Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yuichi, Hayashi Yuichi

2 posters

Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Jún. 26 2013, 18:19

Képesség módosítás:

Régi:

1. képesség:
Érzelem penge (Emotion Sword)
A kard hordozójának érzelem kitöréseire reagál a penge és a markolat. A boldogságtól a nyugalmon át a düh és félelemig. A kard körül megjelenik egy párafelhő, ami a színskálát bejárva fehértől feketéig változhat. A pozitív érzések, élénk színt adnak a kardnak, míg a negatív érzések a sötét árnyaltokkal mintázza a kardot. A neve Niji.
Pozitív érzelmek hatására, mint például az öröm, nyugalom, jókedv, a kard a következő értékekkel ruházza fel a tulajdonost:
1-9: +4 gyorsaság, +1 kitartás -2 erő (+2 gyorsaság, +0 kitartás és -1 erő minden 10. szint elérése után)
Niji negatív érzelmekre, mint például a harag, a félelem, a fájdalom, a következő hatást fejti ki:
1-9: +4 erő, -1 kitartás -2 gyorsaság (+2 erő, +0 kitartás és -1 gyorsaság minden 10. szint elérése után)
Niji csak harcban aktiválódik, maximum 3 körig. Ez Yuichi lelkiállapotától függ, ugyanis a kard, nem fizikai megjelenése okozza, hanem Yuichi kardok iránti vonzalmából jött létre ez a különleges képesség. Hosszabb harc esetén a legfeljebb 3. kör után legalább 1 körig Yuichi nem tudja előhívni az Érzelem Pengét.

Új

1. képesség:
Érzelem Penge, Niji Béklyó
A kard hordozójának érzelem kitöréseire reagál a penge és a markolat. A boldogságtól a nyugalmon át a düh és félelemig. A kard körül megjelenik egy párafelhő, ami a színskálát bejárva fehértől feketéig változhat. A pozitív érzések, élénk színt adnak a kardnak, míg a negatív érzések a sötét árnyaltokkal mintázza a kardot. A neve Niji.
Pozitív érzelmek hatására, mint például az öröm, nyugalom, jókedv, a kard a következő értékekkel ruházza fel a tulajdonost:
1-9: +4 gyorsaság, +1 kitartás -2 erő (+2 gyorsaság, +0 kitartás és -1 erő minden 10. szint elérése után)
Niji negatív érzelmekre, mint például a harag, a félelem, a fájdalom, a következő hatást fejti ki:
1-9: +4 erő, -1 kitartás -2 gyorsaság (+2 erő, +0 kitartás és -1 gyorsaság minden 10. szint elérése után)
Niji csak harcban aktiválódik, maximum 3 körig. Ez Yuichi lelkiállapotától függ, ugyanis a kard, nem fizikai megjelenése okozza, hanem Yuichi kardok iránti vonzalmából jött létre ez a különleges képesség. Hosszabb harc esetén a legfeljebb 3. kör után legalább 2 körig Yuichi nem tudja előhívni az Érzelem Pengét. Ha ugyanazon szín vagy árnyalat egymás utánban többször is előfordul, úgy a bónuszokat, felezi!

Keretsztori:

- Harmadik! Még mindig vagytok, és egy újabb jelent meg. Fránya farkasok sose fogytok el. Niji működése ráadásul le is állt. Áh.. megint kifogytam az ütésekből. - beszéltem a vadakhoz, mintha ők értenének engem. Tudtam nem így van, de különösen nem zavart addig is megzavarom a fejembe kúszó zajok armadáját, amivel a digitális világ nap, mint nap ostromolt. Nyugodt mezei séte, hamarosan te jössz, napfényfűrdőzéssel és szénában hempergéssel egybe kötve. Csudajó lehetőségek akadnak itt. Mosolyodtam el, majd egy vágás a farkas koponyájára. Az viszont kitartott. Na nem baj következőket nem fogod kibírni. Szokatlan dolog történt, hol van a Niji nem jött elő.. estem kétségbe hamar. Be is kaptam pár indokolatlan harapást, de következő ütésemmel a farkas szét pixeleződött. Majd Niji fénye haloványabban megjelent a kard körül. És szívemre valami nehéz és sötét érzés telepedett. Valami leszipolyozott...

(Folytatás következik a 10. szinten)


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 26 2013, 19:33-kor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Cardinal Szer. Jún. 26 2013, 18:24

Ossu!

Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Júl. 22 2013, 23:00

Ide is írok, cserélnék én is jártasságot: érclátás -> potion/méregfőzés az új szabály miatt, és így Chanceryvel boltot nyithatunk. Smile

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Cardinal Szer. Júl. 24 2013, 02:20

A módosítás megtörtént, a szabályváltozás következtében esett csere miatt az egyszeri cserelehetőségedet sem veszítetted el.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Aug. 29 2013, 22:51

2. képesség:
Niji kiterjesztés ( Hiko Niji ) [aktív képesség]
Érzelem Penge passzív képesség, azaz Niji három körében felhasználható, beindító szava a ’Hiko Niji’.
Használóját felruházza azzal a képességgel, hogy egy a bal kezében lévő fegyver stat pontjait, valamint erre a kardra egy 50%-os Niji bónuszt hozzáadva átírja a jobb kezes kardra az összes értéket.
A bal kezes fegyver maximálisan védekezésre használható. Jobb kezes támadás után az értékek leesnek és addig nem használható újra, míg a Niji bekapcsol (2-4 kör).



Kerettörténet:

Harminc hosszú napnyi edzés után meghozta gyümölcsét a várakozás. Bíztam mesterem szavában és eljött az én időm. Sárga Niji volt éppen a kardomon, amikor látóteremben megjelent egy villogó ikon. Ami egyenesen a képességek menü pontba linkelt. Érdeklődve keresgéltem az ismerős feliratok között. A legtöbb még szürke volt, de azért akadt már ott rendesen aktivált. Az egyik ilyen kép mellett ott volt az „új” felirat. Megnyitottam és a következő szöveg fogadott.
„Gratulálunk! Hosszas gyakorlással feloldottad, a Niji kiterjesztést. Használd a ’Hiko Niji’ kifejezést és kardod új távlatokba mutat.”
Rita várt, nem támadott. Elmondtam neki, mit olvastam előbb a menümben és láthatóan nagyon örült ennek. Szó szerint rám ugrott örömében és levert lábamról. Úgy borultunk el, mint az ólajtó. Meglepődtem, de tudtam miért örül ennyire, én is örülök neki. Végre jó tanítvány lettem, és még ha magam módján is, de eltanultam tőle hogyan fogja kardját. Számomra még hátra volt a teszt, de tudtam nem késik már soká. Most jó volt így a füvön semmit tenni. Lefordult rólam és hosszasan dicsérte munkánk gyümölcsét. Kicsit több, mint egy hónapot töltöttem vele harccal és gyakorlással. Eszméletlen, ahogy visszagondoltam. Ha nem noszogat, már régen visszafordultam volna. És sehol sem tartanék. Kíváncsiságom győzött gondolataim felett.
- Kipróbáljuk? – kérdeztem feleslegesen. Naná, hogy ki. Belekezdtünk a harcba és ezúttal is sárga Niji jött elő. Egy csapást megejtettünk, majd kimondtam az új szavakat.
- Hiko Niji!
Hatása nem maradt el. A bal kezemben tartott kard körül elkezdett megjelenni a sárga derengés. Így mindkettő kard a fényárban úszott. Lenyitottam menümben, hogy mikre alkalmazhatom a balkezes kardot. Hárításra egyszer használhatom, de támadásra tovább sem. Azonban van itt valami. Ahogy olvastam ledöbbentem. A két kard innentől egy, csak az eredetit használhatom támadásra, de ez a támadás egy megerősített Niji támadás. Ezt közöltem Ritával, mielőtt támadok, tudnia kell, védekezzen, ez számomra is új lesz.
Vágást intéztem mellkasa felé teljes megnövelt erőmből. Védte, elmondása szerint más szinten vagyok innentől, miközben kihunyt a Niji fénye mindkét kardról és innentől a szokásos használhatatlan vasdarab lett a balkezemben lévő kard. Míg a jobban a megszokott életmentő eszközöm.


_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Cardinal Csüt. Aug. 29 2013, 23:23

Ossu!

