csajnak, hanem a nagy hájas hasa, méghozzá annyira, hogy ha elmenne a TV előtt, lemarad a kedvenc műsoráról, mire végigér a szobán. XD A plázacica erre még nagyobb hisztit csapott, ami miatt a zseni próbálta csitítani a mobok miatt, az ikrek összebújva reszkettek, a bamba meg azt sem tudta, hol van, így nem nagy vizet zavart. Én meg csak kussoltam, s meresztettem a szemem, mint hal a szatyorban. Majd leütöttek hátulról. Mire magamhoz tértem, mit látok: Gyíkemberek kötözték le a csapatot egy széles oszlophoz, de legalább betömték a plázacica száját, hogy ne hisztériázzon. XD
- Kösz haverok, már elegem volt a vernyákoló hangjából! - a plázacica hisztizett volna, ha nem lett volna betömve a szája.
- CSÖND LEGYEN! - bakker, ez a nagydarab kígyófejű majdnem szó szerint leüvöltötte a szép hajamat! KÍGYÓFEJŰ??? Akkor esett le, hogy ezek nem gyíkemberek, hanem KÍGYÓemberek, ezért elkezdtem visítani, mint a malac, ezért nekem is betömték a pofámat. Így a többiek csak suttogni tudtak, amíg a Kígyóemberek nekiálltak valami szertartásnak.
- Remek, s most? - kérdezte a Rocker.
- Hát... - kezdte el a bamba. - vágjuk el a köteleket... - facepalm. Ennyi volt a reakcióm kéz nélkül, mert le voltak kötve. Abszolút kellemetlen, ha a hülyeség gondolkodással párosul...
- Nem rossz gondolat... - kezdte el a Zseni. - De ahhoz vagy kéne egy kés valakinél, aki hátul elvágja, miután kiszabadította a kezét, vagy egy külső ember, esetleg valami rágcsáló, ami ha szerencsénk van, elrágja a köteleket.
- Ez az! - örültek meg az ikrek (még jó, hogy nem hallották meg őket) , majd halkan füttyentgettek. Erre megjelent egy fiú s egy lány mókus (az ikrek petjei), majd elrágták a köteleket. Így meglepetésszerűen tudtuk a Kígyóbandát támadni, majd jött a vezetőjük. Húú, nem volt nehéz, de végül sikerült megverni. Ám váratlan fordulat: Megjelent a lány, s könyörgött, hogy ne bántsuk a SZERELMÉT!
- He? - kérdezte az egész banda.
- Mi van? - kérdezte Joey. Ja várjunk, hiszen én vagyok az! XD Na szóval, hogy megértsük, hogy mi van: kiderült, hogy a lány s a KÍGYÓ emberek vezetője egymásba szeretett, s a vőlegény sem egy angyal, mert csak a pénzre hajtott, így megszerveztek egy szöktetést, amit rablásnak nézett a lány apja. Na b***meg... a csapat is nézett, hogy most mi lesz. Nem is kellett sokat gondolkodni, mert előjött az igen mérges vőlegény... hogy megölje a mennyasszonyát! Ezt szép, hogy nem lehetett hagyni, így a lány helyett a csókával jöttünk vissza, elmondtuk a vőlegény tervét, illetve hogy a lány kérésére nem mondhatjuk el, hogy hol a lánya, úgyhogy apuka bár elintézte a pénzhajhászt, mi meg a jutalmat, amiért kiderítettük ezt az ármányt. Éppen időben, mert már 17:30 volt! Elbúcsúztam a csapattól, beintettem a hisztiző plázacicának, s rohantam vissza a faluba, a megadott helyre. És pontosan 17:59:59 lett addigra, yuppie! \o/


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 31 2014, 15:59-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Lizbet Szomb. Szept. 20 2014, 23:02

A feladatot, és a válaszokat is megkaptátok a feltett kérdésekre, nem maradt más hátra, mint eltölteni az időt a megbeszélt időpontig, és megjelenni az újabb "expedíció" gyülekezési helyén. A falu ilyenkor már kihalt, senki sincs az utcákon, akiktől érdeklődni lehetne, ajtót sem nyitnak.... a vendégszeretet szikrája sem található meg a lakókban Suspect
A helyszínen futtok össze, itt találkoztok mind, és hamarosan egy ponyvás lovaskocsiféleség is megérkezik, ezt követi három újabb. Az első megáll mellettetek és leszáll róla egy férfi, feje fölött a Zilck név lebeg.

