Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event]Vakrandi

+29
Desdemona
Bacchus
Peter Worker
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Shukaku
Yurihime
Ryuninji Ren
Tetsuko Jin
Hürrem
Hermit
Lydia Einsberg
Aidor
Maci
Danee
RenAi
Szophie
Yoshiaga
Joey Chrome
Tachibana Makoto
Michiko
Licht
Snowcat
Chancery
Asasel
Tsubasa Norika
Noxy
Jun
33 posters

6 / 16 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Hermit Kedd Feb. 04 2014, 20:07

* A kislány elég zavarodottnak tűnt. De végre köszönt a lány is, és bemutatkozott.*
~ Shukaku... mégis milyen név ez? ~
*Na mindegy. Valamit reagálni kellett a bemutatkozásra. *
- Aranyos nevetek van! ^^
~ Oh, hogy olvadna le rólam ez a béna mosoly! ~
* Erősen nem arra számított, hogy egy pisisbe fog belebotlani. Azt hitte, valami érettebb nő lesz, akit lesmárolhat Hypnose-ként, az meg nézhet ki a fejéből. De egy gyereket molesztáljon? O.o Lehet az lesz! \o/ Na meg mondjuk szebb is lehetne. Mondjuk mégis csak egy kislányról van szó, nem lehet őt nőként kezelni.A kislány zavarodottan el kezdett magyarázkodni. Hermit, azaz Hypnose felvonta kérdőn a szemöldökét. *
~ Szegény kislány, beletiportam a lelkivilágába... ~
* Majd megint csivitel a kis petjével, ki tudja miről... Ijedtnek tűnik. Mintha nem bízna Hypnoseba. Hát nem is kell. Ki tudja, hogy egy ilyen nő milyen szándékkal jött. Rolling Eyes *
- Egyébként nem feltétlenül párt keresek magamnak... ha azt nem akarod. ( Razz) Szívesen barátkozok.
~ Hihi, szegénykém ideggörcsöt kap a 10 perc letelte után ~
* A petje már felé is jött, s nyújtotta a fejecskéjét. *
- Milyen aranyos. ^^
* Majd megsimogatta az állatkát. *
~ Te jó ég, ideje lenne visszaváltanom a terminátor Hypnose stílusba... ~
* Hiába. Nem kedvence a nyáladzás, bár könnyen megy neki, az is biztos. Nincs más dolga, csak kedvesnek, s szimpatikusnak tűnni. A többi majd jön magától. Hát igen. Egyszer a rejtett agresszióval megáldott pszichopatát játssza, máskor a kedves, aranyos leszbikust. Így kell ezt csinálni! A való világban sosem próbálhatta ezt ki. Bár megszívta itt is egyszer, mikor azt az undorító Snowcat-et kellett lesmárolnia, mert az bevádolta, hogy nem is nő. Fujj, azóta is megtörli a száját, ha az esetre gondol. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal955/1000[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Kedd Feb. 04 2014, 21:51


A lány még mindig zavarban volt, és a kijelentésre, miszerint aranyos neveik vannak, még inkább elpirult. A sárkány természetesen tisztában volt a ténnyel, hogy az egész lénye aranyos, tehát a nevének is annak kell lennie, amit ráadásul még Shu-tól is kapott, így nem nagyon lepődött meg a kijelentésen. Mindössze annyit tett, hogy hátranézett a lányra, azzal az „ugye megmondtam” nézésével, ami természetesen sohasem volt kérdéses, és ennek megerősítésére el is hangzott a kijelentés.
-Ugye megmondtam! Nem bánt ő senkit. Nem is értem, hogy miért akartad kizavarni.
Megköszönte a símagtatást, majd visszaröppent a lányhoz, akinek rászállt a vállaira, és onnan csipogott tovább a fülébe.
-És még azt is mondta, hogy nem párt keres. Biztosan látja, hogy mi sem azt keresünk, illetve te nem azt, meg persze most már én sem, hiszen ott van Tachi, úgyhogy akkor sem találna párt itt, ha keresne, és ezt ő is látta rögtön. Meg azt is mondta, hogy barátkozni akar. Namost már miért is ne barátkozhatnánk vele, csak azért mert nő. Channal is barátkozol, pedig ő is lány. Szóval tessék lecsücsülni és beszélgetni, ahogy az előbb, és minden nagyon jó lesz, ugyanúgy, ahogy az előbb. Biztosan ő is készült nekem valami finomsággal.
-Oké-oké…
~Bár ugye azt tudod, hogy a felét nem értettem abból amit csipogsz ugye?~

Nézett kérdőn a sárkányra, aki elvigyorodott, és csak a legfontosabbakat emelte ki újra.
-Shu! Ül! Beszél!
-Shu! Idomár!

Válaszolt ugyanúgy a sárkány nyelvén a lány, kiöltve a nyelvét barátjára, mire az hasonlóképpen reagált, de a végén mindketten a széken voltak, illetve Shu a széken, Timidus pedig Shu ölében.
~És most? Most mit kérdezzek Timidus? Kérdezzem meg, hogy miért a másik ajtón ment be, és miért szeretne a néni más nénikkel megismerkedni? Ez aztán az izgalmas és neked való téma…~
A lány még a saját gondolataiba is belepirult, bár fejben azért bátrabban fogalmazott mint szavakban.
-I… igen. Csak barátokat keresni jöttünk ide. És…
Itt elhallgatott, de a sárkány egy picit megnógatta, ahogy az asztal alatt finoman megpaskolta a lány térdét egyik mellsőjével.
-És mi is szívesen barátkozunk.
-Na ugye! Látod, hogy megy ez!

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal12695/10100[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Danee Kedd Feb. 04 2014, 22:14

//Szophie

Szerencsére ezek szerint nem sértettem meg, és talán nem is hoztam annyira zavarba mint azt látni véltem
- Az irodalom iránt? - kaptam fel a fejemet, majd dőltem vissza a székbe, s minthogy féloldalvást ültem az asztalunkhoz képest, megengedtem magamnak azt a luxust, hogy a könyökömet megpihentetve simítottam végig az arcom elgondolkodva
- Nos... amennyiben a vérmes sárkányokra és a lángoló pokol fajzataira rontó állig páncél lovagok, fürge léptű szépek népe, és megannyi fantázia szülte lényekről és korokról szóló regények, ahol hozzád hasonlatos hölgyekért folyik a harc, annak számítanak, akkor azt hiszem érdekel az irodalom. Azt azonban nem merném állítani, hogy kellőképpen olvasott ember lennék, mert ami nem ragadja magával a fantáziámat, azt a könyvet hamar por fedi nálam

Szophie igyekezetét látva, amint a saját bélyegnagyságú céh címerére próbál felpillantani, s közben szegényke talán tudtán kívül is igen csak bebandzsított nem tudom mosoly nélkül hagyni, a nevetést is épp csak sikerül elfojtanom a szám elé húzott kezemmel, mielött még feltörhetne, betöltve a szobát.

- Ó, biztosíthatlak, hogy rengetegen követik figyelemmel a legtöbb frontharcost kiállító céheket, akár irigykedve, akár vágyakozva. Nem lennék meglepve, ha neked is jó pár titkos követőd lenne, és nem egy fiúnak és lánynak lennél a példaképe! - cáfoltam meg meggyőződésesen a lányban kialakult képet a céhéről
- Én személy szerint sosem hallottam Ozirisz nevű kocsmai verekedőről! Róluk talán egy lányt lenne szerencsésebb megkérdezni - utaltam a férfi céhtársaira - azt hiszem, hozzájuk csupán tanácsért és titkokért folyamodnék, nem úgy mint... - vittem le a hangsúlyt a végén, had gondoljon oda csak amit szeretne
- De bizony! - bólintottam, s most hogy végre olyan vizekre eveztünk, ahol biztosabban mozgok, fokozódó önbizalmam talán ki is ült egy büszkeséggel teli mosoly formájában az arcomra
- Ó, ezt öröm hallani! Örülök, hogy egy tánc-kedvelő hölgyre lelhettem, itt a kíváncsi szívek soraiban! - fogadtam válaszát pozitív csalódásom okán, mérsékeltnek mondható  lelkesedéssel.
Az imént még arcomat simító kezemet finoman az asztal lapjára engedtem vissza, s ahogy továbbfűztem a gondolatot, mutató, és középső ujjam, mint 1-1 kis láb pattantak fel, s lassú léptekkel közeledtek Szophie finom kis kacsóihoz
- Miért is? - kérdeztem vissza, bár inkább szólt magamnak a kérdés mint neki
Kezem megtorpant Szophié előtt, s féltérdeplést mímelve hajolt meg, majd ajánlotta fel gyűrűsujj "karját" a "hölgynek", ahogy az felkérésnél illik
- Elsőre roppant zavarba ejtő volt, és hogy a gimnáziumi éveimet idéző szóval éljek, ciki. De az iskolai kötelező tánc apránként megszerettette magát velem: nem annyira romantikának mondanám - idéztem fel magamban a tornatermet, ahol két tornasornyi idegeskedő tinivé cseperedő gyerekhad fejébe próbálták beleverni a tánc örömét - mint inkább átváltozásnak, ami először felold, felolvaszt, majd magával ragad és beszippant és elszédít, s ha emellé még a táncpartner is olyan, akkor - ahogy elszakadt a tekintetem Szophieról, lelki szemeim előtt ismét megjelent a tömeg, ügyesen forogva, lépve és hintázva szédültünk, én frakkban, ő hófehér esküvőiben, tánctartásban, kéz a kézben - amiben az a felhőtlen boldogság rohanó szélviharává válik, és igen, akkor már mondhatjuk azt rá, hogy romantika, hisz olyanná válik, mint a szerelem első taktusra
Ujjaim belefeledkezve a távoli emlék képeibe, pörögve-forogva próbálták utánozni a waltz lépéseit


