Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

4 posters

Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 31 2013, 18:53

Anatole Saito
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 40
Kitartás: 13
Gyorsaság: 24
Speciális képesség: 10
Páncél: 27
Egyéb: 3x Mini Potion, 1x Kis Potion, 1x Béna Frissítő Potion, 3x Egyszerű Frissítő Potion, 1x Halvány Erősítő Kristály, 2x Gyors Futás Kristály
(Talonban: 1x Kis Potion, 2x Halvány Gyógyító Kristály a boss-inventoryban)

Mirika
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 16
Erő: 18/támadás
Kitartás: 8
Gyorsaság: 33
Speciális képesség: 14
Páncél: 17
Egyéb: 2x Halvány Erősítő Kristály, 1x Mini Potion, 1x Rövid Pontosság Potion, 1x Vörös Bika Potion, 1x Gyenge Gyengítő Méreg, 1x Kábító Méreg, 1x Gyenge Lassító Méreg, 1x Gyenge Fárasztó Méreg, 1x Gyenge Paralízis Méreg, 1x Gyenge Speciális Méreg

Anatole Saito sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Mirika sikeres találathoz 4-et kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Mirika
Anatole Saito
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szomb. Jún. 01 2013, 14:30

Taidana ellen bejött, szóval most is szerváltam egy csokit a küzdelem előtt, és magamba tömtem, mielőtt a küzdőtérre léptem volna. Mondjuk nem tuti, hogy emiatt sikerült ilyen jól koncentrálnom a támadásaimra. Ami azt illeti, túl sok találatot kaptam be közben, de mindegy. Lényeg, hogy itt vagyok, a döntőben. Feszülten pörgettem a késeimet a kezeim között, hiszen a tét nagy volt. Eldől, ki Aincrad legerősebb játékosa, legalábbis elviekben. Kota és Nii-chan nélkül valahogy ez a megmérettetés nem is volt annyira rangos, mint lehetett volna, de azt már biztosan elmondhattam magamról, hogy én vagyok a legjobb csaj Cool
Ami viszont nem hagyott nyugodni, hogy az ellenfelem valami tök ismeretlen csávó volt, akiről még soha a büdös életbe nem hallottam. Halvány lila gőzöm sincs, miért lett első kiemelt, de igazolta az elvárásokat. Alig vártam, hogy megláthassam, így felhúzott szemöldökkel figyeltem a bemutatását és a belépőjét. Nem volt egy izomkolosszus, ehhez képest egy pörölyt szorongatott a kezében. Arcát részben maszk takarta, de a kis szakálla még egész csini is volt. Volt azonban egy furcsa érzésem vele kapcsolatban...
- Heee? Szóval te vagy az a híres-neves Pablo-san? Én Mirika vagyok, hali :3 - intettem neki elmosolyodva, majd a Bicskámat a kézfejemen megpörgetve sétáltam a helyemre. A számláló elindult, én pedig az idegenre függesztettem a tekintetemet.
- Ismerős vagy... nem találkoztunk már valahol? - kérdeztem, kizárt dolognak tartottam, hogy a semmiből előkerüljön egy ilyen alak. Azért a magas szintű szóló játékosok is eléggé ismertek voltak. Ráadásul nem tudtam lerázni az érzést, hogy nem idegen számomra a pasas, csak azt nem tudtam volna felidézni, hol is láthattam már.
- Ahhoz meg hogy jutottál hozzá? o.O - böktem a fegyverére, mikor végre előszedte és teljes egészében láthatóvá vált. Az hétszentség, hogy ez Baran pörölye, nekem meg égett a fejemben az összes fogaskerék, hogy akkor hátha ő is ott volt azon a fura bossharcon. De tuti nem ő ütötte le a tábornokot, valami vézna szürke egérke volt. Lévén viszont a számláló elérte a nullát, nemigen vártam meg a válaszát. A késemre kent Kábító Méreggel felszerelkezve lendültem előre. Nekem kellett bevinnem az első csapást, reméltem hogy lassú lesz, és fel tudom hasítani a lábikóját.


