Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamijou Ryner vs Mirika

3 posters

Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Diabel Csüt. Feb. 21 2013, 09:49

Harctér leírása: Univerzum
A Nagy Robbanás után vagytok, pályátok maga az univerzum teljes valójában: csillagködök, lángoló napok, óriási méretű kőzetbolygók között kell harcolnotok. Néhány hold aprócska hozzátok képest, más planéták mögött akár el is bújhatnátok. Az univerzum hideg és sötét, fényt egyedül a csillagok adnak, amelyek körül egyre nagyobb forróság is uralkodik. Vigyázzatok, mert ki vagytok téve az égitestek gravitációjának, van, amelyik magához ránt, és alig ereszt, mások túl kicsik ahhoz, hogy rátok hatást gyakoroljanak, míg ti könnyedén kimozdítjátok őket a pályájukról. A nyilaitokat befolyásolják a vonzástörvények, főleg, ha bizonytalan talajról lövitek ki őket: ne felejtsétek a hatás-ellenhatás törvényét se!
Elég összetett pálya, kérlek, hogy bármi problémátok van vele, kérdésetek van, jelezzétek nekem, és igény esetén akár teljesen új pálya is rendelkezésetekre állhat.

Felszerelés: Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Speciális képesség a szabályzat keretei között, de használható. Ördög nem kijátszható itt. Jártasságok letiltva.


Párbaj időtartama: 4 kör/fő (ha a bíra úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: 3 nap

Bíra: Diabel
Zsűri: Silica, Yui, Diabel

Kamijou Ryner
Élet: 3
Fegyverkezelés: 8
Erő/Irányítás: -
Kitartás: 2
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 4

Mirika
Élet: 5
Fegyverkezelés: 17
Erő/Irányítás: -
Kitartás: 4
Gyorsaság: 18
Speciális képesség: 4

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



Kamijou Ryner vs Mirika Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Mirika Pént. Feb. 22 2013, 17:21

Régóta vártam már ezt a napot. Meglátogattam ezt az arénát nézőként már jó néhányszor, itt voltam az összes céhtag meccsén, hogy megnézzem, mire is képes a Voice. Egyikünk se élet túl az első kört... Illetve igen, de Anat és Vio-chan a döntőn már nem az angyalszárnyas emblémát viselték, így az vajmi keveset ér. Sose gondoltam volna viszont azt például, hogy Aincrad talán két legerősebb kardforgatója be fogja bukni a saját párbaját két alacsony szintű noname ellenfél ellen. Ennyire gyengék lennénk? Nonszensz, baromság, nem hiszem el! Ennyire azért mégsem lehetek nulla, amikor számított, akkor nagyon is helyt álltak a kiválasztottjaim. Nem hagyom, hogy elcsesződjön a kedvem egy ilyen jelentéktelen kis izé miatt >.> Legalábbis ahhoz képest jelentéktelen, hogy a túlélésért küzdünk a legtöbben.
Ennek ellenére nem volt meg bennem a bizonyítási vágy, nem égett a tűz. Egyhangú komorsággal evickéltem keresztül a hivatalos marhaságokon, csak azért voltam itt, mert kötelességemnek éreztem, hogy leégessem magam képviseljem a céhemet és megmutassam, hogy Mirika igenis a legjobb íjász széles e művilágban. Igazából egyetlen dolog érdekelt: le akartam győzni Mr. Kockát. Más nemigen izgatott, sem a díj, sem a felhajtás, semmi. Tiszta gáz lenne, ha jelenleg tényleg komolyan érdekelne egy ilyen torna, egyáltalán már komolyan az is csoda, hogy volt erőm benevezni. Nem élveztem a csinnadrattát sem, csak túl akartam lenni az egészen, hogy ott állhassak valami idióta harctér közepén, szemben Ranmaruval. Csupán egy lagymatag intésre futotta, mikor szólítottak, aztán lehajtott fejjel, magamba mélyedve bandukoltam be középre. Kivártam a sorsolást... és nem a szemüveges srácot kaptam. Franc... Szóval egynél több meccset kell nyernem ahhoz, hogy elégedett legyek?
Nem sokkal később megvalósult a kívánságom, azaz bent álltam... vagyis inkább lebegtem a küzdőtéren. Azt nem mondom, hogy a semmi közepén, mert valami elfuserált világűr képe tárult a szemem elé, én meg úgy éreztem magam, mint a Bolygófaló. Baromi hideg volt, így azonnal le is hívtam a menümet, hogy felszereljek magamra egy sálat, és ami még fontosabb, egy ujjatlan kesztyűt. Íjászkodni kellett, nem fázhatott, remeghetett a kezem még akkor se, ha a rendszer segít célozni.
- Bakker, te is íjász vagy? o.O" - tettem fel remekbe szabott költői kérdésemet az ellenfelemet megpillantva. Most hogy így... ja jé, tényleg láttam ezt a srácot is az arénában, csak nem tudatosult bennem, hogy heló, ellenfél. Tenyerembe temettem az arcomat.
- Hát, ma se fogod a jobbik oldalamat látni, előre leszögezem. Mellesleg az a sütis tréfa nagyon tré volt. Mázlid, hogy a másikkal jól jártam... - intéztem hozzá pár szót afféle köszöntésnek, majd magamhoz vettem az íjamat és becéloztam Rynert egyelőre még nyíl nélkül. Furcsa volt mozogni ebben a környezetben, na meg az is zavaró volt, hogy semmi felszerelés nincs rajtam, miközben célra tartok. Se a vértbe nem akadt bele a kezem, se a köpeny nem húzta le a vállam, és ami a legnagyobb szívás volt, az ultrakényelmes gyorstalpalóm sem volt a lábamon. Idegesített, hogy végre megkovácsolhattam, erre nem használhatom.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Kamijou Ryner Hétf. Feb. 25 2013, 16:49

