Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smaragd Park

+7
Rey
Hime
Kayaba Akihiko
Anatole Saito
Mirika
Rita Hanami
Cardinal
11 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 01 2014, 18:47

Anatole Saito: Gyenge Speciális Méreg (2 körig megakadályozza a speciális képesség működését, maximum 1 találatig marad a pengén)
Mirika: Trükkös Köpeny (+2 kitartás)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Hime Kedd Jún. 03 2014, 14:52

/Ismerkedős: Rey/

Végre magamhoz tértem a hónapokon át tartó depresszív állapotból, és visszatérni látszott régi énem. Vagy egy kicsit talán erőteljesebb annál. Most sokkal erősebbnek éreztem magam, mint bármikor. Agyamban már nem csak az elhagyatottság, csalódottság gondolata játszott, hanem az is, hogy életben kell maradnom bármi áron, még akkor is ha ez nehéz. Az elmúlt pár hónap eseményeit elzártam agyam legmélyebb zugába, és most csak azzal foglalkoztam, hogy minél előbb minél magasabb szintre kéne fejlődnöm. Eldöntöttem, hogy most nem fogok azzal foglalkozni, hogy mennyi veszélyt rejthet egy küldetés, vagy egy küzdelem, csak azzal törődök, hogy törjek egyre feljebb és feljebb a szintlétrán.Miközben ezen gondolkodtam, egyre közelebb kerültem az ötödik szinten lévő Nyster városkában lévő Smaragd Parkhoz. Ahogy a park közelébe értem, kezdtem érezni azt az általános fáradtságot, ami több kilométernyi gyaloglás után szokott az embereken erőt venni. De én jelenleg nem igen engedhettem meg azt a luxust magamnak, hogy pihenhessek. Kissé gyorsítottam a lépteimen, és hamarosan elértem a park közepén elhelyezett padokhoz. A táj szépsége annyira magával ragadott, hogy úgy döntöttem, hogy kicsit alaposabban is megszemlélem a környéket. Ennyi kis pihi bele is férhet, még mielőtt neki állok a kőkemény küzdelemnek. Leültem az egyik padra, és hagytam, hogy a napsugarak cirógassák az arcom. A közelemben összebújó párocskák sétálgattak, amik kissé megmozgatták a lelkemben azt a bizonyos tüskét, de most már annyira erős voltam, hogy ezt a kis semmiséget szinte fel se vettem. Mivel még maradt egy-két szendvics a felhalmozott készletemből, úgy döntöttem, ez a hely pont alkalmas lesz késői ebédem elfogyasztására, és még egyenlőre a kevés kis megtakarításomhoz se kell hozzá nyúlnom. Így hát nem törődve semmivel és senkivel, neki álltam falatozni.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Rey Hétf. Aug. 18 2014, 08:46

/re: Hime/
Elindulva a tizedik szinte felé az ötödik szinten meglátott egy szép várost Nyster-t így gondolta betér, és kicsit körülnéz, és reménykedik hogy talál egy társat vagy egy felszerelés árust. Habár olyan felszerelést nem talált amilyenre szüksége van, így kicsit nézelődik hátha talál embert akiben lát potenciált hogy megismerkedjen vele. Kis bolyongás után odatéved a smaragdparkba és lát egy pár játékost, így odamegy hozzájuk próbál velük kommunikálni de a legtöbbjük szóba se állt vele hisz tízes szinten alap cuccokban mászkált. Meglát egy gyönyörű szökőkutat és odamegy hogy közelebbről is megnézhesse. Jó pár kör után megunta a nézelődést és tovább indult hozzá hasonló játékosokat keresni, de nem sok sikerrel járt így leült egy padra és kicsit megpihent. Nagyjából 2-3 percet a padon pihent majd továbbindult ismét megnézte a szökőkutat és a körülötte lévő embereket is, de egyiket sem találta olyannak aki szívesen találkozna, vagy megismerkedne vele. Rengeteg pár ült nézegetve a szökőkutat , de nem látott olyat aki csak egyedül üldögélt és arra várt volna hogy valaki megszólítsa. Ekkor meglátott egy nála idősebbnek kinéző kardforgatót aki egyedül ült , így odament hozzá és leült mellé, de egyikük sem szólalt meg így gyorsan tovább is állt. Csak bolyongott a párocskák között de nem lelte helyét így arra gondolt hogy tovább áll. Így is lett és elindult a városfele amikor meglátott még egy egyedül ülő személyt, de nem igazán mert még odamenni az előző tapasztalatai alapján. Végül sikerült rávennie magát hogy odamenjen és megszólítsa az egyedül üldögélő lovagot. Odament és megszólította:
- Szia én Rey vagyok benned kit tisztelhetek?
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Hime Szer. Aug. 20 2014, 20:15

/Rey/

A gyönyörű látvány, és a nyugalom még mindig annyira elvarázsolt, hogy egy jó darabig csak ott üldögéltem a parkban, a szökőkút mellett. Az ebédemet már rég befejeztem, de valahogy mégsem tudtam magam rávenni arra, hogy nekiinduljak az előttem álló útnak. Pedig nagyon jól tudtam legbelül, hogy elég sok időt vesztegettem el már így is, és hogy nincs sok időm tétlenkedni, ha valamit el is szeretnék érni.
Amikor már éppen rávettem magam, hogy felálljak és elinduljak, egy srác lépett oda, és már be is mutatkozott. Elég érdekesen festett. Az egyik oldalon fel volt nyírva a haja.
- Szia. Én Hime vagyok. Mi járatban vagy erre felé? - Néztem rá a fiúra. Istenem, hogy miért megint egy fiút küldött elém a sors... Nem hiszem el... Még ki se hevertem az előzőt, de már jön a következő. Hát a vihar essen belé. Ezek a fiúk már a halálba kergetnek, de most komolyan. De mindazok mellett, amit végig gondoltam, még mindig mosolyogtam a fiúra. Mindig is fenn tartom az álarcomat. Innentől senki nem láthatja meg a valódi érzéseimet, amiket eddig kimutattam, és amik miatt eddig sebezhetőnek, gyengének tűntem. Nem, most nem mutattam magamat sem idegesnek, sem egyéb másnak. Most csak annyit láthatott rajtam ez a srác, hogy a legtündéribb mosolyom vettem fel, és oly türelemmel vártam a választ, mint még talán soha. Pedig igen sok dolgom lett volna. De ha már amúgy is a fél napomat itt töltöttem, akkor ez a kis idő már nem oszt, nem szoroz.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Rey Szer. Aug. 20 2014, 22:58

