Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiyoshi-sama kontra Yurihime

3 posters

Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Yurihime Pént. Dec. 14 2012, 00:00

Mióta magamra maradtam ebben a különös világban, még egyszer sem merészkedtem a város határán túlra. Azt hiszem, nem bátorság kérdése volt tétlenségem, csupán nem ösztökélt semmi arra, hogy ami társaságban olyan mulattatónak tűnt, egyedül is megkíséreljem. Emellé pedig bármilyen kínos is, kissé bizonytalan is voltam. Sok mindent nem értettem a... játékban, ha szabad így fogalmaznom, habár számomra a játék fogalma kimerült a babáknál, melyekkel kiskoromban játszhattam. Mások azonban játéknak hívták azt, amiben részt veszünk, így talán én is megengedhetem magamnak ezt a megnevezést. Tulajdonképpen mutatott néminemű hasonlóságot a videojátékokkal, melyek a mozgásra kevésbé fogékony fiatalok űztek, és mintha valami olyasmit hallottam volna, hogy a Sword Art Online valamiféle virtuális újdonságot hozott a piacukra. Ami azt illeti, egészen valóságos a környezet, ami körülvesz, nehéz elképzelni, hogy voltaképpen barátnőm ágyában fekszem mozdulatlanul, miközben mondjuk csinálok egy karkörzést. És még ha az érzet hamis is, ettől függetlenül szíves-örömest élvezem a lágy szellő simogatását a bőrömön, vagy csodálom az egymást kergető hópelyhek táncát miközben az utcán sétálok.
Szokásommá vált, hogy minden nap meglátogatom az Aincrad lakosainak nevét felsoroló kőoszlopot, és megkeresem mentorom nevét. Most is ezzel a rítusommal végezve baktattam hazafelé, megnyugvást jelentett a szívemnek hogy tudom, jól van és nem esett semmi baja. Azonban az áthúzott nevek számának gyarapodása mégis csak felzaklatja lelki békémet, szörnyű a tudat, hogy életek virága hervad el nap, mint nap ilyen erőszakos körülmények között. Arcomra szomorkás vonások húzódtak, és megtorpantam egy pillanatra, hogy felpillantsak a felhős égboltra. Némán elmondtam egy imát lelkük üdvéért, és azokért a bátor harcosokért, akik életüket kockáztatják azért a szent célért, hogy egyszer mindannyian hazatérhessünk otthonunkba. Egyszer talán én is csatlakozni fogok hozzájuk, szerettem volna segíteni. Otou-sama öröksége kétségtelenül hasznosnak bizonyulhatott, még ha olyan kezek ügyébe is került, mint az enyémek. Úgy éreztem azonban, hogy egyedül nem lennék képes felküzdeni magamat.
Továbbhaladtam az utcák nyüzsgő forgatagában, érdeklődő pillantásokkal szemrevételezve a vidáman csevegő embereket, vagy a portékájukat kínáló árusokat. Utamat két maszatos képű tizenéves gyermek keresztezte, és mivel tanácstalannak tűntek, hát megszólítottam őket. Mint kiderült, éhesek voltak, aranyaik pedig már elfogytak. Megszorult a szívem rajtuk, nem tudtam otthagyni őket, így készletemből adományoztam nekik egy-egy cipót, habár ennek a furcsa valaminek a kezelése, amit menünek hívtak, még mindig komoly nehézséget okozott, kezdve az előhívással ^.^" Miután azonban a két lurkó hálálkodva továbbállt, én pedig mosolyogva integettem nekik búcsúzóul, megnyomtam valamit véletlenül a levegőben úszó felületen, és felugrott egy eddig nem látott ablak. Kissé kétségbeesetten próbáltam kikapcsolni, különösen mivel valamiféle párbajról tájékoztatott, ám akármit nyomtam meg, nem tágított a gonosz kis képernyőcske T_T Segítségkérően fordultam körbe, észre sem véve, hogy ügyetlenségemben valakinek kihívást küldtem egy First Strike párbajra. Jaj nekem, mi lesz velem? ^.^"
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Aida Atsumori Pént. Dec. 14 2012, 00:26

Unalmas..unalmas...UNALMAS...unalmas egész nap az életünkért küzdeni. Ki kell kapcsolódnia az embernek. Valami jót keresve lépegettem az utcán, és nézelődtem."Azt hittem mókás lesz egy ilyen világba...biztos...de egyedül...szívesebben mennék úszógumival iskolába. Rengeteg ember itt van de nem találok senkit se akivel ellehetnék. Mondhatni szép."Sétálgattam, néztem az árusokat és a termékeiket, az embereket, és vajon milyen jó dolgot találtam? Hát persze hogy semmit! Vagyis találtam de az meg olyan drága volt hogy gatyámat is oda kellett volna adnom. Már teljesen összeposhadtam."Jöjjön valami mert meghalok! Legalább zongora lenne ebben a világban. Legalábbis elérhető áron. Vagy az se biztos hogy van tehát szimplán maga a tudás is jó lenne hogy van-e? Mert ha igen mindenképp be kell szereznem egyet. Ááá de jól ellennék vele" Az Animéken is gondolkoztam."Úristenem! Mi lesz velem!? Ki tudja hogy mi van az új részekben! Végem vaaaaaaan! Kayaba Akihiko, ha hallod gondolataim! Könyörgök! Dobj meg az égből egy laptoppal! Vagy TV-vel! Vagy mindkettővel!" - Forogtam a tömegbe. Több órányi keresgélés után találtam egy mókás életformát. Egy lányt, aki a menüt nem tudja kezelni, az 100. Nézni a szerencsétlenkedését, és megfigyelni viselkedését kellemes érzés volt. Még adakozott is. Egy ideig bóklásztam utána, aztán kihívott."Jáááj istenem észrevett!!! Fület farkat behúzni...tényleg..nem úgy volt hogy nem tudja használni a menüt?" - kapkodtam a fejem.
Végül elfogadtam a kihívást és elő léptem.

