Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai

4 posters

Go down

[Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai Empty [Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 16:41

Kyuushiro
Élet: 35 HP
Fegyverkezelés: 6
Erő: 13
Kitartás:4
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 6
Páncél: 2
Egyéb: 1x Mini Potion

Ryutoshi Kurasai
Élet: 15 HP
Fegyverkezelés: 4
Erő: 8
Kitartás: 8
Gyorsaság: 4
Speciális képesség: 4
Páncél: 18
Egyéb: 1x Mini Potion

Kyuushiro sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 3. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-őt vagy nagyobbat kell dobnia.
Ryutoshi sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 6. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.

Kyuushiro képességének hatása: Siker esetén nem tud az ellenfél támadólag fellépni a következő körében.
Ryutoshi képességének hatása: 16-ra nő az ereje, 4-re csökken a kitartása, 2-re a fegyverkezelése és a gyorsasága. Képességhasználat alatt találathoz 6-ot kell dobnia, míg Kyuunak 4-et, mindketten 4 támadásonként pihennek és Kyuushiro 8-szor támadhat egy körben.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kyuushiro
Kyuushiro
Ryutoshi
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai Empty Re: [Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Kyuushiro Hétf. Május 06 2013, 17:24

Már régóta vátram ezt a napot. Természetesen semmi esélyem az 5. szintemmel, de azért kiszórakozom magam. Ez... hm... vicces lesz.
Alighogy megérkezem a meglehetősen egyszerű párbajhelyszínre, ránézek a sorsolásra. Remek, selejtezővel kezdek.
Ryutoshi Kurasai? De hisz ő a céhvezérem! Kicsi a világ. Fogalmam sincs, hányas szintű lehet, de azt hiszem, nem sokkal erősebb nálam. Akár még nyerhetek is.
-Szép napot! - köszönök, mikor ő is megjön. Úgy emlékszem, mindenkit magáz, adjuk meg a szokásának a tiszteletet.
Megkezdődik a visszaszámlálás. Szabdalómat előveszem, majd ha elkezdődik, támadok. Közben gondolatban ellenőrzöm, mennyi támadást engedélyez a rendszer. Négyet? Az szép... de mivel egyet pihennem kell, három lesz belőle. Három egyszerű vágással próbálom áttörni a védelmét.

Tehát a négy cselekvésem:
1. Támadás
2. Támadás
3. Pihenés
4. Támadás



[off]Klein, nem 2 páncélom van, hanem 9.[/off]

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai Empty Re: [Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 17:24

The member 'Kyuushiro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai 4766609959_af0c0eb7c7_s [Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai 4766610511_dda12706fc_s [Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai Empty Re: [Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Hétf. Május 06 2013, 20:30

Nos beneveztem a Pengék Táncának nevezetű eseményre, hogy új információkat gyűjthessek. A kis bemutató után neki is álltunk a harcoknak, azonban én nem azt az ellenfelet kaptam, akivel szívesen harcoltam volna. Kyuushiro állt velem szembe, akinek amúgy is tudtam, hogy nagyobb szintű nálam, ráadásul én nem hajtok nyereményre, még ha tudom, hogy semmi esélyem rá.
- Szép napot Kyuushiro úrfi. - hajolok meg enyhén.
Nem mozdultam miközben ment a visszaszámlálás, és azután sem, hogy Kyuushiro támadott, hanem csak álltam, ugyanis nem szándékoztam saját céhtársammal hadakozni. Emiatt hamar ki is kaptam 3 röpke vágástól, és a meccsnek számomra vége. Ezek után, majd ha lesz lehetőségem megmagyarázom a fiúnak, hogy nem szerettem volna fegyvert emelni rá csupa verseny kedvéért.

/ha már úgyis kikaptam adjuk meg a módját Smile/

_________________
Spoiler:
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai Empty Re: [Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 21:06

Kyuushiro gyorsaságának a lovag, ha akart se tudott volna ellenállni. Az utolsó csapás előtt a rendszer megakadályozta a kardforgató találatát, a felirat pedig megjelent a fejetek felett.

Győztes: Kyuushiro
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai Empty Re: [Stella selejtező] Kyuushiro vs Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.