Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella QF] Mirika vs RenAi

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 22 2013, 12:28

Mirika
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 16
Erő: 18/támadás
Kitartás: 8
Gyorsaság: 33
Speciális képesség: 14
Páncél: 17
Egyéb: 1x Tükör Kristály, 2x Halvány Erősítő Kristály, 1x Mini Potion, 2x Rövid Pontosság Potion, 1x Béna Frissítő Potion, 1x Egyszerű Frissítő Potion, 1x Vörös Bika Potion, 1x Gyenge Gyengítő Méreg, 2x Kábító Méreg, 1x Gyenge Lassító Méreg, 1x Gyenge Fárasztó Méreg, 1x Gyenge Paralízis Méreg, 1x Gyenge Speciális Méreg

RenAi
Élet: 125 HP
Fegyverkezelés: 10
Erő: 12
Kitartás: 5
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 9
Páncél: 11
Egyéb: 1x Mini Potion

Mirika sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képességhez 2 vagy felette kell dobnia.
RenAi sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4 vagy felette kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Mirika
Mirika
RenAi
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Mirika Szer. Május 22 2013, 12:46

Bosszús voltam, baromira elcsesztem a novás szereplésemet az utolsó párbajjal. Lehet el is bíztam magam, mert abszolút nem kellett megerőltetnem magam ott az első két meccsemen, ahogy itt az első körös küzdelmem is pite volt, na de akkor is... Ez gáz volt, egy olyan nyomi ellen kiesni >.> Tény és való, jó kis trükk volt az a cucc, hogy a petje helyett ő harcol, de áh... Na mindegy, itt van még nekem a Stella, második kiemeltként az alap az lenne, hogy döntőbe jussak és megmérkőzzek azzal a Pabloval vagy kivel. Csak az frusztrált, hogy Nii-chan nem jelentkezett erre az eventre, Kota meg visszalépett.
Ha ezen a meccsen túljutok, vár rám az a sötét lúzer Taidana vagy Hinari-chan, hirtelen azt sem tudtam, melyiküknek örülnék jobban. De előbb még össze kellett csapnom azzal a RenAival, akit nem mondhatnám hogy túl jól ismertem azon kívül, hogy láttam párszor a bossteremben velünk küzdeni. Pár infóm volt róla azok alapján, és nem tűnt veszélyes ellenfélnek, de most már inkább nem mondok semmit -_-
- Hahó! Ööö... mizújs? :3 - kérdeztem így valamiféle kezdetleges kapcsolatépítési bigyóként, miközben beálltunk a küzdőtér közepére és elindult a számláló. Halvány lila gőzöm se volt, mire számítsak tőle, nem akartam kapásból leírni, mert JL-es volt. Na majd meglátjuk. Nem tököltem sokat, gyorsan túl akartam lenni a meccsen. Mellészökkentem, és a gyorsaságomat kihasználva próbáltam megkerülni a pajzsát és felszántani az oldalát egy párszor.


// Ha első és harmadik kocka talál, -1 erő neked //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 22 2013, 12:46

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4767251444_0f76bf2817_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4766612103_86ee832108_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4767249862_5877ffd2ef_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by RenAi Csüt. Május 23 2013, 11:47

Örültem a sikeremnek és annak is hogy újra láthattam pár régi arcot, igen itt thunderre céloztam elvégre még csak vele harcoltam és a bossokon kívül nem igen futottunk össze sehol sem. Amikor kiderült hogy ki is lesz a következő ellenfelem ösztönösen nagyott nyeltem, tudtam hogy nem lesz könnyű dolgom és azt is hogy mindent be fogok vetni ellene. Igen.... mindent, muszály leszek elvégre ahogy mindenki én is tovább akarok jutni. Önmagamért és azért is hogy tudjam hogy mégis menyit fejlődtem és mennyit tudok a többiekhez képest. Ez remek allkalom hogy ezt kiderítsem. A nevünket bemondták majd mindketten kisétáltunk az aréna közepére. Mirika-chan léptei után csak úgy porzott a talaj. Tudom hogy vigyáznom kell vele nem csak azért mert egy híres céh vezetője hanem mert le lettem informálva hogy igencsak tud sunyiskodni is. Bár mikor legutóbb láttam még íjász volt lehet ő is bele esett a rendszer okozta kasztbug-ok egyikébe... vagy netán... áhh... vetettem el az ötletet még gyorsban. Amint közelebb értünk egymáshoz köszönt is.
- Öhh... izé...szia, szép napunk van! Nyhiii... :3 - Jöttem kissé zavarba miközben intettem felé, valahogy nem is tudom mire számítottam de nem tudtam úgy vissza válaszolni ahogy szerettem volna. Nem akartam hogy lása rajtam hogy zavarban vagyok, így széles mosollyal fogadtam őt és a mondatát is. Nem teketóriázott gyorsan támadt is, nem is keveset. Próbáltam cikázni és kivédeni a támadásait, irtó gyors volt de talán az adreralintól mégis úgy érzetem mintha lassított felvételben mozogtunk volna. De még így is volt egy dolog aminek örültem, előnyben vagyok! Mivel Ő is közel harcos, nem kell szaladgálnom utána, bőven elég ha megvárom hogy támadjon és mikor a közelembe ér egy ellentámadással adok neki. És így is tettem. Kihasználva a lehetőségemet gyorsan suhintottam is egyet a kardommal, így el is találtam a lányt. Igyekeztem megidézni a speciális képességem, de az már nem jött össze ami bosszantott is kicsit. Egész végig kattogott az agyam hogy mégis miféle tervet találjak ki ellene, de tudván hogy nem tudok róla semmit, így nehéz dolgom volt. Úgy döntöttem egyenlőre figyelem és mindent bele adva harcolok ellene.