- Őőőő Hali! Ma nyűgös napom van, szóval nem tétovázok, kezdek!

Ezzel a lendülettel lenyitottam a menüm, rákattintottam a lándzsám felszerelésére, viszont még nem OK éztam le. Ott tartottam az OK gomb előtt az ujjam és vártam a megfelelő pillanatot. Megkezdve a támadást, a bal öklöm készítettem, és rohantam a lány felé.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Yurihime Pént. Dec. 14 2012, 02:28

Elvesztettem a fonalat, hirtelen valami visszaszámláló jelent meg felettem T_T Kétségbeesetten kapkodtam a fejemet, egészen bizonyos voltam benne, hogy valami rosszat tettem. Nem akartam tudni, milyen ördögi opciót kapcsoltam be ezen az elátkozott ketyerén! Bevallom, nem lettem volna boldogtalan, ha valaki balsorsomat látva a segítségemre siet, még ha nem is szerettem terhére lenni másoknak, sőt! Azonban úgy éreztem, hogy az én csekélyke ismeretanyagommal nem fogok tudni megbirkózni ezzel a kellemetlen helyzettel. Ugyan a menü legalább eltűnt, de a számláló csipogása borzalmasan baljósan csengett, teljesen libabőrös lettem a hangjától. A váratlan azonban mégis csak az a pillanat volt, amikor egy fiatalember hozzám szólt valamilyen különös oknál fogva. Megrezzentem a hirtelen szónoklatra és tétován feléje fordultam.
- Hal? - bukott ki ajkaimon az értetlenkedő kérdés, de gyorsan korrigáltam - Jaj, elnézését kérem a modortalanságomért, segíthetek valamiben, fiatalúr? ^.^ - érdeklődtem kedvesen, hátha megtudom mire is gondolt kezdés alatt. Igazán sajnálatosnak véltem, hogy rossz napja van, és azon kezdtem el töprengeni, hogy mégis hogyan segíthetnék neki, mikor valamiféle megvilágosodásként ért az imént látott 'Párbaj' felirat és a fiú szavainak összekapcsolódó értelme. Szemeim tágra nyíltak ijedtemben, és szívemre tettem a kezemet, majd a tőlem telhető legnagyobb igyekezettel meghajoltam.
- Moushiwake arimasen, nincs szándékomban bántani fiatalúr, csupán gonosz módon megtréfált a saját ügyetlenségem. Szörnyen röstellem, de nem igazodok ki túl jól ezen a menü nevezetű valamin ^.^" - kértem elnézést, bízva abban, hogy nem tetéztem szegényke kellemetlen élményeit, és nem haragszik rám. Már így is szörnyen érzem magam miatta, biztosan bosszantó lehet egy magamfajta két lábon járó katasztrófát elviselni, és kifogásom sincsen, meg kellett volna már tanulnom kezelni a rendszert önerőből is :/
Nagyon úgy tűnt azonban, hogy vétkem olyan súlyosnak bizonyult, hogy egy egyszerű bocsánatkérés nem segített. Nem kívántam harcba bocsátkozni különösen így, hogy a hibás fél jómagam voltam, és teljes joggal szegi meg áldozatom a jól nevelt fiatalemberek aranyszabályát, miszerint hölgyeket nem illik bántani. Van egy határ, amit átléptem, megsértettem minden bizonnyal ezzel az otromba viselkedéssel. Ámde testem mégis reflexszerűen mozdult, nem engedte, hogy ütését álljam. Hátraléptem, és azzal a lendülettel meg is botlottam. Legyen bármilyen kínos, bizony hátsómra csücsültem, és kezemet a fejem fölé mozdítva kerültem védekező pozícióba.
- Kérem ne bántson, hadd tegyem jóvá a hibámat! Mivel tudnám kiengesztelni? - kérdeztem kissé kétségbeesetten, karom alól félénken kikukucskálva. Tulajdonképpen akár meg is üthet, megérdemelném. Nem erre neveltek, tanítottak annyi éven át, Okaa-sama biztosan nagyon csalódott lenne, ha most látna.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Aida Atsumori Pént. Dec. 14 2012, 11:00

(Mondtam egy szóval is, hogy támadtam? Csak rohantam feléd. Bocs hogy rövid de mennem kell)

"Hihetetlen mennyire nem ért a dolgokhoz. ^^"
Szinte már kuncogtam. A lány tökre azt hitte hogy a "félrenyomása" miatt ki akarom nyiffantani vagy valami, és a hátralépése után sikerült felbotlania. Már szinte könyörgött hogy megbocsájtsak."Ez tényleg nem érti hogy mi történt? Vagy direkt csinálja? Így akarja be zsebelni a győzelmet? Na mindegy...ha csalás akkor bedőltem! Én egy hölgy könyörgését sosem tagadom meg!"
- Nyugi, nem akarlak bántani!
- mosolyogtam rá, majd felhúztam.- Csak kihívtál párbajra. Egy First Strike-ra. Ami azt jelenti hogy harcolunk, amíg valamelyikünk meg nem sebzi a másikat. Azt hittem hogy direkt tetted, nem véletlenül nyomtál rá. - húztam még nagyobb mosolyra a szám.
- Ha gondolod le is játszhatjuk, utána meg megtanítalak kezelni a menüt, már ha megengeded.
- vettem észre hogy még mindig fogom a kezét.
Abbbbbbbbbbbbban a pillanatban elengedtem, és átváltott az arcom színe vörösre.

