Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

King Chromwell vs Violeta del Sanchez

3 posters

Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 10 2013, 22:12

Harctér leírása: Függőhíd
A két résztvevő egy roskatag függőhídra kerül, mely olyan, mintha egy 30 méter magas sebesen sodró folyó felett himbálózna. A híd hossza 20 méter, szélességének köszönhetően azonban két ember csak szűkösen fér el rajta egymás mellett. A híd járófelületét korhadt, nyikorgó fadeszkák adják, melyek között egy nagyjából 10 centi széles lyuk tátong; oldalát pedig 120 centiméter magasan kötél határolja. A kötelet nem lehet elvágni, azonban a deszkák bizony törhetnek, különösen, ha belevágódik egy fegyver éle vagy túl nagy nyomás helyeződik rájuk. Ha eltörik egy deszka, a keletkező lyuk elég széles ahhoz, hogy belelépve bajba kerüljön valaki, bár a leesés nem fenyeget, legfeljebb akkor, ha több fagerenda is pixelekre hullott egymás mellett, vagy ha átesel a kifeszített kötél felett vagy alatt. A híd természetesen nem valami stabil, ha rosszul léptek, megdőlhet pár pillanatra vagy lengeni kezdhet, így egyensúlyt találni rajta nem egyszerű. Ha pedig valaki leesik, az elveszíti a párbajt.

Felszerelés:
Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Kristályok, potik nem használhatóak. Speciális képesség használható, jártasságok viszont nem!

Párbaj időtartama: 5 kör/fő (ha a bíró úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: 3 nap/fő

Bíró: Klein
Zsűri: Kayaba Akihiko, Klein, Egil

Violeta del Sanchez
Élet: 8
Fegyverkezelés: 6
Erő: 6
Kitartás: 6
Gyorsaság: 9
Speciális képesség: 6

King
Élet: 4
Fegyverkezelés: 6
Erő: 2
Kitartás: 2
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 8
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by Viola Hétf. Feb. 11 2013, 20:35

Anat, miután legyőzte a korábbi ellenfelét, aki meg is halt a küzdelemben, elég letörten tér vissza a pályáról. Látszik rajta, hogy megviselte az eset, ezért nem is gratulálok neki, csak átölelem, amikor egymásra találunk. Az azonban nekem jól esik, hogy megdicsér az én győzelmem miatt. Igaz nem sokat köszönhetek magamnak, mert a leányzó, aki állítólag az ellenfelem lett volna, alig akart harcolni, sőt a végén semmi sem lett az egészből. Vacak lett az az egész, de nem baj, most itt vagyok, ez a lényeg.
Kíváncsian tekintek fel a kijelzőre, ami a küzdő párokat sorsolja ki. Kicsi félsz azért motoszkál bennem, amiért Anattal is szembe kell majd néznem, de egyenlőre ez nem aktuális, mert a sorsolás azt mutatja, hogy a kedvesem nem velem fog szembe nézni, hanem valami Kinggel. A neve sem ismerős a figurának...
Amikor Anattal a küzdőtérre lépnek, megállapítom, hogy a kinézete alapján sem tudom hova rakni. Egy néger fazon kaszával kissé komikus, mármint szerintem az. Ahhoz viszont már alig tudok szólni, hogy a bírák döntése alapján a küzdelmükből King kerül ki győztesen. Meglepődve, feszültem nézem végig, ahogy Anat kivonul az arénából. Mikor ismét egymással szemben állunk, egy kis ideig nem szólok semmit, csupán adok neki egy csókot, majd, hogy kisvártatva hozzáteszem:
- Nyugi, nem hagyom magam... - mondom, majd kacsintok egyet a kedvesemre, aztán én is bevonulok a teleport fülkémbe, hogy szembenézzek a négercsókkal, mert most meg engem sorsoltak ki ellene.
Egy villanás és máris egy függőhídon találom magam, szemben Kinggel. Lassan, de magabiztos emelem le a hátamról a fegyveremet, amivel először felé mutatok, majd mindkét kezemmel megmarkolom azt.
- A nevem Violeta. Az előbb a pasimmal bárbajoztál. Megnyugtatlak: Én sem vagyok gyengébb, mint ő. - lehet kicsit füllentek, mert Anat igazából valamennyivel felettem áll szintben, de erről a niggernek nem kell tudnia.
Egy pillanatra meginog a híd talapzata, amiből leesik nekem, hogy veszélyes terepre tévedtem. Még szerencse, hogy nincs tériszonyom, így viszonylag könnyedén tudok majd mozogni ezen a terepen, még akkor is, ha csak szemből bírom megtámadni negrót...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by King Csüt. Feb. 14 2013, 14:46