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 07 2014, 21:38-kor.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal7644/7700[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Feb. 04 2014, 22:48

Judy Noxia

A lány nem szólt egy árva kukkot sem, valószínűleg megkukult. Én elköszöntem tőle, majd kimentem az ajtón. Mrs. Moby Dick még mindig csúnyán néz rám, sőt, sokkal csúnyábban, mint korábban.O.o ideje fedezékbe bújni! Be is mentem a következő ajtón, ahova küldtek, és lám, Judy volt az!
- Szia Judy!^^ - köszöntem neki vidáman vissza.
- Ja, nagyjából sikerült, amúgy megvagyok. Bár még mindig bennem van, hogy arra kelek, hogy egy nyíl száguldozik a fejem felé.>< - igazából nem Judy ijesztett meg, hanem az az elvetemült Bérgyilkos, Dakron vagy ki a frász! Végül leültem elé, és Judy kezdeményezte a beszélgetést. Kérdezte, mi újság velem.
- Megvagyok, köszi.^^ Irtóm a koboldokat, vezetem a csőd szélén álló boltomat, küldetésezek, céhet keresek... Volt egy jelölt a Young Justice néven, de valamiért nem volt szimpi nekem, így jelenleg céh nélkül vagyok. Jaj ne tudd meg, eddig milyen céhekkel találkoztam! Volt egy Kayabát istennek valló, volt rabszolga hajcsáros, sőt, volt olyan, ahol csicskáztatták a kisebbet, pedig azt terjesztik, hogy testvérek egymásnak! Na de más: te hogy vagy? - kérdeztem tőle. Állítólag van egy céhe, amit a Darkron félék elkapására próbál specializálódni. Szerintem jó ötlet, csak azt remélem, hogy az Army nevű céh nem akarja elsöpörni valami hülyeség miatt az útból, mert azt hallottam róluk, hogy egyre inkább „azért büntetlek mert csak!” parasztok, mintsem védelmezők. Halottam, hogy egy lányt azért cibálták el, mert szerintük szövetkezett egy vörössel, pedig a lánynak még rettegett is a vörösöktől, nemhogy szövetkezett volna eggyel.O.o Egy srácot meg egy Army tag kirablásával vádoltak meg, pedig az nem is volt azon a szinten, mikor megtörtént, sőt nem is történt olyan! Tuti, hogy unatkoztak, és gondolták ez jó móka lesz nekik.<.<
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal3383/3500[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Hermit Szer. Feb. 05 2014, 13:00

*Megint jó hosszan csipogott a "madárka", azaz beszélgetett a gazdijával, amiből csak ennyit értett Hermit: Shu! Idomár! Na igen. Az már biztos, hogy ő az idomár, de talán azért kellett ezt kijelenteni, mert nem volt ebben olyan biztos a sárkányka. Hihi. Hermitet mindig is érdekelte, vajon milyen lehet idomárnak lenni. Az állatok mennyire önálló személyiségek? Képesek-e önálló gondolkodásra? Hiszen csak programok. De annak tökéletesek. Mikor a kislány bizonytalanul leült, akkor Hermit is. *
~ Mit csinálhatnék, hogy ne unatkozzak, de az életkedvét se vegyem el a kislánynak? Hmm...hm... ~
- Örülök, hogy szívesen barátkoztok! Hisz ez végülis normális, ha már itt vagytok, nemde bár?
* Mondta mosolyogva. *
- Mondd csak Shukaku...
~ Anyám de hosszú név... ~
- ...Úgy gondolod, a sárkányodnak saját személyisége van? Hogyan birkózol meg azzal a ténnyel, hogy ő csak egy program, ami Kayaba akaratából jött létre? Hisz akár tetszik, akár nem, ez az igazság. Kayaba zárt be bennünket ebbe a világba, ő rendelt minket halálra, s mégis ő volt az, aki egy bizonyos kasztnak segítőtársul adta a peteket. Vajon miért? Azt akarja, hogy végül kiszabaduljunk? Vagy a legártatlanabb időpontban ellenünk fordítja az állatkákat? Én nem tudom. Lehet, hogy nem. De te mit gondolsz erről, Shu? Ugye becézhetlek így?
~ Hupsz... nem sikerült olyan témát találnom, ami nem tipor bele a lelkivilágába. Bár ki tudja, talán egy nagyon erős és tudatos lánykáról van szó. ~
* Végül elvigyorodott, de azért félig-meddig megmaradt a kedves szerepében. De a trollkodás akkor is a kedvenc időtöltése. S persze ezen keresztül ismeri meg az embereket, s ez az eszköze arra is, hogy az embereket kiragadja a félelmeik miatt kreált hazugságaikkal teli álomvilágból. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal955/1000[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Hürrem Szer. Feb. 05 2014, 13:20

Hát, nem volt valami izgalmas beszélgetés, igaz, a kis szőkeséggel nem is számítottam másra, így csalódás sem ért. Ő rögvest el is hagyta a szobát, egy bólintással kívántam neki én is minden jót, amíg még megteheti, majd ráérősen én is elhagytam a helyiséget. Minek sietni?
Odakint az izgalom csak fokozódott, mint keleten, sanda mosollyal néztem végig a lányok izgatott garmadáját. A sok kis csitri azt hiszi, itt esélye lehet pasit fogni... csak forgatom a szemem a gondolatra. Nos, a remény hal meg utoljára, nem igaz? Meg kell hagyni, vannak köztük becses kis madárkák is, de a szegény apróbb lánykákért kicsit jobban aggódom.
Némi idő után, amíg egy aprósüteményt falatozgatva vártam, a lányok ismét sürgölődni kezdtek és az ajtók felé vették az irányt. Én még vártam... valahogy Alex után nem volt sok kedvem ismét bemenni. Akcióra vagyok éhes, izgalomra, valamire, ami felpezsdít, és kétlem, hogy a következő szobában megtalálnám mindezt. A süti lassan fogy el az ajkaim között, s már eltelt öt perc is, mire végzek. A türelmetlen kis pincércsitriket idegesen hessegetem el magam körül.
Mikor úgy gondolom, mégsem kéne szegény srácot hoppon hagyni, ellököm magam a széktől és az ajtó felé indulok. Ezúttal nem várok, nem hezitálok, hanem benyitok, majd csukom is be magam mögött. Nem oltok lámpát, hisz anélkül is jól látni. A szoba megváltozására nem is figyelek - fölösleges. Most Mással kell foglalkoznom.
-Nolám... ezúttal kit sodort elém a cetli? -mosolygok, félresöpörve egy kósza hajtincset az arcom elől. Azt hiszem, lassan ki fogom bontani a lófarkam... még sem olyan kényelmes, mint amilyennek először tűnt. S amíg új áldozatom válaszára várok, az egyik fotelhez lépek, de még nem ülök le.
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal50/200[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (50/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Szer. Feb. 05 2014, 14:06


~Azt hiszem… talán igazad van Timidus. És a néninek is… tényleg azért vagyunk itt, hogy barátkozzunk… ha már itt vagyunk.~
Kicsit Shu is megnyugodott, és simogatni kezdte az ölében üldögélő lényt mindkét kezével. Ez volt a hatalmas szerencséje. Mindkettőjüknek, illetve igazából mindhármójuknak. Egyrészt a sárkány közelségétől, érintésétől Shu kellően nyugodt tudott maradni, bár elsápadt, és nagyot nyelt miközben hallgatta azokat a szavakat. Másrészt pedig át tudta ölelni a sárkányt, akire ha gyengéden ugyan, de nem szorít rá, bizonyára azonnal nekiugrott volna a nőnek. Ő volt a második, aki Alex után megkérdőjelezte a létezését, és mivel a fiút is felpofozta ezért az arcátlanságért, úgy érezte, hogy úgy az igazságos, ha a nő is megkapja a jussát. A lány azonban magához ölelte, és remegő hangon kezdte csitítgatni.
-Nyugalom Timi. Nem… biztosan nem úgy gondolta. Ő nem idomár, nem tudhatja. Majd… majd elmagyarázzuk neki, ketten, és akkor majd megérti.
Miután a sárkány ebbe egy mordulással beleegyezett, és hajlandó volt nyugton maradni, -ami jelenleg farka végének ideges rángatásából, szuszogásból és halk morgásból állt-, Shu sóhajtott egyet, és a nőre nézett, egy ideig csak próbálva kifürkészni a tekintetét.
~Talán… talán tényleg csak nem érti, és neki is ezt mondták. Mint Alexnak. Alex sem gonosz, csak... nem is buta, csak félre van informálva… azt hiszem így mondják. Talán… talán tényleg elég csak elmagyarázni, és akkor megérti majd. Miért akarna direkt gonoszkodni velünk, ha egyszer ő is barátkozni jött? Ha… ha tényleg azt akarja, akkor majd nem hagyjuk neki, és kimegyünk az ajtón. Nem tarthat itt minket, nem vagyunk kötelesek hallgatni a butaságait.~
-Erről már… erről már sokat beszélgettem Timidussal. Biztos vagyok benne, hogy saját személyisége van. Tud szeretni, haragudni, vannak vágyai… és olyan dolgokat is tesz, amik teljesen logikátlanok. Ha csak egy gép lenne, akkor nem csinálna ilyet. És… és sokan hiszik kint is, hogy valaki vagy valami teremtett minket, ami ugyanolyan, mint Timidusnak Kayaba bácsi.
~Nem… arról nem vitatkozom, hogy Kayaba bácsi bezárt volna ide minket, meg arról sem, hogy halálra rendelt volna. Egyáltalán milyen buta kifejezés ez? Peter azt mondta, hogy erről ne beszéljek másoknak, tehát csak Timidusról fogok beszélni…~
-És… és mivel mi is itt vagyunk, így mi is csak programok vagyunk. Ugyanúgy nem érzünk fájdalmat, mint ők, ugyanúgy tudunk teleportálni, mint ők, amitől mindkettőnknek fájni szokott a fejünk, ugyanúgy eszünk és iszunk, ugyanazokat a dolgokat csináljuk. Teljesen ugyanolyanok vagyunk itt, tehát ha Timidus élő, akkor én is, de ha Timidus nem az, akkor mi sem vagyunk azok.