- Bocsi...
- hajoltam meg.
"Honnan szerezhetett egy olyan dolgot mint a NerveGear és SAO? Nem igazán ért a ezekhez. Bevallom néha engem is bekavar, de...az ő tudatlansága.. páratlan."

Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Yurihime Pént. Dec. 14 2012, 17:08

Spoiler:

Testem és lelkem külön utat járt be ezekben a pillanatokban. Míg az egyik cseppet sem bánta volna, ha minősíthetetlen viselkedésemért elnyerem a méltó büntetésem, a másik nem akarta, fellázadt gondolataim ellen. Melyik hát az őszinte? A lelkem, melyet életem 21 esztendejében Okaa-sama bölcs tanításai palléroztak, vagy testem, melyet Otou-sama edzett a küzdelem törvényeire? A kérdés azonban végül nem döntetett el, az általam várt ütés nem következett be, én pedig óvatosan pillantottam fel, szemeim sarkában egy-egy apró könnyecskével.
- N-nem akarsz? - kérdeztem bizonytalanul. Pedig az előbb még olyan vehemensen futott felém, meg voltam győződve róla, hogy nem békés szándékkal rontott rám. Mégse bosszantottam volna fel? Mosolya megnyugvást jelentett felzaklatott szívemnek, melyet feszültségemet feloldó sóhajom is jelzett, sőt még egy bátortalan mosoly is került a számra egészen addig a pillanatig, amíg a fiatalúr meg nem ragadta a kezemet. Bevallom, kicsit megrémültem, hiába koppant néhány pillanattal később nemes szándéka, hogy felsegítsen. Felkészületlenül ért tette, ezért a reakcióm sem volt megfelelő, noha csupán ijedt tekintetem jelezte egyelőre félelmem.
- Moushiwake arimasen, nem volt szándékos... - motyogtam halkan, pillantásomat pedig a kezére függesztettem, mely még mindig az enyémet fogta. Nem tudom miért, de kényelmetlenül éreztem magam ettől, viszont nem lett volna helyes elhúzódnom ettől függetlenül, nem akartam megbántani. Mikor végül elengedett, hátraléptem egyet némileg fellélegezve.
- Iie, semmiség ^.^" - hárítottam bocsánatkérését egy kényszeredett mosollyal és egy intéssel - Igazán nem szeretnék a terhére lenni, fiatalember, biztosan van jobb dolga, mint engem tanítgatni ^.^ - tettem hozzá, s meg is hajoltam. Igazán kedves volt tőle, hogy felajánlotta, de nem szerettem volna feltartani. Így is borzasztó kellemetlen volt az egész szituáció.
- Jól értelmezem, veszélytelen lenne ez a párbaj, ugye? Mert és amennyiben úgy gondolja, ha már így alakult, szívesen lennék a partnere erre az összecsapásra ^.^ - mosolyodtam el kedvesen, és hogy jelezzem szándékom komolyságát, leemeltem hátamról a naginatámat, majd leültem vele sarkaimra, s magam elé tartottam.
- Úgy lenne illendő, ha bemutatkoznánk egymásnak. A nevem Tsuyu... - megtorpantam egy pillanatra, ahogy eszembe ötlött egy emlék - Ehehe, elnézést, azt mondták nekem, hogy a játékban használt nevemmel mutatkozzak be, de nehéz a szokások bűvköréből kitörni ^.^" Szóval, Yurihime vagyok. Kérem, szólítson nyugodtan Yuri-sannak. Önben kit tisztelhetek? - estem túl a formalitásokon a magam ügyetlen módján, majd ismételten álló helyzetbe tornásztam magam, fegyveremet továbbra is magam elé tartva. Már koncentráltam a mozdulataira, felkészülten vártam támadását, ha úgy döntene, megrohamoz. Egyelőre nem láttam nála fegyvert, ám bizonyosra vettem, hogy nem puszta kézzel kíván megküzdeni velem.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Aida Atsumori Pént. Dec. 14 2012, 18:30

Amikor azt mondtam hogy nem akarom bántani, a lány eléggé meglepődött. Teljesen értetlenül nézett, már azt hittem laggolok, vagy valami. A felsegítéskor, meg egyenesen rettegett. Nem értem miért nem fogja fel, hogy én nem bántom. Hogy eszembe ágába sincs kárt okoznom benne! HOGY NEM TÁMADOK LÁNYRA, CSAK PÁRBAJON! És akkor is ügyelek. Elengedtem a kezét, és máris megnyugodott."Attól nyugszik meg hogy elengedem? O.O Hát, sose értettem a lányokat. És még most se.." Azt mondta a "tanításomból" nem kér, de ha már így alakult lejátszhatjuk a meccset, ha én is beleegyezek. Elárulta a nevét, és az enyémért is érdeklődött. Yurihimének hívták...Yurinak...Egyik kedvenc japán női nevem! A másik a Rin. Szuper!
De ami zavart... az hogy úgy viselkedett mintha az edo korba lennénk, én valami sogun ő meg egy szolga. Már kicsit idegesített de nem szóltam érte, inkább válaszoltam a kérdésére:

- Én Yurano vagyok, de hívj Kiyonak, vagy ahogy szeretnél.
- hagytam abba a mosolygást, mert az arcizmom már kezdett fájni a gyakori mosolygástól, és a sok nevetéstől. - Amúgy, szívesen folytatom a párbajt. Felőlem kezdhetjük is!
Ahogy elhagyta a számat az utolsó szó, hátraléptem egy jó párat, és újra elkezdtem futni Yuri-san felé. A jobb kezemet még mindig a OK gomb előtt tartottam, és vártam a megfelelő pillanatot.- Hajrá Yuri-san!
"Naginatája van, azt hiszem az a katana és a lándzsa valamilyen keveréke. Sokra nem megyek ezzel az infóval. Gondolkozz! Elég hosszú fegyver, sokáig elér vele. Az én fegyverem is. Valószínű hogy magától távol akar majd tartani, de a mezőmmel kitudom cselezni. Egyelőre nem támadok, még rá kell jönnöm a képességére, miket tud és hogy harcol."

Az ujjam közel volt a gombhoz, már csak vártam hogy odaérjek, és támadásba lendüljön.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Yurihime Pént. Dec. 14 2012, 20:30

Elmosolyodtam. Szép neve volt a fiatalembernek. Persze természetesen nem azért gondoltam ezt, mert az én keresztnevem egyik tagja is Kiyo volt, hanem pusztán a jelentése miatt. Bár kissé modortalannak tűnt a nyelvezet alapján, amit használt, ám azok után, ahogy eddig bántam vele, nem éreztem jogosnak, hogy figyelmeztessem az illedelmesebb beszédre, és végső soron olyan nagyon nem zavart, hiszen kedves volt és sokat mosolygott.
- Részemről a szerencse, Yurano-sama ^.^ - hajoltam meg ismételten tiszteletemet kifejezve, aztán ahogy eltávolodott tőlem, hogy a rohamához némi távolságot nyerjen, hátracsúsztattam a bal lábamat, és a súlypontomat is áthelyeztem. Fejemben lassan megformálódott az első támadásom, de egyelőre mereven álltam egy helyben, miután megállapodtam. Vettem egy mély levegőt és ellazítottam magam, ellenőrizve a helyes egyensúlyomat, az egyenes tartásomat és pengém állásának szögét. Kitisztítottam elmémet a zavaró gondolatoktól, s tekintetemet rászegeztem a fiatalúr szemére. Különös módon nem hívta elő fegyverét, kezét pedig számomra megmagyarázhatatlan módon tartotta a szürkésfehér panelje felett. Vajon valami olyasmire készül, amit én nem ismerhetek?
Úgy döntöttem, óvatos duhaj maradok és cselezni próbálok. Hátraléptem egyet, a fejem fölé emeltem a fegyveremet, vettem egy nagy levegőt, majd lecsaptam a közeledő fiatalemberre felülről egy erélyes kiáltást hallatva. Azonban mivel egyelőre fegyvertelen volt, így a mozdulatot félbeszakítva váratlanul levittem a naginatát az oldalam mellé, fordítottam rajta és a nyelével indítottam egy gyors támadást Yurano-sama törzsének jobb oldalára. A kombinációt fegyverem visszafordításával folytattam, és újabb kiáltásom közepette immár a pengével próbáltam megvágni a fiatalúr másik oldalát. Bíztam benne, hogy van valami terve és ügyesen kivédi a támadásaimat ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Aida Atsumori Szomb. Dec. 15 2012, 18:46

Sikerült igazi mosolyt csalnom az arcára. Hogy mivel, azt nem tudom, de jó volt látni. Felvett valami fura pózt és úgy várt a támadásomra. Életembe nem láttam még ilyet. Mi ez? Lehet hogy ez valami ősi beállás,vagy hasonló?" Gondolkozásom a suhintása miatt fejeződött be, de a támadást félbeszakította, és helyette oldalra vitte pengéjét. A naginata rúd végével oldalba nyomott, aztán megfordította a lándzsáját, és az éles részével próbált megsebezni.
- Ügyesen bánol azzal a Naginatával Yuri-san! Ne tétovázz, ha van esélyed sebezz meg, vagy én nyerek!
- mondtam, és belekezdtem a tervem végre hajtásába
A jobb keze alatt átcsusszantam, és a háta mögé kerültem.
"Jól bánik a fegyverével. Nagyon is. Óvatosnak kell lennem, vagy könnyen lever. Ki kell derítenem hogy mi a képessége és nekem a sajátomat csak akkor szabad használnom ha tutira megnyerem vele a meccset. A fegyveremet se lenne szabad megmutatnom, de muszáj!" Végre megnyomtam a gombot, megjelent a kezemben a lándzsa és immár kedvenc fegyveremmel támadtam a csinos hölgyre."Azt mondtam ne tétovázzon, így én sem fogok! Nem szabad elszalasztanom egy ilyen alkalmat! Egy vágásnyira van tőle a pengém!" Nem törődtem azzal hogy nem jó ötlet felderíteni a képességem, azonnal aktiváltam, és a pengém így sokkal gyorsabban süvített ellenfelem felé. "Lehet nem fog rájönni hogy ez képesség, lehet azt fogja gondolni hogy csak belehúztam."
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
- ordítottam bele egyenesen szegény Yuri-san fülébe.