/Hime/

- Épp a tizedik szint felé igyekeztem, mikor megláttam eme csodálatos helyet.
Ezután Rey ránézett a leány arcára és kicsit elpirult látván azt a türelmes mosolyt. Egy jó ideig nem is tudott megszólalni, de végülis sikerült kinyögnie amit akart:
- Hime? Szép név.
Próbált jó fejnek tűnni a maga bizarr formájában. Miután kimondta előző mondatát jött rá hogy teljesen hülye hisz ez csak a karakterének a neve. Ám úgy gondolta teljesen felesleges kijavítania magát hisz Hime biztos érteni fogja mire utalt. Kis gondolkodás után rájött hogy egyetlen egy ismerőse sincs a játékban és jó lenne megbízható szövetségeseket találni. Ekkor hirtelen megszólalt:
- Leszünk barátok?
Majd szinte rögtön homlokon csapja magát és teljesen elpirul. Majd gondolkozni kezd rajta mit is kéne most mondania hisz nem nagyon ért a barátkozáshoz, és nem is nagyon volt eddig barátja, csak más játékokban.
- Bocsi nem gondoltam át mit is szerettem volna mondani. Kezdjük elölről. Szóval én Rey vagyok egy árnyharcos. Te pedig Hime vagy,
Gondolja magában: igen így jó lesz, talán nem estem pofára az első megszólalásommal. De ha még is? Mindenképp barátokat kell szerzek elvégre semmi komolyabb információm sincs farm helyekről meg hasonlókról...
Így Rey eldöntötte magában hogy Hime lesz az első barátja ebben a játékban és az első szövetségese is. Miközben gondolkodott kicsit aggódó, de mégis nyugodt arcot vág.

_________________
Statjaim::



Képesség::
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Hime Szomb. Aug. 23 2014, 15:52

/Rey/

Szegény kis srác úgy hebegett-habogott, mintha valami rosszat mondtam, vagy tettem volna, vagy mintha megpróbáltam volna elcsábítani. Pedig eszem ágában sem volt ilyet tenni, főleg a legutóbbi után. Mégis szegényem irult és pirult. Kicsit el is mosolyodtam rajt.
- Köszönöm, ez a név ragadt rám már kiskorom óta pedig nem ez a rendes nevem. A valódi nevem Lyliana, csak mivel a szüleim már kiskorom óta így hívnak, így egy idő után rajtam maradt, és most már mindenhol ezt használom.- Mondtam a fiúnak, miközben továbbra is mosolyogtam.
- Igen, ez valóban egy meseszép hely. Itt le lehet kicsit nyugodni. Csak...- Itt nem folytattam a mondatot, de ahogy körbe néztem, és megláttam a boldog párocskákat az a bizonyos tüske újra a szívembe szúrt. Még mindig fáj... Egy kicsit el is komorodott a tekintetem, és a szememből egy kis szomorúság tükröződött. Ám gondolkodásomból a fiú kérdése zökkentett ki. Barát. Mégis mit jelenthet itt egy barát. Talán Kiyo az, de őt is már rég nem láttam. Nem is tudom, hogy mi lehet vele. Yuichi és barátságot ígért, és sok mást, mégis otthagyott. De hátha ő tényleg csak barát szeretne lenni. Próba szerencse.
- Nekem is jól jönne egy barát, hisz itt egyedül alapból nehéz boldogulni. És unalmas úgy elmenni egy küldetésre, hogy nem biztos, hogy lesz ott valaki, akit már ismersz. Szóval a válaszom igen. - Mosolyogtam rá a fiúra, aki látszólag nem igen szokott barátkozni, főleg nem lányokkal, hiszen előröl akarta kezdeni a bemutatkozást.
- Akkor köszöntelek Rey, drága barátom.- Öleltem át testvéri öleléssel a kicsit megszeppent fiúcskát, és három puszit adtam az arcára, ahogy a kinti világban is szoktam a haverjaimnak. Remélem nem ijedt meg túlzottan.
- Ha valamire kíváncsi vagy, vagy csak valamit nem értesz, nyugodtan kérdezz, amiben tudok, segítek.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Rey Vas. Aug. 24 2014, 21:52

/Hime/

Kisebb sokkot kap, és nem nagyon tud mit mondani körülbelül 3-4 percig,és egyelőre azon küszködik hogy megbírja tartani a saját súlyát és ne essen össze. Ám ekkor végig fut az agyán az előbb halott mondat: "- Akkor köszöntelek Rey, drága barátom" ,és ennek kicsit megörült. Mikor végre össze bírta annyira szedni magát hogy meg bírjon szólalni akkor is csak ennyi jött ki a száján:
- É-én is.
Kis gondolkodás és erő gyűjtés után megkérdezi:
-Tudom nem szokás, meg nem illik ilyet kérdezni, de milyen kaszt vagy?
Néz kérdően. nem nagyon tudja hirtelen mit kérdezzen még hisz az alapokat ismeri és nem nagyon tudja Hime menyivel tapasztaltabb nála.
- Bocsi ha tolakodónak tűnik, de mióta vagy ébren? Pontosban a kérdésem arra irányul, hogy mióta játszol? Miket tudhatsz amiket én nem? Ilyesmik érdekelnének.
Kicsit aggódig nem-e veszi a hirtelen kérdéseket Hime rossz néven, de mikor belegondol az ölelős jelenetbe ami nem is rég zajlott folyton teljesen elpirul. Nem bírja kiverni a fejéből a gondolatot. Ekkor eszébe jut még egy kérdés de már nem meri feltenni hisz szegény lányt így is rengeteg kérdéssel bombázta. Végül arra jut hogy ezt a lényegtelen kis apró kérdést már nem teszi fel. Eközben az arckifejezése elégé elkalandozottá változik. Próbálja eközben átgondolni mit is akart mondani amikor csak úgy félbehagyta a mondatot, de nem túl sokat fejtegette ezt hisz ha akarja majd egyszer úgy is elmondja mit is akart azzal a "Csak"-al.

_________________
Statjaim::



Képesség::
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Hime Szer. Aug. 27 2014, 15:18

/Rey/

Szegény kis srác teljesen össze zavarodott tőlem, és irult- pirult. Fiatal kis kölyök lehet, ha még nem volt ilyenben része, pedig nálunk ez a kinti világban mindennapos, megszokott dolog volt. Hála isten azt a pár pillanatot vagy nem vette észre, vagy csak annyira toleráns, hogy nem kérdez rá. Viszont jó pár kérdése akadt.
- Na akkor kezdjük az elején. Én lovag kaszt vagyok. Több mint egy éve játszok, bár volt egy féléves önkéntes száműzetésem bizonyos okok miatt. De ezt majd talán később elmesélem. Emiatt sajnos még mindig kilences szintű vagyok, bár már nem sok exp kell a kövi szinthez. És igen, azóta vagyok ébren. Jó pár dolgot megtanultam már, bár még mindig van pár amit én sem tudok sajnos, de ha van valami konkrét kérdésed, akkor tedd fel nyugodtan, és ha gondolod, akkor abban is segíthetek, hogy itt hogyan kell harcolni, ha eddig még nem harcoltál volna.- Mondtam a fiúra mosolyogva. Közben Yui jutott eszembe, aki hasonló szavakkal terelgetett engem az első napon, amikor kissé bátortalanul merészkedtem ki a Kezdetek városából, hogy felfedezzem a képességeimet. De hála isten azóta még többet fejlődtem, és így talán azoknak is tudok valamennyire segíteni, akik még nem tudják, hogy itt mi hogy működik.
- De nekem is lenne egy kérdésem. Ha jól sejtem a kérdéseidből, akkor te mostanában ébredhettél. Mégis az ötödik szinten vagy, és a tizedikre igyekszel. Én úgy tudtam, hogy egyik szintről a másikra akkor lehet menni, ha szintet léptél. Te mégis itt vagy. Hogy csináltad?- Kérdeztem meg tőle érdeklődő arckifejezéssel.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Rey Csüt. Aug. 28 2014, 21:56