Sötét lyukba húzódok, egy árnyékos helyre fészkelem be magam, ahol nem sok játékos láthat. Magányra várok. Reszketek, táncok járnak bőröm alatt az izmok, annyira remegek. A torkom kaparom. Nem volt idegen tőlem a légszomj, meg kell tanulnia egy vérbeli sportolónak átlépnie a saját határait néhányszor. És én igazán vérbeli, belevaló sportoló voltam. Ha nem is szerepeltem néha a tabellán, attól még ott volt a helyem, és én tudtam ezt. Nem lehetek a legjobb, de lehetek a legjobbak között. Viszont az, amikor el akarják roppantani az ember torkát, az egészen más téma.
A fülemben pittyegett az értesítő. Nem is a fülemben, ez nem olyasmi volt, amit hall az ember. Ezt a pityegést még egy sípszó vagy a rajtpuska hangja sem tudta volna elnyomni, semmilyen külső hang. Mintha közvetlenül a dobhártyámat rezonáltatta volna. Van egyáltalán dobhártyája az embernek ebben a világban?
Arcomat kezembe temettem. Tudtam, hogy újabb mérkőzésem lesz, hogy már csak nyernem kell. Ott is. És nekem foglalkoznom kell a pittyegéssel, a pittyegés jót jelen, a pittyegés a barátom. Másodikra sikerült eltalálnom a helyes kézmozdulatot, és lehívtam a menümet. A pontelosztás kínálta magát. Osztottam, amit láttam eddig. Két ellenfél. Miben volt nagy hátrányom? Nagyon hiányzott a régi sebességem. Futni akartam, de nem adhattam meg magamnak ezt a luxust. Életre osztottam… gyorsaság is kapott… néhány pontot még randomizáltam hasraütés-szerűen. Végre csendben maradt a pittyegés.
Lehetetlen… – morogtam félhangosan néhány pillanat múlva, a halántékomat dörzsöltem, majd erőt vettem magamon: indulni kell a következő megmérkőzésre. Megmérkőzés, igen – ebbe a szóba kapaszkodtam, hogy ez sem lesz más, mint egy újabb, különleges verseny. És én győzni fogok – tápászkodtam fel, majd nekiindultam.

Végiggusztálom a lányt, aki velem szemben áll. Elidőzök a csípőjén, tekintetem végigsimít ott, ahol köldökét sejtem, majd feljebb vándorol… Megnyalom a számat. Hosszú ideje vagyunk már ebben a világban. Túl hosszú ideje. És az a helyzet, hogy igen kevés az olyan kíberlányka, aki nem azért menekült ide, mert itt jobban nézhet ki. Egyáltalán: kevés a lány itt. Az igazi nő. Vagy bármilyen is. Túl kevés.
A függőhíd nem kecsegtet semmi jóval, ahogy elindulok rajta. Egyáltalán nem szimpatikus, ahogy recseg a súlyom alatt. – Nő vagy, és nem is utolsó. Nem fogok veled párbajozni. Jobb férfit is találhatsz itt a barátodnál – mondtam, miközben bizonytalan léptekkel elindultam a függőhídon. Próbálgattam az egyes fokokat, majd amikor jónak láttam, kezemben a kaszával jókorát sóztam az előttem lévőre. Arra számítottam, hogy leszakad majd, így meglepődtem, amikor pixelekre bomlott. Hátrább léptem, bizalmatlanul méregetve körülöttem a többi fokot, majd néhány másodpercnyi tétovázás és egy vállrándítás után módszeres munkához láttam: sorra zúztam össze a talpalatnyi fadarabokat előttem, miközben hátráltam. – Nem küzdök veled, felejtsd el – jelentettem ki határozottan, a tekintetébe fúrva a sajátomat. Akaratom meg-megbicsaklott, olyankor szemem lejjebb vándorolt a testén.
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by Viola Szomb. Feb. 16 2013, 21:50

A néger csóka úgy méreget engem, mintha nem is látott volna még nőt életében. Eléggé ki lehet éhezve, talán nem találta meg a menüben a feloldható etikai módot? Ejj, nem elég szemfüles... Szerencsére Anat sasszeme gyorsan felfedte előttünk ezt a lehetőséget is.
- Azért vagyok a barátommal, mert valószínűleg nem találtam nála jobbat. - válaszolom a afro amerikai szavai mögött megbújó célozgatásra, ami egyáltalán nem tetszik. A szememben ezzel semmivel nem lesz több. Azért beszél Anatról ilyen lekezelően, mert megnyerte ellen a párbajt? Pff... És mi az, hogy nem akar párbajozni? Akkor meg minek van itt? Vagy csak azért, mert nő vagyok? Talán ő is úgy gondolkodik, hogy inkább a konyhában meg az ágyban lenne a helyem?! Na az ilyen férfiakból van rohadtul elegem. Mocsok...
Amit viszont ez után tesz, nem tudom mire vélni: Közelebb jön, de a kaszájával nem engem akar levágni, hanem a talpunk alá való léceket pusztítja el egyre gyorsuló ütemben. Ijedten nézem, ahogyan egymás után esnek pixeleikre a deszkák így a terület is fogyni kezd, amin egyébként harcolnunk kellene. Miért csinálja ezt?
Még hogy nem akar harcolni? Majd meglátjuk... Hogy mi lesz, azt nem ő dönti el!
- Legyűröd a pasim, de előlem elfutnál..? - fordítom oldalvást a fejem, mint egy állat, ami nem érti, hogy mit akarnak tőle. Teszek két lépést előre, majd szememmel elnézek King két lába között egyenesen a híd azon részére, ami a férfi háta mögött van és még ép. Már amennyire ezt a hidat lehet annak nevezni. Még nincs tíz méter távolságban, így aztán semmi akadálya nincs annak, hogy mögé kerüljek. És ezzel meg is bírom lepni ezt a kaszás fazont...
Egy pillanat műve az egész. Eltűnik ellenfelem szeme előtt, s ezzel egy időben a háta mögött jelenek meg. Alattomos húzás lehet, de nem szavazok meg magamnak pár másodpercnél többet, amennyi idő alatt leesik Kingnek, hogy hol vagyok. Na meg hogy mire készülök...
Mindkét kezemmel ráfogok a szigony nyelére. A ballal fegyver közepénél, a jobbal majdnem a végénél tartom azt, s egy jól irányzott mozdulattal megpróbálom beleállítani a szigonyt a afro amerikai hátába. Lássuk ez hogy tetszik neki! Ha ő nem harcol, üsse kő! Annyival könnyebb lesz az én dolgom...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by King Vas. Feb. 17 2013, 20:13