A hozzászólást Kiyoshi Nagoyaka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 16 2012, 16:40-kor.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Yurihime Vas. Dec. 16 2012, 16:18

Rémülten észleltem, hogy várakozásommal ellentétben, miszerint valamiféle trükkös megoldásra készül, végül semmi sem történt, fegyverem vége pedig akadálytalanul találta el az úrfi oldalát. Azzal a lendülettel igyekeztem is visszarántani, és hála Otou-sama kitartó tanításának reflexeim még éppen elegendőek voltak ahhoz, hogy eltérítsem pengém irányát. Yurano-sama ezzel együtt a hátam mögé igyekezett kerülni, így megpördültem és hátraszökkentem, hogy láthassam, mit csinál. Nem feltételeztem, hogy egy barátságos párbajban tisztességtelenül hátba akarna támadni, bizonyára csak ez volt az egyetlen lehetősége a kitérő manőverre.
- Nagyon sajnálom, azt hiszem félreértettem a szándékát Embarassed Nem állt szándékomban egy fegyvertelen ellenfelet megsebezni, kérem bocsásson meg! - sopánkodtam a baleseten. Kissé zavarba jöttem a dicséretére, barátnőmön kívül még csak olyanoktól kaptam ilyesmit, akik ismertek. Szüleimtől, rokonoktól... Nagyon jól esett, hogy Otou-sama munkáját egy számomra idegen fiatalember is elismeri, melegséggel töltötte meg a szívemet.
- Otou-sama azt tanította, hogy mindig mindent adjak bele. Ha visszafognám magam, azzal az ellenfelet sérteném meg ^.^ Ha szabad megjegyeznem, igazán szép fegyvere van, Yurano-sama ^.^ - mosolyodtam el halványan, rohamára azonban feszült összpontosítás került az arcomra. Tartásomra és lábmunkámra odafigyelve lassú léptekkel hátrálásba fogtam. Először mindig lábujjhegyemet tettem le, hogy stabilitásomat növeljem az egyenletesen javuló talajfogással. Kezeim eközben egymáshoz közel pihentek naginatám nyelének közepén, a fegyvert pedig oldalamnál tartottam egészen addig a pillanatig, míg támadása a közelembe nem ért. Ekkor felkaptam a fegyverem, és egy söprő oldalmozdulattal igyekeztem félreütni a lándzsát, bár kiáltása okozott bennem némi késlekedést, lévén megrezzentem a hirtelen hangra.
- Ara-ara... ^.^" - csúszott ki ajkaimon egy meglepett szó, ám ekkor úgy határoztam, ideje ellentámadást kezdeményezni. Megtorpantam és miután támasztékot nyertem, előrelendültem. Naginatámat Yurano-sama fegyverén tartva próbáltam meg kizárni és akadályozni a védekezését, miközben szándékom szerint közel kerülök hozzá, és egy kései mozdulattal ismét fegyverem végével támadok (egyúttal persze a fiatalember fegyvere is szabaddá válik), hátha meg tudom ütni a felkarját egy erős csapással.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Aida Atsumori Vas. Dec. 16 2012, 21:55

Amint Yuri-san mögé sprinteltem, ő megfordult, és hátraugrándozott egy kicsit. Bocsánatot kért. Nagyon csodálkoztam rajta, csak azért mert én fegyvertelen voltam, ő meg felfegyverzett, ezt tette. Bevallom, láttam hogy jól nevelt volt, na meg régimódi de ez azért túlzás. "Rájöhetett volna már hogy ezek engem nem zavarnak."
- Otou-sama azt tanította, hogy mindig mindent adjak bele. Ha visszafognám magam, azzal az ellenfelet sérteném meg ^.^ Ha szabad megjegyeznem, igazán szép fegyvere van, Yurano-sama ^.^
- mosolygott rám egy gyorsat, de ahogy támadásba lendültem az arcára újra a koncentráció ült ki. Pár magabiztos hátralépés után megállt, és csak arra várt hogy elérhető távolságba érjek. Ennek bekövetkezésekor felkapta naginatáját, majd felém suhintott vele. Üvöltésem kicsit meglepte, de nem rezzent meg és védett. Lándzsáink éle szinte küdzött hogy valamelyik győztesként kerüljön ki.

- Önnek is figyelemre méltó naginatája van Yuri-san!
- mosolyogtam rá.
Elrántotta fegyverét és megpróbált újra megbökni.
"Yuri-san a valóságba valami bökdöséső sportot űzött? Jól bánik a naginatával, de a pengerészt ritkán használja. Azt mondta nem fogja vissza magát, de biztos hogy igazat mondott? Hát az eddig látotakból nem hazudik, de lehet hogy ő nem annak veszi...nem tudom "Bizonytalanul odébb ugrottam, a lándzsámnak a végeitől 1dm re fogtam (a penge elejétől számítottam). Feldobtam, úgyhogy a levegőbe megpördüljön, a kezemet keresztbe tartottam és amikor már eléggé lent volt megfogtam. Magabiztosságom visszatért. Első látásra a támadásom össze-vissza csapkodásnak látszhatott, de én már rég kitaláltam. Három-négy csapás után kicsit fellöktem a lándzsát, pont annyi ideig, hogy a kezem normális állapotba helyezzem, aztán megragadtam és megpördültem, reménykedve hogy megtudom sebezni.
- Yuri-san! Mutass valami érdekeset!
- kiabáltam és már teljesen beleéltem magam.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Dec. 18 2012, 18:34