Ritával és velem egeztetve, így elfogadom a pályázatot. Gratulálok a második képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Nov. 19 2013, 16:00

Régi:

1. képesség:
Érzelem Penge, Niji Béklyó
A kard hordozójának érzelem kitöréseire reagál a penge és a markolat. A boldogságtól a nyugalmon át a düh és félelemig. A kard körül megjelenik egy párafelhő, ami a színskálát bejárva fehértől feketéig változhat. A pozitív érzések, élénk színt adnak a kardnak, míg a negatív érzések a sötét árnyaltokkal mintázza a kardot. A neve Niji.
Pozitív érzelmek hatására, mint például az öröm, nyugalom, jókedv, a kard a következő értékekkel ruházza fel a tulajdonost:
1-9: +4 gyorsaság, +1 kitartás -2 erő (+2 gyorsaság, +0 kitartás és -1 erő minden 10. szint elérése után)
Niji negatív érzelmekre, mint például a harag, a félelem, a fájdalom, a következő hatást fejti ki:
1-9: +4 erő, -1 kitartás -2 gyorsaság (+2 erő, +0 kitartás és -1 gyorsaság minden 10. szint elérése után)
Niji csak harcban aktiválódik, maximum 3 körig. Ez Yuichi lelkiállapotától függ, ugyanis a kard, nem fizikai megjelenése okozza, hanem Yuichi kardok iránti vonzalmából jött létre ez a különleges képesség. Hosszabb harc esetén a legfeljebb 3. kör után legalább 2 körig Yuichi nem tudja előhívni az Érzelem Pengét. Ha ugyanazon szín vagy árnyalat egymás utánban többször is előfordul, úgy a bónuszokat, felezi!

2. képesség:

Niji kiterjesztés ( Hiko Niji ) [aktív képesség]
Érzelem Penge passzív képesség, azaz Niji három körében felhasználható, beindító szava a ’Hiko Niji’.
Használóját felruházza azzal a képességgel, hogy egy a bal kezében lévő fegyver stat pontjait, valamint erre a kardra egy 50%-os Niji bónuszt hozzáadva átírja a jobb kezes kardra az összes értéket.
A bal kezes fegyver maximálisan védekezésre használható. Jobb kezes támadás után az értékek leesnek és addig nem használható újra, míg a Niji bekapcsol (2-4 kör).

Új:

1. képesség: Niji parry/chaos (aktív)
Érzelmektől függő képesség.
Ha Yuichi "jóhangulatban" van, a képesség "parry" része aktiválódik, amivel egy körig bármi nemű sebzést elháríthat. Kinézetben a kard sárgán derengő fénye elnyeli a gonosz ártó sebzést és végleg megszűnteti azt. Továbbá speciális képességgel megegyező pontszámmal kevesebb lesz a fegyverkezelése Yuichinek a következő körben. Lehűlési idő, öt kör.
"Jogtalan támadásod nem hatolhat át kardomon, egy paladin fényárban úszik, s lőn fényár."
Ha Yuichi "rosszkedvében" van, a képesség "chaos" része aktiválódik, amivel egy körig a káosz béklyót terjeszti ki saját magán. +12 erő és mínusz a speciális képességnek megfelelő gyorsaság a következő körre. Minden tizedik szinten az erő bónusz emelkedik! (spec.képességszer*0.5 értékkel, a lefele kerekítés szabályának megfelelően)

2. képesség: Niji double (aktív)
Yuichi képessé vált Rita tanításait követően kiterjeszteni kardok iránti szeretetét. Képes elővenni a balkezébe egy kardot a felszerelései közül. Súlyemelés jártasságának szintjével megfelelő, a felszerelésében tárolt kardok statjait átruházhatja a jobb kezes kardjának egyetlen csapásába. Szintkorlátja van a képességnek (10. szinten egy kard, 30. szinten kettő kard, 50. szinten három kard, 70. szinten négy kard, 90.  szinten öt kard) Öt körönként használhatja Yuichi ezt a képességet
.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 21 2013, 20:13

Ossu!

Az első képi Chaos részénél kicsit soknak érzem az erőbónuszt. Jelenleg lenne +17, és ha a gyorsaságcsökkenés ellenére nem vesztesz támadást, akkor hátránya sem lenne. Ha meg támadást vesztesz, akkor még rosszabbul is jársz, mintha nem aktiváltad volna. Szóval szvsz ez a része a képinek kiforratlan, ellenben a Parry az jó így.