Mostanában kezdte felütni a fejét a nagy tornák láza. Sokan sok kasztból készülődtek a sajátjukra, s természetesen én sem akartam kimaradni, hisz nem volt vesztenivalóm. Az egyetlen dolog, ami szúrta a szemem, hogy képtelen voltam megfelelő információkat gyűjteni a sajátomról. Természetesen a lehetséges ellenfelekről volt tudomásom, s arról is tudtam már egy s mást, hogy nem átlagos pályára kell számítani. Azonban, hogy pontosan mik is vannak bekalkulálva gőzöm sem volt, s ez meglehetősen frusztrált. Hideg fej kell, hogy megfelelően és gyorsan tudjak reagálni az adott körülményekre, ha már előre nem tudok túl sokat tervezni. Az egyetlen és talán legnagyobb problémám az volt, nehogy olyan ellenfelet kapjak, aki ellen nem tudom érvényesíteni a különleges képességem. Bár ahogy a begyűjtött adatokat böngésztem nem tűnt vészesnek a helyzet. A lehetséges szintkülönbségek már annál inkább. Ha Ranmaruval, vagy Mirikával hoz össze a balsors, akkor alaposan benne leszek a pácban. Meglehetősen kevesen jelentkeztek, ha nagy mázlim van, akkor túlélem az első fordulót, az meg már egyenesen remek lenne, ha másodikban nem találkoznék senki olyannal, akiről nem tudok, hogy jelentkezett. Annak az esélye, hogy megnyerjem a harmadik fordulót konvergál a nullához.
Ezekkel a gondolatokkal, és folyamatos kalkulálgatásokkal indultam meg az Íjász Kaszt Nagy Tornája felé. Beérve a nagy arénába kicsit megnyugodtam, hogy azért nem esik ki minden a látóhatáromból. Nagy mázli, hogy még jókor osztottam a képességemre, s rövid idő alatt hozzászoktam a megnövelt látótávolságomhoz, ami annak is köszönhető, hogy már nem volt ismeretlen az a felkavaró érzés, amikor rengeteg új információt kap az agyam a környezetről. Ennek hála nyugodtan körbekémlelhetek, s talán pár dolgot le is tudok szűrni leendő ellenfeleim viselkedéséiből mentális állapotukkal kapcsolatban. Próbáltam kiszúrni melyikük ideges, ki hogyan reagál a sorsolásra. Jómagam kicsit elhúztam a számat, mikor megláttam, ki is lesz az akivel meg kell mérkőznöm. Mikor láttam, hogy megindul Mirika én is követtem. Nem lett volna jó, ha előnyhöz jut, míg én nem érkezem meg.
A teleportálás után hirtelen megszédültem, és nem tudtam merre mi van. Egyszerűen túl nagy változás volt az iménti terephez képest. Kellett egy pár másodperc mire végre "kitisztult", vagy talán jobb kifejezés, hogy optimalizálódott a látásom. Nem éreztem talajt, s elég egyértelmű, hogy miféle helyre is keveredtünk. Megpróbáltam mozogni, de nem túl sokra mentem vele, alig néhány centit mentem arrébb. A tömegből egyértelműen Mirika neve harsogott. Én egy kis névtelen senkiként jól ellavíroztam, s nem is nagyon bántam, hogy nem ismernek sokan. Éppen felöltött magára még pár plusz ruházatot, mikor azon gondolkodtam, hogy mennyire van szerepük a kavicsoknak, és pontosan mi is az. Najó, erős gúnyolás ez a bolygókra és holdakra nézve, de nah, azért ekkorában mégsem lehet őket teljesen komolyan venni. Én egy fényesebb mellett landoltam, s nem is fáztam. Tudtommal ő sem az a nyáron is télikabátban típus, már amennyire ismerem. Tehát bizonyosan van logikája a rendszernek. Már csak a határait kell majd kitalálni. Az eddigi pályáknál nem egyszer előfordult, hogy szabályozva lett a terület, szóval vigyáznom kell, nehogy véletlen kívül kerüljek rajta, ha itt is lenne, bár jelölve nem látom. Aztán végre észrevesz, s meglehetősen modortalanul köszönt, már ha lehet ezt annak hívni. Természetesen én sem maradhatok ki.
-Üdv neked is Boss gyilkos Mirika-chan-sama.
A "chant" direktbe belecsempészem. Olyan átlátszó nyelvbotlásként, avagy nyilvánosan álcázom, mint amikor valaki két köhintés között megemlít valamit. Ezt is csupán azért, hogy érezze a törődést, nehogy véletlenül úgy gondolja, hogy talált egy újabb talpnyaló fant. Valamint a szintvezér harcok már nem először előforduló eseményére célzok a titulusával, s csempészek egy kevéske gúnyos élt is a hangomba, hogy eszébe ne jusson dicséretnek venni. Ilyen kis apróságokkal meg kell próbálnom megtörni a figyelmét, hogy esélyem legyen bármit is alkotni, mielőtt hidegvérrel kivon a forgalomból. Közben folyamatosan pörög az agyam a pályán, s a lehetőségeken. Ritka alkalmak egyike, hogy megköszönöm a magántanárt, és azt, hogy nem kellett iskolába járnom egy darabig. Kicsit behatóbban tanulhattam, és mivel én voltam az egyetlen, akit számon kellett kérni alaposabb is volt a képzésem. Ha nem is minden egyes részletet, vagy képletet, de általános tudást elég sokat szereztem a bolygókról, s a fizikáról úgy általában. Az első lépésem már meg is van, ekkor szólal meg ismét. S illem diktálja, ne hagyjam szó nélkül a dolgot.
-Hm, már lassan kezdek hozzászokni. Bár félre ne értsd, én szívesen látnám legközelebb a jobbik oldalad, sőt biztos jobb lenne csak azt látni. Hihi, kérlek ne rám légy morcos, a főnök kreálja a sütiket, én csak kiszolgáltalak. Még senkivel sem találkoztam, akit megszívatott volna, biztos kedvel.
Felhúzza az íját, de egyelőre vessző nélkül. Nem tudom, hogy pontosan mit akar ezzel elérni, azonban itt a lehetőség, hogy kezdeményezhessek. Kikapok egy nyílvesszőt a tegezből, s a húrra illesztem, amilyen gyorsan csak tudom feszítem, majd először Mirikára felé emelem az íjam, ám folytatta útját a célkeresztem, s balra az egyik kisebb hold kapta meg a megtisztelő első áldozat szerepét. Nagy örömömre sikerült kimozdítani a helyéről azt is és jómagamat is. A meglepetést viszont az én mozgásállapotom okozta. Nem szép lassan lassultam, ahogy azt terveztem, hanem még gyorsultam is egy hangyányit, s letértem az egyenes vonalról, ahogy elhaladtam egy nagyobb fényesebb bolygó mellett. Sajnos az én látásomnak is vannak korlátai. Elvesztettem szem elől Mirikát, annak köszönhetően, hogy nem látok át a tárgyakon, így ezeken a bolygókon sem. Mögöttem egy még nagyobb közeledett, ami már vetekedett az én méretemmel is. Az egyetlen kellemetlen dolog a már az elején észrevett fény-hő arány, ami most meglehetősen forró hangulatot teremtett, azonban a helyzeti előnye is megvolt. fénnyel szemben rosszabb a célzási esélye, így megfizethető árnak gondoltam a kellemetlen hőséget. Egyelőre csak annyit tehettem, hogy várakozom, s reménykedek benne, hogy nem szed ki valamilyen lehetetlen szögből. Biztonság kedvéért egy újabb vessző került az idegre.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Mirika Kedd Feb. 26 2013, 16:06