Nem találtál nála jobbat, he? – viszhangzom nem kevés gúnyos felhanggal a szavait, és nem bírom megállni, hogy újra végig ne karcoljam tekintetemmel a ruháját, komolyan, legszívesebben helyben tépném le róla a rongyokat! Nehezen tudom elképzelni, hogy egy hozzá hasonló ne legyen sikeres a sok lúzer között. Komoly erőfeszítésembe kerül elszakítani derekáról a figyelmemet, és visszatérni a fokok motorikus kiiktatásához. Nehezemre esik szakadékot ékelni közénk. Legszívesebben nem a kezemben lévő kaszámat mártanám belé. Megkóstolnám. – Szerintem tudnék mutatni egy-két újdonságot, tudod… – Harapós a csaj, tetszik a harciassága. Egészséges mitugrásznak tűnik a sok pubihoz képest, akivel eddig összesodort itt az élet.
Most én is sodornék. Egy jointot! Ezer éve nem szívtam. Szex után mondjuk. Vele – mustrálom a csajt. Már megint azt veszem észre, hogy rajta felejtettem a pillantásomat. Ruhadarabonként vetkőztetem. Meglep, hogy nem izgulok rá, pedig minden porcikája kívánatos. Magam sem tudom, mikor esett le, hogy ennyire ki vagyok éhezve, de konkrétan fáj, hogy nem döngethetem meg akár itt helyben. És még annál is furcsább, hogy a testem nem reagál rá.
Nem lehet az én testemben a hiba. Akkor viszont nem marad más, mint a rendszer. Ez a játék. Ez a mocskos, undorító játék. Ez a kibaszott játék.
Figyelmemet megint magára tereli. Nehezen nézek fel a szemébe, előbb megakad a tekintetem. – Oh, hidd el, babe, hogy én is jobban élvezném, ha nem tudnám, hol végződöm én, és nem tudnám, hol kezdődsz te. – Nehezen fogtam vissza magam, a kezem remegett már. Túl sok minden történt ezen az egyetlen napon, és túl sok volt a logikátlan és megmagyarázhatatlan eset, amitől nem találtam biztos pontokat ebben a rohadt világban. Kapaszkodtam volna saját magamba, abba, amit érzek és tapasztalak, hogy utána fokról fokra felépítsem a szabályrendszert, amit ha betartok, nem zárhatnak ki ebből az egész szarból, de folyamatosan ellentmondásokba ütköztem. A testem volt eddig a legnagyobb fegyverem, ismertem a határaimat, de itt mindent más határoz meg. Tudtam, hogy ha megsérülök, meghúzódik a bokám, fájni fog, de itt nem létezett ilyesmi. Egyszerűen utáltam, hogy nem csöpög a vér belőlem ott, ahol a korábbi ellenfelek belém mélyesztették a fegyverüket. Nem értettem, miért kaszabolja mindenki annyira könnyen a másikat! És fogalmam sem volt, hogy nem ágaskodik semmim, hiába érzem a vágyat a csaj iránt. Pedig friss és ropogós, szinte az orromban érzem a bőre illatát…
Nem tűnik fel, hogy eltűnt előlem, épp erőt vettem magamon, hogy folytassam az áthidalhatatlan távolság közénk ékelését. Annál jobban átjárt az a kellemetlen zsigeri érzés, ahogy a fegyverének éle a hátamba állt. A mellkasomhoz kaptam, nem jutott levegő a tüdőmbe, vártam, hogy elöntsön a forróság, ahogy a vérem szétterül az átlyukasztott szervekben, de nemhogy elájultam volna, teljesen eszméletemnél maradtam, nem kábultam el, nem pörögtem fel, úgy éreztem, hogy olyan távolságban állok ettől a világtól, mintha nem is a saját testem volna, kiléptem volna belőle.
Ribanc – hörögtem, és biztos voltam benne, hogy vér fog felbugyogni a torkomban, de nem történt ilyesmi. Fejemben cikáztak a gondolatok: ez mégis hogyan történhetett? Hogy került mögém? Hogyan termett ezen az oldalon? És miközben ilyesmiken járt az eszem, nem tudtam nem figyelni, hogy csorog lefelé a HP-vonalam zöldje.
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by Viola Vas. Feb. 17 2013, 22:47