A Niji Double-t pedig elfogadom.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szomb. Nov. 23 2013, 08:36

Régi:

1. képesség:
Érzelem Penge, Niji Béklyó
A kard hordozójának érzelem kitöréseire reagál a penge és a markolat. A boldogságtól a nyugalmon át a düh és félelemig. A kard körül megjelenik egy párafelhő, ami a színskálát bejárva fehértől feketéig változhat. A pozitív érzések, élénk színt adnak a kardnak, míg a negatív érzések a sötét árnyaltokkal mintázza a kardot. A neve Niji.
Pozitív érzelmek hatására, mint például az öröm, nyugalom, jókedv, a kard a következő értékekkel ruházza fel a tulajdonost:
1-9: +4 gyorsaság, +1 kitartás -2 erő (+2 gyorsaság, +0 kitartás és -1 erő minden 10. szint elérése után)
Niji negatív érzelmekre, mint például a harag, a félelem, a fájdalom, a következő hatást fejti ki:
1-9: +4 erő, -1 kitartás -2 gyorsaság (+2 erő, +0 kitartás és -1 gyorsaság minden 10. szint elérése után)
Niji csak harcban aktiválódik, maximum 3 körig. Ez Yuichi lelkiállapotától függ, ugyanis a kard, nem fizikai megjelenése okozza, hanem Yuichi kardok iránti vonzalmából jött létre ez a különleges képesség. Hosszabb harc esetén a legfeljebb 3. kör után legalább 2 körig Yuichi nem tudja előhívni az Érzelem Pengét. Ha ugyanazon szín vagy árnyalat egymás utánban többször is előfordul, úgy a bónuszokat, felezi!


Új:

1. képesség: Niji parry/burst (aktív)
Érzelmektől függő képesség.
Ha Yuichi "jóhangulatban" van, a képesség "parry" része aktiválódik, amivel egy körig bármi nemű sebzést elháríthat. Kinézetben a kard sárgán derengő fénye elnyeli a gonosz ártó sebzést és végleg megszűnteti azt. Továbbá speciális képességgel megegyező pontszámmal kevesebb lesz a fegyverkezelése Yuichinek a következő körben. Lehűlési idő, öt kör.
"Jogtalan támadásod nem hatolhat át kardomon, egy paladin fényárban úszik, s lőn fényár."
Ha Yuichi "rosszkedvében" van, a képesség "burst" része aktiválódik, amivel egy körig elveszíti józan ítélőképességét. Kardjából egy fénycsóva előbukkan, ami akrobatika jártasságának szintje szorozva 1,5m hozzáadódik kardjához, és átdöf vele ellenfelet, ellenfeleket, akár barátokat. Maximum három célpontot. Első teljes sebzés, második Yuichi alapsebzése, harmadik célpont pedig alapsebzésének fele. Lehűlési idő öt kör. Látvány: Yuichi kardját vörös aura lengi körül, ami a szavak kiejtése után az éppen tartott irányba megnyúlik. Szint független, akrobatika jártasságtól függ.
"Barát, vagy ellenség? Utamból pusztulj! Miért, miért tettem?"

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Cardinal Csüt. Nov. 28 2013, 15:30

Ossu!

AoE képi, hümm. Elfogadom a módosítást!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Okt. 22 2014, 12:22

3. képesség pályázat:

Név: Niji "faster" (aktív) és egyben ez az aktiváló szó is.
Kinézet: A kard halvány kék fénypárában úszik innentől.
Képesség hatása: Yuichi elveszíti összes speciális képesség pontját (tárgybónusz?) és hozzáadódik gyorsaság pontjaihoz, ami harci helyzet elmúltáig nem áll helyre. Ezek után Yuichi képtelen más képességet aktiválni, és sárga életzóna előtt nem indíthatja be. Aktív képesség használat mellett az ellenfélnek, vagy szörnynek nem kell dobnia képesség használatra Yuichi ellen.