Az erős túlzás volt, hogy rajongtam volna az ellenfelemért, de nekem aztán olyan mindegy volt jelenleg... Ryner csak egy legyőzendő akadálynak minősült a szememben, hiszen célként a Mr. Kocka elleni párbaj lebegett előttem. Bár jelenleg a fehér hajú srác is úszott a... levegőben? Nem tudom, én úgy tanultam, vagyis inkább "tanultam" a suliban, hogy az űrben nincsen atmoszféra, de mégis tudtam lélegezni meg beszélni. Na persze még mindig Aincradban voltunk, nem ténylegesen a világmindenség közepén.
Ami azt illeti, úgy tűnt, hogy a fiú is pont ugyanannyira csíp, mint én őt. Elhúztam a számat a köszönését hallva, csöpögött belőle a gúny. Így a titulus sem az igazi. Nem mintha olyan szívet melengető lenne, inkább győzte volna le más Illfangot és Zeriost, csak kíméljen meg attól a látványtól, ahogy Kota fényes, csillogó szilánkokra törik... Máskor talán felhúznám magam egy ilyen üdvözlésen, de egyrészt épp elégszer nyúztam már a bunkóságommal, másrészt kedvem se volt veszekedni se vele, se mással.
- Hidd el, én is szívesebben mutogatnám neked a szebbik oldalamat, csak valahogy mindig akkor futunk össze, amikor brutálisan vacak kedvem van, olyankor meg ilyen vagyok... Talán majd máskor ^^ - feleltem egy fáradt mosollyal az arcomon. A főnökét inkább nem álltam neki sértegetni, semmi értelme nem lenne a háta mögött beszólni neki a gyerekes viselkedésért. Ha belém zúgott, akkor ne ilyen óvodás módon jelezze, hogy az arcomba robbant egy szivárványos füstbombát, hanem álljon elém és ollé! Mondjuk vajmi kevés esélye lenne elcsábítani Kotától, akárhogy is néz ki.
- Máris elegem van a lebegésből... - morogtam magam elé halkan, idegesített hogy nincs a talpam alatt szilárd talaj. Gyorsan körbenéztem és kiszemeltem egy kőgolyót, avagy "bolygót" ami tűnt akkorának, hogy kényelmesen járkálhassak rajta. Hehe, mintha én lennék a kis herceg Szen...Szeneksz... na szóval annak a francia költőnek írónak a művéből. Megkíséreltem egy mellúszó mozdulattal megindítani magam, de csak valami szánalmas kapálózás lett a vége Neutral Úgy voltam vele, hogy ha Ryner közben támad és eltalál, hát üsse kavics, de nekem így nem akaródzott harcolni. Azonban a srác nyila nem engem vett célba végül, hanem egy holdat. Olyan igazi dafuq vonásokba rendeződtek az arcvonásaim, tök nyilvánvaló volt, hogy még csak meg se próbált eltalálni. De akkor meg miért? A válasz naná, hogy ott volt az orrom előtt, és ahogy íjász társam távolodni kezdett tőlem, le is esett.
- Ahá! Valaki figyelt fizikán... stréber Neutral - nyilvánultam meg, majd köhintettem egyet, leplezve saját műveletlenségemet. Nem tehetek róla, hogy engem nem kötnek le az ilyen marhaságok, az én életembe nem kellenek ilyesmik, minthogy termonukleáris kölcsönhatás, meg centripetális vonalú egyenletes mozgás, meg az ellenállás kiszámítása voltok meg amperek segítségével. Igen, tudom, hogy ezek nonszensz fogalmak és keverem a szezont a fazonnal Razz Most viszont figyeltem és tanultam. Egészen olyan volt, mintha az az ikercsillag beszippantotta volna Rynert. El is tűnt a szemem elől, amúgy se volt kellemes érzés belebámulni a csillag fényébe. Pont olyan volt, mintha a kislámpámba néztem volna bele @.@
- Na jó, nem turista vagyok. Let's go! - mondtam, ismét inkább csak magamnak, és hátat fordítva a célbolygómnak, szépen elővettem egy nyilat és kilőttem a vakvilágba. A lövedék megindult előre, én meg rükvercbe kapcsolva közeledni kezdtem a planéta felé. Király! Csak elcsesztem a célzást, kis híján elsodródtam a cucc mellett. Pedig éreztem, hogy húz maga felé, csak nem eléggé :/ Kénytelen voltam megkapaszkodni egy kiálló fogódzóban, ami valami olyasmi volt, mint egy miniatűr hegylánc. Némi küzdelem és birkózás után sikerült megvetnem a lábamat és elfoglaltam a főhadiszállásom funkcióját betöltő égitestet Cool
- Ez tiszta menő, egész jó ez a hely! Ez lesz Fuunia, Mirikandria fővárosa - jelentettem ki, büszkén kihúzva magamat, majd kuncogni kezdtem. Mattaku, valami ilyesmi hiányzik nekem... mármint a szórakozás, a játék. Talán túl komolyan veszek mindent. Felsóhajtottam, és beakasztottam egy nyilat a helyére, miközben kémlelni kezdtem Ryner búvóhelyét. Van gravitáció, szóval nem kell ahhoz a fiút látnom, hogy eltaláljam. Felajzottam az íjat és úgy hozzávetőlegesen becéloztam a kettős csillag tájékát. Kis haránt terpeszben álltam, a cél felé fordított fejjel, karjaim is arra néztek. Egyik könyök egyenes, másik felhúzva, bal szememet becsuktam... és elengedtem a nyilat, mely sebesen megindult az ikernap irányába. Egyik lábam elemelkedett a talajról, de gyorsan le is csaptam. Eszem ágában sem volt innen elszállni, könnyebb volt célozni így. Lévén fogalmam se volt, mi történik a nyilakkal, miután eltűnnek a látóteremből, így valóságos nyílzáport akartam zúdítani ellenfelemre, mindig kicsit máshová célozva. Valahogy csak sikerül egyik-másik lövedéket olyan pályára állítanom, ami nem a csillagok egyikében végzi, hanem besodródik közéjük oda, ahol Ryner is van. Most azért örülnék valami zseni agyának, aki ki tudja számolni, hogy milyen szögben kell mellélőnöm ahhoz, hogy a gravitáció ideális röppályára húzza a nyilaimat.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Kamijou Ryner Vas. Márc. 03 2013, 02:53