Ezután kicsit elgondolkodott, és ki is fújta magát, igyekezve elnyomni arcának kipirosodását is.
-És… nem tudom, hogy Kayaba bácsi mit szeretne, de engem még nem kényszerített semmire. Nem mondta, hogy ki kell jutnom, és azt sem, hogy maradjak. És Timidusnak sem mondta, hogy védenie kellene engem. Ő döntött így, és másokat is megvéd, ha kell, és megvéd másoktól, ha éppen az kell. De ez nem Kayaba döntése, hanem Timidusé.
~Meg van! Hisame! Hisame okos!~
-Szerintem majd azt is ők döntik el, hogy mit csinálnak, amikor a végéhez érünk ennek az egésznek. Ismerek egy petet, aki azt mondta, hogy ki fogja rugdosni a társát az utolsó kapun, hogy végre hazajuthasson. De… mások pedig biztosan másképpen fognak dönteni.

A lány reménykedő tekintettel nézett a nő arcába, a sárkány szemei pedig villogtak a dühtől, de mindkettőjük fejében ugyanaz a mondat ismétlődött újra és újra, mindössze más hangsúllyal: Ugye megértetted…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal12695/10100[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Hermit Szer. Feb. 05 2014, 15:06

* Így van. A téma erősen betalált. És ami az érdekes volt, hogy főleg a sárkány lett nagyon mérges. Vajon Kayaba úgy programozta volna őt, hogy mérges legyen, ha a személyiségét kérdőjelezik meg? A lány is láthatóan mérges lett, mégis próbálja nyugtatgatni a sárkányt. Hermitet nem izgatta volna, ha nekiesik a pet, hisz ártani úgysem tudna neki, védett területen vannak. Hermit türelmesen várt. Már nem vigyorgott. Valóban kíváncsi volt a válaszra, így komoly tekintettel figyelte a sárkányt, majd a lányt, amikor elkezdett magyarázkodni. Különlegesek voltak a szavai. Sőt. Döbbenetesek. Hermit elgondolkodva vakarta meg az állát. Majd kényelmesen hátradőlt, s merengve nézte az egyik falat maga előtt. Sokáig nem szólalt meg, csak gondolkodott. *
- Nagyon érdekes dolgokat mondtál Shukaku. Köszönöm az őszinteségedet. De hogy tisztázzuk a dolgokat... belemegyek egy kis elemzésbe. Csak hogy te is tisztábban láss, s én is felfogjam, mi is itt a helyzet. Először is.
* kkor már a lány szemébe nézett ismét. *
- Kayaba indítékairól sosem fogunk megtudni semmit sem, max akkor, ha kijutunk, s ő maga, vagy valami nyomozó brigád kijelenti számunkra. Hogy Timidus választott volna téged? Ha te választottad a tojást, s onnan kelt ki, akkor nem, nem ő választott téged, hanem te őt, sőt inkább Kayaba őt. Persze dönthetett amellett, hogy hűséges lesz hozzád. De nem ő választott. A másik nagyon érdekes kérdés, hogy valóban van-e saját személyisége? Vagy Kayaba annyira profi volt, hogy úgy alkotta meg, mintha lenne? Lehet, azt akarta, hogy dühös legyen a sárkányod, ha ezt megkérdőjelezi valaki. Lehet, hogy a belé ültetett gondolatokat a sajátjaiként kezeli, mert így van programozva. Ezt soha nem tudhatod Shu... ez benne van a pakliban. De mi van ha valóban van személyisége? Akkor honnan? Csak élőtől lehet. S ha él, akkor hogy élhet? Te is azért vagy idebent, mert odakint is vagy. Az NPC-k egyértelműen programok, nincsenek érzéseik, mert ők kint nincsenek. De ha a petednek valóban van személyisége, akkor kint is léteznie kell. És így két eshetőség marad. Vagy egy igazi állat... és Kayaba egy hihetetlen felfedezést tett velük kapcsolatban, hogy valódi személyiségük van az állatoknak, s ha tudnának beszélni, akkor igenis kommunikálnának az emberrel. Vagy a másik eset, hogy az állatok mögött is emberek vannak, akiknek törölte az emlékeit. Na mármost Shukaku. Ha kijutsz innen élve. Mit szeretnél, hogy kiderüljön a kinti világban? Mi volt a te peted? Egy program? Egy valódi állat? Vagy egy ember? Mi tetszene jobban a fülednek?
* Hypnose szemei csak úgy villogtak. Provokálta is a lányt, de valóban súlyos kérdések voltak ezek, amik őt is nagyon érdekelték. Nem, Hermit nem akar kijutni innen. De egyben már biztos. Bizonyos kérdésekre csak akkor tudhatja meg a választ, ha többé már nincs itt. Mily átkozott állapot! Egyszerre ég a vágy benne a kijutásért, s azért, hogy örökre itt ragadjon. Talán hajlandó lemondani kíváncsiságáról csak azért, hogy itt maradhasson... örökké. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal955/1000[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Szer. Feb. 05 2014, 16:03


A lány és a sárkány azonnal megnyugodott ahogy megkapták a választ. Shu újra kedvesen simogatni kezdte Timidust, már nem kellett semmifajta visszatartó erőt kifejtenie. A pet pedig megdöntött fejjel figyelt.
-Ugye mondtam Timidus, hogy csak érdeklődik.
Suttogta, amikor a nő befejezte a hosszú elemzést, aminek a kezdetén Shu gyorsan előkapta a jegyzetfüzetét, a sárkányos ceruzát, amit Hinaritól kapott, és a fontosabb pontokat gyorsan lejegyezte, hogy sorban, és eléggé pontosan tudjon válaszolni rájuk, de a végén csak ingatta a fejét, bámulta a lapot, és a visszakérdezéssel kezdte meg az egész beszédét.
-Miért ne lennék őszinte?
Pislogott párat, majd inkább gyorsan folytatta a valóban fontos részekkel.
-Engem nem érdekelnek Kayaba bácsi indokai. Ha meg szeretné mondani, akkor majd megmondja, ha nem akkor nem. Senkit nem szabad feleslegesen kényszeríteni arra, hogy elárulja a titkait. És… igenis Timidus választott engem, csak később. Nem akkor, amikor kikelt a tojásból, hanem akkor, amikor megismert, és úgy döntött, hogy mellettem marad. Ismer más idomárokat is, akik mondjuk másképpen gondolkodnak, de ő engem választott. A többi pedig…
Elmosolyodott, és belekukkantott a füzetébe.
-A többi dologra pedig már válaszoltam. Mi van akkor, ha minket is csak úgy alkotott meg valaki, mintha lenne saját személyiségünk? Akkor mi kevésbé vagyunk élők? Ha megszúrjuk az ujjunkat, akkor elrántjuk a kezünket. Még itt is, ahol nem érzünk fájdalmat. Tudom, mert láttam. Én még sohasem gondolkodtam azon, hogy elrántsam-e a kezem amikor megégettem… és… és a tanítók, a felnőttek is elmondják nekünk, hogy mit szabad tenni, és mit nem.
Újra puskázott egy picit, és felolvasta a mondatot.
-Lehet, hogy a belénk ültetett gondolatokat csak a sajátjainkként kezeljük, mert így vagyunk programozva. Timidusnak vannak saját gondolatai, mert olyan következtetéseket von le, amikről soha nem meséltem neki. Tanul, és fejlődik. Ugyanannyira élő mint én.
~Mennyivel könnyebb most beszélni erről, hogy annyit gondolkoztam Alex miatt. Már nem dühít fel annyira, és el is tudom magyarázni… azt hiszem… remélem…~
-Mi van akkor, ha a kinti világ sem igazi, és mi is csak azért vagyunk odakint, mert még kintebb is van valaki? Sokan szeretik ezt hinni. Ez is benne van a pakliban.
~Jajj… ezt talán nem kellett volna. Csak ne higgye azt, hogy szemtelenkedni szeretnék…~
-És… miért lenne ez olyan nagy felfedezés? Mármint… mindenki tudja, hogy az állatoknak kint is van személyiségük, és még a beszéd nélkül is kommunikálnak az emberekkel. A néninek sohasem volt háziállata?

