Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

4 posters

Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 17:28

Ryuninji Ren
Élet: 90 HP (Reginald 45 HP)
Fegyverkezelés: 1
Irányítás: 41
Kitartás: 8
Gyorsaság: 28
Speciális képesség: 9
Páncél: 16
Egyéb: 1x Halvány Erősítő Kristály, 2x Halvány Gyógyító Kristály, 1x Gyors Futás Kristály, 3x Pajzs Kristály, 3x Rövid Pontosság Potion, 4x Vörös Bika Potion, 5x Rövid Akarat Potion

Szophie
Élet: 75 HP (Vezér 38 HP)
Fegyverkezelés: 6
Irányítás: 27
Kitartás: 13
Gyorsaság: 22
Speciális képesség: 6
Páncél: 16
Egyéb: 3x Halvány Gyógyító Kristály, 2x Pajzskristály, 1x Béna Frissítő Potion

Ryuninji Ren sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-őt vagy nagyobbat kell dobnia.
Reginald sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, 4-et vagy nagyobbat, ha idomárt. Minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-őt vagy nagyobbat kell dobnia.

Szophie sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Vezér sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.

Ryuninji Ren Soundwave képességének hatása: megakadályozhat egy támadást.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Ryuninji Ren
Szophie
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Május 06 2013, 18:31

A hírek szerint rengetegen jelentkeztünk erre a bajnokság szerűségre, ez nem is zavarna, de hogy az első ellenfelem pont Phi-phie-chan legyen, hát ez meglepetés. Szerettem volna őt elkerülni, ha lehet, meg még sok mindenkit. Reginaldot persze ez nem zavarja, mert Vezér már egy ideje a bögyében van, bevallom, nekem is egy picit, főleg mikor féltékenykedik meg ilyenek.
- Szia Phiphie-chan!- köszönök neki hevesen integetve, Regi meg csak ül a válamon, ránéz vezérre és elkezd neki struccozni, már nagyon le szeretné kenni a száját. Nagyot sóhajtok, javíthatatlan egy kis mocsok ez a főnix.
- Úgy tűnik, igen sokszor hoz össze minket a sors, ez talán jelent valamit?- kuncogok és a petem felreppen a magasba, hogy bemelegítsen.
- Sok sikert Phiphie-chan, nyugi, most nem lesz csiki támadás, adj bele mindent és a vesztes fizet a győztesnek egy epres fagyit Razz Ez a mi örökös fogadásunk, amit minden összeütközésünkkor tisztázni kell, nehogy valamelyikünk elfelejtse.
- Akkor hajrá – amint megadták a jelet a kezdéshez Reginald már támadta is Vezért.


_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 18:31

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Szophie Hétf. Május 06 2013, 19:26