Keret történet: (Részletek a Hajsza njk küldetésből)
A banditák nyomában vagyunk már pár napja. A küldetés nem indult bonyolultan, de lassan már a harmadik fejezetben vagyunk, ami megnyílt csapatunk előtt. Egy íjász lány, egy állatidomár fiú vaddisznó pettel és egy kardforgató lány. Utóbbi vezet minket, nyomkövetéssel. Elmondása szerint egy hasonlóan négy fős csapat jár előttünk alig pár percnyire, futtában. Nem ismertem meg eddig társaim erejét, de bizakodóak. Az állat idomár fiú felpattant vaddisznójára és felkapta maga mögé a lányt. Kurjantott és előre vágtáztak. Részben igazat adok nekik közel fél napja üldözzük már őket, de a nyomkövető lány visszafogottságra intené őket. Azonban az íjász is jelezte, hogy menni fog a "lovas" íjászat és az erdős terepen pár pillanaton belül eltűntek előlünk. Mini térképemet előre látóteremben tekintettem, az őket jelző pöttyök helyzetét. Rohantam és pihentem felváltva, ahogy csak bírtam. Hamarosan az életerő státusz jelzőiken apró változások voltak láthatóak, harcba keveredtek.
- Miért nem terelték csak el figyelmük? - kérdeztem a lánytól, ő is ezen agyalhatott és bólintott. Pár perc után beértük azt a szakaszt, ahol már nagyban ment a harc. Az íjászt ketten szorongatták egy árnyharcos és egy vélhetőleg harcművész, aki valami láncos fegyverrel harcolt, a lánc végén golyó, de buzogánynak nem mondható, hisz ez a lánc lehet vagy két méter hosszú. Míg a vaddisznós fiú tőle alig pár méterre három másik banditával hadakozott. Mindhárom íjász lehetett, hisz állatkája szenvedte a legtöbb sérülést. Két nyílvessző pixeleződött el a sűrű göndör bundájában. Russzul áll a szénájuk, nem teketóriázhattam tovább, az íjászok felé vettem az irány és már szavaltam is..
- Niji double - majd vágtam is, ahogy közel értem és egyik támadóra egy bal kard lendítés után jobbal igyekeztem keresztbe vágni. Nem sikerült elérnem, hisz az egyből ugrott és a másik kettő megkínált némi tollas nyílheggyel. Kék-fehér volt mindkettő, amit kiszedtem belőlem és újra támadtam, ahogy a vaddisznó is öklelte őket.
Társaimra néztem, már ők is sárga indikátorosak, és amint találok én is az leszek. Ezeket a támadásokat még bírta könnyedén a páncélom, egy ideig még nem lesz gond. Nem sok lehetőségem már úgy érzem, de mást nem tehetek, harcolok, vagy végig nézem hogy társaim veszítenek. Újra támadásnak lendültem, míg csak tudok.
A harc hevében egyik társuk már a földre került, bénító nyilat kapott a lánytól és kezdett jól állni a szénánk. Mindegyikünk sokat vesztett, de lassan visszavonulót kell fújniuk, ha nem akarnak börtönbe kerülni. Ránéztem a nyomkövetéssel rendelkező lányra, ismeretlen volt a céhlogója, de mégis elképesztő erőt képviselt. Az öt sárga indikátoros bandita valamelyikénél van az a tárgy, amit vissza kell szereznünk.
- Adjátok vissza a lopott tárgyat, és akkor csak börtönbe kerültök - végig néztem rajtunk, mind megviselt volt, egyikük piros életerő sávban és kifogyhattak a gyógyításból. Azonban még késznek néztek ki a harcra.
Egyikük füst kristályt robbantott közénk és újra futásnak eredtek. Hiba volt, az íjász már tette is a dolgát, a füstön átnézve sorozta meg őket és taszította őket a reménytelenségbe.