Kedvesen elmosolyodott, és már kezdte érteni, hogy miért gondolt ilyen butaságokat a beszélgetőpartnere. Bizonyára semmit nem tudott az állatokról.
-Szerintem Timidus egyszerűen csak Timidus. Volt valaki, amikor kikelt a tojásból, de utána azért lett ilyen, mert… mert ilyenné nevelődött. Ilyen lett a személyisége. Ugyanúgy butaság ezen gondolkodni, mint azon, hogy mik voltunk előző életünkben, mert az sem biztos, hogy van olyan. Az a lényeg, hogy most Timidus olyan amilyen, és itt van, és ezt senki nem vonhatja kétségbe.
Megszorongatta a sárkányt, aki halkan csipogva gratulált a beszédhez. A lány nagyon büszke volt magára. Sokkal szebb volt így, szavakkal és –az ő szemében megdönthetetlen- bizonyítékokkal felvonulni, mint amikor Alexel vitatkozott, és legszívesebben sírva püfölte volna a fiú mellkasát, hogy hazudik, mert Timidus él. Tudta, hogy ha azt sikerül is eltitkolnia, hogy nem akar kijutni, és emiatt nem kell magyarázkodnia, a petekkel kapcsolatos nézetei biztosan nagy visszhangot keltenek majd, így ebben a témában igyekezett Chan könyvtárának összes könyvét elolvasni, bár még mindig nagyon kevésnél járt, és általában a negyedét se értette annak, amit a sok régi bölcs a létről, létezésről írt, de amit tudott, azt igyekezett magáévá tenni, mert tudta, hogy erre a tudásra nagy szüksége lesz.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal12695/10100[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Mirika Szer. Feb. 05 2014, 16:40

Lehidalok... igen, burkoltan, vagy talán nem is olyan burkoltan beszóltam neki, azzal a nem titkolt szándékkal, hogy felébresszem: heló, nem így kell viselkedni egy lánnyal, de ahelyett, hogy észbe kapott volna, még meg is sértődött és elvonult morogni magának. Félhangosan, hogy én is halljam az önsajnálatát. Köpni-nyelni nem tudtam, nem hogy kommentálni ezt a sok sületlenséget, ami kiömlött a száján, és még csak igaza sem volt. Lehet, hogy alapból is morci voltam, de ha lenne egy jófej srác, akivel el lehetne dumálni, az pillanatokon belül helyrerakna. De nem, ő nem ilyen volt. Persze mire is számítottam egy olyan világban, ahol a pasik 90%-a antiszoc kocka? Csak arra voltak jók, hogy elbájoljam őket és kihasználjam a kedvességüket, meg azt, hogy be akarnak vágódni az első olyan csini csajnál, aki szóba állt velük ebben az életben. Halvány lila gőzöm sincs, hogy ez a srác hol állt ezen a létrán, de az első benyomásom róla egyszerűen borzalmas volt. Fasorban sincs az olyan fiúkhoz képest, mint Anat, Yuichi, vagy éppen Ren, pedig közülük egyikről sincs igazából kifogástalan véleményem: egy gyerekes srác, egy csélcsap barom és egy bunkó, egoista nyomi. Mondjuk Anatot olyan szinten elviselem, hogy bele is szerettem, az ő hibája még bájos is a maga módján :3
- Na jó, most őszintén, mit akarsz? Merthogy nem csajozni, az tuti. Ha így akarsz imponálni egy lánynak, akkor megmondom neked a frankót: soha a büdös életbe nem lesz barátnőd. Ha meg sajnáltatni akarod magad, akkor javaslom az öreg néni NPC-ket, ők talán meghallgatnak Rolling Eyes Remélem nem várod el, hogy most nekiálljalak babusgatni, csak mert neked soha, semmi sem sikerül, valamiért wtf Nézz már magadra, haver! Kapd össze magad! - osztottam ki cseppet sem finomkodva, miután felpattantam és a kezemet csípőre téve, szúrós tekintettel megajándékoztam a szavaimmal. Az italos ajánlatával nem tudtam mit kezdeni, egy pár pillanatig arra gondoltam, hogy ignorálom, de aztán csak rákérdeztem:
- Miféle ital? Alkoholos...?
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal11225/10500[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by RenAi Szer. Feb. 05 2014, 18:23


Peter



Peter leült velem szembe, és a kérdésemre egyenes választ kaptam. Kicsit aggódtam hogy mi lesz ebből, elég kellemetlen helyzetbe sodortam magam, pedig általában lazán veszek mindent. Talán azért lehetek erre most képtelen mert nem csak a saját bőrömet vittem „vásárra” hanem Jin ittlétéért is felelős vagyok… A fiú bambán mosolygott, a mondata közben. Majd kínomban felnevettem és a tarkómat kezdtem el vakarni. Számolnom kellet volna azzal hogy hasonló helyzetbe is kerülhetek… >.<
- Etoo, az tök jó. – Nyögtem ki. Majd folytattam.
- Nincs miért aggódnod, biztos találsz magadnak valakit. – Nevettem még mindig zavartan.
- És igen, általában azért jönnek ilyen eseményekre az emberek, hehe.. de mindig vannak kivételek akik erősítik a szabályt. – Mutattam mind két kezemmel magamra. Kissé zavarban voltam, így tudtam hogy gyorsan le kell csillapítanom magam, és összeszedetten, ügyesen kézben tartani az eseményeket. Nem szeretném megismételni az előzőt… >.> Így gyors ötletből vezérelve, kissé elterelve a témát is nyújtottam át neki az egyik kedvenc édességemből, amit el is fogadott. Mikor rá kérdeztem Hisame-ra, és úgy néz ki rá tapintottam a lényegre, teljesen felcsigázott a szomorú fiú látványa. Oldalra fordított fejjel válaszolt, miközben én csillogó szemekkel bámultam Őt.
~ Kawaiiiii *-* ~ Bár a számon volt, kimondani még sem mertem, de igen édesnek találtam ezt a húzását. Majd a mondatával visszafordult és rám nézve kiöltötte a nyelvét. Megmosolyogtatott.
- Igen, az „olyan” mondataid, a soron következő lányoké lesznek. De ez nem jelenti hogy csendben kéne végig ülnünk azt a pár percet ami még a miénk. – Fejtettem ki, majd Peter ismét valami trükhöz folyamodott. Láttam hogy valami hasonlót ügyködik mint amikor a virágot adta nekem, ami még mindig a kezemben volt. Legszívesebben betettem volna az inventorymba hátha ott nem megy tönkre, de sajnos nem lehet ilyen egyszerűen kiütni a dolgokat. A kezében egy pillangó formálódott ki, előttem öltött alakot, majd csendben figyeltem azt miként közeledik felém, és az orromon foglal helyet. Pár pillanatig csak pislogtam rá, majd éreztem hogy csikizni kezd és…
- Hapchhi~ – Nem bírtam vissza tartani a trüszkölést pedig szerettem volna. Az ingertől a mellkasomnál össze szorult mind a két kezem, és mikor Peter fel tette nekem azt a bizonyos kérdést, úgy is maradtam. ~Frappáns válasz! Frappáns válasz! Frappáns válasz! ~ Igen, erre volt most szükségem, ahhoz hogy ne jöjjek ki rosszul és hogy ne bántsam meg őt se. Sőt a kérdéséből gondolhatok arra is hogy nincs elég önbizalma… szóval még inkább óvatosabbnak kell lennem.
- De Jin van nekem és szeretem. – Szögeztem le, ezzel igyekezve tárgytalanná téve a kérdést. Majd szinte rögtön folytattam, volna de nem hagyta annyiban.
- Valamennyire már sikerült is, ez a kis „varázslás”-od, nagyszerű húzás lányok „ellen”. *-* De nem tudok semmilyen pasira úgy gondolni mint Jin-re. Nincs olyan férfi aki felérne hozzá, legalábbis nálam. Már jó ideje együtt vagyunk, és ha tehetjük minden időnket együtt is töltjük. Most is itt van, csak épp a „lányokat” boldogítja. A kérésemre jött el, mivel minden alkalmat megfogok hogy vele lehessek és hogy másokkal is jó kapcsolatokat építhessek ki, már emennyire ez lehetséges. – Felytettem ki bővebben.
- De ne csüggedj, százszázalékosra veszem hogy találsz valakit aki passzolna hozzád, és az már csak előny hogy mindketten itt vagyunk, mégpedig azért, mert ugye igaz hogy ez egy pár kereső event, de kihasználva új ismerősöket szerezhetsz, vagy épp javíthatsz a kapcsolatokon ha esetleg van olyasvalaki akivel nézet eltérésben vagy. Szóval sok előnye van annak, hogy most itt vagyunk. Fogd lazán, és játssz. Erről szól az egész. – Fejtettem ki röpke véleményem és álláspontom,
- Sőt jól nézel ki, okos is vagy.  Tényleg nincs mitől tartanod. Számtalan csajozós „arcot” ki tudok belőled nézni, mint például a romantikus szerelmes-t, vagy a szerény fiúcskát, az összetört szívű hős-t aki csak némi vigasztalásra vágyik, vagy az elérhetetlen-t, az egyszerű lazá-t, a szimplánlazá-t, a esetleg az über lazá-t, neko boy-t, vagy az ártatlan-t esetleg az az ölelni való-t, vagy aa… - Nem tudtam tovább folytatni, úgy zavarba jöttem és fülig elvörösödtem, azon amit megfogalmazni sem tudtam… de egy pillanatra felvillantak szemeim előtt. Még szerencse, hogy senkinek sincs gondolat olvasó képessége Aincard-ban... vagyis remélem >.> Idő kellett hogy össze szedjem magam, de amint sikerült folytattam.
- Eezek mind, csajozós pasi stílusok, olyan kategóriák mint a lányoknál a tsundere, abból is van ezer meg egy fajta...De minden esetben, az a legjobb ha csupán önmagadat adod. – Fejeztem be, mosolyogva miután elmúlt „szégyen érzetem” che… van pasim még is más srácok képe jelenik meg túl sexi-n a fejemben >< ~ Buta, buta, buta én! >< ~ Bár, vajon Jin-nek is fordulnak meg lányok a fejében? oO Majd a gondolattól is ideges lettem, és ismét vöröses árnyalatot vett fel az arcom, de most nem zavartság végett, mindinkább a tudat hogy Jin kobakjában is jelenhetnek meg túl kihívó, esetleg meztelen csajok. >< Idegesen, felkaptam a teát ami az asztalon volt, és szürcsölni kezdtem. Igyekeztem mindezt úgy csinálni hogy Peter-nek ne tűnhessen fel az ingerültségem, és próbáltam mosolyogni is… igen, próbáltam.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal10/7300[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Noxy Szer. Feb. 05 2014, 18:37