Álomkórosan kecmeregtem ki a szobámból, feltett szándékkal, hogy ma sem fogok semmit sem csinálni. Nincs az az isten, hogy Vezér rávegyen bármilyen harcra. Még egy icipici vaddisznót sem gyilkolok ma le, az szent!
Pislogtam a szemembe sütő fénytől, egy arénában voltam. Hogyan is kerültem ide? Mi történt? Mi ez? Mit csinálok? Kérdések kusza sora, és nem találtam meg rá a választ.. Egy biztos, harcolnom kell, mint oly sokszor.
Felpillantottam az aréna túloldalára, hogy megnézzem ellenfelem arcát.
- Re-Ren? - Ez mégis mi? Ő? Talán ő rángatott ide? Kedvesen köszönt engem, arcán széles mosoly. És most? Én mit tegyek?
- Szia.. - kiáltottam haloványan. A fiúból sugárzó jókedv mindent beborított. A szokásos folyamatos kuncogása, és ahogyan becéz olyannyira vidám, mintha egy teljesen más világ lenne, amely teljesen távol áll tőlem. Én sem voltam más.. Valószínűleg a régi én már boldogan futott volna hozzá, hogy legalább egy öleléssel köszönthesse barátját. Ehelyett én csak elfordítottam a fejem. Nézni sem tudtam a vidám kisugárzását, boldog mosolyait.
- Sokszor.. Öhm.. Ez hányadik párbajunk? Harmadik? - erőtlen mosoly jelent meg arcomon. Igazán mulatságos ennyiszer összefutni.
- Nem fordítva? A nyertes fizet a vesztesnek fájdalomdíj fagyit! Ez mindig így van..Hisz én mindig vesztek, de még egyszer sem fizettem.. - kiáltottam vissza. Fagyi? Már egy jó ideje nem ettem édességet, semmilyen édes dolgot. Egyszerű szendvicsen éltem, azzal is bőven megelégedtem, és olcsó is volt. Viszont ezt az örök szokást nem törhetem meg, ha fagyit szoktunk, akkor ez így is marad. Nem ronthatok el mindent csak azért, mert hirtelen ilyen komor lett az ábrázatom.
- Hajrá, és sok sikert. - adtam meg a végső szót. Elindult a párbaj, és Regi Vezért támadta, aki teljes páncélzatában volt, de még így is csekély az esélye a túlélésre, hiszen Regi támadsa hatalmas erejű.
- Switch Vezér! - kiáltottam, így a támadás engem ért, majd én is nekilendültem, hogy késemmel leszúrjam a kismadarat.


[Ennyit az én szerencsémről..1-es,pfff...]
HP: 50
Páncél: 0


A hozzászólást Szophie összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 06 2013, 19:56-kor.

_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0510[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 1110[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0310
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 19:26

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Május 06 2013, 20:00

- Igen, ez a harmadik, ha jól számolom- felelem mosolyogva. A kimenetelekre már nem nagyon emlékszem, nem is érdekel, csak az a lényeg, hogy mindig elmentünk utána fagyizni, mert a fagyi jó és abból is az epres a menő :F Most is szóba kerül ez a téma, de a kis trükköcském nem jött be, pedig jó lenne kapni fagyit akkor is ha nyerek.
- Na jó, legyen, de akkor már inkább három és ne egy, így tisztességes- ha kikapok legalább sok fagyit kapok, epreset :F
Tovább nem húzzuk az időt, előreküldöm Regi-t aki támadja a féltékeny és arrogáns farkas petet, de a gazdája megmenti.
- Hohóóó… szép mozdulat Szophie-chan- dicsérem meg, a saját testével végi meg a petet, nos lényegében ilyen egy menő idomár
- Regi… újra….- küldöm támadni a társamat megint, aki lelkesen megindul, valami sólyomszerű harci kiáltás közepette.


_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 20:00

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Szophie Hétf. Május 06 2013, 20:13

- Három? - pislogtam értetlenül. Nem elég neki, ha egyet fizethet nekem? Vagy azt hiszi, veszít, és így én állok neki annyit? Úgy legyen.. - Ennyire azért nem vagyok vékony, hogy így meg kelljen tömni fagyival.. - kuncogtam őszintén. Furcsa volt hallani magamat, ahogyan őszintén nevetek. Nagyon furcsa..
Regi megint támadott, de most nem talált el minket. Az előbb alkalmam volt megtapasztalni, hogy ő bizony elég hatalmasat képes sebezni. Még egy támadást talán kibírok, de Vezér biztosan egyet sem.
A pet elvéti, így alkalom nyílik, hogy mi is támadásba lendülhessünk. Először használom a képességemet, így elvakítva ellenfelemet, majd Vezér támadja Regit.

