Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayashi Yuichi versus Hermit

4 posters

Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Május 08 2013, 19:09

Szokásos nap sütötte nap volt még mindig nem láttam esőt, egy ideje már a városban kódorgok, megint a bolthoz lyukadok ki, anniyra király, csorgatom a nyálam egy fél órán át. Ez nem jó mégis csak kezdeni kellene magammal valamit. Megvan ma felfogok merészkedni a kettes szintre, de ott a szörnyek már biztosan veszélyesebbek. Hol is kell felmenni oda, vagy hogy kell? Előkaparom felszereléseim közül a "guidebook"-om áhá szóval főtér és teleport. Okké, utam ismét a főtér felé veszem, a szokásos balra forduló, zsebretett kézzel simán megy minden lassan már vakon is, elégedek meg a megszokás hatalmával. Felnézek a főtérnél, ezt ugye kell. Odamegyek a küldetéstáblához, ott áll egy játékos, végülis bajom nem lehet, odais battyogok. Beállok mellé és vizslatom a táblát. Ránézek a srácra, magasabb tőlem, szőkehajú és talán nagyobb darab legény is. Biztos Tokyoból származik, vagy mellette egy kis halászfaluból, Tokyo elég nagy szóval simán elfér benne. Nem szabad gonoszkodni, hagy már ezt abba. Balláűbbal keltem fel, nem jelenti ez azt, hogy most fűbe-fába belekössek.
Ekkor hallom hogy kicsit szitkozódik nem talál szintjéhez illő küldetést, nofene én se szoktam derülök fel a tényen. Áh már megint gonosz voltam, ezt abba kell hagynom!
- Hali, a nevem Yuichi! Olvastam egy fontos kiegészítőt a kiskönyvemben, miszerint harccal fejlődhetek. Volna kedved egy harchoz? Mondjuk fél életig. - azt hiszem így kell mondani, ha nem vétettem el semmit amit a "guidebook" ír, akkor elfogadja kihívásom, elinvitálom a legközelebbi küzdőhelyre és ott kihívom eddigi ismeretlen ellen felem, a nevét elmondta, de semmi mást, ránézésre akárki lehet.


[off] Nem muszáj egyből belemenned, akadékoskodhatsz is Very Happy[/off]
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Szer. Május 08 2013, 19:59

//Engem csak ne félts! Tudok én akadékoskodni. Razz //

~Khm... ~
* Na igen. A főtéren állt küldetéseket bámulva. Nem mintha sok kedve lett volna küldetéseket elvégeznie, de most mégis itt állt, hátha talál valami érdekeset.*
~ Ez béna, ez is, ez is. Pff... hova fajult ez a világ? ~
*Nem mintha nagyon ismerné a küldetéseket. Hisz amikor még piros indikátoros volt, egyet sem vállalt. Most így SÁRGÁN már egészen más a szitu. Az nem olyan vészes. Ha bárki is megkérdezné, miért sárga, bármit belemagyarázhat. Akár az igazságot is elmondhatná. De ki fog neki hinni? De nem volt kedve egyik küldetéshez sem igazából. *
- Ch... bénák.
* Ekkor hozzáfordult egy srác. Végignézett rajta, míg az bemutatkozott, s felkérte egy táncra. Mármint egy párbajra. Nem tűnt túl magabiztosnak.*
~ Kiskönyv? ~
*Vonta fel a szemöldökét. Majd felnevetett.*
~ A kiskönyvre hivatkozik? Hát ez nevetséges! Úgy beszél, mint egy kezdő, aki most pottyant a világba, nem pár hónapja... ~
* Időbe került, míg abbahagyta, nem magyarázkodott.*
- Khm... persze, ha én nyerek, nekem adod az összes aranyat, amit a küzdelemért kaptál! ^^
* Ellenállhatatlanul kedves, de mű mosoly került az arcára.*
~ Nem feltétlenül kellene elüldöznöm. Ha mindenkit csak kirabolok, senki nem akar majd velem harcolni. És egy cseppet exp-hiányos vagyok. Nah mindegy, meglátjuk, hogy reagál erre ez a skac. ~
* Majd a fiú szemébe nézett mélyen, hogy lássa a reakciót. *

//Jah... a köpeny rajta van,a csuklya is, de attól még látszódik a haja. És tudtommal az indikátorok így is - űgy is látszódnak. //
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Május 08 2013, 20:26

Gondoltam hogy ki fog nevetni, erre a reménytelenül gyenge kérdésre. Viszont elvállalná, ha minden aranyam átadom, még az esetlegesen nyertet is.. csukly fölött feltekintek, és sárga indikátor, hogy mi!! Sárga indikátor! Azt hiszem itt lenne az ideje hogy fogjam magam és futás. Nem. Mosolyom lejjebb szegült, komoly arckifejezésem mögött tovább dolgozott agyam. Mi tévő legyek? Nem elég hogy második párbajom, de még ki is rabolnának a főtéren csak azért hogy kardozzak kicsit? Futás! Nem! Odakint sem ilyedtem meg a fajtádtól sosem, itt is elbánok velük, vele.
- Egyértelműen nem jó üzlet. Sőt semmit nem cserélek el, még ha kérnéd is. Egyetlen indokot mondj hogy miért adnám át az aranyam, azon kívül hogy harcoljunk! - Hadarva bár szerintem érthetően kisiklott fogaim közül cseppetsem kedves mondatom. A sötét szempár a világos hajkorona alól és a csuklya árnyékában dermesztően kellett volan hatnia, de kicsit sem, az adrenalin, csak úgy árad szét bennem és érzem hogy Niji könyörög hogy előrántsam. Ennek nem lenne értelme, nem ütök meg játékost párbajon kívü, soha! Míg ő már meg tehette, akár többször is.. Ennyire aljas lenne? Vagy van-e benne szemernyi jó? Különben is már van egy dolog amit régóta megakarok kérdezni.
- Ajánlok én, ha már üzletet akarsz, tehát feltételhez kötni a harcunk. - higgadtan folytattam - Szerezz nekem egy napszemüveget és tiéd a harc után az aranyam.
Ezzel elejtettem egy röpke mosolytm ha kinevet az sem baj, végletekig komolyan gondolom minden szavam. Szememből félelmet ugyan nem fogsz látni, kedves.. Tényleg hogy is hívják? Be sem mutatkozott, sebaj. Majd fog.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Szer. Május 08 2013, 20:46

