Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova B1] Chitose vs Hermit

4 posters

Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 11:09

Chitose
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés:20
Erő: 16
Kitartás: 6
Gyorsaság: 14
Speciális képesség: 8
Páncél: 21

Felszerelések:

Hermit
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 15
Erő: 15/támadás
Kitartás: 7
Gyorsaság: 20
Speciális képesség: 9
Páncél: 4

Felszerelések:

Chitose sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Hermit sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Hermit
Chitose
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Hermit Kedd Május 07 2013, 15:44

*Hermit ne próbálta volna ki ezt a lehetőséget? 10es szintűnek lenni nagyzserű érzés lehet. Nem sokat gondolkodott, mire mennyit tegyen. Kilogikázta és már meg is csinálta. Legyen fiú vagy lány az ellenfél, ő nem sajnálja egyiket sem, el kell gyepálni! Csak vigyorgott ellenfele arcába, s már neki is futott. Futott, futott és támadott. Közben speciális képességét is megpróbálta aktíválni.*
~ Meghaaalsz!! ~
* Nagyzserű érzés volt úgy futni, hogy sokkal több a sebessége, mint amit eddig megszokott.*



_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 15:44

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4766612103_86ee832108_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Chitose Szer. Május 08 2013, 16:51

A "Pengék tánca". Már önmagában is megfogott ez a név, mikor hallottam, olyan dallamosan csengett. Aztán, amikor megtudtam, hogy ez egy olyan verseny, ahol lehetőségem lesz kipróbálni, milyen 10-es szintűnek lenni, na akkor már biztos voltam benne, hogy jelentkezni fogok. Hát ez az, amiért most itt állok a küzdőtéren, ennyire ember előtt, emlékeztettem magamat, mert emlékeztetnem kellett, hiszen kicsit elbizonytalanított, hogy ennyi ember néz. Bizonytalankodásra viszont nem volt idő, a küzdelem elkezdődött, az ellenfelem pedig, egy fiú, nem váratott meg, késeivel rögtön nekem is támadt. Szédítő sebességgel közeledett, sokkal gyorsabban, mint amit én valaha láttam. Szerencsére azonban én is gyors voltam, és kitértem a támadásai elől. De ezzel még nem volt vége, egyszer csak azt vettem észre, hogy a fiú teste mintha elkezdte árnyszerűvé válni. Ez valami speciális képesség lehet, gondolom, de most már itt az ideje, hogy én is támadjak. Az újonnan szerzett Szabdalómmal próbáltam meg őt levágni.


A hozzászólást Chitose összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 08 2013, 16:52-kor.

_________________
[Nova B1] Chitose vs Hermit 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 16:51

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Hermit Szer. Május 08 2013, 18:53

*Ehjnye. Úgy tűnik, csak vagdalkozik ez a srác, de a célzás nem megy neki valami jól. Talán a fegyverkezelésre többet adhatott volna. Na mármost azonban valami nagyon furcsa és döbbenetes dolog történt vele. olyasmi, ami eddig nem. Fogalma sincs, miért, de amikor a lány eltalálta, összeesett a lendülettől. Ugyanis kiesett egyensúlyából, mert érezte, hogy megvágták. Nem csupán érezte. Fájt! A földön feküdve kikerekedett szemekkel nézett a lányra, majd gyorsan legördítette a menüjét és megnézte a statját. Bekapcsolt a speciális képessége, de kitartása a negyedére csökkent. *
~ Mi a fene?! ~
* Nem is ez volt a meglepő, inkább az, hogy érezte a fájdalmat. Eddig sosem érzett fájdalmat itt a SAO-ban. Elvigyorodott.*
~ Nocsak Kayaba! Talán hallodtad, hogy szidtalak, hogy a fájdalmat kihagytad a játékból? Ennek hála nekem adod? Hát kösz! ~
* Felállt, leporolta magát. Majd a lányra kacsintott.*
- Nem rossz.
* Majd újra nekivágott, s most már duplasebességgel támadt a lányra.*

//Páncél 0; HP 68; Minden 4. támadás nekem pihenés, neked pedig minden 5. támadás pihenés. 4 kockával dobok. //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 18:53

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4766610511_dda12706fc_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4767250438_224285ea8b_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Chitose Csüt. Május 09 2013, 19:25