/Hime/

- Szóval lovag, értem. Hogy hogyan lehetek 10-es szintű? Ennél egyszerűbb nincs a kiképző tiszt segítségével, ám ennek persze hátrányai is vannak de ezt nem részletezném.
Eközben furdalta a kíváncsiság hogy Hime vajon mennyi idős lehet a valóságban, de tudta hogy ezt nem illik megkérdezni így inkább birkózott tovább a kíváncsisággal. Miután felfogta hogy Hime egy éve játszik gondolkodni kezdett rajta vajon menyi ideig lehetett "alvó" állapotba, de erről inkább gyorsan elterelte saját figyelmét és inkább azon kezdett agyalni vajon milyen információt tudhat Hime amit ő még mindig nem. Ekkor eszébe jutott hogy amióta játszik nem harcolt még így gondolta kérdezősködik kicsit a küzdelmekről, és a párbajok kockázatáról.
- Hime, azt szeretném megtudni még hogyan is működik egy harc? Halálig megy-e? Milyen megengedett eszközök vannak a harcokban, és hogy milyen kasztok ellen milyen harci stílust érdemes alkalmazni. Az utolsó előtti mondatomat úgy kell érteni hogy például mérgeket, gyógyitalokat, vagy esetleg kristályokat lehet-e használni.
Kicsit gondolkodóba merült és át futott pici agyán hogy talán meg kellene kérnie Himét hogy harcoljon vele egy barátságos mérkőzést, így talán könnyeben megtanulná hogyan is működik minden. Persze ez csak gondolat szintjén maradt mivel nem nagyon merte ezt megkérdezni annak ellenére hogy Hime igencsak barátságos, vagy legalábbis barátságosnak mutatja magát. Ekkor átfutott rajta az ötlet hogy mivan ha ez csak megjátszás és igazából csak félrevezetni akarja Hime, de ezt igazán szerette volna kizárni a lehetőségek közül, ám mikor vissza-vissza gondolt a "Csak..." kijelentésre akkor elbizonytalanitotta hogy vajon mit is akart akkor mondani. Eközben végig elmerült, elbambult arcot vágott.

_________________
Statjaim::



Képesség::
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Hime Szomb. Szept. 06 2014, 21:21

Hmmm kiképző tiszt. Gondolatban végigfuttattam az infókat, amiket eddigi ittlétem során tanultam, de ez még nem volt köztük. Biztos akkor került be, amikor én a saját kis dolgaimmal voltam elfoglalva. Ki tudja,hogy azóta még mennyi új dolog jött be ide. Kayaba-tól minden kitelik. Igazából ízt sem tudom biztosan, hogy mennyire is vagyok elmaradva a frontharcosoktól. Gyors vetettem egy röpke pillantást a kézi könyvemre, és már hallottam is Rey-től a kérdéseket.
- Na-na. Lassabban picit. Nem hajt se a török, se a tatár, de még vagy 3 ifaplatónyi mob se. Nah akkor kezdjük a harcokkal. A harcok attól függenek, hogy mi ellen harcolsz. A fejlődéshez és a pénzszerzéshez harcolhatsz kisebb lényekkel, úgynevezett mobokkal. De ezt kevesen választják. Vannak a küzdőteres harcok, amikor player- player harc van, ez sokat segíthet abban, hogy még jobban ki tudd fejleszteni a karidat és a reflexeidet. Vannak az úgynevezett minibossok, amik a szintvezérek kis változatai úgymond. Hisz ezek is bossok, csak valamivel gyengébbek, mint a szintvezérek. Illetve vannak a boss harcok is, amire a frontharcosok, azaz a legmagasabb szintű játékosok mennek.
A fiúra néztem. Remélem tudja követni, amit mondok neki.
- Akkor térjünk egy kicsit vissza a küzdőterekre. Ebben annyira nem vagyok jártas, de ha jól tudom több formája van. Amit én szoktam használni, az a fél életes. A meccs addig tart, amíg le nem viszed az ellenfeled full páncélját, plusz az életének a felét. A másik verzió az az első csapásos küzdőtér, aminek az a lényege hogy aki az első csapást beviszi az nyer. Vannak az időlimites küzdelmek, aminél az a lényeg, hogy aki meghatározott kör alatt több sebzést viszi be, az nyer. Illetve a teljes életesnél is van két fajta a valódi és a hamis teljes életes küzdelmek. Általában a hamist szokás használni, hisz ennél nem ölöd meg az ellenfeled. Hiszen ha meg is ölnéd, akkor piros indikátoros játékossá válsz, akit a többiek nagy valószínűséggel megvetnek.
Hogy milyen kasztok ellen milyen kasztokkal lehet menni arról fogalmam sincs, mivel nem sok ilyen harcom volt.
Viszont amit tudok, hogy küzdőtérnél azt hiszem kristályt meg gyógyító italt nem lehet használni, de minden más harcnál megengedettek a mérgek, kristályok, és hasonló dolgok. de ezt majd máskor kifejtem.

- Mondandómat egy mosollyal fejeztem be.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Rey Vas. Szept. 07 2014, 12:30

/Hime/

- Értem. A küzdőtér élőt gondolom ezt meg egyezés alapján döntik el, hogy melyik típust fogják éppen használni. A minibossokra kitérve mennyivel lehet gyengébb mint egy szintfőnők? Gyanítom nem fog annyiszor harcmódot váltani illetve kevesebb képességgel rendelkezik. Aztán ami még érdekesen hangzik az a mobolás, azt mért nem használják? Biztos megvan az ok rá csak én nem birok egyedül jelen tudásommal rájönni hogy mi is lehet ez.
Miközben az utóbbi mondatokat elsorolja eszébe jut hogy akár ki is próbálhatna Himével egy minibosst, hisz Hime lovag , így valószínűleg képes tankolni, és én addig tudom ütni. Ekkor egy kisebb hiba fogalmazódott meg a fejében amit véletlen haragosan is kimond:
- És mi van ha egy itteni szörny nem úgy viselkedik mint egy másik játékban, mi van ha jobb a mesterséges intelligenciájuk és a potenciális veszélyforrásra megy rá?
Majd hirtelen észbe kap és arra lesz figyelmes hogy környezetükben több játékos őt figyeli.
- Ezt hangosan is kimondtam igaz?
Teljesen elvörösödik, és próbál valamit kitalálni hogy elterelje magáról a figyelmet.
- Hime!
Mélyen a szemébe néz és kicsit félénk hangon megszólal.
- Lenne kedved esetleg velem egy...
Egy kisebb hatásszünet közben gondolkodik és eszébe jut hogy vajon mit fog szólni Hime a következő mondatához és megfontolja hogy vajon abbahagyja a mondatot vagy fejezze be, de végül abban marad hogy befejezi,
-... Kisbosst legyőzni? Igaz még a felszerelésem nem a legjobb, de nagyon sok tapasztalatom van és gyorsan fel tudom ismerni hogy mit fog csinálni a boss, valamint nagyon régóta játszom ehhez hasonló karakterekkel így a reakcióidőm se a legrosszabb.
Reménykedve várja vajon Hime mit fog szólni ehhez.

