Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella SF] Mirika vs Taidana

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 28 2013, 14:33

Mirika
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 16
Erő: 18/támadás
Kitartás: 8
Gyorsaság: 33
Speciális képesség: 14
Páncél: 17
Egyéb: 1x Tükör Kristály, 2x Halvány Erősítő Kristály, 1x Mini Potion, 2x Rövid Pontosság Potion, 1x Béna Frissítő Potion, 1x Egyszerű Frissítő Potion, 1x Vörös Bika Potion, 1x Gyenge Gyengítő Méreg, 2x Kábító Méreg, 1x Gyenge Lassító Méreg, 1x Gyenge Fárasztó Méreg, 1x Gyenge Paralízis Méreg, 1x Gyenge Speciális Méreg

Taidana
Élet: 95 HP (Susaya 58 HP)
Fegyverkezelés: 7
Irányítás: 23
Kitartás: 7
Gyorsaság: 23
Speciális képesség: 8
Páncél: 2
Egyéb: 1x Mini Potion

Mirika sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobjon.
Taidana sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobjon.
Susaya sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobjon.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Mirika
Taidana
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Mirika Szer. Május 29 2013, 15:16

Még egy lépés a döntő. Ehhez annyi kellett csupán, hogy azzal a lúzer Taidanával elbánjak, ami így első blikkre tök egyszerű feladatnak tűnt. Jobb szerettem volna Kotával vagy Hinari-channal vívni itt, de ha így alakult, hát így alakult. Most visszafizetem neki azt a fejelést busásan Twisted Evil Ai ellen elég siralmas volt a teljesítményem, szóval miután befaltam a tőle kapott csokit, úgy sétáltam be a küzdőtér közepére, hogy arcomon semmi érzelem nem látszott. Pillantásommal ölni tudtam volna, egyetlen cél lebegett a szemem előtt: elpusztítani az idomárt és a majmát, és megszabadítani Aincradot egy Kayaba-samára veszélyes elemtől. Vaddisznó módjára kapartam a földet, és fújtattam, majd ahogy a számláló nullára ért, ügetni kezdtem Taidana felé, és agyaraimmal késeimmel meg akartam gyorsan szúrni a lúzert. A majmot ignoráltam, azzal a köpenyessel ellentétben ez az idomár nem volt veszélyes Twisted Evil
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 29 2013, 15:16

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4767249862_5877ffd2ef_s [Stella SF] Mirika vs Taidana 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Taidana Csüt. Május 30 2013, 11:28

Legyőztem egy csajt, most kapok egy másikat. Az hagyján, de bakker, pont ezt?! – néztem nem túl lelkesen Mirikára, mikor bevágódott elém a csajszi. Hogy én mennyire rühelltem! Mármint nem, nem is rühelltem, csak annyira kis tökmag az a csaj, mégis már tiszta öntudatos céhvezér, állandóan beszólogat… nem bírom azokat, akik így mutatják ki, ha bele vannak esve valakibe. Úgy vagyok vele, hogy haters gonna hate, amíg utálni akar, addig mindig fog találni valami indokot, hogy utáljon. Nekem meg aztán nyolc, amíg tudja, hogy hol a határ.
Én legalább köszönök Ms Kellemnek és Etikettnek, ha már így szembekerültünk egymással, de biztos sokat vártam tőle, mert ő meg csak úgy se szó-se beszéd, rohamoz. Baszkulin!
Meglep annyira, hogy engem támad, hogy nem tudok kitérni előle. Eddig mindegyik ellenfelem Susayára volt totál rámozdulva. Hát, annyi baj legyen. Majmócám egyből és a felszólításom nélkül támad is, ó, hát nem vagyok királyságosságos páros? A fáslik a kezén már gördülnek is lefelé. Nem csak egy pofont próbál bevinni, hanem ha már arrafelé jár, le is kötné a csajt egy körre. Oh, milyen figyelmes!