A támadásom sikeres volt. Már pont kezdtem volna örömköndi, amikor észrevettem, hogy az ellenfelem egyszerűen összeesett a vágástól. Fájt volna neki ? Pedig itt a SAO-ban elvileg nem is lehet fájdalmat érezni. Elég furcsa képessége lehet. Miután felállt, döbbenten láttam, hogy mosolyog. Elképzelésem se volt miért.
- Nem rossz. - mondta, miközben rámkacsintott.
Beszédes embernek ismerem magam, de most nekem is elakadt a szavam emiatt a kissé groteszk helyzet miatt. Nem így az ellenfelem. Az immár árny-színekbe burkolózott fiú hihetetlen sebességgel támadt nekem. Két vágásával sikerült is megsebeznie, de az utolsónál már én is észbekaptam, és kitértem. A páncélomat viszont áttörte, és ahogy az életcsíkomon láttam, máris 24 életpont mínuszban voltam. Ez így pedig nem lesz jó. Azt hiszem, itt az ideje, hogy én is működésbe hozzam a speciális képességemet. Sikerült aktiválnom a Szimultán hatást, ez pedig azt jelentette, hogy van legalább két olyan képességem, ami nagyobb, mint az övé, és kiválaszthatok egyet, amit másfél szeresére növelek. Azon, hogy mit válasszak, nem gondolkodtam sokáig, természetesen a gyorsaságot jelöltem meg, hiszen az ellenfelem már így is legalább kétszer gyorsabb, mint én. Akár sikerül ezt véghezvinnem, akár nem, új lendülettel támadok neki, vágásra emelve a kezemben tartott Szabdalót.

/Páncélom: 0 Életpontom: 76 Erőm: 15
A speciális képeségem, ha működésbe lép, a gyorsaságom 14-ről 21-re emelkedik./


A hozzászólást Chitose összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 10 2013, 12:34-kor.

_________________
[Nova B1] Chitose vs Hermit 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 19:25

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Hermit Csüt. Május 09 2013, 20:58

*Sikeresek voltak a támadásai egyet kivéve. De ahhoz képest ez jó. Mondjuk van mire fogni, a gyorsaságra. Az biztos, hogy nagyon sokat jelent az neki. A lány úgy tűnt, előző furcsa viselkedésére nem tud mit mondani. Nem is izgatta ez Hermitet, a lényeg úgy is az volt, hogy zavart keltsen benne. Mikor a lány támadt, ki tudta védeni.*
- Majdnem, kislány, majdnem! ^^
* Mosolygott is mellé.*
- De most én jövök!
* Ki is nyújtotta a nyelvét apró piszkálásból. Nagyon élvezte a harcot. Látszott is ez rajta.*

//Utána kérdeztem, s Hermitnek 2 dobókocka, vagyis két vágás jelent 1 támadást. Vagyis az előzőben még nem pihentem, vagyis 3 találatot kaptál akkor, nem csak kettőt. Most viszont nekem pihennem kell, vagyis csak egyet támadhatok, ami két vágást jelent, vagyis két kockát. //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 20:58

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4767251444_0f76bf2817_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Chitose Pént. Május 10 2013, 13:18

Nem elég, hogy a támadásom nem volt sikeres, még a speciális képességemet sem sikerült aktiválnom. Nekem ez kedvemet szegte, viszont ellenfelemre mintha nem hatna semmi, ugyanolyan mosollyal nézett rám, mint a játék kezdetén.
- Majdnem, kislány, majdnem! - vigyorgott.
- Csak várd ki a végét ! - kiabáltam neki oda dühösem, már az öklömet rázva feléje. Jó, kissé elvesztettem az önkontrolom, dehát akkor is ! Hogy élvezheti valaki ennyire a harcot, hogy egyfolytában csak viruljon ?! - De most én jövök!
Igen, ebben viszont igaza volt. Ha pedig megint eltalál azzal a két késével az nem tesz jót az életpontjaimnak, aggodalmaskodtam. Azonban a koncentrálásomnak vagy pusztán a szerencsének hála ki tudtam térni a vágásai elöl. Már vártam is a következő kettőt, csakhogy azok nem érkeztek meg. Értem már ! Szóval neked is szükséged van pihenésre, fárasztó lehet ez a sebesség, gondoltam, ezután viszont nem is tétováztam. Ismét a kardomat emeltem rá, hátha most sikerül eltalálnom őt.

