Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella QF] Mirika vs RenAi

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi - Page 2 Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 27 2013, 22:25

Ahogy vártam, a lány némi beszéd után ismét rohamozni kezdett, mit ne mondjak meglepett, mind a hozzá állása mármint inkább hozzám állása, elvégre akárhogy is nézzük egy másik céh feje, így még ha kicsi szinten is de vetélytársat vagyis inkább úgy fogalmaznék hogy elvárásai és fenntartásai vannak velem szembe. Legalábbis így érzek, már csak magamból ki indulva is. Kedves szavai között volt egy szúrka is, mármint hogy jó lenne ha a többiek is olyanok lennének mint én. Nem szeretem ha bárkit bárkihez is hasonlítanak, ugyanakkor ezzel úgy is éreztem hogy lekicsinyíti a társaimat, ami rosszul esett.
- Győztél, gratula hozzá! - Sétáltam oda hogy illően egy kézfogással gratuláljak.
- És köszönöm de a társaim is mind nagyon ügyesek, jó fejek és kedvesek, de ha nem gondolom azt kiharcolhattad valamivel magadnak. - Most én ejtettem meg egy kacsintást és nyelvkiöltést. Nem szemtelenkedni akartam vele, épp csak azt mondtam ami a szívemen volt.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Stella QF] Mirika vs RenAi - Page 2 Empty Re: [Stella QF] Mirika vs RenAi

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 28 2013, 13:56

RenAi JL-eshez hűen hősiesen védekezett és mindent beleadott, de ez ezúttal nem volt elég a győzelemhez.

Győztes: Mirika
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.