Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

4 posters

Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 28, 2013 2:25 pm

Anatole Saito
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 40
Kitartás: 13
Gyorsaság: 24
Speciális képesség: 10
Páncél: 27
Egyéb: 3x Mini Potion, 2x Kis Potion, 1x Béna Frissítő Potion, 3x Egyszerű Frissítő Potion, 1x Halvány Erősítő Kristály, 2x Gyors Futás Kristály, 2x Pajzs Kristály, 1x Tükör Kristály
(Talonban: 1x Kis Potion, 2x Halvány Gyógyító Kristály a boss-inventoryban)

Ryuninji Ren
Élet: 90 HP (Reginald 45 HP)
Fegyverkezelés: 1
Irányítás: 41
Kitartás: 8
Gyorsaság: 28
Speciális képesség: 9
Páncél: 16
Egyéb: 1x Halvány Erősítő Kristály, 2x Halvány Gyógyító Kristály, 1x Gyors Futás Kristály, 3x Pajzs Kristály, 2x Rövid Pontosság Potion, 3x Vörös Bika Potion, 5x Rövid Akarat Potion

Anatole Saito sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.
Ryuninji Ren sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Reginald sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Ryuninji Ren
Anatole Saito

*megjegyzés: Ha Anat gyors futás kristályt vagy egyszerű frissítő potiont használ, ugyanakkora lesz a két karakter gyorsasága. Ezekben a körökben nem lesz sorrend, aki előbb ír, azé a kezdeményezés.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Május 28, 2013 4:47 pm

Szinte el se hiszem, hogy idáig eljutottam mindenféle erőlködés nélkül. Hehe, de ez van, mit is lehet tőlem várni? A nagy Ryuninji Rentől? Belépve az arénába megpillantom jelenlegi ellenfelem. Hát maszkban van, mit bánom én, nem ismerkedni akarok vele, hanem harcolni. Érdekes dolog az tutihogy így jelenik meg… A mi aggaszt az a hatalmas fegyvere.. tehát harcos.. ajajajj.. azoktól talán félni kell. Nem mehetünk fejjel a falnak.. úgy, mint az előző harcomnál.. mondjuk ott a mázlin múlott az egész.
- Ossu!- integ az idegennek és Reginaldot küldöm támadni, majd elnyomok egy pajzskristályt is, biztos ami biztos.. nem szeretnék one hittel kiakpni, az trééé lenne.