Hát meg kell hagyni, azért most sokkal jobb volt a hozzáállása a helyzethez, mint az első találkozásunkkor, most legalább szépített a belépőjén valamennyit az iménti magyarázattal. Talán egyszer a szaván is fogom majd, bár nem tudom mennyi kedvem lesz kockáztatni, hogy milyen is valójában, ha jó a kedve. A végén még jókedvűen tesz el láb alól. Mindenesetre azért bunkóság lett volna nem válaszolni rá, vagy lehet inkább csak a szaván fogását akartam hangosan is kijelenteni.
-Hihi, akkor majd a szavadon foglak, ha jó kedved lesz!
Ugyan a duzzogó mormogását nem hallottam tisztán, de biztos voltam benne, hogy nem tetszik neki a jelenlegi helyzet. A szokottól eltérően most valamennyi kedvesség is sugárzott belőle, szóval inkább a helyszín iránt érezhetett nagyobb ellenszenvet, mint irántam. Azonban idejét láttam a megpattanásnak. Nem sokkal ezután még láttam, ahogy elsüvít egy nyílvessző jó messze tőlem. Bizonyára adtam egy jó ötletet neki, nah de sebaj ennyivel kisegíthetem a kis festett hajú szőkét. A bosszantó csak az volt, hogy nem éppen egy versenydíjas vadászútvonal felé haladt a lövedék irányából nézve. Ha ennyire nem volt tisztába az itteni dolgokkal, akkor most vagy nagyon profi és túl gyorsan tanul, vagy idióta. Több nagyobbacska csillag is volt köztünk, így még nekem is nehezemre esett volna kalkulálni nem is beszélve a meglepetés kisebb objektumok vonzáserejéről, amik a láthatóak mögött bújnak meg, s ugyan rám, vagy rá nem gyakorolnának érdemi hatást, de a nyílvessző irányát befolyásolhatják.
Éppen ezt a gondolatmenetet elhagyva kezdtem el gondolkodni azon, hogy mekkora erővel is kell kilőni a vesszőt, hogy az egyes égi testek gravitációs vonzásereje optimálisan fejthesse ki a hatását a röppálya módosításának szempontjából, azonban egy kisebb másik már ne hasson rá. Esetleg az is gyakorolhasson...
'Zümm.' A két vaksi szemem tágra nyílt. Nem, mintha sokat nyertem volna ezzel, azonban megállt bennem az ütő, mikor egy gyilkos darázsra hasonlítóan elhúzott a fülem mellett Kana üdvözlő kártyája, avagy nyílvesszője. A következő hang egy 'Gulp.' volt, ami az én hatalmas nyelésemet jelezte. Egyetlen mondatszó száguldott végig az agyamon, s hagyott visszhangot. „Azannyát!” Azonban mire magamhoz tértem már hallottam a társait, s egy-kettőt láttam is, ahogy próbálták követni, nagy mázlimra kevesebb sikerrel.
Magamban átkozódtam. Mégis mi a fenét képzel ez magáról?! Hát miféle dolog csak úgy sortűz alá venni valakit. Sőt nem szimplán megeresztett rám egy sorozatot, hanem konkrét elnyomó tűzre hasonlító támadást hajt végre. Bár várjunk csak? Az ilyenekre szokás azt mondani, hogy csak álljunk egy helyben, míg elfogy a muníciója, sokkal kevesebb az esélye, hogy eltalál, ha nem mozdulok. Áh, hülyeség. Jobb lesz innen tovább állni, mielőtt még mázlija lesz a kis hölgynek és eltalál.
Óvatos mozdulatokkal a napocskám egy másik részére shuffle-ztem, majd apró szökkenéssel próbáltam meg elhagyni a vonzásterét. Út közben egy sor közepes méretű bolygót használtam korlátként. Lassan mozogtam, hisz a gyorsabb mozgás érdekében nagyobb erőt kellett volna kifejtenem, aminek ugye az erőpárja negatív irányú, s az épp aktuális talajra hat. A kelleténél nagyobb lendület pedig útjára küldhetné a jelzőbolyát. Annyira nem sügér Mirika, hogy a mozgó pontokból ne szűrje le a haladási irányomat és jelenlegi helyzetemet. Így viszont észrevétlenül kerülhetek majdnem alája. Egek, ajánlom, hogy jó szolgálatot tegyen az a bolygócsoport, ami körbeveszi ellenfelemet, ha már eltakarja a tökéletes belátást.
Egy viszonylag nagy bolygóra érkeztem. Jó érzés volt a hűs talaj a nagy forróság után, s hála a rendszernek még a felfázástól sem kellett tartanom. Egy vessző került az idegre. Köszönhetően a szőnyegbombázás szerű támadásának a különböző irányba repülő nyilakból, következtetni tudtam a kiindulópontjára. Így sikerült ezt a jó helyet találnom, ahonnan majdhogynem tisztán látni. Legalábbis egy-két testrésze néha be-be tér a látómezőmbe. Megfeszítem a húrt, egy kicsit visszalazítok rajta, de aztán mégiscsak hagyok benne erőt. „Target Lock On!” Lefuttatok négy szimulációt fejben, hogy milyen erős lövésre hogyan módosulhat az útja a vesszőmnek. Késlekedés nélkül került fel az újabb lövedék a helyére, majd célra tartottam. Az előző támadásból nyert információimat felhasználva újrakalibráltam a célzórendszerem, majd ismét megeresztettem egy támadást. Aztán tűzszünetet rendeltem el a részemről. Kettő több, mint elég ahhoz, hogy veszélyeztessem a jelenlegi helyzetem. Ha a gyorsan tanulós típus, akkor hamar rájön a dolgok rendjére, s újabb csapást mérhet rám, ami az általam gondosan megválasztott terepviszonyokkal nézve sokkalta veszélyesebb lesz, mint az iménti zargatása.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szer. Márc. 06 2013, 17:28

