Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

5 posters

Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 31 2013, 18:47

Ryuninji Ren
Élet: 90 HP (Reginald 45 HP)
Fegyverkezelés: 1
Irányítás: 41
Kitartás: 8
Gyorsaság: 28
Speciális képesség: 9
Páncél: 16
Egyéb: 2x Halvány Gyógyító Kristály, 1x Gyors Futás Kristály, 2x Rövid Pontosság Potion, 2x Vörös Bika Potion, 5x Rövid Akarat Potion

Taidana
Élet: 95 HP (Susaya 58 HP)
Fegyverkezelés: 7
Irányítás: 23
Kitartás: 7
Gyorsaság: 23
Speciális képesség: 8
Páncél: 2
Egyéb: 1x Mini Potion

Ryuninji Ren sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.
Reginald sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, 2-t vagy nagyobbat, ha idomárt. Minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.

Taidana sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, ha petet támad, 3-at vagy nagyibbat, ha idomárt. Minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobjon.
Susaya sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobjon.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Ryuninji Ren
Taidana
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 02 2013, 02:18

Az előző vereség kicsit kedvemet szegte, de még arra van lehetőségem, hogy a dobogón álljak, hát mindent bele, lesz ami lesz. Regi már megint fel van tüzelve, remélem azért, hogy most nem veszíti el a fejét és ezzel együtt az irányítást.
Az arénába belépve megpillantom ellenfelem, aki valahonnan ismerős, csak nem igazán tudom, hogy honnan. A neve asszem.. hmmm.. valami Dana Mindegy, nem szentelek neki nagy jelentőséget, egy intés és le van tudva a köszönés. A jelet megkapjuk, indulhat a párbaj.... Regi támadja az idomárt én pedig képességemmel próbálom eltaszítani a felém közelítő támadót, legyen az akármelyik.

_________________
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 02 2013, 02:18

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Taidana Vas. Jún. 02 2013, 11:21

Az utolsó ellenfelem. Mirika végül csak kicsúszott a kezemből, és nem tudtam elég alaposan megszorongatni. Úgyhogy most ezt a srácot kéne kicsit helyben hagynom. A petje támad, Susaya készül is a fogadására, erre nekem ugrik a madárka. Majdnem sikerül kitérnem még így is előle, de mivel ott van az a majdnem, ezért tök logisch, hogy nem, végül nem sikerült. A kisállat nem kicsit sebzett rám!
Ha a való világban lennénk, ez azért odavágott volna, hogy egy ilyen dalos pacsirta kicsipogja néhány ütéssel a belsőségeimet, de itt csak repkedtek a pixelek. Én meg úgy döntöttem, hogy akkor itt nincs mese, és miközben célom szerint aktiválnám a Másodfokú Fúziót, hogy már úgy mossak be az idomárnak.

    HP: ha sikerül a fúzió, akkor 95/95, ha nem, akkor 56/95, páncél mind a két esetben nulla

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 02 2013, 11:21

The member 'Taidana' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 02 2013, 11:39

Reginald betalála, ami jó, mert addig is örül magának és nem kezd el szétzuhanni agyilag, mint az előző meccsemen, ami el is veszítettem emiatt.... meg kellene tanítanom neki, hogy mit, meg hogy, csak ezzel az a baj, hogy ilyen téren tőlem se tanulhatna sokat.... Egóban mesze felette állok, bizony. Intenék a petemnek, de ő már tudja is a dolgát és támadja az idomárt.


Hp: 83/90


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 02 2013, 14:12-kor.

_________________
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 02 2013, 11:39

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Taidana Vas. Jún. 02 2013, 14:31

Az ütés legalább betalált, de a rendszer már megint nem hallgat rám. Ez dühítő! Kénytelen vagyok újrapróbálkozni, hiszen más esélyem nem nagyon van. Nem mintha így lenne, bakker, ez a csip-csip akkorákat sóz rám, hogy az… dühítő!
Rendszer, Másodfokú Fúzió! – kiáltom el magam, és abban reménykedek, hogy ezúttal már tényleg új testemben nyomhatom képen a csávót, és nem megint Susayának kell odacsapni egyet.