Mi a franc ütött ebbe az alakba? Mintha legalább arra számított volna, hogy kifolyik a szíve azon a lyukon amit szúrtam rajta a szigonnyal. A torzult arca és hangja csakis erről árulkodik, s tudatja velem, hogy a csókának csak a szája jár, s a keze képtelen tartani vele a lépést.
Ribanc? Még hogy ribanc? Ez a tuskó tam-tam dobos afro amerikai leribancozott? Hihetetlen, annyira komikus! Legalábbis nekem, a lánynak, aki eddig életében csak attól félt, hogy úton-útszélen mikor botlik férfiba. A félelmemből született világi férfiutálatom, ítéletem, amit magamban hordozok nem hazugság, nem csak én találtam ki! Itt van előttem az alapja az egésznek. Egy férfi, aki ajánlatot tesz nekem a maga módján, de ha nem jön össze, egyből ribanc vagyok. És lám, még a játékban sem állja meg a helyét.
- Ribanc..? - teszem fel a kérdést halálos nyugalommal, miközben azonban a kezem, amivel a szigonyomat tartom, apró, de szemmel észrevehető remegésbe fog. Arcomon nagy, grimaszolt vigyor jelenik meg. Ez mind csak egyetlen aprócska gondolat hatása, ami hirtelen felütötte fejét elmémben. Itt van előttem ez a férfi, aki még csak reagálni sem tudott normálisan az akciómra, csak gúnyolódni, sértegetni tud, lépni nem! Életemben most érzem először azt, amit a kis gondolat felébresztett bennem: Én irányítok.
Nő vagyok. Egy erős, szép és fiatal nő. És most itt, ebben a játékban ezt már kamatoztatni tudom. Az lehetek, ami odakint nem és most be is tudom bizonyítani ennek a hulladéknak, vagy más szóval férfinak, aki itt van előttem. Talán ezért is, de úgy érzem végre megvilágosodtam és az eddigi életem hazugság. Egy olyan lány élete, aki nem én vagyok, vagy voltam. Elönt a boldogság.
- Áhháháháhháháháhhháááá! - tör fel torkomból egy hatalmas, durva kacaj, amit annyira élvezek, hogy még fejemet is az ég felé fordítom. Szememből talán még egy könny is kicsordul. Aztán lassan, de annál kecsesebben tekintetemet Kingre irányítom, mikor a nevetés ingere megszűnik.
Egy pillanat műve az egész, vagy csak én érzem annak? A bal kezem ökölbe szorul, s egy nagyot kíván beverni az afro-amerikai tag szép fekete ábrázatába. Egyenesen a szeme közé, vagy a pofájába, nem érdekel, csak az, hogy adjak neki egy hatalmas taslit. Egy olyat, amilyet minden férfinak kapnia kellene, aki engem is bántott. Nem érdekel, ha közben megsebesít. Az ütésem lendületét kihasználva sarkon fordulok természetes jobbra. A fejemet gyorsabban fordítom, mint a testemet, hogy gyorsan megadhassam a képességemnek a helyet, ahova teleportálni kívánok. És így is lesz. King csak annyit észlelhet az egészből, hogy egy szemvillanás erejéig csupán szép latin testem körvonalait látja, majd teljesen eltűnök előle, s távolabb jelenek meg, olyan öt méterre.
Arcomon még mindig egy torz vigyor ül, ahogyan végigsimítom a testemet a nyakamtól a köldökömig, onnan viszont átvándorol az egyik sebhelyemre, ami a derekamon van.
- Sokan akarták már ezt a testet. És sokan is bántották, de most csak egy valaki van, aki azt tehet vele, amit akar, mert Én úgy akarom. - én, a tudatos nő. De ezt már nem tettem hozzá, mert már lehet, hogy most sem tudja a afro amerikai, hogy miről beszélek. Ehh, ha továbbra is úgy akar stírölni, hogy majd kiesik a szeme, hát rajta. Csinálja. Tudom, hogy jó vagyok. Most már érzem.
- Legyőztelek. - a fejemben. Megint egy szó, amit nem teszek hozzá, mert csak nekem számít. Erkölcsileg, vagy akárhogy is, én már győztes vagyok magamban. És most itt az ideje annak is, hogy valósággá tegyem!
Mindkét kezemmel újfent rámarkolok a fegyveremre, s vigyorom tovább nő. Új teleportot nyitok, amivel King elé akarok lépni. Ezúttal a hasába fogom mélyeszteni a szigonyt, hagy ribancozhasson még egy sort!
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by King Vas. Feb. 17 2013, 23:45