Zilck:

- Na! Pattanjatok már be hátra... nincs sok időnk.... - ugrik egyből a közepébe. a kocsin hátul, ha felléptek nincs semmi, csupán pár ülőhely, ahol szűkösen, de mind elfértek, ám ehhez némelyikőtöknek el kell tenni a méretes fegyverét...
. Miután mind felszálltatok a ponyvát leeresztik és majdnem teljesen sötétben zötykölődtök... Zilck elég morcos arcot vág végig, nem tetszetek neki, nem is nagyon akar beszélgetni, persze ez csak rajtatok múlik..
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Minori Kedd Szept. 23 2014, 20:43

/Elnézést kérek, hogy elég rövid lett a "történetem", csak nem nagyon volt ötletem... ˇ-ˇ/

Elsőre csak egy szőke férfi tűnt fel neki, de utána látta, hogy volt ott még egy fiú és egy lány is. Gyorsan odafutott.
Kicsit zavarban érezte magát, hogy a többiek elég fejlettnek néznek ki. A férfi köszöntötte a többieket, bemutatkozott. Minori sóhajtott egyet és megszólalt.:
-Sziasztok! A nevem Minori. És szerintem csak ennyit akartam mondani. - Mutatkozott be.
*Hát, ez nagyon gyatra bemutatkozás volt...*
Pár perc múlva már meg is érkeztek a "lovas kocsik". Az első megállt és leszállt róla egy férfi. Amikor meglátta, Minori háta libabőrös lett.
*Ez az alak nekem nagyon nem szimpatikus*
Elkezdte őket siettetni, hogy "Pattanjatok már be hátra..." meg ilyesmik. Minori ránézett a többiekre valami olyan "Felmegyek elsőnek" nézéssel. Fel is ment a kocsi tetejére. Nem volt ott más csak néhány ülőhely. A kocsiról ránézett a többiekre felhúzott szemöldökkel, amivel kb. ezt próbálta jelezni: "Mi itt el fogunk férni?" ...  Nem foglalkozva tovább a dologgal leült az egyik szélső helyre.
*Ha netán nem férnénk el, akkor természetesen felállok... *
Amikor már a többiek is felszálltak, leeresztették a ponyvát. Hirtelen nagyon sötét lett. A férfi nagyon morcosan nézett ránk és mindenre.
*Miért kell evvel az emberrel együtt utaznom?*
Minori
Minori
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Jul. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Sword Art Online :33

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal250/300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (250/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Szept. 24 2014, 16:51