Az egyik íjászuk válaszolt erre, de csak elsüvített mellettem a nyílvessző, nem jelentett különösebb veszélyt. Azonban a füst eloszlásával egészen mást festett a terep, mint amit valaha is elmertem volna képzelni. A vaddisznót még láttam elpixeleződni, ahogy gazdája életereje is nullára csökkent és előre estében semmivé vált. Neeem! hangtalan üvöltöttem és láttam ahogy egy piros játékos tőle a kardforgató lány felé ugrik, harcuk rövid volt és végzetes. Reagálásom késett, de a lányé nem, mielőtt elérte volna a sebes tőr szívét, már hazatérés kristálya aktiválódott. Futtában láttam ahogy egy nyílvesszőt hárít, míg egy másik vállába fúródik. Várhatta érkezésem, hisz vágásom hárította és támadása közben kiáltottam.
- Niji parry! - a tőr görbe ívben gyomor tájon talált volna be, azonban kardlappal védtem és támadtam újra, kritikus ütéseket kaptam tőle, jóval nagyobb volt sebzése. Hátráltam és pihentem, közben kardom csak védekezően "lóbáltam". Támadott és pihent ő is. Kalapja alól villogott szeme, míg arcát vékony fekete lepel takarta. Valami tárgyról beszélt.. talán. Azonban időt nem hagyott gondolkozni, és tudom, itt már nem lesz elég a védekezés, támadnom kell, különben nem fogom tudni elővenni a hazatérés kristályom.
- Niji speed! - kiáltottam, mint egyfajta mentsvárként, most vagy soha.. duplát kell üssek, vagy végem. Támadtam félkörívesen, amit blokkolt és engedte a rendszer, még egyszer visszakézből átlósan a nyíl felé vágtam. Betalált, viszont, az íjász lány vajon ő hogy lehet, csak ő maradt hátra öt ellenféllel szemben, ha vesztek, akkor hat. Nem volt időm hátra nézni, és így is, hogy nem odafigyeltem újra betalált és pirosba zuhant életerőm. Vágtam és vágtam és védtem, ahogy tudtam. Kétségbeesett harcot vívnék? Határozottan igen. Mivel jobb ötletem nem volt és készletem is jelentősen megfogyott, egy elixir tartalmát törtem szét pengémen és úgy vittem be egy szúrást. Talán kifejti a hatását és olyan, mintha meginná és kaktusszá változik egy fél órára. Nem hatott, de életerejét levittem pirosba. Ekkor hátra ugrott és felszisszent. Megfenyegetett és tombolásba kezdett, pengéi megnyúltak és az öt tátott szájú banditára rontott, először is íjászaikra, amelyiknél volt az a bizonyos tárgy. Levágta azonnal a nála alacsonyabb szintűt és ment volna a következőre.
- Megállj! - és pihenőmet kihasználva ugrottam is, ha már nem tudtam előre mit tervez, legalább a többit mentsem meg, ők csak tolvajok. Akrobatikámat aktiválva levegőbe ugrottam, de kardommal csak a hátramaradó pixelfelő alatti avarba csaptam kardommal. A levegőben megmaradt még egy pillanatig az a nyílvessző, ami végzett vele, majd az is eltűnt.
A maradék bandita menekülni próbált, de elkaptuk megmaradt társammal. Fegyvereinkkel tudtunk csak rájuk hatást bírni, azonban a piros halálát nem mi okoztuk, hanem valaki más, azt hiszem a halott bandita társa lehetett. A földön még mindig ott hevert az a tárgy, ami nem volt más, mint egy hajcsat. Ez a küldetés értelmetlen. Börtön kristály hiányában ketten csak három banditával tértünk vissza Taftba, ahol megbízónknak hűlt helye volt. Meghalt három ember ezért, és a piros erre jött. Jobb, ha magamnál tartom, nem adom oda az íjásznak. A negyedik bandita meglógása így is elég nagy folt. Felkerestük a harmadik túlélő társunk és átadtuk neki a börtönbe valókat. Minden esetre ez a tárgy kellett neki, és ő már nem tud érte jönni. Elköszöntem parti tagjaimtól és visszaérve a céhépületben összeomlottam. Mérgek, használnom kellene őket, akkor ma kevesebben haltak volna meg.
Később elvonultam a bolt alatti laborba kutatni és főzni.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 24 2014, 14:14

