Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

4 posters

Go down

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime Empty [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 13:30

Mirika
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 16
Erő: 18/támadás
Kitartás: 8
Gyorsaság: 33
Speciális képesség: 14
Páncél: 17
Egyéb: 1x Tükör Kristály, 2x Halvány Erősítő Kristály, 1x Mini Potion, 2x Rövid Pontosság Potion, 1x Béna Frissítő Potion, 1x Egyszerű Frissítő Potion, 1x Vörös Bika Potion

Yurihime
Élet: 35 HP
Fegyverkezelés: 14
Erő: 16
Kitartás: 5
Gyorsaság: 7
Speciális képesség: 9
Páncél: 13
Egyéb: 1x Mini potion (+5 HP)

Mirika sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képességhez 2 vagy felette kell dobnia..
Yurihime sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4 vagy felette kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Mirika
Mirika
Mirika
Yurihime
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime Empty Re: [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

Témanyitás by Mirika Kedd Május 07 2013, 14:27

Nem voltam boldogtalan, hogy számomra egy picivel később kezdődött a Stella, így volt alkalmam Ranmaru meccsét megnézni valami piros indikátoros lovag ellen. Jó sokat szenvedett vele, bár a győzelme nem forgott veszélyben, amilyen jóképű volt a srác, olyan béna Rolling Eyes Nekem végül egy Liliomhercegnő jutott, és a céhjelvényét elnézve úgy sejtettem, nem fogom csípni. Kevés JL-essel voltam kibékülve :/ A késeimet szorongatva léptem át a küzdőtér határát jelző bigyót, úgy első blikkre elég karót nyelt csaj volt. Intettem neki egyet, meg benyomtam egy mosolyt, de úgy különösebben inkább csak a párbaj kezdetét jelző gongot vártam, hogy lenyomhassam. Nem láttam még sosem, szóval nem lehetett valami magas szintű, de talán bemelegítésnek meg fogja tenni.
Amint nullára ért a számláló, sebességemet használva suhantam el mellette, mindkét késemmel végigkaristolva az oldalát, majd a hátába kíséreltem meg bele szúrni kettőt, és mire megfordulhatott volna, átugrottam a feje felett akrobatikám segítségével, hogy még csak ne is lássa, ahogy az ötödik vágásom is beviszem.


// Második, negyedik és ötödik kocka a Cseppkő //


A hozzászólást Mirika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 14:27-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime Empty Re: [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 14:27

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4767249862_5877ffd2ef_s [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4767251444_0f76bf2817_s [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4766612103_86ee832108_s [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4766609959_af0c0eb7c7_s [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime Empty Re: [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 15:08

- Szép napot, Mirika-sama ^.^ Ha megengedi, szeretnék sok szerencsét kívánni ^.^ - köszöntem mosolyogva mai második ellenfelemnek. Jó érzés volt végre bebizonyítani, hogy talán érdemes vagyok arra a harcstílusra, ami édesapám mesterműve volt, hangulatom szárnyakra kelt. Még úgy is a magasban maradt, hogy ellenlábasom nem tisztelt meg annyival, hogy szóban is köszönjön, vagy meghajoljon, de mosolyából nem tűnt úgy, hogy barátságtalan lenne a kisasszony ^.^ Vettem egy mély levegőt és felkészültem a küzdelemre, de a sebessége így is váratlanul ért. Egyszerűen követhetetlen volt, mire oldalra rántottam a naginatámat, addigra az egyik vágása már vörös csíkot húzott derekamba. Mögém került, csak ennyit érzékeltem, így minden tőlem telhetőt megtettem, hogy megmozduljak és balra kilépjek. Újabb vágást éreztem a hátamon, és mire megpördültem, már ismét eltűnt a szemem elől.
- Ara-ara ^.^" - Méltatlankodtam, gyorsasága elképzelhetetlen volt. Hol lehet? Mögöttem van! Belém nyilallt a felismerés, hiszen az imént is a hátam mögé igyekezett. Fegyverem végével erőteljesen hátraböktem egyet, majd képességemet aktiválva igyekeztem valamelyest segíteni magamon. Nem szerettem ilyen önző módon használni, de most nem volt miért tartogatnom, hátha tudok valakin segíteni. Itt csak ketten voltunk, egy párbajban.

// 12 HP, ha sikerül a képességem, felgyógyulok 27 HP-ra. Sebzésem 15-re csökkent. //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime Empty Re: [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 15:08

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime Empty Re: [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

Témanyitás by Mirika Kedd Május 07 2013, 17:49

Bah, alig bírta velem tartani a lépést, nagyon megfeszült, hogy valahogy védjen. Jobban ment neki, mint azt gondoltam, elég ügyes volt, ráadásul még én is segítettem neki. Utolsó kíséreltem közben konkrétan kicsúszott a Cseppkő a kezemből és a földön csattant. Talán pont ennek köszönhettem, hogy nem talált el, tök váratlanul ért, ahogy vakon hátradöfött azzal a bottal. Mákom volt, no persze nem mintha lett volna rá esély, hogy egy ütésre lecsapjon. Felszedtem a késemet, és még azt a mozdulatot folytatva botorkáltam előre. Mélyen suhantam, a térdét akartam megvágni, majd megfordítottam a kezemben a késem, és egy csapó mozdulattal vágtam feléje vízszintesen. Szúrás, csapás, szúrás, csapás, olyan gyors ütemben támadtam, hogy még véletlenül se tudja lekövetni. Így is több időt töltöttem ezzel a párbajjal, mint szerettem volna Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime Empty Re: [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 17:49

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4767249862_5877ffd2ef_s [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4767249862_5877ffd2ef_s [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4766612103_86ee832108_s [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4766612103_86ee832108_s [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime Empty Re: [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 18:28

A rövid küzdelem legfeljebb annyiban kelthette fel a nézőközönség figyelmét, hogy két felettébb csinos lány küzdött meg egymással.

Győztes: Mirika
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime Empty Re: [Stella 1. kör] Mirika vs Yurihime

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.