Épp időben!\o/ S már megjöttek a többiek is. Két lány, egy fiú... Hé, az egyik lányt és a fiút ismerem! A fiú Anatole Saito, a Toplista 1.-je, a lány meg RenAi, a Toplista 6.-ja! Micsoda megtiszteltetés két istennel küldetésezni! *.* Na jól van, túlzok, nem istenek, csak híresek, különben rég kijutottunk volna... >.> A másik csaj bemutatkozott, bár a bemutatkozása alatt nem nem IQ bajnok, de inkább nem szóltam, mert lehet, csak tetteti, s igazából egy túlélő zseni.
- Üdv, Joey Chrome vagyok, minden idők legnagyobb, s legbátrabb lovagja! o/ - köszöntem én is, a saját stílusomban. Bár jobb, ha nem tudják, hogy egyedül nem mertem nekivágni a vadászatnak még 18:00 előtt. X.X hamarosan jött egy ponyvás lovaskocsi, utána még három. Az elsőről lepattant egy Zilck nevű hapsi, akinek igen vastagon kikenték a szemöldökét, ha jól láttam.
- Na! Pattanjatok már be hátra... nincs sok időnk.... -
- Nyugi van, most jöttünk csak ide, hogy nyalogatnál kockacukrot, hogy ne vágj olyan savanyú képet! - feleltem neki, mert tényleg elég savanyodott volt a képernyője. Sajnos el kellett tennem pajzsomat, kardomat, mert rohadtul nem fértünk volna be, bár Anatole fegyvere se olyan kicsi... S NEM AZ A „FEGYVERE” TI DISZNÓK! >< Elég szűkös volt a ponyva alatt, de legalább elfértünk. Ám mikor leeresztették a ponyvát, totál sötétség jött ránk.
- Hé, kapcsoljanak lámpát, így nem fogom látni, hova csapjak majd, ha jön Maou! - pislogtam a sötétben. Annyit viszont láttam, hogy Zilck még mindig olyan képet vág, mint aki vérig sértettek volna, s eléggé meglátszott rajta, hogy nem kedvel minket.
- Öhm, valaki tud egy rémmesét, hogy addig se unatkozzunk? - próbáltam oldani a SÖTÉT hangulatot.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by RenAi Hétf. Okt. 06 2014, 10:43

- Aldol . –Ismételtem el hallva a nevét tisztán még mindig a macsekot bámulva magam elé emelve, szemezve vele. Majd ölembe vettem símogattam, de el nem engedtem semmiképp.
- Öhm.. ne érts félre nem azért mondtam, csak… izé… - Hát nah jah erős közhiedelem hogy a fiúk nem szeretik a macsekokat, de tetszik hogy vannak ennek ellenpéldái is. Sőt a szálakat tovább fűztem, kombináltam, és egy talán alaptalan jellemvonást is társítottam ennek fényében Anathoz akit annyira azért még nem ismertem sajnos hmm… ><” De kifejezetten tetszett a szőrmók cukiságok szeretette a fiúban. Talán igazából egy gyengéd és törékeny férfi és csak kívülre mutatja ezt a vezér jellemet. *-* Kezdem kihámozni Anat igazi jellemét, hisz az vagy amit megeszel, vagyis amit szeretsz és körbe veszed magad vele, az jellemez csak igazán hihiiii :33 Ennek örömére, két mancsát megfogva lábát a földre téve kezdtem el bábozni a macsekkal. Elmásítottam a hangom, de mindezek előtt azért felemeltem a hátsó lábának egyikét sebtében, remélve hogy Anat azért nem látja a nem ellenőrzésem, hogy mégis tudjam tényleg fiú-e a cicuska. ^^”
- Buta vagy Ai-chan, hisz te is tudod hogy vannak kivételek. Ne higgy mindig a közhiedelemnek… - Rángattam közben a kis mancsait, persze csak annyira ami nem fájhatna neki még akkor sem ha lenne fájdalomérzet. A mondatának a végén a cuicus karjait körbefontam, majd úgy folytattam.
- Különben is, sosem tudhatod mi rejlik egy férfi szíve mélyén, sosem tudhatod hogy az én gazdám milyen kedves és törelmes velem. Mindig finomakat kapok tőle, és.. és igazából egy törékeny, gyengéd férfi ám!... – Az utolsó mondatnál elcsendesedtem, majd elvörösödtem… olyan dolgot csináltam amit azért nem kellett volna, tiszta gáz, tiszta ciki érzés fogott el. Magam sem értem miért is csináltam ezt…><” Haza azakartam menni és nem kerülni többé Anat szeme elé. >< Arcom pipacsvörös lett, majd zavartan felálltam, Aldot a kezembe vettem, és robotikus mozgással indultam meg előre.
- Ehmm… gondolom a macskád ezt mondaná ha tudna beszélni.. – Magyarázkodok, és méginkább zavarba jövök. ><
- Tudod nekem is van cicám, de Ő gonosz egy cica... Nagy szája van, és állandóan borsot tör mások orra alá... de én ettől függetlenül szeretem... -Megpróbálunk körbe nézni bekopogni kérdezősködni, de nem sok sikerrel… mindenki olyan mogorva és gonosz, bár erre biztosan megvan a maguk oka… Majd megéhezve kissé eszembe jutott valamit a teleport kristályt használva elteleportáltuk maunkat a kezdetek városába, ahol Aldo furcsán, agresszívan kezdett el viselkedni, állta az egész napos kínzásom most mégis kievickélt a kezeim közül és elszaladt. Értetlen néztem Anatra, majd a szemeim csillogni kezdettek. Elijesztettem szerencsétlen macsekot. QQ
- Bocsánat… nem tudtam… nem akartam… QQ – Válaszolom, és azt hiszem ezentúl nem is fog szeretni engem Aldo cica, messziről elkerül majd … eltöltjük együtt a napot. Túl sokat nem tudok meg róla hisz személyesebb kérdésekre nem térek rá, pedig lenne jó pár dolog ami érdekelne. Majd visszatérünk és szinte rögtön egy fogatos kocsi fogad minket. Habozás nélkül felszállunk mind a ketten, majd meg is indulunk. Én nem kérdezek semmit hisz ami érdekelt volna azt már Anat feltette.

RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/7300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Okt. 24 2014, 12:43

Remek... kezd olyan érzésem lenni ebben a faluban, mintha egy western film sivatagos, szélfútta városkájába keveredtem volna. Már csak azok a szikkadt bokrok hiányoznak, amiket a szél görget a porral és valami keserves szájharmonika melódia. Azt hittem segítőkészebbek lesznek, elvégre az ő hátsójukat indulunk bevédeni. Hálátlan népség. Akkor a dicsőség és a hírnév helyett marad az exp és egyéb tapasztalatok. Szörnyű világot élünk... Rolling Eyes
Legalább a társaságom kiváló. Ahogy Ai elkezd bábozni Aldoval, az felettébb mulatságos, bár ezt Aldo korántsem gondolja így és egyre nyúzottabb és bosszúsabb fejet vág -.- Látszik a lány minden mozdulatán és gesztusán, hogy igazi macskabolond. Amikor aztán rám terelődik a szó és törékeny meg gyengéd férfinek nevez, hát nem gyengén lemerevedek, végül csak nevetgélek kínomban. Mutassatok nekem egy férfit, aki büszke lenne arra, hogy törékenynek meg gyengédnek nevezik xP Igyekszem inkább bóknak venni a jelzőket, minthogy elismerjem, hogy szöges bakanccsal gyalogolt végig a férfiasságomon az imént ^^"
- Meg kell jegyeznem, Aldo semmiben sem különbözik a te macskádtól és ha javasolhatom, akkor most már inkább tedd le, mert ahogy elnézem a fejét, hamarosan szeretne kiosztani pár vérvörös pixelcsíkot a karmai által ^^" - Amennyiben Ai elengedi Aldot, akkor valóban nem esik bántódása. Amint kikerül a lány "karmai" közül, hevesen tisztogatni kezdi a bundáját, majd tisztes távolságot kezd el tartani mindkettőnktől. Persze még látótávolságon belül marad, hiszen azt nem kockáztatná meg, hogy ebben az idegen faluban valaki kiporolja a fenekét és én ne legyek a közelben, hogy megvédhessem. Alap járaton tud vigyázni magára, de ha a közelben vagyok, szereti eljátszani a megmentőre szoruló mártírt. Lustaság... Én csak intek Ainak, hogy semmi gond, ne történt semmi baj, ne vegye a szívére.
Amikor visszaérünk az expedíció indulópontjára, a ponyvás szekér láttán kis híján felröhögök. Ez már tényleg a vadnyugat! Mivel Ai gondolkodás nélkül felszáll, én sem vonakodok követni. Üdvözlöm utastársaimat, majd Ai mellett helyet foglalok. - Anatole vagyok, örvendek a szerencsének. - nyújtok kezet a férfiaknak és odabiccentek a kishölgynek is. A felszerelésemet magamra öltöm indulás előtt, abból nem engedek, a fegyverem pedig ott lapul a gyorsmenümben. Nem akarom elriasztani az útitársaimat egy vérző pöröllyel, de azért védtelen sem akarok lenni, ezért a páncél. Ainak is javaslom, hogy kövesse a példámat. Amíg az úton zötykölődünk, igyekszem beszélgetést kezdeményezni három új társunkkal. - Falubeliek vagytok, vagy zsoldosok? Tudtok valami bővebb infót erről a Maouról? - A kérdésem egyaránt szól Joeynak, Minorinak és Zlicknek is.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/5000[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Lizbet Csüt. Okt. 30 2014, 13:43