_________________
Statjaim::



Képesség::
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Hime Vas. Szept. 07 2014, 19:13

/Rey/

Ismét elég sok kérdést kaptam Rey-től, ami igazán tetszett nekem. Ebben a srácban megvolt mindaz, ami még a legelején bennem is. Kíváncsiság, és a tudás szomj. Ezek bennem is megvoltak egy ideig, ám én egy idő után csak törtető, magammal törődő őrült lettem. Ám ennek most vége. Most jött el az a pont, amikor nem csak magammal foglalkozok.
Ám az utolsó kérdése meglepett. Legyőzni egy minibosst. Nem is hangzik rosszul, úgyis jól jönne most egy kis edzés, és egy kis kaland. De vajon melyik legyen az. Gondolkoztam el. Gyorsan elővettem a kézi könyvemet, hátha találok benne valamit, ám ez a próbálkozásom sikertelen volt. Ám abban a pillanatban, hogy eltettem a kézi könyvet csipogott egyet az üzenetjelzésem. Üzenet ilyenkor. Csodálkoztam el. Megnyitottam, és láttam, hogy nincs feladó és nincs tárgy sem. Ám amikor megnyitottam a levelem elkerekedtek a szemeim.

" Ha kihívásra vágysz, próbálj eljutni a 8-as szint minibossához."
Hmm róla még csak annyit hallottam, hogy rettentően nehéz legyőzni, és még senkinek nem sikerült. De vajon nekem sikerülhet-e egy árnyharcos segítségével. Gondolkodtam el.
- Rendben van Rey és már tudom is, hogy mi legyen. Próbáljuk meg megtalálni a 8-adik szinten lévő minibosst.- Mosolyogtam rá a fiúra. Remélem, hogy az én erőm és páncélom elég lesz ahhoz, hogy legyőzzük azt. Bár még fogalmam sincs, hogy mi a képessége Rey-nek, és hogy mennyire erős, de mivel én majdnem 10-es szintű vagyok, és elég jó a felszerelésem, ez talán elég lesz a sikerhez.


/Az ismerkedős a 8-as minibosson folytatódik./

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Ayse Szomb. Dec. 27 2014, 16:55

/Cearso/

- Nyster…-  mondom ki hangosan a település nevét mikor megérkezek a teleportkapun keresztül. Láttam miképp az előttem lévő orrabukik, de csupán egy lenéző pillantással jutalmaztam húzásáért. Egyszerűen bosszantó mikor valaki ennyi idő után sem tud megtanulni rendesen teleportálni, hisz minden csupán a megfelelő testtartáson múlik. Míg ő összeszedi magát én addigra már ott sem vagyok. Hozzávalókért jöttem. Pár receptemhez akarok növényeket vásárolni. Hallottam, hogy itt előszeretettel művelik a cserekereskedelmet is, nem csupán pénzért tudnék hozzájutni, hanem számomra feleslegesnek bizonyuló itemeket cserélhetek növényekre. Persze ezzel is csak óvatosan kell bánni hisz sok helyen szeretik átverni a tudatlan népet. A hajamat hátradobtam, a szememből kitöröltem a zavaró tincseket, majd magabiztos léptekkel haladtam előre a főváros azon területére ahol a kereskedelmet lecsengetik. Vicces hogy egy vörös indikátorost sem látni erre, hiszen egy frissítés után bizonyos településekből ki lettek tiltva. Az npc-k maguktól támadnak rájuk, és bár szeretnék szemtanúja lenni egyszer egy ilyen harcnak, úgy néz ki a mai nap nem rám vár e-téren.

A csere ugyan nem sikerült úgy mint szántam, hisz némi ráfizetéssel de így is olcsóbban tudtam beszerezni a számomra fontos itemeket. Kristályaim gyarapodni fognak, a pontimmal egyetemben. Végre. Egy kis kitérőt tettem a parkba, vettem pár élelmet és azt készülök ott elfogyasztani, csendben, saját magnyomban, a gondolataimba elmélyedve. Valahogy nem érzem magam annak aki igazán vagyok… és ez a helyzet zavar, hisz hasonlóban nem igen volt részem. Hisz még akkor is önmagam maradtam mikor a legnehezebb korszakom következett be… Most nincs különösebb problémám és mégsem találom a helyem. Zavaró ez a bizonytalan érzés. Zavaró hogy senkitől sem akarok semmit, és zavaró hogy céltalan tengődök… vagyis céljaim azok vannak, épp csak én magam is megvalósíthatatlannak tartom őket…. és ez az ami igazán kiborít. Az idő ami kegyetlenül ketyeg, és nincs pause mint egy filmben. Itt nincs hosszabbítás mint egy meccsen… itt csupán ennyi van, amennyit kihasználsz… Elterültem a mező füvén, a nyakam alá tettem a kezem és csupán a felhők és lombkorona ostoba játékát figyeltem, miközben egy csendben mellettem elhaladó árnyékra lettem figyelmes.

_________________
Smaragd Park - Page 3 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 31 2014, 03:23

/Ayse/
Nincsen semmi dolgom.
Bárcsak így lenne. Rolling Eyes Sok mindent el kéne intéznem, ott vannak például az Artes tagjai, akikkel minél hamarabb találkoznom kéne. No meg aztán keresnem kéne valamilyen küldetést, hogy minél gyorsabban fejlödhessek. Na meg aztán ott vannak az arénaküzdelmek, amiket még le kéne szerveznem. És még néhány receptet is ki kéne próbálnom, ha már egyszer már 3-as Tier-re váltottam fegyverek készítéséből.
De most egyáltalán nem érdekel, hogy van akármilyen dolgom, néha kell szakítanom egy kis időt magamra is.
Nézegetem a városok leírásait, és úgy döntök most Nyster egy megfelelő célpont lesz, úgy sem jártam még arra. Ki tudja, talán még egy fülest is kapok arról, hogy milyen recepttel lenne célszerű próbálkoznom.