- Hát azért az nem valami kilátásos helyzet - vakargattam meg a vállamat, mikor Joey elmesélte, hogy mi újság van felé. Azért sajnáltam a butaságát, hiszen már egyszer azért kerestem őt fel, hogy csatlakozna-e a céhembe, de úgy látszik Darkness közbeavatkozása óta teljesen megfeledkezett róla. Ami azt illeti, akkor én sem azzal törődtem, amiért kerestem Joeyt, hanem azzal, hogy megmentsem az életét, mielőtt az ő meggyilkolásával lett volna a körözött személyünk vörös. Piszok mázlijára megúszta egy narancs indikátorral, miután a lövése végül engem talált el, nem Joey-t.
Hallottam bizonyos rossz szokású céhekről, például az Armyról. Azt emlegetik, hogy a SAO legrosszabb... köhöm, "igazságszolgáltatói". Kíváncsi leszek, hogy majd mit fognak hozzá szólni, ha végre egy olyan céh fog fölé kerekedni, aki tényleg azt teszi, amit kell is. Hmm, most, hogy így összefutottunk Joey-val, és jött ez a téma... végül is ez a másik főok, amiért itt vagyok a vakrandin.
- Köszönöm, megvagyok. Igyekszem fronton maradni, fenntartani a boltomat, edzek, és jelenleg csak két emberrel áldott meg a sors, ahogy megalapítottam a céhet. Atoru igen jól végzi a munkáját, bár kéne neki még némi kiképzés a harcstílusát illetően. Ahogyan neked is, hogy legközelebb meg tudd védeni magad, ha Darkness vagy bármelyik más vörös megkísérelne megölni téged. Angi meg.... hm, talán őt igazság szerint nem kellett volna bevennem, de hát segíteni akartam rajta, mert olyan elesett kislány. Fogalmam nincs, hogy hol van, és pont emiatt aggódom. Ha meghalt vagy valami baleset érte, kiborulnék. Ha csak lóg és nem hajlandó kivenni a részét a Phoenix Brotherhood közösségében, akkor megharagudnék rá. Nem várom el mindenkitől a dolgokat, de aki cserben hagyja társait, akkor kénytelen leszek erélyesebben fellépni feléje. Ez a hála, amiért csak segíteni akartam neki... na mindegy. De amúgy ettől függetlenül igyekszem családi hangulatot fenntartani, de még így sincs még céhházunk és elegen sem vagyunk ahhoz, hogy komolyabban elkezdhessük azt, amit kéne.
Bekaptam egy pár újabb falatot a roládomból.
- Joey, még mindig azt mondom neked, mint múltkor is, hogy szükségem lenne rád, aki segíthetne példát mutatni - Persze azért Joeynak kellene némi kiképzés, de ezt nem mondtam neki.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal2457/2500[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Szophie Szer. Feb. 05 2014, 19:00

- Uúú igen! - csillannak fel a szemeim. - Azok tényleg izgis történetek! Bár nem kis utána járásra van szükség a legtöbbhez. Mindegyik író készpénznek veszi, hogy tudják az emberek, mi az az elf, gólem, vagy akármi. Nekem sokat kellett utána olvasnom, hogy mik azok. - nyafogtam. - Viszont nem mondanám, hogy jó hercegnő lennék. Azt hiszem, előbb esnék le a vártoronyból a lávába, etetném meg magam egy sárkánnyal, vagy hasonlók, mint hogy a lovag elérjen hozzám. - nevettem fel. Az én szerencsémmel. Bár ha azt vesszük, hogy most is még mindig élek, sőt virulok.. Nos, ha hercegnőként lenne egy vérmes farkasom, akkor mindjárt más irányt venne a történet. Azt hiszem, a farkas egymaga legyőzné a sárkányt, az összes gonosz ellenséget, az egész sötét oldalt, Sauront, a mindenkit! Még a lovagokat is.. És mi lennénk az egyetlen élők széles mese világ környékén. Szép kilátások, mondhatom. Nincs semmi kedvem hercegnőnek lenni.
- Követőm? - képedtem el. Valakik engem... kukkolnak? És azt teszik, amit én? És.. Ez személyemet sérti! Nehogy már engem példaképezzenek! ˇ^ˇ Belőlem csak egy van, és ez maradjon is így! Arról nem is beszélve, hogy csak rosszul járnak azzal, ha engem követnek. Sosem azt teszem, amit kéne. Voltaképp egy nagy adag szerencsétlenség vagyok. Persze ha a többieket követik, az már nagyon helyes. Rajtuk van mit! Bár.. szerintem azért az ő személyiségüket sem lophatják csak úgy el. Hinariból is csak egy és kivételes van!
- Nem úgy.. hogy? - kérdeztem vissza. - És mi? - nem értettem a mondat jelentését. Ő is egy kukkolóm lenne? - Nem vagyok példaképnek való! >.< - jelentettem ki ellentmondást nem tűrő hangon.
- Húú de szépen mondtad. - ámuldoztam azt hallva, ahogy áradozik a tánc adta pluszokról. - Táncoljunk! - jelentettem ki, és felpattantam a helyemről, miközben mosolyogva a kezéért nyúltam.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal12046/10500[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Peter Worker Szer. Feb. 05 2014, 20:37

RenAi

„… vagy épp javíthatsz a kapcsolatokon, ha esetleg van olyasvalaki, akivel nézeteltérésben vagy.”
Ez a mondata sokáig visszhangzott az elmémben, miközben próbált ösztönözni. Kedves volt igazából, nem vártam tőle ilyen hozzáállást, azonban hogy én voltam a téma, úgy kelletlenül is zavarban éreztem magam. Nem kellett volna az ing alá póló, mert melegem lett váratlan.
- Ha önmagam adom, akkor lásd hol vagyok. – húztam félre a szám – Tíz perces találkozókból várok csodát. Egy olyan lánnyal beszélgetek épp, ki megtalálta azt, akit én csak keresek, csak ugye fordítva. Értsd jól. – hajoltam kicsit előrébb és teremtettem szemkontaktust. Nem szoktam ezt csinálni, mert ilyenkor mintha mindig könnyek szöktek volna a szemeimbe és talán most is ez történt. Mint ahogy a rózsa csilloghatott, úgy csilloghattak most a szemeim is a szoba a fényében – Szóval, ha önmagamat adom, az úgy tűnik, hogy egyáltalán nem jó. Hisz akkor nem lennék itt, vagy ki tudja, már nem tudom. – úgy tűnt feladhattam, úgy tűnt, hogy zavarhatott ez az egész, de most így váratlan nem érdekelt olyannyira.
- Egy pillanat. Melegem van. – majd tettem a napszemüveget az ingemről az asztalra és próbáltam leszenvedni az inget magamról. Túl egyszerű lett volna kigombolni azt, nem szoktam. Hosszadalmas lett volna úgy és most sajnos nem volt időnk hosszasan vetkőzni, vagyis nekem, ő nem vetkőzött.
- A nyavalyás. - az ing nem akart lejönni rólam. Felálltam a reménnyel, hogy úgy könnyebb lesz és úgy is történt, könnyebb volt hirtelen, talán túl könnyű is. Az ingemmel együtt vettem a pólómat is, mit nem igazán akartam. Félmeztelenül állni az asztal előtt nem tervezett cselekvés volt erre a tíz perces randira.
- Oh, bocsánat. – a pólót magamra vettem, az inget pedig a székem háttámlájára dobtam és ültem vissza le elé – Említettél olyat, hogy javíthatunk most a kapcsolatokon, ha esetleg van olyasvalaki, akivel nézeteltérésben vagyunk. Mi nézeteltérésben vagyunk? – nyilván akkor nem vette jó néven a régebbi kalandunkat, azonban nem tudtam, hogy az esetleg még mindig nyomasztotta e.


Érdekesség: Peter felsőtestén van két tetoválás. Két galamb, az egyik a mellkasán a másik bal oldalt a bordáinál. Talán az adatlapon levő kis kép segít valamennyire elképzelni.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal2601/2700[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Feb. 05 2014, 20:39

Nyilvánvaló volt, hogy a lány nyugati származású, elvégre fizimiskája nélkülözött mindenféle ázsiai jellegzetességet, legyen az távol- vagy közelkeleti attribútum, ám számomra, akinek sokszor egyformának tűnnek ezek az emberek, már lehetetlen volt közelebbi származási helyet meghatározni. Meglepően sok nyugatit vonzott a játék úgy egyébként, számos olyan lánnyal sodort már egy helyre a sors, aki nem japán volt, hanem nemesi miss, vagy éppen görög istennőt játszó francia mademoiselle. Nem mintha ez baj volna... kedvelem az egzotikus és a tradicionális szépségeket is, ha elég dúskeblűek :]
- Miféle óceáni áramlatok sodornak egy ilyen távoli szigetre egy magyar leányt? - kíváncsiskodtam tovább, hiszen az volt ennek a beszélgetésnek a célja, hogy megtudjuk egymásról egy s mást. Az már más kérdés, hogy én mennyit árulok el, és ő mennyire közlékeny, de azt hiszem ez utóbbi aspektust tekintve nem haladtunk rossz úton. Nem érezte kellemetlennek azt sem, hogy még mindig faggatom az előző randijáról, igaz csak finoman, ám ennyi információval már megelégedtem, különösen úgy, hogy oldott hangulatban válaszolt az utolsó kérdésemre a témával kapcsolatban, amire én lágy mosollyal feleltem. Szimpatikus, egyszerű lány képe kezdett kialakulni bennem Chanról.
- Politikus?! - háborodtam fel - Dehát azok lopnak, csalnak, hazudnak...! - veszítettem lendületet, ahogy soroltam, majd meg is torpantam, s rövid hatásszünetet tartottam, magamba mélyedve - Yare-yare, most megfogtál :] - vigyorogtam a lányra, majd érdeklődésemet mutatva eddigi pozíciómból előregörnyedtem, és kezeimet a combomon pihentettem le, ott megtámaszkodva.
- Nahát, szeretném én azt a dorombolást hallani :] Ezek szerint van, aki simogathat - jelentettem ki, ugyanakkor egyértelmű volt, hogy a kérdő hangsúly hiánya ellenére is választ várok. Talán nem a legszerencsésebb szavakkal érdeklődtem, azonban nem kívántam makulátlan udvariassággal viszonyulni Chanhoz. Még a végén elcsábul a lovagjától, ha van neki olyan :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal10/7700[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Chancery Szer. Feb. 05 2014, 20:56