Jó egy tucatnyi lövés után lett elegem a kísérletezésből. Egyrészt eddig volt fun próbálgatni a szögeket, másrészt talán ő sem annyira hülye, hogy egy helyben maradjon, mikor tűz alá vették, harmadrészt meg én se vagyok olyan tökfilkó, hogy ne vágjam le, ki lehet találni, merre vagyok. Fuunia rövid életű főváros volt, egy szökkenéssel elhagytam, mint valami süllyedő hajót. Ami azt illeti, süllyedni is kezdett, kimozdítottam a pályájáról. Nem vártam meg a galaktikus méretű űrkatasztrófát, inkább arrafelé tartottam, amerre ellenfelemet sejtettem. Feltételeztem egy menekülési útvonalat, elvégre badarság lett volna arrafelé kijönnie, ahonnan a lövedékeim záporoztak rája. Na igen, csakhogy mögöttem suhant el egy nyíl nem sokkal azután, hogy leléptem a bolygómról.
- 'nyád, hogy a rákba kerültél te alám? >.> - bosszankodtam halkan, és máris megfordultam, hogy miközben sodródom egyre távolabb, megkereshessem a tekintetemmel Rynert. Nem ott volt, ahonnan a cucca jött, ami szívás, mert fogalmam se volt, hogy a fenébe találjam ki a görbüléseket, amit a gravitációs mezők okoznak. Kezdett egyre frusztrálóbb lenni ez a pálya.
Jobb híján visszalőttem egyet abba az irányba, ahonnan jött a nyilacska, és rábíztam az erőkre a lövedékem útját, hátha visszafelé is működik a dolog. Közben pár gyönyörűséges lábtempóval gyorsítottam magamon, és kerestem valami rejtekhelyet, ahol lerázhatom a fiút. Ugyanis persze gondolom látott engem, vagy legalábbis tudta hol vagyok, szóval túl kellett járnom az eszén... valahogy.
- Csillagok, csillagok, mondjátok el nekem~ ♫ - álltam neki dúdolgatni, amíg a fejemet forgattam, és végül össze is jött, amit akartam: találtam egy trükkös részt. Na ja, csak közben indokolatlanul felgyorsultam, és az oka a jelenségnek nem is maradt sokáig ismeretlen. Néhány pillanattal később felkenődtem egy óriásbolygó felszínére, és mint valami kifeszített bőr, területem el az erős tömegvonzás következtében. Feljajdultam, forró volt a felszíne, rendesen égette a hátamat. Francért süt rá az a csillag -.- Palacsintának éreztem magam, de ha nehezen is, levakartam magam az égitestről, és talán nem nyújtottam késdobálós célpontot a másik íjásznak.
- Na mi lesz, szemtől-szemben már nem is mersz megtámadni? Félsz egy pöttöm, ártatlan leánytól? :3 - kajabáltam a világba, tudtára akartam hozni, hol is vagyok. Reméltem, hogy észrevesz, és látni fogja, ahogy besorolok egy nagyobb csillag mögé. No de nem maradtam mögötte, felfigyeltem, hogy a pályája tök jól elrejt egy csillagködöt, és a megfelelő pillanatban be is húzódtam a porfelhőbe. Kicsit köhécseltem ugyan a sok homokszerű törmeléktől, de közben azért felajzottam az íjamat és felemeltem, hogy célra tarthassak. Az elképzelés az volt, hogy kikerülök a csillag takarásából és hogy, hogy nem szembejön velem Ryner, aki nem vesz észre elég hamar a köd rejtekében. És akkor le tudom szedni. Príma ötlet, nem? Csak ez a rohadt por ne birizgálná az orrom meg a szemem :/
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Kamijou Ryner Vas. Márc. 10 2013, 21:17