A városban nem találtam semmi érdekeset, és már indultam is volna haza, ha nem vettem volna észre valami érdekeset. Egy lányt találtam a földön. És miután meggyőződtem róla, hogy rendesen lélegzik már nem is érdekelt igazán.
De egy különös elhatározás után inkább úgy döntöttem, hogy én is leheveredem a földre és semmit se téve vagy mondva elkezdem nézni a felhőket az égen. Milyen jó dolga van azoknak, akik nem tőrödnek semmivel. És mivel vörös játékos úgyse jöhet be ide, egy kicsit lejjebb is engedem a védelmemet. Persze nem alszok, az még így is felelőtlenség lenne.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Ayse Pént. Jan. 02 2015, 15:08

Fáradtan terülök el a zöld pázsiton, egyszerűen nem volt kedvem semmihez, olyan sok dolog járt a fejembe, leginkább ki akartam üríteni azt. Megnyugodni, elcsendesülni… mégis minden perc, minden másodperc ellopott idő az életemből. Mégis úgy érzem hogy már szinte felesleges bármit is tennem, hisz nem érhetek el semmit… semmit. Az idő minduntalan halad előre nekem pedig nincs erőm versenyre kelni vele… szánalmas vagyok. Nem bóbiskoltam el meg semmi, csupán nézte a felhők és a fák árnyékának táncát, miképp foltokat hagynak a tájon, az égen, miképp úgy lebegnek mint Aincard a semmiben. Gondolataimból az avar ropogása ébresztett fel, és nézem jobbra miképp egy srác foglal helyet mellettem és terül el ő is. Nem tudtam miképp kezeljem, ha ő jött ide elvárhatom hogy köszönjön vagy valami ilyesmi, de nem. Köszönthetném ugyan de nincs kedvem megszólalni sem. Az indikátorát leelenörzöm azért, ha harci felszerelésben van, akkor megfigyelem mifélét visel, ha nem akkor csak gyorsan átfutom a ruházatát, a stílusát, alkatát és magasságát, de nem bámulom. Elég csupán egy pár másodperc hogy kialakítsam a képet róla. Úgy nézem hosszabb távra tervezte a maradását, mikor leheveredett mellém, de még mindig nem szólt egy szót sem. Hosszú percek elteltével sem, sőt szinte időközben meg is feledkeztem arról hogy ő is itt van. Pár járókelő furcsán nézett ránk, sőt némi susmust is kaptunk, de engem ez pont nem érdekelt. Leginkább élveztem ezt a csendet, a friss levegőt és talán azt is hogy van más aki talán ebben a pillanatban ugyanúgy érezhet mint én… persze megkérdezhettem volna, de furán jött volna ki, sőt talán nem is válaszolt volna őszíntén. Időközben a felhőket figyelve felfigyeltem arra hogy telesen olyan mintha a kis bárányfelhők versenyeznének egymással hisz mind egy irányba haladnak, és mind megállás nélkül törtet előre.
- Olyan… mintha versenyeznének nem? – Kérdezem majd ha nem kapok választ megmagyarázom.
- Mármint a felhők. – Egészítettem ki, ha nem tudta miről is beszélek elsőnek. A kezem felemeltem a magasba és a szemem elé tettem majd az újjaim között áttekintve gyorsabbnak tűntek. Persze ez csupán illúzió hisz nem gyorsabbak csak hamarabb érnek el egy pontot mintsem hogyha a nagy egészet kémlelem. Elmosolyodtam, gondolom nem érti miért is csinálom, de nem volt kedvem magyarázkodni, és mégsem fogom nem megtenni csak azért mert attól féljek hogy hülyének nézzen bárki is.

_________________
Smaragd Park - Page 3 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 03 2015, 16:34

Nem akarom zavarni, azzal hogy köszönök neki, vagy bemutatkozok. Nekem is voltak olyan pillanataim, amikor egyszerűen semmihez nincsen kedvem. Olyankor az is ki tud hozni a sodromból, ha csak köszöntek nekem. Ha nagyon társalogni akar, akkor majd csak elkezd ő beszélni.
Ezért inkább csak leheveredem az eget bámuló lány mellé.
Talán egyedül a sötét köpenyem rémiszthetne el valakit a közelemből, ami meglepő módon eltér a világos öltözékem többi részétől.
Jó pár percig teljesen csendben fekszünk, miközben azon gondolkozom, hogy egyáltalán minek jöttem én ebbe a városba. Utána meg azon, hogy miért gondolkozok ilyen hülyeségeken. Utána csak nézem a felhőket, és azon gondollkozom, hogy vajon Szonja most mit csinálhat odahaza. Az sem tudott kizökenteni a nagy semmit tevésből, hogy néha az erre fele járók gyanús pillantásokat szegeztek felénk.
-Tessék?
Kérdezem a hirtelen megszólaló lányt.
-Ja, a felhők.
Szóval ő is azokat nézte.
-Ha egyszer nincs jobb dolguk, akkor mi mást tehetnének.
Majd hozzá hasonló módom én is felemelem a kezem.
-Szerintem túl messze vannak ahhoz, hogy elérd őket.
Talán  egy kicsit sikerül feloldanom a feszült h
-Amúgy, Cearso vagyok.
Próbálok meg egy mosolyt intézni a lány felé.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Ayse Vas. Jan. 04 2015, 16:48

A fiú köpenyt viselt, én magam sosem szerettem a ruhadarab azon részét, hisz akadályoz a mozgásban, bár a pontok jól jönnek, és csupán ezért viselném. Én teljesen átlagos felszerelésemben vagyok, nincs felszerelve semmim ami nehezíthetne a mozgásban, vagy hasonlók. A pirosaktól nem kell tartanunk itt így bátran voltam teljes hétköznapi ruhákban. Eltelt pár perc mire beszélni kezdtünk. Egyszerűen nem tudtam eldönteni mit akar itt, bár tény talán innen a legjobb a kilátás, vagy talán csak nem akart egyedül ücsörögni, de akkor is, akkor az ember beszédbe bonyolódik a másikkal, de ő nem próbált. Én voltam az aki megtörte a csendet. Először talán hirtelen érhette, vagy csak el volt merülve a gondolataiba hisz visszakérdezett, majd ki is javította magát mielőtt nekem kellett volna újra ismételni önmagam. Majd a felhőkről kezdtünk el beszélgetni. A kezem a magasba emelve próbáltam átlesni az ujjaim rései között, és úgy figyelni őket árnyékot vetve az arcomra.
- Ebben lehet valami… - Majd a fiú is utánozta a mozdulataim. Meglepődtem, de csupán egy pillanatra pillantottam rá, utána gyorsan le is vettem a tekintetem róla.
- Főleg… ha nem csupán illúziók lennének. – Mosolyodtam el. És tény, neki volt igaza, elérni képtelenség olyasvalamit, ami nincs is ott igazán.
- Bár tényleg badarság olyasvalamit akarni ami nem is létezik nem? – Kérdezek rá.
- Ayse. – Felelem egyszerűen.
- Amúgy… kedvet kaptam a versengésre. – Felelem miközben szélesre húztam a szám úgy vigyorogtam. Felültem, a jobb kezemmel támasztottam a testem, miközben Cearso felé fordultam.
- Lenne kedved hozzá? Mondjuk egy szafarihoz, vagy egy küzdelemhez, vagy ha van valami más kívánságod. – Javítom ki, és tényleg, egy pillanat alatt valamiért úgy érzem hogy feltöltődtem energiával és erővel, és alig vártam hogy kezdhessek mindezzel valamit.