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a harmadik képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Jan. 29 2015, 15:23

3. képesség módosító pályázat. (ütközik az új képesség szabályzattal, ezért is nem használom/nem használtam arénában)

Régi:

Név: Niji "faster" (aktív) és egyben ez az aktiváló szó is.
Kinézet: A kard halvány kék fénypárában úszik innentől.
Képesség hatása: Yuichi elveszíti összes speciális képesség pontját (tárgybónusz?) és hozzáadódik gyorsaság pontjaihoz, ami harci helyzet elmúltáig nem áll helyre. Ezek után Yuichi képtelen más képességet aktiválni, és sárga életzóna előtt nem indíthatja be. Aktív képesség használat mellett az ellenfélnek, vagy szörnynek nem kell dobnia képesség használatra Yuichi ellen.

Új:
Név: Sword Art Mastery (Rita Hanami - Sword Mastery képessége után elnevezve)
Passzív képesség: Sikeres "niji double" képesség után kapcsol be a harc végéig. A második kardot visszahívja bónuszok nélkül vagy több kard esetén a legutoljára előhívott kardot másolja, de a képesség bekapcsolása utáni körre speciális képesség/2 gyorsaság bónuszt ad.
Ezután harc végéig tudja használni a két kardot Yuichi.  

Kerettörténet:
A tizenkettedik szint ritkás erdejének egyik poros útján halad kis csapatunk. Egyszerű küldetés négyünknek, védeni kell a szekeret mindhalálig. Persze ezt csak mókásan tenném hozzá, hisz itt azért már megtanultam, ellehet menekülni, ha már annyira vészhelyzet volna. A szekéren utazó családról keveset tudni, ahogy társaimmal is csak küldetés elején találkoztam. Legtöbbjük csupán pénzéhes kalandozó, de a magas szőke gyerek még viheti valamire. Tőle egészen mást hallottam, ő nem a pénznek örült, amit előre kaptunk, hanem valami egészen másnak. 
- Álljanak meg! Pihenőt tartunk – tájékoztatott minket a kocsis, és így a sétával is felhagyhattam, eléggé kifáradtam, meg kell hagyni, de még most sem értük el a célt, pedig már olyan közel van. Előttünk tornyosul a tizenharmadik szintre vezető kazamata. Hamarosan harcra kerül a sor a toronyban. . A kocsin belülről halk könnyed beszélgetés hallatszódott, míg két társunk beszélgetett, a kocsi végében. Az oldalperemnek támaszkodva figyeltem a ritkás fák sűrűségét, miközben eszegettem pár falat bogyót. Készültem üzenni a nagy Ő-nek, de egy halál sikoly azonnal kizökkentett, előkapva fegyverem kinéztem a lovak felé, majd a far felé. Az egyik társunk miközben eldőlt elpixeleződött. 
- A francba! – ugrottam irányába, mi történt? Miért nem védte magát, miért csak a halálára eszmélünk fel? Ekkora már a kocsin belül is mozgolódás támadt, és a három lány kezdődő kétségbe esésének sikolyai. A francba! Ismételtem meg magamban, nem hiszem el, hogy ennyivel alacsonyabb szintű volt, mint én. Mire odaértem az egyedül maradt bajtárshoz, három vörös játékos állt vele szemben. A srác a pajzsa mögé bújva védekezett összeszorított fogakkal. A jelenetet meglátva kiugrottam a legközelebbi felé és igyekeztem jelentősen belevágni. Támadásom könnyűszerrel kikerülte és két kése megindult bordáim felé, gyanúsan megcsillant rajta némi folyadék. Jobb lesz, ha elállok előle, vagy legalább kivédem. Trum viszont a pajzs takarásából a buzogányával próbált lesújtani támadómra, ami elől szintén kitért, miközben felszisszent. Két társa ugrott is a lovag szabad oldalára. Én pedig az újból kitérő elé, bal kezembe leidéztem a díszes katanát és előretolt pengével felé száguldva, sikerült megsebeznem. A lovag maga elé tette újra pajzsát és felfogta az érkező támadást, de a páncélját jelentősen átüthették, egyből sárgába zuhant. Szemem jobbra fordítva ráfordultam az árnyharcosra, aki eddig engem szemelt ki, és társam megvédett tőle. Kardom elhalványodott egy pillanatra, viszont újra megjelent bal karomban. 
- Nem engedlek el! – kiáltottam és teljes erőmből felé csaptam a katanával, annyi elég lett, hogy tőrjeivel blokkolta a támadást. Nem is lehetett volna ennél tökéletesebb, kihajolt. Le kell fegyverezzem, vagy elég nagy sebzést mérni rá, hogy elűzzem. A katanával tovább előrébb hajolva közelebb csúsztam pengéim, és a szabdalót arra használtam, amire való. Alulról felhúzva a gyomrára vágtam egy csíkot, miközben egészen közel kerülve megfejeltem. Súlyemelésemmel próbálkoztam, hogy felborítsam, de ez már nem ment könnyen elfogyott a sebességem és talán benne is van erő, több mint gondoltam. Társamat elkezdték püfölni ketten. Bajban van, gyorsan végeznem kell itt, lehet elől is gondok vannak. Harmond késik. Párpercnyi fegyvercsattogással odáig jutottunk csak, hogy sikerült kicsivel hátrébb szorítani őket. S csak hárítani. Mikor is Harmond felbukkant. Azonban íjával, és nyilával nem a védelmünkre, kelt, hanem a lovagra rálőtt. Felpillantottam a szekérre, ahonnan továbbra sem csillapodtak a zajok. Ne.
- Miért tetted ezt?! - kiáltottam az íjász felé, miközben kerestem a lehetőséget, hogy segíthessek bajtársamon, aki már alig él. Válaszát meg sem várva, megrohamoztam a késest, mire csak egy nyilat kaptam a vállamba. Kissé hátralökött a lendülete, és hagytam, is hogy sodorjon, viszont ezt nem akarta kihasználni a piros, nem mozdult. Az őr mellett maradt, akinek az arcát nem láttam, de úgy sejtem Trum, be pánikolt. Meg fogunk halni. Mint a Justice League tagja, nem futhatok el, de minden porcikám csak egyet akar tenni, elfutni. Félek, de az ő élete fontos, a küldetés sikertelen lesz, ugyan, de Trumot nem hagyhatom itt. Szám komoran elhúztam és nesztelen rohamra indultam. Minden bevethető tudásom beleadtam a mozdulatok indításába. Két levágott csuklóig és egy alig élő árnyharcosig jutottam el, amikor egy mérgezett kalapács leterített. Mindkét méreg hatása megindult, valahol útközben eltaláltak altató méreggel is, most viszont a pióca méreg is beindult. Homályosodott a látásom, ahogy a hangok is. „Megvan”.. de mi van meg?