Az első lövés mellé, ezt alátámasztotta Mirika alaposan megválogatott szavakból álló mondata. Most is elhúztam a számít, mint már sokszor, mikor meghallottam az ékes beszédét, valahogy egyáltalán nem tudtam párosítani a pöttöm aranyos külsejével, na meg persze az is csalódásra adott okot, hogy elvétettem a meglepetés lövést.
A második nyílvessző útját a kapott hanganyag és a látóterem egy másik részében mozgó objektum összesítéséből állítottam fel, hisz ilyen terepen a hang megannyi visszaverődés után korántsem annyira megbízható tanácsadó. Bár elég nagy a valószínűsége, hogy mellé megy, hisz mozgó célpontról van szó, nem is beszélve az idő sürgette számolást. Azonban a lehetőséget, hogy picit összezavarjam nem hagyhattam ki.
-Hogy-hogy hogyan Mirika-san? Talán elfelejtetted, hogy használhatjuk a különleges képességeinket?
A harmadik halálosztónak azonban sajnos én voltam a célpontja. Idő közben már megindultam, hogy ne hagyjam meglépni a hercegnőt a tollas kérői elől. Azonban, hogy megpróbálja más helyről az én általam számolt pályát rekonstruálni mozgás közben. Nos ez meglepő fordulat volt, be kell ismernem alábecsültem, s úgy tűnik mégsem egy festett szőkével van dolgom. A találat a vállamat érte, sajnos nem adatott meg az a képesség, hogy a levegőben minimális gravitációnál manőverezzek. Ami pedig a sebzést illeti, nos brutális, több, mint a fél életemet lemarta. A csodálatos balszerencse sorozat, hisz mi másnak is tudhattam volna be ezt a jó célzást, nem ért véget, hisz a találat kimozdított a jól kiszámolt pályámról, s elsodródtam a célbolygó mellett.
A negyedik felvonás. Halk dallam segítette behatárolni a hozzávetőleges útirányomat. Mázlimra nem okozott nagyobb időveszteséget, sőt talán még gyorsított is picit az eltérülés. Ahogy megérkeztem egy közepes méretű kőzetbolygóra megpillantottam a sodródó ellenfelemet, ahogy egy nagyobb fényes csillag felé haladt. Egyenes lövést nem tudtam volna megindítani annak ellenére sem, hogy tiszta rálátásom volt. Talán pont ez az ami a baj volt, hisz így minden irányba elhúzhatott a vessző, csak vissza nem. Gyors számoltam egy lövést alulról, ott találtam megfelelő elrendezkedésű égitesteket. Aztán csak várnom kellett, hogy a végzetére passzírozódjon. Egy dologgal azonban nem számoltam. A kiterült angyalka látványa igazán mesés volt, amolyan szívszaggatóan, és melléje az arckifejezése, ahogyan. Bakker! Már lőttem is, hisz csak idő kérdése volt, hogy kiszabaduljon a béklyóból, nem akkora az, hogy huzamosabb ideig fogva tartsa a gravitációja.
Az első előjáték. Csak-csak leszedte magát, bár azt már nem láttam, hogy találtam-e, hisz már folytattam is az utamat, közelebb akartam kerülni hozzá, valamint egy lövés is már irányadó. Ha meg meg akarom vele etetni, hogy tudok teleportálni fel kell kötnöm a gatyámat. Azonban ő sem tétlenkedik, hanem inkább incselkedik. Átölelek egy közepes szilárd bolygót, s csak a fejem látszik ki, hogy szemezhessek Mirikával, miközben válaszolok.
-Oh, kérlek. Nem tartok én az aranyos ártatlan pöttöm leányoktól. De te a veszélyesebb szeszélyesebb fajta vagy, ám ez csak izgalmassá tenné a helyzetet. Az viszont meglehetősen igaz, hogy van mitől tartani, ha az ember ellenfele egy frontharcos céhvezér. Főleg akkor, ha van olyan mázlista, hogy egy vak lövéssel eltalál.
Legalábbis nagyon remélem, hogy vak lövés volt, és nem célzás, különben nekem befellegzett. Azonban ő sem tétlenkedett, s megindult, majd el is tűnt a takarásban. Közvetlen semmi kedvem nem volt arra a csillagra menni, mert a fene se akarja magát önszántából ropogósra sütni. Így egy kis időbeli késéssel érkeztem olyan égitestre, amelyről láthattam volna, hogy merre halad. Ennek hiányában viszont számolgatnom kellett. A legvalószínűbb, hogy a Nebulában van. A kevésbé lehetséges eset, hogy baromi jól manőverezik, s valamerre elrejtőzött az egyik bolygó mögött. Csillagköd-csillagköd. Ismételgettem magamban, s vettem alaposan szemügyre a jelenséget. Bár élőben sosem volt lehetőségem látni, még képről sem, de elég alaposan elmagyarázták nekem őket, meg, hogy mi alapján lehet felismerni. Talán fél, vagy akár egy perc is eltelt, mikor a reakcióm a megoldásra eltitkolhatatlan lett.
Kamijou Ryner vs Mirika KILLUA_for_mikata
Az biza egy H II. régió. Egy lényeges jellemzője, hogy hidrogén az egyik alap alkotóeleme. Jelenleg meg tudunk lélegezni, szóval oxigén is van, és bazi nagy mázlimra ez a kettő remek robbanóelegyet alkot.
A kirobbanó élmény. Átkutakodtam gyorsan a látóteremben a legmegfelelőbb csillagot. Ne legyen túl kicsi, se túl nagy, és nagyon távol sem legyen. Találtam is egy jót srégen jobbra le. Már mentem is mellette haladtam el, hogy majd egy szintén közepes méretű bolygón óvatosan landoljak. Ez is a megfelelőnek kellett lennie. Ha túl nagy nem enged, ha kicsi nem tudom magam eléggé ellökni. Megnéztem, hogy jó e lesz a szög, ahonnan kapja majd a csillag a lökést. Tökéletes, telibe fogja trafálni a ködöt, bár tuti megégeti a talpam. Rajt állás, majd start! Egy kis fordulatot is vittem bele, hogy talppal érkezzek. Út közben felhúztam az íjam, ahogy megérkeztem egy kombót eresztettem meg. A lövésből származó plusz erőt is hozzá kívántam tenni ahhoz, amivel elrúgom a csillagot. Ami nagy mázlimra megindult, s biztosan haladt a köd felé. Már csak a feltételezéseim többi részének kellett bejönnie.
A várakozás. Magamban már nevettem is. Mulatságos egy meccs, meg kell hagyni, bár való igaz eddigi harcaimban egyszer sem kellett player ellen mennem, s csak tervek voltak ilyen helyzetekre. Most viszont, arra készülök, vagy már megtettem, hogy rá robbantok egy csajra egy csillagködöt. Szó szerint abszurd nevetséges helyzet. Ha sikerül, akkor már a reakcióján múlik a további, ha nem, akkor meg úgy szint, hisz abban az esetben annyi történik, hogy kapott egy ajándék csillagot.
A cselekedetek ideje. Természetesen egy nem túl jól, de látható helyen vagyok, hisz látni akarom a művem eredményét, valamint a reakciójára is időben akarok válaszolni. Ha kijön akkor megpróbálok rálőni, majd újra elbújni. Alap, hogy a saját biztonságomat elsőbbségben részesítem, így akár meneküléssel is kezdhetem, ha úgy látom jónak. Ez azonban már mind a jövő zenéje.
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Mirika Kedd Márc. 12 2013, 11:34