_________________
Smaragd Park - Page 3 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Cearso Hétf. Jan. 19 2015, 02:31

Egy darabig csak csöndben fekszünk egymás mellett.
És egyik pillanatról a másikra hirtelen bele is feledkeztünk a beszélgetésbe. Én legalább is biztosan.
-Nem, nem illúzió.
Én már csak tudom, hisz ezzel foglalkozom.
-Abban mi lenne az élvezet, ha olyat akarnánk megszerezni, amit könnyű elérni?
És ez az egyszerű gondolat már hozta is a következőket.
-Hisz mi az élet értelme? Folyton csak hajtunk valami miatt. És mi érte a jutalmunk? Előbb vagy utóbb mindenki utolér a sorsa.
Most esik csak le, hogy hova jutottam el abból, hogy egyszerűen csak a felhőket nézegettük.
-Bocsánat, nem igazán vagyok az a filozófus alkat, csak egyszerűen nincs kivel ezt kibeszélnem.
Vagy ha valamelyik ismerősömnek mesélnék erről, akkor csak egyszerűen elkönyvelnének idiótának.
Mintha egy idegen nem könyvelne el idiótának, de egy ilyen ember véleménye egy kicsit kevésbé nyom nálam a latba.
Majd Ayse felé fordulok.
-Hogy is volt azzal a versennyel? Felőlem versenyezhetünk bármiben. Jelenleg úgy sincs semmi fontosabb dolgom.
Pedig van, csak egyszerűen nincs kedvem vele most foglalkozni. És mért ne fogadnék el egy kihívást? Legalább kipróbálhatom magam az arénán kívül is.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Ayse Hétf. Jan. 19 2015, 10:28

A mellettem lévő fiú.. nem is tudom. Olyan szokatlanul közvetlennek éreztem, de tetszett ez az érzés. Valahogy nem volt olyan tartózkodó mint az emberek nagy többsége. Eddig két féle emberrel találkoztam idebent, az egyik aki megy a feje után és ha elbukik benned sem vesz észre, a másik a hiperaktív kis nyuszi aki minden áron bele akar szólni a dolgaidba… bosszantóak. De ő nem. Ő nem volt sem túl közvetett sem túl rámenős. Kellemesnek éreztem a társaságát, és meglepett milyen könnyen beszélgetésbe is kezdtünk, pedig mennyire nem volt kedvem most senkihez.
- Miből gondolod? Itt minden csupán kódok halmaza… mint mi is. - Nem vagyunk valódiak… végre megfogalmazódott bennem az amit eddig olyan nehezen találtam meg magamban. Igen, talán tényleg ez bánt leginkább hogy tulajdonképp máris halottak vagyunk…
- Van benne valami amit mondasz… - Fordítottam a fejem a fiú felé és a szemeit kutattam, ami talán most is az eget fürkészhette. És persze pont tudom is miről beszél, olyan dolgot akarok ami nekem már nem jár, és olyan dolgokat hajurásztam amit ha megszakadtam sem kaptam meg. Volt egy elképzelésem, egy álmom, voltak vágyaim, most már csak a zavar és az űr maradt a helyükön. Cearso pont rátapintott, minta ráérzett volna. Persze nem mondtam neki semmit, és csupán jelét sem adtam a gondolataim mélységének.
- Velem kibeszélheted. Szeretek beszélgetni. – Vagyis inkább másokat hallgatni. De ezt már nem tettem hozzá. Nióval és Utaval is így ismerkedtem meg, a végére ők csacsogtak nekem, és ha akartam volna a jó hallgatóság hírében, többet is megtudhattam volna. Vicces hogy az emberek mennyire szomjaznak arra hogy valakivel tényleg úgy beszélhessenek mint a környezetükkel nem tudnak. Egy csendesnek tűnő idegennek, akik felől nem éreznek veszélyt… valahogy jobban megnyílnak mint a közvetlen ismerősüknek, tapasztalataim szerint.
- Én szeretek filozofálni. Manapság szinte más se csinálok. –Kuncogtam el magam.

- Alkossunk játékszabályokat. Itt is sok mob található, és én csupán halásztam eddig, de szívesen kipróbálnám a vadászatot is. Legyen az a verseny tétje hogy ki vadász le hamarabb tíz mobot, vagy inkább egy félére specializálódjunk? Dönts te, nekem mindegy. – Magyaráztam, majd felkeltem a földről. Lesöpörtem magamról a ruhámra tapadt fűszálakat, felvettem a felszereléseim egy részét és előhívtam a kardom.
- A parkot erdő övezi. Tudtommal arra szélesebb és remélhetőleg több mob is található. – Mutattam jobbra majd indultam meg, bevárva a fiút is.
- Akkor csapjunk bele! – Majd bele is vágtam magam a fák sűrűjébe.

_________________
Smaragd Park - Page 3 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Cearso Hétf. Jan. 19 2015, 12:46

-Pontosan, és ezért is nem lehet illúzió. Mert pontosan le tud írni. Az illúziók egyik legjobb tulajdonsága, hogy nem tudod megmagyarázni. Ebben a világban meg mindent le lehet vezetni kódokra és parancsokra. Ezzel el is vesztette a szememben az illúzió létét.
És az is csak parancsok sorozata, hogy nem tudok kijutni ebből a játékból. Erre is csak egy zseniális programozó lehet képes. Nem mintha dicsőiteném Kayabát a dolog miatt, de elég lenyügöző, hogy olyan apróságokra is odafigyelt, hogy hogyan mozognak a felhők, és váltakoznak a csillagképek.
-Persze sok minden mást nem is lehet itt csinálni a folytonos harcon, és a filózofáláson kívül. Na meg persze maradt a vadászat, annak, akinek kedve van hozzá.
-Biztos hogy egy képzett vadász ellen akarsz ilyen versenyben részt venni? Rendben, aki hamarabb fog el egy ritka vadat, az fog nyerni. Ez így megfelel?
Majd én is szépen feltápászkodom, és a mutatott irány felé fordulok. Tényleg van ott egy kisebb sávnyi erdő, akkor ez tökéletes hely lesz a vadászatra.
-Akkor irány az erdő.
És én is szépen bemegyek a sűrűbe, keresve az első kis vadat, akit elkaphatnék.
Az első mozdulatra már vettem is magam.
-Megvagy... Ja, nem is.
Sikerült Ayse-t elkapnom a nagy sietségben, aki pár pillanatra eltűnt a szemem elől.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Atoru Szomb. Jan. 24 2015, 20:12