* A srác magabiztosságra váltott, reakciója Hermitnek megfelelő volt. Már-már megszólalt volna, hogy csak viccelt, a kihívó fél folytatta, s ajánlatot adott. Hermit újra elmosolyodott, s megveregette társa vállát.*
- Yare-yare! Csak vicceltem! ^^
~ Szegény, jól betojhatott az előbb. Jaj, ezért a fejért megérte!! ~
* Majd megvonta a vállát. *
- Úgy gondolod kevesebb aranyat kapsz, mint amiért vehetnél egy jó napszemcsit? Tudod mit? Hagyjuk is az ajánlatot, úgy is sokakat fosztottam már ki, sok aranyam van. ^^
* Majd lenyitotta a menüjét, s felajánlott egy fél életig tartó párbajt.*
- Inkább játszunk!
* Újra az a játékos, kedves mosoly. Szegény Yuichi most eléggé megzavarodhatott Hermit viselkedésén. Ha elfogadja a párbajra hívást, 60 másodpercük van elkészülni. Addig előveszi fegyvereit Hermit is. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Május 08 2013, 21:50

Meglepett hirtelen mozdulata és kedvessége, ez is biztosan valami álca, megint ez jut eszedbe de tényleg, hümm szóval, simán belemegy, azt hiszem nem éri meg neki a napszemüveg vásárlás, biztosan ezért, vonult vissza pénz szerzésétől, ja, hogy van neki elég, oké, könnyű menőzni úgyhogy másokat foszt ki, itt az ideje megleckéztetni, nem-nem lettem igazságosztó, sőt, ilyet nehezen tudnék csak tenni. Megérné vajon, erre valóságban azt mondanám van az a pénz, de itt semmi. Jelenleg legalábbis. Pár helynél és tárgynál fontosabbat nem láttam nincs miért kockáztatni, hogy később lesz-e valószínűleg nem, de mivel csak fél életig küzdünk így nem tarthatok se tőle se mástól.
- Ja hogy csak vicc volt, oké, én meg simán bevettem, hogy minden pénzem oda, bár eddig sem volt sok. Szóval nem hiányozna - erőltettem nevetést, ami hamar befulladt. Hát látszik hazudni sose tudtam, nem is fogok tudni, ergó nem is akarok.
- Akkor le is okézom a harcot. - ujjammal rányomok a harc elfogadása gombra, és még van pár másodpercem, felöltöm vértem előhúzom a kardom, narancs fényben világít, ez jót jelenthet.
Mielőtt az ellenfelem, észbe kaphatna rögvest, támadást indítok, satnya erőmmel nem tehetek benne sok kárt, de azért megpróbálom. Két vágásra is van időm, ez jó, ismerem el magamnak, akkor legyen az első a jobb válla és hastájék. Remélem be találnak, miközben máris a következő lépésemen gondolkodom. Ha minden jól megy akkor a lábam ide kell tenni, nem pár centivel arrébb, és akkor bárhonnan is zúdít rám támadást, ki kell bírjam. Vajon milyen képessége lehet? Arra már rájöttem hogy ebben a világban mindenki születik valami csodával, születik, dehogyis készül. Állatidomárok talán szerencsésebbek, mert ők három csodával indítanak, de mindegy is, neki vajon milyen állata lehet a köpenyesnek? Mivel még továbbra sem mutatkozott be így ezzel a mondattal biztatom:
- Oly, köpenyes, mindent bele! - a harc megváltoztat, úgy éreztem. Így a Pengék Tánca után már teljesen másképp nézek egy küzdelemre, ott milyen jó volt az a sok csillogó fegyver, maga az esemély, minden egyes küzdelme, napja jó volt. Pont mint való életben mosolyodtam el újra.


[off]EDIT-ed (Képesség aktív 1/2, 2/2 utána 1 kör szünet.)[/off]
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Csüt. Május 09 2013, 21:41

*A fiú belemegy a játékba, amire csak elvigyorodott Hermit.*
~ Mennyire kiszámítható... ~
* Nem feltétlen a fiúra gondolt, hanem általánosságban, hogy lazának mutassák magukat mások, nem mernek vitába szállni, s inkább felveszik az "ellenfél" stílusát, hadd örüljön. Mármint az ellenfél, s ez esetben Hermit. Csak hogy Hermit ezt direkt csinálja. Hogy megfigyelhessen másokat. Erre hivatkozik. De talán legbelül tényleg élvezi, hogy másokat irányíthat, manipulálhat. A fiú válaszára ő csak mosolygott még mindig olyan kedvesen, hogy vicc volt az egész. Ellenfele elfogadta a kihívást, s már fel is szerelkezett. Hermitnek nem volt sok dolga. Mindene már rajta volt, amit egy köpennyel takart, csak a késeit kellett előbányásznia az inventoryjából. *
- Nem rossz kardocska!
* Mondta, hogy valamit mondjon. A srác azonban, ahogy lejárt az idő, már támadt is. *
~ O.o. ~
* Hasonló volt a sebességük, ráadásul valószínűleg a fiú már bekapcsolta a spec képességét. Hermit nem tudott az első támadástól elugrani, de a másodiktól már igen.*
- Szép volt!^^
* Mondta. De most ő rá került a sor. Első dolga volt, hogy bekapcsolta a képességét. Most árny- és füstszerűvé vált, ráadásul gyorsasága megkétszereződött. Két késével máris támadásba lendült, és leadott 4 vágást. (ami 2 támadásnak számít árnyharcosoknál). Reménykedett, hogy ezzel sokat sebzett a másik felen.*