Képesség. Hát a fene vigye el, ilyenkor szívom meg, hogy support vagyok és kimerül mások tápolásában a tudásom. Másoknak bezzeg olyan egyéni képességei vannak, amiknek önmaguk a haszonélvezői, míg nekem ugye beütött az önzetlenségi roham és beválasztottam egy ilyet, amiből semmi hasznom nincs. Na de teszek rá, én ezért vagyok értékes Cool Mármint hány olyan játékos van, aki hozzám hasonló ilyen szempontból? Hát nem sok, mi? Minket keveseket pedig kincsként értékelnek, úgy bizony! Vagy éppen nem, mert bunkók, de az már más lapra tartozik.
Ezzel a nyomi teleporttal, már ha arról van szó egyáltalán, az a gáz, hogy ezek szerint semmi értelme úgy lövöldöznöm, hogy nem látom Rynert. Csakis akkor jöhet be a számításom, ha látom is, máskülönben tök nyilvánvalóan pazarlom a nyilaimat. Triviális, hiába lövök oda, ahol a mozgása alapján feltételezem a jelenlétét, már rég nincs ott. Menj a tudod hová, csíter :/ Ráadásul a felkenődős kis kalandommal tökéletes céltáblát is nyújtottam neki, amit az előnyére is fordított. Mázli, hogy ennyire bizonytalanul és lassan kezeli az íját hozzám képest, így csak egy nyíllal volt ideje megkínálni, míg öntapadós matricát játszottam, az meg csak kábé a negyedével nyomta le az életem, vagy még kevesebbel. Mondjuk nem tudom hogy, de mintha az ő csíkja viszont sárgában lett volna o.O Halvány lila gőzöm se volt, hol és hogy találtam el, meg hogy hányszor, és ez tiszta idegesítő volt :/ Vagyis lett volna, ha nem lövi le a poént *.* Jó tudni, hogy egy lövésem is ennyire leszedálta, ezek szerint ha még egyszer eltalálom, vége a párbajnak.
- H-hah! Mázlista? Vak lövés? Alábecsülsz engem, vénember! Mit képzelsz, ki vagyok? :3 - blöfföltem egyet, remélem a bizonytalan kezdésem nem fog lebuktatni Neutral Tart tőlem, hát akkor játsszunk is rá egy kicsit a menő, félelmetes frontharcos imidzsre, kinek felsőbbrendű tudása íjának kezelése terén behozhatatlan előnyt ad ellenfeleivel szemben Cool Részben ez igaz is volt, a rendszer vezette lövéseim pontossága 99%-os volt, vagy mi, én magam meg voltam annyira mozgékony, hogy kitérjek. Vagyis lettem volna, ha nem bénáznám el folyamatosan a közelharcot -.- Na meg itt ugye a jártasságok sem érvényesültek, szóval kenhettem a hajamra az akrobatikámat.
A bolygók és csillagok takarásában viszont remekül elvoltam ebben a kis ködben, leszámítva a fullasztó jellegét, ami irritálta az orromat meg a torkomat. Azzal biztattam magam, hogy ha bejön a trükk, akkor megszabadulhatok ettől a pályától is, nem csak a küzdelmet nyerem meg, ezért meg megéri ez a kis szenvedés... talán. Mikor azonban elkeringtek előlem az égitestek, nem csak Rynert pillantottam meg, hanem egy hozzávetőlegesen felém tartó sárga gömböt is. Bakker, tudta hogy itt vagyok -.- Csak azt nem vágtam, hogy miért nem nyilazik, ahogy én is terveztem? Ráadásul ez a célzás... nagyon mellémegy Twisted Evil Én ellenben rögtön lőttem, csak azzal nem számoltam, hogy ez a rohadék csillag, ami felém tart, eltéríti a lövedékemet. Ám mire újabb nyíllal kínálhattam volna meg a srácot, a mininap elérte a rejtekhelyemet. Gyorsan leesett, mi is van, valami piszkosul forró helyzetebe kerültem, szó szerint! Konkrétan elborítottak a lángok és a heves hőtermelési reakció robbanásban nyilvánult meg... vagy hogy is volt ez a suliban. Mindegy, annyi történt, hogy baromira megszívtam. A villanás elvakított, a hang megsüketített, a forróságba meg azt hittem belepusztulok, de legalább a lökéshullám ereje kilökött a szorult helyzetemből, és egy jó tempósat repülve belevágódtam egy nagyobb bolygóba, ripityára törve azt. Ezt neked, Mirika-meteor :/ Köhécselve és hunyorogva pillantottam fel, legelőször is a szemem sarkába, de hál' istennek nem okozott bennem akkora kárt ez a detonáció, még valamivel több, mint a fele megvolt az életemnek. Na igen, de a ruhámban? A következő az volt, ahogy megéreztem, kicsit több helyre hatol be a hűvös levegő az eddiginél. Szoknyám ebben a minutumban vált fényes pixelekké, és ujjatlan felsőmnek is valszeg elég lett volna, ha meghúzom és kitépem az egyik kiálló cérnát. Így végignézve magamon, ott lebegtem az eddiginél valamivel mélyebb dekoltázzsal, bugyiban, szanaszét lyukadt combharisnyával. Klassz! Fanservice-time, csak baromira nem volt betervezve :/
- Fú, te! Remélem most örülsz! Csak le ne hervadjon a vigyorod >.> - kiáltottam Ryner felé mérgelődve. Védtelen maradt, fedezék nélkül, talán el is terelte a figyelmét, hogy amit abban a gagyi étteremben nem tudott elérni az asztal alatt matatva, most sikeresen szemügyre vehette. Indulatos mozdulatokkal megkaparintottam egy öklömnyi darabkát a Halálcsillag-Mirika által elpusztított Alderaanból, belevágtam egy nyilam hegyét, hozzáillesztettem az így kapott lövedéket az íjam idegéhez, kifeszítettem, éééés tűz! Hirtelen felindulásomban olyat találtam ki, hogy ha megnövelem a súlyát a pihekönnyű nyilamnak és jó irányba lövöm ki, akkor a tömegvonzás segít neki nagyobb sebességet szerezni. Viszonylag egyszerűnek tűnt a szitu, szóval rimánkodtam egy jót, hogy a segítségül hívott csillag a megfelelő irányba dobja ki a kavicsos nyilamat, vagyis egyenesen Ryner felé. Tűkön ülve néztem a pályáját a cuccnak, miközben besodródtam a törmelékmező közepére. Kapd el!
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Kamijou Ryner Csüt. Márc. 14 2013, 01:00