_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0510[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 1110[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0310
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 20:13

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4766604805_c1598fabbe_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Május 06 2013, 20:25

- Hármat bizony, de lehet több is- nyelvet őltök, majd kuncogok a lányka válaszán.
- Hát azért itt-ott elférne rajtad némi plussz, ha engem kérdezel, de persze így is gyönyörű vagy- ajajj, majdnem elfelejtettem bókolni, de most pótoltam… micsoda szégyen lenne, ha nem bókolnék egy szép hölgynek egy párbaj alatt…. az nem én lennék, még meg is dobálnának a nézők az tuti. Ezután Regi támad, de elvéti.. o.O nem sűrűn látni ilyet a pajtitól, még egy harci kiáltást is elnyomott itt, felidegesedett rendesen, ez nem lesz így jó, ilyenkor nem koncentrál eléggé… Tessék, Vezér el is kapja és csúnyán megsebzi… hát ennyi,
- Nyugi Regi, csak nyugi… Amúgy szép volt Phiphie-chan- nyugtatom, majd készül az újabb támadásra. ezúttal egy zuhanórepüléssel próbálkozik, de még mindig ideges…. idejeképességet is használni

Regi
Hp: 18/45

//Edit: Guardian Angel-t hasznátam, nem írtam oda.. sorry//


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 06 2013, 20:28-kor.

_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 20:25

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Szophie Hétf. Május 06 2013, 20:45

- Már megint oda lyukadtunk ki, hogy szerinted anorexiás vagyok. - játszom a sértődöttet. - Viszont ha így állunk, akkor már úgy illene, hogy valami hizlalót veszel nekem, nem? - kérdeztem vissza. - Persze megint csak nézheted, ahogy eszem a kaját, amit te veszel nekem.. Ez a vesztesek kiváltsága! -- nevettem fel ördögien.
Regi támad, és el is talál engem, majd akkor valami furcsa jelenik meg a homlokán. Mindenképpen rosszul állok. Életem alig maradt, semmire nem vagyok képes a továbbiakban. Biztosan vesztek.. Bár ez már megszokott.^^
Akkor toljunk még egy képességet, alias fénytámadás, aztán jöhet egy Vezér harapás a kis gazdinak, és itt a vége, fuss el véle.

HP: 9

_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0510[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 1110[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0310
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 20:45

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Május 06 2013, 20:57

- Dehogy is Phiphie-chan, én ilyet nem mondtam, nem is fogok soha. Már mondtam, hogy így is jól nézel ki, csak egy picike kis felesleg nem ártana meg neked, de nem ám. – kuncogok ismételten. Regi jól felhúzza magátVezér viselkedésén és sikeres találatán, mikor neki sikertelenül ért véget a támadása. Van ilyen, nyugtattam, ahogy bírtam, de sok haszna nem volt.
- Még nem biztos, hogy veszítessz, ahogy nézem elég kiegyenlített ez a küzdelem. Nem csak csinos vagy Phiphie-chan, de még erős is… még a végén szerelmes leszek…- igen, a szokásos.. csak nem bírom ki.
Tehát lehet, hogy te veszed nekem a sok fincsi édességet és csak nézheted, ahogy bepuszilom mindet… na jó, talán kapsz egy kis kóstolót Razz – Mi idomárok nagyon jól kijövünk, bezzeg a petek már nem, nagyon utálják egymást és ezt ki is mutatják. Van ilyen, ez van. Regi ismét rohamoz és aktiválja a képességét, vagyis megpróbálja.


_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 20:57

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Szophie Hétf. Május 06 2013, 21:29

- Igen, az a kijelentés, hogy egy kis felesleg nem ártana nekem, arra enged következtetni, hogy anorexiásnak nézel. - öltöttem ki én is a nyelvemet. Ellene lehetetlen, hogy ne legyen jó kedvem. Gyűlöltem ezért! Nem lehetek a saját depressziómban, mert kizökkent belőle. Ejnye.. Ezért verés jár.
- Mi.. - kissé meghökkentem. - Ne dobálózz ilyen szavakkal, mint a szerelem.. - húztam el a számat.
És még csak ki sem végez, hanem egyszerűen fogja magát, és nem talál el. A fene esne belé.
- Akkor is te fizetsz nekem! Vezér!! El ne merd találni! - kiabáltam petem után, aki Rent támadta.