Nem kéne elpiruljak... de Kun olyan szemmel méreget, hogy nem bírom nem-észrevenni a dolgot. Az arcomba szökő, ismételt meleg végül könyörtelenül tudatja velem, hogy orcáim ismét pipacspirosra gyúltak... az árulók. Az immár üres teáscsésze az asztalra kerül, kezeim pedig a térdeimre. Olyasmibe keveredhettem most, póz-ügyileg, amit olykor a japán animékben láttam már; a lányka kínos helyzetbe keveredik, kihúzza magát, kezei a térdein-combjain, és lefelé néz.
Kun végül megszólal, kérdez, én pedig konstatálom, hogy válaszolni is kéne. Felnézek, bár a fejemet nem emelem fel egészen... jó ez most így nekem.
-A legjobb barátnőm költözött ki Japánba, én pedig meglátogattam. És gondoltam, kipróbálom az új csodajátékot, ha már arra járok.
Oh valóban. Szegény Nori vajon mennyire aggódhat értünk? Amennyire ismerem, magát hibáztatja a történtekért, amiért bent ragadtunk, de ha van egy kis esze, talán még örül is a dolognak. Elvégre, itt legalább együtt lehetek Jay-el, odakint viszont csak olykor-olykor, mikor a család és a munka épp megengedi.
Ismét rá kell döbbennem: a játékbeli élet, legyen akármilyen veszélyes, többet adott már nekem, mint a valódi valaha is.
Megrezzenek kissé, mikor Kun "felháborodik" a politikusi viccemre. Talán túl messzire mentem? Máris? Nem kellett volna? Már pont kezdenék bocsánatot kérni, mikor rájövök - csupán az én poénomat folytatja. Az a különleges, rosszfiús mosolya végül meggyőz, és az enyémre is visszatér a sajátom, visszafogottan, de őszintén.
-Kétszer ismerd meg az embert-
Kérdőjeletlen kérdése hallatán (van ilyen szó? Nos, most lesz) ismét zavartan kuncogok az orrom alatt és lehajtom a fejem. Oh, de szeretnék már hazamenni hozzá...
-Igen, van. Tévedésből kerültem ide. Csak kávézni akartam, de először jártam erre, és azt hittem, itt szokásból kérdezik hozzá a nevem is...
Vajon ezt még hányszor fogom és kiknek elismételni?
-És... hát, a szervezőknek nem akartam gondot okozni, hogy kilépek és valaki pártatlanul marad... Rolling Eyes
... Talán ez most hülyeség volt... kimondva legalábbis úgy tűnik.
-...minden körben...
Na, így talán nem hangzik olyan ostobán. Szégyenlős mosollyal nézek ismét fel, erre az... Adoniszra... >.>
-Elég butaságnak hangzik, igaz?
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal2062/2100[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Bacchus Szer. Feb. 05 2014, 21:51

Licht

Épp a szálláson voltam a többiekkel, mikor székemből kiragadott egy fényár, mire a kezemben lévő három darab pick ász leesett az asztalra és úgy tűntem el.
Mikor a fényár már nem vett körbe egy ismeretlen helyre kerültem, ahol első pillanatban elém száguldott egy szmokingos ember. A buggyos gatyámban és bárminemű felsőruházat nélkül, nem találtam magam épp "parti késznek", de üsse kavics.
- Mi járatban ember? - kérdeztem, miközben rendesen lapockán csaptam az ipsét. Kezében a tálcán kiszúrtam egy bögre tejet, vagy valami alkoholos kókuszos italt, ezt elvettem tőle és lehajtottam szomjas torkomon. Előbbi volt, de most ez van, még mindig jobb, mint amit Malcolmtól fogok kapni. Kétszáz aranyat vettem el tőle hamis kártyával.. biztosan verekedés.. vagyis verés lesz a vége.
A pincért tapintatosan meghajolt előttem hirtelen és kérte, hogy kövessem. Vagy ez komornyik lenne? Néztem a hátát, de egyik sem derült ki róla. Követtem.
Hamarosan elvezetett egy ajtóig, ahol azt tanácsolta menjek be.
- Mi ez a hely? - kérdem én őt, ő meg csak les rám, és tudatja velem, hogy nem rég még másik szobában voltam. A "he" nézés kevés volt, mint ami kijött fejemből, ez jóval több volt. - Mikor? - válasza rövid tömör volt alig pár pillanata Anatole Saito.
- Az én nevem B.. Anatole Saito, köszönöm az eligazítást - azzal mutattam neki merre mehet. Megvártam míg lemegy és ekkor ugrottam egyet. Vajon mi lesz az ajtó mögött, ennek az Anatole Saitonak széfterme.. nem jobb a céhe? Nem jobb... Rámarkoltam a kilincsre és benyitottam. Izgatott voltam, mennyi pénz lesz az ajtó mögött, vagy bármi amit kirabolhatok, azonban ahogy az ajtó elengedte a fát, női dallam áradt az ajtó mögül. Újra kiült arcomra a "he" kifejezés, de ahogy jobban kitártam az ajtót láttam szemben ülni egy lányt. Vele szemben még egy fotel, amin nem látszódik ül-e valaki.
Beléptem az ajtón és becsuktam magam mögött. Talán az ének is alább hagyott, vagy teljesen megszűnt.
- Szia, a nevem Anatole Saito - mutatkoztam be a lánynak és a fotelhez közel jutva láttam ez már csak rám vár. Ahogy a kicsike is. Asztalon egész sok kaját felpakolt és legjobb időzítése volt, nyomban rá is markoltam a kalácsra félig a számba tömtem, majd megálltam a rágással.
- Bocsfii.. tudod elég éhes voltam már - rágtam meg és nyeltem le az utolsó falatokat. Kicsivel az alatt ahol elharaptam eltörtem és felé nyújtottam. - Kérsz? - éhségem talán eltudom hallgattatni ezzel meg mivel fogalmam sincs ki az az Anatole Saito szóval.. milyen karakterre várhatott. Ez a lány a lánya vagy nője? Nője nem lehet, akkor már sikítana.
- Hogy hívják mademoiselle? - kérdeztem miközben a fotel karfájára ültem, majd belecsúsztam a fotel közepébe és kényelembe helyeztem magam.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal1003/1500[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Hermit Csüt. Feb. 06 2014, 16:04

*Miért ne lenne őszinte a lány? Talán mert Hermit magából indult ki. Kitudja. Az őszinteséget nem szokták ingyé osztogatni, csak azért köszönte meg Hermit. Ennyi. A kérdésre csak megvonta a vállát, nem mondott semmit. A lány Kayabára reagálva elég érdekes indítékot mondott. Senkit sem szabad kényszeríteni? Huhha, ez a kislány valóban nagyon kislány még, de egye fene, legyen igaza. Mert talán igaza is van, így csak bólintott a lány eme kijelentésére. A Timidusos kérdésre többet nem reagált. A lány csak hinni akarja, hogy igaza van, de szavaival nem bizonyította állítását. Ebbe felesleges is volna belemennie Hermitnek, úgysem értené a lány. Shukaku aranyosnak tűnt, ahogy a kis jegyzetét olvasgatta. Hermit számára kicsit fontoskodónak tűnt, vagy túl lelkesnek, vagy meg sem tudná fogalmazni, mi is zavarta őt a lányban. Talán az, hogy túlságosan is lány volt? Melyik férfi áll le jegyzetelni egy vita kellős közepén?! Csak a nők lehetnek ilyen... előkészültek. A férfiak a fejükben állítják össze a mondanivalójukat, s abban tartják meg véleményüket, és tartják emlékezetben a hallottakat. És a halottakat. A gondolatra rázott egyet a fején Hermit. *
~ Hagyjuk. ~
* Egyre mélyebb s különlegesebb, már-már bizarrabb ötletek jelentek meg a lány tollából, Hermit kikerekedett szemekkel hallgatta, s egyre nagyobb mosollyal az arcán. *
~ Anyám, ez meg hol nevelkedett? A filozófiai akadémián? ~
* Nézte, nézte a lányt, ahogy az csak mondja a magáét. Huhh, el kéne ide egy fejvakarás, az már biztos. Na de mikor az állatok személyiségéről volt szó, Hermit már inkább a szájára tapasztotta nőiesen az ujjait, csak hogy ki ne robbanjon belőle egy hahota. Jah, hogy az állatoknak is van személyisége... *
~ Kislány, az egy dolog, hogy vannak érzéseik, érzik a fájdalmat, s esetleg tudják, mi az a hűség vagy szeretet, de egyik agyában sem valószínű, hogy mélyszántású gondolatok vándorolnak, nem filozofálnak, s nem vonnak le különleges következtetéseket. Amit megtanulhatnak, megtanulják. A hibáikból tanulnak, igen. De ennyi. ~
* Korán sem bizonyított, hogy képesek volnának emberi nagyságrendű gondolatokat megfogalmazni magukban. Főleg, hogy az agyuk nem úgy van kialakítva. *
~ Huhha, a biológiába már nem kellene belemennünk. Ez a kislány azzal a tudattal boldog, amiben van. Örüljön neki. ~
* Levette szájáról az ujjait, s csak kedvesen mosolygott, s bólogatott folyamatosan, cseppet sem ironizálva vagy csúfolkodva. *
- Khm... nem... nem volt háziállatom.
* Mondta, hogy a lány még jobban örülhessen a fejének. Háziállat? Ő maga is az utcán lakott, hova akasztott volna egy "házi" állatot? Ott kint pedig megtanulta, az állat csak az ösztöneinek él. Akár az ember... A lány végre befejezte. *
- Valóban butaság ezen gondolkodni. Az már biztos. Ha valakinek nincs olyan...
~ Vak! ~
... hite, mint neked, az csak agyonőrli magát ezeken a kérdéseken, amikre a választ sosem fogja megkapni. Örök kételkedés lesz a jutalma, és soha nem fogja megtalálni a biztos alapot, amire támaszkodhat. De neked meg van az alapod, így magabiztos, és nyugodt vagy! ^^
* Mondta mosolyogva, majd átnyúlt az asztalon, s megsimogatta a lány fejét. *
- Maradj mindig ilyen! ^^
~ Hát ez nagyszerű! A bébicsősz szerepét is eljátszottuk, sikeresen hülyét csináltam magamból egy pisis előtt, s önként adtam igazat a nagy hülyeségeire. Hermit, Önmagadat adtad ismét! Gratulálok! ~
* A kis jelzőre pillantott, ami az időt mutatta, mennyi van még hátra a 10 percből. Már nem sok. De azért ő már most legszívesebben abbahagyná ezt a beszélgetést, s lelépne. Ő aztán többet nem kérdez. Ha valamire kíváncsi a lányka, akkor érdeklődjék most ő. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal955/1000[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Shukaku Csüt. Feb. 06 2014, 16:44


