Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

4 posters

Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 16:24

Yurihime
Élet: 35 HP
Fegyverkezelés: 14
Erő: 16
Kitartás: 5
Gyorsaság: 7
Speciális képesség: 9
Páncél: 13
Egyéb: 1x Mini potion (+5 HP)

Angelica Katharina
Élet: 20 HP
Fegyverkezelés: 4
Erő: 6
Kitartás: 2
Gyorsaság: 6
Speciális képesség: 4
Páncél: 2
Egyéb: 1x Mini Potion

Yurihime sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 6. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.
Katharina sikeres találathoz 6-ost kell dobjon, minden 2. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Yurihime
Katharina
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Yurihime Hétf. Május 06 2013, 19:18

Újabb alkalmam adódott, hogy bizonyítsam, méltóképpen tudom Otou-sama örökségét használni. Az előző alkalom különös körülményei mellett csúfos kudarcot vallottam egy tisztességtelenül küzdő ellenféllel szemben. Milyen furcsa fintora a sorsnak, hogy most éppen az ő fegyverét tarthattam a kezemben... ^.^" Természetesen nem a körülményeket hibáztattam, én magam veszítettem, voltam a kelleténél gyengébb. Ám azóta megszoktam ezt a különleges világot többé-kevésbé, csupán új fegyverem volt kissé más, mint az előző. Súlyosabb volt, de masszívabb is egyben, több erőt voltam vele képes kifejteni, igaz a forgatása kárára.
- Szép napot ^.^ A nevem Yurihime, örvendek a találkozásnak. Sok szerencsét ^.^ - mutatkoztam be a kisasszonynak meghajolva, miután elfoglaltuk helyünket a küzdőtér közepén. Megkönnyebbültem, nem voltak fák, nem volt magas páratartalom, csúszós talaj, semmi zavaró körülmény. Megnyugodva, eltökélt tekintettel lendültem előre, hogy láb felé szúrjak naginatámmal, ám ez csak csel volt. A valódi támadás a fegyverforgató kezére indult ellenfelemnek, akinek igazán furcsa fegyvere volt. Nem szabadott közel engednem magamhoz, és mindent meg fogok tenni azért, hogy távol is tartsam ^.^
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 19:18

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Május 07 2013, 08:42

- Üdvözöllek! Én Agelica katharina vagyok. - mutatkozok be én is ellenfelemnek.
Nagyon örültem, mikor végre megkezdődött a Pengék Tánca esemény, mivel akartam egy nagyon jót harcolni. Ellenfelemet nézem, és kicsit elcsüggedtem, mikor láttam az ő fegyvere és az én fegyverem közötti különbséget. Na igen bajban leszek az biztos, és még jobban elkomorodtam, mikor bevitt egy csapást. 6 nyomorult életem maradt, és hiába töltöttem volna vissza ugyanúgy lecsap. Nem fogom feladni, és akkor is megpróbálom legalább az életét megsebezni. Ezzel a tervvel indulok neki ellenfelemnek.

Összegzés:
Katharina: 6 HP 0 P
támadása: pech ^^"


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 08:43-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 08:42

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 09:55

Szörnyen megsajnáltam Katharina-samát, mikor megpillantottam az arcán elterülő csüggedtséget. Jómagam meglepődtem, mennyire megfogyatkozott az a zölden induló csík, ami minden fiatalember és kisasszony nyaka mellett ott volt ebben a világban, még sosem tapasztaltam ilyesmit. Megpróbált megszúrni a hegyes ujjával, de egyet hátralépve a nem túl sebes mozdulatot képes voltam hárítani fegyveremmel. A fiatal lány megtántorodott, esélyem nyílt bevinni a győztes találatot.
- Hya! - kiáltottam fel, és a boton fordítva egyet pengémmel megcéloztam a kisasszony oldalát, majd egy gyors fordulattal a másik végével is lesújtottam rá, egészen pontosan a lábára célozva.
- Őszintén remélem, hogy nem esett semmi baja, Katharina-sama ^.^ - szólaltam meg kedvesen mosolyogva, közben hátrálva két lépést elővigyázatosságból.


// Egyszer pihensz, ezért a két támadás //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 09:55

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina 4767250438_224285ea8b_s [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Május 07 2013, 10:06

Nem hittem a szememnek. Nem elég, hogy gyors kellett egy szusszanást tartanom, de a lány nem bírt eltalálni 2x egymás után. o.o Most vagy én voltam irtó nagy mákos, vagy ő volt peches. Eszembe jutott még egy variáció.
- Jólvagyok, de ne fogd vissza magad! - mondom neki, de meggondolom magamat - Bár azért egy picit csak mégis jó? - poénkodok.
Ezután ismét nekirontok és a szív tájékát próbálom eltalálni bökőmmel.

Összegzés:
Élet: 6 HP 0 P
Támadás: ne szólj hozzám....


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07 2013, 10:07-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 10:06

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 07 2013, 10:20

Megcsúszott a kezemben a naginata, így önálló útra indult és nem precízen oda került a penge, ahová szerettem volna, hogy menjen ^.^" Zavartan pillantottam a fegyverre, melynek egyensúlyát még messze nem ismertem ki. Kis híján el is bóbiskoltam, de ösztönös mozdulattal képes voltam kitérni a szúrás elől.
- Szörnyen restellem, de nem tehetem meg ^.^ - feleltem, és azzal a lendülettel szélesebb fogásra váltottam és miután a kisasszony karját félretoltam, ismét a naginata végével támadtam, két gyors ütést mérve fáradó ellenfelem oldalára. Lassacskán én is kezdtem megérezni tagjaim nehezülését ^.^"
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 10:20

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina 4766609959_af0c0eb7c7_s [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Május 07 2013, 12:28

Hát ez gyors volt.... Ez volt az egyetlen gondolatom, mivel Yurihime ismét elkerülte támadásom, és sikeresen betalállt, ám a támadást a rendszer már nem engedte be.
- Gratulálok.... - mondom azért egy enyhe mosolyt még megengedek, miközben nyújtom kezemet, hogy megrázhassa.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 13:18

A szintkülönbség nem sok esélyt hagyott Katharinának, Hime első ütését már a rendszer állítja meg.

Győztes: Yurihime
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina Empty Re: [Stella selejtező] Yurihime vs Angelica Katharina

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.