    22-es pofont kapott Mirika (levontam a két Cseppkő találat után egy irányítást), a képességhasználat sikertelen.


A hozzászólást Taidana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 30 2013, 11:30-kor.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 11:28

The member 'Taidana' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 30 2013, 15:17

Eltaláltam, ami jóleső érzéssel töltött el, de a srác meglepően jól mozgott. Ha nem lepem meg, talán ki is tér. Nem éreztem úgy, hogyha folytatom ezt a taktikát, akkor tuti nyerő leszek, ráadásul a többnyire levegőt ütlegelő majma leterített a földre, amíg nem rá figyeltem.
- Eh... neked is hali, gondoltam jobb köszönés nincs ennél, tehee~ :;P: - vetettem be édes ábrázatom összes aduászát egyszerre: mosoly, kacsintás, cuki nyelvöltés. Na azért közben fel is tápászkodtam és leporoltam magam. Életcsíkomra pillantva nem tetszett, amit láttam, de ha gyorsan végzek, nem lesz gáz. Talán. Először döntöttem úgy, hogy megkönnyítem a dolgom, és felpattintottam az egyik mérgemet, hogy megmártogathassam benne a Bicskámat. Pfeh, mintha valami paraszt lennék, olyan hülye neve van ennek a tőrnek :/ Ismét kikerültem a majmot és két egyszerű vágással a mellkasra igyekeztem leszedálni Tai esélyeit.


// 74/80 HP (nem Susayát támadtam, így nem is eshet az irányítása)
Felkentem egy Kábító mérget (-2 fegyverkezelés három találatig) az Árnyszúró Bicskámra.
Ha a második kocka talál (Árnyszúró) az -2 fegyverkezelés Tainak, és a következő körtől csak 2 vagy nagyobb kell a sikeres találatomhoz. //

edit: színkód javítás


A hozzászólást Mirika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 30 2013, 15:18-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 15:17

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4766610511_dda12706fc_s [Stella SF] Mirika vs Taidana 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Taidana Csüt. Május 30 2013, 15:25

Ellenfelem vicsorított, fogát villogtatta, grimaszolt… hát én komolyan nem vágom, hogy ennek mi a fene baja van. Biztos valami neurotikus immunreakció, ha valami királyságossággal találkozik. Egy olyannal, mint a mi párosunk! A mi lassan kinyírt párosunk. A csaj megint nekem esik, ami nem is lenne gáz, ha nem fogyna rohamosan az életerőm, és Susaya is jobban tudná aktivizálni magát. Úgy döntök, hogy itt már nem egészen van vesztenivalónk, így tájékoztatom a rendszert, hogy örülnék egy Másodfokú Fúziónak.
HA sikerül, akkor nyilván én támadok, aztán felőlem onnantól kezdve gyakhat tovább, hiszen néhány szusszanásnyi időre megint lesz elég életerőm.
HA viszont nem, akkor gondolom Susaya próbálkozik tovább a levadászásával.


    Másodokú Fúzió sikeres. HP: 83/95. Ütés sikeres, sebzés: 28.


A hozzászólást Taidana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 30 2013, 15:28-kor.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 15:25

The member 'Taidana' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4767242330_2db9f185a1_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 30 2013, 15:59

Majdnem pirosba löktem az életét, hihetetlenül éreztem a harcot! És élveztem! Komolyan jól esett gyepálni ezt a szerencsétlent, aki annyit bosszantott már. Arckifejezésem magabiztossá vált, sütött belőlem az önbizalom. Na ja, csak aztán bevetett valami trükköt és eltűnt a majma, a HP-csíkja meg szinte teljesen kiegészült.
- Szép trükk, kár hogy szőke lánnyá kell változnod hozzá :3 Abból is a ritka randa fajtává Razz - Nem bírtam ki, hogy ne csípjek oda neki, mielőtt újra nekiestem. Gyors kellett, hogy legyek, jó lett volna a potikat meghagyni a döntőre. Ám ha még egyszer eltalál, nem lesz más választásom.

