Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event]Vakrandi

+29
Desdemona
Bacchus
Peter Worker
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Shukaku
Yurihime
Ryuninji Ren
Tetsuko Jin
Hürrem
Hermit
Lydia Einsberg
Aidor
Maci
Danee
RenAi
Szophie
Yoshiaga
Joey Chrome
Tachibana Makoto
Michiko
Licht
Snowcat
Chancery
Asasel
Tsubasa Norika
Noxy
Jun
33 posters

16 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

[Event]Vakrandi - Page 16 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Danee Kedd Ápr. 08 2014, 21:24

//Desdemona

Azta milyen féltékeny lettem!!! >< Már csupán attól hogy egy fickó szóba elegyedett vele.
De nagy kő esett le a szívemről, amikor meghallottam, hogy csak a szervező volt az...
- o.O Megnézhetem én is? Mármint a listát C.C – fordultam rögtön a lány mellé és lábujjhegyre állva  kukkantottam rá a kezében lévő papírosra. Azért nem felejtettem el lopva a dekoltázsára is vetni egy pillantást. De csak tényleg egy fél másodpercre.  Nem szeretném ha észrevenné és ...
- Áhá... elég fura dolgok... és ezeket kéne összegyűjteni? – morfondíroztam a halántékomat vakarva
Igyekeztem nem sokat bíbelődni a céllövöldénél,  megmutatni könnyű, betalálni már korántsem egyszerű egy vékonyka hurkapálcát, amire a nyeremények voltak feltűzve vagy éppen ragasztva
- Nézd Aisu! – fogtam a puskát a pultról miután megváltottam a három lövésre jogosító jegyem
- Kiválasztod, melyiket szeretnéd, és alatta megcélzod a hurkapálcát.  Ugyanis, azt kell ellőni, nem a nyereményt. Tehát a pálcát. Behunyom az egyik szemet és megtámasztom a puskát a vállam előtt, felemelem kicsit, hogy szemmagasságban legyen, így jó eséllyel oda lövök, amire épp nézek
Az első lövésem naná, hogy mellé ment, de legalább rájöttem, hogy egy kicsit oldalra visz a puska csövem. Igazítottam hát egy kicsit én is hozzá magam, épp csak annyival célozva mellé, hogy ez ne legyen újra probléma.  Csattant a zár,  pakk, fúródott a apró golyó a falba. De a kiszemelt ajándék kicsit megmozdult. A többi tartotta csak meg, mert különben a földre hull. A pálcika ugyanis ketté hasadt alatt. Meg volt amit akartam, még a harmadikat ellőttem ugyan, de mivel nem igazán koncentráltam, nem is sikerült a lövésem. De sebaj, a nyeremény a kezemben volt.
- Na most te következel, kisöreg! – pengettem ki a jegy árát neki is – van három próbálkozási lehetőséged! Csak ügyesen! Ne lőj túl erőset, nehogy a jégszilánkod átlyukassza a stand falát is! – paskoltam meg Aisu buksiját, mintha csak egy gyerek lenne. Megvártam míg lő, nehogy valami baj keveredjen ki belőle, csak aztán markoltam fel a nyereményem, a hátam mögé bújtatva sétáltunk vissza Desdemonához, remélve, hogy nem látta, mit orroltam el.
- Megvagyunk! - nagy büszkén, széles mosollyal álltam elé, tele reményekkel, hogy talán ő is fog annyira örülni neki, mint a képzeletem Desdemonája
- Izé... nyertem valamit és szeretném neked adni! – húztam elő a díszes hajtűt, mely a tradicionális japán eredetieket mímelte, s tenyeremen tartva emeltem elé
Megvártam, hogy mégis mit reagál, tetszik-e neki, vagy annyira nincs elragadtatva a dologtól, vagy épp egyenesen visszautasítja.
- Ha gondolod, ha megengeded... – néztem rá nagy várakozó boci szemekkel, legszívesebben én magam tűzném a hajába – szerintem remekül állna a hajadban!
Akár így, akár úgy, nem adom fel! Az aranyhalas dolog ötlete nem volt átütő sikerű, s miközben azon agyaltam, hogy menjünk-e mégis oda, észrevettem, hogy pár lépésnyire egy plakátot nyalnak fel épp az egyik hirdető táblára. Vagyis inkább térképszerűségnek nézett ki
- Én is még csak olvastam róluk... – valltam be fejem szegve
- Huh, köszi! – mosolyodtam el, fellélegezve, hogy nem lett gond a becenévvel
- Ano, Desu-san! Kitettek egy térképet oda – mutattam a táblára – nem nézzük meg mik szerepelnek rajta?
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 16 Exp_bal7644/7700[Event]Vakrandi - Page 16 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 16 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Jun Vas. Ápr. 13 2014, 20:20

Attól függetlenül, hogy a papiroson szereplő tárgyak közül mennyit találtatok meg lassacskán mindenki kap egy névtelen üzenetet, a következő szöveggel. " Elérkezett az idő, hogy leadjátok a megfejtést. Ha sikeresen válaszoltok a kérdésre, a megadott helyen, megadott időre némi jutalomban részesültök. A választ a papiroson szereplő tárgyak alapján adjátok meg. "
A levélhez egy koordináta is mellékelve volt természetesen, mindegyik párosnak más-más helyszínre. Természetesen nem kötelező a a levélre reagálni, helyette el lehet indulni helyet keresni ahonnan jól látjátok a tűzijátékot, ami hamarosan elkezdődik, biztos helyről élvezhetitek.