// Tegyük ki spolierbe a statjainkat, és azt is, hogy mi és mennyire változott a speciális képességek miatt. //

HP 3*5=15 volt

Egy találat miatt: Páncél 0, HP 15

Spec miatt gyorsaságom 4 helyett 8 egy körön keresztül. Vagyis csak erre az egy támadásra, amit most megtettem, dupla olyan gyors Hermit, mint a te karid. Viszont ne feledd, hogy fegyverkezelésed fele annyi, mint nekem. Én viszont hamarabb fáradok, mint te.

Spoiler:


A hozzászólást Hermit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 10 2013, 20:49-kor.
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Május 10 2013, 06:56

Fülem mellett elengedtem a kijelentést, nem is volt rá időm, hogy törődjek vele, hisz erre a két csapásra van most csak időm. Nekilendüléssemmel, jószerivel megleptem, első vágás be is vitt némi sebzést, de életereje meg sem moccant. Második kardcsapásom valami isteni sugallatt hatására csak a levegőt kaszálta. Kayaba szóval te voltál, rosszallón, tekintettem fel az égre, de ez hiba harcban nem lehet ilyet tenni ezt most meg is tanultam. Ahogy gratulált meglepetés támadásomnak, már jött is, de nem akárhogy, olyan gyors lett mint előbb voltam, neki is van egy Nijije csodálkoztam al rajta. Csodálkozásom sem tartott sokáig, mire észbekaptam a páncélom bomlott le rólam miszlikbe. Vajon mennyit csaphatott rám, négy-öt esetleg többet? Életcsíkom nekem sem mozdult meg. Elgondolkodtató, de egyben jó is ő az első akinek már kitudom számítani a képességét, Hasonló lehet mint a Niji, de a Niji tulajdonképp milyen is? Ezt viszont sose fogom tudni kiszámítani. Annyira jellemző, ez a fájdalom mentesség abban sem segít, hogy hol védjem magam. Szemmel követhetetlen támadásai közül védtem egyet? Valmi mintha csattant voln a már matt kardomon. Ekkor jut is eszembe, már megint cserben hagyott. No sebaj, majd visszatér, ha akar.
- Ez is szép támadás volt! - majd azt a kis távot ami köztünk maradt arra szántam hogy leküzdöm, és most így beleadhatom lendületem, egyetlen szúrásba és ezt most teljes erőmben, nincs rajtam a béklyó, csak jusson be fohászkodtam nem létező istenekhez, egy nem létező világban, ahol nem létező párbarcot vívok, igen is valóságosnak tűnően. Ezen gondolatok közepette hamar rá is jöttem milyen könnyen kislisszanhat ez a szúrás elől, kiszámítható és lassú.

// Akkor hogy tiszta legyen, írom is a hp-kat meg a képességet, kevesebbet sebződtél ugyanis előző kettő támadásomra csak 2-es erő módosítóm volt. És 3-as kitartás, 8-as gyorsaság. //

Hp: 15
P: 0
Ha ez most betalál 4-et fog sebezni.


[off]Következő körben bekapcsol a kard ezt kockával kidobom mos Római 1-3 gyorsaság bónusz, római 4-6 erő bónusz, szóval eszerint fog bekapcsolni a kard[/off]
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 06:56

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Hayashi Yuichi versus Hermit 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Pént. Május 10 2013, 21:04

* Fura volt ez az egész. *
~ Dupla sebességgel rontott rám, épp, hogy kikerültem a második támadását, most meg én támadtam rá dupla sebességgel, s ő nem tudta ezt kivédeni. Lehet hogy hasonló lenne egy kicsit a speciális képességünk? ~
* Ki tudta használni előnyét, miért is ne tette volna. Most viszont annyira kiszámíthatóan támadt a fiú, hogy ezt bűn lett volna nem kikerülni. Talán a következőt, ha jól csinálja, már nem tudja kikerülni, mert elég azonos a szintjük. Kivédte ehát, de utána megállt.*
- Yare-yare! Ha a jövőben vinni akarod valamire az életben, akkor ne legyél ennyire kiszámítható. Megfogod a kardod, döfésre állítod be, s egyenesen loholsz felém? Ezt a vak is kikerülni. Mozdulataid legyenek lazábbak, mintha csak táncolnál.
* Máris mutatta a laza lépéseket, a könnyed forgásokat. Nem táncolt, csupán harci taktikákat mutatot. Tudniillik ő egy jó karatés.*
- Így ni. Gyerünk, csináld utánam!
* Muatta a lépéseket. *
- Ha valaki szembe támad, akkor fordítsd be merőlegesen a jobb lábadat a balhoz képest. És ahogy neked esne, húzd a tested és a bal lábad a jobbhoz, vagyis egy vonalba igazítsd. Így egy szempillantás alatt 90 fokot fordulsz, kivédve ezzel ellenfeled támadását.-
* De hogy minek tanította a srácot, azt nem tudja. Talán megkedvelte egyenessége miatt. vagy inkább megszánta?*
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Május 12 2013, 08:44