// Elhasználtam egy Gyenge Kábító Mérget. Ha a második kocka talál, -2 fegyverkezelést jelent neked //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 14:30

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4767250438_224285ea8b_s [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jún. 01 2013, 19:39

Eljött végre a várva várt döntő. Itt már nem kellett spórolni a potikkal és a kristályokkal, itt már fel kellett tenni mindent egy lapra. Egyetlen cél lebegett a szemem előtt, a győzelem, s ebben semmi és senki sem akadályozhatott meg, még Mirika sem. Ugyanis rajtam kívül ő jutott a döntőbe. Szívesebben tángálnám most el Taidanát, de egészen az arénába lépésig győzködöm magam, hogy fogadott húgommal sem szabad kesztyűs kézzel bánnom. Ő sem örülne egy olyan első helynek, amit úgy szerez meg, hogy az ellenfele nem ad bele apait-anyait. Én legalább is így gondolkozom. Nagyot sóhajtok, majd kilépek a fényre, had lásson a közönség, had éltessenek, s belőlük táplálom majd a magabiztosságomat és az eltökéltségemet. A harcművész torna óta szomjazom egy igazi győzelemre, a legjobbat övező dicsőségre és elismerésre, így nincs más hátra: győznöm kell! Más lehetőség nem létezik, kevesebbel nem érem be.
Full felszerelésben, vállamon a pörölyömmel lépdelek ki az aréna közepére, ahol szembe találom magamat a pöttöm lánykával. Az illemre még mindig nevelnem kell ezt a komisz kis lánykát, de az majd későbbre marad. Rögtön kérdezősködik, akkora nagy változáson azért nem mentem keresztül az utóbbi időkben, hogy a vonásaimat ne ismerhessék föl a hozzám olyan közel álló emberek, mint ő. Amíg a számláló lepereg, én szótlanul a menümben pötyögök, melynek következében a fejem fölött és a tabellán is megváltozik a kiírás: az eddigi álnevem helyett immáron igazi nevem díszeleg. Had tudja meg Aincrad, hogy ki az a harcos, akitől féljen minden párbajra hívó. Nem voltam elragadtatva, mikor kiderül, hogy íjászról a sunnyogó kasztra váltott Mirika, ideje neki visszaadni a kölcsönt a meglepetések terén.
- Megvannak az üzleti kapcsolataim, Hugicám! - vigyorgok rá huncut, sejtelmes mosollyal, miközben megválok a maszkomtól - Vigyázz picim, jövök! Ígérem, nem fog fájni! - majd elszánt tekintettel, félrevetve kedves, testvéries énemet, megrohamozom én is a már rám támadó lánykát. Máris trükközik valamivel, az első bekapott fürge szúrása következtében az életsávom zölden kezd el villogni, ami mérgezést jelez. Egyelőre nem veszek észre komolyabb változást, nem tudom mit árthatott nekem, de ideje nekem is a tettek mezejére lépni. Lendítem a fegyveremet, hogy személyesen is bemutathassam neki Baran tábornok pörölyét.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 19:39

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szomb. Jún. 01 2013, 20:17

Egy szót nem szólt a fószer. Néma, vagy mi van? Igyekeztem nem idegesíteni magam rajta, hátha ez is a taktikája, de azért na... Hát nem sok hapsi van, aki képes ignorálni engem és helyette a menüjében pötyögni. Mondjuk már ez is eléggé meglepő volt, ahogy így végignéztem rajta, a felszerelése megvolt. De akkor mit szórakozhat, snake-et játszik, vagy mi? Mattaku mattaku Izmaim már pattanásig feszültek, amikor váratlanul levette a maszkját és kajak lehúgicázott o.O Köpni-nyelni nem tudtam, engem aztán ne hívjon egy vadidegen a húgának, de akkor kapcsoltam, hogy a hangja baromira ismerős. Meg úgy az arca is, leszámítva a szakállkát.
- Nii-chan? o.O - nyögtem ki döbbentem, hát nem is meglepő, hogy elcsesztem a támadásom, szerencsére legalább a bicskás szúrás talált hogy aztán cserébe akkorát sózzon rám a pörölyével, hogy repültem is tőle egy-két métert. Bakker! Szerencsére időben feleszméltem és egy szaltóval talpra érkeztem, még ha le is kellett térdelnem. És tényleg! A neve már nem Pablo akármi volt, hanem Anat köszönt vissza rám.
- Mit keres a kezedben az a pöröly? Nem is a te stílusod o.O - kérdeztem meglepetten, bár persze én beszélhetek, hetek óta ezekkel a vackokkal rohangálok íj helyett. Sóhajtottam egy mélyet és becsuktam a szemem. Nyugalomra kényszerítettem magam.
- Ki vett rá erre a marhaságra, hogy álnevet használj? Bah... Na mindegy, így legalább nem lesz keserű a szám íze a győzelmem után :3 - húztam ki magam, bár miután bekaptam az első ütését, ő meg elkerülte az én egyik késemet, hát nem én álltam jobban. Időt kellett nyernem. Jöhetett az újabb mérgem. Meg az akrobatikámat is azt hiszem ki fogom használni, semmi okom nem volt rá, hogy visszafogjam magam Cool Futólépésben indultam meg, és egy-két szökkenéssel jobbra-balra cikáztam előtte, majd a levegőbe emelkedve megpördültem és úgy suhintottam felé a késeimmel, le akartam nyírni velük az arcszőrzetét Razz