Mikor felkeltem, még a két kard a kezemben volt és Trum is a földön feküdt. Nagyon kevés életereje volt, de túlélte. Túl szánalmasak lehettünk, hogy életben hagytak. Valamint egy üdvözlő ablak fogadott, ami a küldetés sikertelenségét hirdette, minden egyes küldetés adó meghalt. Tehát nem szerelem miatt nézte őket.. feltápászkodtam és készítettem pár életerő italt, hogy amikor Trum felébred, adjak neki párat, és húzzunk el innen gyorsan. Brag viszont meghalt.. könnyeimmel küszködve vettem elő a potionokhoz szükséges alapanyagot, remegő kézzel kiterítve magam elé.
 



_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 15 2015, 22:30

Ossu!

Elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Nov. 06 2015, 10:04

NJK pet páláyzat:

Neve: Pocky
Faj: Pók
Kor: Fiatal
Jellem: Ismeretlen
Harci pet: Nem.

A laborban lenni jó! - sóhajtottam magamban, ahogy hátradőltem székemen. A bögre teát, amit Nio készített lehoztam ide, de közel kihűlt már teljesen. Kezemben fogva a fülét, néztem az eredményét a legutóbbi kísérleteknek. Három teljesen haszontalan szérum, ami az égvilágon nem jó semmire. Újabb három kombináció, amit kihúzhatok, mert nem azonnali hatású ital. Hosszú távon sem hatott, csak enyhén kesernyés íze volt, mikor megittam. De ennek így semmi értelme, hogy folytassam? - kezdtem tanakodásba, s közben ittam keveset a teából. Felnéztem a plafonra, ahol az utóbbi napokban, sűrűsödtek a pókhálók. Pocky dolgozik rendesen, hogy Ő is megépítse saját kis birodalmát. Ami részben irritál, de egyben tetszik is, amit tesz. Mióta elhoztam magammal, egyre kevésbé undorodom tőle, csak tartok kicsit. A kis pók mégis vidáman szöveget és felfalja a betolakodó sáskákat, na meg gyűjti a pince lakókat.
Hiába próbáltam ki, hogy a szérumba teszek döglött bogarakat, nincs rá hatással, még egy élőt is kipróbáltam, ugyan az italt szörnyen rossz ízű volt és színben sem volt túl biztató, de továbbra sincs módosító hatással azon elixirekre sem, amik már működnek. Statikus táblázat feltöltés, s felfedezés.
Hosszú, de mégsem unalmas feladat.

Beletúrtam hajamba, s kinyújtóztattam végtagjaim. Ásítottam is egy nagyot. Felpattantam, hogy járjak, mire Pocky leereszkedett a plafonról egy hálón. Cincogott valamit vékony hangján, lábait meresztgette felém. Ez volt a "vegyél fel" jelzése. Engedtem, hogy felmásszon a vállamra, ahol még egy darabig mosolygott és emlegette a lábat fenyegetően, viszont rövid sétám alatt elszenderedett, elnyúlt vállamon.
Ránéztem a kicsivel nagyobb mint tenyérnyi szőrös állatra. Bármennyire is tartok tőle, kedvelem valamiért.


A pályázat előtörténete itt található.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Cardinal Pént. Nov. 06 2015, 19:10

Osu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yuichi, Hayashi Yuichi Empty Re: Yuichi, Hayashi Yuichi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.