- Nagyon köszönöm, Yurano-sama ^.^ - fogadtam a fegyveremre vonatkozó dicséretet. Egyetértettem vele és boldoggá tett, hogy az általam oly nagyra becsült és tisztelt naginatát itt is a kezembe foghattam, forgathattam. Mikor először megláttam még kislányként, nyomban beleszerettem eleganciájába és az általa képviselt harcstílusba, pedig akkoriban még semmit sem tudtam erről. Azóta magára a küzdelemre is melegséggel a szívemben gondolok, és számos fegyver iránt felébredt a csodálatom, melyek olyan sokfélék, mint a virágok. Ám a legkedvesebb "virág" továbbra is a naginata számomra, és bár szűklátókörűségre vallhat, kétkedem benne, hogy ez valaha változni fog.
Mihelyst a fiatalúr elkerülte a támadásomat, azon nyomban stabilabb, szélesebb fogásra váltottam és védekező pozíciót vettem fel, hogy ha esetleg ellentámadást kapnék, képes legyek kivédeni azt. Ismét hátrébb szökkentem, kissé ferdén magam elé tartottam a fegyvert, miközben lassú oldallépésekkel vártam ellenfelem következő lépését. Érdeklődve figyeltem, miközben dobálta a lándzsáját, be kell valljam, nem értettem mi célja volt a mozdulatának. Ha a közelében maradtam volna, könnyedén kiüthettem volna a kezei közül a fegyvert így, anélkül is változtathatott volna a fogásán, hogy elengedi a lándzsát. Biztosan valami különleges harcstílust használ, aminek a megértéséhez nem elég a szintem ^.^
Mivel azonban újra rohamozott, így nem engedhettem meg magamnak, hogy gondolataimba merüljek. Erős, de kontroll nélküli csapásait ismét hátrálva térítettem félre a felém tartó útjukból, éppen csak annyira, hogy elsuhanjanak mellettem vagy ne érjenek el. Ahogy Otou-sama tanította, tartalékoltam az erőm és tartózkodtam a heves mozdulatoktól. Ellentámadás lehetőségét kerestem, és mikor ismét fogást váltott, úgy éreztem eljött az én időm. Erősen megmarkoltam a naginatámat és egy határozott mozdulattal előrelendültem, hogy közbeszúrjak, ám legnagyobb kellemetlenségemre pördülése miatt célt tévesztettem, a következő pillanatban pedig pengéje felszántotta a vállamat. Reflexszerű mozdulattal kiáltottam fel és tántorodtam meg, pedig nem fájt cseppet sem. Vajon meg fogom ezt szokni valaha is? ^.^" Lendületemet azonban mégis továbbvittem és átlendültem a fiatalúr háta mögé, miközben szembefordultam vele. Támadni azonban nem támadtam természetesen, nem lett volna tisztességes.
- Ha szabad megjegyeznem, felettébb szokatlan a stílusa, Yurano-sama ^.^ Azonban azt hiszem nem teljesen értem mire gondol az alatt, hogy mutassak valamit Embarassed - pirultam el kissé zavaromban, sajnos nem tudtam semmi olyasmire gondolni, ami érdekes lehet. Vetettem egy pillantást közben életcsíkunkra is, és bár mindketten csak egyszer-egyszer találtuk el a másikat, az ő csíkjából már észrevehetően fogyott, az enyémből pedig alig hiányzott egy kevés. Azt hiszem ez azt jelentette, hogy jobban állok, de ez nem tölthetett el megnyugvással!
- Engedtessék meg, hogy megkérdezzem... a fiatalúrnak miért villan fel időnként a lándzsája, mikor támad? ^.^ - érdeklődtem kíváncsian, míg egy picit pihentünk. Rémlik valami, hogy mintha egyszer nekem is felvillant volna a naginatám még talán hetekkel ezelőtt, mikor használtam, de szörnyen restellem, nem értettem az okát akkor sem, csak azt, hogy úgy éreztem, mintha nem is én mozgatnám, hanem valami más.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Aida Atsumori Vas. Dec. 23 2012, 13:56

Hiába támadtam gyorsan, ő neki nem kellett megeröltetnie magát, simán hárította mindegyiket. Higgadt volt, egyáltalán nem parázott, egyszerűen látszott rajta. Biztos voltam abban hogy nem most van először a kezében fegyver. Valószínűleg a valóéletben is forgatott már naginatát. Nagy örömömre, azért sikerült egy karcolást ejtenem a karján. Amikor megpördültem, ő vágni készült, de végül én ejtettem rajta sérülést."Ez még nem elég! Lehet hogy lejebb ment az élete, de akkor is jobban áll! Nem baj, megoldom, ha én is nyugodt maradok letudom győzni." A lendülettől még tovább ugrándozott, így mögém kerüt, de fordulásom miatt, szembe kerültünk. Következő mondata kicsit zavarba hozott, ami az volt, hogy érdekes a harc stílusom és hogy értem hogy mutasson valamit. Nos... a harc stílusom azért érdekes mert igazi lándzsa nagyjából tíz éve volt a kacsóim közt, ami miatt egyáltalán nem tudtam milyen is az igazi lándzsa használat. Na és ezért sajátot találtam ki! Sokkal jobban eltudok igazodni benne, meg minden. De van egy kérdés...ŐSZINTE LEGYEK, ÉS ELMONDJAM MENNYIRE SZERENCSÉTLEN, ILLETVE TUDATLAN VAGYOK...vagy simán hazudjam azt hogy ez egy messzeföldi harcművészet amit még a távoli rokonaim fejlesztettek évszázadokkal ezelőtt és az apa mindig megtanította fiának és végül eljutott hozzám is!
- Hát...
- mondtam lassan. - Ne értsd félre! Azt, hogy mutass valami érdekeset úgy értettem hogy ne törődj azzal hogy mi sportszerű és mi nem. Látom próbálsz minnél jobban teljesíteni, de azt is hogy kihagysz lehetőségeket, mert talán kicsit alattomosnak mondható. Hidd el nem akarlak megbántani, remélem nem is történt így! Szóval, szerintem ne törődj azzal hogy mennyire jó ha hátbatámadsz, kiemelném a szerintem szót. Remélem tényleg nem sértettelek meg. Ami meg a harc stílusomat illeti, régen valamennyire tudtam hogy kéne de már elfelejtettem ezért sajátot találtam ki. Örülnék annak ha a párbaj után tanítanál kicsit. De természetesen csak akkor ha akarod és van időd! - fejeztem be a mondandómat.
Nagy levegőt vettem, mert a sok beszéd már kezdett fárasztani, vagy valami olyasmi érzés volt. Megmarkoltam a fegyveremet és védekezni készültem.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Yurihime Szer. Dec. 26 2012, 20:36