// 57/80 HP
Elhasználtam egy Paralízis Mérget.
Ha az első kocka talál, cselekvésképtelen leszel a következő körben. Ha a második kocka talál, -2 fegyverkezelés és onnantól 4 vagy nagyobb kell neked a találathoz. //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 20:17

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jún. 01 2013, 20:43

Az előző szúrásainak csak az egyike talált be, ami még a magas páncélértékeimet sem bontotta le. Körbeugrándozhat az akrobatikájával, akkor sem lesznek hatékonyak ezek a kis szúnyogcsípéses szurkálódásai. - Én hát, mégis mit gondoltál, ki áll az első kiemelt helyen ilyen helyes arccal? Cool - majd jöhet a kíméletlen ütés, amitől repül a pöttömke. Elégedetten támaszkodom a pörölyömre, amíg ismét talpra áll, földön fekvő, védtelen áldozatot, pláne ha lány, nem illendő megtámadni. - Lehet, hogy egy magamfajta cingár férfiúnak nem áll olyan jól, de igencsak hatékony a kicsike, ahogyan azt az imént is tapasztalhattad... - paskolom meg elégedetten pörölyöm nyelét, majd ismét magamhoz ragadom és súlyemelésemmel a vállamra vetem. A másik kérdésére nem állt szándékomban válaszolni, így leintettem. Ahogy azonban ismét megindulunk egymás felé, újabb csalafintaságot keneget az egyik zsebkésére, ami fölényes kuncogást vált ki belőlem. Második támadása elől ki tudok térni, de az első szúrása betalált, s újabb mérgezés jelez a rendszerem, melynek következtében teljesen ledermedek. Egyik végtagomat sem tudom mozdítani, így nemhogy potizni vagy támadni nem tudok, de még védekezni sem. - Mi ez az ármánykodás, sunnyogó? - kiáltok utána ingerülten, miközben már vörösödik a fejem a szüntelen próbálkozástól, de minduntalan sikertelenek a próbálkozásaim.


Élet: 91/100
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szomb. Jún. 01 2013, 20:58

Siker! Félsiker, mármint. Bárcsak több eszközöm lett volna, hogy megakadályozzam a támadásait, de ez így elég cinkes volt. Taidana ellen felhasználtam egy halom olyan cuccost, ami ide is kéne, ami most visszaüthet, de perpillanat még nem kellett aggódnom. Maximum amiatt, hogy alig csökkent az életcsíkja, miközben én jól tudtam, hogy két találat kell Nii-channak, hogy véget vessen a párbajnak.
- Meg is lepődtem, hogy ki a fene lehet ez a Pablo... gonosz vagy, hogy becsaptál mindenkit Sad - kommentáltam, elmorzsolva egy virtuális könnycseppet. Lebénult, így volt egy kis időm kifújni magam, és átgondolni, mi legyen a következő lépésem.
- Jobban illett hozzád a lándzsa, ez ilyen muszkli manóknak való bigyusz Rolling Eyes - jegyeztem meg, miközben újfent a szütyőmben matattam. Ezúttal egy poti került a kezembe, kellett egy kis erő a folytatáshoz. Éreztem, ahogy eluralkodik rajtam a tompaság.
- Mwahhahahaa, nincs egyedül ez a trükk a tarsolyomban :;P: - hallattam mesterkélt, gonosz nevetést, majd felhajtottam a bikapotit, és mihelyst szárnyra keltem tőle, már lendültem is előre. Nem érdekelt a fair játék, maximum annyiból, hogy talán ki fog tudni már térni, ahogy visszanyeri az uralmát a tagjai felett. Hátulról jöttem, X-et próbálva hasítani a hátába :3