Shu annyira belelelkesült a szavalásba, hogy talán akkor sem figyelt volna fel Hermit reakcióira, ha az éppenséggel kicsit jobban magát adja, és az arcán is megmutatkozik az egyet nem értés. Így azonban bár igyekezett végig a nő szemébe nézni, amikor nem a leírt szavakat olvasta, vagy csak kicsit belekukkantott a füzetébe segítségként, csak a helyeslő, mosolygó tekintetet látta. Bár akkor, amikor a hölgy a szája elé tette a kezét, egy picit megijedt, hogy most majd ki fogja nevetni, de szerencsére nem ez történt. Shu biztos volt abban, hogy csak elgondolkodott azon amit mondott. Néha ő is a szája elé tette az ujjait gondolkodás közben, bár ő sem értette, hogy miért történik ez a mintegy ösztönös cselekvés.
~Elgondolkodott? Azon amit mondtam? Akkor… akkor újat tudtam neki mondani. És… és még igazat is adott nekem. Ha egy felnőttnek… aki az előbb még olyan magabiztosan mondott mást… ilyen gyorsan meg tudom változtatni a véleményét, akkor biztosan igaz amit mondok. Talán többeknek kellene elmondanom. Peter is tudja, hogy igazam van, és eddig csak Alex nem hitte el.~
Teljesen elpirult, és egy picit jobban magához ölelte a sárkányt az izgatottságtól, mint ahogy az Timidusnak kellemes volt, de most még ő sem ellenkezdett. Egy kis nyomorgatást megért számára az, hogy önbizalmat öntsön a lányba. A lány azonban annyira nem érezte még magát biztonságban, hogy ne térjen ki a nő érintése elől, amikor az átnyúlt az asztalon. A reakció után szégyenkezve meghajtotta a fejét, és halkan bocsánatot kért. Ám ez annyira mégsem vette el a kedvét, így mégis csak visszakérdezett egy dolgot, mert nem tudta elhinni, hogy ezt tényleg neki mondták.
-Magabiztos?
Picit elgondolkodott, majd megrázta a fejét.
-Nem hiszem, hogy magabiztos vagyok. Csak… csak nekem itt van Timidus, és így láthatom ezeket a dolgokat. Ha a néni is szerezne maga mellé egy petet, akkor Ön is gyorsan rájönne… illetve meglátná ezeket.  
Egy ideig csak hallgatott, némán, pironkodva örült annak, hogy a várt megalázás helyett valaki megdicsérte a szavait. Ez már a második kellemes élmény volt a mai napon itt, és ráadásul a kettőből, ami elég jó aránynak számított. A csöndet Timidus törte meg, aki szintén az órát figyelte. felröppent az asztalra, felszegte a fejét, és úgy szólalt meg, a nő felé fordulva.
-Kérdezz!
-De Timidus…
-Nem! Kérdezz!
-Gomen nasai! Azt hiszem… azt hiszem ő még nem hiszi el… vagy nem is tudom. Timidus sem szereti, ha kétségbe vonják, hogy… hogy van, és… az előző fiú például vele is beszélgetett. Azt szeretné, ha tőle is tetszene kérdezni valamit, mert eddig csak hozzám tetszett beszélni... pedig ő is itt van.

Ezután a sárkány felé fordult, és a saját nyelvén, a sárkány csipogásával szólt hozzá két szót, amit Hermit nem érthetett.
-Szeretnéd ha bocsánatot kérne?
-Nem kell. Igazad van. Csak nem tudta. Ő nem bunkó.

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal12695/10100[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by RenAi Csüt. Feb. 06 2014, 17:40


Peter



Igyekeztem jól kijönni ebből a helyzetből, ami valamiért a srác nem könnyített meg, bár valahol nem is bántam. Olyan volt ez nekem mint valami teszt vagyis inkább kihívás, mellyel erősíthetem magam, vagyis inkább segít abban hogy ténylegesen tudjam hogy jó úton vagyok, minden egyes kiált próbával úgy éreztem erősebb és magabiztosabb leszek… igen, fontos hogy megbízzak magamban és hogy tisztában legyek azzal mit tudok… és most biztosítékot is szereztem… Jin-el megfogtam az isten lábát. Nem azért mert nincsenek kihívói… mindinkább azért mert úgy pottyant bele az életembe mintha valaki egy könyvet megírva oda rángatta volna őt, hogy egymásra találhassunk. Hiába.. szokták mondani aki szerencsés a szerelemben, az szerencsétlen a játékokban… és hiába szeretek játszani, fogadni... rendszerint veszítek, de sosem éreztem magam vesztesnek ettől.

Mertem következtetni arra hogy Peternek kevés az önbizalma, amit igazán nem értettem miért. Őszintén mondtam azokat a szavakat amik elhagyták a számat. Tényleg nem értem hogy mégis mitől aggódik, kedves, okos, aranyos és még helyes is. Valahogy arra nem gondoltam hogy azok, akik igazán pár keresnek azokat elkeseríthet az hogy olyannal találkoznak szembe mint én, akik foglaltak és megtalálták azt akit Ő egyenlőre csak keresnek. A fiú szavai hallatán elszégyelltem magam, úgy éreztem mintha játszadozni jöttem volna másokkal, de korántsem ezt akartam… gonosz vagyok…? Hallgattam végig a fiú mondatát csendben… igaza volt… mikor közelebb hajolt hozzám és a szemembe nézett, láttam hogy a srác szemébe könny szökik… egy pillanatra ledermedtem, megijedtem. Nem tudtam hogy hirtelen mit csináljak… ezt nagyon nem akartam. Mindig is bele borzongok amikor egy pasit látok sírni… ki tudja talán azért mert a pasik a szemembe mind erősek és büszkék… és rémülettel tölt el hogy ott már nagy baj lehet mikor egy pasi megmutatja a „gyengeségét”… Megrémültem, látva Őt az én szemembe is könny szökött… a tehetetlenség?... nem tudom, mint ahogy azt sem hogy mit is kéne csinálnom. Ha valamit azt sosem szerettem ha az emberek a környezetemben szomorúak… de nem, nem fogom hagyni hogy kifogjon rajtam a helyzet. >< Gyors mozdulattal körbe néztem hogy mit is tehetnék, hogy van-e bármi olyan dolog amivel fel tudom vidítani. Majd hirtelen ötlettől vezérelve felkaptam egy sütit a szájába dugtam, majd a srác „lefegyverezve” (gondolván hogy kezeivel a sütiért nyúl hogy kivegye onnan) ujjaim gonosz játékba kezdtek, és a hasát csikizve gyermekded módon próbáltam nevetésre késztetni. Majd mikor csináltam látom hogy bármi eredménye van a Peter felvidító hadműveletnek, akkor vissza ültem a helyemre és csendesen megszólaltam.
- Ne haragudj, túl naivan dobálóztam a szavakkal… de tényleg úgy gondolom amit mondtam, kedves, okos, őszinte fiú vagy aki mindemellett még jól is néz ki… nem értem miért aggódsz… és bár tény hogy egy tízperces beszélgetéstől én sem várnék vagyis várok csodát… de valahol mindent el kell kezdeni. – A következő mondatával megfogott, vagyis azt hittem, de ez mindinkább az elkeseredettségét, bizonytalanságát fejezi ki.
- Akkor is csak légy önmagad, ha az igazit keresed, akivel tényleg egy egész életet szeretnél leélni, és ne hidd hogy rosszul csinálod. Azok akik nem tudnak értékelni ilyennek amilyen vagy azok nem érdemelnek meg. És biztos vagyok abban is hogy majd jön egy csaj akivel boldog leszel, méghozzá azért mert a szerelem teljesen vártatlan dolog. Rám is úgy csapott le mintha egy film főszereplői lettünk volna… most őszintén mennyi az esélye annak hogy a kezdetek város-i erdőben, egy elhagyatottabb részén ott ahol egy mezőn egyetlen fa áll magányosan, arra mászok fel, bóbiskolok el, és mikor leesnék pont Jin karjaiba pottyanok…? Mi az esélye annak hogy Jin pont akkor, és pont az alá a fa alá pihent le, és vett észre lepottyanni engem onnan?... Szinte semmi. – Mosolyodtam el, kissé zavartan.
- Mégis így volt. Egyikőnk sem számított rá, és soha nem gondoltam volna hogy pont itt Aincard-ban találok olyasvalakit akit így meg tudok szeretni… nem kerestem és nem is számítottam rá… és mégis életem egyik legszebb napjai közé tartozik az a pár óra amikor megismerkedtünk. – Pirultam el, és néztem félre. Csupán remélem hogy ezzel erőt adtam neki, és nem pedig kést forgattam a szívébe… nem ismertem annyira hogy ezt tudjam, de pont itt az alkalom hogy kitapasztaljam milyen Peter valójában… míg meséltem neki, úgy látszik melege lett.
- Csak nyugodtan. – Szóltam a fiúnak, majd mikor láttam hogy a pólója is fentebb csúszik, gyorsan eltakartam mind a két kezemmel a szememet… és a kezeim alatt látszódhatott hogy ismét, elvörösödök… >< A „sötétségben” nem láthattam hogy a fiú mikor végez, így kis részt nyitva az ujjaim között kukucskáltam ki, majd tapasztaltam hogy többet látok, mint eddig. Most már nem csak vörös arcom jelezte zavarodottságom, hanem valami gőz szerű anyag is elkezdett párologni a fejem felett… gyorsan vissza akartam igazítani magam a „sötétségbe” de nem mozdultak az újjaim. Ledermedtem. Majd mikor bocsánatot kért, gyorsan teljesen eltakartam a szemem, megráztam a fejem, és zavartan szóltam. ~ Cha… Peter most tényleg mindent bele ad, az tuti ><” ~
- Nem, nem, semmi baj, csináld csak. – (#/。\#) Égővörös arcom nem akar lappadni, majd mikor végzett levettem a kezem a szemeim takarásából. Ismételten előttem ült, valahogy megnyugtató volt ott látni őt, ismét. Majd mikor ismét megszólalt, akkor némi hallgatás után megszólaltam. Nem árultam zsákba macskát.
- Az igazat megvallva frusztrált a dolog, eleinte… egy kicsit… de látom tényleg rendes srác vagy így már nincs jogom téged „Perverz kukkolónak” hívni. – Amit legbelül egy kicsit azért sajnáltam… QQ
- És az igazat megvallva, asszem kvittek vagyunk… - Hadartam el ezt a mondatot, oldalra fordítva a fejem az orrom alatt, Peter csak akkor hallhatta ha nagyon, de nagyon figyelt. Majd zavartan megszólaltam.
- Miért épp galambok? – Még mindig oldalra fordítottam a fejem, majd erőt vettem magamon és a „galambok” szónál már őt néztem. Tényleg érdekelt, az ember okkal tetovál magára valamit, még akkor is ha csak hobbi miatt tette, érdekes hogy miért épp ezek a szárnyasok… Sokan valami ismerősüket, vagy esetleg dátumot, nevet, olyat ami valamiért fontos nekik. Vagy valami misztikus lényeket, amitől vagányabbnak érzik magukat, vagy szimplán egy szót ami jellemzi őket, vagy épp amit szeretné ha jellemezné őket… de a galambok túl szolidak hogy ezek bármelyikébe be tudjam skatulyázni, így kíváncsian várom a válaszát.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal10/7300[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Jun Csüt. Feb. 06 2014, 18:13