Ahogy sejtettem előre is ő nem az az ellenfél akit ilyen könnyen el lehet találni, bezegg valós életben mindenki berezel egy szúró támadástól, még az akadémián a szünetekben tartott tornákon sorra győztem le az ellenfeleket ezzel a mozdulattal, de itt, rákell jöjjek semmit sem ér. talán egy mobot fellehet nyársalni, mást nem. A köpenyes alak viszont most teljesen meglepett, szemem láttára kezdett egyfajta, tánc azaza fegyverforgató lépéseket tanítani. Ahogy sejtettem, ő is csak nyugtázni tudta, hogy ez szánalmas próbálkozás volt. Hívására belekezdtem, de ezeket régóta ismerem én is, viszont amilyen jól beleélte magát, magával ragadott egyszerűsége, és öröme amit tanítói vénája sugárzott most.
- Így jó lesz? - mutattam közben a lábam felé, jobb lábam befordítom 90 fokban a balhoz képest közel húzás, és a bakancsom cserben hagyott, beleléptem saját lábamba és forgás megkezdésekor saját magam gáncsoltam el. Hangosan felröhögtem.
- No komment - újrapróbáltam a mozdulatsort, ekkor rmár jobban ment, de azt hisezem ebben is akadt némi hiba. Egyszerűen nem tudtam felfogni már régóta éreztem, hogy a játék korlátozza a mozgásom. Ez vajon azért lehet, mert megkell vegyem aranyért a képességlistából, tűnődtem el egy pillanatra.
- Figyelj, látom, hogy te két késsel harcolsz, ismered, jól a fegyvereid? - nagyképűnek induló kérdésem közel sem annak szántam ami, de hamarosan meglátom mi lesz a lépése. További kérdéseimnek nem lenne helye, csak ha már ő tanít engem a kardforgató lépésekre, annak ellenére hogy tudom, sőt még jóval több is menne, csak valmiért nehezek a végtagjaim, és nem tudom úgy mozgatni ahogy szeretném. Még jó, hogy odahaza Tsurugában volt lehetőségem egész fegyver tárház ellen harcolni, apró mosolyt el is engedhettem.



Statok:
Spoiler:
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Hétf. Május 13 2013, 10:31

*Nem akadt ki Yuichi rajta, ennek örült Hermit. Kicsit furcsállta is, hogy ilyen hamar belement a srác abba, hogy tanítsák. Hermit azt hitte, csak ki fogja röhögni és ott hagyja. Nem így történt. Ráadásul kikérdte Hermit véleményét, hogy jól csinálja-e. Ő csak akkor felelt, amikor a srác hasra esett.*
- Na igen... valami ilyesmire gondoltam.
~ Talán nem vette meg az akrobatikát. Egy kardosnak illene. Ha egy idomár vagy lovag nem veszi meg, az érthető. De egy kardosnak nagyon ügyesnek kell lennie.~
* Nem segítette fel a fiút, hagyta, hogy ő oldja meg a gondjait. Hermit összevont szemöldökkel konstatálta, hogy a fiú nevet saját bénázásán. Majd kérdezett is Hermittől. Ő a késeire nézett.*
~ Mit kell ezeken ismerni?~
- Tudom, mire képesek.
* Válaszolta nyugodtan, érzelemmentesen, majd "ellenfelére" nézett. *
- Vagy te nem erre gondoltál?
*Érdekelte, mi jár a fiú fejében.*
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Május 13 2013, 21:16


A játék adta kiélése egy tárgynak, őszintén nem tudom mennyire adott. Ahogyan az előttem álló köpenyes alakról sem tudom, hogy igazán mire lehet képes. Halál közeli élmény, itt inkább sokk és persze félelem. Hányszor éltem már át, rengetegszer. Minden egyes harcom maga volt egy halál. Mindbe kicsit bele is haltam. Tudom mit tart a kezében, és azok minden helyzetben nem menthetik meg, ahogy engem sem mentettek meg.
- De pontosan erre gondoltam. Az meg, hogy tudod-e az ki fog derülni a későbbiekben – nekem nincs elég merszem és lehetőségem sem bemutatni neki, de ahogy erősebbé válok később talán - szeretném viszonozni, tanításod. Ne csak gyorsítsd, hagyd, hogy maguktól dolgozzanak, és senki nem fog megállítani. – hadarva és rébuszokban beszélni, ez volt a tökéletes formám harc alatt. Remélem azért megértette mire gondoltam. És sokáig viszi. Ismét feltekintettem indikátorára, már kevésbe tartottam tőle, egész barátságos a maga módján.
- Szóval akkor, hogy is volt az a lépés? – próbáltam újra, kis step alapokkal fűszerezve.
Amennyiben nem kérdezett rá mélyebben, a talányra, elmerültem, a gyakorlásban és hamar ráeszméltem, hogy nekem még ezt nem engedi a játék. Ha rákérdezett természetesen folytattam, ködös szavaimmal. Tekintetem igyekeztem a távolba fúrni és felidézni, addigi harcaim. Harci kalapács ellen egyszál karddal az nehéz küzdelem volt. Ha fájhatna itt nekem ezen a világon, akkor itt is fájna.

Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Kedd Május 14 2013, 08:25

*Csak nézte a fiút, ahogy az felelt neki. Átváltott egy kicsit archaikus stílusba a srác, amivel Hermit egyszerűen nem tudott mit kezdeni. Így csak biccentett a kijelentésre. Majd a fiú folytatta. Most mit is akart közölni? Mit kell hagynia, hogy maguk dolgozzanak? A késekre gondolt? Vagy az ösztönökre? Kicsit oldalra fordította a fejét, mint az értetlen vagy éppen elemző kutyák. Ő az utóbbihoz volt hasonlatos, meg akarta érteni ezt a fiút. De ha nagyon felidegesíti, még a végén itt hagyja. Hermit nem válaszolt, nem is reagált az elhangzottakra. Nem tudja, hogyan kellene. Csak nézett ki a fejéből fapofával. Nem, nem vágott értetlen vagy idióta arcot, csupán nem reagált rá sehogy. Yuichi újra megpróbálkozott a lábművelettel. Hermit csak nézte.*
~ Most segíteni akart? Talán megkedvelt? Az kizárt! ~
* Míg próbálkozott a srác, s éppen furi alakban volt, vagyis könnyen kibillenthető volt egyensúlyából, Hermit meglökte, hogy az elessen.*
- Vegyél akrobatikát.
* Mondta határozottan, de nem parancsolóan, inkább flegmán. A szemébe nézett.*
- Anélkül senki vagy.
* Majd tovább sétált . Legszívesebben elment volna, de szeretné befejezni a KT-t. Kell az exp. Támadó állásba állt, s így szólt.*
- Kész vagy?
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Május 15 2013, 10:29


