Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella SF] Mirika vs Taidana

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana - Page 2 Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 31 2013, 00:54

The member 'Taidana' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella SF] Mirika vs Taidana - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana - Page 2 Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Mirika Pént. Május 31 2013, 01:10

Azt hiszem az esélyeimet teljesen lenullázta a végső győzelemre Tai, de azért nem feltartott kezekkel fogok kimászni a döntőre, akár az a Pablo, kár Ren lesz az ellenfelem. Megdolgoztatott ez a harc, nem hittem volna, hogy ennyire komoly ellenállást fejt majd ki a srác. Fáradt már, hál' istennek sikerült eltáncolnom az újabb ütés elől, így legalább nem kell a pengeélen táncolnom.
- Jó voltál, de most vége :3 - jelentettem ki. És hogy mire a nagy magabiztosság? Újabb poti került elő az erszényemből, a réges-régi pontosságot segítő főzetem, amit még valamikor az első szinteken szerváltam be. Nosztalgikus íjász-feeling volt úgy megmozdítani a késemet, hogy biztos voltam a találatban. Megmarkoltam a tőrt, és a vállába döfve bebiztosítottam a győzelmet.

// Elhasználtam egy Rövid Pontosság Potion-t, biztos találat. Köszi a meccset :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana - Page 2 Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Taidana Pént. Május 31 2013, 10:07

Ott maradtam tök egyedül. Sose történt velem még ilyen. A Másodfokú Fúzió nagy adag pixelfelhővel vált le rólam a harc közepén. Éppen a legvégén, ahol még azért kellett volna még némi életerő, meg ütőképesség, nem is beszélve a megnövekedett HP-ról, aminek nagy részét megint elvitte a képesség lejárása. Nagyon ciki volt. Főleg gáz, hogy lélegzethez se jutottam, lényegében véve bosszankodni se nagyon tudtam volna, hiszen örültem, hogy élek, annyira megfogyatkozott a kitartásom.
Parasztlengőm, az utolsó még a Másodfokú testben, gyönyörűen elhúzott a csaj mellett, aki fürgén nyomott magába újabb potiont – véresen rühelltem már, ha csak üveget láttam bárki kezében –, és mire konstatáltam, hogy a fúziónk lejárt, én meg kiköpöm a tüdőmet, kése már belém is szaladt, mintha mágnes vonzotta volna a pixeljeim közé. Lehet, hogy csak azt az űrt próbálta kitölteni, amit Susaya átmeneti hiánya hagyott…
Bakker! – Nem, nem roskadtam majdnem a földre, ahogy megláttam, hogy vesztettem. Nem figyelt be egy hisztiroham, hogy királyságosságom száját elkenték. Nem, nem akartam újra ellenfelemnek esni, és amikor az nekiállt nevetni és kigúnyolni… várjunk csak: ilyen sem történt. Hát akkor!
Ő… jah! – bólintottam bután, majd néhány pillanat múlva hozzátettem:
Te is! – húztam el a számat epés mosolyra. Nyilván jó volt a csaj, ha egyszer lenyomott!
Ennyiben is maradtunk.

Én is köszönöm. Smile

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana - Page 2 Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 31 2013, 18:32

Noha Taidana méltó ellenfele volt Mirikának, a második kiemelt masírozik tovább, egyenesen a döntőbe. Az idomár a bronzmérkőzéssel vigasztalódhat.

Győztes: Mirika
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella SF] Mirika vs Taidana - Page 2 Empty Re: [Stella SF] Mirika vs Taidana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.