Atomjaira hulló világom romjaiból kellett feltápászkodnom, mielőtt a fegyverét kihúzta belőlem. Mintha tényleg összedőlne az egész világ, úgy záporoztak körülöttünk a pixelek, vérvörös darabkák hullottak a mellkasomból, ahonnan a dárda hegye állt ki. Kis piros háromszög, úgy feszült neki a ruhának, mint egy jóreggelt erekció. Ott láttam zöld életvonalam rózsaszínbe és karmazsinba hajló árnyalatait kiszökni belőlem, ahogy tagjaimból az erő is elszállt. Először térdre rogytam, és érthetetlenül hörögtem valamit. A fejemben vértől fuldokoltam, és annak bugyogásába veszett minden egyes szó, amiért megküzdöttem, míg a valóságban csak szavakat formáztak az ajkaim, de nem volt levegő, ami néhány elnyújtott nyögésnél többet hozzon ki belőlük. Éreztem, hogy teljesen felnyársalt a dárda, és a tudat bőven elég is volt arra, hogy lebénítson. Láttam már egyetlen rossz lépés és hihetetlen szerencsétlenség után olyan törött csontot, ami át is szúrt a bőrön. A sérülések minimalizálásának legjobb módja a mozdulatlanság – zúgott a fejemben az edzőm hangja. Ő ficamodásra gondolt, én meg az emlékre, hogy voltak már komoly sérüléseim, és még mindig a pályán lehetek. Lehetek? Vagy már csak lehettem? Egy átszúrt gerincből senki nem gyógyul fel. Testem ívbe húzta a néma öklendezés ingere, ahogy a dárdát megragadhatta mögöttem a csaj, és az megmozdult bennem. Potik – jutott eszembe pánikszerűen a szó, miközben szemem úgy forgott üregében, mintha nem is én parancsolnék neki. Az égnek meredtem. Olyan volt a boltozat felettem, úgy úsztak a fehér pamutfelhők a mélytengeri kékségben, mint sehol a világon, pedig sok varázslatos táján futottam már. A „potik” kulcsszónak tűnt, mégsem tudtam mit kezdeni vele. Aztán ezzel a szóval még néhány dolog beúszott a pánikrohamok fejem felett átcsapó hullámai alá, és rám találtak: rendszer. Pixel. Karakter. Avatár. Velük együtt lassan tudatosodott bennem, hogy nincs átszúrva a gerincem. Hogy nem kell félnem a bénulástól. Hogy igen, a testem veszélyben van, mert itt küzdelem folyik, de ez csak virtualitás, ez pedig egy ellenőrzött meccs. Nem haltam meg eddig egyszer sem. Ez az utolsó párbajom. Nincs karakterhalál. Nem. Nem. Nincs – ezek jártak a fejemben, tagadások garmadája. Valóságtagadás. Mert ez nem a valóság. Ez nem történik meg igazából. Ez nem. Ez nincs.

Arra eszméltem, hogy nyitva van a szemem. Hogy magamnál vagyok, és még mindig azt az égboltot bámulom, amibe korábban belefeledkeztem. Belemerültem. A hullámok átcsaptak felettem. Az ellenfelem fölém magasodott, árnyéka rám vetült, eltakarta a napot előlem. Nincs már a dárda a hátamban, nyilván kitépte. Szívdobbanásnyi keresés után meredező formáját felfedeztem a kezében. Elvágódhattam, amikor már nem volt, ami megtartson. Néhány pixel belőlem még csak most bomlott szét körülöttünk, utolsó darabkáik éppen elenyésztek, ahogy a lány rázkódó testét figyelem. Nevetett. Csak utólag tudatosodik bennem a hangja, kicsit olyan, mintha nehezemre esne fókuszálni, de végül csak felismerem. A fülsértő… kacaj? Hahota? Bármi legyen is a hang, amit hallat, nevetésnek kell lennie. Hisztérikus örömujjongásnak, hogy legyőzött. Engem. Mekkorát téved. Engem nem lehet csak így eltaposni! Arcát ő is az égre szegezi. Én elszakítom az enyémet róla. Próbálnék felállni, de nehezen engedelmeskednek akaratomnak a tagjaim a sokk után, nem indul a gépezet, hiányzik a kenőolaj, mint a bénult, aki elvesztette a kapcsolatot kezével, lábával, ujjaival, úgy húzza a görcs az izmokat az imént átéltektől. Alattam vészesen inog a híd, ropognak az épen hagyott fokok, amikre zuhantam. Tartok tőle, hogy nem bírják már sokáig a termetemből adódó súlyomat.
Tömény undor ül ki az arcomra, ahogy a csaj hozzám hajol. Ellenkeznék, de az ő keze is számomra követhetetlen sebességgel csap le. Soha nem leszek elég gyors hozzájuk! Az ütés ereje végigcikáz egész testemen, alattam ropog a fa. Elfog a félelem, hogy a mélybe zuhanhatok, talán még egy ütés elég is lenne hozzá!
Ő eltűnik fölülem, szemembe tűz hirtelen a nap. Hunyorgok, kezem végre mozdul, ellenzőt tart. Ahogy elfordulok, észreveszem fegyverem: vágásra alkalmatlan része akadt meg a híd korlátjának egyik kötelében, ahogy mozgunk, úgy hullámzik, pengeélen táncolva lezuhanás és fennmaradás között. Ügyetlenül nyúlok oda, kezem alatt megindul lefelé, csak a fényesebbik felét tudom elkapni, ahogy utánanyúlok. Ajkam egyetlen vonallá préselem. Nincs fájdalom! – emlékeztetem magam, és nem kiáltok fel, ahogy rámarkolok. Felhúzom, kezembe fogom, tenyerem vizsgálom. A penge nyomában vörös üresség maradt egy sávban rajta, pixel sarjad belőle. Túl fogom élni.
A korlátba kapaszkodom, de feltápászkodom. Csak löki a dumát közben a lány, ugyan az a szerencsétlenség, mint a barátja. Hülye voltam, hogy nem láttam túl a testén. Még akkor is, ha az ő testén kevesen láthatnak belőle többet. Nem érdekel, mit mondd, nem érdekel, mit mutat, nem érdekel, mi gyötri. "Mindenki küzdjön meg a maga démonaival." A versenyzők alapszabálya. – Te is csak egy kocka vagy, asszony, mint aki téged tosz – vakkantok oda, és közben ujjaim lassan rákulcsolódnak a kaszámra, lábammal biztos támpontot keresek ezen az ósdi fa tákolmányon, ahonnan rajtolhatok, és ugyan abba a pozícióba fordulok, amibe már korábban is furcsa dolgokat csaltam ki a fegyverből. Az fel is izzik, és miközben a lány megint eltűnik előlem, biztos vagyok benne, hogy olyan sebessége van, amit szemmel én még csak követni sem tudok, ez a trükkje, és én is rohamozok, hangosan felkiáltva, beleadva abba minden cseppnyi rettegésem, akaratomat, kurázsit, erőmet és dühömet, ami csak maradt bennem még, és tüdőmből kitelik, hogy úgy ordítsak, hogy megfagyjon a vér ellenfelemben, a lányban, és a pengét kicsapom, hogy kirobbanhasson belőle a saját karom, izmaim, inak és csontok ereje...
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by Viola Szer. Feb. 20 2013, 22:35