Tachi - RenAi -  "Az égi folyó partja":
Ha úgy döntötök a jutalom hívogató és felkeresitek mit is rejt a koordinátátok, hamar elérkeztek egy kisebb folyópartra, ahol egy gyönyörű nő ücsörög. Már messziről integet nektek, széles mosollyal az arcán.
- Üdvözlöm önöket! Bizonyára a feladvány miatt érkeztek, az én nevem Orihime. - mutatkozik be illendően, mélyen meghajolva előttetek, majd elkezd keresgélni a felszerelése között, ahonnan néhány színes kártyát húz elő, szépen szétnyitva tartja őket elétek. - 'Ima a mennyekbe...' Melyik az? - a kezében tartott kártyák sorrendje a következő: Fehér, Sárga, Piros, Kék, Zöld, Rózsaszín.

Anatole - Mirika - Babaház:
A park legkeletibb részén, egy bájos kis babaház áll, alig pár centi, szép kimonoba öltöztetett játékbabák sorakoznak benne. Mellette sétálgat egy fehérre mázolt arcú lány, nem mutatkozik be, valamiért egészen biztos benne, hogy azért érkeztetek, mert szeretnétek szerencsét próbálni a kérdőívvel kapcsolatban. Csendben egy asztal felé mutat ahol néhány ínycsiklandozó sütemény hever. Óvatosan felvesz, egy-egy tányért, és felétek tartsa a süteményt, úgymond megkínál titeket.
- A boldog házasság jelképe nem de? Viszont... melyik szín is lehetett az... melyik is... - tűnődik miközben vesz egy szeletet magának is és a három színben pompázó édességre mered.

Desdemona - Danee - Házikó:
A ti utatok nyugat felé vezet, ha felkeltette a kínácsiságotok az üzenet. Viszont nem a legtávolabbi részre, egy aranyos házikóhoz mutat a koordinátátok, körülbelül derékig érhet nektek, mellette pedig egy nő korosodó nő főz valamit egy jókora üstben. Hevesen kevergeti a forrásban lévő vizet, közben azt hajtogatja " remélem sehol sem szakadt szét a tészta... kár lenne a... - viszont mielőtt befejezhetné valami oknál fogva rátok téved a pillantása, mintha egy pillanatra megijedne, majd mosolyogva köszönt titeket.
- Sziasztok, gondolom a feladvány miatt jöttetek. A kérdés a következő: mit szimbolizál az újévi tészta?"

Peter - Yurihime - Picinyke szentély:
Gyakran előforduló elem a fesztiválokon, hogy a közelben van egy szentély, itt elég furán festett volna, ha a park valamelyik részén egy méretes darabot felépítettek volna a hangulat fokozása érdekében, viszont ahogy haladtok a megadott koordinátához, egy aranyos picike alig pár centis szentélyt láthattok egy asztalra helyezve. Egy öreg bácsi ül mellette, miközben egy égő koszorú alatt tuszkol át egy szalmabábút.
- Mit is tart a babona? Mikor tartja távol az égő koszorú a betegségeket?

Bastet - Vezér - ??:
Ti nem kaptok koordinátát, viszont nem olyan messze tőletek furcsa hangokat hallhattok, valaki pedig kirohan az egyik stand mögül. Ez bizonyára furcsa, és fel is kelthette az érdeklődésetek. Ha a kíváncsiságotok oda vezérel egy fából készült ládára bukkanhattok, amin néhány állatra emlékeztető tárgy van pakolva. Mindegyiknek más jellegzetessége, van, de könnyen megállapíthatóak, hogy mindegyik más és más fajta. Van ott nyúl, malac, kutya, de még sárkány is, és persze még néhány ha összeszámoljátok összesen 12 darab. A láda oldalára pedig egy papirost szögelt valaki, amin a következő olvasható: "Ki/Mi nincs benne a 12-ben és miért?".

Ez az utolsó kör, nyugodtan zárjátok le a napotokat, nézzétek a tűzijátékot. \o/

Április 18-a a határidő
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 16 Exp_bal3984/4100[Event]Vakrandi - Page 16 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 16 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Jun Vas. Május 11 2014, 14:17

Jutalomosztás:
+ jelek a teljesített körök száma. Ha valamit elszámoltam PÜ-ben jelezzétek, és korrigálásra kerül. Köszönöm azokban akik, részt vettek a "folytatásban" :3
Mirika: ++++ 150 + 60 arany
Desdemona: +++++ 150 + 90 arany
Danee: +++++ 150 + 90 arany
Chancery: ++++++++ 150 + 180 arany
Yurihime: ++++ 150 + 60 arany
Peter: +++ 150 + 30 arany
Tachibana Makoto: ++++++ 150 + 120 arany
Szophie: ++++++++ 150 + 180 arany
RenAi: ++++++ 150 + 120 arany
Anatole: +++++ 150 + 90 arany
Michiko: ++ 150 arany

150 arany(min két kör) + teljesített körönként +30 arany.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Event]Vakrandi - Page 16 Exp_bal3984/4100[Event]Vakrandi - Page 16 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 16 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Rosalia Vas. Május 11 2014, 15:26



Jutalmak beírva!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event]Vakrandi - Page 16 Empty Re: [Event]Vakrandi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.