/Páncélom: 0 Életpontom: 76 Erőm: 15/

_________________
[Nova B1] Chitose vs Hermit 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 13:18

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Hermit Pént. Május 10 2013, 15:12

*Hát igen, Hermit is ember, legalábbis a SAO "áldozata", neki is kell néha pihenni. De ez máris kedvéd szegte, de csak egy pillanatra, hogy a lány most minden támadása elől ki tudott térni. Nem baj, kell ilyen körnek is lennie! A leányzó úgy tűnik a harciasabb fajta, ami tetszett Hermitnek. Megint csak vigyorgott. Visszaszól a lány, kivédi a támadásait, s most ő támad. Hermit nem az a típus, aki hagyja magát. Vagy ha hagyná magát, annak is komoly oka lenne csak. De most nincs kedve ehhez, szórakozni akar a lánnyal, kíváncsi, mikor pöccen be a kiscsaj.*
- Nem vagy valami szerencsés nii-chan! ^^
* Hergeli tovább. *
- Várom, várom a végét, de ugye nem baj, ha siettetem egy picit? Razz
* Tette fel a költői kérdést, s már neki is ugrott, s további négy vágást eresztett a lány felé.*


// HP 68 minden 2. találatnál Chitose-nak -1 erő //


A hozzászólást Hermit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 10 2013, 15:12-kor.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 15:12

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4766612103_86ee832108_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4766612103_86ee832108_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Chitose Pént. Május 10 2013, 16:44

Eeej, mi van ma velem ? Most valami ultra-szuper-szerencsétlen napom van, vagy egyszerűen csak nem tudok harcolni ? Épp ezen kezdtem el gondolkodni, mikor az ellenfelemnek is eszébe jutott ugyanez.
- Nem vagy valami szerencsés nii-chan! - vetette oda nekem.
- Micsoda~aa ? - szemeim majd' kiestek a döbbenettől. - Mégis kit hívsz te "nii-chan"-nak, én lány vagyok, nem láto~od ? - kiabáltam neki megdöbbenéssel vegyes felháborodással, mintha valami eget verő távolság lenne köztünk, közben lelkes karmozdulatokkal magyaráztam. Végülis, életemben először néztek fiúnak. - Azon kívül, szerintem te idősebb vagy nálam. - tettem még hozzá ezen eszrevételemet.
- Várom, várom a végét, de ugye nem baj, ha siettetem egy picit? - szólalt meg kedélyesen ismét.
Egyre jobban unszimpatikus ez a fiú. Összeszűkült tekintettel néztem rá, miközben magam elé emeltem a Szabdalómat, hogy ki tudjam védeni az újabb támadásait. Jó, végülis hogy lehetne szimpatikus egy fiú, aki sötét árnyszerűséggé válva hadonászik itt nekem a késeivel ?! Ismét négyszer próbált meg eltalálni, és ebből kétszer sikerült is neki. Döbbenten vettem észre, hogy ez 30 életpont mínuszt jelentett nekem. Bár a speciális képességem működik immáron működik, de sajnos ez sem segít sokat, ő még mindig sokkal gyorsabb nálam, szomorodtam el egy kicsit. Ráadásul, mivel ő egy árnyharcos, a mérge miatt már kettővel kevesebb a sebzésem, mint az elején volt. Muszáj lesz valahogy fordítanom az álláson. Azzal már lendültem volna, hogy ismét megtámadjam, de valahogy nem ment. Fáradtnak éreztem a tagjaimat, mintha lehúzta volna őket az aincradi gravitáció. Szóval engem is elért a kimerülés, állapítottam meg szomorkodva, hiszen ez azt jelentette, hogy ebben a körben nem támadhatok. Vagyis csak egy dolgot tehetek: megpróbálom kivédeni a bizonyára hamarosan megérkező újabb vágásait.

/Páncélom: 0 Életpontom: 46 Erőm: 14/


EDIT: pihenőkör, vagyis a dobásom érvénytelen.


A hozzászólást Chitose összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 11 2013, 13:21-kor.

_________________
[Nova B1] Chitose vs Hermit 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 16:44

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Hermit Pént. Május 10 2013, 19:09

*Nem vette az adást a csajszi... Nem baj, kellenek ilyen lányok is. Hermit látott egy animét, aiben a fiú hívta ni-chanak a lányt. Míg pihent, magyarázott, de előtte ismét kivédett egy támadást. *
- Nem úgy Ni-chan. Tudod itt a ni kettőt jelent, vagyis "második kisasszony" a jelentése. Nem láttad a Special A-t? Akkor nézd meg, biztos tetszeni fog!
* Mondata végén kacsintott is, majd újra támadt miután kifújta magát.*

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 19:09

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4766612103_86ee832108_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Chitose Szomb. Május 11 2013, 13:41