_________________
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28, 2013 4:47 pm

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 28, 2013 6:21 pm

Az egyébként nem túl fényesen sikeredett Nova kupa vége azért jól sült el, pedig nem akartam céhtársak ellen harcolni. Ennek ellenére úgy tűnik jót tett a kedélyállapotomnak a Meredith elleni harc, így újult erővel térek vissza a Stella arénába. Első dolgom az, hogy utánanézzek a tabellának. Tudtam, hogy nem lesz egy egyszerű menet a Ren vs. Ran, de őszintén szólva meglep, hogy a céhtársam jutott tovább. Titkon reménykedtem benne, hogy nem vele kell majd összecsapnom, hanem ismét esélyem nyílhat elverni Ranmarut. Valahol büszkeséggel tölt el, hogy eddig eljutottunk mindketten, viszont sajnálatos dolog, hogy pont őket kell legyűrnöm a döntőbe jutáshoz, viszont a jó oldala az egésznek, hogy a dobogón lehet két Arteses is. Afelől kétségem sincs, hogy Mirika le fogja gyűrni a Kölyköt, bár Susaya még okozhat meglepetéseket. Akármelyikük is kerül a döntőbe, meg kell mérkőznöm ellenük. Taival azért, mert van egy lezáratlan párbajunk, Mirikával pedig azóta érzek egy egészséges versengést kettőnk között, amióta kiléptem a Voiceból és megalapítottam a saját céhem. Tartok tőle viszont, hogy Ren nem lesz egyszerű falat Regi bődületes sebzése miatt. Gyorsak, ügyesek és odavágnak rendesen, erről a boss harcokon megbizonyosodhattam már. Életügyileg nem tudom hogy állnak pontosan, de nem lehetnek rosszabbak, vagy sokkal rosszabbak, mint én, különben nem hősködne a fronton a képességével. A poti- és kristálykészletemben, illetve a fémpáncélomban bízhatok a győzelem érdekében.
Ahogy kilépek az arénába, jöhet a jól bevált szótlan biccentés köszönésképpen, mely enyhe meghajlásba megy át. Ő is köszönt, aztán máris betáraz kristályból. Van esze a sztárocskának, nem bízza a véletlenre. Közben Regi már röppen is felém, s mire észbe kaphatnék, éles karmai vérvörös pixelcsíkot szántanak belém. Páncélomat máris leüti, életpontom némileg csökken. Még annál is nagyobb a sebzése, mint amire számítottam. Biztosra megyek, nem árt elővigyázatosnak lenni a következő támadását illetőleg, s nem csak a védekezési technikámra és ügyességemre hagyatkozok, hanem elnyomok egy pajzs kristályt. Az Mirika és Tai ellen szvsz úgysem kell annyira, beáldozható cucc. Rohamozok én is, lendítem a pörölyömet, viszont szokásomhoz híven nem a petet, hanem az idomárt támadom. Egy repülő kisállatot úgyis nehézkesebb eltalálni.


Élet: 86
Elhasználtam egy pajzs kristályt + 40 sebzés Renre, biztos találat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Május 28, 2013 7:20 pm

Reginald sikeresen betalál ám a nagy öröm elmarad, mert alig szedtünk le egy keveset az élet pontjaiból. Hát ez gáz, úgy tűnik valaki nem felejtett el életre pakolni. De mindegy, nincs időm ezen gondolkodni, mert támad és ráadásul engem… cöh… tényleg van neki egy kevés esze. Meglendíti a pörölyét és eltalál, minek következtében csúszok hátra pár lépést.
- o.O - Páncélom az már nincs és hp-mból is lejött egy kevés. –Nos ez harcosnál okés is lenne, de én feleztem neki az erejét és még így is? Miért nem jár ez bossot ölni, ha ekkora sebzése van? Ez is a gyáva fajtából van… tuti.
Míg én azon vagyok, hogy felocsúdjak, Reginald támadásba lendül és próbálkozik. Én meg kihasználom az időt arra, hogy megint bevessek egy pajzs kristályt. Nem vagyok hülye… ekkora sebzést nem kaphatok be csak úgy.


Páncél: 0/16
Hp: 86/90

Pajzs kristály: 1/3
Sebzés találat esetén: 41/2 = 21



A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 28, 2013 7:22 pm-kor.

_________________
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28, 2013 7:20 pm

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 28, 2013 7:47 pm

A csudába is, bekaptam egy újabb sebzést Regitől. Most egy kicsit átérezhetem a bossok helyzetét, amikor őket csépeli ez a pöttöm madárka. Kicsi a bors, de erős, s ez hatványozottan igaz rá. Még a pajzs kristály védelmével is elég sok pontot szedett le az életemből. Igaz, hogy még zöld az életsávom, de drasztikusan közelít a feléhez. Nem lesz ez így jó. Aktiválok egy újabb pajzs kristályt a biztonság kedvéért, majd újból megrohamozom Rent, s figyelem, hogy áll majd az életsávja.


