Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro

4 posters

Go down

[Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro Empty [Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 18:30

Anatole Saito
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés: 20
Erő: 40
Kitartás: 13
Gyorsaság: 24
Speciális képesség: 10
Páncél: 27
Egyéb: 3x Mini Potion, 3x Kis Potion, 1x Béna Frissítő Potion, 3x Egyszerű Frissítő Potion, 2x Halvány gyógyító kristály, 1x Halvány Erősítő Kristály, 3x Gyors Futás Kristály, 2x Pajzs Kristály, 1x Tükör Kristály

Kyuushiro
Élet: 35 HP
Fegyverkezelés: 6
Erő: 13
Kitartás:4
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 6
Páncél: 2
Egyéb: 1x Mini Potion

Anatole Saito sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 6. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.
Kyuushiro sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 2. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Anatole Saito
Kyuushiro
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro Empty Re: [Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Május 06 2013, 19:16

Azt ígértem magamnak azon a bizonyos estén a kandalló előtt ülve, hogy legendás harcossá válok, s hogy minél többet erősödöm. Hajt a büszkeség és a diadal utáni szomj is abban, hogy jelentkezek azokra az új kupákra, amiktől hangos egész Aincrad. A legjobbak iratkoztak fel a listára, ahogy láttam szemeimet végigfutva a névsoron. Én viszont inkognitóban érkeztem, s nem a saját nevemen regisztrálok a megmérettetésekre. Egyrészt semmi kedvem Violeta elvesztése után senkivel sem jópofizni, másrészről az érzelmek csak hátráltatnak egy ilyen versenyen. Könnyen lehet, hogy céhtársakkal kerülök majd össze, vagy éppen a húgommal, Mirikával. Vannak, akiktől úgy érzem nem szégyen kikapni, de ha mégis így történne, talán könnyebben feldolgozom, ha nem tudják rólam, hogy engem vertek el. Első gondolatom az volt, hogy Sanchez néven adom le a jelentkezésem, de az túl feltűnő lett volna, ilyen alapon a homlokomra is írhatnám. Jah igen, mert az új külsőmről, az új kasztomról, az új fegyveremről, sőt még az új páncélomról sem tud senki. Senki az égegyadta világon! Hogy biztosra menjek a teljes inkognitóhoz, szuperhősökre hajazó arcmaszkot sikerült beszereznem egy árustól, lényegében ez is megteszi. A hajamat oldalt hátrafésültem, a szakállamon pedig elgondolkozva többször is végighúztam a kezem, amikor a nevemet le kellett adnom. A menümben beállítottam a fejem fölött látszó új megnevezésem: Pablo Lorente. Ő egy nagyon jó régi ismerősöm volt még az egyetemről, spanyol cserediák, akivel sokat jammelgettünk szabadidőmben. Tőle tanultam azt a pár alap spanyol kifejezést, amivel anno beloptam magam Violeta szívébe.

Eljött az első küzdelem ideje, s egy számomra ismeretlen fiúval sorsoltak össze. Elnézve a felszerelését, nem éppen a legspécibb, de nem szabad elbíznom magam, ráadásul a szabdalója nem kezdő ellenfélre vall. Hmm, az a sisak viszont az én kovácsolási stílusomra vall, reméljük akkor is visszatér vásárolni hozzánk, ha most elverem. Biccentek feléje, enyhén meghajlok, hogy a tiszteletet megadjam számára. A vadászok is tisztelegnek a legyőzött vad előtt. Ám hang nem szökik ki ajkamon, nehogy eláruljam bárki előtt kilétemet. Meglátjuk meddig húzza ellenem a fiú. Hidegvérrel fogok átgázolni mindenkin a győzelem érdekében, egyetlen szó nélkül fogom elhódítani a trófeát, mert más lehetőség nem létezik innentől előttem! Felteszem fejemre a bikaszarvas sisakomat, megragadom jó öreg Baran Bika Tábornok pörölyét, s ahogy megszólal a gong, némán megrohamozom ellenfelemet, hogy irdatlan erővel lecsaphassak rá.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro Empty Re: [Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 19:16

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro Empty Re: [Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro

Témanyitás by Kyuushiro Hétf. Május 06 2013, 20:02

hm, az előbbi párbajom meglehetősen érdekes volt. Biztos kézzel adtam le mondhárom vágást a céhvezéremre, hogy a harmadik előtt befagyjon a világ... aztán hurrá, megnyertem. Így végzem én is?
Nincs sok időm, haladok tovább. Következő ellenfelem meglehetősen érdekes személyiség. Pablo Lorente... soha nem hallottam róla. Na nem mintha olyan otthonosan mozognék felsőbb körökben. Nem sokat habozik, felszereli a tárgyait, aztán megindul.
Gyors... gyorsabb nálam. Védekezésre emelem a fegyverem, de esélytelen... olyan könnyen betalál, hogy az már fáj. Azaz betalálna, mert előtte újra a fagyás. Mi? Vesztettem?
Hát, ezt hívják tiszta győzelemnek. Enyhén szólva csúnyán kikaptam, elvertek, lealáztak, szétgyaláztak... hm, hány szó van még erre? Most csak ennyi jut az eszembe.
-Szép volt. - mondom, majd elhagyom a helyszínt. A Stellában vesztettem. Tessék, mondtam, hogy nincs esélyem...

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro Empty Re: [Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 21:28

Kyuu gyors, de Anat gyorsabb. Erős, de Anat erősebb. Már az első csapást blokkolja a rendszer, miután megállapítja, hogy kivédeni lehetetlen.

Győztes: Anatole Saito
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro Empty Re: [Stella 1. kör] Anatole Saito vs Kyuushiro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.