A köpenyes srác, közel sem értette meg, amire utaltam, kijelentette, hogy pontosan tudja hogyan használja. A játék adta harcrendszer és fegyverforgató képesség vajon elég lehet? Tűnődve pillantottam visszacsatolt kardomra. Miközben ő értetlenül nézett rám, feje oldalra bólintása, szinte záporozta a kérdőjeleket. Végül is, mindenkinek saját kárán kell tanulni, ezzel tisztába voltam, de ebben a világban ez végzetes s lehet, egyetlen apró hiba. Ha meg ő is odaveszne, független attól hogy rideg, mégiscsak ember veszteség. És kevesebb esély mindenki más kijutására. Ez engem most hol is érdekel? Hisz jól megvagyok itt. Még, emlékeztettem magam. Ahogy újra neki kezdtem a mutatványnak magamtól is elestem volna, de rásegített, sértőnek ható kijelentése közel sem a várt eredményt hozta. Rajtam ez nem hat, sokkal mélyebbre kellene taposnod, gondoltam. - Köszi, tisztában vagyok vele, hogy miket kell beszerezzek, de amint már mondtam, nincs aranyam amit átadhatnék, vagy amiből vásárolhatnék. Mit sem törődve szavaimmal, beállt támadó állásba, győzni akar, ezt már akkor tudtam. Magamról ilyet nem mondhatok el, mindig is párbaj ellenes voltam játékokban, ugyan is ott nincs kiegyensúlyozva. Viszont ez a SAO kicsit másabb a többitől, itt most nekem is pezseg a vérem. Átláttam eddigi hibáimat, újult erővel vetemedhetek a harcba. Előhúzom a kardom, narancsos fényben világít, majd felveszem védekező állásom, kardom átlósan magam elé tartva kicsit az ellenfél felé fordítva. Tőrök ellen odakint számtalanszor harcoltam, mind győzelmemmel zárult. Egyedül itt nem látom át mi lehet a baj, eddig többször is betalált, és nem értettem, miért nem reagált testem úgy ahogy gondoltam. Biztos az akrobatika lesz értettem egyet kijelentésével.
Megacélozva akaratom és kitartásom, kijelentettem: - Készen állok.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Hétf. Május 20 2013, 08:00

*Csak állt harcra készen. Belül záporoztak a gondolatai. Kérdések ezrei merültek fel benne. Csak ő a hülye, hogy nem érti ezt az egészet?! "Megropogtatta" nyakát, csuklóit is megforgatta, s megvárta, míg ellenfele is felkészült a harcra. Amit még korábban mondott Yuichi, nem válaszolt rá. Feleslegesen fárassza a száját? Mikor a srác kijelentette, hogy készen áll, Hermit újra bekapcsolta képességét, vagyis most megint kétszer olyan gyors volt, mint alapvetően. Kíméletet nem ismerve rontott bajtársára.*
~ Ideje befejezni! ~
*Ugyanakkor közben emlékképek zápora hullott rá. Nem zavarták a harcban, inkább olyan volt, mintha újra átélné őket. Mennyi mindenkivel kellett neki harcolni! Az egy dolog, hogy kést nem használt. Nem azért, mert elvei ellen szólt, hanem mert nem volt szüksége rá. Ütéseitől kifeküdtek az ellenfelek. Arra is képes volt, hogy a nyaknál megütve bizonyos pontot eszméletét vegye az ellenséges társának. És persze ez fordítva is ment neki. Vissza is tudta ébreszteni az így elájultatott emberkéket. Jó módszer volt ez, főleg amikor túszokat kellett ejtenie, megkötözte őket, utána már könnyű volt kikérdezni az illetőket. Olyanok ellen is küzdött, akik késsel vagy pisztollyal rontottak rá. Híres volt gyorsaságáról. Nem volt párja. Talán csak a nagyobb bandák vezérei vetekedhettek vele. Most is eldöntötte, hogy majd sokat rak a gyorsaságra. Nagyon fontos ez neki. De most inkább arra igyekezett koncentrálni, hogy legyőzze Yuichit. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Május 20 2013, 11:22