Élet: 65
Elhasználtam egy újabb pajzs kristályt (2/2) + 20 sebzés Renre (pajzs kristálya felez), biztos találat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Május 28, 2013 8:46 pm

Regi pajtásom másodszor is betalált, de még mindig a zöld zónában figyel az élete a maszkos ellenfelemnek, ez így nem jó, nagyon nem jó. Ha így haladunk, akkor én előbb bedobom a kulcsot, mint ő. Egy pajzs kristályom maradt, ami édes kevés. Semmi kedvem szembenézni a gyengítés nélküli sebzésével. Ismételten lendül az a hatalmas, otromba fegyver. Ösztönösem magam elé kapom kezeim keresztben, védekezés gyanánt, de semmi, mintha ott se lenne. Az én védelmemnél még a papírlap is erősebb…. ez igazán lehangoló. Megint csúszkálok és rövid időre el is veszítem egyensúlyom, de hamar visszanyerem, csak kicsit botladozok, mint a részegek…
- Nah.. ennyire ne csiklandozz… - muszáj kicsit incselkedni, ezzel talán el is vonom a figyelmét a petem újabb támadásáról, én meg közben felfrissítem magam egy ízletes potionnal.


Páncél: 0/16
Hp: 66/90

Vörös Bika Potion: 2/3
Pajzs kristály: 1/3
Sebzés találat esetén: 41/2 = 21



A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 28, 2013 9:13 pm-kor.

_________________
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28, 2013 8:46 pm

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 28, 2013 9:07 pm

Sikerült kikerülnöm Regi támadását, ami miatt vérszemet kapok, de Ren incselkedése miatt kicsit felhúzom az orrom. Ilyen komoly harc közepette ne poénkodjon, mert most nem vagyok vevő rá. Túl nagy a tét számomra ahhoz, hogy leálljak csevegni és vihorászni. Lehet az lesz a vesztem, hogy túlságosan komolyan veszem ezt a párbajt, de muszáj erősödnöm és minél hamarabb kijutnom. Ehhez pedig elengedhetetlen, hogy megnyerjem a kupát és a vele járó nyereményt. Ígéretet tettem, hogy győzök, s amit egy Saito megfogad, azt be is váltja. Nem késlekedhetek tovább, lehet csupán egyetlen ütés elegendő, hogy lenullázzam, hiszen az életsávja már majdnem a felénél van. Az enyém már a sárga zónában, de még kibírok akár két ütést is, vagy kellően ügyes leszek és eltáncolok előle. Mielőtt megrohamoznám ismét Rent, hezitálok. Pajzs kristályokból kifogytam, potikat viszont nem szabad elhasználnom a döntő előtt. Halvány erősítő kristály gyengécske, mikor ilyen bitang nagy sebzések röpködnek. Mi legyen? Tükör kristály? De hiszen az a petet sebezné, Regit pedig nem szeretném bántani továbbra sem. Gyorsaságturbózással semmit nem érek, nem fogom tudni lekörözni a tempóját. Akkor mi marad? A puszta erő és Fortuna kegyelmében való remény. Mégis megtorpanok, látva, hogy ő is potizott, felhajtok én is egy kis potiont, majd már tényleg semmi sem tarthat vissza, lesújtok újra az idomárra, bízva abban, hogy petje nem tud eltalálni.


Élet: 65
Használtam egy kis potiont (+20 hp kövi körben) + 40 sebzés megy Renre, biztos találat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Május 28, 2013 9:40 pm

A szentségit neki…. nem gondoltam volna, hogy ilyen gyors. A frissítő üdítőm után, akartam még egy pajzs kristályt is használni, de nem maradt rá elég időm. Hatalmas sebzést szenvedek el, szinte repülők el oldalra és pislogok, hogy mi van. A főnixecském se talál, lehet felhúztam egy kicsit a beszólásommal. Hehe… nem gondoltam volna, hogy ennyire érzéketlen a szótlan „barátom”
- Nah, ez már egy fokkal jobb…. mondom, miközben feltápászkodom a földről. Már elő is készítek egy kristályt.. Az utolsó pajzsot.. hát ez után nem tudom, hogy mihez kezdek. A petecském meg támad.. kicsit feltüzelte magát a korábbi kudarca miatt. Nem szeretem mikor ilyen, mert ezzel a viselkedéssel csak több hibát szokott véteni. Ez van.. meg kell tanulja, hogy ő sem tökéletes….