    HP: 15/95, ha sikerül a fúzió: 63/95

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 02 2013, 14:31

The member 'Taidana' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 02 2013, 14:52

Regi másodjára is sikeresen eltalálja a másik idomárt.. helyes, nagyon helyes, mert addig élvezi csak a párbajt, míg ő áll nyerésre. Ha bénázik, vagy őt támadják akkor már más a helyzet... Nem kell sok már, a csávó életsávja már igencsak lent van...
- o.O - csak pislogok.. egy pillanatra nem figyeek oda, erre két ellenfélből egy lesz.. valami ronda szőrös emberféle és meg is támad. Meglepetségemben nem védekezek, azt sem tom, hogy ez itt most micsoda. A sebzés is nagyobb, mint amit eddig elszenvedtem... ez gázos. Hátra ugrok gyorsan, elő egy pontosság poti, majd a pajtásom küldöm támadni. míg én tényleg csak értetlenkedek.

Rövid Pontosság potion: 1/2

Hp: 53/90

_________________
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Vas. Jún. 02 2013, 15:00

Eh, rossz karival írtam. Mindegy, a lényeg így is átjön.

Uh, az utolsó pillanatban sikerült összehozni a fúziót, legalábbis nagyon úgy tűnik, hiszen a madarantyú következő találata különben nullázott is volna. Az idomár könnyen üthető, a petje viszont már egyáltalán nem, így megnövekedett találati esélyemmel sem utána ugrándozok. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nem is foglalkozom vele. Miközben ő engem támad, én az idomárját verem, másik kezemről pedig közben már penderedik is le a sámli, hogy hurkot dobjak vele a csip-csip csóka nyakába.


HP: 22/95. Ha a képesség sikerül, egy körre blokkolódik Regi Nem sikerült.


A hozzászólást Tatsuki Ranmaru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 02 2013, 15:04-kor.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 02 2013, 15:00

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 02 2013, 15:09

Újabb találat, de sajnos mind a két oldalon. mindkettőnk élete alaposan lecsökkent, már elég egyetlen egy támadás.. hmmmm... ideje felocsudni a meglepettségből és készülni a befejezésre. Ott kell lennem a dobogón, ha már szégyenszemre kikaptam az előző párbajomon. Persze nem az én hibám volt.. hanem a petecskémé, mert elvesztette a fejecskéjét... baka Regi.. Mindegy.. ezt a meccset nem szándékozom elveszteni. Az utolsó megmaradt pontosság potionomat használom fel, hogy biztos találjon a főnix. Itt túl nagy a rizikó, nem kockáztathatom meg a tvesztést, mert megint baj lehet abból. Poti használva és a pajti támadásba lendül.

Rövid Pontosság potion: 0/2

Hp: 23/90

_________________
[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Taidana Vas. Jún. 02 2013, 15:24

Susaya képességeit nem csak neki, hanem nekem se sikerült felhasználnom. Hát, fene. Annyira apró az a kis madárka, hogy simán kilibbent a rá vetett hálóból. Szitkozódni nincs időm, az idomár megitatja a madárkáját, aki úgy süvít felém, mintha el se tudna hibázni. És bakker, nem is hibázza el! Életpontjaim leszámolódnak… Vesztettem. Pont mint Mirika ellen, hogy már csak egy kicsi kellett volna. Fene ezekbe a flancos céhekbe, meg a feltupírozott tagjaikba. A férfi őserő itt már nem is elég!
A talaj rugdosásában élem ki minden bosszúságomat, hogy veszítettem.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 02 2013, 22:19

A harmadik helyért folyó küzdelem minimális taktikázással, de annál több rombolással járt. Ren volt a gyorsabb, ami az életpontok fogyasztását illette.

Győztes: Ryuninji Ren
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana Empty Re: [Stella kisdöntő] Ryuninji Ren vs Taidana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.