A szemem előtt mosódó világ új életre kel. A teleportálás egyik mellékhatása, hogy láthatom, ahogy a világ körülöttem újrarajzolja magát. Csak a szemem játéka, ahogy próbál alkalmazkodni a hirtelen változott látványhoz és helyszínhez, de akkor is különleges élmény minden egyes alkalommal, amikor használom.
Ám ez a mostani más, mint az ezelőttiek. Nem a valós győzelmemhez vezet, hanem az ellenfelem,, King kezében szorongatott kaszába. Előbb mozdíthatta fegyverét, mint én az enyémet, s így most én vagyok az, akinek mellkasán egy nagy, keresztirányú vágás jelenik meg. Arcomon egy torz grimasz jelzi, hogy tudomásul veszem pillanatnyi veszteségem, s hogy ebben a csapásban én maradtam alul, de nem kívánom megadni magam, semmiképp, főleg az után, hogy újra becsmérelni mert engem és a kedvesemet.
Még hogy kockák vagyunk? Nem inkább emberek, akik megtanulták, hogy hogyan élhetünk túl ebben a világban? Hogy képesek vagyunk megélni a holnapot? Mert számomra inkább ezt jelenti itt a kocka, de hiába is magyaráznám egy tam-tam verő kaszás feketének, aki még csak azt sem képes magában lejátszani, hogy ha megütik, nem fáj.
Szisszenve ugrok hátrébb a lábunk alatt recsegő híd egyik lécére, mely csoda, hogy nem akar összeszakadni alattunk. Elég kellemetlen lenne, ha harc közben darabokra esne, mi meg mindketten alázuhannánk kieséssel fűszerezve. Még jó, hogy ennek a niggernek nem jutott eszébe levágni a kötelet! Pfhuh...!
Utolsó gondolatomon elborzadva még meg is törlöm homlokomat, amitől eredetileg azt vártam hogy gyöngyözni fog rajta az izzadtság, de természetesen Aincradban ilyen sincs. Csak egy reflex az egész, amit még mindig őrzök. Talán ettől is vagyok még mindig ember...
Komor ábrázatommal Kinget vizslatom, s gyenge pontot keresek. A frontális támadáson kívül az egyetlen mód talán az, hogy megint a háta mögül sújtok le rá. Ha megint elég lassú és maga előtt keres, mint az előbb, akkor könnyedén meg bírom forgatni benne a szigonyt. És még jól is esne!
Így aztán, jobb terv híján teszek még két lépést hátrébb, hogy ha ellenfelem közelít, akkor még könnyebben be bírjak mögé lépni. Végül nincs megállás, újra beindul a hullámvasút, ahogy a képességem átdob egyik helyről a másikra. Nem tétovázok, amikor végre megérkezek, erősen megszorítom a szigonyt és a afro amerikai háta közepét célzom meg...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by King Szer. Feb. 20 2013, 22:56

A torkomra forr az ordítás, ahogy érzem, hogy megakad, majd lassan beljebb csúszik a kasza éle. A lány az, beleszaladt. Ordításom újra felcsap – kell ennyi, hogy fel tudjam szívni magam, és legyen lelkierőm, most így, legalább utoljára megbizonyosodhassak, hogy itt tényleg nincs vér. Belém már több fegyvert is ékeltek, fújtogattak, köveket vágtak hozzám, de eddig én még nem sebeztem így meg senkit. Főleg nem… ennyire mélyen. Halálos, baszki! – fut át az agyam, miközben remegő kézzel rántom ki belőle a pengét. A lábam is táncolt, alattunk rezgett a híd, nem csoda, hogy ropogott minden körülöttünk. Pixeldarabokká olvadó faforgácsok repkedtek lépteink alatt a lapokból.
Azt hiszem, hogy valamelyik világi szent nevét ejthettem ki ajkamból, miközben végleg kikerült a lányból a fegyverem. És nem csöppent vér, nem jajdult fel, nem omlottak ki a belső szervei. Pedig biztos voltam benne, hogy csontot ért, minimum néhány zsigert magával fog rántani a fegyver éle, de nem így történt. Nem így történt. Nem így történt! – ismételgetnem kellett magamnak, de csak túllendültem a problémán. Lépésről lépésre. Ahogy lassan futni kezd az ember.