Barátunk igen morcos hangulatban van és egyben rendkívül udvariatlan is. Nem ráz kezet senkivel, csak egyszerűen hátat fordít nektek, hogy felüljön a kocsi elejére... az utat elvégre ő ismeri.
Amint mindannyian fent vagytok, már zötykölődtök is, nem valami gyors a tempó, de azért haladtok és néha huppantok a kerék alá kerülő nagy gyökerek és egyéb akadályok miatt.
A vezetőtök nem kíván beszélgetésbe elegyedni veletek, csak egy Hmp-t ejt ki a száján a próbálkozásra.

Az utazás eltart másfél-két óráig, így több kört is leírhattok, ah szeretnétek beszélgetni, nem kötelező a 250 szó abban az esetben, ha több postot írtok... használjátok ki az időt

A zötykölődés egyszer csak abbamarad, a kocsi megáll és Zilck suttogni kezd előröl
- Itt vagyunk, de még maradjatok fent, és ne hangoskodjatok.... a jelemre mindenki ugorjon ki a kocsiból felfegyverkezve - közli veletek, azután elhalkul, néma csend van, csak az erdő átlagos zaja töri meg néha... Ülhettek itt akármeddig, egyelőre nem történik semmi, ha valamelyikőtök kimerészkedik észreveheti, hogy az ereő ismeretlen részén vagytok, Zilck lelépett és a többi kocsi sincs sehol... hupsz Rolling Eyes
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Okt. 31 2014, 16:19

Anatole kezet rázott velem!*.* De Zilck most is olyan, mint akivek lócitromot etettek volna meg vele. >.> Anatole megkérdezte, hogy falubeliek vagyunk-e vagy zsoldosok, illetve tudunk-e többet Maou-ról.
- Én zsoldos, maou-ról meg csak annyit, mint amit a Sgyur nevű NPC mondott el róla. Zaklatja a falkájával a kereskedőket, az emberek nem jöttek vissza, s mi vagyunk az utsó próbálkozás tagjai. - feleltem neki. Zilck közben simán megmutatta, milyen a háta, miközben előreült. S egy hmp-et adott ki, mikor beszélgetni próbáltunk vele. S még én vagyok a faragatlan tuskó? Én legalább voltam faiskolában! Anyu szülinapja előtt egy héttel, mikor egy liliomfát vettünk neki!
- Na akkor én alszom, jó éjt! Majd szóljatok, ha Maou előjött! - s elhelyezkedtem, s nekiálltam aludni, egy szép horkolással megspékelve. Ejj, milyen szép álmom volt... a tengerparton ijesztgettem mindenkit egy hátra rakható cápauszonnyal! Majd elkaptam egy dögös bombanőt, aki a karjaimba ugrott... és arra ébredtem, hogy megálltunk.
- Naaa, pont a legszebb résznél tartott az álmom... - morogtam álmosan. Épp kérdezni akartam, hogy mi van, mikor Zilck suttogni kezdett elölről, hogy itt vagyunk, de maradjunk, ne csapjunk zajt, a jelére mindenki ugorjon ki a kocsiból, lehetőleg fegyverrel.
- Hála Istennek, akkor nem hiába ébredtem! - suttogtam magamnak. Ezután elhalkult, s síri csend lett, amit az erdő szerencsére átlagos zaja tör meg néha. Vártam a jelet. Vártam. Vártam. Egyre jobban vártam. De semmi.
- Mi van, megkukult? - kérdeztem hangosan, majd fogtam magam, előre mentem, kinéztem. S abban a pillanatban kis híján kiesett a szemem a helyéről attól, amit láttam. Azaz pont attól, hogy nem láttam azt, amit látnom kellett volna!
- Hova lettek ezek meg?! - kérdezem hangosan, majd visszamegyek a többiekhez. - Gyerekek, van egy kis probó! Zilck annyira nem kedvelt minket, hogy itt hagyott minket, mint eb a gumiját! - majd kis idő múlva:
- ITT FOGUNK MEGHALNIIIIIIIII!!! T.T
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal3383/3500[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by RenAi Vas. Nov. 02 2014, 20:46