// 46/80 HP
Ha a második kocka talál, -2 sebzés a fúziónak. Találati esélyek aránya változatlan marad, 3 vagy nagyobb kell. //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 15:59

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4766609959_af0c0eb7c7_s [Stella SF] Mirika vs Taidana 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Taidana Csüt. Május 30 2013, 16:10

Emlékeim szerint buksz a szőke hajú fiúkra, csajszi! – mennydörögtem vigyorogva. Jó, ez így nem volt teljesen igaz, hiszen a hangom nem lett annyival sokkal mélyebb, de szerettem minimális ripacsság bevetésével még rájátszani, és akkor úgy már igazi, csajlehengerelő orgánumom lett. Nagyon kafa, jah!
A pofám befogtam, és mivel Mirika éppenséggel a késeivel hadonászott előttem, kis meghátrálásra kényszerültem. A birtokomban voltak már viszont Susaya képességei is, és élvezettel simítottam végig a lány derekán, miközben kikerültem a második döfését, hátha sikerült rántanom egyet a tagjain, hogy néhány pillanatra gúzsba kössem nem túl királyságos, és kicsit aranymajom-szagú fáslijaimmal.
Meg közben még egy támadás is tervben volt, persze. Nem mondom, kezdtem szaporán szedni a levegőt, a szívem is vert, mint állat, de biztos voltam benne, hogy nem ennek a kis virgonc tizenévesnek meg a fejletlen bájainak a hatására produkálom a tüneteket.


    Támadás sikeres, 28-as sebzés. Susaya fiatal képességének használat sikertelen. HP: 67/95


A hozzászólást Taidana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 30 2013, 16:12-kor.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 16:10

The member 'Taidana' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 30 2013, 17:04

Huh, még fel is néztem, hátha az égből szólt hozzám Kami-sama, de nem, csak Taidana tolta be itt a drámai hangnemet elmélyült hanggal. Közben nem sikerült felvésnem a monogramom a késeimmel, csak félig, ami viszont nem volt valami üdvözítő.
- Fiú? Nem, nem csípem az olyan kis nyikhajokat, mint te vagy, se szőkén, se máshogy Rolling Eyes - legyintettem rá, majd egy folyékony mozdulattal kitáncoltam a fáslik közül. Nem igazán akartam megtapasztalni, mit is tudnak ezek a bigyók, viszont az öklét megint benyaltam, amíg a kendőre figyeltem. Francba! Hátra ugrottam és az övemre csatolt táskából nem szívesen, de előhúztam az Egyszerű frissítő potimat és felhajtottam. Nem engedhettem meg magamnak a kockázatot, amit a gyengébbik potim jelentene :/ Grimaszolva szökkentem újra előre, bosszantóan jól tolja ez a lúzer, de miért csak ellenem?


// Elhasználtam egy Egyszerű frissítő potiont
18+25=43 HP
Ha a második kocka talál, -2 sebzés a fúziónak //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 17:04

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4766610511_dda12706fc_s [Stella SF] Mirika vs Taidana 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Taidana Csüt. Május 30 2013, 17:25

Hát én elfáradtam! Ez itt táncikál körülöttem, meg pralalázik, hát a fene essen belé. Nekem egy böhöm nagy testet kell mozgatnom, nem megy csak úgy az ugri-ugri! Fújtatok néhányat, és kivételesen nem próbálom felnyalatni vele a padlót, legyen gyereknap, hadd örüljön a kiscsaj. Nem mondom, rohadt jól bírja egyébként is, és ahhoz képest még egész jó csapásai is vannak. Halálbiztosan helyezi el őket rajtam, ami gáz, de főleg ebben az állapotomban, amiben most vagyok, képtelen lennék tenni ellene. Nem is tudok: két újabb pofont nyaltam be. Bakker! Annyira viszont még így sem jó, mint amennyire vártam. Mármint persze, nyilván magam mögé fogom utasítani, hehe, viccelsz?, de csodálkoztam, hogy csak ennyire mozgat meg. Csak ennyire, hogy most szinte nem is kapok levegőt. Pff, gáz!