Nagyon dicséretes teljesítmény a fiatalembertől, hogy bevitt egy találatot, látszik rajta fiatal kora ellenére tehetsége. Kitűnő harcos lehet belőle, minden bizonnyal jó mesterei vannak, akárcsak nekem voltak ^.^ Persze ezzel nem arra kívánok célozni, hogy én is jó harcos volnék, hiszen csupán árnyéka vagyok Otou-samának és kimagasló tudásának csupán egy töredékét birtokolom kitartó tanításának köszönhetően. Cseppet sem aggódtam azonban a találat miatt, hiszen még csak egyetlen egy ért, és minden eddigi versenyen, ahol részt vettem, három találat kellett a győzelemhez. Habár... nem tudtam, hogy itt is így van-e, hiszen nem volt bíra sem, csak mi ketten illetve a párbajunkat követő gyér nézőközönség, akik időnként nagyon kedves módon biztató szavakat intéztek felém, s a fiatalúr felé is.
- Sajnálom, ha csalódást kell okoznom, de nem tehetek eleget a kérésének, Yurano-sama ^.^ Világéletemben arra neveltek, hogy becsüljem meg a tisztességes harcot és tiszteljem meg a riválisomat azzal, hogy sportszerűen küzdök meg ellene aljas és alattomos trükkök nélkül. Még akkor is, ha ez ahhoz vezet, hogy elveszítem a harcot. Ha veszítek, az csupán azt jelenti, hogy az ellenfelem jobb volt nálam, s jelzi, hogy van még mit tanulnom. Nem lennék boldog, ha a győzelmem ára a tisztességtelen harc lenne ^.^ - fejtettem ki a véleményemet, és bevallom, elszomorított az, amit a fiatalúrtól hallottam. Nem sértett, vagy bántott meg, csupán azért, mert hiszen gondolatait valami vagy valaki ilyen módon beszennyezte. Lehetséges, hogy rosszul értelmezett volna egy tanácsot, s ezért tévelyedett el a rossz irányba? Vagy csupán fiatalsága okán nem ébredt még rá, hogy a sportszerű küzdelem során elszenvedett vereségnek kevésbé keserű az íze, mint a tisztességtelen győzelem? Meg tudtam érteni, ha győzni akar még akkor is, ha számomra csupán a harc izgalma a fontos, nem pedig a diadal. De ezen eszméjével képtelen voltam egyet érteni.
- Örömmel segítenék, habár, hogy őszinte legyek, még nem harcoltam lándzsával, így tanításom minden bizonnyal nem lenne teljesen helyénvaló ^.^ Azonban ha elfogad a fiatalúr egy tanácsot, egy pillanatra se engedje el a fegyverét mindkét kezével ^.^ - adtam neki választ, majd fegyveremet egy kézzel tartva és felkaromon megtámasztva indultam el Yurano-sama felé lassú léptekkel, naginatám pengéjét pedig valamivel a talaj felett tartottam. Védekező helyzetet vett fel, így rést kellett ütnöm a védelmén, ha találni akartam. Egy comb felé irányuló szúrással indítottam el kombinációm, melynek csak a megtévesztés volt a feladata, s ezután rögtön visszahúztam a fegyvert, hogy másik kezemmel is megragadva meg tudja pörgetni, és végrehajtsam a valódi támadásom, mely egy felülről indított, teste felé rézsútosan haladó suhintás, s egy azt követő gyors szúrás volt a mellkasa felé.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Aida Atsumori Vas. Jan. 13 2013, 19:29

Yuri-san hirtelen rengeteg dolgot mondott. Azt, hogy mindig jóra tanították, meg még sok mást is. Például fegyverhasználattal kapcsolatba kaptam egy tanácsot: Sose engedjem el a lándzsám mindkét kezemmel.
- Nem úgy értettem hogy csalj. Inkább arra akartam célozni, hogy ha háttal vagyok neked akkor is próbálj támadást indítani, de igazad van, hátba támadni nem szép dolog.
- mosolyogtam.
Megindult felém lassú léptekkel, naginatája nem sokkal a föld fölött volt, megfelelő távkor megpróbálta megszúrni a combomat, legalább is azthittem, de igazi terve, egy fentről induló vágás, majd egy szúrás volt. Váratlanul ért. Gyorsan reagáltam, mielőtt támadhatott volna, egy kicsit jobbra sprinteltem, aztán rácsaptam a pengéjére, balra lehúztam róla, majd pörgésbe kezdtem.