/A péncélom megsemmisült és maradt 120 életem./


A hozzászólást RenAi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 23 2013, 12:05-kor.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 11:47

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 23 2013, 12:39

Jó, hát asszem ez az ismerkedési kísérlet nem sült el valami pozitívan. Mizújs? Szép napunk van. Zseniálisak vagyunk mattaku Jó, gondolom bennem az mozgott, hogy nem valami szimpi a céhe, ő meg... ő meg nem tudom. Bah... Vettem egy mély levegőt és kifújtam, jobbnak éreztem a párbajra figyelni. Ja, csak úgy összességében nem igazán sikerült tisztára söpörnöm a fejemet és lazán luftot vágtam -.-" Csak egy kicsit számítottam el magam, erre négy piros csík helyett mindössze egy díszelgett a csajszin, miközben én is bekaptam egy találatot.
- Fuh, ez szép kontra volt - sóhajtottam fel. Tartok tőle, hogy vetélytársam nem annyira amatőr, mint amilyennek én azt képzelem, ahogy az én külsőm mögött is több rejlik - feltéve, ha nem bénázok a késeimmel. A szemem sarkába pillantva nyugtáztam, hogy a sebzése nagyon alacsony, szóval ha kicsit jobban összpontosítok, nem szabad veszítenem. Ennek szellemében lendültem előre újra, mint valami bika, úgy rontottam neki a torreádornak. Tisztában voltam vele, hogy ezzel a módszerrel hamar kifárasztom magam, de gyorsan pontot akartam tenni ennek a meccsnek a végére. Berogyasztottam és lábát céloztam újabb vágásaimmal, továbbra is kerülgetve a csajszi pajzsát.


// 80 HP 5 páncél //
// Ha az első vagy a harmadik kocka talál, -1 erő neked //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 12:39

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766609959_af0c0eb7c7_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4767251444_0f76bf2817_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4767249862_5877ffd2ef_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by RenAi Csüt. Május 23 2013, 23:48

A támadása nagy részét épp hogy sikerült kivédenem, ami meg is lepett. Sőt ahogy néztem az ellenfelem is, megdicsért így ösztönösen jó kedvem lett és széles mosollyal meg is köszöntem azt. A kardom markolatára szorítottam mikor láttam hogy ismét felém veszi az irányt. Nem is baj. Fáradjon csak, nekem amúgy sem árt beosztani a kitartásomat mivel tudom hogy többek közt az az egyik gyengém. Amikor közelebb ért hozzám az igencsak ritka fegyverét úgymond testközelből is szemügyre vehettem. Sok esetben könnyelműen bánok az életpontjaimmal de az előző sikeres találata most pont az ellenkezőjére sarkal. Pár vágásit ismét ejtett rajta, bosszantó, de ez van. Legalább a közelemben van, ha tudtam a kezére markoltam és fordultam egyet a tengelyem körül hogy a lendületet és a súlyemelést kihasználva kissé megreptessem a lánykát. Eddig ez a fiúk kiváltsága volt. Most Ő is tapasztalhatta, persze nem métereket de elég távolra kerülhetett tőlem hogy használhassam a speciális képességem a Holy Hammert. Ha nem tudtam hátrébb lökni akkor én távolodtam el kissé.
- Huhh megéheztem ^^" Kérsz egy csokit? - Halásztam elő kettőt gyorsan az inventorymból. És az egyiket felé dobtam amint magához tért hogy elkaphassa. Majd nagyot haraptam az enyémbe. Ha támadott időközben az édesség még mindig a számban volt, hogy megfelelőképp használhassam a pajzs és a kardom párosát.