Egész remekül haladtam a dolgaimmal, mikor kaptam egy igencsak gonosz beszólást, ekkor kattant valami az agyamban, egyszerűen nem hagyhattam szó nélkül ezt a gonoszkodást.
Kamijou Ryner vs Mirika Killua-and-Gon-hunter-x-hunter-30817072-1007-563
-V-Vénember?! Van egyáltalán valami abban az apró fejedben? A hajam mi? Kikérem magamnak, hogy nem őszülök, hanem direkt ilyen színű! Különben is, alig múltam tizenhat, baaaanya!
Mutogatok a kobakja felé, majd ki is öltöm rá a nyelvemet a végén. Ezt megérdemelte, minek szívózik az okosabbal, csak adja alám a lovat, hogy jobban kizökkenthessem a koncentrálásból. Amúgy is szerintem kamuzik a csaj, nincs az az isten, hogy ilyen pontosat lőjön, ezt be is bizonyította, mikor elsuhan mellettem egy vessző. Bazi nagy mázlista vagyok, hogy egy ilyen „matekzseni”-t fogtam ki magamnak, illetve a pályával is szerencsém volt. Nyílt terepen két másodperc alatt elkapott volna, az egyszer biztos. Én tudok íjjal lőni, ám a rendszer bekorlátoz, illetve segít, a pontokon múlik az egész. A legkirályabb az volt abban a nyílvesszőben, hogy jelezte a hollétén. Magamban egy győzedelmes BINGÓ!-t elnyomok. Fel a napszemüveget, kézbe a hideg sört, és irány nézni az ingyen mozi. Természetesen ezeket csak képletesen, hisz csupán a tervem sorsát fogom látni, és szemüveg, meg sör sincs, nem is beszélve róla, hogy még nem ihatok. Leírni nem tudom, s talán csak az értheti, aki már tapasztalta, azt az állat érzést, amikor valami eszméletlen hoz össze az ember. Egy elvetemült ötlet, aminek az esélye konvergál a nullához, és bejön. Az adrenalin a véremben exponenciálisan megugrott, és a mosoly az arcomon már-már lehetetlen formát öltött.
Kamijou Ryner vs Mirika 0001_www.kepfeltoltes.hu_
Pezsgő bontás, zúzás, tombolás, parti, konfetti, tűzijáték, „WIN” feliratos óriás szalagok, és minden egyéb, ami kifejezi azt az ujjongást amit éreztem abban a pillanatban, hogy felrobbant, mind egyszerre pergett le az agyacskámban. Aztán döntöttem, ezt egyszer tuti megünneplem. Mondjuk a tűzijáték az megvolt, épp az imént, ráadásul egy felbecsülhetetlen alkotóeleme is volt. Mirika. Aztán láttam, ahogy a kirobbanó élmény nagy hatással van rá, s hazavágja szegényemet, pontosabban egy bolygónak, amit szét is zúz. Össze is rezzentem a jelenetre, meg a köhécselésre. Elhúztam a számat, nem számítottam rá, vagyis úgy értem, nem gondoltam bele, hogy mi lesz a következménye annak, hogy rárobbantok egy csillagködöt. Csak egy hirtelen ötlet volt, ami most kiderül több kellemetlen (lökés; becsapódás) és hasznos (ruha rongálás; séró belövés,[ s most legalább már olyan volt, mint az enyém]) mellékhatással is rendelkezett. Az állam úgy esett le, ahogy van. Ismét az a sajnálatos eset állt fent, hogy a szemeim és idegrendszeremet ért támadás blokkolta a számoló és támadó részét az agyamnak, így csak bámultam az elém táruló látványt, míg meg nem szólalt, ekkor beütött a krach, és fogtam a hasamat a nevetéstől.
-Nyahahahahaha! Ugyan Mirika-san, te szinte állandóan kacérkodsz mindenkinek, már csak annyi hiányzik, hogy adj egy kis löketet a felsődnek. Bár tény, hogy egy kicsit merész választás ez az alsó a mutogatáshoz... Hupsz.
Még csak adnom sem kellett a boldog embert, és a csipkelődést, mert jött az magától, szinte az egész beszédem végig röhögtem. Aztán megláttam, hogy valamit nagyon aktívkodik, ekkor jött a mosoly lefagyása, s idejét éreztem megpattanni. Az utolsó pillanatban, még a fejem mellé tettem a kezeimet, ott forgattam, meg kiöltöttem a nyelvemet, egy szóval alaposan kigúnyoltam. Még egy ”Blölölölőő!”-t is megeresztettem a hangulat kedvéért. Közben beakasztottam a lábfejemet a bolygócskám egyik „gödrébe”, majd fogtam és egy egyszerű, de nemes mozdulattal eltűntem, mint aki gyertyát ugrik a tóba. A meglepő az volt, hogy evolúciós lépcsőfokon lépett fel a csajszi, s valami egész sajátos fejlesztéssel jött elő. Ez az eredeti ötlet meglehetősen veszélyes volt, hála a rendszer célzómechanizmusának. Az életben nem szabadna egy olyan lövedékkel pontosan célozni, azonban egy játékban vagyunk, s ennek köszönhetően majdnem leszedte a fejemet az a nyomorult rakéta. Kicsit arrébb szambáztam, s kerestem egy nálam picivel nagyobb égitestet, amire felhasalva alulról szemlélhettem a nem hétköznapi látványt nyújtó Mirikát, s reménykedtem benne, hogy dühében bezúzza a felsőjét is. Nincs ezen semmi csodálkozni való, férfi vagyok, még szép, hogy lázba hoz egy ilyen helyzet. Már csak annyi a teendőm, hogy húzom az időt. Kötve hiszem, hogy le tudnám csipkedni az élete hátralévő részét anélkül, hogy egyszer is eltaláljon. Balszerencsémre meglehetősen, sőt talán túlzottan is gyorsan alkalmazkodik, vagy talán a tanul a megfelelőbb szó rá. Találékony azt meg kell hagyni, de még egyen egy kis szőlőcukrot, mielőtt megpróbál agypörgetési versenybe szállni velem. Sőt az is lehet, hogy bevette a teleportos szívatást, akkor még az is esélyes, hogy feladja, mielőtt megtalál, hogy végre felöltözhessen. Tudom, hogy már hozzászokott az alul öltözködéshez, de mindennek van egy határa, végül is hölgyből van, azt hiszem, legalábbis nem tűnt valami nagy ribinek az első benyomástól eltekintve. Ez már csak ilyen, ahogy az ember több és több információhoz jut, úgy változik meg a véleménye és szemlélés módja. Rutinosabb lesz, pontosabbak lesznek a megérzései, bár az tény, hogy mindig lehet tévedni, hisz emberek vagyunk, no meg akkora hatalmas élettapasztalat sincs mögöttem, csak egyedibb az átlag embernél. Egy kicsit irigylem a srácot, akivel jár, de ez van. Nekem nem biztos, hogy lenne idegzetem ehhez a nőszemélyhez, C'est la vie .
Kamijou Ryner
Kamijou Ryner

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : MMO

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Diabel Csüt. Márc. 14 2013, 01:07

A zsűri eleget látott, elvonul meghozni a döntést.

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



Kamijou Ryner vs Mirika Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Diabel Vas. Márc. 17 2013, 02:47

Nem akarom sokáig húzni az időtök: számomra hatalmas élmény volt a KT olvasása, és dagadt a mellem a büszkeségtől, hogy milyen otthonosan mozogtatok ezen az „univerzális” pályán. Azt hiszem, hogy a legjobbat hoztátok ki egymásból is, át-átlépve a saját határaitokat. Ettől függetlenül győztest kellett hirdetnünk, így lépésről lépésre elemeztük ki a harcot. Nem csigázlak tovább benneteket: Mirika nyerte a küzdelmet, 229-218 arányban.

35 exp-vel és 40 arannyal honoráljuk a remek küzdelmet, köszönjük az élményt!

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



Kamijou Ryner vs Mirika Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kamijou Ryner vs Mirika Empty Re: Kamijou Ryner vs Mirika

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.