_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0510[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 1110[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0310
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 21:29

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Május 06 2013, 21:40

- Nem, félreérted Phiphie-chan, nem vagy anorexiás, az egy betegség, te csak soványka vagy, ami jól áll neked, csak hát na….- próbálom menteni a menthetőt és nyelvet öltök. Reginald láthatóan nincs formában, már sokadszorra véti el célpontját, ez van, mondtam hogy nyugodjon le, de hallgat rám? Hát persze hogy nem, még csak az kellene, hogy nekem támadjon, nah, az szép lenne.
- Én nem dobálózok, ezt csak úgy kicsúszott és amúgy is te tehetsz róla Razz - a szárnyas petem megint lendületet vesz, hogy megcélozza ellenfelemet. Jól teszi, legalább lenyugszik, kivéve ha megint luft lesz, akkor valószínűleg felrobban a méregtől.
- Azt majd meglátjuk Phiphie-chan – Vezér támad és talál, ezzel leszedve a páncélom és hp-m egy részét. A kis görcsnek szép nagy sebzése van, elég tréééééé, sok ilyet nem kaphatok be. Regi meg pipul és lángra is kap, ami azt jelzi, hogy fő a feje, hehe, a bolondját járatják talán vele? Hmmm.. tanulnia kellene tőlem, hogy hogyan kerülje el ezt. Tehát a pet támad és képességet használ.


Regi
Hp: 18/45

Ren
Páncél: 0/16
Hp: 79/90

_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 21:40

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Szophie Kedd Május 07 2013, 10:02

- De nem csusszanhat csak úgy ki, egyébként meg mégis miért tehetnék én róla? Baka! - mormogtam.
Vezér egyszerűen nem hallgat rám, mindenféleképpen rosszat akar tenni nekem, mert most, amikor nem akarom, hogy nyerjünk, most sikerül eltalálnia ellenfelünket. Hogy ez milyen komisz egy állat.. És újra támadásba lendült, ha már egyszer Ren közelében van, megint őt veszi célba. A lángoló kis madárka még csak nem is érdekli. Egek..

_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0510[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 1110[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0310
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 10:02

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Május 07 2013, 12:14

Jót mulatok Pjiphie-chan reakcióján, igen, valami hasonlóra számítottam az elején, nagyon vicces egy lányka.
- De igen, simán kicsúszhat egy ilyen az ember száján csak úgy véletlenül. Az elöbbi mondatom tökéletes példa erre Razz - Reginald támad és megint elvéti a célpontot. Nagyon mérges, mert ezzel a luft sorozattal rendesen leégeti magát. Lángjai egyre hevesebben égnek.
- o.O.... Regi?! Öcsém, ez még a végén felrobban..... - majd fel robban a piuci állatka, lángjai már méteresek. Hát ez gáz, még a végén beberserkedik itt nekem a kicsike. Mielőtt bármit is mondhatnék nekiront Piphie-chanéknak. Én magam pedig képességet használok vezér esetleges támadása ellen (soundwave)


Regi
Hp: 18/45

Ren
Páncél: 0/16
Hp: 52/90

//haha, végre visszatért a szerencsém.... bár kitudja meddig//


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 12:17-kor.

_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 12:14

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Szophie Kedd Május 07 2013, 18:29

A következő támadás is megindult Regi részéről petem felé. Ezt már nem tudtam switchelni. Itt a vége, vesztettem.
- Megeheted helyettem is a fagyikat, nincs rá szükségem. - legyintettem a fiúnak. Most pedig végre hazamehetek, és bevackolhatom magam az én kis ágyikómba, ahogy eddig is tennem kellett volna.

_________________
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0510[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 1110[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie 0310
[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 18:36

A nézők egyik fele Rennek, a másik Szophienak tombolt, ráadásul végre láthattak egy izgalmas küzdelmet a Stellában. Ám nyertes csak egy lehetett, és a rendszer Regi támadásánál avatkozott közbe.

Győztes: Ryuninji Ren
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie Empty Re: [Stella 1. kör] Ryuninji Ren vs Szophie

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.