// 57/80 HP
Megittam egy Vörös Bika potit, hat körig nem kell pihennem.
H az első kocka talál, -1 erő a Cseppkő miatt, ha a második, akkor -2 fegyverkezelés és 4 kell neked a találathoz //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 20:58

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4766609959_af0c0eb7c7_s [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jún. 01 2013, 21:19

- Én ugyan nem csaptam be senkit! - bontakozok ki végre a méreg okozta béklyóból, ahogy hatását veszti az a késre kent lötyi, hállelúja nem tartott sokáig - Rajtad kívül senki sem kérdezte meg, hogy nem ismerjük-e egymást. Látod, előtted nem is titkolóztam tovább. - Megrázom kissé a végtagjaimat, hogy kimenjen belőlük a zsibbadás, viszont mire feleszmélhetnék, a pöttömke máris támad. Megint mesterkedik valmiben, ahogy ő maga is mondta, vannak még trükkök a tarsolyában. Ismét bekapok két találatot, de most egymás után, melynek következtében már észreveszem, hogy jelentősen csökkent a fegyverkezelésem, ami még gondot okozhat a későbbiekben. Nem vagyok rest felhajtani egy frissítő potit, ez legalább a HP-mat rendbe teszi és egy kis plusz fürgeséget is ad. - Ne izegj-mozogj, a végzeted úgyse kerülheted el, csak meghosszabbítod a kínlódásodat... - Most, hogy végre szabadon mozoghatok, lendítem is a pörölyömet, hogy ismét lesújtsak.

Benyomtam egy Egyszerű Frissítő Potiont (+4 gyorsaság egy körig és +25 HP-t gyógyít)
Ha betalálok, 39 sebzés megy rád.

Élet: 80/100 (91-2x18=55+25=80)
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 21:19

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szomb. Jún. 01 2013, 21:50

- Az poén, pedig még Rennel is harcoltál, nem? o.O Neki se voltál gyanús? :3 - kérdeztem vissza, miközben a termetes fegyver elől felugrottam, így az elsuhant alattam. Háh! Ráadásul az X-et is sikerült a srác hátába vésnem, még a végén jóra fordulnak itten a dolgok. Sokkal könnyebb volt így harcolni, hogy tudtam, ki van velem szemben, és nem valami ismeretlen tényező bizonytalanít el. Ráadásul élt bennem a bizonyítási vágy. Kikupálódott, de mégis csak én vagyok a régi céhmestere, az meg nem járja, hogy a tanítvány legyűrje a mestert Rolling Eyes
- Kapj el, ha tudsz Razz - öltöttem ki a nyelvem Nii-chanra. A gyorsaságommal sose volt gond, ám előtte még be akartam neki zúzni kettőt a késeimmel. Reméltem, hogy nincs sok potija, nekem se ártott volna. Amíg ivott, addig én is használtam egy újabbat.


// 57/80 HP
Felhasználtam egy Rövid pontosság potit, az első találatom biztos.
Az első szúrásom -2 fegyverkezelést ad, így a másodikra már elég csak 3-at dobnom, hogy találjak. A kábító méreg ezzel lekopott a késemről. //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 21:50

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jún. 01 2013, 22:08

Nem válaszoltam. Különben is Ren lett volna az utolsó, akinek elárulom, hogy én vagyok a maszk mögött. Viszont elegem lett a szövegelésből, dekoncentrálttá tesz és először megy félre az ütésem. Összeszorítom a fogaimat, ahogy két újabb sebzést kapok be Mirikától, nem tetszik ez nekem. Benyomok egy újabb frissítő potit a biztonság kedvéért, hogy tartani tudjam a tempót és a Hp szintem is újra rendbe jöjjön és maradjon a zöld zónában. Eddig még egyszer sem estem sárga alá, szóval magabiztosságom töretlen Cool Iménti sikertelenségemet betudom annak, hogy nem udvaroltam kellően körbe Fortuna asszonyt, így ezúttal csókot lehelek arcára, majd ismét lendítem a pörölyöm, hogy kíméletlenül lecsaphassak.