…tűntél már megint?! – morogtam, miközben felhúztam az undortól ínyemet. Rühelltem őt is és a fajtáját is, a valóságtól elrugaszkodott pubikat, akiknek nem jelent gondot bárkinek is a legyilkolása.
Megpördültem a sarkamon. Azt hiszem, az volt az alapvető elgondolásom, hogy biztosan megint azt csinálja majd, mint az előbb, és újfent megelőzhetem. De nem így volt, egyáltalán nem volt hova lépnem: megindultam, mert nem tudtam már megálljt parancsolni a lábaimnak, de előttem nem sokkal már ott is volt az általam kreált szakadék, az én szívem pedig a torkomban, ott dobogott, a kezem izzadt, ahogy a kaszámat szorítottam - élén végigfutott az online nap fénye -, és egy pillanatra még azt is láttam, hogy még csak a hegye sem véres!, majd nekirugaszkodtam: a támasztólábam alatt pixelekre robbant a fapadló, ahogy lendületet vettem róla, így a ritmusom megtört, kapásból törölhettem annak esélyét, hogy képes leszek átlendülni a tátongó lyukon, főleg, amikor észhez kellett térnem: a lány megint előttem realizálódott. Biztos voltam benne, hogy egymásba fogunk csúszni. Olyan sötét ez a lány!

Hát miért rohan belém?! Nem értettem.
Így le fogunk sodródni.

És mindketten meghalunk!
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by Viola Csüt. Feb. 21 2013, 11:59

Mielőtt elérhetném a szigonnyal azt a fekete hátát, a csávó megpördül a tengelye körül. A fene, kitapasztalta volna ilyen kevés idő és lehetőség alatt, hogy hova lépek a képességemmel? Lehet csak azért jött rá a taktikámra, mert egy vacak hídon vagyunk, ahol csak előre meg hátra lehet mozogni, így aztán ha nem előtte vagyok, s nem fölötte, akkor csak is mögötte jelenhetek meg. Egyszerű észjárással is ki lehet ezt találni... Hmm, akkor mégsem valami nagy ész, nem becsültem alá, szóval nem kell félnem. Meg amúgy is csak egy kanos férfi, akinek a gondolatai megcsappannak, ha az agyából a vér máshova áramlik. Pff...
A reakciója azonban rosszabb, mint amire számítottam... Nem védekezik, de nem is támad, hanem már felé repül valamivel a híd lécei felett. Mintha már korábban elindult volna... Csak nem azt hitte, hogy megint szemből megyek neki és át próbál ugrani a maga által generált szakadék felett..? Agyalágyult...
- Grhh..! - nyögöm, mikor összeütközünk a levegőben, s szemem előtt lassított felvételben zajlik le, ahogy mindketten zuhanó repülésbe fogunk... Nem! Még nem adhatom fel! Amíg van esélyem győzni, addig nem adom fel!
Rúgok, vagy ütök Kingen, csapkodom, hogy távolabb kerüljek tőle. Fejemet felkapom, magasan a levegőbe nézek, s megint aktiválom a képességemet. A afro amerikai meglepődve tapasztalhatja, hogy nem osztozom vele tovább a szabadesés nagyszerűségében. Ha felpillant, megláthat engem, ahogy próbálok megkapaszkodni a híd egyik korlátjában. Sikerül, de még mindig féltve érzem a bőrömet, így aztán gyorsan behúzom magamat az ingatag tákolmányra, hogy ne a kötélen lógva szemléljem a közönséget és az ellenfelem hanyatlását. Gyorsan megfordulok, hogy láthassam: mi történik vele?
Nem aggódom miatta, mert tudom, hogy nem eshet bántódása, a program nem engedi, hogy meghaljon itt valaki, de akkor is! Sosem láttam még senkit, aki lezuhan egy ilyen helyen! Elnyeli valami, vagy csak nekicsapódik a földnek? Izgi lehet, sőt ha ez a afro amerikai az alany, még élményszerű is lesz!