Anat furcsán kezdett el vileslkedni, bár ennek az okát korán sem értem. A szája furcsa kínos mosolyra húzódik, és nem igazán akarom tudni mi járhat a fejében, hisz kicsit ijesztő így. oO Így a bábozást abbahagyom, hátha az nem tetszett neki, majd kicsit morci fejjel nézem miként a macskusz elhúzódik és távolabb kezd bele a bundája tisztogatásába. Majd a fiú felé fordulok, és aonosul bennem hogy hamarosan hat óra. Hamar eltelt a nap, jól éreztem magam, bár még akkor is meg vagyok szeppenve kicsit a férfi társoságában. Jó fejnek gondolom, bossokon is összeszedett mindig, igazi vezéregyéniség, bár a cicával lelőtte a poén magáról, és ezt somolyogtam is egy jóideig. Hamarosan eljött az idő, találkoztunk a megbeszélt helyen, egy mogorva alak lalouzolt tovább minket, és bár nem volt szimpi, a szememmel hosszú ideig pásztáztam, nem tudom mi, de valami nem tetszett rajta. Talán a ruhája vagy a mogorva feje… meghúztam a vállam és a többiekkel foglalkoztam inkább. A kocsiba Anat vette át a szót, és úgy nézem mindenki egy küldetést vehetett fel, hisz a fiú aki be sem mutatkozott ő is ugyanarról beszélt amit mi is felvettünk.
- RenAi. – Intek neki, gondolom ő már ismerheti Anatot, de nekem már nem mutatkozott be, így meg tettem én. Nem beszélgettünk sokat az úton, inkább csak néztem, figyeltem a többieket. A fiú inkább szundított egyett én valamiért nyugtalan voltam, hisz talán ez az első küldetésem ahol senkit sem ismerek igazán, csak látásból. Az utunk hosszú volt, vagyis én annak éltem meg. Zötyögtünk egy ideig, majd egy kisebb bukkanó, és állj. A kocsi megállt, és Zick intézett hozzánk pár szót. Én felvettem a felszerelésem, ahogy azt kérték majd vártunk a jelre. És mi csak vártunk…. vártunk és vártunk… o.o
A szöszi fiú nézett ki, és adott helyzetjelentést amit én csak csendbe néztem végig. Majd az „Itt fogunk meghallni!!!” Felkiálltásnál, kicsit megugrottam ültő helyemben, majd oldalra fordulta a fiú két vállát megfogva kezdtem el rángatni előre és hátra miközben én is kántáltam a magamét legalább olyan hangosan mint ő.
- Nem fogunk meghallniiii!!! Nem fogunk!! Értsd meg, nem halunk meg!! – Ha pár mondat után sem nyugodott le, akkor egy pofon jobbról egy balról, és úgy folytatam. Komolyan rápillantottam.
- Nyugodj meg te is és mindenki! Nem fogunk meghallni! Egész ügyes kis tank vagyok Anat meg erős harcos, a többieket nem ismerem, de biztos vagyok benne hogy mindannyian kiváló harcosok vagytok. – Majd visszaültem a helyemre és karbafont kézzel néztem a többiekre.
- És most? Mit kéne tennünk? – Nézek a többiekre.

RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/7300[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Nov. 04 2014, 20:38

Ahogy Joey válaszképpen összegez mindent, mit eddig tudtunk, valahogy olyan furán érzem magam. Mintha valami mesében lennénk, vagy nem is tudom. Jó, gondolom sok ilyen rpg kaland van, de nem is a sablonsztori zavar, hanem a vezetőnk elutasító viselkedése. Attól meg pláne nem vagyok boldog, hogy egy pányvával fedett járművön kell robognunk ki tudja meddig. Még csak nem is látom a terepet és bár próbálok hallgatózásomra hagyatkozni, de a folyamatos zötykölődés nemkívánatos hangjai erősen befolyásolják az érzékelésemet. Ha nem veszem félvárról az NPC-k mendemondáit - már pedig nem kellene - akkor nem lenne jó, ha lankadna a figyelmünk. Ezzel szemben Joey mit csinál? Bedobja a szunyát! O.O Szívem szerint felráznám, hogy hé ember, eszednél vagy! De inkább hagyom, legalább addig is csöndben van és nem zavarja a hallgatózásom hatékonyságát. Na és Aival is többet foglalkozhatok. A másik leányzó rettentő szótlan, szóval még nem tudom, miként fogunk vele zöld ágra vergődni.
Aldo közben befészkeli magát közém és RenAi közé. Meglepő módon nem ment el Mitohoz, a segédemhez az Artes Plázába, nélkülem pedig nem tud teleportálni vissza a 10. szintre a Limenbe, így hát mellettem maradt. Addig jó, amíg nem csinál galibát, vagy nem szalad világgá a kis betoji félelmében Razz De lehet csak érdekli ez a macskás nevű mob. Vagy megerőlteti végre magát és elkezd harci petként viselkedni? *-* Áhh, kizárt... aki képes a küzdőtér szélén párbajozás helyett mosakodni, az nem fog éppen egy fajtárs ellen küzdeni a csatában. Mindenesetre kérlelő szemekkel pillog rám, úgyhogy egyértelmű: kaját akar. Előveszek néhány falatkát a kedvenc halas cicanasimból és odaadom a felét RenAi kezébe. - Ezzel etesd meg, tuti máris belopod magad a szőrös szívébe!
Miközben Aldo jóízűen falatozik, hirtelen megállunk. Zilck helyzetjelentést ad, így készülődni kezdek és Aldot is csendre intem. Nem úgy tűnik, mintha nagyon izgulna, halálosan unja magát és ezt egy hatalmas ásítással prezentálja is. A szőke álomszuszék srác kiles pár perc elteltével, aminek az lesz a következménye, hogy iszonyat beparázik és üvöltözni kezd. Azon nyomban felpattanok és kíméletlenül befogom a száját.
- Megvesztél!? Magunkra akarod vonni a figyelmet? - suttogom a fülébe kioktató hangnemben, majd ha hajlandó végre megemberelni magát, akkor elengedem a száját, majd válaszolok Ai kérdésére. - Itt semmiképpen nem maradhatunk, mert biztos célpontok vagyunk. Azt javaslom, hogy maradjunk egy csapatban. És ne kiáltozzatok Zilck után, maradjunk csöndbe. - Bár ha ez a Maou tényleg macska, akkor hamarabb kiszagol, minthogy meghallana. - Gyerünk, végezzük el a küldetést! - Azzal le is pattanok a kocsiról, Aldot pedig magam mellé vonom. Segítek leszállni a többieknek is, majd máris kezembe veszem a vérző pörölyömet, hogy útnak indulhassunk. Megpróbálhatnánk továbbmenni a szekérrel, de csak felesleges koloncnak érzem. - Van nyomkövetésetek? Azzal talán Zilck nyomára bukkanhatnánk. Na és hogy álltok az észleléssel? Nekem jó a hallásom, de nincs látásom és hamarosan jön az esti szürkület. Próbáljunk meg igyekezni!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_bal10/5000[Küldetés] Maou-sama!!! Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.