Benyomtam egy Egyszerű Frissítő Potiont (+4 gyorsaság egy körig és +25 HP-t gyógyít)
Ha betalálok, 39 sebzés megy rád.

Élet: 69/100 (80-2x18=44+25=69)
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 22:08

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szomb. Jún. 01 2013, 22:21

Elkapott, hogy a fene a pofáját :3 Nem kerültem elég messzire tőle a támadásom után, ráadásul el voltam foglalva azzal, hogy már megint potizik és visszanő az életcsíkja. Így aztán tulajdonképpen nem is meglepő, hogy annak rendje és módja szerint úgy telibe kapott a pöröllyel, de úgy... Szóval hogy csak egy bukfenccel tudtam magam megállítani a földön. Iszonyat erő volt ebben a fegyverben, meg Nii-chan kezében is. Kiköpködtem a számból a port és megtöröltem (a számat, nem a port -.-), miközben talpra álltam.
- Oké, hová is tettem a titkos fegyveremet? - kutattam újfent az erszényemben, és rá is akadtam. Látványosan kentem fel a mérget a késemre. Több trükk nem nagyon maradt a tarsolyomban, de azt ő nem tudhatja. Ez sem volt már igazán nyerő, a puskaporomat ellőttem :/ Nem állt jól a szénám, az ő rengeteg élete még zöldben, az enyém meg már pirosban, és összesen egy darab mini potim volt, amivel semmit sem értem. Szép kilátások Rolling Eyes
- HÁÁÁÁÁÁ! EI! - kiáltottam rá, és odapattantam mellé, hogy egy jól irányzott döféssel... nos, lágyékon szúrjam Neutral A másik kést meg a hasába vágtam volna bele ._.


// 18/80 HP
Elhasználtam a fárasztó mérgemet.
Ha az első kés talál, az -1 erő, ha a második, az -2 kitartás. Mint halottnak a csók *3* //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 22:21

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Jún. 01 2013, 22:43

Titkos fegyver, cöhh... Már megint milyen trükköt keneget ez a kis sunnyogó a bökőjére? Blöffökkel nem lehet megfélemlíteni, nekem különben sincsen szükségem másra, mint heal potira, az erőmre, pörölykére és a magamba vetett hitbe. Na meg persze Fortuna asszony kegyelmére Rolling Eyes Az viszont igencsak mélyen érint, hogy Meredith után Mirika is a lágyékomra támad, így annyira megilletődök, hogy mindkét támadása bemegy. Hátrálok, amennyire csak tudok, miközben elvékonyodó hangomat emelem a pöttömkére. - Hékás! Az admirális urat nem szabad bántani! Ez lenne a titkos fegyver, sunnyogó? Kiporolom a feneked, Hugi! - Nincs más választásom, övemen függő táramból egy újabb potit kell kiemelnem és benyakalnom a tartalmát, majd újabb csókot lehelek Fortuna asszony orcájára, nehogy megsértődjön a csalfa hölgy és Mirika pártjára álljon. Ideje véget vetni ennek a küzdelemnek, lendítem pörölyömet, hogy reményem szerint az utolsót zúzzam vele a piros életsávos ellenfelemre.


Benyomtam egy Egyszerű Frissítő Potiont (+4 gyorsaság egy körig és +25 HP-t gyógyít)

Élet: 58/100 (69-2x18=33+25=58)
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 01 2013, 22:43