A kérésre a következő kör kezdete vasárnap(02.09) valamikor az esti órákban várható.
Illetve Anat helyét átvette Bacchus.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal3984/4100[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Feb. 06 2014, 20:37

RenAi

- Oké – oké. Értettem. – nevettem szolidan a próbálkozásán, ahogy próbált jobb kedvre deríteni. Kedves volt tőle, hogy ennyire igyekvőn állt hozzám, hogy még csikizni is felállt az asztal végéről. Talán túl közeli is volt ez a jelenet hirtelen, de csak hozta a lelkes formáját a lány és értettem a célzását, mit ezzel próbált elérni.
Ahogy mesélt a történetéről, úgy azt képzeltem is a szemeim elé. Sosem tagadtam meg a romantika e féle formáját, lehetett szó egy szép dalról, egy filmről, vagy épp egy hasonló mesélt történetről. Persze ezt hangoztatni sosem hangoztattam, de épp elég volt, hogy nem tagadtam ezt.
Az ing leszenvedése művészi jelenet lehetett, azonban hogy visszaültem elé, úgy valami más volt rajta, valami szokatlan. Vörösödött. Nem tudtam váratlan, hogy mi olyat is csinálhattam, mi ezt eredményezte, de a pír az arcán erős volt és nem nagyon akart halványodni. Csak mosolyogtam, aranyos volt így. Talán a haja kékje, vagy a szemei lilája miatt, de jól állt neki e pirosság is.
A válasza a kérdésemre őszinte volt, annak látszott, azonban az utolsó mondatát nem igazán értettem. Nem tudtam, hogy mitől lettünk volna kvittek, hisz én nem voltam olyan helyzetbe, mint ő, ugyanakkor, ahogy feltette a következő kérdését, úgy az eszembe is jutott, hogy mit is csináltam az imént.
- Oh, a galambok. Én az imént… - zavartan vakartam ismét a tarkómat – Oh, akkor ezért vörösödsz most? Bocsi, mindegy is. – dőltem hátra a székben és sóhajtottam – Szeretem a galambokat, egyszerű lények. Ugye a békét szimbolizálják, meg a tisztaságot, de itt és most inkább mondanám azt, hogy a szabadságot. Legszívesebben olyan szabadan szállnék, mint ők, nem is törődve azzal, hogy hol is vagyunk valójában. – tartottam némi szünetet – Talán nem jó minden reggel emlékezni erre a tükör előtt állva, de mégis… valamiért… valamiért úgy éreztem, hogy kellett ez nekem. Mutassa valami, hogy szabad vagyok. Külső szemmel meg igazán esztétikusak, így nem kellett sokáig rágódnom ezen. – és talán itt eszméltem fel, hogy ezt még senkinek sem mondtam el, bár igazából még kérdezni sem kérdezett erről senki sem – Ezt szerintem most mondtam el így először. Nem mintha olyan nagy titok lenne, de lehet… - nem folytattam, inkább csak egy Pete – féle mosoly kíséretében lapoztam hirtelen egyet.
- Neked nincs valami titkot, mit mondjuk csak nekem mondanál el? Így egymás közt valami olyan, mely nem hagyná el ezt a szobát.– látványosan pislogtam nagyokat és görbítettem lefelé az ajkaimat, játszva egy ártatlan és szomorú kiskutyát. Szinte csak nyüszíteni nem nyüszítettem előtte.

Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal2601/2700[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Licht Pént. Feb. 07 2014, 00:32

Már jó ideje bent ültem és dalolásztam, de sehol senki, már kezdtem azt hinni, hogy nem jön be senki, mikor is nyílni kezdett az ajtó, akkor végre elhallgattam és vártam ki fog bejönni. Végül csak belépett az ajtón a következő beszéd partner, bemutatkozott, majd nem enni kezdett el, nem dehogy ez zabálás volt, de a teli szájjal beszéd az még inkább dobott rajta, mondhatni szép bemutatkozás volt, mindegy is elkel viselni és jópofát vágni hozzá, apropó jópofa a mosoly ami kiült az arcomra olyan mintha damillal húzták volna rá, majd végül csak kijött belőlem a köszönés meg mi egyéb amit még lehetett reagálni a dolgokra.
-Üdv! Ömm egyél nyugodtan…azért van. Kösz nem edd meg, én nem vagyok éhes.
Közben végleg kényelembe helyezte magát a kedves illető. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy nem nagyon tudjam ilyen rendezvényen ül épp vagy fogalmam sincs, ha ténylegesen első benyomás után ítélném meg az embereket, akkor most fognám magam és kimennék az ajtón, na jó az első benyomás sokat elmond, de sokszor kiderül később, hogy amiatt tévesen lett megítélve valaki, bár most ahhoz kevés az idő, hogy ez kiderüljön.
-Nem mutatkoztam volna még be, én Licht vagyok…Örvendek.
Még mindig damillal húzott a vigyorom, valahogy ezen változtatni kéne, de akárhogy próbálom nem tudok arckifejést váltani a fapofa vagy ép a póker arc sose volt az erősségem, mindig lelehet olvasni az arcomról, hogy mi van, sajnos ez nem valami jó tulajdonság, de hát legalább őszinte, na igen túlzottan is, na jó most már beszélni is kéne.
-Egyébként téged, mi szél sodort erre?
Nos mivel még mindig úgy érzem ,hogy nem tudjam ilyen előadáson van inkább rákérdeztem a dologra, maximum kiderül, hogy csak az ideglelés miatt gondolom ezt.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal10/500[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Jun Pént. Feb. 07 2014, 06:47

*friss változások, hogy szemelőt legyenek*
Lydia sajnos nem tudja folytatni az eventet, viszont helyére Desdemona lép be.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal3984/4100[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Halász Alex Pént. Feb. 07 2014, 09:12

//minimál poszt Hime channak. //

- Ó, gomen, Hime san. - ült le és engedve a lánynak elvett egy sütit. Majd mosolyogva azért hozzá tette. - Hmm, nem vagyok sama. xD Nálam akár el is hagyhatod a megszólítást, de az Alex sannal is kibékülök. Egyidősek vagyunk. :3
Igen, bármilyen gyümölcslé jöhet. *.*
Arigatou ^^

Egészen jól érezte magát, habár leginkább csak a sütikről beszélt. "Finom ez a süti, kóstoltad már? :3" "Hmm, ebben rum is van O.o nem rossz :") " "Pudingos, kedvenc <3 " és így tovább. Kellemes fecsegésnek szánta, de persze ha lány valami komolyat tett fel, akkor megpróbált arra is válaszolni.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_bal5187/5300[Event]Vakrandi - Page 6 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 6 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 16 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.