Nem is telt sok időbe, a szótlan figura, az előző módszerével gyorsan itt termett, a sebessége már nem lepett meg, sőt talán még egy szinten is lehettünk sebességben. Talán egy kicsit gyorsabb nálam, de ez lehet egy újabb illúzió, mint az, ahogyan mesterien bánna a késekkel, lehetséges ez? Ő is odakint gyakorolt volna? Kérdéseimnek helye nem volt, csak a belassult mozdulatok hatása. Minden pörgőssé vált azonnal, kardom megforgattam magam előtt, hogy bármi áron, de megtörjem lendületét, és kiverjem kezéből, vagy hárítsam a tőrök támadásait. Visszatántorítás nem működött, ahhoz nem túl valós a harc, hisz a sebek nem fájnak és ez nagyúr. Meg egy potival vissza lehet tölteni a számokat, tényleg mióta is lapul már a felszereléseim között? Ha az egy virtuális polcon lenne, akkor már tele lenne pókhálóval, persze az is virtuálisan, de ez nem így van, egy nem létező láthatatlan tárolóban van elhelyezve, egy adattömbben. Ha előhívom formát ölt, ha felhasználom, elhasználódik és megszűnik létezni, akárcsak egy halálos párbajban maga az ember. A körbefordított kardom, megállítja az egyik tőr lendületét és könnyedén eltéríti, így az már közelemben sem lehet, legalábbis erre számítok, a másik tőr túljutott az abszolút védelmen, egy lehetőségem, van testtel kitérni előle. Kipihenve ez nem jelenthetne gondot, csak ügyességemen múlik. Amiben baljósan az előbbi esésemmel kimozdítottam egy kődarabot, és megfordult talpam alatt. Bal lábam, mint valami futószalagon megindult felfelé, és a tőr pengéje betalált. Időben észrevettem a mozdulatot és sikerült jobb lábam megfeszíteni, így volt időm visszaszerezni egyensúlyom. Kardom megmaradt lendületét beleadva egy vízszintes vágással válaszolok a szúrásra, valamint ha ezt kikerülné, még útjára indítok egy visszakezes alulról induló felfelé vágást, úgy deréktájban talál, ez a csapás elől tudtommal nincs menekvés, legalábbis odakint egyetlen ellenfelem sem számított ehhez hasonló visszatámadásra.
Ha találnak az ütések, ha nem, a testtartásom, nem túl előnyös számomra, lassabban fogok tudni cselekedni, mint eredetileg tudnék. – Szép szúrás volt! – dicsértem mozdulatát, amivel átjutott az abszolút védelmen. És hirtelen ötlettől vezérelve, felé vetettem mosolyogva pár szót:
- Mit szólnál egy fogadáshoz? –nem kerteltem, ugyan mi értelme lett volna, a sárga indikátorából kitudom venni, hogy nagyon nagy valószínűséggel el fogja fogadni.

Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Hétf. Május 20 2013, 11:56

*Nekilendült hát. Nem volt nehéz maga a támadás, de az ellenfél most már jobban figyelt. Egy ügyes kis mozdulattal kivédte az egyik tőrt, de a másikat már nem tudta, ráadásul megbotlott, ami miatt majdnem hanyatt esett. Mivel Hermit azt hitte, megint eltaknyol a srác, nem aggódott és védelmét is leeresztette. Az utolsó pillanatban vette észre, hogy jön a támadás. Hajszál híján épp kivédte, de az utolsó telibe talált. Gyorsan hátrált, nehogy ellenfele újat szúrhasson. *
- Köszönöm, de a te támadásod se volt semmi.
* Vigyorgott rá. Majd rásandított életcsíkjára. *
~ Még pár találat, s nekem annyi. ~
*Egy percig sem gondolkodott azon, hogy igyon-e potit. Amíg lehet, nem használja el, hisz ki tudja, hogy fontosabb harcoknál, mikor valóban az "élete", vagyis a játékban maradás a tét, akkor kell-e használnia. A kérdésre felvonta a szemöldökét.*
- Fogadás? Miért ne?
* Persze nem szeret olyat ígérni, amit nem teljesíthet, de az élete során volt már pár ilyen dolog. Hát, le kell nyelni, ennyi. A probléma inkább az volt, hogy ennek a srácnak a kemény énjét vette elő, így ha valami szánalmasat kell elvégeznie, az nem tesz jót az imidzsének. Mindegy, míg nem tudja, miről is van szó, nem érdemes aggódni.*

//Most akkor mennyit is sebződtem? Olyan bonyolult a spec képességed. Very Happy Ha 5öt, akkor HP-m 10. Neked mennyi maradt?//


A hozzászólást Hermit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 23 2013, 09:31-kor.
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Május 20 2013, 13:12


Letekintek kardomra, még maradt benne erő, a fény még mindig fent volt, dicséretét legszívesebben elengedtem volna a fülem mellett, de azt nem lehet csak úgy:
- Köszönöm - hajoltam meg egy pillanatra. Az angolszász párbajokat sose értettem, de a japán harcmodorban a meghajlás tisztelet jelét jelenti, és igyekeztem mindig betartani, még ha épp egy tolvajjal is állok szembe, legalábbis más játékokban így hívták az előttem lévő játékos kasztját.
- Ha nyerek, elárulod a neved. - nekem ez lenne a fogadás alapja. Igyekeztem a lehető legidiótábban vigyorogni. Bár legbelül, tudtam egy név is lehet fegyver, adott helyzetben. Ha számításaim nem csalnak, van esélyem megtudni ki lakozik a köpeny alatt. Próbáltam kifürkészni tekintetét, hogy most inkább nevetne, vagy valami furmányoson gondolkodik. A csukja által vetett árnyék, tökéletes homályba burkolta, így akár még nevethetett is hang nélkül és anélkül, hogy lássam. Elgondolkoztam azon, hogy fordított helyzetben én képen röhögném az ellenfelem, és ezen jót is vidultam azonnal.
Ismét védekező állásba álltam, meghagytam neki a kezdeményezést, úgyis az előző mozdulatsor után nem árt egy kis erőgyűjtés. A kardom fénye szépen ki is hunyt.
- Szóval nekem ez lenne a rám eső rész. Halljuk téged mi érdekelne. Kardom markolatára erősebben rászorítottam. Tisztába vagyok vele, hogy idegennek fegyvert adni a kezébe, még így szóban is veszélyes, de hamarosan meglátjuk, egyszerű vagy összetett gondolkodása van. Az egyszerűnek jobban örülnék, mert akkor hamarosan minden szempontból fölényeskedhetem, csak ki kell, várjam a megfelelő pillanatot. Ha kellő kép intelligens, akkor a szemfényvesztésem hamarosan omlani fog. És a tesztnek vége lesz.