120 -2x18=82 nyan pont ._.


A hozzászólást RenAi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 24 2013, 11:03-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 23 2013, 23:48

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Mirika Pént. Május 24 2013, 10:38

// 18 a sebzésem, nem 16. 82 HP-d van még :3 //

Elég jól tolta a csajszi, alig-alig bírtam eltalálni, ami nem kicsit gáz volt. Mondjuk nem aggódtam, elég szép falatot haraptam már ki az életéből így is, és ha kicsit kifárad, tuti végzek vele seperc alatt. Kicsit meglepett, hogy elkapta a kezem és lényegében odébb hajított, nem néztem volna ki belőle, hogy ilyen erős, de nem estem kétségbe. Átfordultam a levegőben, letámasztottam a földre a kezeimmel és egy szaltót követően talpra érkeztem. Nem merő véletlenségből van akrobatikám *>* A következő pillanatban azonban... khm, hát elsötétült minden, csak valami halványkék dolgot láttam a szemem sarkából felém száguldani előtte. Mire magamhoz tértem, egy szelet csoki vágódott nekem, ám én még mindig kótyagos voltam kicsit az előbbitől, bármi is történt. Így tuti képtelen vagyok támadni @.@

// 68 HP, támadásképtelenség //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by RenAi Pént. Május 24 2013, 11:08

Megvártam míg az ellenfelem összébb szedi magát, tudom hogy eléggé idegesítő egy skill Ranmarut is ennek a képességnek a kihasználásával tudtam csak megkötözni. De mivel gyorsabbak nálam így nem éreztem kitolásnak a képességem, így legalább esélyem adódott újabb információk begyűlytésére. Veszett gyors, van akrobatikája és erős lehet a fegyverkezelése is, mivel igencsak csipked az életemből az erejéről nem is beszélve. Hát nem véletlen céh-vezér. Szeretnék többet megtudni róla, ugyanakkor még régebben figyelmeztettek hogy legyek óvatos vele. Furcsa ebbe bele gondolni mert tök aranyos lánykának látszik, aki nem riad vissza a nehézségektől sem...

Vártam mit fog reagálni, addig én szépen és elegánsan befaltam a csokoládém, és vártam a támadására. Amint közel ért hozzám a kardomat előre tartva igyekeztem egy szúrást intézni felé, majd egy felülről lefelé tartó hasítást. A képességem most is cserben hagyott.... ez annyit jelent hogy a lányka spec képességére is pakolt pontokat bőven. Maooo... Hanyas szintű lehet hogy ennyi pontot tudott elosztani? oO És még a cuccaiba bele se merek gondolni. Nyhaaa nekem is össze kéne kapnom magam ilyen téren. Ha észre vettem hogy "kitisztult" a szeme megszólaltam.
- Nagyon ügyes vagy! Ezért bőven megérdemled a csokit nyhii ^^ - És védekező pózban vártam ellenfelemre.


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 24 2013, 11:14-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 24 2013, 11:08

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Mirika Pént. Május 24 2013, 11:28

// Thunder elleni harcod zárását olvasd el :3 //

Az életcsíkom kissé megcsappant, de még nem volt vészes a szitu. Megráztam a fejem és lassan talpra álltam, már éreztem, hogy csak egy szusszanásnyi szünet kell, és képes leszek normálisan koncentrálni újra. A csokira pillantottam, amit az imént kaptam, csak ezután pillantottam fel Aira.
- Hát megfogtál, mit ne mondjak :3 Aztán vigyázz, nehogy a csokid adjon nekem erőt :;P: - kuncogtam, majd megbontottam az édességet és beleharaptam. Jól esett az édes íz, lelket öntött belém. Viszont nem faltam be az egészet, hagytam belőle a következő alkalomra is, mikor pihennem kell majd. Mosolyogva sóhajtottam egyet, majd a késeimet megragadva előreszökkentem, hogy beszúrhassak neki a pajzsa mellett. Kirobbanó erőben voltam Cool


// 57 HP
Egy pihenés, egy támadás. Ha az első kocka talál, 10 erőd marad.
Következő köröd pihenő :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 24 2013, 11:28

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4767251444_0f76bf2817_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by RenAi Szomb. Május 25 2013, 23:12

Karba font kézzel, törökülésbe leülök a harcmező közepén. És elfogyasztom a maradék csokim.
- Nincs jobb harc közben egy kis erőt adó édességnél. - Mosolyogtam ellenfelemre, aki már meg is kísérelt megtámadni... hajjaj igen harc van, erről nem szabadna megfeledkeznem. Most hogy kipihentem magam, felpattantam nyújtózkodtam egyet, és mivel biztos vagyok benne hogy a lányka ismét támadni fog, így hát a pajzsal és kardommal a kezemben vártam rá.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 25 2013, 23:21