    Pihenőkör. A sebzésem 36 lenne, ha sebeznék, de ugye nem fogok most. HP: 31/95

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 30 2013, 17:35

A potion az életpontjaimon segített, a fáradtságomon viszont nem. Lihegve álltam meg a sráccal szemben, és igyekeztem minél gyorsabban helyrerázni a légzésemet egy légzőgyakorlattal. Megnehezítette a dolgomat, nem kéne ennyire jónak lennie. Baromira zavart, hogy úgy üt meg, ahogy akar, én meg védekezni se nagyon tudok ellene. Ez a meccs tényleg arról szólt, hogy melyikünk zabálja meg hamarabb a másik életpontjait. Őt már csak a képessége tartotta versenyben, ha nincs a fúziója vagy mije, rég nyertem volna. Ilyenkor szívás, hogy nincs egyetlen specem sem, ami a harcban előnyt jelentene számomra :/

// 43/80 HP, pihikör //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Taidana Csüt. Május 30 2013, 17:55

Döbbenten néztem, ahogy a kiscsaj is tartja a távolságot, nem közelít, nem támad, nem táncol, nem járatja a száját. Hát nem tudtam, hova esett az állam a nézőtéren, bakker! Ok, én nagy vagyok, erős vagyok, a loboncom is tök kafa, csak vacak vele harcolni! Szóval… Ott álltunk, lihegtünk egymással szemben, és nem bírtam ki. Forgattam a szemem, majd el is vigyorodtam.
Azt hittem, hogy egy ilyen belevaló csajnak, mint te, nem csak támogató skilljei vannak. Lehet, hogy nyerni fogsz, de már így is mélyen csalódtam benned. – Egy rendkívül sátáninak szánt kacajt is eleresztettem még, mert úgy volt tökéletesen istenkirályságos a kompozíció.
És nekilendültem. Buldózer mód bekapcs, fáslik és bicepszek aktiválva! Nekirugaszkodtam! Egy Istenkirályságos Jobbhorog, és ha már arrafelé jár a kezem, csak magamhoz láncolom ezt a csajt a Susaya-fáslikkal is!

    HP: 31/95. Támadás nem sikeres, Susayás képességhasználat viszont igen, egy körig Mirika Tai kezében fáslijaiban van.


A hozzászólást Taidana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 30 2013, 17:57-kor.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 17:55

The member 'Taidana' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 30 2013, 18:10

Kiegyenesedtem, már csak szuszogtam. Képes voltam mozogni \o/ Szép lassan körözni kezdtem el a loboncos körül, mint valami keselyű, és közben méregettem. Kezem becsúszott az erszényembe, kitapintottam a következő trükköm helyét.
- Hah, nekem nem kellenek ilyen gagyi képességek, hogy felvegyem a harcot veled :3 Mellesleg jól nyomod, nem tudom mit szedtél be, de megleptél. Máskor is egyél banánt harc előtt Rolling Eyes - vágtam vissza, és készültem a támadására. Az jött is, és most először sikerült kitérnem az ütés elől! Őszinte öröm ült ki az ábrázatomra, de nem tartott sokáig. Most a fáslira nem figyeltem, így mire visszatámadhattam volna, moccanni sem tudtam. Enyhe pír jelent meg az arcomon, és felnyögtem, ahogy szorított.
- És most akkor ősember módjára asszonyoddá teszel, vagy mi? :;P: - incselkedtem vele, miközben próbáltam szétfeszíteni a szövetet. Lazult, de tartottam tőle, hogy nem leszek elég gyors.