Páncél: 0/16
Hp: 26/90

Vörös Bika Potion: 2/3
Pajzs kristály: 0/3
Sebzés találat esetén: 41


_________________
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28, 2013 9:40 pm

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 28, 2013 10:00 pm

Úgy tűnik Regi kezdi elveszíteni a fonalat, már másodjára hagyja ki a lehetőséget, hogy eltaláljon. Vagy én szívtam föl magamat annyira, látva Ren sárga életsávját, hogy már minden karmolása, csípése ellen el tudok lépni. Nem mondom, hogy kiszámítható a támadása, mert ügyesen manőverezik, de szerencsére tudok olyan gyors és ügyes lenni, hogy még időben kitérjek. Viszont érzem, hogy a végtagjaim elnehezülnek és lassan, de biztosan pihenésre lesz szükségem. Ilyenkor néha még azt is hallucinálom, hogy egy mérőműszer "bíp"-el a fülembe, hogy keressek végre biztos pontot, mert kidőlök, ha nem szusszanok. Mint amikor lemerül az akkumulátor. Már csak a villogó piros lámpa hiányozna, mint Vasember sisakjában...
Lényeg, hogy támadni kell, szakadatlanul. Ren egymagában védtelen, Regi hiába próbál minduntalan elterelni tőle, eddig mindig betaláltam. Kifizetődőnek látszik az a rengeteg pont, amit fegyverkezelésre költöttem, ahelyett, hogy továbbra is az erőpontjaimat húztam volna fel. Lendületet veszek, hogy pörölyömmel remélhetőleg utoljára lesújtsak és elkaszáljam vele az idomárt. Fogaimat összeszorítva várom az eredményt.


Élet: 65+20=85

20 sebzés megy Renre (pajzs kristály miatt felezés), biztos találat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Május 28, 2013 10:14 pm

Mondtam én.. Regi megint megcsinálta. Szigorú tekintettel nézek rá, miután felkelek az újabb csapás után hempergésemből. Ez a madár nem tanul semmiből sem. Tollai lángra kapnak, nah ez jelenti azt, hogy vége.. elborult az agyacskája és ész nélkül támad. Pedig minek?? Ennek itt már vége. Hat egész hp-val nem jutok messzire. Egy ütés és végem. Azért egy utolsó aduászt megpróbálhatok. Van még egy szinte semmit érő kristályom vessük hát be, nem oszt, nem szoroz itt már. Próba szerencse.


Páncél: 0/16
Hp: 6/90
Vörös Bika Potion: 2/3
Pajzs kristály: 0/3
Halvány erősítő kristály 0/1
Sebzés találat esetén: 41


_________________
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28, 2013 10:14 pm

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Május 28, 2013 10:16 pm

Ahogyan arra számítottam, mellé, ez van. Ellenfelem azonban nem támad, elfáradt. Egy kör plussz, lássuk mire megyek. Támadás és képességem is szeretném bevetni, most először.

Páncél: 0/16
Hp: 6/90
Vörös Bika Potion: 2/3
Pajzs kristály: 0/3
Halvány erősítő kristály 0/1
Sebzés találat esetén: 46



A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 28, 2013 10:17 pm-kor.