Igaz az előbb nem támadhattam, de legalább védekeznem sem kellett: úgy láttam, az ellenenfelemet is pihenőpályára állította a rendszer. Ezt az időt pedig arra használta ki, hogy beszéljen.
- Nem úgy Ni-chan. Tudod itt a ni kettőt jelent, vagyis "második kisasszony" a jelentése. Nem láttad a Special A-t? Akkor nézd meg, biztos tetszeni fog! - ajánlotta a fiú.
Amíg magyarázott, fokozatossan kezdtem egyre frusztráltabban érezni magam. Se azt nem tudtam, miért szólítottak ezek szerint "második kiasszonynak"-nak, sem pedig azt, mi fán terem az a műsor, amit a fiú említett. Ráadásul még azt sem értettem, honnan vette az a ellenfelem, hogy nekem tetszeni fog ez a Special A, vagy micsoda. Kezdtem úgy érezni magam, mint akinek végig kell mennie egy üvegből, kerámiából, agyagból készült műtárgyakkal teli szűk folyósón, miközben egylábon ugrál, és a kezében egy fémtálon három tojással egyensúlyoz. Ja, és még azt se tudja, miért kell ezt csinálnia.
- Bocsi, de nem ismerem, amiről beszélsz ! - kaptam fel végül a fejemet, hogy válaszoljak neki. És nem is hiába ! Az árnyharcos immár ismét előttem állt, hogy megtámadjon. Az egyik vágása el is talált, a másikat szerencsére kivédtem. Viszont mostmár sikerült elég erőt gyűjtenem magamban egy újabb támadáshoz. Így nem is húztam az időt, lábammal elrugaszkodtam, hogy a kardom elérje az ellenfelem.

/Páncélom: 0 Életpontom: 31 Erőm: 14/

_________________
[Nova B1] Chitose vs Hermit 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 11 2013, 13:41

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Hermit Szomb. Május 11 2013, 17:39

*Kivédte az egyik támadást a lány, de Hermitnek ez már nem számított. Jól áll, az a lényeg. Chitose felelt neki, ő csak megvonta a vállát.*
- Azt észrevettem.
* És a leányzó már támadt is. A kitartás megtermi gyümölcsét. A leányzó végre eltalálta Hermitet. Ő felszisszent, s megfogta karját, ahol érte a vágás.*
~ A fene... talán ki kellene kapcsolnom a képességemet? ~
*Inkább mégsem. Megéri egy kis fájdalom a győzelemért. Bár korán sem kellemes, ahogy egy karddal végigszántják. *
- Nah, kezdesz belejönni Chitose! Megáll az eszem, ha eszlek! Razz
*És ismét nekirugaszkodott.*

//HP 54 //


A hozzászólást Hermit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 11 2013, 17:40-kor.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 11 2013, 17:39

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Chitose vs Hermit 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4767250438_224285ea8b_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4766610511_dda12706fc_s [Nova B1] Chitose vs Hermit 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Chitose Szomb. Május 11 2013, 18:52

Amikor végre újra eltaláltam az ellenfelemet, az ismét felszisszent. Hát igen, olyan régen találtam már el, hogy hogy el is felejtettem, hogy nála ez fájdalommal jár.
- Nah, kezdesz belejönni Chitose! Megáll az eszem, ha eszlek! - következett a fiú újabb furcsa megjegyzése.
Viszont már kezdem megszokni a stílusát. Direkt csinálja vagy sem, vannak ilyen emberek is a világon. Ezután pedig az árnyharcos újra támadt, és ahogy három vágása elért engem, az életpontjaim elfogytak. Egy lila fal védett meg az utolsó csapásától. Szomorúan vettem tudomásul, hogy egy az első párbajomat elvesztettem. Az viszont vígasztalt, hogy nem ez volt az utolsó. De most, hogy így vége mindennek, illene valamit mondanom is.
- Hát... gratulálok, Hermit-kun. - mondtam neki. - Ja, és nem vagyok és olyan finom ! - fordultam még vissza, miközben kisétáltam az arénából.

/Páncélom: 0 Életpontom: 0
Köszi a játékot !/

_________________
[Nova B1] Chitose vs Hermit 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 12 2013, 09:48

Hermit kamatoztatta a gyorsaságát, ha az árnyharcos kevesebbet hibázik, még akár az esélyesek közé is léphet. Chitose számára azonban nehéz pillanatok következnek, még egy vereség nem fér bele.

Győztes: Hermit
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Chitose vs Hermit Empty Re: [Nova B1] Chitose vs Hermit

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.