// 43/80 HP, támadásképtelenség //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Taidana Csüt. Május 30 2013, 18:18

Őszintén meglepett azzal, amit mondott válaszképpen. Arra számítottam, hogy majd visszavág a csípős nyelvével. Kígyók irigyelhetnék, annyira fel van vágva a nyelve. Helyette nem, nem jött a reváns, tök normálisan reagált. Mármint önmagához képest. A franc se nézett volna ki ilyesmit belőle, úgy mellé is ment az első csapásom, mint a fene. Meg is van! Biztos ez volt a trükk, így zavar össze. Elhatároztam, hogy többé nem figyelek arra, amit mondd. Helyette igyekeztem bevetni a könyökömet. Én nem voltam olyan jó ennek a képességnek a használatában, mint Susaya, nekem gondot jelentett, hogy közel vagyunk egymáshoz. Aztán végül úgy döntöttem, hogy nem fogom én itt visszakézből kiköpetni vele a fogait, így röpke bénázás után csak kinézett neki egy gyönyörű egyenes a gyomrába. Gondoltam, ha már ilyen meghitt a hangulat közöttünk, nem fogom megpaskolni a pofikáját.


    HP: 31/95. A sebzésem, ha jól számolom (letelt az első méreg hatásának három köre), megint 28.


A hozzászólást Taidana összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 30 2013, 18:21-kor.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2013, 18:18

The member 'Taidana' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Mirika Pént. Május 31 2013, 00:29

Hümm, hát reakciót nem kaptam, csak egy ütést. Nem erre számítottam, gondoltam legalább partner lesz egy kis csipkelődésben, de ő nem. Bah... Mindegy, kirángattam magam a béklyóból, és ismét engedélyeztem magamnak egy kis szünetet. Eleinte arra gondoltam, hogy megtorpedózom a spéci képességét, de ha elcseszem, amire volt bőven esély magamat ismerve, akkor kiszolgáltatott állapotba kerültem volna. Más választásom nem lévén a mérgem helyett a másik potimat húztam elő. Nagy szükségem lett volna rá máshol, de inkább döntőzzek, mintsem itt kikapjak egy Taidanától :/ Előrelendülve megpróbáltam megkerülni a gyorsaságommal és oldalról-hátulról letámadni, hátha sikerrel járok.

// Felhasználtam egy Béna Frissítő Potiont.
17+10=27 HP
Ha a második kocka talál, akkor 24-re esik a sebzésed. //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 31 2013, 00:29

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana 4767251444_0f76bf2817_s [Stella SF] Mirika vs Taidana 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Taidana Pént. Május 31 2013, 00:54

Az én fejemben most az volt, hogy masszívan megdolgozom a kiscsajszit, alaposan megrágom, öblögetés, aztán csak kiköpöm, és kész is. Mármint szerintem ez lett volna a tök normális, és nem, nem akartam igazat adni a fejemben ellenkező Susayának, hogy nincs túl sok esélyünk. Dehogy nincs! Tök királyságosak vagyunk! Egyre kevesebb a sebzésünk, rohamosan fogy az életünk, megint alig kapok levegőt, és amúgy is lassan lejár a fúzió, de attól még jól toljuk, és utolsó erőnkig harcolni fogunk. Jah!
Kikerülöm az egyik tőröcskéjét, de a másik megint belém szalad. Uh, de utálom már ezt az érzést! Felmorranok, és igyekszem újra múmiát csinálni belőle, vagy legalább a kicsi kacsóit rabul ejteni, hogy még utolsó lendületemmel kicsit én moshassam meg azt az állandóan potizó és mérgező fejét, és ne csak ő az enyémet.


    Bocsesz akkor a félreértésért, a sebzésem akkor 24. Az ütés sikertelen. A képességhasználat viszont sikeres. HP: 13/95.


A hozzászólást Taidana összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 31 2013, 01:07-kor.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.