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szomb. Jún. 01 2013, 22:58

Yosshi! Feldobott, milyen jól ment a harc most is, akárcsak Taidana ellen. Lehet az a csoki ennyire jól feldob? Vagy csak azért, mert van személyes motivációm is. Tény, hogy Ai-chan ellen olyan nem volt, meg Hime-chan ellen sem, egyiküket sem ismertem.
- Bah... az nem a te reszortod, bátyó :3 De hány potid van neked? o.O - csodálkoztam el azon, hogy újra visszalendítette zöldbe az életét. Így hogy nyerjek ellene? Most sajnáltam csak igazán, hogy nekem nem maradt, hála annak a lúzernek :/ Sok időm azonban nem volt elmélkedni, Anat újabb támadást indított. A felizzó fegyvere elől el akartam szökkenni, mint egy szöcske, és már meg is volt a rugaszkodás, de túl lassúnk bizonyultan. Ijedten vettem észre, hogy a rendszer által vezetett pöröly elkerülhetetlenül tart felém, a következő pillanatban pedig már a lila erőtér állította meg. A lökéshullám ismét hátralökött, pláne mivel a levegőben voltam, de ezúttal volt annyi lélekjelenlétem, hogy egy tornászmutatvánnyal elkerültem az esést és talpra estem, mint egy igazi macska. Megjelent a győztes felirat, de nem az én fejem felett. Kisöpörtem az arcomból a hajamat, és elhúztam a számat. Lassan kezdett beütni a vereség tudata. Nem volt kellemes :/
- Hát... gratulálok... Azért egy picit jobb így, hogy nem egy noname maszkos kalapált el :3 Büszke vagyok rád! - öleltem meg, arcomat pedig belefúrtam a vállába. Észre se vettem, mennyire nyerni akartam, de talán... azt hiszem bizonyítottam azért, hogy vagyok valaki. Ha más nem, Aincrad legjobb amazonja... :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Jún. 02 2013, 00:15

Lendül a pörölyöm, azonban nekiütközik egy lila buroknak. Fejem fölött megjelenik a jól ismert "winner" felirat, s ennyire még sosem volt mámoros a győzelem. Tekintetem Mirikára terelődik, aki szerencsére gond nélkül talpra szökken. Igazán figyelemre méltó ez a fejlett akrobatika, azt hiszem nekem sem ártana időnként magamra is gondolni és beruházni egy második szintűre. Ahogy vége a harcnak, megkönnyebbültség tölti el a testemet, ami ellazítja feszülő izmaimat, összeszorított állkapcsomat, s végre levetkőzhetem ezt a feszült, mogorva, harcéhes énemet. Persze csak pillanatnyilag, hiszen új nap egyenlő új kihívásokkal, de ma még ünnepelni akarok. Ennyit talán megengedhetek magamnak, s talán kiélvezhetem a győzelem ízét. Már ha sikerül felfognom, hogy valóban vége a kupának és valóban én nyertem. Agyam zakatol, keresi a taktikákat, végigpörgeti a potionok és kristályok listáját, oszt, szoroz, nem nyugszik. Szívemnek kell megálljt parancsolnia neki, amikor Mirika elém lép, gratulál és átölel. Kezemből kiengedem a pörölyt, melyet eddig szikáran tartottam még mindig, azt várva melyik irányból érkezik a következő támadás. Most viszont nincs rá szükségem, ideje átadni a helyet Nii-channak, a szívélyes nagy testvérnek, így visszaölelek, s a megszeppent ábrázatomra végre mosoly költözik.
- Én is büszke vagyok rád! Bevallom, eléggé megizzasztottál... - simizem meg a buksiját, majd adok egy puszit a homlokára - Sajnálom, ha erőszakosnak tűntem, ígérem, most már a bátyód leszek. Gyere... - húzom mosolyra ujjaimmal a szájacskáját, majd inventorymba küldöm a felszereléseim - Elmesélek neked mindent a díjátadó után. Azt hiszem van miről beszélgetnünk. De most még élvezzük ki egy kicsit a közönség éljenzését - Így magasba emelem az én kis pöttömöm kacsóját is és hagyom, hogy velem együtt fürödjön a közönség szeretetében.


Köszönöm a párbajt és az egész tornát! Győzelmemet Ranmarunak és Peternek ajánlom, akik kitartóan szurkoltak nekem.

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Tigerarmor
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 02 2013, 22:22

A Stella kategória döntője rendkívül taktikus és izgalmas harcot hozott. Bár Mirika mindent megtett a kilétét felfedő Anat ellen, stratégiáját a harcos nyers életpontokkal és erővel ellensúlyozni tudta, így érvényesítette a paírformát. Hamarosan eredményhirdetés.

Győztes: Anatole Saito
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika Empty Re: [Stella finálé] Anatole Saito vs Mirika

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.