/Kita/

Az ötödik szint. Errefelé még nem is jártam. Pedig, ha Miri igazat mondd, akkor itt lesz majd az új céhházunk. Bár azt nem említette, hogy pontosan hol. De remélem, hogy nem a veszélyzóna közepében fogja felépíttetni az új Angelic Towert. Főleg, mert Kokoro-nak még nincs olyan nagy szintje, hogy könnyedén elbánjon az itteni szörnyekkel. Persze ezzel Mirika is biztosan tisztában van, tehát már alapból hülyeség volt ezt gondolnom.
És most vajon mit csináljak itt ? Hiszen annyi lehetőség van. Elmehetnék vadászni egyet, vagy horgászhatnék, esetleg bemehetnék egy cukrászdába - miután nekem nem a legjobb a főzőtudományom - enni néhány süteményt. De az a gond, hogy ezek a dolgok egyedül nem a legjobbak. Akkor viszont marad a lazítás, mint kellemes időtöltés. Amúgy is át kell gondolnom néhány dolgot. ... Rendben, nem kell átgondolnom nagyon semmit, csak jólesett ezt gondolni, mintha olyan határozott ember lennék, aki szabadidejében is komoly dolgokon töri a fejét.
Akkor viszont marad a városnézés, arra úgyis szükségem lesz, miután erre a szintre költözünk.
Nyster már elsőre egy kellemes helynek tűnt. Jó levegő, szép házak, és... Na várjunk csak, ez a fogadó ismerős nekem. Suspect Mintha már láttam volna valahol...
És ekkor jutott eszembe, hogy már igenis jártam itt. Egy bizonyos éjszaka jöttem ide, és néhány másik játékostársammal együtt be is zártak minket, hogy maffiásat játszunk. Emlékszem, itt ismertem meg Shu-t, és Mirika párját, Anatole-t is. Régi szép idők... De ha megint ilyesmi történik, akkor nem tudom, hogy mit fogok tenni.
Így aztán el is indultam a másik irányba, és nem sokára egy szép parkba érkeztem. Bár mi tagadás, tényleg szépek az itteni virágok, de azért én sem szerénykedhetek a házamnál lévőkkel.
Nos, most ebbe a parkba értem, már csak egy kérdés maradt hátra: Mit csináljak itt? Hm... Talán most jöhet egy kis lazítás, amit addig is terveztem.
Így aztán leültem egy padra, élvezve a park szépségét.

_________________
Smaragd Park - Page 3 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Rinarin Ai Kita Szomb. Jan. 24 2015, 20:33

Mi maradt még amit elmesélhetnék? Oh igen, a legfontosabb. Céhek.
Még valamikor nagyon régen jutott eszembe, hogy valahova tartozni kellene. Nem feküdt nekem az egyedüllét, a solo pedig pláne nem volt az én műfajom. Egyszerűen kellett a csapat. Mindenki húzni akar valamerre, kötődni valamihez, vagy valakihez. Így alakult, hogy nekiugrottam a céhek listájában böngészni, meg kérdezősködni. Szép lassan vezetett el az utam oda, hogy márpedig nekem olyasmi kell, ami nem feltétlenül arra épít, hogy céhként ott legyen a top harcosok között. Nem akartam number one frontharcosok közé kerülni, mert már így is tiszta komplexusos voltam, ha csak Asu közelébe kerültem is. És akkor Shu-t még nem is említettem. Így tévedtem az ötödik szintre, ahol azt mondták, megtalálhatok valakit, aki segíthet nekem az ilyesmikben.
Kaptam egy személyleírást, és egy tippet, hogy merre keresgéljek, így aztán el is indultam Nyster városába. Persze akkor még nem tudtam teljesen kihez is megyek, csak elképzeléseim voltak, így aztán vaktában keresgéltem a városban. Körbejártam mindent amit lehetett, és ha már ott voltam, tájékozódni is próbáltam a szinten. Annyit tudtam, hogy egy bizonyos Atoru-t kell keresnem, de persze nem loholhattam végig a városon a nevet kiabálva az ég felé. Így tehát betértem egy cukrászdába, majd egy könyvtárba, kocsmába, vagy bármilyen helyre ahol ilyesféle arcokat sejthettem. A végére hagytam a legvalószínűtlenebb – legalábbis én akkor annak gondoltam – helyet. A város parkját. A Smaragd park pedig meg kell hogy mondjam, szép hely. Gyakrabban kellene oda járnom.
De mielőtt megint vakvágányra futok a történettel, haladjunk szépen sorban. Lélegzetelállító hely volt az a park, de valahogy akkor ott sejtettem legkevésbé azt, hogy kivel is fogok összekerülni. Akkor pillantottam meg őt. Atoru, persze akkor és ott még nem tudtam, hogy ő az, de valahogy szimpatikus volt.
Lényegében azért léptem oda, amiért anno Tachi-drágához is. Jóképűnek tartottam, és valahogy mindig késztetést érzek ilyenkor. Megérzés. Ami akkor nem csalt. Odaléptem tehát a sráchoz, elővéve a legkedvesebb mosolyomat, gondolván: Ha nem is tud nekem segítséget adni, akkor is jó alkalom ez, hogy megszólítsam.
Ne haragudj, hogy megzavarlak. Tudnál nekem segíteni? Egy bizonyos Atoru-t keresek. Azt mondták a Kezdetek városában, hogy valahol itt a városban találhatom. Nem ismered véletlen?

_________________
Smaragd Park - Page 3 Sig_Alap_www.kepfeltoltes.hu_
Rinarin Ai Kita
Rinarin Ai Kita
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 126
Join date : 2014. Aug. 26.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Atoru Szomb. Jan. 24 2015, 20:58