// 2-t sebeztem, míg te 3-at rajtam. szóval 13-12 hp a felállás javadra. Ha jól számolom, 8 alá ne essünk, le. Hajaj de még mennyit fog bonyolodni a képességem Very Happy
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Csüt. Május 23 2013, 09:47

*Hermit nem volt annyira az a hajolgatós típus. Azt csak akkor, ha nagyon a jó fiút játssza. De Yuichi nem ebben a hangulatában találta. Nem reagált hát így a fiú meghajlására és köszönésére. A fogadási kérés furcsa volt Hermitnek.*
~ Csak ennyi? A nevemre kíváncsi? ~
* Mikor nem mutatkozott be, azért tette, hogy bosszantsa a másikat, nem azért, mert titkolná. De eszébe jutott, hogy míg nincs rajta a köpenye, s látják az arcát, akkor is megmondja a nick nevét. Ha a köpeny meg rajta van, akkor meg nem tudják, ki ő. És ha most elmondja, hogy ő Hermit, aztán mástól megtudja a srác, mikor Hermiten nincs rajta a köpeny, hogy ő Hermit, akkor máris tudni fogja, s bárkinek elmondhatja Yuichi, hogy a szőke aranyos srác valójában egy gazember. Talán bonyolult volt a gondolatmenet, a lényeg, hogy Hermit tudta követni. Egy biztos volt. A valódi, két részből álló nevét sosem fogja elárulni. *
~ Végüis még nyerhetek, s akkor feleslegesen morfondíroztam ezen... Ha meg veszítek, még mindig lesz időm eldönteni, hogy a valódi nick nevemet áruljam-e el, vagy sem. ~
- Benne vagyok.
* Válaszolt hát végre. Majd visszakapta a labdát.*
~ Mit akarhatnék tőle megszerezni, megtudni? ~
* Most vált igazán hamiskássá a mosolya. *
- Jól van. Ha nyerek... akkor egyszer, bármikor, amikor felkereslek, s kérek tőled valamit, azt megteszed. Vagyis jössz nekem eggyel. Valahogy így szokták mondani, nem igaz?
* Hamiskás mosolya még szélesebbre húzódott, amit láthatott a fiú. Végülis ez csak azt jelentette, hogy nem most mondja meg az alku tárgyát, hanem később. A jó az egészben az volt, hogy egyikőjük sem tudta a másikról, hogy megbízhatnak-e egymásban. És később sem derül ez ki, hisz csak egyikőjük nyerhet. Yuchi sosem tudja meg, ha veszít, hogy Hermit az igazi nevét mondta volna el, ha veszít. Hermit meg azt nem tudja meg sosem, ha veszít, hogy ha nyert volna, akkor betartaná-e Yuichi az ő feltételét. Érdekes dolog volt ez a fogadás. Ha Yuichi ezt elfogadja, s Hermit nyer, akkor van egy embere. Még ki tudja mire, de valamire biztos jó lesz majd. *
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Május 23 2013, 10:33

A fogadás tárgya, mindkettőnknek egyfajta megkötés. Neki elkel árulnia vagy én megteszek egy olyan szolgálatot amihez valószínűleg kedvem sem lenne. Tekintetem a széles szájról a sárga indikátorra irányítom. Nem ez túl nagy fegyver lenne neki, most is előfordult a tipikus, nyújtom a kezem, és máris egyből az egész karom kell. Ebből márpedig nem fogsz kapni, te köpenyes. Legszívesebben haragudnék rá, de ugyan miért? Én hoztam fel az egész fogadósdit, ő meg egyből kihasználná aljas szándékaira. Biztos, hogy csak aljas szándékra? Tűnődöm a gondolaton, ez nagyon kétesélyes. A nagyobb valószínűséget az jelenti, hogy megakar majd öletni elem valakit vagy olyasmire kényszerít, amiért leginkább őt ölném meg. Ha belemegyek és veszítek.. de már belementem.. államat hegyezgetem szabad kezemmel, ha itt is nőne a szakállam, akkor már igencsak hosszú lenne, kardom gondolatár módosítok, mégsem, mosolyodom el.
Vajon kérhetek módosítást?.. Nem. Most ne.., de már lehet késő volt kezdtem fokozatosan érezni, hogy eláraszt a düh.
Döntöttem is, ha olyat kér később ami veszélyezteti az itt tartózkodásom, vagy más életére törne vele. Meg fogom másítani a szavam. De most ideje nyerni! Kitisztult fejjel, kardom előrántottam és narancsos fényében fürdőzött. A környezet megszűnt számomra, csak a köpenyes alak maradt és a kardom, ha jobban odafigyelek, akkor észreveszem, hogy Aincrad semmit sem változott, ahogy én sem, csak a kardom színét szerettem volna látni, de ekkor már mindegy volt, kardom vörösben úszott, de ezt én nem láthattam. Ugyanis a dühöm, amit egy esetleges emberölés vagy halálomról mutatott képsorozat elém vetült, innentől megszűnt minden jó érzésem. És az a mosoly..
Rohamomra se emlékszem, ahogyan arra sem, hogy a megindított vagdalkozás betalált-e. Talán egy két szó még el is hagyta a szám, viszont dühöm nem tudtam visszafogni, fogalmam sem volt még ekkor, hogyan kell.