_________________
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28, 2013 10:16 pm

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Május 28, 2013 10:35 pm

Kifulladtam. Ez van. Ezt a cseszett nagy pörölyt forgatni még súlyemeléssel sem egyszerű körökön keresztül, a futkorászásról nem is beszélve. Kellene valami olyan kristály, ami mozgásképtelenné teszi az ellenfelet, akkor nem tudnának ezek a puskalábúak megszökni előlem. Hát igen, a sebességem, az a hátrányom, ez a boss harcokon is megmutatkozik, az íjászok meg árnyharcosok ellen pláne. Tulajdonképpen köszönetet mondhatnék Rennek, amiért megkímélt a Ranmaru elleni újabb összecsapástól. De inkognitómat nem fedhetem fel előtte. Még nem. Talán soha. Bár előbb-utóbb úgyis rájön, nem ejtették a fejére, a hazugságok és a tématerelések pedig nem az én asztalomra tartoznak. Miközben próbálom összeszedni magam, Regi és Ren minden próbálkozása csődöt mond. Már nem segítenek a kristályok, potik, trükkök, Regi lángol, ami azt jelenti, hogy bepöccent. Ilyenkor vagy könyörtelenül lesújt extra durván, vagy annyira nem tud uralkodni magán, hogy hibázik. Nem szeretném megtudni ennek az eredményét, így kitérek előle, s ismét lecsapok Renre. Az ég szerelmére, mennyi HP-ja van még?!


Élet: 39
40 sebzés megy Renre, biztos találat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Május 31, 2013 6:23 pm

Hehe, hát nem meg mondtam? Az a buta kakadu nem bír a pixeleivel és akkor hibázik ezerrel. Sokadjára véti el a célpontját ezen a meccsen, ez tréééééé. Százszor elmondtam már neki, hogy ne kapja fel ennyire a vizet, de hallgat rám? Persze, hogy nem, mert őnagysága jobban tudja. Tétlenül nézek ellenfelem közeledő fegyverére, majd már esek is hátra az ütés erejének következtében. Nem sebződtem, helyette kiírták a győztes nevét. Sajnos nem az én nevem került oda.
- Cöh... - feltápászkodok.. egy ilyen miatt kikapni. Regi még mindig támadja az ellenfelet, hiába nem tudja sebezni. Jópárszor neki megy, a lilás mező megállítja rengetegszer, de mintha nem lenne eszénél.
- Reginald! - szólok rá erélyesebben, hogy hagyja már abba, de oda kell mennem és szó szerint le kell fognom, hogy nyugodjon meg. szerencsémre addigra az ereje is jócskán elfogyott már.
- Bakayrou - mondom neki mérgesem, azután egy kis simit megérdemel, mert jól küzdött.. csak ne vesztené el az eszét ilyen helyzetekben.
- Most szerencséd volt, de a visszavágón kiütlek - mondom magabiztosan a maszkosnak, még kis is húzom magam, feszítek Regivel a kezemben aki pihenget... bolond madár, így kifárasztani magát....
- Sarawada! - intek neki és elhagyom a stadiont.

_________________
[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Május 31, 2013 6:33 pm

Győztem? Győztem!
Megkönnyebbülten fújom ki a levegőt, nem sok híja volt, hogy én húzzam a rövidebbet, szinte már úgy érzem, hogy csak a szerencsének köszönhetem, hogy ki tudtam kerülni Regi támadásait, de Fortuna asszony ismét a pártomra állt és nem volt csalfa nőszemély. Képzeletben csókot küldök neki, ám az kissé zavarta az idillemet és a győzelmi mámoromat, hogy a madárka szüntelenül nekem akart jönni. A későbbiekben Rennek meg kell tanítania a petjének, hogy hogyan tud lehiggadni, mert akadhatnak még problémák abból, hogy nem tudja szabályozni a kicsikét. Mondjuk az ő kisállatának legalább van személyisége, még ha nem is beszél. Aztán Ren végre megfékezi Regit, majd megfogadja, hogy a visszavágón kiüt, végül távozóra fogják. Biccentek én is feléjük, majd szótlanul távozom, hogy felkészülhessek a végső meccsre, közben magamban nyugtázom, hogy nem lesz visszavágó...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 31, 2013 6:36 pm

A rejtélyes Pablo Aincrad nagynevű idomárjait legyőzve jut a fináléba, ám ezúttal némi füttyszó kíséri a távozását. Rennek számos rajongója volt a nézőtéren.

Győztes: Anatole Saito
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren Empty Re: [Stella SF] Anatole Saito vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.