[Akárhogy is lesz, köszönöm a harcot! ^^]
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by King Csüt. Feb. 21 2013, 15:29

Gyakori rémálmom volt, hogy futni akartam, de képtelen voltam előrébb lépni. Megakadt a lábam. Tapodtat sem mozdult körülöttem a táj, miközben én minden erőmet beleadva igyekeztem sprintelni. Futni. Szaladni. El onnan, ahol voltam. Továbblépni. Fejlődni. Rohanni! Vágtatni! Tépni!
Ha a fejlődésem stagnált, ha egyszerűen képtelen voltam akár századmásodperceket lefaragni az iramomból, ez az álom mindig színre lépett. Én meg csak zuhantam benne, valakik utolértek, míg én nem hagytam le senkit, hiába mozgattam a lábam, legfeljebb arra ébredhettem, hogy levetettem magam az ágyról. Biztos az volt a zuhanás. És az volt a fájdalmas koppanás is, amikor felébredtem a becsapódás előtt.
Általában görcs húzta a lábamat. Iszonyatosan fájt, és nem akart kiállni belőle. Néha kivert a víz, mire lelazult, de napokig fájt még a helyéről feltépett izom. Akkor jöttek be a képbe a plusz adalékok. Akkor figyeltek fel a dokik arra, hogy kopnak az ízületeim is. Akkor kezdtem el megfizetni az árát annak, hogy gyorsan ívelő pályájú csillag voltam az akadályfutás egén. Túl gyorsan ívelő. Viszont ahogy nem akartam leállni én sem, az edzőm se engedett az önsajnálatnak. És esténként egyre többször ébredtem a földön feküdve, csúnyán húzódó, piszkosul hasogató, rendellenes szögben álló lábbal. Másnap mégis ment minden előröl. Dolgozott bennem a vágy: csak futhassak!

A csajjal összeakadt a lábunk. Egyensúlyom megbillent, a ritmusom megtört, esetlenül sodortam magammal és alig-lendületemmel. Amilyen görcsösen szorítottam eddig a fegyveremet, úgy dobtam el a kezemből most, hogy kapaszkodót találjak. Alattunk úgy ropogott a talaj, hogy biztos voltam benne, helyből kivittünk néhány fokot a helyéről, ahogy egymásba mosódtunk.
Nem így képzeltem, baszki – Rohadt közel éreztem az arcomhoz az ajkait, nyakamat bizsergette meleg lehelete, kezem átkarolta volna a derekát, ha nem akad bele ruhájának aljába, így lejjebb csúszott, próbáltam magamhoz vonni. Át akartam karolni őt – röhejes reflex volt ebben a világban –, hogy a saját testemmel védjem az övét. A saját, értékes testemmel!
Aztán túl gyorsan történt minden. Felborult a fent és a lent, csak annyit éreztem, hogy nincs ellenőrzésem a velünk zajló események felett. Sodort magával kettőnk lendülete. Elengedtem a csajt. Fogalmam sincs, miért tettem így, valószínűleg a pofonok és a rúgkapálás győzhetett meg, nem tudom. Abban sem voltam biztos, hogy helyesen cselekszem-e, így menthetem-e meg őt. Azt hittem, ez az utolsó párbaj már nem hozhat újdonságot, de még mindig kattogott az agyam. Hol a valóságban, hol ebben az utolsó virtuális világban éreztem magam. És nem mindig tudtam, melyik szabályai szerint cselekedjek.
Azt vettem észre, hogy lesodródtam a függőhídról, és lecsúszott a kezem az utolsó tartókötélről is. A HP bar-om zöld csíkja is fogyóban volt, velem együtt zuhantak az életpontjaim is a mélységbe. Gondolom a pofozkodás nem egészen tett velem jót. Távol voltam a szélső faltól, mégis attól rettegtem, hogy oda fogom vágni az arcomat, és pépes darabokra szakad a virtuális énem.
Fel akartam ébredni! Ebből az egész rohadt online álomból fel akartam riadni, hogy akármilyen pokolian, de újra hasogathasson a lábam, kígyózzon a combom néhány izma, csikorogjon a fogam, ahogy szinte porctalan térdeimre nehezedek, fürödjek akár verejtékben is, de soha ne érkezzek meg a sziklás aljzatba, ébredjek otthon, legyen ez az egész, rossz rémálom!

Menekülni akartam innen. Továbblépni.
Rohanni! Vágtatni! Tépni!


(off)Jah, detto, köszi a harcot! Smile(/off)
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 25 2013, 19:43

A végét jelző gong hangja felzendül, így King ahelyett, hogy lezuhanna a padlót csókolja meg, Vio pedig ráesett, ezzel némi felzúdulást váltva ki a közönségből, akik végigtombolták a parázs csatát. A zsűri elvonul tanakodni és bár egy darabig elvannak a pulpituson, a nagy bólogatás azért egyetértést jelez, és pár perc múlva egyikük fel is áll és a mikrofonhoz lép.

- Szoros, magas színvonalú küzdelem volt ez. A győztes pedig, 220-216 arányban... ismét King Chromwell!

A nézők között éljenzés harsan, mögöttetek pedig konfettizápor szökken az égbe, majd hullik vissza rátok. Ezzel eldőlt, hogy a Harcművész tornát King nyerte meg, ám a hivatalos eredményhirdetésre még várni kell, hiszen egy párbaj még hátra van...

King a győzelemért 35 xp és 50 arany jutalmat kap, illetve még 12 xp bónuszt a képességének köszönhetően.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Violeta del Sanchez Empty Re: King Chromwell vs Violeta del Sanchez

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.