[off] Ha betalált akkor vége a párbajnak. Ha nem négy támadásod lesz, ami valószínűleg szintén végez a párbajjal. Cool
Jah és hogy, miért csak rosszat feltételez rólad a karakterem, megjelenésre megy nagyon. Very Happy[/off]
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Csüt. Május 23 2013, 20:14

*Hermitnek nagyon tetszett a reakció, amit ellenfele részéről láthatott. Nem felelt a javaslatra, csak gondolkodott rajta. Hermit szinte látta, ahogy csikorognak az agytekervényei. De hát semmi rosszat nem mondott! Igazából ezzel annyit kért, hogy hadd mondja el később a fogadását. Yuichi kezdte el, vigye is végbe. És mivel a srác nem felelt, így az árnyharcos úgy vette, feltétele elfogadott. Vagyis nyernie kell. Muszáj! Nincs kedve elmondani a nevét. Kitalálhatna valami izgalmas nevet. Mondjuk a Kapucnis? Látott egy filmet, amiben egy menő csuklyás pasit elneveztek ennyinek: a Kapucnis. Szánalmas! Vicces, hogy az animében, amit nézett, ott a Hermit volt az álnév, de mivel ő eleve ezzel a névvel regelt, neki egy másik álnév kell. Mindegy. Ellenfele, mint aki eszét vesztette, úgy rohamozta meg. A megvadult bika veszélyes, de ha valaki fürge és figyelmes, könnyedén kikerülheti. Hermit is így járt. Épp, hogy kivédte ellenfele suhintását, de ő nem kegyelmezett. Cseppkövét, kihasználva a közelséget, belemártotta ellenfelébe. Leadott neki egy sorozatot.*
- Yare - yare... Csak nyugalom. Nem fog fájni!
* Mosolyodott el gonoszan. *
~ Mit kell ennyire bepánikolni?! Ha nem akarja véghez vinni, amit mondok neki, akkon nem csinálja meg. Ezek az emberek mind egyformák! ~
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Május 24 2013, 10:55


Lila fal térített józan észhez, és a kardom kihunyó fénye. Majd a jelzés, ami előttem megjelent "vesztettél". Csak pislogtam, mi történhetett? Életerőm jócskán sárgában, előttem a köpenyes alak gonosz vigyorral. Akkor ő nyert? Próbáltam volna kiterjeszteni tapogató korongocskáim, ha lennének. De az ábrázata mindenesetre azt mutatja ő nagyon örül valaminek. - Akkor jövök neked eggyel úgy látom- mondtam mosolyogva. Ez a fogadás dolog nem nekem való ebben már biztos vagyok. Sebaj. Kezemben a súly visszatérített ahhoz, ami a kezemben van, a kardom. Kicsit rosszallóan néztem rá. Nyugtalanítasz, mi lehetett az előbbi? Vörös fény és harag.. elmosolyodtam, túl csőlátásom lett a témára, egy gonosz vigyor elég volt ahhoz, hogy elméletben kiirtsak egy falut, az ő szavára? Esélytelen. De jobb lesz tartózkodni ettől az alaktól, ismét a narancs indikátorra pillantottam. Egy dolog viszont már biztos, tőle nem félek, hisz ismerem a képességét. Könnyen kiszámítható. A lépései lehet ügyesek, de következőleg nem menekül tőlünk, ugye Niji? Nézek bele a kardomba.
-Hé, te - hagytam egy lélegzetvételnyi szünetet - köszönöm a harcot, és tudd az a vigyor nem áll jól, jobb ember vagy te, mint gondolnád! És persze kösz a kardforgató leckét - talán még hasznát veszem ellened, tettem hozzá gondolatban. Intettem még egyet és elindultam a főtér felé a küldetés tábla volt a legfőbb célom, hátha most akadna valami a szintemben. Csak hogy megmozgassam a számlálót. Olyan lomhán és lustán világít ott fent a bal sarokban. Tényleg már úgy megszoktam a látványát, hogy szinte észre se veszem. Amikor kijutottam tuti veszek majd valami kütyüt, kell az az állapotjelző oda.


Edited
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal4298/4400Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Hermit Pént. Május 24 2013, 12:27

* Yuichi nem vette rossz néven, hogy vesztett. Hermit pedig nagyszerűen érezte magát. A győzelem édes íze! És az, hogy lehet majd egy kérése ehhez a fickóhoz. Hogy mi lesz az, fogalma sincs. De biztonságot ad, hogy van valaki, aki tartozik neki. A "Hé te" kezdetű mondatra nem reagált. Nem vigyorgott olyan nagyon már, de egy enyhe félmosolyt akkor sem tudott levakarni az arcáról. Nem volt hajlandó válaszolni erre. Nem tudna mit. Nem is tud mit kezdeni a hallottakkal. Talán nem is fog. Félredobja, vagy félreteszi, ki tudja... Csak mosolyogva megcsóválta a fejét, majd egy darabig figyelte, ahogy ellenfele távozik. Utána ő is megfordult, s elment a helyszínről.*
~ Mégis honnan veszi, hogy nem vagyok én olyan rossz ember? Nem is tud rólam semmit... ~
*Szíve, mintha kicsit elszorult volna. Eszébe jutott a kishúga,s hogy hagyta meghalni... Érdekes párviadal volt ez az egész. Nem fogja egy hamar elfelejteni. Felemelte a fejét, s belenézett a virtuális égbe, s a napba. S most végre őszinte, békés mosoly jelent meg az arcán.*

// Köszönöm a KT-t, nagyon érdekes volt! Smile Folyt köv valamikor Razz //
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal955/1000Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (955/1000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 27 2013, 12:33

Ossu!

Hermit, haver, a 250 szó egyszer volt meg csak az egész KT alatt! Irgum-burgum! Egyszer-egyszer elmaradsz egy kevéssel, hát üsse kő, de mindig, és valamikor még a 150 sincs meg?

Lezárom a párbajt! Jutalmak:
Yuichi: 25 exp és 50 arany
Hermit: 15 exp és 50 arany
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_bal0/0Hayashi Yuichi versus Hermit Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hayashi Yuichi versus Hermit Empty Re: Hayashi Yuichi versus Hermit

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.