Szép ez a park. Főleg, a virágok. Nárciszok, gerberák, ibolyák... Gyönyörű. Tényleg, mikor kezdtem én vajon ennyire érdeklődni a virágok iránt? Ezt sajnos magam sem tudom. Azt viszont igen, hogy ez megmaradt nekem amolyan titkos szenvedélynek. Talán egyedül Hachi volt az, aki tudott róla, még a szüleimnek sem meséltem el. Csak az volt a gond, hogy Kyotóban nincs sok esély arra, hogy egy panelházban virágokat neveltess. Bár volt egy szomszédunk, aki ezt tette, de őt később le is csukták emiatt. Részletekbe most inkább nem megyek bele.
Azonban ezt a nagy csodálatomat a virágok iránt megszakította egy lány, aki tőlem kért útbaigazítást, hogy nem ismerek-e véletlenül, egy bizonyos Atoru-t. Már mondtam volna, hogy nem, azonban ekkor eszembe jutott valami. Hiszen én vagyok Atoru! O_o
Végignéztem a lányon. Még biztosan nem találkoztam vele ezelőtt. Bekapcsoltam az észlelésemet is, de sem hallgatózó személyeket, sem pedig álruhát nem vettem észre. Viszont eléggé szépnek látszott a lány. Akárcsak Shizu, bár ez kicsit másfajta szépség, nem tudom. Azonban lassan megszólalnom is kéne.
Khm... Szia. De, ismerem Atorut. Ugyanis én lennék ő.- hajoltam meg a lány felé, ahogyan illik. - És mondd csak, mi célból keresel? Esetleg... Találkoztunk már? - kérdezem meg a lánytól. Nem lehetek benne biztos, hogy nem volt valamikor emlékezetkiesésem, vagy nem felejtettem el egyszerűen ezt a lányt. De ha az előbbiek nem is voltak, akkor vajon ki lehet? Esetleg a Sayonarának dolgozik? Zsarolni akarják Mirit, vagy akárkit velem? Nem tetszett nekik, hogy nem fogadtam el a Konferencián a javaslatukat, ezért most végeznek velem? Vagy éppen annak a papírnak az aláírására akarnak kényszeríteni? Ez így nem lesz jó. Meg kell próbálnom védett övezetben maradni és...
Na lassan a testtel, Ato. Egy picit talán túlliheged a dolgot, és ez a lány valamilyen más okból akart találkozni veled. Hívd el egy italra, vagy valami. - nyugtattam le magam.
- Mondd csak, nem megyünk el egy cukrászdába, vagy valahová? És akkor evés közben megbeszélhetnénk a dolgokat. - mondom a lánynak. Bár arról fogalmam sincs, hogy milyen dolgokat kéne megbeszélnünk azonkívül, hogy mik a szándékai. De egy kis süti sosem árt, igaz?

_________________
Smaragd Park - Page 3 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Rinarin Ai Kita Szomb. Jan. 24 2015, 21:17

Hát nem feltétlenül arra számítottam amire gondoltam, de jól jöttem ki végül is. Mikor meghajolt előttem, kicsit mindig elfogott a késztetés. Tudod, hogy azt kiabáljam: Hajolj meg úrnőd előtt halandó! De persze sosem tettem, pedig egyszer vicces lenne megcsinálni. Majd valamikor a jövőben.
Maradjunk témánál. Tehát, mikor bejelentette, hogy ő az akit kerestem, egy pillanatra megállt bennem az ütő. Mármint, hogy elsőre odasétáltam valakihez, csak mert megtetszett, és mindjárt eljutottam a keresett személyhez. Emlékszem, örömujjongást csaptam magamban, elvégre ez így egy dupla-jó volt. Meghajoltam tehát én is, ahogy illendő volt, majd bele is fogtam a magyarázatba.
– Nem, még nem találkoztunk. Emlékeznék rá. Rinarin Ai Kita vagyok, és lent azt javasolták, beszéljek veled. Tudod céhet keresek. – Vallottam be az igazat, de nem éreztem úgy, hogy bajom lenne belőle. Nem is lett, de már az ötlet is furcsa volt, hogy miért is lenne nekem ebből bármi problémám. Mármint, ilyenkor fényes nappal semmi nem fenyegethet. Meg aztán, akkoriban még szintben sem álltam úgy, egyáltalán, hogy azt mondhassam, hogy lett volna okuk rám vadászni bárkiknek is.
Mikor viszont felvetette, hogy menjünk egy cukrászdába, azt hiszem picit talán elpirultam, de menten össze is tudtam szedni magam. Kell ez a lehetőség, nem szabad eldobnom, és ha már így felajánlotta, miért is ne dobhatnám be magam? Változtattam tehát kicsit a kiállásomon, de szinte észrevehetetlenül. Kiegyenesedtem főként, majd a cukrászda ötletére elmosolyodtam, s csípőre tettem a kezem.
– Ha gondolod, miért is ne? – Kacsinthattam hozzá, mert kicsit érdekes arc jött vissza a sráctól. Egy dolog járt ott a fejemben. Ne cseszd el Rin. Nem szabad túllőnöm a célon, de nem lehetek szürke kisegér sem. Ahogy megindultunk vártam a megfelelő alkalmat.

_________________
Smaragd Park - Page 3 Sig_Alap_www.kepfeltoltes.hu_
Rinarin Ai Kita
Rinarin Ai Kita
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 126
Join date : 2014. Aug. 26.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Atoru Szomb. Jan. 24 2015, 22:27

Tehát céh ügyében keresett meg engem. Ez egyből megnyugtatott. És egy kicsit izgalomba is jöttem. Új tag, új tag, új tag... - ujjongtam magamban, amit próbáltam eltitkolni, nehogy elijesszem a lányt. Igaz, hogy már voltunk öten-hatan a céhben, de mindig jól jött egy friss arc. És most nem szabad elszúrnom. Már Voice-os vagyok, és most egy játékos azért keresett meg engem, mert be szeretne lépni a céhünkbe. Rendben... Milyen kérdéseket tegyek fel neki? Mit mondjak a Voice-ról? Előbb a tagokkal kezdjem, vagy inkább a kereskedelemről beszéljek? Ajj, most nem szabad kétségbe esnem. Q.Q Rendben van. Mély levegő, és...
- Üdv, Rinarin Ai Kita. Mondd, hogy hívhatlak? Rinarin-nak, esetleg Kitának?- kérdeztem a lánytól. Ai-t inkább nem is említettem, mert az eléggé furcsán jönne ki, ha Szerelemnek nevezném. Még a végén félreértené, vagy hasonló... - És akkor ezek szerint be szeretnél lépni az Angelic Voice-ba, nem igaz? - kérdeztem meg tőle, bár ez szerintem egyértelmű, ha engem keresett.
A cukrászda talán egy kicsit meglepte, amit nem csodálok. Egy vadidegen vagyok, aki délutáni sütizésre hívja. Bár az is igaz, hogy jó szándékból teszem ezt.
A lányon sem látszott, hogy annyira zavarba jönne, habár egy kis pírt láttam az arcán. De ezután erőt vett magán - gondolom - és rám kacsintott. Ez viszont meglepett. Ugye... Nem akar velem kikezdeni? Esetleg félreértette a cukrászdát, és azt hiszi, hogy randi lesz? pale Nem. Nem, nem, nem, nem, ez nem randi. Nem lehet randi.
- Khm... Akkor induljunk.- mondom, és elindulok arra, amerre még idefelé láttam egy cukrászdát. Nem sokára is oda is értünk, és betessékeltem, majd én is beléptem. Kiválasztottam egy szimpatikus asztalt, és leültem a lánnyal szemben. Ezután belekezdtem a mondandómba.
- Szóval, be szeretnél lépni az Angelic Voice-ba. És mondd csak, miért pont a mi céhünket választottad? - tettem fel az első kérdést. Ha erre jól válaszol, akkor bevezetem a céh rejtelmeibe. Persze nem hinném, hogy létezik erre rossz válasz...

_________________
Smaragd Park - Page 3 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Smaragd Park - Page 3 Empty Re: Smaragd Park

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.