Hát csessze meg! Ez már bohózatba illő volt, komolyan nem vágtam, hogy lehetek ennyire... béna. Nem tudtam ráfogni arra, hogy ő milyen ügyes, mert dadogtak a kezemben a kések. Nem volt egy rossz harcos, látszott rajta, hogy ért hozzá, de nem csak azért volt még mindig ennyi élete, mert ilyen menőn kerülgette a szúrásaimat, hanem azért is, mert nekem nem ment. Megálltam és fújtam egyet. Ez így nem volt jó.
- Na jó. Édes vagy, de most nincs kegyelem Razz - öltöttem ki a nyelvemet, majd újabb rohamot indítottam és egyszerű döfésekkel igyekeztem elszúrni a pajzsa mellett.


// Első vagy harmadik kocka találata esetén 10 erőd marad //


A hozzászólást Mirika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25 2013, 23:22-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 23:21

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766612103_86ee832108_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4767251444_0f76bf2817_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4767250438_224285ea8b_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by RenAi Vas. Május 26 2013, 04:33

Harcias egy lányka mit ne mondjak, a pajzsommal alig tudtam védeni a támadását, de ez van, ismét benyeltem pár támadást, és ellentámadásként szúrtam felé egyet.Kezdem sejteni hogy nem tart soká ez a mérkőzés.

Maradt életem: 46


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 27 2013, 21:56-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 26 2013, 04:33

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Mirika Vas. Május 26 2013, 12:22

// Még mindig 18-at sebzek, nem 16-ot xD //

Fogcsikorgatva ugrottam neki, próbáltam koncentrálni, de asszem ráfeszültem nagyon most már erre az egészre. Onnan tudom, hogy majdnem megint kikerülte a csajszi az összes szúrásom, éppen csak megkarcoltam, miközben ő telibe kapott a kardjával. Bakker, a védekezésemre nem is figyeltem :/ Hátraugrottam és hogy lenyugodjak kicsit, fújtam egy nagyot. Higgadtan, nem szabad, hogy elragadjanak az érzelmek, meg az akaratosságom.
- Huh! - mély levegő, és újra. Ezúttal a gyorsaságomat kihasználva igyekeztem mögé kerülni, és egy szép X-et vágni a hátába. Többre nem volt erőm.


// 47 HP, egy támadás, egy pihenés //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 26 2013, 12:22

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766612103_86ee832108_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 27 2013, 22:07

A csajszi úgy szedegeti az életem mintha ingyen lenne, de úgy látszik úgy is van. igyekeztem elsasszézni a támadása elől, de mire fel figyeltem rá már a hátam mögött is termett. Ezt kihasználva hogy össze zavarjam hozzá vágtam a pajzsom majd, szúrtam egyet a kardommal gyorsan. Ugyanakkor már látom hogy esélyem sincs ellene, de vigasztal a tudat hogy mindent megtettem.
- Gyors és ügyes is vagy ahogy azt egy céhvezértől el is várható, igyekeztem nem könnyű falat lenni a számodra, de ehhez még nőnöm kell. De csak hogy tudd harcolni fogok az utolsó csepp erőmig. - Kihúztam magam és felkészülve vártam Mirika ellentámadására.

/ Megmaradt életem: 28 nyan pont. /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 27 2013, 22:07

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 27 2013, 22:14

Ha lassan is, de kezd felém billenni a mérleg nyelve. Elég gáz volt, hogy ennyit tököltem a csajszival, csak az élete volt sok. Na jó, meg elég ügyesen bánt a kardjával is, szal annyira nem egy gyenge valaki. Meg jó fej is... Kicsit kellemes meglepetés, na Rolling Eyes
- Bár az összes céhtársad olyan lenne, mint te :/ - sóhajtottam fel, s ezt értettem mind személyiségre, mind harci tudásra is - És nem vagy könnyű falat, izzadok rendesen :3 - tettem hozzá rákacsintva, de nem totojáztam tovább. Megindítottam az újabb rohamom, ki kellett használnom, hogy az előbb ki tudtam térni a pajzsa és a szúrása elől. Megint lábra mentem, hátha most sikeresebb leszek Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 27 2013, 22:14

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella QF] Mirika vs RenAi 4766610511_dda12706fc_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4766610511_dda12706fc_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4766612103_86ee832108_s [Stella QF] Mirika vs RenAi 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.