- BLADESTORM!!!
- üvöltöttem eszeveszetten.
Azon gondolkoztam, jó ötlet volt-e elkezdeni pörögni. Lehet elszédülök. Ha lehet. Ha nem, akkor is biztos lesz valami hátránya, talán lassabb leszek, kitudja. Forgásom egyre rosszabb lett, össze-vissza lépegettem, végül nem bírtam tovább, kirepült kezemből minden, az irányítás, a lándzsa egyaránt én meg kifeküdtem.
- Remélem nem haragszol Yuri-san, de én nem szeretnék tovább harcolni veled.
- mosolyogtam rá. - Élveztem a harcot, szerintem hihetetlenül jól forgatod a fegyvered. Biztos vagyok abban hogy kikapnék, bár az nem számít, de így nem vagyok méltó ellenfeled... és még megkell erősödnöm, azért, hogy egy bizonyos személyt legyőzhessek, tisztességes játszámában. - néztem a szemébe, közbe még mindig töretlen, egyre növekvő mosollyal
Nem tudtam mit tegyek, az elgondolt feladást végre hajtsam, vagy inkább megpróbáljak valamit produkálni. Úgy láttam, az utóbbi nagy hülyeség lenne, megnyitottam a menüt, a párbajt feladtam, Yuri-nak meg küldtem egy barát meghívást.

- Barát meghívás. Ha elfogadod akkor tudunk majd beszélgetni egymással, s a többi. Ammenyiben így döntesz, nyomd meg a jobboldali, ha nem akkor a baloldai gombot. Kérlek most ne törődj a modorral, tedd azt amit szeretnél. Nem sértődök meg ha elutasítod. Első opció esetén, egyszer riasztalak, aztán ha mindkettőnknek megfelel az idő, akkor valahol találkozzunk és az az általam említett meccs lezajlik.

Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Yurihime Vas. Jan. 13 2013, 20:45

Úgy hiszem tűrhetően sikerült a próbálkozásom, nem volt túl lassú, vagy határozatlan, vagy talán csak egy picit, de Yurano-sama azonban még épp időben tudott reagálni. Jó reakcióideje volt a fiatalúrnak, kitért a csapásom elől, és lándzsájával eltérítette a naginatámat, így nem tudtam a szúrást megfelelően kivitelezni. Pörgése következtében fegyverem megindult jobbra, és majdnem kiesett a kezemből, ámde sikerült megtartanom egy oldallépéssel. Hangyányi egyensúlyvesztésem következménye azonban rémületemre az lett, hogy teljesen szabad célpontot nyújtottam, és fogaimat összeszorítva szökkentem hátra, hogy elkerüljem esetleges döfését, naginatámat pedig vaktában kaptam magam elé... ám semmi sem történt. A fiatalember csak felkiáltott valamit és pörgött-forgott, mint egy búgócsiga. Leeresztettem a fegyverem, és értetlenül pislogtam rá egészen addig, amíg jól láthatóan el nem szédült, megtántorodott, és elesett. Ijedten ugrottam oda hozzá, hogy megpróbáljam elkapni, de én csak egy gyenge fiatal hölgy vagyok még akkor is, ha csupán egy fiatal fiúról van szó. Kísérletem sajnos kudarcba fulladt, és a gyermek magával rántott, így melléestem.
- Ara-ara... ^.^ Ugye nem ütötte meg magát, Yurano-sama? ^.^ - kérdeztem aggodalmasan, miközben lassan felkeltem a földről és leporoltam a ruhámat. Ezt követően az iménti mentőakcióm során elejtett fegyverem is felvettem, és miután meghallottam, mit mondott ellenfelem, visszatettem a hátamra a naginatát.
- Hálásan köszönöm, de nem az én érdemem ^.^ A fiatalúr is nagyon ügyes, egyáltalán nem méltatlan ellenfél. Ha sokat gyakorol, hamarosan túlszárnyalhat engem ^.^ - válaszoltam kedvesen a felém intézett szavakra, majd tiszteletteljesen és mélyen meghajoltam, ahogy az egy kihívást jelentő ellenfélnek jár. Ahogy hárította az utolsó támadásomat, egyértelművé tette, hogy sokkal több van benne, mint azt mutatja, nagyon tehetségesnek véltem. A váratlanul felugró ablak láttán azonban megilletődötten léptem egyet hátra. Gonosz módon követett az áttetsző, fehér panel. Felnéztem a fiúra, és újfent elmosolyodtam.
- Nincs rá okom, hogy elutasítsam ezt a kedves gesztust ^.^ Köszönöm szépen, türelmesen várni fogom a hívását, hogy segíthessek önnek, Yurano-sama ^.^ És még egyszer, nagyon sajnálom, hogy az ügyetlenségem és a tudatlanságom ilyen kellemetlen helyzetbe keverte ^.^" - feleltem, majd rányomtam az általa említett gombra, odaléptem a fiatalúrhoz, megsimogattam a fejét, és adtam az arcára egy puszit. Széles mosollyal hátráltam el tőle, és kedves integetéssel búcsúztam el, majd a fogadó felé vettem az irányt, ahol laktam, hogy lepihenhessek ezután a kalandos eset után. Feltéve, ha visszatalálok ^.^"


// Nagyon szépen köszönöm a játékot, úrfi ^.^ //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 14 2013, 00:06

Szép kis küzdőtér, bár látszott, az, amikor Kiyoshinak nehezen ment a posztolás, így rövidebbek lettek a hszek. Viszonylag nem mondható rövid küzdelemnek, jutalmatok 10 exp és 25 arany. A küzdőteret lezárom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi-sama kontra Yurihime Empty Re: Kiyoshi-sama kontra Yurihime

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.